Świeca wieczysta
Podziękowanie za obfite Łaski Boże,a również gorąca prośba o łaskę głębokiej Wiary, pełną ufność PANU BOGU dla siebie, męża,dzieci :Pawła z Gosią i Izą, Jacka z Anią, Bogusią i Krzysiem, Rafała z Edytą i Olkiem, Iwony z narzeczonym Staszkiem, Ewy, Kasi,Marysi, Ani i całej rodziny.Proszę również o dobrych zięciów, mądre wnuki, o Miłość w naszych rodzinach, o długie i mądre życie, o pokój dla Polski i całego świata. Prosi Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji mojej rodziny o dobre wychowanie dzieci Karoliny,Pawła,Karola i Jakuba.Błogosław Panie mojemu mężowi Piotrowi.Pozwól chodzić mojej mamie.Za naszą Ojczyznę.O siły w prowadzeniu domu.....Za Kapłanów Ks Jarka,Ks Czesława,KS Marka Dominika,Macieja Michała naszego Proboszcza,moją młodzież gimnazjalną.Panie błogosław nam wszystkim.Jagoda
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w nauce, oraz rozeznanie drogi życiowej.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą mamę mojego teścia.
Adrian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwie za moją mame, żeby była zdrowa bo nie dawno miała operacje.
Przemysław
 

Świeca wieczysta
Mam nie określone powołanie do Seminarium i chciałbym żeby ktoś mi pomógł mi w modlitwie o rozpoznanie czy to jest właśnie moja ścieżka życiowa, czyli kapłaństwo.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, pomóż, aby żaden człowiek, dziecko, zwierze, nie cierpiał ani nie był głodny... Aby ludzie przestali gonić za pieniędzmi, aby skończyła się obłuda, zakłamanie i nienawiść... Amen.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystko co do tej pory otrzymałam i za to czego nie otrzymałam.Proszę o pozytywne zmiany w moim życiu.Te duchowe i bardziej przyziemne, czyli finansowe. Zdrowia na duszy i w ciele.Dziękuję za modlitwę. Anna Maria Magdalena
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Światło Ducha Świętego oraz o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego.
Kornelia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego brata Piotrka. O potrzebne łaski dla całej rodziny i o dobrego, kochającego męża dla mnie.
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to,by spełniły się wszystkie intencje o które wcześniej prosiłam,związane z moją najbliższą rodziną i ze mną oraz Michaelem Jacksonem.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Marian z Elbląga modlitwa w intencji córki Edyty o zdanie egzaminu ustnego z kardiologii
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodę i miłość i zrozumienie w naszej rodzinie
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
W przezwyciężaniu słabości i grzechu, oraz obłudnych i chańbiących nałogów
Kamil
 

Świeca wieczysta
Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko powiedział kiedyś, że \"KROCZYĆ DO ZWYCIĘSTWA MOŻNA TYLKO Z BOGIEM...\" Zapalam zatem święcę wieczystą, ponieważ z całego serca pragnę, aby zawsze się modlono w intencji Zwycięstwa Matki Najświętszej... aby zapowiadane przez Wielkiego Prymasa Kard. A. Hlonda \"Zwycięstwo przyszło przez Maryję\" w naszych sercach, rodzinach, w całej Ojczyźnie i na całym świecie. \"MIŁOŚĆ i PRAWDĘ można ukrzyżować, ale nie można zabić. Tam na Krzyżu, PRAWDA i MIŁOŚĆ odniosły triumf nad złem, nad śmiercią, nad nienawiścią.\" (Ks. J. Popiełuszko, 27 marca 1983) \"VICTORIA SI ERIT...\" Amen. Anita Wereska
Anita
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla Dominiki. O uzdrowienie i ulgę w cierpieniu dla Darka. O nawrócenie Adama i Macieja.
