Świeca siedmiodniowa
o zdrowie w rodzinie i ustanie epidemii
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych. O dobrą spowiedź dla mnie i uzdrowienie psychiczne, fizyczne i duchowe.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Ave Maria. Módlmy się, abyś Maryjo - była bardziej znana i kochana, by Twoje wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Módlmy się o wypełnienie pragnień Twojego Serca, Maryjo i Serca Twojego Syna Jezusa. Matko, pomagaj nam w przebaczaniu i błogosławieniu naszym bliźnim. Matko Boga i nasza - módlmy się razem za Kościół, za kapłanów, aby nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, wyproś Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla Sióstr Zakonnych, które modlą się w naszych intencjach. Proszę też o wstawiennictwo za mną. Maryjo, dziękuję za Twoją nieustającą opiekę nade mną, nad bliskimi, nad nami wszystkimi, nad naszą Ojczyzną i Narodami.
Małgosia
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla członków rodziny oraz o łaskę wiary i jej umocnienia. Panie Jezu daj mi poczuć Twoją obecność. Przepraszam za tyle lat uciekania od Ciebie! Bądź uwielbiony w każdej chwili mojego życia! Bez Ciebie nic nie mogę uczynić, daj mi siły, abym przez resztę życia mógł odpokutować grzechy i zasłużyć choć w małym stopniu na Twoją bezgraniczną miłość. Matko Przenajświętsza przyczyniaj się za mną u Twego Syna! Święty Janie Pawle II i święta Rito - módlcie się za nami! Amen
Radosław
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam Maryjo Mateczko o zdrowie psychiczne I fizyczne dla dzieci I mnie o to zebysmy sobie radzili ze wszystkim po smierci meza. Dziekuje Ci Mateczko ze jestes z nami I wspierasz nasz, prosze wstaw sie tez za dusza meza I rodzicow oraz za wszystkich duszami z rodziny I duszami w potrzebie. Prosze aby ten dzien uplynal z Maryja I Jej wsparciem. Bog zaplac.
Danut
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla Marcina.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie dla całej rodziny, żeby nikt nie zachorował na korono-wirusa i żeby wszyscy przeżyli.Dobre oceny i odwagę moich dzieci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę mojej Mamy Władysławy za zdrowie moje i mojego Taty Jerzego i za przyznanie renty dla mnie
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie dla Ani i Radka, dla mnie i Andrzeja, dla moich braci z rodzinami.Oddal od nas wszelkie zło i choroby. Prowadź nas zdrowo i bezpiecznie przez życie.Wyproś dla nas u Swego Syna wszelkie potrzebne łaski.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Jana Myśliwy i Tomasza Ciślak rocznica śmierci Jana i Tomasza
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby moje życie obfitowało w BOŻĄ ŁASKĘ i było czasem błogosławieństwem!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Proszę ratuj mnie gdyż ciągle się zamartwiam o różne sprawy, daj mi pokój serca. Prosimy o zatrzymanie pandemii koronawirusa!! Prosimy o wylanie na mnie i moją rodzinę Ducha Św.
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny oraz o ochronę naszych rodzin przed koronawirusem!!! Matko Boża Fatimska ochroń nas, święci szczególnego wstawiennictwa św. Rito, św. Ojcze Pio, św. Antoni, św. Filomeno, św. Juda Tadeuszu, św. Ekspedycie stawiajcie się za nami. Amen.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
M i P
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o uzdrowienie rodziców i poprawę warunków pracy rodzeństwa. Zdrowie dla Wiktorii i poprawę jej sytuacji. Matko pomóż mi w pewnej sytuacji.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
By mi się udało nadrobić zaległości z uczelni oraz bym moja osoba zmieniła się na lepsze.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Aby dobry Bog wysluchal moich intencji w ktorych poszcze.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji naszego małżeństwa, naszych rodzin, rodziny Kamili, Natalii, Marcina i Michaliny. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji wolnosci rozumianej po katolicku dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu w Polsce i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenie Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej nauce Kosciola i Tradycji, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla Rafała, mateńko kochana miej go w opiece i pozwól mu wrócić do zdrowia i rodzinu. Proszę też o wiarę i siłę dla jego najbliższych.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże przebaczenie, miłosierdzie i zmiłowanie w odwróceniu złego postępowania i nie Bożych decyzji oraz niepożądanych konsekwencji z tym związanych.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o cud uzdrowienia i łaskę nawrócenia,o przyznanie się do swojej choroby, szybkie i owocne leczenie oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, podjęcie Bożego leczenia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i ludzi wokół oraz o powrót do Boga.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże miłosierdzie, nawrócenie, Boże siły do zerwania z grzechem oraz o łaskę ochrony Przenajświętszej Krwi Jezusa przed zgorszeniem i zniesławieniem.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o dobre przygotowanie i pozytywne zdanie egzaminu na prawo jazdy oraz o nową, Bożą pracę i wybór studiów zgodnie z Bożą Wolą.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, pełnię zdrowia,dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i błogosławieństwo w nowej pracy, o pomoc dobrych ludzi i o zdanie egzaminu na prawo jazdy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z ca łych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana. Proszę chroń nas od koronawirusa
Małgosia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mnie grzeszną, moją corke Kornelie o miłosć dla nas byśmy umiały kochać, by w naszym życiu zaawsze na pierwszym miejscu był nasz Pan Jezus Chrystus... Paniynao swojego se Jezu przymnuż nam wiary, naucz nas się modlić... Mateńko prowadz nas do swojego syna a naszego Pana. Panie Jezu jesli jest twoją wolą to zabierz to porazenie mozgowe od Kornelii, które jest jej przyczyną jej niepełnosprawnosci. Panie Jezu oddaje to wszystko w Twoje ręce Ty sie tym zajmij...
