Świeca trzydziestodniowa
proszę o ratunek dla mojego brata Grzesia aby nie utracił wiary,znalazł cel i radość życia. O dary Ducha Świętego. Maryja, ratuj Go przed nędzą, bezdomnościa i głodem. Obdarz Go swoją miłością, swoim macierzyńskim płaszczem, aby czuł się w Twoich ramionach Matki bezpiecznie. On jest taki opuszczony, samotny, biedny i zalekniony. Obdarz Go miłością Bożą. Spraw, aby żona pokochała Jego nędzę i podała Mu swoją dłoń. Zawierzam Go całkowicie Twojej opiece. Prowadź Go do Jezusa Twego syna i naszego Pana.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska.Proszę cię o zdrowie które najbardziej potrzebuję w mojej chorobie i podeszłym wieku.Proszę cię o głębszą wiarę dla mojego męża i istniejących problemów.Proszę cię o zdrowie dla mojej córki która od dłuższego czasu się lecz,a także dla mojego wnuczka i jego żony aby ich małżeństwo trwało wiecznie,daj im dużo zdrowia i miej ich w swojej opiece.Matko Boża miej ich kochanego synka Pawełka w swojej opiece,daj mu dużo zdrowia i czuwaj nad nim.Proszę cię również o potrzebne łaski dla mojej rodziny. Danuta
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najkochańsza Mateńko proszę Cię o nawrócenie i wyrwanie z nałogu dla sąsiadów Agnieszki.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siły i ducha pocieszyciela dla Agnieszki i cud uzdrowienia dla Jej Mamy.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
za zmarłych Rodziców Brata Zbysia.Za moich 2wnuków piotrusia isebunia za szczęśliwe narodziny nowego wnuka,za zdrowie mojego syna Piotra,męza Bogdana,i całej Rodziny. Chciałabym,aby Bóg czuwał nad namii z kazdym dniem żeby problemów było coraz mniej,bo czasami człowiek ma już dość tego wszystkiego,braku pieniędzy,ale wierzę ,że Bóg jest przy mnie iczuwa nad moją rodziną nad moim synem jedynym którego bardzo kocham ijego 2synami omoimi wnukami.Bardzo proszę o moddlitwę Dziękuję zamorska elzbieta
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boga i nasza. Proszę Cię, Byś wyjednała naszej rodzinie u Najświętszego Serca Jezusa łaskę Bogu wiadomą. Marek z rodziną.
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Za pośrednictwem Matki Bożej proszę o łaskę zdrowia dla naszego taty Ireneusza oraz umocnienie jego wiary
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej babci, o nawrócenie dla mojego taty i o światło Ducha Świętego dla mnie.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitę o nawrócenie mojego brata Tomasza, znalezenie celu, radości życia oraz dla mnie w pewnej ważnej intencji.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o łaske zdowia dla mojej mamy, prosze o dobrego męża
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby mój wnuk szcęśliwie ukończył terapię w katolickim ośrodku leczenia uzależnień
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo,Matko Nasza,Proszę cię o nawrócenie mojego chłopaka i mamy oraz pracę dla mnie i taty:)
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
O całkowity powrót do zdrowia mojgo wnuka Marcina z choroby nowotworowej.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Bożej proszę Cię Boże o dar pięknej miłości. O zdrowie dla przyszłego męża, który kiedyś będzie kochał mnie szczerą, bożą miłością. Proszę również o pokój i zrozumienie w domu rodzinnym, o odwagę okazywania uczuć. O dobre relacje z tatą. O zdrowie dla mamy, o zgodę w małżeństwie siostry i narzeczeństwie drugiej. Również o zdanie egzaminu poprawkowego z psychologii. Proszę o ufność i chęć poznania Twojej niezmierzonej miłości dla moich niewierzących i wątpiących w Ciebie przyjaciół. Niech poddadzą się Twojej sile. Ty ich prowadź Panie. Dziękuję Jezu za każdy dzień. Za moje zdrowie, za to, że widzę, że czuje. Za możliwość studiowania. Za zdane egzaminy, za to, że dostrzegam ile mam. Za to, że tak wcześnie poznałam, ze wszystko, co dobre jest od Ciebie. Przepraszam za grzechy nieczystości, za niewypowiedziane przeprosiny, za plotki. Daj mi Boże być Twoim sługą. Chcę bez wstydu dawać świadectwo o Tobie. Chcę zawsze wiedzieć, jak mam postąpić, chcę się na Tobie wzorować, stawiać Ciebie zawsze na pierwszym miejscu. Przez Chrystusa Pana naszego, Amen. - Monika.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo wybłagaj mi u swojego Syna łaskę dobrej pracy oraz właściwego rozeznania drogi mojego życia. Bym już nie błądziła, prowadź mnie bym była coraz bliżej Twojego Syna. Proszę także o łaskę uzdrowienia mojej mamy by uniknęła operacji.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska dziękuę Ci za opiekę, pomoc w życiu codziennym i proszę o łaskę siły, wytrwania w codziennym krzyżu, w drodze do nieba dla mnie i moich dzieci. Wejrzyj na ich ojca cierpiącego w czyśccu. Wierzę mateczko, że Bóg jest Miłosierny i pamięta o swoich wszystkich dzieciach.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaski dla mnie i mojej rodziny o zdrowie głębszą wiarę w to że będzie lepiej o pomyślne rozwiązanie istniejących problemów
anna
 

