Świeca trzydziestodniowa
Prosimy o poczęcie i narodziny zdrowego i radosnego dzieciątka. Obiecujemy, że ofiarujemy je na chwałę Bogu. Dorota i Jacek.
Dorota i Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę wyleczenia mnie z łusczycy o łaske zdrowia dla mojej córki Pauliny a także o wszelkie łaski szczscia dla mojej drugiej corki Anny. Barbara
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska - wiele czasu musiało upłynąć, żebym w końcu pojęła, że ja również zasługuję na coś dobrego, mam prawo prosić i mieć nadzieję, że moje prośby zostaną wysłuchane. Cieszę się, że moja mentalność uległa zmianie, i choć pewne zdarzenia sprawiły, że nie umiem cieszyć się z każdego danego mi dnia, uśmiechać się jak dawniej i popadłam w marazm, a moje życie zostało w dużej mierze zdominowane przez poczucie winy i strach, to wiem na pewno, że pragnę iść drogą prawdy i słowa Bożego. Mój światopogląd kształtuje się w określonym kierunku i jestem pewna, że nie chcę więcej pozwolić siebie źle traktować. Zrozumiałam, że jako dziecko Boże mam swoją wartość, a pokora i skrucha prowadzą nas do Twego Syna Jezusa Chrystusa. Pragnę przez całe życie stawiać Go sobie na wzór, czuć w Nim powiernika, przyjaciela, wyznacznik moich czynów. Mateczko, wyproś u Swego Syna łaskę zdrowia dla mojej rodziny, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się sobą nawzajem jak najdłużej. Błagam Cię o wiarę w siebie i swoje możliwości, wyzbycie się poczucia lęku i wrodzonego pesymizmu. Proszę Cię z całego mojego serca, abym nigdy nie zatraciła swoich wartości, nie zapomniała, co jest w życiu najważniejsze i skąd pochodzę. Aby ta wiara i miłość dla Pana, którą noszę w sobie nigdy nie została przyćmiona przez przeciwności losu ani doczesne pokusy. A to, o co należy zabiegać, by uczynić życie pełnym, szczęśliwym i spełnionym oddaje w ręce Boga, licząc, że dokona tego, co najlepsze dla nas obojga. Jeśli On uzna, że ten, który każdego dnia poprawia mi humor, przyprawia o radość, wywołuje uśmiech na twarzy i daje nadzieję, że 1 marca nie spotkaliśmy się przypadkiem jest mi pisany, to niech tak będzie. Ja w swojej wytrwałości i chęci niesienia dobra zrobię, co mogę, aby tej szansy nie zmarnować. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
prośba o otwartość i odwagę.
Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
o szczęśliwy powrót do zdrowia dla Renaty
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Matko proszę Cię o wybranie właściwej drodze mojego życiowego powołania i odwadze w kroczeniu po niej...
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
o zgodę i zdrowie dla rodziny.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki, żeby kaszel je przeszedł. Proszę o opiekę nad moim domem, o ochronę przed złem i niebezpieczeństwem. O spokój w pracy i miłą atmosferę. O miłość między mną i moim mężem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej przyjaciółki Danusi.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Mario Fatimska proszę wyproś u Syna Swego łaskę macierzyństwa dla mnie i proś opiekę nad naszym małżeństwem.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania miłości i małżeństwa Moniki i Łukasza
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko Niepokalanie Poczęta wypraszaj,proszę łaski u Boga o zdrowie, pogodę ducha i radości w każdym dniu codziennym mojej rodziny.
Natalia
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla moich dzieci - Ani, Rafała i Michała, dla siebie i męża Sławomira. Matko Boża, obdarz łaską zdrowia całą moją rodzinę
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary dla moich dzieci i moich wnuków by uwierzyli że tylko życie z Bogiem ma sens
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Powrót do zdrowia mojej przyjaciółki.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Za spotkanie dwoch bratnich dusz w intencji mojeje kuzynki
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej babci.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę prosić o pomoc w odnalezieniu siebie, a także aby Bóg stawiał na mojej drodze osoby dobre, ale i takie które potrzebują pomocy i którym mogę jej udzielić. Pomagaj mi Panie każdego dnia..
Estera
 

Świeca siedmiodniowa
o liczne i święte potomstwo dla Maćka i Beaty oraz Kamili i Piotra, o całkowite wyzdrowienie dla Bogdana, o nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary, Józefa i ich rodziny, o zdrowie dla Katarzyny, o narócenie dla Pawła, Andżeliki i ich rodzin przez wstawiennictwo Bł. Jana Pawła II.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Dary Ducha św.,i o dobrego męża.Dziękuję za wszystko co otrzymałam.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże modlę sie o milość, o wspaniałego meża, madrego i przystojnego a przedewszystkim kochajacego mnie...
