Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze Cie o Wiare ,Nadzieje i Milosc dla nas w naszym malzenstwie.Maryjo nie opuszczaj Nas daj nam zdrowie,i dla naszych bliskim sercu.Prosze Cie o nawr?cenie naszych bliskich sercu ,kt?rzy utracili wiare .A szczeg?lnie Matuchno prosze Cie o potomstwo dla nas .SZCZESC BOZE I B?G ZAPLAC.Monika
monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc w trudnej sytuacji finansowej, wyjście z długów oraz pomoc Matki Bożej w pozyskaniu dotacji na otwarcie działalności gospodarczej.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w dalszym ciągu o modlitwę za scalenie mojego małżeństwa Katarzyny i Tomasza.By oparte było na miłości i zaufaniu.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko moja Maryjo dziękuje za dotychczasowa opieke .Mateńko wypraszaj mi łaski u Syna Twego Jezusa Chrystusa zawierzam Ci moje problemy małżeńskie ,poprowadz mnie własciwą drogą Otocz Matczynym płaszczem moje dzieci moją mame parafie i całą ojczyzne. Elżbieta
Elzbieta Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o odnalezienie drogi, o dobrego męża i spokój ducha.
Karolina
 

Świeca wieczysta
Za osoby, które cierpią prześladowaniem, za chore, głodne i spragnione dzieci, za to aby nie wierzący w Boga wrócili na drogę światłości prowadzącą do krainy zbawienia. A także za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajswietrza Panienko Fatimska goraco prosze o dar zdrowia i zycia dla mojej Mamusi Weroniki.Przenajswietrza Panienko pozwol jej zyc.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Ta intencja jest bardzo szczególna. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego zawsze dziewica! Za Episkopat i Biskupów Polski, ażeby poważnie zajęli się sprawami udzielania mi odpowiedzi, zwłaszcza pozytywnych na moje APELE do nich kierowane i nie robili sobie kpin z zajmowanych przez nich FUNKCJI W SŁUŻBIE BOGU I LUDZIOM; aby powzięli stosowne i podpowiadane przeze mnie kroki i środki obronne przed kacerstwem, apostazją, heretyzmem i heretykami, tak Europy Zachodniej, nowosowietyzującej się Rosji, jak i Polski (co zagraża wypełnieniem się TRZECIEJ przestrogi fatimskiej). Zwłaszcza w Polsce, której obywatele powinni zostać naprowadzeni na drogę SŁUŻBY BOGU i świecić przykładem przed innymi narodami, a nie podlegali neosatanizacji lub eksterminacji na wszystkich frontach świata. A w końcu o wybór i ustanowienie przez Pana Boga i Naród stosownej osoby na KRÓLA Polski ?obrońcę Świętej Wiary, praw obywatelskich do godnego życia i pracy; oraz odbudowę prawdziwej stolicy prawdziwego KRÓLESTWA POLSKIEGO w Gnieźnie. Dlatego w tych i innych intencjach w przyszłości (z nadzieją, że Pan Bóg pomoże i środków finansowych wystarczy) zamierzam odbyć samochodową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Fatimie. Chiny, dnia 15 maja 2012. Podpis: Zbigniew Leszek Orentraich.
Z
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska!!! Matko Jezusa Chrystusa , Matko Nasza!!! Błagam Cię o światło Ducha Świętego dla Madziulki... Ty wiesz, że tylko z miłości prawdziwej powinna wyjść za mąż... Uproś jej rozeznanie drogi... Błagam Cię Matko , aby Madziulka nie robiła niczego pochopnie ... Bardzo Pragnę jej szczęścia...Uproś jej prawdziwe szczęście, aby ona i jej bliscy cieszyli się radością płynącą od Boga... Błagam miej ją w nieustannej opiece. Mateusz Tomasz Stenzel
Mateusz Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji w pracy