Świeca siedmiodniowa
o powrót do zdrowia dla Julki
Dominika
 

Świeca wieczysta
Mateczko Fatimska proszę o wsparcie w moich trudach i cierpieniach. Proszę o łaskę uzdrowienia duchowego, spokój wewnętrzny i uwolnienie od kłopotów finansowych, które obecnie mnie gnębią. Proszę Mateczko, uproś Boga o Dary Ducha Świętego, o miłość, o wlanie w moje serce nadziei na dalsze życie. Proszę aby Pan postawił przede mną odpowiedniego i wybranego dla mnie człowieka i wybrał odpowiednie zajęcie w życiu oraz proszę o wszelkie łaski dla mojej córeczki Natalii. Proszę Mateczko aby Miłosierny Bóg wybaczył wszystkim moim przodkom całe zło jakie uczynili.
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Nie zapominajcie o duszach czyśćcowych
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moich przyjaciół- Anne, Katarzyne, Weronike,Roberta, Andrzeja i Stanisława o opiekę Matki Bożej i aby Ania spłaciła swoje długi. Proszę również o modlitwę za moich nieprzyjaciół.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Powierzam Bogu moją rodzinę , Mamę, Irenkę I Mariana, Stasia z Rodziną, Basię z rodziną, Piotra z rodziną, Krzysia z rodziną i błagam i te łaski , które sa im potrzebne. Dziś szczególnie o szczęśliwe rozwiazanie dla Basi. Maryja najlepsza z Matek , niech ich strzeże i uprasza łaski potzrbne do zbawienia.
wiktoria
 

Świeca trzydziestodniowa
za mą rodzinę a w szczególności za mego synka Bartka
Sebastian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia i zdrowia całej mej rodziny oraz dar ducha Świętego dla moich kochanych synów
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boża Fatimska o zdrowie o pojednanie się z ojcem i o wiare dla całej rodziny BOG zapłać
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże w Twojej nieskończonej dobroci prosze Cie o wybaczenie mi wszystkich moich grzechów którymi Cie obrazilam. Jeżeli taka jest Twoja wola pozwól mi znaleźć dobrego męża. Daj szczęście mojej rodzinie. Matko Najświętsza miej w swojej opiece mamę i Lenke. A także wszystkich, którzy Cie o to proszą.
Aldona
 