Stefania
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie janusza grzesznika,antoniego zmarlych: kossakowskich,kossakowska krystyna,szczukow,jozefa szczuka,karwowskich,konopkow, pienkowski mieczyslaw,dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich,niecikowskich, mroczkowskich,zalewskich,piotr-bronislawa mokrzyckich,stanislaw-zofia dziwisz z domu bielarczyk, abp.wesoly,modzelewski gustaw ,modzelewskich,s.eufrozyna,z rodziny podeszwow,br.szymon jankowski, ks.duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien aleksander,edward-wanda krzesniakowie, chrzanowscy,chrostowscy,borawscy,swieszkowscy
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, zabierz od nas ten krzyż, który teraz niesiemy. Obdarz nasz dom łaską spokoju i nie pozwól, abyśmy musieli znosić to co znosimy. Miej w opiece nasze dziecko i nie pozwól go skrzywdzić. Błagam Cię, aby nasze życie nie musiało się rozpadać przez jedną osobę, która nas krzywdzi. Czuwaj nad moim mężem, obdarz go zdrowiem i siłą na to wszystko... Odsuń od niego złe demony, spraw, aby nasze życie toczyło się normalnie, abyśmy nie musieli nic zmieniać... Miej nas w opiece Zdrowaś Mario... Proszę wszystkich o modlitwę, wierzę, że stanie się cud, którego potrzebujemy...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich. Za zmarłych.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich. O dobrą spowiedź
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszac o prce dla mojej zony, oraz lepsza prace dla mnie abysmy mogli kupic wlasne mieszkanie i stworzyc prawdziwy dom dla naszych dzieci. Przez wstawiennictwo Twoje Maryjo prosimy o laske Twoja Panie Jezu +
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dar wybaczenia sobie i mojej mamie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego chrzesniaka Karola z okazji imienin o nawrocenie.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o modlitwe w intencji meza Mariusza o zdrowie wiare nawrocenie
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża. wstaw się u Boga za Alanem przwróć mu zdrowie. nie daj mu wpaść w depresję uzdrów go ze stwardnienia rozsianego. opiekuj się małym Arianem i Patricią
Urszula
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę o dar żony. Twój czciciel Dawid.
Dawid
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i mojej żony.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Proszę pomoż rozwiązać trudną sytuacje życiową nie jaką co dalej robić mam.O dobrze płatną stałą prace.O dobrą żone.O uzdrowienie pamięci,depresji,kopleksów,strachu, lęków.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za pomoc Najświętszej Panience Matce Bożej
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pozytywną decyzję sądu. Spraw bym spowrotem odzyskała wszystkie swoje rzeczy.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie mojej żony Bogumiły i syna Piotra Andrzej Pawlicki
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZE O MODLITWE ZA MOJEGO MEZA SEBASTIANA O ZDROWIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE ORAZ O DAR GŁĘBOKIEJ WIARY, O ZDROWIE I DUCHA BOŻEGO DLA CÓRKI I ZDROWIE DLA NAJBLIŻSZYCH.