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Ta intencja jest bardzo szczególna. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego zawsze dziewica! Za Episkopat i Biskupów Polski, ażeby poważnie zajęli się sprawami udzielania mi odpowiedzi, zwłaszcza pozytywnych na moje APELE do nich kierowane i nie robili sobie kpin z zajmowanych przez nich FUNKCJI W SŁUŻBIE BOGU I LUDZIOM; aby powzięli stosowne i podpowiadane przeze mnie kroki i środki obronne przed kacerstwem, apostazją, heretyzmem i heretykami, tak Europy Zachodniej, nowosowietyzującej się Rosji, jak i Polski (co zagraża wypełnieniem się TRZECIEJ przestrogi fatimskiej). Zwłaszcza w Polsce, której obywatele powinni zostać naprowadzeni na drogę SŁUŻBY BOGU i świecić przykładem przed innymi narodami, a nie podlegali neosatanizacji lub eksterminacji na wszystkich frontach świata. A w końcu o wybór i ustanowienie przez Pana Boga i Naród stosownej osoby na KRÓLA Polski ?obrońcę Świętej Wiary, praw obywatelskich do godnego życia i pracy; oraz odbudowę prawdziwej stolicy prawdziwego KRÓLESTWA POLSKIEGO w Gnieźnie. Dlatego w tych (i innych intencjach) w przyszłości (o ile Pan Bóg pomoże a środków finansowych wystarczy) zamierzam odbyć samochodową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Fatimie. Chiny, dnia 15 maja 2012. Podpis: Zbigniew Leszek Orentraich.
Z
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, proszę Cię z całego serca o siłę na zdanie egzaminów ustnych i o pomoc w wyborach życiowych, które mnie czekają, a także w dostaniu się na studia.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
W zakładzie,w którym pracuję,pojawił się kryzys.Jakby tego było mało,grozi mi zwolnienie z pracy.U mnie w domu sytuacja finansowa już teraz jest bardzo ciężka.Proszę Cię,Boże,pomóż mi znaleźć choć malutki płomyk nadziei w tej beznadziejnej sytuacji.Otwórz mi oczy serca,ażebym potrafiła zobaczyć Drogę,którą Ty mi wyznaczasz,i abym nią podążała.Maryjo,Matko Najmilsza,proszę Cię z całego serca:wstawiaj się za mną przed Ojcem Niebieskim.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko,prowadź moją córkę ku dobru.Spraw,by poczuła Twoją miłość ,aby szła Bożymi ścieżkami,aby umiała walczyć ze swoimi słabościami ,być pokorniejszą.Wstaw się u Swojego Syna za duszą śp.Cecylii w rocznicę jej śmierci.Królowo - proszę o pokój w rodzinie ,kraju i na świecie.Hanna.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana proszę Cię aby mój mąż znalazł dobrą i dobrze płatą pracę aby moja córka wyszła szczęśliwie za mąż za dobrego człowieka proszę o modlitę także za córkę młodszą aby jej wiara w Boga była bardziej pogłębiona . Bóg zapłać
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uproszenie Łask Bożych dla Ani i Przemka. By mogli mieć swoje dziecko. By Pan Bóg obdarzył ich potomstwem. Z całego serca o to proszę. Oraz w intencji dziadka o zdrowie.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie o Boskiej pomocy w piełgrzymkach dominikanek s. Wolhi Katarzyny Muskiej OPs (z m. Mińsk na Litwie-Białorusi do katolickiej Europy Środkowej) i s. Julii Małgorzaty Joanny Karłowej OPs (z m. Jałta w Krymie do katolickiej Europy Zachodniej), żeby piełgrzymom zawsze wystarczało hartu ducha, sił, zdrowia, pieniędzy dla tej drogi do świątyń i wstecz, a żeby brak czegokolwiek w drodze im wypełnił Bóg nasz przez swoich ludzi. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca trzydziestodniowa
O ZDROWIE W RODZINIE. O ZNALEZIENIE PRACY, O ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW, O MIŁOŚĆ I ZROZUMIENIE W RODZINIE, O USTABILIZOWANIE ŻYCIA.
Joanna
 

Świeca wieczysta
O łaski dla moich dzieci Juli i MArysi która idzie do I Komuni sw 20 maja. O nawócenie ojca Tadeusza oraz MAcieja, Jana i jego syna. O dary Ducha sw i swiętość powołąnia dla wszystkich kapłanów za których zobowiązałam się do modlitwy, dla mnie o wytrwanie w miłości
Dorota
 