Świeca siedmiodniowa
za mariusza chorego na zanik miesni za wujka czeslawa i dziadka romka
mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla siebie i bliskich
Renata
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę i zdrowie dla Siebie i wszystkich. Nawrócenie osób które utraciły wiarę. O łaskę ,spokój i zgodę na świecie. Podziękowania za otrzymaną łaskę -Janina
Janina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o moje nawrócenie żebym mogła znaleśc pracę.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. Nawrócenie osoby, która utraciła wiarę. Zatraciła się w nałogu. O łaskę spokoju i zgody i zrozumienia. Ulgę w cierpieniu i podziękowanie za otrzymaną łaskę. Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy, wytrwałość i spokój ducha. Pragnę umocnienia mojej wiary.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne Łaski dla mojej Mamy.
Maria
 

Świeca wieczysta
Pod Krzyż Pana Jezusa, przyprowadzam całą moją rodzinę ,znajomych , sąsiadów i proszę o łaskę nawrócenia dla każdego z nas,a dla wszystkich zmarłych z mojej rodziny i znajomych proszę, o wieczne dla nich zbawienie.Wanda.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko FATIMSKA o przywrócenie zdrowia psychicznego mojej córce Kasi chorej na schizofrenię,pomóż MATKO NAJŚWIĘTSZA lekarzom w podjęciu właściwego leczenia,aby nigdy nie nastąpiły nawroty choroby
Krystyna Paciorkowska
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę dostania pracy, którą będę mogła pogodzić ze studiami doktoranckimi.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla całej mojej rodziny i o pomyślne zaliczenie wszystkich egzaminów w nadchodzącym tygodziu
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Matko Boża, prosimy Cię o szczęście i zdrowie w życiu małżeńskim i  rodzinnym. Prosimy o łaskę rodzicielstwa i o zdrowie dla naszych dzieci. Prosimy także o zdrowie i opiekę nad naszymi rodzinami. 
Anita i David
 

Świeca siedmiodniowa
o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla mamy Urszuli
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata i Jego rodinę, za zdrowie mojego ojca i pomyślne przejście operacji. Proszę rówenież o modlitwę za udane przejście procesu rekrutacji, aby w mojej pracy wszystko ułożyło się dobrze i abym poradziła sobie z obowiązkami jakie zostaną mi powierzone.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich zmarłych krewnych, żeby Pan Bóg przyjął ich do swego królestwa.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny \"Litwy\", czyli dawnego WKL-u, a obecnej \"Białorusi\".
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za osoby, które zamarzły podczas mrozów.
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Matkę Najświętszą o łaskę zdrowia dla siebie /wyleczenie depresji/ i dla moich bliskich syna, synowej i ukochanego wnuczka /by nie bał się babci/ o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. I po cichutku - znalezienie męża i dziękuję za opiekę.
Irmina
 

Świeca siedmiodniowa
O rozpoznanie powołania i podjęcie pracy zgodnej z wolą Bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
błagam Matkę Najswiętszą o łaskę wyjscia mojego brata z nałogu alkoholizmu.
emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwe w intencji zmarłych Rodziców Janinę i Stanisława oraz Teściów Gertrudę i Antoniego, aby Dobry Bóg przyjął Ich do siebie. Maryjo, Matko nas wszystkich wypraszaj dla Nich łaskę oglądania Naszego Stwórcy i miejsca w niebie.
Bronisława
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, proszą Cię o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby abym mogła wychować dzieci. W intencji lekarzy o natchnienie Ducha Świętego w postawieniu dobrej diagnozy. Ból i cierpienie związane z moją chorobą ofiaruję za dusze w czyśćcu cierpiące.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Kochana Matko proszę Cię z całego serca o nawrócenie dla Moich Rodziców i łaskę wiary .
małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o pokój na Swiecie madrosc ludzi ktorzy rzadza naszym krajem,o swiatło wiary ducha swietego dla mojej córki i dla dzieci moich siostr zdanie egzaminow znalezienia drogi wyjscia z trudnych sytuacji finansowych zdrowia dla najblizszych nadziei wiary miłości spkoju ducha i zycia w Bogu
Ewa
 