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Joanny o uzdrowienie z choroby nowotworowej, o długie i piękne życie, by mogła służyć swoim dzieciom.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o laske zdrowia,o to bym wyszla z nerwicy,depresji i ciaglego bolu glowy,o sile do pracy i o zgode w rodzinie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Niepokalana Matko wielkiego Zawierzenia oddaje w Twoje ręce Twoją córke Agnieszkę, która odprawia rekolekcje ignacjańskie, proszę Cię o potrzebne łaski o opiekę i odkrywanie w niej godność kobiety niech Miłosierny Bóg uzdrowi jej zranienia z przeszłości Amen
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza, Sonii, Rafała, Marcina, Dawida i Drugiego Dawida, Joli, Patryka,Piotra,Mariana , Marioli , Kamila , i łaskę zdrowia dla Tomasza i Krzysia . O miłość w mojej rodzinie i za młodzież , o ożywienie wiary w mojej parafii
darek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych, o dobre wyniki i mądry wybór liceum.
Eunice
 

Świeca wieczysta
O konieczne łaski dla Tomasza Kuleja za życia i po śmierci.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
LASKE ZDROWIA DLA BARTLOMIEJA I BLOGOSLAWIENSTWO DLA CALEJ MOJEJ RODZINY
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie Barbary i Aleksandra.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla córki , Andrzeja , mojej mamy , siostry i dla mnie. Dziękuję
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji otrzymania łaski zdrowia dla Marcina i Adama.
Danka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia oraz pokoju w sercu moim i moich bliskich.
Iga
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ W MOJEJ INTENCJI RAFAŁ SARNECKI
RAFAŁ
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko prosimy Cię wraz z mężem o ochronę naszego jeszcze nienarodzonego dziecka i o szczęśliwy poród. Otocz naszą długo wyczekiwaną kruszynkę płaszczem swej opieki. Anna i Marek
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji mojego taty - o przemianę serca dla niego, a dla mnie o dar przebaczenia tacie i uwolnienie z poczucia winy. Bóg zapłać!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moich rodziców i siostrę, aby się nawrócili i by w naszej rodzinie była radość, miłość i bezinteresowność. Proszę również o modlitwę za mnie, bym każdego dnia doświadczała obecności Boga w moim życiu, bym nie zeszła z drogi formacji w Ruchu Światło-Życie. O znalezienie dobrego męża, z którym będę mogła stworzyć szczęśliwą, kochającą się rodzinę, w której nigdy nie zabraknie miejsca dla Boga. Proszę również o modlitwę o zapał do nauki i za pomyślne zdanie matury za dwa lata tak, bym dostała się na studia medyczne.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałabym prosić o modlitwy za moich rodziców, o ich zdrowie i wiele łask i błogosławieństwa dla nich, o szczęśliwe narodzenie się dziecka mojej siostry, a także o łaski i dużo miłości dla mojego związku z Dawidem, tak byśmy kiedyś mogli cieszyć się wspólnym szczęściem, miłością, zdrowymi dziećmi i godnym przeżywaniu swojego przyszłego małżeństwa, oraz wiernością i abyśmy na zawsze byli ze sobą. Moją modlitwę o prośbę kieruję także w sprawie matury - żeby Duch Św. oświecił mój umyśł i bym zdała tą maturę. Prosiłabym także o nawrócenie dla Moich najbliższych znajomych, którzy trochę pogubili się na ścieżce, która prowadzi do Pana Boga. A także chciałabym podziękować Bogu, za to jak wiele łask i błogosławieństwa, oraz miłości i zdrowia zsyła na moją rodzinę i mój związek. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, Jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków Amen.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Św.Maryjo błagam gorąco przedstaw Jezusowi Chrystusowi moją prośbę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża Jerzego.Tylko Ty możesz tu pomóc,ponieważ medycyna jest już bezsilna.Proszę również o ulgę w cierpieniu dla niego,a jeśli taka jest wola Boża to o cud uzdrowienia.Znasz ból jaki przeszywa moje serce,który pragnę złączyć z Krzyżem Chrystusa jako zadośćuczynienie za grzechy moje i moich najbliższych.Ufam,że nas nie opuścisz w tym cierpieniu i dlatego dziękuję za pomoc i opiekę.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Romana, który zbłądził w pewnym okresie życia, żeby się znów odnalazł i żeby jego problemy wynikłe z błędnego postępowania w tamtym \"złym\" czasie znalazły swój koniec. Żeby jego nowy związek utrzymał się już na zawsze, żeby przetrzymał przeciwnosci losu, które oboje napotykają na swej drodze. Zeby zrealizowały się jego plany na przyszłość, żebym mogła go widziec już zawsze szczęsliwym. Proszę Cię Najswiętsza Matko Boża uczyń naszą rodzinę szczęsliwą, proszę o zdrowie i spokój dla całej naszej rodziny. Pragnę również, żebysmy tegoroczne Swięta Bożego Narodzenia mogli spędzic wspólnie, cała rodzina w komplecie a nie tak jak do tej pory zawsze bez mojego syna Romana.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko,dziekuje Ci za mojego kochanego meza i prosze Cie o dalsze blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa. Abysmy zawsze sie kochali, wspierali i byli sobie wierni. Matko,bardzo Cie prosze wstaw sie za nami u Twojego Syna, aby nas poblogoslawil dzieciatkiem, na ktore czekamy juz tyle lat. Duchu Swiety przyjdz do naszych serc i wypelnij je miloscia, wiara, spokojem i nawroceniem. Dziekujemy Ci Mateczko za opieke. Agnieszka i Jacek
Agnieszka i Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Dariusza i Anny o uzdrowienie relacji małżeńskich i nałogu alkoholowego Dariusza. Aby umieli sobie przebaczyć i przylgnąć do Chrystusa.