Świeca wieczysta
O łaskę zbawienia mojej duszy,oraz o pełnienie woli Bożej,a także za wszystkich umierających i za dusze w czyśću cierpiące.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenie Dariuszowi i wyrwanie z nałogu alkoholizmu.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia Danusi.Bóg zapłać.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej 3 maja 2012 roku ś.p. 11-rocznej dziewczynki Weroniki Małej (w. Hubernia rej. Drahyczyńskiego na Litwie-Białorusi), i o pocieszeniu w Chrystusie jej bliskich. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobre przeżycie Pierwszej Komunii Świętej dla Kalinki i całej jej rodziny.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Na Twoje ręce Maryjo składam podziękowania za to wszystko, co otrzymałam, za życie, zdrowie, za Rodziców, Braci i Siostry, za Ojczyznę, w której się urodziłam, wychowałam i żyję. Polecam siebie, moją Rodzinę oraz Moją Ojczyznę pod Twoją nieustającą opiekę z wiarą przyjmując to, co mi ofiarowujesz każdego dnia, w nadziei spotkania się na Wiekuistym Szlaku Miłości z Twoim Synem, a naszym Panem Jezusem Chrystusem. Błogosław nam i naszej Ojczyźnie i proszę miej nas wszystkich w Twojej Matczynej Opiece. Agnieszka Żurawska
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwój i błogosławieństo dla naszej Ojczyzny Polski, aby była wierna Bożym przykazaniom, a dla rządzących naszą Ojczyzną o światlo Boże i mądrość. Dla mojej rodziny - męża, synka, dla braci i sióstr z ich rodzinami, zwłaszcza siostry Elżbiety i brata Józefa proszę o mądrość Bożą, abyśmy byli zawsze blisko Boga i żyli w prawdzie.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Łaske zdrowia dla Ewy i jej synów Fabiana Oskara i męża Mariusza.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zachowanie życia dla kobiety poszkodowanej w wypadku w którym byłem uczestnikiem na Chorwacji, żeby zachowała zdrowie, żeby szybko wracała do zdrowia i żeby w efekcie tego wypadku nie została ani kaleką, ani inwalidą. Żeby mogła się jeszcze cieszyć radością i szczęściem ze swoimi bliskimi
Bartłomiej
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę za Kingę o wyprostowanie ścieżek życia i dla Szymona o Dary Ducha Świętego i pomoc w szkole oraz o miłość w naszej rodzinie
Urszula
 

Świeca wieczysta
SZCZĘŚĆ BOŻE. PROSZĘ O MODLITWĘ DLA SIEBIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY O ZDROWIE,O TO BY DZIECI POKOCHAŁY PANA BOGA I ŚWIĘTĄ RODZINĘ,BY MĄŻ ZACZĄŁ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA I BYŁ GORLIWYM CHRZEŚCIJANINEM I DOBRYM MĘŻEM.DZIĘKUJĘ PANU BOGU ZA TYSIĄC SPRAW, ZA TO ŻE URODZIŁAM DWOJE ZDROWYCH DZIECI:CORECZKĘ LAT 5 I SYNKA LAT 3.Z PANEM BOGIEM DROGIE SIOSTRY!!!!
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę, o opiekę Bożą i miłosierdzie. za córkę Aleksandrę aby wytrwała rehabilitację, dla rodziców o zdrowie, za syna Kamila o pokorę, za córkę Hanię o zdrowie.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny...
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska proszę Cię abyś pomogła mi wybaczyć własnemu ojcu oraz aby zniknęła z mojego serca nienawiść.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
za ks.Grzegorza Kwitka
Sandra
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie w całej mojej rodzinie i o opiekę Bożą.Proszę o modlitwę w intencji mojego męża który zaczął nadużywać alkoholu,żeby przestał pić.Proszę o modlitwę o zdrowie dla siostry która od paru lat zmaga się z nowotworem,żeby wyzdrowiała.Proszę o opiekę Bożą nad córką.Dziękuję Matko Boża Królowo Polski i całego świata! Módl się za nami.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętrza Panienko bardzo cię proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny,Proszę cię o opiekę nad moją córką.Bardzo gorąco cie proszę o wstawiennictwo i o modlitwę za mojego męża ,który znów wpadł w szpony nałogu alkoholowego i widzę ,że nie umie sobie poradzić ja też już nie umiem mu pomóc.Bardzo proszę o modlitwę.Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę aby moja przyjaciółka Kasia znalazła dobrego męża.
Maciej
 

