Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę uwolnienia mnie od nieczystości seksualnej i wszelakich innych złych duchów jakie we mnie siedzą.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę Cię o dar zdrowia dla Agnieszki. Niech ma siłę fo walki z nowotworem. Postaw na jej drodze dobrych lekarzy których rece będą kierowane przez Boga i uratują ją. Proszę uczyn cud i ją ulecz.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Kochana zwracamy się do Ciebie bo wiemy ze nie zostawiasz swoich dzieci w potrzebie. Razem z mężem pragniemy zostać rodzicami ale lekarze rozkładają juz ręce błagamy Cię wstaw się za nami u Twego Syna i uproś nam dar zostania rodzicami naszego Cudu.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego wnusia Ksawerego o zdrowie. Matko Boza Fatimska modl sie zamoim wnusiem!
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie Janiny Henryka Dawida oraz Jacka Piaseckich.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji mojego brata Arka o zdrowie i potrzebne łaski w tym trudnym dla niego czasie
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o łaskę pojednania i powrotu mojego narzeczonego Tomasza oraz o łaskę i dar małżeństwa i macierzyństwa u jego boku. Aby Pan nam pobłogosławił jeśli będzie to zgodne z wolą Bożą. Maryjo, opiekuj się nami. Proszę Cię o pomoc.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie od zniewolenia, segregacji sanitarnej, przymusu szczepień, opiekę Boga, Światło Ducha Świętego, przymnożenie wiary, nawrócenie grzeszników.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o łąskę uzdrowienia mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
SZCZĘŚĆ BOŻE! Bardzo proszę o modlitwę za śp. Aleksandra Gibała, niech Dobry Bóg weźmie go do Swojego Królestwa w Niebie. Amen. Bóg zapłać
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, błagam o rarunek dla mnie, bo jest mi strasznie źle. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci i dla wszystkich, których kocham. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za łaski, które otrzymuję, nigdy mnie nie zostawiasz, tylko zawsze prowadzisz właściwą drogą.Maryjo ukochana Ty wiesz z jakimi problemami przychodzę do Ciebie, proszę pobłogosław i prowadź, oddaje Ci pod opiekę moje dzieci i wszystkich w Rodzinie i tych którzy prosili mnie o modlitwę, proszę rozwiąż te wszystkie sprawy rodzinne zgodnie z wolą Boga Ojca Wszechmogącego.Jezu, Maryjo, Józefie Święty i wszyscy Święci Aniołowie Pańscy módlcie się za nami.Bóg zapłać.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Zuzię o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. O uzdrowienie mnie z chorob.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Pokój i Dobro! Poproszę o Modlitwę w intencji moich Rodziców i mojej: O pomoc w rozwiązaniu problemu z toksycznymi, hałasującymi tudzież dręczącymi nas sąsiadami i ich dziećmi. - Aby ta cała trwająca od lat sytuacja, nie doprowadziła do jakiegoś nieszczęścia. By pozwolili o sobie zapomnieć i tym samym z czystym sumieniem - wybaczyć! BÓG Zapłać, Bardzo dziękuję.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie Mai z choroby nowotworowej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Basi, o życie i zdrowie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o modlitwę za mojego ojca Jerzego, wątroba przestaje działać stan ciężki, lekarze dają mu poł roku życia. Uzdrowienie Chorych módl się za nami Najświętsze Serce Pana Jezusa zmiłuj się nad nami +
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji wolnosci rozumianej po katolicku dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu w Polsce i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenie Rosji, zydów,schizmatykow, heretykow o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i przymnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej nauce Kosciola i Tradycji, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boże, prosze was siostry o modlitwe za wstawiennictwem Matki Bozej w intencji mamy Ireny Sobańskiej ktora odeszla do Pana ,o to co dla Niej jest teraz potrzebne i o łaski tym ktorzy jej pomagali oraz pomagaja , ale rowniez o powolania nowych zgromadzen zakonnych podobajacych sie Panu Bogu ,z Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus, prosze was siostry o opieke i łaski dla duchownych Abp Vigano, Bp Schnaidera, Abp Lengi, kard Sarah, kard Muulera, bp Brandmüller, Kard. Eijk, Kard. Francis Arinze, Kard Burke, abp Dzięgi, ks Kneblewskiego, ks Marka Bąka, ks prof dr hab Tadeusza Guza, ks prof Chrostowskiego, ks Murzińskiego, ks Bałemby, ks Śniadocha, ks Pietrasa, ks Jochemczyja,ks Piotra Glasa i innych ,dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mężczyzny, któremu na mnie zależało, a który zakończył znajomość bez słowa i zaczął mnie unikać. Dobry Boże spraw żeby On odezwał się do mnie i wszystko wyjaśnił. Każdego dnia czekam na jakąkolwiek wiadomość od niego i tęsknię. Przypomnij mu o mnie. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o łaskę uzdrowienia Alana ze stwardnienia rozsianego