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
ZA ZDROWIE MOICH KOCHANYCH RODZICÓW,BRATA,ROBERTA
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
O przetrwanie małżeństwa.Agnieszka i Mariusz.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie z choroby
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Maryjo Tobie oddaję pod opiekę siebie i całą moją rodzinę, szczególnie żonę Annę, synów Mikołaja i Igora oraz córkę Olgę. Zachowaj nas w zdrowiu, odwracaj od nas biedę, troski i nieszczęścia. Spraw abyśmy wzrastali w rodzinie gdzie miłość do Boga jest na pierwszym miejscu. Artur Pacuszka Nidzica
Artur
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Boska bardzo prosze cie o szczescie i pomyslnosc w mojej rodzinie oraz o zdrowie dla mych bliskich
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ks. Marcina Hołuja w podzięce za wspaniałe rekolekcje Wielkopostne. Oraz w intencji mojego syna Pawła.
Mariusz
 

Świeca wieczysta
Modlitwa o Miłosierdzie Boże dla zmarłego taty Ryszarda Kasperkiewicza.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Niepokalana Maryjo za dar życia, za rodziców, za rodzeństwo, za babcie, za wszystkie łaski jakimi obdarzasz mnie każdego dnia. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za ten wielki dar miłości jakim mnie obdarzyłaś. Dziękuję za to, że poznałem Olgę i odtąd każdego dnia budujemy świątynię naszego związku. Proszę Cię abyśmy godnie przygotowali się do zawarcia sakramentalnego związku małżeństwa, gdzie przed Twoim ołtarzem Panie będziemy przysięgać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Błogosław naszemu związkowi i otocz nas płaszczem opieki i miłości. Strzeż nas od wszelkiego zła, od nieprzyjaciół, od grzechu, lekkomyślności, pokus i rządz światowych. Proszę o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość. Spraw kochana Matko, aby nasza miłość była czysta, prawdziwa i dojrzała. Prowadź nas po swych drogach i nie pozwól abyśmy kiedykolwiek zabłądzili albo oddalili się od Ciebie. Bądź obecna w naszym życiu zawsze, wspieraj nas, opiekuj się nami, dodawaj sił i umacniaj nas w wierze i miłości. Zawierzam Ci Matko całe moje życie. Tobie polecam wszystkie troski, radości i cierpienia. Chcę wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Matko Najlitościwsza, dziękuję jeszcze raz za to moje największe szczęście, dar, jakim jest Olga.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża nieustającej pomocy -módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy,proszę o łaski dla mojej rodziny. Izabela
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
za pomyśle wyniki badań, zdrowie dla rodziców i całej rodziny .
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Za Arka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Prosze o nawrocenie mojego meza Andrzeja ,syna Macieja i przyjaciolki Renaty Prosze o rodzine w ktorej na pierwszym miejscu bedzie Jezus i o prawdziwa mocna wiare i Boze prowadzenie dla nas i wszystkich ktorzy prosili mnie o modlitwe Barbara
Barbara
 

Świeca wieczysta
Maryjo Królowo Różańca Świętego pokornie proszę wypraszaj łaski u swojego Syna za Mateuszem ulecz go z jego skłonność homoseksualnych, wyproś dla niego Ducha Prawdy o sobie, o uzdrowienie ciała i duszy oraz wszystkich zranień, proszę dla niego o łaskę oczyszczenia i pomagaj mu w drodze do zbawienia najlepsza z Matek, proszę również o wstawiennictwo Twojego opiekuna Św Józefa by pokazał mu przykład mężnego trwania przy Bogu
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
Panienko Najświętsza proszę Cię o zdrowie i szansę na życie mojej Kochanej mamusi. Lekarze nie dają jej szans na pokonanie raka, ale ja wierzę że Ty ją uzdrowisz, że zostawisz ją z nami, bo Ty wiesz najlepiej jak nam wszystkim jest jeszcze potrzebna. Dziękuję Ci Panienko za wszystkie łaski które od Ciebie otrzymaliśmy, za zdrowe dzieci, wspaniałego męża, cudownych rodziców i rodzeństwo.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko proszę cię o pomoc mojemu synowi Krystianowi w zdaniu matury i wybraniu właściwej drogi( praca, studia). Jest on dobrym synem, widzę jak się modli nie wiem czy właściwie. Zawsze stara się być blisko Boga.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia przyjaciółki na właściwą drogę życia w Chrystusie.
Radosław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę prowadź mnie drogą wiary. Zabierz ode mnie złe myśli. Chroń od grzechu i pozwól być wreszcie radosnym i szczęśliwym człowiekiem.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy, napisanie pracy mgr i skończenie studiów oraz o dobrą dziewczynę. Marcin
Marcin
 

Świeca wieczysta
Aby moja miłość przetrwała to co nas teraz spotkało i obyśmy byli w końcu szczęśliwi jak dawniej
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O rozpoznanie drogi, dobrego męża, spokój ducha.