Świeca wieczysta
Proszę o dobrego męża. Cudowny związek z Piotrem, w którym będziemy darzyli się wzajemnym zrozumieniem, miłością, zaufaniem oraz szczerością, wiernością i będziemy sobie wsparciem. Proszę, abyśmy żyli w zgodzie i miłości, którą zsyłają nam Niebiosa. Proszę o oczyszczenie z problemów, uzdrowienie duszy i ciała oraz ochronę. Proszę o uwolnienie od klątwy, uroku, który rzuciła na mnie cyganka oraz uwolnienie od mediumizmu i praktyk ezoterycznych. Proszę o wsparcie i ochronę. Bardzo dziękuję! Ufam, że Maryja mi pomoże.
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji oczyszczenia z problemów mnie i mojego związku. Proszę o dar płodności, dobrego męża, szczęście, pełnię sił oraz zdrowia fizycznego i psychicznego. Proszę o dobre wyniki w nauce. Błogosławieństwo dla mojego związku. Proszę o modlitwę za świat i pokój na świecie. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca wieczysta
O zdrowie, łaski boże i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny i dla mnie. Pozdrawiam Apostoł Matki Bożej Fatimskiej od wielu miesięcy.
Walery
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. O zdrowie dla Piotra (z nałogu), Moniki - epilepsja, Leszka - z nowotworu. Dobry Jezu miej w opiece Grzegorza i prowadź go bezpiecznie po wszystkich drogach. Proszę o umocnienie wiary w mojej rodzinie. Wszystkim zmarłym wieczne zbawienie.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spotkanie prawdziwej miłości i stworzenie szczęśliwej rodziny.
A
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny i o pracę dla Mnie.Prosze również aby mojego męza nie zwolnili z pracy.Blagam Matulko
Nina
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Maryjo Panno Niepokalana! Twej obronie, opiece i nieustajacej pomocy powierzam na zawsze moje dzieci; Krysię,Piotra i Karolinę oraz Krystiana (syna Krysi), Marcina i nas rodziców; Grażynę i Pawła
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę o zdrowie mojej koleżanki ewy chorej na raka aby wyzdrowiała, o zdrowie dla mojej córki Doroty i dla mojego chłopaka Andrzeja i o moje zdrowie . Szczęść Boże. Aneta
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za Twoje Orędownictwo za nami i za Twoją nieustającą pomoc dla mnie i moich bliskich. Oddaję siebie i moją całą rodzinę pod Twoją opiękę i obronę na zawsze a szczególnie w godzinę śmierci.Amen! Grażyna
GRAŻYNA
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, przede mną trudny czas związany z moją przyszłością w pracy. Błagam Cię, pokieruj mną i ludźmi, którzy zadecydują o moim losie w taki sposób, bym mogła robić to, na czym się znam, żebym nikogo nie zawiodła i nie musiała podejmować się czegoś, co jest ponad moje siły. Błagam Cię o pracę, ale zgodną z moimi kompetencjami. Proszę z całego serca, wysłuchaj mnie... Nie chcę więcej, niż dam radę udźwignąć.... Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o uzdrowienie przyjaciółki z choroby nowotworowej
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matuchno! Proszę Cię o wstawiennictwo u Twego Syna Jezusa Chrystusa, zawierzam Ci moje problemy, moich najbliższych, przyjaciół. O zbawienie dusz czyśćcowych, o nawrócenie grzeszników całego świata i za tych konających. Proszę Cię Matko Najświętsza o pokorę, cierpliwość w podejmowaniu decyzji, proszę o mądrość w rozpoznaniu powołania, prowadź mnie Matko do Swego Syna. Proszę o odwagę i siłę w cierpieniu, w niesieniu swego krzyża. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.O łaskę zdrowia dla Wiesi, o uzdrowienie z nowotworu. Proszę o pozytywne zaliczenie tego semestru na studiach i całego roku. Wspomagaj Ojca Św. Benedykta XVI w Jego posłudze kościołowi, za Kościół Katolicki, zawierzam Twemu Sercu Maryjo, wszystkich którzy obrażają Boga, którzy odchodzą od Kościoła, o wiarę, nadzieję i miłość w sercu, o Światło Ducha Św. dla nich. Matko zawierzam Ci wszystkie intencje które nosze w sercu i które są bliskie Twojemu. Twój Czciciel.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o łaskę przemiany mojego małżeństwa, aby zagościła w nim miłość, wzajemny szacunek oraz dialog.
Maciej
 

