Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrego męża dla mnie i moich sióstr, oraz o dobre żony dla braci. Maryjo wesprzyj nas!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Wolność i niepodliegłość Białorusi, nawrócenie białoruskiego narodu, tryumf Niepokalanego Serca Maryi w tym kraju.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O zaliczenie w Poniedziałek kolokwium z Filozofii i Biomedycznych podstaw rozwoju oraz wszystkich egzaminów.
Piotr
 

Świeca wieczysta
o rychłe załóżęnie rodziny: Eugeniusz
Eugeniusz
 

Świeca wieczysta
Maryjo, Matko Przenajświętsza, z całego serca pragnę Ci podziękować za Przepiękny Dar i Skarb, którym Pan Jezus i Ty Matko mnie obdarzyliście, tzn. za Emilkę. Tobie Maryjo zawierzam nasz związek i bardzo Cię proszę byś nas miała nieustannie w Swojej Matczynej Opiece. Proszę Cię Maryjo byśmy byli z Emilko prawdziwie piękną, szczęśliwą i dobrą parą, wierną Bogu i sobie do końca - wbrew wszystkiemu. Proszę Cię Matko byś w godzinę naszej śmierci Ty przyszła po nas, byśmy po tym życiu doczesnym otrzymali wspólnie z Emilko Życie Wieczne w Bogu i z Bogiem. Amen. Za wszystko z całego serca dziękuję Ci Maryjo. Twój syn, Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Do Ducha Świętego o łaskę mądrości przy zakładaniu fundacji na rzecz ludzi, a szczególnie sierot,będących w potrzebie. Niech dobry Bóg mnie oświeci i pomoże mi zrozumieć swoje plany, oraz da łaskę ich przyjęcia i siłę w ich realizacji. Andrzej.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Urszuli która 30 lub 31 stycznia ma mieć operację usunięcia nowotworu proszę o światłlość Ducha Swietego dla zespołu operującego,o szczęśliwy przebieg operacji oraz o powrót do zdrowia dla niej
Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlę się o zdrowie dla mojej Rodziny, mieszkanie i pracę.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Zapalam świecę w intencji zdrowia moich córek oraz moim. Wszystkie trzy chorujemy przewlekle i usiłujemy poprawić stan naszego zdrowia. Modlitwa będzie dużą pomocą w tych staraniach.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie mariusza i czeslawa
mariuz
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla Michała, o zdrowie i ukończenie dobrej szkoły dla drugiego Michała, a o życie wieczne dla trzeciego. Za wszystko z całego serca Ci dziękuję. Twoja córka, Emilka
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Bym znalazła sens życia, i żeby rodzice poradzili sobie w trudnościach.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
w intencji mojego kierownika Duchowego ks.Dawida K
Jagoda
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko, bardzo mocno Cię proszę o Twoje Wsparcie i Pomoc do obrony pracy magisterskiej dla Emilki. Bardzo Cię Matko proszę aby przy najbliższym podejściu Emilka zdała pozytywnie ten egzamin. Za wszystko Maryjo z całego serca Ci dziękuję. Piotr
Piotr
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Mateczko o pomoc w wytrwaniu do końca życia w podjętej przez nas Krucjacie Wyzwolenia Człowieka i dopomóż nam byśmy nie popadli w żaden nałóg. Twoje dzieci, Emilka i Piotruś
Piotr
 

Świeca wieczysta
Blagam Cie Matenko o powrot do rodziny mojej kochanej corki Magdaleny,o zdrowie dla siebie i bliskich oraz o nawrocenie do wiary moich dzieci Grazyna
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o dobrze wykonywaną pracę, abym swoje zadania wykonywała dobrze i aby nikt nie ucerpiał z powodu błednie podjętych przeze mnie decyzji. Proszę o pomyślne przejście procesu rekrutacji. Proszę również o modlitwę za mojego brata Wojciecha i Jego rodzinę.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O znalezienie pracy zgodnej z wola Bożą.... Jak również o zdrowie dla wszystkich członków rodziny...
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie i pomyślność dla rodziny, rozwiązanie dotychczasowych problemów i sukcesy w nauce.
P
 

