Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za najlepszego przyjaciela (pewnego księdza) w podziękowaniu za okazywaną pomoc w najtrudniejszych momentach mojego życia, za wsparcie i trwanie przy mnie w najgorszych chwilach. Dziękuję, że Bóg postawił takiego człowieka na mojej drodze. Proszę o wszelkie łaski dla Niego, aby nigdy nie ustawał w swojej wierze i z wielką gorliwością głosił Słowo Boże. Proszę o wszelkie łaski dla mnie i dla mojej rodziny, w ten trudny dla nas czas. Proszę o odrobinę miłości dla mojej rodziny.
Kika
 

Świeca wieczysta
Mateczko ,prosze cie o laske kontaktu mojego syna Krzysztofa z swoim synkiem Piotrusiem ,o ich prawdziwa pelna milosci , dobra relacje.Prosze o przemiane serca bylej zony Darii Fularczyk ,aby jej serce zrozumialo ze moj syn Krzysztof ktory przebywa w chwili obecnej w Zakladzie karnym calym sercem pragnie miec kontakty ze swoim dzieckiem ,a ktorych zona niechce synowi udostepnic.Prosze aby Bog wyprostowal wszystkie syna sciezki ,aby Bog mial zawsze syna mial w swoich ramionach i zeby Bog niewypuszczal syna nigdy z ramion swoich.Prosze o wiare dla syna ,oraz aby Bog dal synowi odnalezienie ,aby opiekowal sie synem caly czas .Prosze o zdrowie dla syna i o sily wytrwania ciezkich chwil ktore teraz znosi w Zakladzie Karnym. Bog Zaplac .
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Kochana uproś potrzebne łaski abym został uwolniony z moich problemów , upros tak jak uprosiłaś w Kanie Galilejskiej Waldemar
Waldemar
 

Świeca wieczysta
Prosze kochana Mateczko cie bardzo o ochrone specjalna przed zlymi dychami dla Darii i Piotra Fularczyk, dla corki Barbary Kierznikiewicz i jej rodziny takze prosze o ochrone specjalna przed zlymi duchami dla nich ,oraz prosze o ochrone specjalnie przed zlymi duchami dla mnie Teresy i dla mojego meza mieczyslawa ,syna Krzysztofa ,oraz syna Roberta FULARCZYK ,oraz jego zony Moniki .O spokoj w naszych sercach i pojednanie w naszej calej rodzinie .O nasza wspolna zgode i wybaczenie sobie wszystkich urazow ,aby w naszych sercach na zawsze zapanowal wewnetrzny spokoj ,zrozumienie ,cierpliwosc i pojednanie wzajemne. Oraz prosze cie Mateczko o przemiane naszych serc i o opieke nad nasza cala rodzina. Prosze o silna wiare dla naszej calej rodziny .Prosze rowniez aby mogla znalezc lzejsza prace ,bo w obecnej pracy braknie mi sil .Bog Zaplac .
Teresa
 

Świeca wieczysta
Matko Boska schowaj pod Twój płaszcz mojego syna,który przeżywa trudne chwile Ty mnie najlepiej rozumiesz bo Tyś patrzyła jak cierpiał Twój Syn.Maryjo ufam Ci i Twemu wszechmocnemu Synowi . Blagam o modlitwe za mojego syna Krzysztofa ktory przebywa w Zakladzie karnym ,gdyz wrogowie juz czychaja na syna smierc , prosze Jezu abys ich oczy odwrocil od syna , a skierowal na siebie , prosze o szczesliwy powrot syna mojego do domu ,oraz prosze o pojednanie mojego meza Mieczyslawa z moim synem Krzysztofem ,aby meza serce sie rozkruszylo i aby zechcial pokochac syna naszego.Prosze cie Boze daj synowi i mezowi sile pojednania i sile wybaczenie sobie wszystkiego wzajemnie.Bog Zaplac
Teresa
 