Karolina
 

Świeca wieczysta
prosze o modlitwe za moja rodzine zebym znalazl wkoncu zone zalorzyl rodzine o coreczke i wszystkie drudy kture teraz przechodze bóg zaplac
Sylwester
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o spokój wewnetrzy abym odyskała i radosc zycia i aby w ciazy w ktorej teraz jestem bylo wszystko dobrze . O zdrowie i prace dla całej rodziny .
Kamila
 

Świeca wieczysta
Usilnie proszę Matkę Najświętszą o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby, kalectwa, które mi zgotowała Służba Zdrowia przez niekompetencję i brak zainteresowania moim stanem zdrowia. Proszę też za moją rodzinę, za przyjaciół, za wszystkich, którym obiecałam modlitwę. Proszę też za tych, którzy mnie w życiu skrzywdzili, a ja im wybaczyłam, bo tak mi każe Pan mojego serca i życia.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny i szczególne łaski dla syna łukasza w 29 rocznicę urodzin i jego pojednanie z rodziną oraz wzajemne wybaczenie doznanych krzywd prosi ojciec - Wiesław. Także w pewnej intencji p. Bogu wiadomej i o dobrą żonę w/g woli Bożej.
Wiesław
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojej rodziny, abyśmy swoje życie budowali naprawdę na skale jaką jest Chrystus i o dar nowego życia.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie z chorób moich córek Malwinki i Paulinki i niech Chrystus Zmartwychwstały króluje we mnie.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
prośba o zdrowie dla siostry i teścia
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za poprawe relacji z moja corka
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
O rodzine i przyjaciół
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwy za moich rodziców śp.Jadwigę i Albina Chełstowskich oraz mojego męża śp.Józefa Witkowskiego Proszę o modlitwy za moich synów Pawła i Rafała o wytrwanie w pracy jak i w nauce jak i o zdrowie Proszę o modlitwy za Ojczyznę jak również za tych,którzy modlą się w moich prośbach,za kapłanów,za nasz polski i katolicki kościół oraz za wszystkich wiernych i o nawrócenie ,którzy utracili wiarę ,serdecznie dziękuję za troskę i pamięc,z poważaniem Barbara
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O miłosierdzie dla mnie Pana naszego Jezusa Chrystusa i szczęśliwy powrót do domu
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Za całą rodzinę Sasinowskich i Kuźmów. O zdrowie, miłość i błogosławieństwo Boże dla rodziców i rodzeństwa. O czystą miłość i wytrwałość dla Renaty i Huberta.
Renata
 

Świeca wieczysta
W intencjach Matki Bożej. PS. Nie wiem czy może być taka intencja? Jeżeli nie, to przepraszam za zamieszanie, a jeżeli tak, to proszę o poprawienie ewentualnych błędów merytorycznych lub stylistycznych.
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie, błogosławieństwo i szczęśliwe urodzenie dla mojego nienarodzonego dzieciątka. Matuchno kochana czuwaj nad nami a w szczegolności otocz swoją macierzyńską opieką to maleństwo które ma się narodzić. Spraw proszę aby dane mi było go przytulić i wychowywać w miłości do Ciebie i Twojego Syna.
Dorota
 

Świeca wieczysta
Damian Proszę o modlitwę,bym był miłał maniery,Był bym urocy,bym był romatyczny i delikatny,Bym był wesoły,Bym był miły,Bym był ładnie się ubierał się czyli styl i gust do ubioru,Był bym czuły,Bym był przyjadzielski,Bym nie poddawał się,Był dawał poczucie bezpieczenstwa,By bym był troskliwy,Bym był czuły i otwarty,Był bym wierny,Bym był umiał podejmować się rozodnych deczją,Bym miał własne poglądy,By był kulturalny,Bym umiał sie zachować kulturalnie,Bym miał pasię typowa meskię,Był bym zabawny,Bym był pomysłowy,Bym Był szczery,Bym, Był bez nałoków,Bym nie agresywny,Bym był Kochany,Bym zbudzał zaufanię,Bym kochał prawdziwię,Bym był opiekunczy,Bym miał poczucie humoru,By był odpowiedzialny,By był pracowity,Bym był cierpliwy,By był inteliketny,By był uczuciowy,By kazdy na mnie liczył na mnię na pomoc,By był odwazny,By był spotaniczny,By był zaskakujacy,Bym lubił dobrą zabawę,Bym ładnie pachniał,Byn nie owiał w Bawełne,Bym Mówił co mówię,Bym był męzki,Bym był słowny,Bym był puktualny,Bym był zawsze uśmiechnięty,Bym miał silnę męskie ramiona,Bym był niezależny,Bym miał zwoję zdanię,Bym dbał o higienę,By był modry,Bym był ampitny,Bym był normalnię zachowywał wsród ludi,Bym szybko sie uczył szkutecznie i łatwo,Bym był spotaniczny,Bym był rozgatany,Bym był towarzyski,Bym był umiał wyrazią uczucia,Bym był godny zaufania,Bym był ucziwy,Bym był pomocny,Bym był sobą w towarzystwię,Bym był pierwszy mówił(dziedobry,otwierał drzwi,ćeść,rozmawiał),Bym był naturalny,Bym był śmiały,Bym był umiał rozmawiać,Bym umiał pewny siębie,Bym Był życliwy,Bym był szanował innych,Bym był kulturalny,Bym był dorze ubrany,Aby umiał rozmawiać z bogiem,Aby umiał się modlic sercem i prawdziwę,O zaufanie w siebie,By inni ludzie