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę łaskę sensu życia oraz zdrowia dla mnie i mojej rodzin
Janu
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża pomóż nam rozwiązać konflikt ze sąsiadami, żeby nasz pies im nie przeszkadzał
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za dusze mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobra prace o dobrego męża
Monik
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie, jestem bardzo nieszczęśliwa, załamana i pognębiona, nie potrafię się pogodzić z tym i powrócić do normalnego funkcjonowania.Stracilam ukochaną osobę która zmarła nagle i niespodziewanie.Matko Najświętsza błagam cię pomóż mi abym mogła odzyskać spokój duszy i serca,ratuj mnie z tej rozpaczy i z tego nieszczęścia, bo sama sobie nie poradzę z tym co się stało.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa zbawienna za śp moich rodziców Apolonii i Jana Pawlickich.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I NIEUSTAJĄCĄ OPIEKĘ MATKI BOSKIEJ NAJŚWIĘTSZEJ DLA MAGDALENY,TOMASZA WAŚKOWSKICH I ICH NAJBLIŻSZYCH I O DAR ROZUMU.PANIE SPRAW BY USTAŁA PANDEMIA.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o dalszą Twoją opiekę nade mną, zwłaszcza w najbliższych dniach.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża miej w opiece mojego męża Ariela, aby minęło mu przeziębienie i żeby był zdrowy i silny
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża miej w opiece mojego męża, aby minęło mu przeziębienie i żeby był zdrowy i silny
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje nienarodzone dziecko o łaskę szczęśliwego porodu.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o rozwiązanie węzła, który nie pozwala Mateuszowi się ożenić. Proszę Cię uwalniaj Go od wszystkich duchowych, fizycznych i psychicznych przyczyn które nie pozwalają Mu być w szczęśliwym Bożym związku i się ożenić. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej mamy, dotykaj i uzdrawiaj Jej stan depresyjny, Jej serce z ran, dotykaj i uzdrawiaj ją z krytykowania, narzekania, odmień ją Mateńko i pobłogosław dla Niej. Poprowadź ją dalej w tym co ma robić z remontem i otocz ją swoją opieką przed złem. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego brata Mateusza. Proszę Cię o uwolnienie Go od zła i dojrzałość dla Niego emocjonalną i duchową. Daj Mu siły do pracy i pomóż Mu znaleźć nową pracę. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o łaskę prawdziwego, głębokiego nawrócenia dla Tomka. Dotykaj Jego serca i myśli, uwalniaj i oczyszczaj Go z wszelkiego zła, zranień i złych doświadczeń. Pomóż Mu dojrzeć do małżeństwa. Uwolnij Go od pracoholizmu, od starokawalerskiego życia, od Wieczyna i mieszkania w którym jest, obrzydź Mu alkohol i naucz Go dbać o mnie, o naszą relację.. żebyśmy mogli budować Boży związek bez osób trzecich. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo oddaje Ci mój brak pracy.. Proszę Cię Maryjo pokaż mi mocno i wyraźniej do jakiej pracy zawodowej jestem powołana ? Proszę Cię o dobrą, dobrze płatną pracę, którą będę lubiła, z której utrzymam się sama. Proszę Cię jeżeli ta praca w kadrach jest dla mnie odpowiednia i zgodna z wolą Bożą to przekonaj serca tych kobiet rekrutujących i zrób proszę wszystko żeby to mnie zatrudniły. Pomóż mi i Pobłogosław Mateńko.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o rozwiązanie węzła, który nie pozwala mi wyjść za mąż. Proszę Cię uwalniaj mnie od wszystkich duchowych przyczyn które nie pozwalają mi być w szczęśliwym związku i wyjść za mąż. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o rozwiązanie węzła, który nie pozwala Tomkowi się ożenić. Proszę Cię uwalniaj Go od wszystkich duchowych, fizycznych i psychicznych przyczyn które nie pozwalają Mu być w szczęśliwym Bożym związku i się ożenić. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię uzdrawiaj moje poczucie własnej wartości, moją kobiecość, mój styl ubierania się, moje kompleksy, proszę Cię Maryjo Ty byłaś piękna i kobieca.. uzdrów mnie. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki, za zmarłych przodków Tomka a szczególnie za duszę które są w stanie nam pomóc w związku i w zalezieniu mi dobrej, fajnej pracy. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Tomka taty.. żeby chciał iść do spowiedzi i zaczął chodzić do Kościoła. Proszę Cię Maryjo zrób coś.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Proszę Cię o uzdrowienie relacji Tomka z Jego rodzicami. Krusz te mury i złości w ich sercach, naucz ich ze sobą rozmawiać i naucz Tomka kochać rodziców. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo oddaje Ci siebie i Tomka, wszystkie rany które sobie zadaliśmy, wszystkie zło które weszło miedzy nas. Proszę Cię uzdrów Nas, naucz nas ze sobą szczerze rozmawiać i rozkochaj nas w sobie na nowo Bożą miłością. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Błagam o łaskę zdrowia aby torbiel wchłonęła się, abym nie miała skutków ubocznych przepisanego leku. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z całych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana. Błagam o łaskę zdrowia aby torbiel wchłonęła się, abym nie miała skutków ubocznych przepisanego leku, aby krwawienie ustąpiło. Proszę chroń nas od koronawirusa.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły. Błagam o łaskę zdrowia aby torbiel wchłonęła się, abym nie miała skutków ubocznych przepisanego leku. Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji naszej rodziny, rodziny Ani i Kamili. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża czuwaj nad moimi dziećmi Jakubem i Sylwestrem chroń moje dzieci na wszystkich drogach i w każdym miejscu strzeż ich i opiekuj się nimi bo ja nie jestem w stanie.a proszę o modlitwę za wszystkie dusze w czyscu cierpiące.I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach które są w sercu moim i za tych którzy prosili mnie o modlitwę i tych którym obiecałam modlitwę oddaję Tobie Jezu Ty się tym zajmij Jezu Maryjo Józefie sw ratujcie nas i strzeżcie Jezu Ufam Tobie
Mama
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji, zgodnej z Jego wolą przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, Białorusi, Rosji, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Armenii, Azerbejdżanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby oni wszyscy skutecznie dążyli do świętości i skutecznie ewangelizowali. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą. Aby Polacy i inne narody skutecznie i szybko powstrzymały rozwój pandemii choroby koronawirus - COVID-19, a chorzy na nią ludzie, żeby szybko wrócili do pełni zdrowia.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie z lęku i samotności.
Ida
 

Świeca siedmiodniowa
Matko błagam Ciebie, pomóż mi wyjść z depresji. Naucz jak nie robić krzywdy sobie i innym, pokaz jak sprawić by życie wróciło do normy.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko pomóż mi abym spotkała na swojej drodze dobrych ludzi. Pomóż mi uporać się z moimi kłopotami, jeżeli taka jest Twoja wola uratuj moje małżeństwo.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Agnieszkę żeby dostała stałe zatrudnienie w pracy
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO FATIMSKA DZIEKUJĄC CI ZA WSZELKIE OTRZYMANE DOBRO PROSZE CIE O DAR ZDROWIA DLA CÓRKI, SIEBIE, RODZICÓW I NAJBLIZSZYCH PROSZE CIE O DAR GŁEBOKIEJ WIARY DLA MEZA O NADZIEJE I MIŁOŚĆ W RODZINIE ORAZ DARY DUICHA ŚW DLA MŁODYCH
Kata
 

Świeca trzydziestodniowa
Panienko Przenajświętsza chroń moją córkę Ewelinę przed nałogami,ześlij na nią łaskę, otocz ją swoją opieką.Dziękuję Ci Mateńko za wszystko, Kocham Cię
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Boża błagam cię aby dobrze wyszło mi badanie diagnostyki laserowej sromu. Badanie mam 9 grudnia na 17.30 błagam cię Matko miej mnie w swojej opiece
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża błagam cię aby dobrze wyszło mi badanie diagnostyki laserowej sromu. Badanie mam 9 grudnia na 17.30 błagam cię Matko miej mnie w swojej opiece
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę ZDROWIA I OPIEKĘ BOŻĄ dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za dusze mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobra prace o dobrego męża
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę i Jasia o potrzebne łaski, pomoc, opiekę i przewodnictwo Matki Bożej i Boże błogosławieństwo. Amen. Bóg zapłać za modlitwy.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Boża spraw aby cytologia wyszła mi dobrze i żebym była zdrowa bo dzisiaj mam badanie ginekologiczne i się martwie. Angelika
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę pomóż mojej córce w nauce, pomóż jej zdać pomyślnie ten semestr i wszystkie sprawdziany, pomóż jej podnieść się i uwierzyć w siebie.