Kata
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boża , proszę miej duszę Wiesława w opiece, aby Bóg był łaskawy i oczyścił jego duszę z grzechów , uwolnił od wszelkich więzów i przyjął go do Królestwa Niebieskiego. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec nad swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, moją siostrę proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe.Miej Martynkę w swojej opiece i nie pozwól zniszczyć jej życia duchowego i cielesnego przez złych ludzi.Obdarz nas głęboką wiarą ,że jesteś z nami i obdarzasz nas tym co jest dla nas dobre. Proszę o cierpliwość dla nas .Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego mieszkania na górze , i z mieszkańców , którzy tam zamieszkali,aby byli to ludzie spokojni .Aby nie zakłócali spokoju ani w dzień, ani w nocy. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie naszego życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką i mamusią. Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca ,bólu brzucha i strachu przed wszystkim .PROSZĘ ODDAL ODE MNIE TE DEMONY PRZESZŁOŚCI PROSI Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź ich Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki i Dawida ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znaleźli dobrą pracę ,w której by się odnaleźli i aby im odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał , by był dla niej podporą.Pomóż .Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Boże prowadź ich Twoją drogą, drogą wiary i miłości.Daj Panie aby byli otwarci na ludzi , świat i wiarę w Ciebie Ojcze. Pomóż im poznać ludzi wartościowych z, z którymi by się zaprzyjaźnili i nie byli sami i samotni.BOŻE WIERZĘ TOBIE I PROSZĘ DLA NICH O POMOC Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Proszę Cię Boże aby mój kierownik mnie nie skrzywdził za moją pracę i postarał się o godziwe dla mnie wynagrodzenie Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Jezu , Maryjo, Duchu Święty , Święty Józefie proszę Was o Boże Błogosławieństwo w zdrowiu , spokoju w naszym życiu, w naszych domach i domach sąsiadów na ten Nowy Rok 2020. Szczególną opieką obdarz Boże moją mamusię.Proszę miej w opiece i błogosław w zdrowiu , spokoju w domu i pracy Martynce i Dawidowi. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
W Dniu Imienin o Boże Miłosierdzie dla duszy Sw.Pamięci Leszka
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w 3 ważnych dla mnie intencjach: 1)za śp. Urszulę 2)za szybkie sprzedanie mieszkania 3)w intencji znalezienia dobrej pracy
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za całe moje życie, za rodzinę i za wszystko o posiadam. Proszę Cię Boże o usunięcie zarazy COVID 19 z naszego otoczenia ziemskiego.PAN MÓJ I BÓG MÓJ. Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja corke o uzdrowienie oka. Maryjo, Pani Fatimska prosimy o uzdrowienie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę z całego serca o modlitwę o związek Moniki i Michała, o uzdrowienie ich związku i rozpalenie Michała uczuć oraz by nie kończył ich związku oraz ich wspólnej drogi.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę z zdrowie moje i moich bliskich oraz za ustanie pandemii koronawirusa Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko. Proszę ocal małżeństwo mojego brata.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca,nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka ,jelit bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Aneta Kołowacik
 

Świeca siedmiodniowa
o wyjście z nałogu pornografii i potrzebne łaski dla Mikołaja
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dar przebaczenia i powrót synowej Pauliny do swojego domu. Skrusz jej serce, prosząc o łaskę przemiany z Jej egoizmu. Przymnóż Jej tyle siły i nadzieje, żeby mogła walczyć o swoje małżeństwo. O ciepły, pełen dobrych uczuć dom.O zdrowie dla Ich synka i dla Nich. Matuchno! z Fatimy! błagamy zaopiekuj się tą rodziną, żeby zamieszkali razem i chroń Ich od rozwodu.Bardzo potrzebują Twojego wsparcia i dużo modlitwy. Prosimy o łaskę przemiany dla rodziców synowej, żeby nie tłumaczyli ,że rozwód i spłata finansowa to wyjście z obecnej sytuacji. Niech nie powielają swojego błędu w ten sposób przekazując negatywny wzorzec swojej córce. Błagamy Ciebie Matuchno. rodzice syna matka matka
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
NAJUKOCHAŃSZA MATKO,DZIĘKUJĘ SERCEM ZA WSZELKIE DOBRO KTÓRYM MNIE OBDARZASZ,PROSZĘ SERCEM O TAK POTRZEBNE ZDROWIE DLA MNIE.MARYJO,TY WIESZ JAK CIERPIĘ,TOBIE SIĘ ODDAJĘ I UFAM,TYŚ MATECZKO MOJĄ JEDYNĄ NADZIEJĄ,POMÓŻ PROSZĘ.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O WIECZNE ZBAWIENIE DLA:URSZULI,ZBIGNIEWA,RODZICÓW - JADWIGI I FLORIANA.PANIE SPRAW BY ŚWIATEM RZĄDZILI LUDZIE MĄDRZY, NIE AMORALNE OSZOŁOMY!