mnie nie krzywdzili,Aby umiał się podnieść i odnalazł w życiu sens, prawdziwych przyjaciół i zbudował rodzinę,o Boże Błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny, zwłaszcza proszę o zdrowie i Opiekę Bożą,Proszę również z całego serca o nawrócenie moich najbliższych przyjaciół i znajomych, którzy w Pana Boga nie wierzą, lub ich wiara jest bardzo słaba, proszę o zdrowie dla taty i mamy,Dla mnie o pracę,Miej nas wszystkich w opieceom,łaskę uwolnienia od złą i nawrócenia mnie,o pojednanie w naszej rodzinie,łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny,mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość,bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyruzmiałą,Cierpliwa,Spogojną,Miłą,By miała syl Czyli gust do ubioru,Godna zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Bobrą doracynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,By była Intelikentna,BY mię kochała,Darzył uczuciem,Bez warunkową miłością,I dojszałą,Skromną,Pomysłowa,Wierną,otwartą \"lekko\" szalona,nie zastroszną,BY Podrafiła zrozumieć problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,Charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniona,po uszy we mnie zakochana,By umiał pocierzyć i przebrosic,BY BYŁa Opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,Bym znalazł Dobrą,ładną,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyrozumiałą,Cierpliwą,Spogojną,Miłą,By miała styl czyli gust do ubioru,Godną zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Dobrą doraczynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,BY była Intelikendna,By mię kochała,Darzyła uczuciem,Bez warunkową miłością,Dojszałą,Skromną,pomysłową,wierną,otwartą,\"lekko\" szaloną,nie zastroszną,By podrafiła zrozumiec problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniaona,po uszy we mnie zakochana,by umiała pocierzyć i przebrosić,By Była opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,mojego wzrostu Lub niszą,rok młodszą lub w moim wieku albo rok sztarszą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O znalesienię dobrej pracy dla siebie,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,Bym zarabiał na początek 2600 zł na miesiąc,Bym dostał się do policealnej szakoły na kierunek Technik Informatyk w Zaku w Konine,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,BYm zdał prawo jazdy,Bym o Poziom wyszej w rozwju duchowym,Bym był cierpliwy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,O z mniejszenie 8 procent bezropacia,zwiekszenie pensi o 80 procent wszystkim,zwiekszenie gospodarki polski o 60 procent,o odsyskanie terytorium polski kresy wschodnie odsyska polska w pokojowy sposób,ładwiejsze znalesienie pracy w polsce po szkole po liceum i sztudiach i technikum terz policealnych,by akcje PKO BP by wzrastały dzienie o 20 procent,By wzrosła o 80 procent najnisza krajowa pensja,Bym się nawrócił,Bym zaufał Bogu,Bym zaufał ludziom,Bym zaufał światu,Bym Był szcześliwy,Bym był kochany,Bym był Bogaty duchowo i materialnie,By moja dusza po śmierci ciała poszła prost do nieba i była zbawiona,O śzcześliwą śmierć,Bym nie bał się przysłości,Bym był odpowiedzialny sa siebie i innych,O miłośc,O finase,O zdrowie,o wiare,o nadzieję,O bewność siebie,O rozwój duchowy,By Szanował sziebie i innych,BYm umiał się modlić prawdziwie,
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Damian Proszę o modlitwę,bym był miłał maniery,Był bym urocy,bym był romatyczny i delikatny,Bym był wesoły,Bym był miły,Bym był ładnie się ubierał się czyli styl i gust do ubioru,Był bym czuły,Bym był przyjadzielski,Bym nie poddawał się,Był dawał poczucie bezpieczenstwa,By bym był troskliwy,Bym był czuły i otwarty,Był bym wierny,Bym był umiał podejmować się rozodnych deczją,Bym miał własne poglądy,By był kulturalny,Bym umiał sie zachować kulturalnie,Bym miał pasię typowa meskię,Był bym zabawny,Bym był pomysłowy,Bym Był szczery,Bym, Był bez nałoków,Bym nie agresywny,Bym był Kochany,Bym zbudzał zaufanię,Bym kochał prawdziwię,Bym był opiekunczy,Bym miał poczucie humoru,By był odpowiedzialny,By był pracowity,Bym był cierpliwy,By był inteliketny,By był uczuciowy,By kazdy na mnie liczył na mnię na pomoc,By był odwazny,By był spotaniczny,By był zaskakujacy,Bym lubił dobrą zabawę,Bym ładnie pachniał,Byn nie owiał w Bawełne,Bym Mówił co mówię,Bym był męzki,Bym był słowny,Bym był puktualny,Bym był zawsze uśmiechnięty,Bym miał silnę męskie ramiona,Bym był niezależny,Bym miał zwoję zdanię,Bym dbał o higienę,By był modry,Bym był ampitny,Bym był normalnię zachowywał wsród ludi,Bym szybko sie uczył szkutecznie i łatwo,Bym był spotaniczny,Bym był rozgatany,Bym był towarzyski,Bym był umiał wyrazią uczucia,Bym był godny zaufania,Bym był ucziwy,Bym był pomocny,Bym był sobą w towarzystwię,Bym był pierwszy mówił(dziedobry,otwierał drzwi,ćeść,rozmawiał),Bym