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę prawdziwej wiary w Boga w Trójcy Świętej Jedynego dla mojej siostry Doroty i siłę do zerwania z grzechem i rozeznanie jedynej Drogi i Prawdy jaką powinna poznać i nią żyć!
WOJCIECH
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu dawno zmarłych ś.p. Konstancji i Adolfa Weryha-Darewskich herbu Wasylissa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mądrości i cierpliwości w samotnym wychowywaniu córeczki, o nawrócnie dla jej ojca oraz o łaskę pogłębiania swojej wiary.Edyta
Edyta
 

Świeca wieczysta
O łaski i dary Ducha Świętego oraz o błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny. O pomoc NMP w rozwiązywaniu spraw trudnych i beznadziejnych. Niech czuwa nad nami i ma w Swej opiece nasze dzieci,firmę i Ojczyznę. Błagamy o życie wieczne dla naszych rodziców,krewnych i znajomych.
Wanda i Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże, który w swoim wielkim Miłosierdziu chronisz Polskę od bez mała Tysiąca lat! Tobie kornie chylę głowę, klękam przed Twoim obliczem, którego blask rozświetla mroki historii. Błagam Cię, o Wszechmocny, ażebyś uchronił Polaków od zepsucia jadem zachodnich wzorców. Proszę Cię, rozpalaj w Polakach zawsze i wszędzie, tych w Polsce i za granicą, nasze głębokie, Polskie wartości: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Wspieraj walczących o prawdę Smoleńską, ale nader wszystko daj Polakom siłę, ażebyśmy się zjednoczyli, tak jak i nieraz w historii. Daj zbawienie, prosimy Ciebie Ojcze, dla tych, którzy zostali brutalnie wymordowani w 1940 roku przez sowietów. Błagamy, daj zbawienie zmarłemu Panu Prezydentowi, oraz reszcie osób, które w 2010 roku leciały, ażeby obchodzić straszliwe wydarzenia, które dziś próbuje się zamieść pod dywan poprawności politycznej i dyplomatycznej. Boże, wspomagaj nas!
Maciek
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o wzmocnieniu i pocieszeniu w Chrystusie, zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu dla Włodimierza (m. Wiciebsk na Litwie-Białorusi) i bliskich jego. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie męża Mirosława
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o nowa milosc z wzajemnoscia
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Zbigniewa i syna Mirosława, aby mogli poznać i docenić wartość Mszy Św.Proszę o zgodę, pojednanie i miłość w naszym małżeństwie i rodzinie,aby mąż potrafił uwolnić się od kobiety i ludzi,którzy nim manipulują i niszczą naszą rodzinę. Helena Chwała Panu!
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJEGO TATĘ DANIELA SARNECKIEGO
RAFAŁ
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie Emila, który utracił wiarę w Boga oraz o mądre podejmowanie decyzji życiowych przez Agnieszkę i Łukasza. Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla mej duże chorej rodzicielki Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi) i dla naszych bliskich, o wzmocnieniu i pocieszeniu w Chrystusie, zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrej
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekując Padre PIO za opiekę , proszę o nie opuszczanie mnie i mojej rodziny .Barbara z Tomaszowa Maz.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za łaskę wiary. Proszę o nawrócenie i łaskę wiary dla ojca Henryka - ateisty, siostry Zyty oraz brata męża Artura.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O odwagę dla mnie do kroczenia za Chrystusem, o wielką miłość i o to bym pełniła wolę Pana.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za moja przyjaciolke Ele Wiklund, ktora zmarla po wielu cierpieniach w dniu Wielkanocy o 3 rano. Ela w lutym dowiedziala sie o powrocie choroby nowotworowej, tym razem z przerzutami. Otrzymala 2 chemioterapie, 3 juz jej nie podali. Ela tak bardzo pragnela zblizyc sie do Boga, od ktorego oddalila sie w ciagu 30 lat zycia za granica. Mam nadzieje, ze udalo jej sie pojednac z Milosiernym Bogiem, ktory widzial jak wielkie serce miala Ela. Prosze o modlitwe o pokoj dla duszy mojej kochanej Eli, ktora zostawila w zalobie syna, brata z rodzina i przyjaciol. Kasia
Kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęśliwą operacje i o zdrowie
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Przez wstawiennictwo Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego, o cud uzdrowienia dla Elwiry z raka. Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Pod Twą Obronę, o godz. 20.00
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie rodzeństwa - siostry i brata, aby zanurzyli się w wieczystej Miłości.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
uratowanie małżeństwa
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za pomoc w oczyszczeniu z fałszywego oskarżenia w pracy. Proszę o pomoc w zmianie miejsca pracy.