Świeca wieczysta
W Intencji Rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie moje i całej mojej rodziny i zeby moja synowa zrozumiala ze zadała mi ból.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Nasza Proszę o szczęśliwe narodziny naszego dziecka.Wiemy ze to Dzięki Tobie Maryjo mogę się ciszyć stanem błogosławionym Bóg Zapłać miej Nasza Rodzinę w Opiece
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o dar prawdziwego i szczerego spotkania się z Bogiem w sakramencie pokuty, aby mój spowiednik pomógł mi ją dobrze przeżyć i by mnie przez ten sakrament dobrze poprowadził, abym w pełni mogła przyjąć dar tego sakramętu
Basia
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę prosić o rozpoznanie powołania. O to, aby Bóg prowadził mnie przez całe życie nie pozwalając mi zboczyć na złą drogę i stawiał na ścieżce mojego życia ludzi dobrych, ale i tych którym ja mogę pomóc..
Estera
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę jego życia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske zdrowia dla syna Ewy Linczowskiej.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla Narodu Wielkielitewskiego Białoruskiego, jego prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu, i modlitwie o zwolnieniu Wielkiej Litwy Białorusi od wszelkiego duchownego i moralnego zła. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej & Taciana
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej przyjaciółki Moniki, aby Pan dawał jej dużo sił do pokonywania przeciwności i trudów każdego dnia.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
PANI FATIMSKA proszę CIĘ o siłe w budowie domu dla mnie i mojej rodziny o zdrowie i laski dla całej rodziny i abym dostał umowę w pracy. Ciebie proszę
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę Cie o zdrowie dla Pani Renaty, o cud uzdrowienia dla niej. Proszę Cię również, abyś poruszyła serce Michała. Żeby dorósł, i potrafił we mnie zobaczyć kobietę, z którą może spędzić resztę życia.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska uproś łaskę wytrwania w związku małżeńskim Magdy i Kacpra pomimo zaistniałych trudności. Wyproś im łaskę pojednania i przebaczenia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie i pomyślność dla rodziny, rozwiązanie kłopotów. Dobre wyniki w szkole.
Piotrek
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże Mateczko kochana pomóż nam wyjść z kłopotów bo bez Twojej pomocy zginiemy jesteśmy już na wyczerpaniu psychicznym i finansowym odal od nas wszystkie przekleństwa które ciążą nad nami.Mateczko przenajświętrza zmiłuj się nad nami uproś u swego syna łaske dla naszej całej rodziny.O.B
Oswald
 

Świeca siedmiodniowa
Za przebudzenie ludzi w naszej Ojczyźnie,za maleńką Madzię która w taki sposób opuściła ten Świat,za nawrócenie w rodzinach a dla mnie trochę mniej trosk życia codziennego.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siłę.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o powrót do Kościoła brata z rodziną
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O pracę stałą,zdrowie dla mamy,za całą wspólnotę Hallelujah,o pokój na świecie,o pogodzenie z koleżanką i za Ojczyznę.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.A szczególnie proszę o nawrócenie mojego syna Piotra, który utracił wiarę i zatracił się w nałogach. Bożena
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę o piękną miłość dla mnie , przyjaciółki Basi oraz innych samotnych którch spotykam na swej drodze.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Za mojego dziadka Józefa, aby dobry Bóg się nad nim zlitował i jeszcze dał mu możliwość bycia na tym świecie.
Leszek
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby pan wysłuchał naszych pruśb o poczecie się dziecka. I nasi rodzíce przyjeli to ze spokojem.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę o nawrócenie moich bliskich głównie zięcia Andrisa oraz przymnożenie wiary dla mnie i mojej rodziny.Proszę o modlitwę wstawienniczą ,abym wytrwała w tych doświadczeniach,które są dla mnie b. trudne gdzie często tracę wiarę. Proszę o błogosławieństwo materialne dla moich córek i światło Ducha Sw.w odczytywaniu Woli Bożej Teresa
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie prosze Cie spraw aby czlowiek ktory popelnil zlo uprawadzajac mala Magde potrafil zwrocic dziecko rodzicom.
Marta
 