był naturalny,Bym był śmiały,Bym był umiał rozmawiać,Bym umiał pewny siębie,Bym Był życliwy,Bym był szanował innych,Bym był kulturalny,Bym był dorze ubrany,Aby umiał rozmawiać z bogiem,Aby umiał się modlic sercem i prawdziwę,O zaufanie w siebie,By inni ludzie mnie nie krzywdzili,Aby umiał się podnieść i odnalazł w życiu sens, prawdziwych przyjaciół i zbudował rodzinę,o Boże Błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny, zwłaszcza proszę o zdrowie i Opiekę Bożą,Proszę również z całego serca o nawrócenie moich najbliższych przyjaciół i znajomych, którzy w Pana Boga nie wierzą, lub ich wiara jest bardzo słaba, proszę o zdrowie dla taty i mamy,Dla mnie o pracę,Miej nas wszystkich w opieceom,łaskę uwolnienia od złą i nawrócenia mnie,o pojednanie w naszej rodzinie,łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny,mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość,bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyruzmiałą,Cierpliwa,Spogojną,Miłą,By miała syl Czyli gust do ubioru,Godna zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Bobrą doracynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,By była Intelikentna,BY mię kochała,Darzył uczuciem,Bez warunkową miłością,I dojszałą,Skromną,Pomysłowa,Wierną,otwartą \"lekko\" szalona,nie zastroszną,BY Podrafiła zrozumieć problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,Charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniona,po uszy we mnie zakochana,By umiał pocierzyć i przebrosic,BY BYŁa Opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,Bym znalazł Dobrą,ładną,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyrozumiałą,Cierpliwą,Spogojną,Miłą,By miała styl czyli gust do ubioru,Godną zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Dobrą doraczynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,BY była Intelikendna,By mię kochała,Darzyła uczuciem,Bez warunkową miłością,Dojszałą,Skromną,pomysłową,wierną,otwartą,\"lekko\" szaloną,nie zastroszną,By podrafiła zrozumiec problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniaona,po uszy we mnie zakochana,by umiała pocierzyć i przebrosić,By Była opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,mojego wzrostu Lub niszą,rok młodszą lub w moim wieku albo rok sztarszą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O znalesienię dobrej pracy dla siebie,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,Bym zarabiał na początek 2600 zł na miesiąc,Bym dostał się do policealnej szakoły na kierunek Technik Informatyk w Zaku w Konine,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,BYm zdał prawo jazdy,Bym o Poziom wyszej w rozwju duchowym,Bym był cierpliwy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,O z mniejszenie 8 procent bezropacia,zwiekszenie pensi o 80 procent wszystkim,zwiekszenie gospodarki polski o 60 procent,o odsyskanie terytorium polski kresy wschodnie odsyska polska w pokojowy sposób,ładwiejsze znalesienie pracy w polsce po szkole po liceum i sztudiach i technikum terz policealnych,by akcje PKO BP by wzrastały dzienie o 20 procent,By wzrosła o 80 procent najnisza krajowa pensja,Bym się nawrócił,Bym zaufał Bogu,Bym zaufał ludziom,Bym zaufał światu,Bym Był szcześliwy,Bym był kochany,Bym był Bogaty duchowo i materialnie,By moja dusza po śmierci ciała poszła prost do nieba i była zbawiona,O śzcześliwą śmierć,Bym nie bał się przysłości,Bym był odpowiedzialny sa siebie i innych,O miłośc,O finase,O zdrowie,o wiare,o nadzieję,O bewność siebie,O rozwój duchowy,By Szanował sziebie i innych,BYm umiał się modlić prawdziwie,
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Damian Proszę o modlitwę,bym był miłał maniery,Był bym urocy,bym był romatyczny i delikatny,Bym był wesoły,Bym był miły,Bym był ładnie się ubierał się czyli styl i gust do ubioru,Był bym czuły,Bym był przyjadzielski,Bym nie poddawał się,Był dawał poczucie bezpieczenstwa,By bym był troskliwy,Bym był czuły i otwarty,Był bym wierny,Bym był umiał podejmować się rozodnych deczją,Bym miał własne poglądy,By był kulturalny,Bym umiał sie zachować kulturalnie,Bym miał pasię typowa meskię,Był bym zabawny,Bym był pomysłowy,Bym Był szczery,Bym, Był bez nałoków,Bym nie agresywny,Bym był Kochany,Bym zbudzał zaufanię,Bym kochał prawdziwię,Bym był opiekunczy,Bym miał poczucie humoru,By był odpowiedzialny,By był pracowity,Bym był cierpliwy,By był inteliketny,By był uczuciowy,By kazdy na mnie liczył na mnię na pomoc,By był odwazny,By był spotaniczny,By był zaskakujacy,Bym lubił dobrą zabawę,Bym ładnie pachniał,Byn nie owiał w Bawełne,Bym Mówił co mówię,Bym był męzki,Bym był słowny,Bym był puktualny,Bym był zawsze uśmiechnięty,Bym miał silnę męskie ramiona,Bym był niezależny,Bym miał zwoję zdanię,Bym dbał o higienę,By był modry,Bym był ampitny,Bym był normalnię zachowywał wsród ludi,Bym