Aldona
 

Świeca siedmiodniowa
Upraszam Matkę Bożą Fatimską o łaskę zdrowia dla mnie, o pomyślność w rodzinnych sprawach i dobre wybory zgodne z wolą Bożą dla moich dzieci. Proszę także w 2-gą rocznice katastrofy smoleńskiej o zbawienie wieczne dla Marii i Lecha Kaczyńskich i pozostałych ofiar tej katastrofy, oraz aby dobry Bóg wyprowadził z tego nieszczęścia opamiętanie i dobro dla Ojczyzny naszej.
Bernadetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Konrada o nawrócenie i walkę ze samym sobą
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Sebastiana,oraz za moją rodzinę. O opiekę Najświętszej Panienki. Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwe w intencji moich rodziców.. Aby nawrócili się i przestali mnie tak krzywdzic.. Proszę rownież o modlitwe za mnie, żebym nie bała się zaufac Panu Bogu i oddała mu swe życie, bo On ma dla mnie najlepszy plan..
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę Cię pomóż mi pozbyć się wszystkich lęków, strachów, niepokojów, ciemności. Pomóż mi iść tylko drogą miłości i światła, prowadź mnie przez życie abym mogła żyć godnie z miłością w szczęściu i radości dając innych miłość.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Que seja esta Vela Luz para todas as pessoas, principalmente as que est?o mais \"cegas\" e necessitadas da Luz Divina, amém.
Nobre
 

Świeca trzydziestodniowa
1. Panie Boże proszę Cię o wstawiennictwo Twoje za kapłana ks. Michała, aby zmienił swoją decyzję i powrócił do Ciebie. 2. Panie Boże proszę Cię w intencji kapłana O.Marka o zdrowie i siły do wypełnienia woli Twojej Panie. 3. Proszę Cię Panie o wzrost wiary,o świętość, o wszystkie Dary Ducha Św., o dobrego spowiednika dla Elżbiety, o to aby mogła powiedzieć, nie żyję ja lecz żyje we mnie CHRYSTUS 4. Proszę Cię Panie o zdrowie dla Władysławy, Beaty, Dariusza, Moniki i Dominika oraz pogłębienie Wiary i o wszystkie Dary Ducha Św. Dziękuję CI PANIE za wszelkie Łaski.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o to, abym wyzdrowiał i mógł żyć bez leków, dla mojego taty, który jest chory na raka, aby wyzdrowiał i moja mama, która choruje na serce była zdrowa, a także aby moja rodzina była zdrowa, żeby wszystko się ułożyło, abym mógł się cieszyć każdym nowym dniem.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
O Zdrowie, Spokój i Miłość w mojej rodzinie.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Cie Ojcze przez wstawiennictwo Maryi o nawrócenie całej mojej rodziny a zwłaszcza Piotrka, o dar przebaczenia dla mojej rodziny za wzajemnie zadawane cierpienia oraz o błogosławieństwo we wszystkich sprawach. Dziękuję.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Jezuska i Matuchnę o zdrowie dla mojego syna,aby wyzdrowiał i znalazł pracę.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dary i proszę o dalszą opiekę nad moją całą rodziną.Serdeczne Bóg zapłać
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie Bożej woli oraz dary Ducha Świętego dla mojego brata. Niech usłyszy głos Boga, który skieruje go na właściwą ścieżkę.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za ojca Ryszarda Ch. ateisty, który nie zważa na Boga i swoją rodzinę. Niezmiennie otwiera furtkę złu do życia swojego i naszego, rodziny...Pokornie proszę o modlitwę. Stan w grzechach ciężkich, do spowiedzi nie zaciągnie się...