Świeca wieczysta
Prosze o modlitwe za mojego meza Mieczyslawa ,o jego nawrocenie ,przyblizenie sie do Kosciola i o silna Wiare dla meza . Prosze o laske pojednania mojego meza z synem Krzysztofem ktory przebywa w Zakladzie Karnym ,o ich zgode ,o wybaczenie sobie wszystkiego nawzajem ,aby w ich sercach zapanowala juz na zawsze zgoda ,milosc i pojednanie . Prosze o przemiane serca meza .Posze o uwolnienie mojego meza z agresji i zlosci . Prosze aby maz otworzyl swoje serce na przyjazd naszego syna do naszego domu .Prosze o szczesliwy powrot syna z zakladu karnego ,gdyz wrogowie czyhaja juz na syna smierc.Panie miej mojego syna w swoich ramionach zawsze i nie wypuszczaj go nigdy ze swych ramion. Wyprostuj Panie syna wszystkie sciezki i miej go zawsze w swojej opiece .Bog Zaplac.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O Niepokalanie Poczęta poświęcam Tobie całą swoją rodzinę. Wesprzyj nas w głoszeniu Chwały Pańskiej !
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Przenajświętsza Mateńko wstaw się za duszami czyśćcowymi.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i jedność w rodzinie.pomyślne zdanie matury braci.pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych,dobre przygotowanie się do sakramenu bierzmowania i o dobry wybór szkoły
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o wzajemna milosc
ula
 

Świeca siedmiodniowa
Boże proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, z największą pokorą błagam Cię o szybkie znalezienie dobrej pracy w zawodzie oraz obrone pracy magisterskiej w terminie. Proszę także o sumienność i wytrwałość w pracy nad sobą, o dobrego męża i Ojca dla moich przyszłych dzieci. Matko Nieustającej pomocy, miej w opiece moich szczególnie moją Mamę, dodawaj jej radości i zdrowia każdego dnia. Uchroń od zła mojego Ojca, a na Rodzeństwu błogosław. A nade wszystko spełniaj swoją wolę i daj nam siłę do pokonywania trudności. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne Laski dla mojej Mamy
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Panie boże dopomóż mi, abym miała dobre oceny, dobrze się uczyła, abym dostała się do dobrego i wymarzonego liceum, oraz abym odnalazła własną drogę życiowa, proszę o to na egzaminie gimnazjalnym zdobyła dużo punktów, i abym na koniec roku szkolnego 2011/2012 miała średnią 4:20.Bardzo Cię prosze Panie Boże.Proszę o zdobycie funduszy na moją wymarzoną lustrzankę.Prosze też o modlitwę za mojego zmarłego dziadka Kazimierza i wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Prosze o to , aby, zaprzyjażniła się z pewną osobą Duchu Święty dopomóż, abym jutro napisała kartkówkę z j.angielskiego na dobrą ocenę
Ela
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę Cię za córeczkę znajomych, która ma 5 lat i u któej wykryto raka rdzenia kręgowego. Lekarze dają jej tydzień życia. Proszę Cię o cud. Ta rodzina straciła już jedno dziecko, nie zabieraj jej kolejnego.Maryjo, Matko wszystkich ludzi błagam o cud!
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy dla mojego brata Andrzeja.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Prośmy Przenajświętszą Panienkę za dusze czyśćcowe ! Aby umarli dostąpili do Boskiej Chwały a żywi aby porzucili życie w grzechu.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za kapłanów, biskupów , kardynałów aby się nawrócili
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę prawdziwej miłości do bliźniego. Abym mógł poznać wolę Boga. Abym mógł bardziej kochać Boga. Aby moje dzieci nigdy nie popełniły grzechów śmiertelnych. Zachowaj nas Panie. Za dusze czyśćcowe oraz dusze zmarłych z mojej rodziny. O błogosławieństwo dla polskich rodzin, kapłanów. O pokój na świecie.
Waldek
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla Piotra i trwale wyleczenie z choroby nowotworowej,aby leczenie przynioslo zamierzony skutek.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Boże pomóż mi rozwiązać problemy w pracy i spraw aby kontrola bardzo dobrze oceniła moją pracę.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matuchno Fatimska dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię pokornie o wstawiennictwo u Pana Boga za naszą rodzinę o miłośc,zgodę,wzajemną relację.O łaskę uzdrowienia córki Gosi z choroby,jeśli jest taka wola Bożą,siłę,chęci do życia.O nawrócenie i pojednanie,uzdrowienie duszy i ciała dla syna Tomasza i dla brata Andrzeja.O łaskę zdrowia dla mamy Marii,o zdrowie dla męża Józefa,uleczenie języka od przeklinania,o czystość sexualną.O łaskę zdrowia dla Sylwii i dla Mariusza.Dziekuję.Twoja czcicielka.Elżbieta.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie całej mojej rodzinny i o zdanie prawa jazdy:)
Rozalia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za tegorocznych maturzystów.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Za kaszubskich rolników
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Pośredniczko Lask proszę Cię o powrót do zdrowia pociężkiej operacji dla Urszuli.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Częstochowska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o Boskim wsparciu dla Weroniki (m. Mińsk na Litwie-Białorusi), o nawróceniu dla jej szalonego męża-alkoholika Andrzeja, z którym ona na mieży rozwiązania małżeństwa, i o pocieszeniu w Chrystusie jej i jej bliskich. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca trzydziestodniowa
Za spokój duszy mojego śp.męża Ryszarda Micielskiego z Łodzi,zdrowie dla wnucząt Elizy,Andrzeja,Konrada,Karolinki.Za zdrowie moich córek i zięciów Beaty i Pawła,Ewy i Piotra.Moje zdrowie i żebym znalazła prace.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla Narodu Wielkielitewskiego Białoruskiego, jego prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu, i modlitwie o zwolnieniu Wielkiej Litwy Białorusi od wszelkiego duchownego i moralnego zła. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla mej duże chorej rodzicielki Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi), jej zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę aby mój synek, Dawidek był zdrowy i szczęśliwy
Patrycja
 