Świeca wieczysta
27 stycznia o 6:15 zmarł nagle mój mąż Wojtek Litwiński, pragnę za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej prosić o modlitwę w intencji zbawienia jego duszy i skrócenia cierpień czyśćcowych. Jezu Ufam Twojemu Wielkiemu Miłosierdziu, zawierzam Ci moje życie i swoją rodzinę.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo ukochana Matko dziękuję Ci za Twoją opiekę . Proszę uproś łaskę nawrócenia dla mojego męża, brata i synów , łaskę zdrowia dla Adama, Damiana, Marcina. Spraw abym ja i mój syn mogli znaleźć dobrą pracę. Matko kochana módl się także za Marcinem aby zdał prawo jazdy.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie moje , mojego taty i całej mojej rodziny.Proszę rowniez zeby moja synowa zrozuniała jaką zrobiła mi krzywde.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Mateczko za Skarb jakim jest dla mnie mój Piotruś. Proszę Cię Mateczko o oczyszczenie mojej duszy z wszelkich grzechów i złych uczynków. Proszę Cię pomóż mi poukładać swoje życie w jedną całość, nie spieszyć się niepotrzebnie oraz dokonywać dobrych i mądrych wyborów, nie podejmować decyzji pochopnie oraz kroczyć zawsze drogą prawdy, wiary, nadziei, miłości i ufności. Pomóż mi być pokorną Twoją córką. Proszę Cię pomóż nam się pobrać w stosownym czasie. Pomóż mi wytrwać w tej miłości do końca życia na ziemi i w wieczności. Twoja maleńka córka Emilka
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby w moim życiu dominowała harmonia i żeby Św Michał Archanioł odciął swoim mieczem złe rzeczy z mojego życia i aby ludzie źle mi życzący nawrócili się na drogę prawdy i cnoty. Żeby zaczęło się układać moje życie prywatne rodzinne w pracy i finanse. BÓG ZAPŁAĆ
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie Mariusza i porzucenie nałogu alkoholizmu.Za zdrowie moich rodziców ,siostry dzieci.Dobre wybory moich dzieci i światło Ducha Świętego.Podziękowanie za otrzymane łaski.
Agnieszka Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
za zdrowie moje,bo 27.01.2012 ukonczylem 50lat,za zdrowie rodzicow krystyne i antoniego,za zdrowie stanislawa tomaszewskiego.za zmarych z mojej rodziny,szczukow,karwowskich kossakowskich.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wiernego i gorliwego trwania przeze mnie w parafialnej grupie postu.
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze modlic sie za mnie meza cala moja Rodzine zyjacych i niezyjacych z Rodziny Gulcz Wozniakow i Nowickich
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwie w intencji mojej i mojego męża, aby nasze małżeństwo wypełniło wolę Pana. Błagamy o łaskę rodzicielstwa.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej pracy zgodnej z wolą Bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę pomóż mi odnaleźć drogi swojego życia. Daj mi znak abym mógł rozwiązać zagadkę swojego życia. Uproś u Pana łaskę aby i on ukazał mi siebie oraz abym poprawnie odczytał swoje powołanie. Proszę Cię również Najświętsza Panienko abyś dała zdrowie mojej Babci.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo. Ja, Twoja służebnica pragnę podziękować Ci za wszystko co zmieniło się w moim życiu. Proszę Cię dzisiaj o trzy rzeczy. Proszę Cię wytrwanie w czystości, zaróno cielesnej jak i duchowej. Proszę Cię bym przestała grzeszyć i błądzić, a gdy zgrzeszę, bym miała okazję do spowiedzi. Proszę Cię też, abyś pomogłą mi w spełnieniu postanowień noworocznych. Kocham Cię, Mamo.
iwonka
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Ci Pani Fatimska za dotychczasową opiekę i proszę NIE OPUSZCZAJ NAS.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Fatimska,proszę Cię o pomyślne rozwiązanie pewniej ważnej sprawy dla mnie i całej rodzinyy,również o zdrowie dla babci która ma złośliwego raka-Bożę w tobie nadzieja!ty mozesz wszystko!,o dar ducha świetego w nauce dla mnie i mojego rodzeństwa. Maryjo nasza Matko-proszę opiekuj sie całą moją rodziną i strzeż od wszelkiego zła!
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie dzieci i wnuków
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę jego życia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o cudowne uzdrowienie z nieuleczalnych chorób oraz o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opatrzność Matki Bożej.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę bym miała pracę i miała z czego żyć, nie była taka samotna...
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę nawrócenia i zdrowia dla bliskich oraz o miłość i zgodę w naszym domu a także o niebo dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za nasze małzeństwo oraz o dar rodzicielstwa dla Ani i Łukasza
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Agatki Silickiej o zdrowie Jej duszy i ciała.O łaskę żywej wiary,nadziei i miłości,o dar ufności,o dary Ducha Świętego,by Pan uwolnił Ja od złych myśli i mysli samobójczych,od nękania złego ducha oraz o pomoc w sprawach życiowych z którymi nie może sobie poradzić.Bóg zapłać.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczescie dla mojego dziecka , razem z mezem staralismy sie o dziecko przez caly rok teraz w koncu wyszlo . ale niestety ciaza zagrozona ;(. pomodlcie sie Siostry za moje dziecko , aby przyszlo na swiat zdrowe . Bez wzgledu na wszystko bede je kochac calym sercem. pozdraiam z bogiem