Świeca wieczysta
O łaskę zdrowia dla mojej siostry Haliny spokój wpracy
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o wstawiennictwo MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ O JEJ ŁASKI A SZCZEGÓLNIE ZDROWIE DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY.
ARTUR
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji zdrowia rodziców, siostry i również mojego abym mógł w końcu powrócić do pełni sił. Proszę Cię Matko abym uwolnił się od nałogów które rządzą moim życiem, pomóż mi odnaleźć miłość mojego życia, spraw żebym w końcu mógł być szczęśliwy, żeby moje życie było normalne i miało jakiś sens !!!! Mniej mnie w opiece, w chwilach zwątpienia w sens życia.
Marcin
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla całej mojej rodziny.Halka
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za mojego syna Romana, zeby byl juz zawsze szczesliwy i zeby juz nigdy nie zbladzil tak jak to mialo miejsce przez ostatnie lata. Blagam o modlitwe dla niego, zeby jego nowy zwiazek przetrwal wszystkie niedogodnosci jakie napotyka w zyciu codziennym, zeby znalazl prace, ktora da mu satysfakcje i zadowolenie, zeby mogl zaczac samodzielnie zarabiac na utrzymanie siebie i rodziny. Zeby poprawily sie jego stosunki rodzinne z jego synem Robertem. Prosze tez o modlitwe za mnie, zebym wyzwolila sie od grzechu zdrady, nie chce juz dluzej w tym trwac, to bardzo dla mnie wazne, chce byc wierna mojemu mezowi - blagam pomoz mi sie wyzwolic z tego grzechu.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Boże, proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Tomasza oraz Grzegorza. Zawróć ich z drogi grzechu i ocal przed wiecznym potępieniem.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska błagam o łaskę odnalezienia mojego zaginionego siostrzeńca Pawła oraz o zdrowie i spokój ducha dla mojej siostry i jej rodziny. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja dziękczynno-błagalna: Podziękowanie za otrzymane łaski i za doświadczenie prawdziwej obecności Boga. O wytrwanie w codziennej modlitwie. O dokonywanie w życiu mądrych wyborów. Proszę CIĘ Najświętsza Maryjo, Matko Dziewic o dochowanie czystości przedmałżeńskiej i o znalezienie dobrego męża. Proszę także o łaskę zdrowia dla Grażyny oraz o jedność w narodzie polskim i pomyślność mojej Ojczyzny.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie mojej Mamy.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Abym nigdy już nie zbłądził , założył szczęśliwą rodzinę w której to razem z bliskimi będziemy się cieszyć życiem, a rodzice nasi będą się mogli długo cieszyć byciem dziadkami i babciami SZCZĘŚĆ BOŻE WAM WSZYSTKIM
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O wiare dla mojego syna i synowej.
Zofia
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska proszę Cię o łaskę trzeźwości dla mojego męża ,żeby przestał już pić o łaskę nawrócenia dla niego oraz o dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę zdrowia,Błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej rozwój intelektualny i odnalezienie miejsca w życiu,dobrą pracę -zdrowie,Błogosławieństwo Boże dla rodziców i rodzeństwa -za Ojczyznę i nawrócenie grzeszników -za Ojca świętego -o zbawienie wieczne zmarłych z rodziny -za dusze w czyścu cierpiące prosi Anna
Anna
 