Świeca wieczysta
\"Bardzo proszę o uproszenie łask: wzrostu w wierze i umocnienia w wierze o światło i dary Ducha Świętego. O uproszenie łask: szczęścia, pomyślności i miłości w życiu i domu moim. O łakę: posiadania, uwolnienia od nędzy życia, nowego życia u Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Oraz łaski potrzebne do życia i wzrosu\".
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o laske zdrowia i ochrone dla moich dzieci,wnuczki, meza, mamy i rodzenstawa. O nawrocenie na wiare katolicka syna i synowej. Prosze rowniez o uzdrowienie na duszy i ciele mojego chrzestnego i jego nawrocenie. Prosze o mozliwosc splaty dlugu. A przede wszystkim wyrazam wdziecznosc i uwielbienie dla Boga za te wszystkie laski ,ktore otrzymalam. Bog jest Milosierny! Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu proszę, o uzdrowienie mojego małżeństwa, miłość wzajemną w rodzinie, zrozumienie. Boże spraw aby mąż zszedł ze złej drogi i zrozumiał, że postępuje źle i wyrządza krzywdę. Bóg zapłać. Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,abyśmy moja najbliższa rodzina i ja dożyli starości w zdrowiu i bez wypadków.Proszę,aby okazało się że Michael Jackson,którego kocham od dzieciństwa,od bardzo wielu lat a którego nie widziałam nie z mojej winy,a całe życie o tym marzyłam-upozorował śmierć i ujawnił się,tak jak to wynika z forów dla fanów MJ o hoaxie i żebym Go zobaczyła.Jeśliby jednak naprawdę nie żył,to aby rodzina Jacksonów pokazała Jego ciało i abym je zobaczyła. Proszę o wybaczenie że nie potrafię wybaczyć Murrayowi,który oficjalnie zabił MJ i mojej ciotce,przez której podstępy i intrygi nie widziałam Go.Proszę,aby nigdy,nikomu z mojej najbliższej rodziny,wykształconej,lecz niestety niezaradnej,nie zabrakło pieniędzy i abyśmy odzyskali to co utraciliśmy.Proszę,aby nam czteroosobowej rodzinie udało się wyprowadzić z dwupokojowego mieszkania o małym metrażu,w którym mieszkamy od trzydziestu kilku lat-w lepsze,zdrowsze, swobobodniejsze miejsce,rejon,do mieszkania trzypokojowego.Proszę,abym potrafiła dobrze czuć się wśród ludzi,bo po wielu latach dokuczania mi w różnych szkołach,niestety nie potrafię czuć się dobrze,choć wiele razy mówiono mi komplementy.Proszę o przebaczenie grzechów.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
mariusza mojego wujka czeslawa mame danute
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O czystość czynów i myśli. O zdrową, dobra miłość. Monika.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Daj Mario zdrowie dla pani Renaty. Dziękuję za wysłuchanie mojej modlitwy. Proszę Cię, wspieraj mnie i Michała, uczyń nasze serca czyste, pełne prawdziwej miłości.
Karolin
 