Ewa
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny,męża Stanisława dzieci Artura i Magdaleny oraz Bartosza i własnej a także o wyjednanie dla nas łaski nawrócenia
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej 26 stycznia 2012 roku ś.p. Janiny Sielickiej (m. Mińsk na Litwie-Białorusi) i jej zmarłej w grudniu roku 2011 starszej siostry ś.p. Wiktorji córki Franca, i o pocieszeniu w Chrystusie ich bliskich. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię o Panie o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. O szczególną opiekę dla naszego ukochanego syna Patryka. Bądż uwielbiony Boże i prowadż nas swoimi ścieżkami.
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę Bożą i pomyślne wyniki egzaminów w studenckiej sesji egzaminacyjnej.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o odwagę w rozmowach o Bogu zwłaszcza z moim mężem, o światło Ducha Św. oraz o łaskę odczytywania prawdy dla mnie i męża. Bóg zapłać. Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.A szczególnie proszę o nawrócenie mojego syna Piotra, który utracił wiarę i zatracił się w nałogach. Bożena
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla Narodu Wielkielitewskiego Białoruskiego, jego prawdziwym nawiartaniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu, i modlitwie o zwolnieniu Wielkiej Litwy Białorusi od wszelkiego duchownego i moralnego zła. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla mej duże chorej rodzicielki Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi), jej zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawiartaniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże, proszę o wyprostowanie spraw zawodowych mojego męża Grzegorza oraz zdrowie i odwagę dla niego, aby był świadkiem Chrystusa Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę cię o szczęśliwy przebieg operacji dla Andrzeja oraz uzdrowienie, wiarę, nadzieję i miłość dla Leszka chorego na stwardnienie rozsiane. Bóg zapłać Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Moja intencja: O moje prawdziwe nawrocenie. Szczegolnie o cnote czystosci. Naucz mnie Panie chodzic twoimi drogami!
Pawel
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie 6-miesięcznej Magdy...
Daniel
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamy,o uzdrowienie z ciężkiej choroby(marskości wątroby), o dobre wyniki badań żeby nie miała białaczki i żadnej niewyleczalnej choroby
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Najświętszą o zdrowie dla Roberta i Jego powrót do Kościoła.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Eugeniusza Gurbiela. Niech Pan wspomoże Go w walce z ciężką chorobą, a Jego rodzinę obdarzy siłą i pokojem.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boża o Sakrament Małżenstwa,tak bardzo dla mnie ważny na tym etapie mojego życia,proszę Cię rownież o zdrowie dla całej mojej rodziny i Twoją Opiekę nad nami.Prowadz mojego synka Bartka drogą dobra i uczciwości,spraw by kochał Jezusa przez całe życie, a Ty bądż mu Matką.Dziękuję Ci za Twoje Serce i łaski ,które dla nas wypraszasz u Boga.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę, abym dostała sie na swoje wymarzone studia. Prosze o zdrowie dla mojej mamyi o nawrócenie dla mojej siostry. Proszę Cię Maryjo. Proszę Cię Maryjo, abyś dodała mi więcej wiary i pewności siebie.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o pomyslność, dla całej rodziny , o zdane egzaminy mojej córki Aleksandry i otwarcie na Ducha Sw. proszę o pomyślną drogę rozwoju zawodowego odnalezienie własiwego talentu siy i motywacji do podejmowanych wyzwań zdrowia dla mamy szczególnie oraz pomyslnosci dla samotnch chorych ,zranionych ,w intencji moich wrogów i przyjaciól,w intencji przyjaciól i zanjomych
ewa
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za całą moją rodzine i bliskich.Ela
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
chce aby moja rodzina byla zdrowa ja maciek moj tata mirek mama gienia siostra beata i magda
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie duszy dla całej mojej rodziny
mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o zdrowie dla calej mojej rodziny.Prosze o sczegolna modlitwe w mojej intencji bym wiecej nie schodzil z Bozych sciezek. Tomasz Mrozek
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją mamę, żeby nigdy już nie zbłądziła z tej właściwej ścieżki i miała dużo siły, aby pokonać przeciwności.
Ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Michałka Romaniuka chorego na chorobę nowotworową.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją przyjaciółkę Elę, która obecnie leży w szpitalu w stanie krytycznym, po upadku na głowę z pierwszego piętra i za jej nawrócenie.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla Milenki i jej rodziców.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosiła bym Matkę Boską o powiekszenie mojej rodziny..
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomoc w rozwiązaniu tragicznej sytuacji finansowej z której po ludzku nie widzę wyjścia.Ufam Tobie Jezu!
Dorota
 