szybko sie uczył szkutecznie i łatwo,Bym był spotaniczny,Bym był rozgatany,Bym był towarzyski,Bym był umiał wyrazią uczucia,Bym był godny zaufania,Bym był ucziwy,Bym był pomocny,Bym był sobą w towarzystwię,Bym był pierwszy mówił(dziedobry,otwierał drzwi,ćeść,rozmawiał),Bym był naturalny,Bym był śmiały,Bym był umiał rozmawiać,Bym umiał pewny siębie,Bym Był życliwy,Bym był szanował innych,Bym był kulturalny,Bym był dorze ubrany,Aby umiał rozmawiać z bogiem,Aby umiał się modlic sercem i prawdziwę,O zaufanie w siebie,By inni ludzie mnie nie krzywdzili,Aby umiał się podnieść i odnalazł w życiu sens, prawdziwych przyjaciół i zbudował rodzinę,o Boże Błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny, zwłaszcza proszę o zdrowie i Opiekę Bożą,Proszę również z całego serca o nawrócenie moich najbliższych przyjaciół i znajomych, którzy w Pana Boga nie wierzą, lub ich wiara jest bardzo słaba, proszę o zdrowie dla taty i mamy,Dla mnie o pracę,Miej nas wszystkich w opieceom,łaskę uwolnienia od złą i nawrócenia mnie,o pojednanie w naszej rodzinie,łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny,mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną Miłość,bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyruzmiałą,Cierpliwa,Spogojną,Miłą,By miała syl Czyli gust do ubioru,Godna zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Bobrą doracynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,By była Intelikentna,BY mię kochała,Darzył uczuciem,Bez warunkową miłością,I dojszałą,Skromną,Pomysłowa,Wierną,otwartą \"lekko\" szalona,nie zastroszną,BY Podrafiła zrozumieć problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,Charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniona,po uszy we mnie zakochana,By umiał pocierzyć i przebrosic,BY BYŁa Opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,Bym znalazł Dobrą,ładną,Mondrą,Pracowitą,Gospodarną,Kulturalną,Z pocuciem Humoru,Wyrozumiałą,Cierpliwą,Spogojną,Miłą,By miała styl czyli gust do ubioru,Godną zaufania,Lojalną,Do dobre maniery,Dobrą doraczynią,Była zdanowcza,By była radosna,By była sobą,BY była Intelikendna,By mię kochała,Darzyła uczuciem,Bez warunkową miłością,Dojszałą,Skromną,pomysłową,wierną,otwartą,\"lekko\" szaloną,nie zastroszną,By podrafiła zrozumiec problem i wybaczyć,zabawna,romatyczna,czasami arogancka (ale czasami),czuła,charazymatyczna,spotaniczna,usamodzielniaona,po uszy we mnie zakochana,by umiała pocierzyć i przebrosić,By Była opiekuncom (ale nie nadopiekuncom),nie śmiała,Bez nałoków,szczera,kochana,kobieca,Troskiliwa,sympatyczna,odpowiedzialna,Dużo znajomych by miała,Dobrze dogatujaca się z rówieśnikami,lubi pomagać,jak cos sie zdarzy umie się zachować,Z talentami,Taka która rozumię bez słów,Nie kłamioca,nie czepiajaca się,ucziwa,aktywna,ampitan,dowcipna,bystra,delikatna,energiczna,komunikatywna,łagodna,optymistyczna,pełna życia,pracowita,puktualna,rozmowna,rozpromieniona,słodka,szalona,szcześliwa,śmiesna,Toleacyjna,uczuciowa,uparta,uprzejma, uroca,wrazliwa,wspaniała,wykształcona,zdecytowana,zdolna,zgrabna,zwariowna,Kochająca przyrodę,mojego wzrostu Lub niszą,rok młodszą lub w moim wieku albo rok sztarszą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O znalesienię dobrej pracy dla siebie,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,Bym zarabiał na początek 2600 zł na miesiąc,Bym dostał się do policealnej szakoły na kierunek Technik Informatyk w Zaku w Konine,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,BYm zdał prawo jazdy,Bym o Poziom wyszej w rozwju duchowym,Bym był cierpliwy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,O z mniejszenie 8 procent bezropacia,zwiekszenie pensi o 80 procent wszystkim,zwiekszenie gospodarki polski o 60 procent,o odsyskanie terytorium polski kresy wschodnie odsyska polska w pokojowy sposób,ładwiejsze znalesienie pracy w polsce po szkole po liceum i sztudiach i technikum terz policealnych,by akcje PKO BP by wzrastały dzienie o 20 procent,By wzrosła o 80 procent najnisza krajowa pensja,Bym się nawrócił,Bym zaufał Bogu,Bym zaufał ludziom,Bym zaufał światu,Bym Był szcześliwy,Bym był kochany,Bym był Bogaty duchowo i materialnie,By moja dusza po śmierci ciała poszła prost do nieba i była zbawiona,O śzcześliwą śmierć,Bym nie bał się przysłości,Bym był odpowiedzialny sa siebie i innych,O miłośc,O finase,O zdrowie,o wiare,o nadzieję,O bewność siebie,O rozwój duchowy,By Szanował sziebie i innych,BYm umiał się modlić prawdziwie,
Damian
 

Świeca wieczysta
O łaskę pokuty i nawrócenia dla mojej mamy(87 lat), o żywą wiarę dla mojego syna Artura. Pragnę uwielbić i dziękować Bogu za nieustanną opiekę i obdarowanie wszelkimi potrzebnymi łaskami mnie i moją rodzinę.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za Małżeństwo Marty i Michała oraz błogosławieństwo Boże za ich córkę Marię.