Świeca siedmiodniowa
Prośmy o nawrócenie kapłanów i ponowne przyjmowanie Pana Jezusa do ust i na klęcząco !
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię o Matko Boża o wybudzenie ze śpiączki Janka ijego powrót do zdrowia.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę pomóż mi w przezwyciężeniu lenistwa i wspieraj w nauce. Nawróć mnie całkowicie do ciebie i pomóż w przezwyciężeniu grzechów.
Kuba
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o przymnożenie Wiary,Nadziei i Miłości oraz o powrót do Boga dzieci i sakramentalnej żony. Twój czciciel.
Marian
 

Świeca trzydziestodniowa
Orędowniczko Nasza błagam Cię o ducha pocieszyciela dla mojego męża, aby nie tracił wiary i wyszedł z depresji.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Pani proszę zabierz moją pychę, która mnie zabija.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o dobrego meza.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie mój, Matko moja, z całego serca modlę się do Ciebie: za zdrowie i wiarę mojego męża, za dusze w czyśćcu cierpiące i za osoby zmarłe, za zmarłego Michała, aby jego dusza uzyskała przebaczenia grzechów w godzinie śmierci za zdrowie i wiarę dla moich rodziców, mojego brata i jego rodziny za zdrowie i wiarę dla mojej babci i dziadka, za zdrowie i wiarę dla mocno cierpiących, obłożnie chorych za ojczyznę za wszystkich, kórzy utracili wiarę, aby została im przywrócona za wszystkich, którzy zatracili się w nałogu za to abym była zdrowa i mogła zostać szczęśliwą mamą za zdrowie i wiarę moich koleżanek i ich rodzin oraz za spokój i wsparcie dla Małgosi Panie dziękuję ci z całego serca za ocalenie mojego męża, za łaski którymi nas obdarzasz i za każdy dzień życia. Magdalena
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Matuniu proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i dalszą Twą opiekę nad nami
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO MATKO BOŻA BŁAGAM CIE O SPOKOJ DLA MOJEGO SERCA, CHCE ZAPOMNIEC O WSZYSTKIM ZLYM I ZACZAC NA NOWO...BLAGAM CIĘ O ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY....WYBACZ MI I DAJ MI SIŁĘ ZEBYM MOGLA SIE POZBIERAC, DAJ MI TAK BARDZO POTRZEBNE WSPARCIE.
MALWINA
 