Świeca wieczysta
o zdrowie rodzicow .meza ,brata oraz zgode w rodzinie
Celina
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o uzdrowienie malzenstwa Wiktora.Powrot zony wraz z dziecmi do domu.Laske uzdrowienia uwolnienia oraz wymazona prace dla niego.sebastian
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
Za Regine aby jej wszystkie problemy zdrowtne byly rozwiazane w pozytywnym znaczeniu. Dziekuje.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Za nawrócenie mojej rodziny. Za przyjaciół aby byli blisko Pana Boga. Za zmarłych których znałem. Za zmianę sumień ludzi których spotykam w życiu. Za mnie abym znalazł szczęście w życiu i je udzielał innym.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośba o znalezienie pracy,pokorę, błogosławieństwo i opiekę Bożą dla rodziny.ŁASKĘ ZDROWIA DLA EUGENIUSZA.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
ZA CAŁĄ RODZINĘ, ZA POMYŚLNOŚĆ I ZDROWIE.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę i by dobry Bóg miał moją rodzinę, bliskich i mnie w swojej opiece.
Michał
 

Świeca wieczysta
W intencji wszystkich zmarłych z rodziny mojej i rodziny Tadka, oraz za zmarłych znajomych, sąsiadów i przyjaciół. O spokój ich duszy i szczęście wieczne.
Teresa
 

Świeca wieczysta
W intencji kapłanów, aby godnie pełnili swoją posługę oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Maryjo, Mamusiu moja wyproś mi u Twojego Syna łaskę znalezienia dobrej i ładnej żony, proszę Cię o dar ojcostwa. Proszę Cię o zdobycie godziwej pracy.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie osoby Panu Bogu wiadomej
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji własnej abym przez życie szedł ścieżkami wyznaczonymi przez Pana sumiennie wypełniał obowiązki dnia codziennego aby Dobry Bóg nauczył mnie pokory za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać
Przemysław
 