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza, pomóż mi proszę. Spraw by planowany na 8 grudnia zabieg się odbył i żebym wróciła po nim do pełni zdrowia. Amen
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie męża dla córki.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o zdrowie dla Taty uzdrowienie chorych módl się za nami
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę Cię o zdrowie dla mojego syna Krystiana
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o wyjście z ciężkiej choroby nowotworowej dla Zbigniewa.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję Ci dobrego męża dla mnie
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję Ci za wyremontowane mieszkanie
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję Ci za moje uzdrowienie
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji odrodzenia się sakramentalnego małżeństwa Kasi i Adriana.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za mnie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za dusze mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobra prace o dobrego męża
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza,proszę o nawrocenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,niewiary,negatywnych emocji,chorób nieuleczalnych, złych myśli,samotności,niechęci,urazy,okultyzmu, przekleństwa,nieposłuszeństwa,dreczen Złego ducha;uzdrowienie;proszę, byśmy z mężem byli dobrymi rodzicami,autorytetem i przykładem dla corki;proszę o pogłębienie zycia duchowego i życie sakramentalne dla Martyny I jej bliskich;proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów córki I całej rodziny;proszę,by Bóg był na pierwszym miejscu w naszym zyciu;proszę za duszę sp.Wojciecha I Janusza oraz we wszystkich intencjach Tobie I Bogu wiadomych.Dziekuje,Matko Boza,za wszystkie łaski I opiekę. Dziękuję wszystkim za modlitwę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza,proszę o nawrocenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,niewiary,negatywnych emocji,chorób nieuleczalnych, złych myśli,samotności,niechęci,urazy,okultyzmu, przekleństwa,nieposłuszeństwa,dreczen Złego ducha;uzdrowienie;proszę, byśmy z mężem byli dobrymi rodzicami,autorytetem i przykładem dla corki;proszę o pogłębienie zycia duchowego i życie sakramentalne dla Martyny I jej bliskich;proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów córki I całej rodziny;proszę,by Bóg był na pierwszym miejscu w naszym zyciu;proszę za duszę sp.Wojciecha I Janusza oraz we wszystkich intencjach Tobie I Bogu wiadomych.Dziekuje,Matko Boza,za wszystkie łaski I opiekę. Dziękuję wszystkim za modlitwę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji poprawy relacji z Aleksandrem, Jezu Ufam Tobie
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Pawła z choroby nowotworowej. Proszę o udaną operację, która odbędzie się 06.12.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża błagam cię o zdrowie. Martwię się bo mrowieje mi język. Proszę cię o zdrowie kochana Matko Boża dla mnie, mojego męza i mojej rodziny
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o łaskę pojednania i powrotu mojego narzeczonego Tomasza oraz o łaskę i dar małżeństwa i macierzyństwa u jego boku. Aby Pan nam pobłogosławił jeśli będzie to zgodne z wolą Bożą. Maryjo, opiekuj się nami. Proszę Cię o pomoc.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę aby ukochana osoba przebaczyła mi i odezwała się w tym tygodniu w celu pojednania, aby do tego pojednania doszło w tym tygodniu błagam z całego serca o modlitwę i z całego serca Bóg zapłać .
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogoslawieństwo Boze dla mnie i moich bliskich, miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową o zdrowie dla całej rodziny i spokojną śmierć Zygmunta.Żeby nikt nas nie obgadywał i ktoś przestał donosić na nas do urzędu. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże, ogromnie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Grzesia. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża chroń mnie i mojego męża i spraw aby moja wyniki badań cytologi były dobre i mojego męża badanie gastroskopii wyszło dobrze. Bardzo cię proszę miej nas w swojej opiece. Angelika
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją śp. mamę Janinę, za wszystkich zmarłych z mojej i męża rodziny oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie i ich powrót do Boga.
Sylwia
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2021