Świeca siedmiodniowa
O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NAJŚWIĘTSZEJ MATKI DLA MOICH DZIECI, MĘŻA, RODZEŃSTWA I RODZICÓW,TEŚCIÓW I PRZYJACIÓŁ. POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH. O WYTRWANIE W POSTANOWIENIACH WIELKO-POSTNYCH MOICH I MOJEGO MĘŻA. O MĄDROŚĆ DLA MNIE I MOICH DZIECI I POMOC W BYCIU LEPSZYM CZŁOWIEKIEM. SYLWIA
SYLWIA
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske zdrowia dla mojego poczetego dzieckao
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla Beaty ,o błogosławieństwo Boże oraz wzajemną miłość dla całej rodziny Beata
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie, wiarę, siły i wsparcie dla Mamusi w pokonywaniu trudności życia. By nie traciła nadziei w chwilach, kiedy będzie jej najciężej i aby jej serce nigdy nie przestało być tak gorące i pełne miłości.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej 13 lutego 2012 roku ś.p. Lubowi córki Włodimierza (m. Krasnopole obw. Mohylewskiego na Litwie-Białorusi), i o pocieszeniu w Chrystusie jej bliskich. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cie pomóz mi znaleźć dobrą pracę i dobrego męża. Daj pokój, miłość i zgode mojej rodzinie. Uproś u swego syna uzdrowienie nerki mamy.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
O siłę w przezwyciężeniu słabości i moc Ducha Świętego dla syna Mateusza. Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zdrowiu, Boskiej opiece, łasce nawrócenia dla Włodimierza (m. Wiciebsk na Litwie-Białorusi), i o pocieszeniu w Chrystusie jego i bliskich jego. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy. Marcin
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Z podziękowaniem za zaliczenie semestru i otrzymane łaski, proszę o dalsze, a w szczególności o napisanie pracy mgr i skoczenie studiów (powtarzam rok) i o znalezienie dobrej dziewczyny. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża ,bardzo Cię proszę pomóż mi w końcu znaleźć dobrą i stałą pracę, w której będę mogła rozwijać dane mi od Boga talenty, pracę, gdzie się odnajdę, spotkam życzliwych, mądrych i wartościowych ludzi, pracę, która będzie dawała mi sfatysfacje życiowa, w której dzięki posiadanej wiedzy umiejętnościom będę mogła spełnić się zawodowo. Matko Boża za Twoją przyczyna proszę Cię również o dobrego, mądrego męża. Proszę Cię o człowieka, z którym będę mogła stworzyć prawdziwą chrześcijańską rodzinę. Błagam Cię również Ukochana Matko o zdrowie dla moich rodziców. Błogosław mi i mojej rodzinie w całym naszym życiu. Nigdy nie opuszczaj. Pozwól nam osiągać cele jakie sobie zamierzymy. Dziękujemy Ci za łaski jakie do tej pory otrzymaliśmy.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Podziękowanie Panu Bogu za udaną operację mojej żony Barbary . Stanisław
Stanislaw
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar zdrowia dla żony Barbary
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar zdrowia dla Marzeny
Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojego taty,aby wyniki badań były dobre, żeby nie miał choroby nowotworowej z przeżutami.Proszę o uzdrowienie mojej mamy z marskości wątroby,żeby nie miała białaczki ani innej ciężkiej choroby o dobre wyniki badań.Proszę o uzdrowienie mnie z choroby ginekologicznej.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o miłość, radość z bycia siostra, wiarę w Boga, prawdziwą przyjaźń, cierpliwość, wytrwałość. błogosławieństwo. opiekę Maryi, zdania egzaminu, zaliczenia szkoły, za mąż pójście, poczęcie dziecka. szczęście w domu. uwolnienie ojca od alkoholizmu, wybaczenie za wszystkie grzechy, spotkanie za tęczowym mostem z Ciapkiem. dziekuję
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o to, byśmy z mężem mogli mieć mieć dzieci. Pobłogosław naszą rodzinę. Ewa
Ewa
 

Świeca wieczysta
Za duszę tak młodo tragicznie zmarłego syna , św.pamięci Mateusza,a także o Boże błogosławieństwo dla pozostałych członków rodziny.
Franciszek
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje Mateczko za ten Wspaniały dar powołania Chrystusowego proszę umocnij ten dar i umocnij moją przyjaźń z przyjaciółmi i o pomyślny przebieg 2 semestru
Filip
 

Świeca trzydziestodniowa
+ za zmarłą Eugenię Wizner aby pan przebaczył jej grzechy i doszła do Królestwa Niebieskiego.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Pana Boga o uzdrowienie z depresji i pomoc w wydobyciu się ze swoich słabości, lęków i zniechęceń.
Piotr
 