Świeca wieczysta
Prosze Cię Maryjo aby moja rodzina zawsze była bezpieczna.Proszę o zdrowie, spokój, zgodę, o pomyślność dla moich dzieci.Proszę aby były szczęśliwe i mogły wzrastać w wierze w Boga Ojca Jedynego Pana Naszego.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o łaskę wiary dla mojej córki Anetki o uzdrowienie na duszy i ciele /uzdrowienie z depresji i hazardów/ Jak również mojego męża o uzdrowienie z/ nałogu alkoholowego i nikotynowego/a szczególnie pojednanie z Panem Bogiem. a dla mnie o łaski Ducha Świętego o cierpliwość ,miłość ,mądrość abym umiała postępować z nimi bo brak sił.Bóg zapłać.Bożena
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Mateczko,która zawsze miałaś w opiece potrzebujących wstaw się do Ducha św. aby natchnął moje kochane koleżnki oddziałowe(Ewę i Anię )wiarą ,nadzieją i miłością Proszę udziel pomocy moim koleżankom w rozwiązywaniu problemów związanych z przejściem do nowego budynku i reorganizacją szpitala.Maryjo okryj swym cudownym płszczem nasze szpitalne oddziały ,by sztan nie miał do nich dostępu
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Mateńce kochanej i Ojcu św.Janowi Pawłowi II za wstawiennictwo za moją rodzinę,opiekę nade mną (za pracę,którą otrzymałam)opiekę nad moimi córkami. Panu Bogu powierzam wszystkie swoje radości i smutki. Bogu niech będą dzięki Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Agatki Silickiej o łaskę nawrócenia,łaskę żywej wiary,nadziei i miłości,o dar ufności,o dary Ducha Świętego oraz zdrowie duszy i ciała.Bożena.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zaginioną małą Madzię oraz jej rodzinę, oby Bóg obdarzył ich łaską ponownego spotkania, o siłę dla rodziców dziecka w tych niezwykle cięzkich chwilach, o to by dziecko odnalazło się całe i zdrowe
Aga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Boże, bądź łaskawy dla osób mi bliskich. Dopomóż mi aby między innymi moje świadectwo pomogło im poznać Cię i pokochać.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Chcę prosić Boga by dodał mi siły, pomógł mi przezwyciężyć użalanie się nad sobą, mocno złapał za rękę i poprowadził w miejsce, gdzie jestem przez niego powołana. Bez Ciebie Boże nie jestem w stanie pokonać przeszkody. Proszę Cię duchu święty, o dar wierności Panu Bogu i nieograniczonej miłości dla wszystkich, którą niegdyś miałam.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ SIOSTRY MARTY ŻEBY ZNALAZŁA PRACĘ DZIĘKUJE PANU ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE ŁASKI ZWŁASZCZA ZA PRACĘ W PRZEDSZKOLU BÓG ZAPŁAĆ !
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę Cie o zdrowie dla Pani Renaty. Proszę, porusz serce Michała, aby było zdolne do miłości i pokochało mnie, tak jak ja Jego.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja intencja to modlitwa o zdrowie moje moich rodziców i całej mojej rodziny i o błogosławieństwo Boże dla nas.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy oraz za nawrócenie Marcina i Łukasza a także za zdrowie mojego wujka który jest kapłanem.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłego wczoraj dziadka aby dostąpił życia wiecznego i o pomyślnie zdane egzaminy gimnazjalne. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę Cię prowadż mnie i moje dzieci;Bogumiłę i Dominika do Jezusa.POMÓŻ NAM PROSI STRAPIONA MATKAI WDOWA.
DANUTA
 

Świeca siedmiodniowa
za dusze w czyśćcu cierpiące
aga
 

Świeca siedmiodniowa
O BOŻE DARY I ŁASKE ROZEZNANIA POWOŁANIA!!
ŁUKASZ
 

Świeca siedmiodniowa
Za pokój i miłość na świecie.
Katarzyna
 

1 |
...
 969 |
 970 |
 971 |
 972 |
 973 |
 974 |
 975 |
 976 |
 977 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020