Majowa wizyta w Fatimie

Przedstawiamy kolejne owoce akcji Twoje światło w Fatimie. W ostatnim półroczu dzięki aktywności naszych Przyjaciół zapłonęło 7736 świec siedmiodniowych, 2312 trzydziestodniowych oraz 855 świec wieczystych. Dzięki odesłaniu małych świeczek z przesyłek pocztowych, otrzymanych przez osoby zapalające wirtualne świece wieczyste oraz trzydziestodniowe, wykonano 124 duże świece wotywne, które wraz z 2165 podziękowaniami i prośbami do Matki Bożej Fatimskiej zawieźliśmy do Portugalii.

 

Maj to również czas tradycyjnej pielgrzymki grupy szczęśliwców wylosowanych z grona Apostołów Fatimy. Kilkudziesięcioosobowa grupa pielgrzymów spędziła kilka dni w kraju trojga fatimskich pastuszków. Mimo niezwykle napiętego planu, nikt nie narzekał na zmęczenie. Pielgrzymi wyruszyli do Portugalii pełni nadziei i oczekiwania na spotkanie z Maryją. Wrócili zaś szczęśliwi i wypełnieni Matczyną miłością.

 

Warto pamiętać, że wszelkie intencje cały czas można składać stronie internetowej www.modlitwa.faima.pl. Tam też możliwe jest zapalenie wybranej przez siebie świecy.

 
 
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019