Maj 2015: kolejne świece i tysiące intencji!


W ramach kolejnej odsłony akcji „Twoje Światło w Fatimie” aż 89 świec wotywnych w towarzystwie 2800 kartek z intencjami modlitewnymi zostało wysłanych do miejsca objawień Matki Bożej w 1917 roku.


Zainaugurowana w 2009 r. kampania po raz kolejny wydała piękne owoce. Przypomnijmy, że już pierwsza edycja spotkała się z niesamowitym odzewem polskich czcicieli Najświętszej Marii Panny – dość powiedzieć, że w styczniu 2010 roku delegacja Instytutu Ks. Piotra Skargi zawiozła do Fatimy 1000 świec wotywnych uformowanych po przetopieniu ponad 73 000 świeczek nadesłanych przez polskie rodziny.

Ogromne zainteresowanie, z jakim spotkały się dotychczasowe, propagujące orędzie fatimskie, akcje Instytutu Ks. Piotra Skargi wskazują, jak ważne i skuteczne jest to posłannictwo. Dalsze rozpowszechnianie przesłania Fatimskiej Pani w kraju i poza jego granicami (zwłaszcza na Wschodzie) stanowi jedno z głównych zadań Instytutu.

W Fatimie przebywa obecnie ok. trzydziestoosobowa grupa pielgrzymów z Apostolatu Fatimy. Zdjęcia z pielgrzymki zostaną opublikowane już niebawem na stronie fatima.pl
 
 
 
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2021