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o zdrowie dla mojej rodziny i opiekę nad nami.Matko Boska kochamy Cię i prosimy o wybaczenie nam naszych grzechów.Prowadz nas i ochroń od złego.Miej w opiece tych którzy szczególnie Cię potrzebuja.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska wyproś proszę u Boga Wszechmogącego łaski przebaczenia dla dusz, które niepokoją mnie i córkę. Dusze te potrzebują modlitwy, upraszam o wsparcie. Moje matczyne serce prosi zaś o zdrowie dla syna i córki, by opuściła ich alergia i bóle kręgosłupa. Otocz ich Pani wiecznym płaszczem szczęścia, chroń od złych ludzi i złych zdarzeń. Niech rozmowa z Tobą Pani i Bogiem Miłosiernym daje im ukojenie i pomoc. Amen
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
O Boże Błogosławieństwo dla wszystkich moich nieprzyjaciół, fałszywych przyjaciół i prawdziwych przyjaciół. O szczęśliwą śmierć.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, zdanie wszystkich egzaminów oraz o znalezienie dobrego męża.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc na egzaminach maturalnych i zawodowych, rozjaśnienie umysłu i światłości Ducha Świętego. Mam problemy z pamięcią i koncentracją, Maryjo wspieraj mnie w trudnych chwilach życia.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska prosze Cie daj laske rodzicielstwa dla Michala i Karoliny prosi mama
julianna
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo Boże i Matczyną opiekę Niepokalanej Wspomożycielki dla siostry Marii CMW proszą Ela i Maciek
Elżbieta i Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
O stwiatlo Ducha św dla całej rodziny Wojciak i Szajerskich
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
pojednanie w małżeństwie syna i nawrócenie ,uwolnienie z nałogu picia i palenia w rodzinie synowej i naszej o zdrowie i pracę dla męża opiekę nad synem i córką i pracę dla nich a ja dziękuję Panu Jezusowi iMatce Jego za opiekę ,wielką miłość i silną wiarę
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej małżonki
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci,by nigdy nie zeszly z Drogi Wiary. W intencji mojej calej rodziny, o zamknięcie skutków grzechów popełnionych we wcześniejszych pokoleniach rodzin Zyty i Jozefa.
Arletta Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
zdanie na studia psychologii
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
nawrócenie dla wujka alkoholika
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie dla rodziny
ola
 

Świeca siedmiodniowa
Wiarę, nadzieję i miłość dla mojej całej rodziny. Dobrego, kochającego, katolickiego męża, w przyszłości szczęśliwą z nim rodzinę. Dostanie się na dzienne studia psychologii na uniwersytecie wrocławskim po zdaniu matury w 2013r. , zdrowie dla babci oraz nawrócenie dla członków mojej rodziny oraz dla Sebastiana.