Świeca wieczysta
Matko Boża, Matko Fatimska proszę o godne życie i zdrowie dla mnie i mojego syna. Maria Teresa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie, gdyż wykryto u mnie guzy na tarczycy, proszę o zdrowie i siłę podczas biopsji.
monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o zgodę i pogłębienie wiary w mojej rodzinie
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze Cie Mateńko wypros dle mnie łaskę nawrocenia dla mojego taty Wiesława,braci Przemka i Michała z rodzinami,rodzinę mojego męża;proszę Cie takze o uzdrowienie tesciowej Anny
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie duszy mojego męza
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki karoliny
barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O Maryjo, Pani Fatimska, za twoim wstawiennictwem proszę, módl się za nami do Boga Ojca Wszechmogącego w Trójcy Jedynego. Proszę: - o błogosławieństwo w moim życiu - miłość zgodę i zrozumienie w moiej rodzinie i na świecie - o zdrowie dla mojej żony
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
O Maryjo, Pani Fatimska, za twoim wstawiennictwem proszę, módl się za nami do Boga Ojca Wszechmogącego w Trójcy Jedynego. Proszę: - o łaskę niezachwianej wiary - abym umiał i chciał żyć bez grzechu - o nawrócenie grzeszników
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, Matko moja i Pani moja, oddaję Ci duszę i ciało moje, życie i śmierć moją i to co po niej nastąpi.Mateczko proszę o spokój w rodzinie to najważniejsze. Proszę o to byśmy wspólnie klękali do wieczornej modlitwy-to jednoczy.Proszę o zdrowie dla całej rodziny i o pokój na świecie.Dziękuje za każdy dzień życia.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo matko Cudowna błagam o : rozwiazanie zniewolenia długami, o mieszkanie i srodki do zycia , o łake nawrócenia dla syna Jakuba, powrót go domu i nawrócenie Roberta. O dary Ducha Św. i gorliwosć w wypełnianiu woli bozej w calej mojej rodzinie. O pozytywne przyznanie renty i rozpatrzeni odwołania. O Twoją cudowna opieke kazdego dnia dla całej Polski i swiata.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę za Marcina, aby był wytrwały w wychodzeniu z nałogu narkotykowego. Aby wytrwał w ośrodku dla uzależnionych do końca. O łaskę uchylenia wyroku więzienia dla niego. Przede wszystkim, aby ciągle odkrywał w swoim życiu więlką miłość Pana, Który nieustannie go prowadzi i pragnie go wyciągać z niewoli grzechu.
Magda
 

Świeca wieczysta
błagam o łaskę zdrowia moich kochanych dzieci kasi wnóczka pawełka madzi oliwi a szczególnie mojego syna kamilka zeby wrócił do zdrowia był zdrowiótki i szczęśliwy wrócił do pracy by mógł normalnie zyć spełnił swoje plany życiowe i marzenia dla mnie urszuli bym była zdrowa miała siły do wychowywania swoich dzieci dla mojego męza grzegorza by przestał pić wszedł na dobrą drogę był dobrym mężem i ojcem znalazł prace i szanował ja oraz dla moich kochanych sióstr ich dzieci mężów i wnóczków i mojej najukochańszej mamusi by byli zdrowi i szczęśliwi oraz dla całej rodziny Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, O ZDROWIE I WSZELKIE ŁASKI DLA RODZICÓW JADWIGI I WACŁAWA Janusz
Janusz
 

Świeca wieczysta
MATKO NAJŚWIĘTSZA uproś u Swego SYNA dla mnie, mojej rodziny i narodu łaskę mądrości i pokory, byśmy sami sobie nie stawali na drodze do Zbawienia. Edward.
Edward
 

Świeca siedmiodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny
Gabriel
 

Świeca trzydziestodniowa
Abym nie musiał opuszczać swojej rodziny,udając się do zakładu karnego w celu odbycia pozostałej części kary.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę dla mojej rodziny o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich o szczęście i miłość w domu.Proszę o nawrócenie mojego syna Arka,aby potrafił odróżnić dobro od zła.Proszę o szczęśliwy wyjazd i powrót z Niemiec.
Monika
 