Świeca wieczysta
O Niepokalanie poczęta śmiem Cię prosić o rzecz po ludzku niemożliwą, o przyjęcie Chrztu ,łaskę wiary i wyzwolenie od demonów dla cioci Izabeli
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, za wstawiennictwem Maryi proszę Cię o Twoje miłosierdzie dla wszystkich dusz czyśćcowych oraz o spokój duszy mojej kochanej Matki, Jadwigi. Wieczny odpoczynek racz dać im Panie! Amen.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Przenajświętsza Kochana Matko proszę Cię z całego serca o nawrócenie dla Moich Rodziców i łaskę wiary .
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Wielki Ojcze dziękuję Ci za wszystko co mam, proszę o ducha pocieszyciela dla męża i rozwiązanie wszelkich jego spraw zawodowych.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę Cię uproś u Boga łaskę nawrócenia dla moich najbliższych. Proszę Cię także o siły abym mogła dobrze wychować dzieci którymi tak chojnie obdarzył mnie Pan Bóg. Dziękuję Ci za to że pojawiłaś się w moim życiu i prowadzisz do Jezusa. Proszę Cię Maryjo nigdy nie opuszczaj naszej rodziny. Agata.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
W podziece za życie mojego brata Jarka!Dla mnie o ustabilizowanie życia rodzinnego i zawodowego. Dziękuje
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
o łaskę dobrej modlitwy i stałą pracę
Tatiana
 

Świeca wieczysta
Dziękując za łaskę nawrócenia, prosimy o życie w błogosławieństwie i obfitości dla naszej rodziny oraz o nawrócenie tych, którzy jeszcze nie poznali Ciebie Jezu, albo odwrócili się od Ciebie. Ukochany Jezu wypełniaj nasze serca Twoją miłością, abyśmy żyjąc z pasją wielbili Ciebie Panie. Monika I Mirek
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, aby nawróciła się i kierowała się w życiu miłością. Prosze również o modliwtę za mnie, żebym dobrze zdała egzaminy i dobrze radziła sobie w nowej szkole, oraz dojrzale przystąpiła do sakramentu bierzmowania i o wspaniałą rodzinę, którą kiedyś będę miała. Dziękuję ze nawrócenie Andrzeja, mojego brata i mnie.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o łaskę życia wiecznego dla Barbary, sąsiadki, która zginęła w wypadku potrącona przez samochódw w dniu dzisiejszym, w Twoje święto zwane Świetem Matki Bożej Gromnicznej, a dla Jej rodziny proszę o zrozumienie woli Bożej oraz o ulgę w cierpieniu po stracie mamy i żony. Wierzę głęboko iż wyprosisz dla jej duszy łaskę zbawienia.
Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej mamy Marii,o łaskę pojednania z Panem Bogiem w Sakramencie pokuty i pojednania,o łaskę żywej wiary,nadziei i miłości,o łaskę pojednania z Justyną i Grzesiem,o uzdrowienie wspomnień oraz uzdrowienie chorego serca i gardła.
Bożena
 