ada
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za duszę mojego kochanego ojca Stańkowskiego Franciszka.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwe za męża i córkę jak równiez i za mnie o błogosławieństwo Boże zdrowie i opiekę
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświędsza miej w opiece mojego syna Wojciecha i córkę Dominikę
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię otocz swoją opieką mojego syna Łukasza,proszę Cię aby znalazł dobrą pracę,aby należycie wychowywał swoje dziecko i odszedł od złego towarzystwa. Proszę o uwolnienie go od zgubnych nałogów
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Za męża Tomka z prośbą o nawrócenie, spokój wewnętrzny i opanowanie, oraz aby dostrzegał dobrego Boga na swojej drodze w każdym momencie swojego życia. Aby dobry Bóg stanął na jego drodze i z powrotnym przygarną miłosierną ręką do siebie.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla mojej żony Joanny.Jurek
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję ukochana Matko Boża Fatimska za dotychczasowe łaski. Proszę Ciebie i za Twoim wstawiennictwem o POMOC KAŻDEGO RODZAJU W SPEŁNIENIU MOJEGO ŻYCIOWEGO MARZENIA. Otóż MARZENIE to stanowi główny cel mojej egzystencji. Jego spełnienie umożliwi mi głoszenie świadectwa wiary, da całkowite poczucie spełnienia i nieograniczonego szczęścia. Proszę także o ZDROWIE, z którym wyruszę w świat SPEŁNIANIA MARZEŃ. MUZYKA jest moim życiem. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie i pomylśność dla mojej wnuczki,a takze zdrowie dla mnie.
Eleonora
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdanie egzaminów w szkole i przejście do następnego etapu mojej córki, o zdrowie dla mamy i Kuby ,o realizację pasji ,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej ,o otuchę w trudnych chwilach o realizację talentów i wykonywanie tego co się lubi o wytrwałość w dążeniu do celu i rezygnację z marnotrawienia czasu przed komputerem
Ewa
 

Świeca wieczysta
O zdrowie,błogosławieństwo Boże ,potrzebne łaski,światło Ducha św i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Janusza ,Bernadety,Sławomira i Przemysława -Góreckich.
Janusz
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga o łaskę wyzdrowienia dla mojego wnuczka Tomaszka , który ma tylko 2 latka i 7 miesięcy i zachorował na białaczkę tak bardzo Cię proszę , niech Bóg obdarzy całą moją rodzinę zdrowiem , głęboką wiarą ,darem modlitwy i niech szczerze nas od sideł szatańskich , alkoholu ,narkotyków i złych ludzi , Niech Bóg błogosławi mojej rodzinie na każdy dzień i niech spojrzy swoim miłościwym okiem na naszą ojczyznę i da nam mądrych wartościowych i katolickich rządzących , oraz żebym ja i moja rodzina potrafiła poddać się WOLI BOGA Alicja
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ O MODLITWE W INTENCJI MOICH SYNÓW SZYMONA STEFANA KAROLA, O DAR ZDROWIA I JASNOŚCI UMYSŁU, A TAKŻE W MOICH INTENCJACH CODZIENNEJ MODLIWY
Bogdan
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Boga Ojca Wszechmogącego za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej, aby umacniał moją miłość i nigdy nie pozwolił jej zgasnąć, aby moje uczucie do Anubhav było trwałe i silne, i by pozwalało mi z dnia na dzień stawać się lepszym człowiekiem.
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej znajomej, Eugenii, o jej powrót do zdrowia a szczególnie o łaskę nawrócenia, prawdziwej wiary i miłości bliźniego. Renata
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
.Błagam o modlitwę za mnie o uwolnienie od zla,o odpuszczenie mi moich strasznych grzechów.Jezu ,ratuj moją duszę,pomóż mi odbudować moją rodzinę.Boże oddaję w Twoje ręce moje życie,ratuj mnie.Wskaż mi drogę,co mam robić jak posklejać moje zniszczone życie rodzinne.JEZU UFAM TOBIE-RATUJ!!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O dobry Ojcze proszę o modlitwę za moją rodzinę by zawsze świeciło w niej Twe światło miłości, wiary i nadziei.Niech zawsze trwa nierozerwalnie w niej jedność, zrozumienie i pokój oraz wzajemne wsparcie,a wszelkiego rodzaju próby i doświadczenia niech nie zachwieją jej fundamentem.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre przygotowanie się Agnieszki i Kacpra do sakramentu małżeństwa.
Kacper
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O NAPRAWIENIE RELACJI Z SYNEM . ŻEBY ZACZĄŁ ZE MNĄ ROZMAWIAĆ .