Michał
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary dla moich dzieci.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Dla Agaty o światło Ducha Świętego przy podejmowaniu decyzji dotyczących najbliższych miesięcy.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie wewnętrzne i zewnętrzne ,znalezienie pracy i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny .Bóg zapłać .
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
By Pan Bóg był 1.miejscu dla wszystkich na tym świecie, Bóg zapłac.
Łukasz
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza proszę o nawrócenie dla mojego męża,aby otworzył się na łaski jakie daje nam Pan,Proszę miej w opiece moje kochane dzieci i rodzinę i bardzo dziękuję za dar wiary,który otrzymałam i który daje mi siłę w zmaganiu się z każdym dniem.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
o miłość, szczęście i zdrowie dla wszystkich
Justyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o gorącą modlitwę w intencji nawrócenia mojej bratanicy Beaty i Jej Męża Bogusława, którzy utracili wiarę oraz za Ich synów: Pawła, Rafała i Łukasza, a także o umocnienie w wierze Bożeny i Jej dzieci-Agnieszki i Piotra.
Albina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją rodzinę i znajomych, za moją Ojczyznę, za powodzenie moich przedsięwzięc życiowych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe w intencji by znalazł mnie dobry zaradny wierny kochający bystry inteligenty opiekuńczy przystojny wysoki przyszły mąż. By mnie znalazł i by wszytsko juz dobrze sie potoczyło. Bardzo bym chciała by był to A.S..O nawrócenie mojej rodziny i bliskich,przyjaciół , znajomych.Za dusze czysscowe oraz grzeszników konających.o dobrą prace jako architekt wnetrz.o zdrowie dla rodziny. Jezu ufam Tobie. I by sprawa z bransoletka miała ciag dalszy.Amen.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wszystkich chorych i cierpiących, aby Bóg ich uzdrowił i ofiarował im łaski za cierpienia które przeżyli
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za zbawienie i wieczny odpoczynek duszy zmarlej babci Lidii Jamróz
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej Mamy, która w tej chwili jest w szpitalu.
Renata
 

Świeca wieczysta
Ukochana Mateńko proszę Cie wstaw się u Boga w moich intencjach w których błagam o łaskę uzdrowienia ukochanej Córki Paulinki zakażonej szpitalnie przed laty gronkowcem złocistym w kolanach,wielokrotne operacje nie przyniosły efektów pojawiaja sie nowe problemy zdrowotne błagam spraw aby cieszyła się zdrowiem obdarz łaska macierzyństwa daj pomoc i opiekę jej Męzowi Adamowi. Spraw aby Kochana Córka Edytka powróciła do praktyk religijnych aby zaprzestała zycia w nieczystości doprowadż ją i jej narzeczonego Pawła do sakramentu małżeństwa,spraw aby Bóg był na pierwszym miejscu w ich sercach
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Pani z Fatimy nad moją Mamą i moimi Dziećmi i moimi wnukami, o opiekę Pani Fatimskiej dla moich Braci i ich Najbliższych. Żebym znalazł godną pracę. Tadeusz
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Paulę, żeby pomyślnie zdała egzaminy maturalne, za mojego męża o wytrwanie w trzeźwości, a dla nich obojga proszę o dar wiary i pobożności, o pokój i miłość w naszej rodzinie, o zdrowie dla moich rodziców.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O DOBRA P[RACE
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, abym dostała się na studia medyczne oraz o zajście w upragnioną ciążę.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
O miłość- mądrą, pełną pokory i oddania.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
o Opiekę Matczyną w Codziennym Życiu,Zmarłych Rodziców i Zmarłych z Rodziny
Janusz
 

1 |
...
 950 |
 951 |
 952 |
 953 |
 954 |
 955 |
 956 |
 957 |
 958 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020