Świeca wieczysta
Proszę by Jezus Chrystus był zawsze na pierwszym miejscu w moim życiu . Proszę o Dary Ducha ŚW. Jezus poślij mnie do innych .
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o silniejszą wiarę, nadzieję i miłość, o to bym pozbyła się z mojego życia egoizmu, o mobilizację do nauki, o to by moja mama Barbara nawróciła się i potrafiła pokochać Chrystusa, o młodzieżowe zgromadzenie Effatha, byśmy długo trwali, w naszych działalnościach i byśmy odnosili sukcesy, przede wszystkim, dla drugiego człowieka. Amen.
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Za umocnienie wiary dla mnie,w mojej rodzinie a także na całym świecie,o zdrowe dzieci dla siostry która niedługo wyjdzie za mąż, o jej szczęśliwe małżeństwo, o uzdrowienie chorych na duszy,o nawrócenia moich bliskich i wszystkich ludzi, oddalenie nałogów m.in. pijaństwa dla moich najbliższych i innych ciepiących z tego powodu ludzi, dla siebie o szczęśliwe zdanie egzaminu gimnazjalnego,łaskę zdrowia a także inne potrzebne Łaski dla siebie dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność dla naszej Ojczyzny także za wszystkich którzy potrzebują modlitwy. Matko nasza, Módl się i oręduj za nami!
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI SIOSTRY MARTY, ŻEBY ZNALAZŁA PRACĘ. DZIĘKUJĘ BOGU ZA PRACĘ W PRZEDSZKOLU I WSZYSTKIE JEGO ŁASKI BÓG ZAPŁAĆ !
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę pomóż mi w walce z własnymi skłonnościami i grzechami. Daj mi pogodę ducha i pomóż w nauce ażebym czerpał z niej radość. Dziękuję Tobie za to że jesteś ze mną zawsze.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko , proszę Cię o modlitwę o zdrowie i uchowanie Nas wszystkich od nie szczęsliwych wypadków i długie lata w zdrowiu dla mojej Mamy Stanisławy Kuś oraz jej Córki Magdaleny wraz z rodziną i Synów Wojciecha i Marcina z całymi ich rodzinami , synowej Lucyny z dziećmi, szczególną modlitwę o zdrowie fizyczne jak i psychiczne dla Syna Grzegorza - cała ta rodzina prosi o wieczny spoczynek dla Męża-Ojca-Dziadka Stanisława Kuś i Syna-Brata-Ojca Tomasza Kuś niech odpoczywają w pokoju wiecznym i dostąpią Bram Niebieskich Amen!
Stanisława i Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia, odnalezienia właściwej drogi i w intencji wszystkich modlących się
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Ojcze, proszę Cię o pomoc. Szczególnie ostatnio brakuje mi siły, wiem że z Tobą pokonam każdą przeszkodę. Proszę Cię daj mi motywacje, bądź ze mną, abym nie straciła wiary i zdała. Proszę Cię też najpokorniej u łaski dla mojej rodziny. Wlej w nas dużo miłości, której ostatnio brakuje. Ufam Ci Jezu! Niech nie moja wola, lecz Twoja się stanie...
Agata
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo dla nawrócenia i wszelkiej pomyślności życiowej dla Aleksandry.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Przenajświętsza Maryjo proszę Cię o wstawiennictwo we własnej intencji, o zdrowie dla mnie i o zdrowie dla całej rodziny.
Teresa
 

Świeca wieczysta
Matko Boża, wez w opiekę moich synów, prowadz i chron ich od złego - matka
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Maryjo, uproś u syna Swego, a Pana naszego, łaski dla mnie. Bym odnalazł właściwą drogę w życiu i z niej nie zbaczał. By Światło Pana naszego już na zawsze było przy mnie i bym mógł znaleźć godną pracę i czerpać z niej zadowolenie.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę o łaskę zdrowia duszy i ciała dla mojej żony Małgorzaty Kaczmarek. Proszę Cię o Pani, uproś Twojego Syna Jednorodzonego, naszego Pana Jezusa Chrystusa żeby odsunął od mojej żony cierpienia spowodowane przez astmę.
Bogusław
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko proszę Cię o nawrócenie grzeszników,szczególnie za nawrócenie moich dzieci!!!Dla siebie proszę o łaskę światła Ducha Św.rozeznania jak powinnam żyć by wykonać Wolę Bożą.
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Pana dla mojej rodziny o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość. Proszę również o to aby Pan przyszedł do mnie w moim ukochanym Mareczku,abyśmy mogli razem jako jedność wielbić naszego jedynego Pana Jezusa Chrystusa. Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Rodziny o to abyśmy stali się do Niej podobni. Amen
Anna
 

1 |
...
 967 |
 968 |
 969 |
 970 |
 971 |
 972 |
 973 |
 974 |
 975 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020