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O Matuchno! dziękujemy o szczęśliwe rozwiązanie dla synowej Weroniki Kierzkowskiej, która dzisiaj 24:20 urodziła zdrową i śliczną córeczkę. Niech przyniesie wiele radości i dumy Rodzicom i nam dziadkom. Niech Pan Bóg całą rodzinę Błogosławi ,a Matka Boża ma Ich w swojej opiece. Wdzięczni za modlitwy- dziadkowie
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Najpiekniejsza Pani , prosze wspieraj nas wszystkich w modlitwie abysmy mogli pomagac wszystkim tym ktorzy jeszcze nie powrocili do serca Pana Jezusa. Niech Duch Swiety prowadzi nas w swiatlosci , madrosci droga ktora mamy pomagac aby kazdy czlowiek mogl radowac sie w Raju . Panie Jezu prosze przebacz nam nasze grzechy , nasza pyche I egoizm, przebacz nam nasza glupote I slepote. Przelej swa milisc w nasze serca niech sie uwolnia od grzechu. Uczyn z nas twojego ucznia ktory zaczyna nauke od poczatku , prowadz nas I karm slowem Bozym . Bog zaplac za wszystko .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko przenajswietsza , ty znasz nasze serca I nas. Prosze zjednocz nas w modlitwie za wszystkich grzesznikow na calym swiecie aby nasze dusze oczyscily sie I byly lekkie I pelne milosci. Bog zaplac Matko za wszystko .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza błagam pomóż prosze dla mojej corki Joanny o dojrzały rozum o miłość i dobroc serca Matuchno wysłuchaj mnie prosze aby zły nie kierował jej życiem
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach oraz pracy. Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoją opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o nawrocenie mojego meza Andrzeja.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Marilyn Monroe aktorkę z USA intencja od Agaty Starsiak z Polski w rocznicę jej urodzin 1 czerwca niech Bóg przyjmie ją do nieba i obdarzy miłością i szczęściem amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra w poddaniu Woli Bożej o łaskę odzyskania i odbudowania relacji z dziećmi oraz o Boże błogosławieństwo, pokój serca, mądrość i prowadzenie Ducha podczas rozprawy sądowej.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zdrowia mojej mamy Marioli,aby wyzdrowiała.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia, pomoc w trudnych sytuacjach i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
o czystość dla Kamili i Grzegorza
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświetrza błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej córeczki Marysi. Chroń moje dziecko!
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojego taty Wojciecha chorującego na nowotw?r.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, zabierz od nas ten krzyż, który teraz niesiemy. Obdarz nasz dom łaską spokoju i nie pozwól, abyśmy musieli znosić to co znosimy. Miej w opiece nasze dziecko i nie pozwól go skrzywdzić. Błagam Cię, aby nasze życie nie musiało się rozpadać przez jedną osobę, która nas krzywdzi. Czuwaj nad moim mężem, obdarz go zdrowiem i siłą na to wszystko... Odsuń od niego złe demony, spraw, aby nasze życie toczyło się normalnie, abyśmy nie musieli nic zmieniać... Miej nas w opiece Zdrowaś Mario... Proszę wszystkich o modlitwę, wierzę, że stanie się cud, którego potrzebujemy...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moje dorosle dzieci, aby ich zycie podobalo sie Panu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu , Ty milujesz nas mimo ran jakie od Nas otrzymujesz, chce Cie prosic abys poprowadzil zycie Karoliny Rynkowskiej, Ewy Marzec, Magdaleny Dabrowskiej , Kasi Piechockiej , Katarzyny Hamerlinskiej oraz moje droga pelna milosci , droga swiatla abysmy wypelnialy wole Twoja abysmy zyly w zgodzie z Twoimi prawami. Prowadz nas prosze , przez cale nasze zycie , chcemy byc twoja duma I byc zawsze blisko twego serca. Napelniaj nas twoja madroscia I sila , wiara I nadzieja . Badz zawsze z nami w kazdej chwili naszego zycia. Abysmy mogly byc zawsze juz z Toba. A gdy pojawi sie proble dla nas ludzi nie mozliwy do rozwiazania , prosze wskaz nam droge poprzez rozne wydarzenia abysmy wiedzialy ze ta droga jest sluszna. Kochamy Cie Panie Jezu I dziekujemy za wszystko.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla brata z okazji urodzin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Maryjo chroń przed korona wirusem moją rodzinę i cały naród Polski miej nas Matko w swej opiece wyproś łaskę zdrowia u swego syna dla tych którzy już chorują
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody skutecznie i szybko powstrzymały rozwój choroby korona wirus, a chorzy na nią ludzie, żeby szybko wrócili do pełni zdrowia.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji, zgodnej z Jego wolą przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, wybacz mi moje zwątpienie i rozpacz, wejrzyj na moje utrapienie i przyjdź mi z pomocą, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mojego dziecka żeby nie bolał ją brzuszek, żeby nie miała już pieśniawek i lepiej jadła. Proszę też żeby dobrze zniosła szczepionkę i nie płakała. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno proszę dla mojej córki Joanny o miłość , dobroć serca , mądrość Matuchno proszę aby nie oddalała się od Jezusa Matuchno pomóż zniszcz zło które nią kieruje
Matka
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020