Świeca wieczysta
moja intencja o zdrowie moich kochanych dzieci kasi pawełka madzi oliwi a szczególnie ozdrowie dla mojego kochanego syna kamila zeby szybko wyzdrowiał dla mnie urszuli i mojego męża grzegorza i całej rodziny
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Najświętszą o zdrowie dla mnie i rodziny,oraz nawrócenie Seweryna. Stanisław
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobry dom dla moich podopiecznych, aby już nigdy nie zaznali zła. Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę : o znalezienie opowiedniej osoby i wyjście zamąż.Ania
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę Cię Matko o pomyślne zdanie matury mojej córki,o znalezienie pracy przeze mnie i wszelkie łaski potrzebne naszej rodzinie,o mądrość życiową dla naszych córek. Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O Łaskę wyjścia z nałogu dla Henryka
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko nasza proszę ześlij łaski na Moją rodzinę o które proszę codziennie jak to jest według Twego planu . Proszę za szwagrów o nawrócenie i wyjście z nałogu alkoholizmu ,za pomoc dla Mnie . O zdrowie dla Mojej kochanej Matuli i całej rodziny . Pozwól abym wiedział co jest dobre ,abym wychował swoje dzieci na dobrych ludzi i abym nigdy nie przestał kochać swojej żony . Poprowadź ojczyznę prawymi ściesz kami i daj wszystkim wiarę w Boga .
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MOJEJ RODZINY, O ZDROWIE MIŁOŚĆ I WSZELKIE ŁASKI ORAZ O POMOC W ROZWIĄZANIU POWAŻNEGO PROBLEMU PRAWNEGO
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
znalezienie powołania w życiu
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie proszę Cię o zdrowie i wszelkie łaski dla mojej rodziny i całego świata a także za pomyślnie zdane matury i dostanie się na wymarzone studia.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo modlę się do Ciebie w prośbie wyciągnięcia wujka z nałogu alkoholowego. Przyjmij Mamusiu moją krucjatę za Niego i pomóż nam wygrac z nałogiem. Błogosław całej mojej rodzinie, a także pozwól mi pomyślnie zdac egzaminy maturalne i wybrac właściwą drogę życiową.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana ratuj miej w opiece mojego męża bo zły duch go okręcił i nie daje mi żyć Otocz go płaszczem swej opieki. Bóg zapłać
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
o potrzebne łaski w pracy i zdrowie dla Tomasza opiękę nad rodziną Joanny i Marcina Baczkowskich (zdrowie syna Huberta i Błazeja)
Jolanta
 

Świeca wieczysta
o łaskę zdrowia dla rodziny i bliskich,o miłość małżeńską, nawrócenie męża ,o szczęśliwe narodzenie dziecka żeby dobry Bóg dał mi siłę bycia dobrą matką , a także o znalezienie męża dla mojej przyjaciółki i o wiarę żebym nigdy jej nie straciła ale bardziej pogłębiała i odnajdywała sens życia.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zdrowiu dla Łarysy córki Alekseja i jej męża Ściepana syna Dmitro Pietrowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi). Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Tatiana
 

Świeca trzydziestodniowa
Do Matki Bożej Fatimskiej dla siostry Magdaleny i Jeffa Rayson o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie błogosławieństwo Boże.
Marzanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Siostry Izabeli o zdrowie, pomyślne zdanie egzaminów i błogosławieństwo Boże.
Marzanna
 

Świeca wieczysta
Módlmy się za zdrowie moich rodziców Alicję i Ryszarda,aby bóg dał im więcej zdrowia, siły,wytrwałosci i wiarę w siebie. Módlmy się za siostrzenicę Roksankę lat 3,aby wreszcie powrócił jej apetyt,i zeby miała wiecej siły. Modlę się,za moją rodzinę-zeby była zgoda miedzy nami. Modle sie za zmarłych z rodziny Milczarków i Kameckich.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska proszę Cię o łaskę zdrowia i siłę przetrwania żałoby po zmarłym synu dla mojej siostry Bożeny Bedard z rodziną. Eward
Edward
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia,siły do pracy dla męża Zbyszka,dla siebie i syna Patryka oraz w podzięce za otrzymane łaskia
aleksandra
 

1 |
...
 963 |
 964 |
 965 |
 966 |
 967 |
 968 |
 969 |
 970 |
 971 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020