Świeca wieczysta
W intencji Agnieszki i Dariusza,Ani,Karoliny ,Gabrysia,Karola o Boże łaski dla całej rodziny,żeby każdy dzień zbliżal nas do Chrystusa.Bóg zapłać.
Agnieszka i Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o znalezienie pracy, mam ciezka sytuacje materialna.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
witam Maryjo wybacz mi moje grzechy, blagam Cięo dobrą prace, nie zaprzepaszczę już tej szansy- błagam o łaskę Maryjo, nie zostawiaj mnie Matko... bardzo błagam Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny i wspaniałych przyjeciół, którzy bardzo mi pomogli!!!!Daj im Matko wszytsko co najlepsze, bo są cudowni. Maryjo nie zostawiaj mnie, błagam Cię o pomoc ....
Malwina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wstawiennictwo Najświętszą Matkę Maryję w sprawie nawrócenia Natalii, Weroniki, Juliusza i Jacka oraz o pracę dla mnie,która będzie zgodna z wolą Boga Najwyższego. Bóg zapłać - Jolanta
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojego zmarłego brata Mariusza.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o prace dla Krzysztofa
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie duszy i ciała oraz dobre relacje.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI SYNA KRZYSZTOFA O ZDROWIE, PRACĘ, NAUKĘ I POGODĘ DUCHA.ANDRZEJ Z BOGIEM
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękując za wiele łask, proszę o zdrowie, siły, umocnienie w wierze, nadziei i pracę dla Mamy Krystyny, za brata Marcina o znalezienie pracy i światło w życiu, za brata Arka o umocnienie w życiowej drodze, za Anię o wytrwałość w życiu i znalezienie męża, dla Mariusza o uwolnienie z lęków,uzdrowienie i pełnienie woli Bożej w życiu, za siostrę Danutę o radość i umocnienie w życiu zakonnym, o owocne przeżycie czasu wielkiego postu, za ks. Andrzeja o umocnienie w chorobach i trudnościach.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza z Fatimy prosze o zdrowie i wsparcie we wszystkich trudach zycia dla Sabiny i Sandry.Prosze o laske prawdziwej wiary,o swiatlo dobrej nadziei na dalsze zycie i piekna milosc.Boze prosze pomoz rozwiazac problemy Sabiny w Imie Jezusa Chrystusa.Amen
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o mddlitwę w intencji całej mojej rodziny , Kobusów i Goździków. Proszę o spokój w rodzinie , zgodność i opiekę Aniołów Strózów naszych. Bądź z nami Padre Pio. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O Boże miłosierdzie dla syna Mariusza jego żony Doroty i ich synów Patrysia, Bartusia;dla córki Małgorzaty i jej córki Milenki ; dla mojej żony Marii i jej męża Mirosława
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata, aby uwolnił się od nałogu i aby jego małżeństwo przetrwało.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pracy, abym pomyślnie przeszła proces rekrutacji a nowa praca dawała mi satysfakcję i abym podejmowała dobre decyzje.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
SZczęść Boże, moja intencja - to proszę serdecznie o modlitwę i wstawienictwo u Boga za dusze moich najbliższych zmarłych: św. pamięci mojej mamy Anny, mojego brata Stanisława oraz mojego taty Piotra. Z góry Bóg zapłać. Genowefa Kulbacka Augustów
Genowefa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża z Fatimy proszę o wsparcie we wszystkich trudach życia dla Joli. Proszę o łaskę prawdziwej wiary, o światło dobrej nadziei na dalsze życie i piękną miłość. Boże proszę, pomóż w rozwiązanie problemów Joli w Imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Fatimska proszę o wsparcie i pomoc w trudach życia dla bezdomnego, pana Romana. Błagam, Boże Miłosierny o łaskę ciepłego domu, opieki medycznej, zdrowia i aby codziennie pan Roman miał co jeść. Kochany Ojcze pobłogosław pana Romana. Bądź uwielbiony i błogosławiony o Panie. Amen.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie moich kochanych rodzicow w 58 rocznice pozycia małżeńskiego.Życze wam dużo zdrowia, szczęście i długich lat życia, Życzy Lucyna.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny.
Witek
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Maryjo, Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzą sprawę, która jest Ci wiadoma, Proszę Cię, wyproś zmianę mojej sytuacji, która po ludzku jest nie do rozwiązania. Tobie oddaje całą moją rodzinę, wszystkich bliskich mojemu sercu i proszę o wszystkie potrzebne łaski w ich stanie, światło i dary Ducha Świętego.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Księdza Andrzeja Tekieli o łaski Boże dla niego.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O rozpoznanie powołanie i podjęcie pracy zgodnej z wolą bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty, o zdrowie dla Elżbiety, o światło, dary i owoce Ducha Św. dla przywódców europejskich
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie egzaminów
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Pomyślność dla rodziny, rozwiązanie kłopotów.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę jego życia.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o opiekę i wsparcie we wszystkich trudach życia dla mojej najbliższej rodziny. Proszę Boga o łaski, uzdrowienie duchowe, silną wiarę, dobrą nadzieję i piękną miłość dla rodziców, siostry Dorotki i Łukaszka. Bądź błogosławiony i uwielbiony mój Panie. Amen.
Bogumiła
 

Świeca wieczysta
Mam problemy finansowe bardzo poważne. Proszę o modlitwę o Życie Wieczne
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
by w moim życiu zawodowym i rodzinnym zagościł spokój , radość, by zdać egzamin i cieszyć się szczęściem swojego syna
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
za dfusze xp sieslawa i stanislawa pracz oraz zelichowscy j i b
ula
 

1 |
...
 964 |
 965 |
 966 |
 967 |
 968 |
 969 |
 970 |
 971 |
 972 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020