MARIA
 

Świeca siedmiodniowa
w intecji mojej kochsnej corki by w zyciu sie jej powiodlo nie wksroczyla na droge zla w tych ciezkich czasach
Piotr
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej mojej Rodziny oraz o nawrócenie dla Brata i powrót na drogę prowadzącą do Boga, naszego Ojca...
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w walce z pokusami i przezwyciężanie grzechów oraz jak najdłuższe wytrzymanie w dobrym.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Odnalezienie swojej drogi w życiu,powodzenie w nowej pracy,uleczenie duszy
Olga
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Pauliny oraz pomyślne zdanie egzaminu maturalnego.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę dobrego Boga o dar nieba dla mojego zmarłego Taty. Bogdan.
Boguslaw
 

Świeca trzydziestodniowa
Niepokalane Serce Maryi, Jezu Ukrzyżowany, zawierzam wam, trwanie we wierze, nadziei, miłości, toczącą się walkę ze złem, nawrócenie, modlitwę, Benedykta XVI, kapłanów, grzeszników, Kościoła, Teologów, misjonarzy, oraz mojej parafii
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie i pogłębienie Wiary w mojej rodzinie Proszę również o modlitwę w intencji uzdrowienia mojaj małżonki z depresji, która ją zniewala
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
za mojego synka Adrianka aby jego serduszko wyzdrowiało
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochany Mój Ojcze Niebieski, któremu JAHWE na imię. Stworzycielu nasz Najwspanialszy, najmądrzejszy, Najmiłosierniejszy, Który w Swej niepojętej miłości tak cudnie stworzyłeś Niebo i ziemię oraz wszystko co na niej żyje. Który tak umiłowałeś świat, że Syna Swego Jednorodzonego wysłałeś na ziemię, aby za nas wycierpiał okrutne męki i umarł na krzyżu za nasze winy, aby przez to pojednać ziemię z Niebem. Pokornie Ciebie proszę, pomóż mojemu kochanemu mężowi Andrzejowi pokonać swoją złość i zaciętość serca oraz żal i pogodzić się z rodzonym bratem Markiem i z jego mamą. Czuwaj mój Najwspanialszy Tatusiu nad moim Andrzejem i spraw aby na nowo uwierzył, że jego bardzo ciężka i mozolna praca jest warta i że przynosi dobre owoce. Pomóż mu na nowo uwierzyć że kochasz go i nad nim nieustannie czuwasz. Pomóż nam wybrnąć z tego błota zaległości finansowych. Nie pozwól aby zabrano nam ten nasz ukochany dom, który jest też domem Twego Imienia. Ześlij na nas Twego Świętego Ducha, abyśmy mądrze czynili Dopomóż nam nie dlatego, że ja Ciebie o to proszę ale dlatego, że jesteś Całą Miłością i Miłosierdziem.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny a także o dobre wyniki z matury dla mnie i mojej klasy
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego zmarłego szwagra Ryszarda,dobrego człowieka ,ale niewierzącego.Zofia
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla pani Bronisławy
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
dziękuję za łaskę miłości i szczęśliwe narodziny naszego syna Jerzego. Proszę o pomyślność i zdrowie dla naszej rodziny oraz dziadków i prababci. Marta
Marta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji zmarłej Janiny Wiśniewskiej mojej Matki o łaskę i miłosierdzie dla jej duszy Proszę o szczególną modlitwę za mnie Abym nigdy nie zwątpił w moją wiarę i samego siebie proszę również o modlitwę za wszystkich cierpiących głodujących chorujących o łaskę i miłosierdzie dla wszystkich ludzi
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia niewierzących członków mojej rodziny oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi mojego związku.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe o świętość i przemiane mojego serca.
J
 

1 |
...
 952 |
 953 |
 954 |
 955 |
 956 |
 957 |
 958 |
 959 |
 960 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020