Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby przełożeniu nie zmuszali mnie do kłamstw.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Boże pomóż mi pokonać problemy w pracy.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyslna diagnoze i o zdrowie dla ukochanej cioci Anny , o zdrowie moich dzieci i meza , i o dalsza milosc i zrozumnienie w naszym malzenstwie
ewa
 

Świeca wieczysta
Prosze o laske uwolnienia od leku, ktory uniemozliwia mi wykonywanie zawodu. Prosze tez o nawrocenie mojego meza Roberta. Bog zaplac.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia sytuacji w jakiej się znajduję, rozwiązania kłopotów. Matko Fatimska proszę o pomoc i wsparcie we wszystkich trudach życia i opiekę nad moją córką Natalią. Bóg zapłać za modlitwę.
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania trudnych spraw i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie drogi życiowej - odpowiedniego kierunku studiów, o siłę do nauki i dobre wyniki na maturze oraz znalezienie dobrego męża.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najmiłościwsza,dziękuję za wszelkie łaski dla mojej rodziny,którymi obdarza nas Nasz Pan. Ponadto proszę o modlitwę o spokój duszy dla mojego ukochanego Taty Stanisława, który 19 marca obchodziłby swoje 100-letnie urodziny oraz dla Teściowej Gertrudy, która 17 marca miałaby 110 lat.O Pani Fatimska, nie opuszczaj nas - wspomagaj,dodaj siły,byśmy szli drogą wskazaną przez Jezusa, Twego Syna. Jezu, ufam Tobie!
Bronisława
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska pomóż mojemu przyjacielowi Grzegorzowi w jego bardzo trudnej i zawiłej sytuacji w pracy.Spraw aby jego spotkanie z przełożonym okazało się owocne i służyło satysfakcji i rozwojowi pracy.Wybłagaj Grzegorzowi łaskę przezwyciężania trudności .
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Mateńko proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. Strzeż nas przed niebezpieczeństwem, chroń przed złem, wspieraj mądrością w nauce moje dzieci.Proszę Cię w intencji moich przyjaciół Oli i Wojtka , wybłagaj im u Swojego Syna łaskę potomstwa. Wspieraj nas wszystkich w życiu codziennym , w pracy , w domu i w szkole . Pełna ufności w Twoja łaskawość , miłość i dobroć -dziękuję
Ula
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska dziękuję Ci za Twoją miłość i nieustanną opiekę. Przepraszam za wszystko, co rani Twoje serce i serce Jezusa. Proszę Cię Kochana Maryjo o łaskę zdrowia dla moich Rodziców, Brata oraz o uzdrowienie mnie z przykrej dolegliwości. Czuwaj proszę Maryjo nad nami, prowadź drogą wiary, nadziei i miłości. Polecam Ci moje trudne sprawy, smutki i bóle duszy z nimi związane. Proszę Kochana Matko ukaż mi prawdę Bożą w mojej beznadziejnej sytuacji Panu Bogu wiadomej, to bardzo bolesna i trudna sytuacja dla mnie. Jest powodem udręczenia i żalu. Tylko Ty Maryjo możesz ją rozwiązać. Pomóż proszę znaleźć dobrą pracę dla mnie, kora będzie dla mnie źródłem radości i pomoże realizować moje marzenia. Jesteś dla mnie Matko Kochana jedyną Nadzieją i najpiękniejszą Różą mojego życia, bądź proszę zawsze przy mnie. Anna proszę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moją całą rodzine.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę zabierz ode mnie złe myśli i nieufność wobec ludzi. Szatan doprowadza mnie do depresji, nie mogę się uczyć, nie mogę normalnie myśleć . Proszę przyjdź mi z pomocą i wyzwól mnie z grzechu mojego. Błagam
Jakub
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska Módl się za zdrowie i żeby nie powróciła choroba nowotworowa dla matki Stanisławy Kuś ,o zdrowie i bezpieczeństwo na drodze dla całej mojej najbliższej rodziny -o zdrowie psychiczne jak i fizyczne i wyleczenie przetoki oraz powstrzymanie choroby centralnego układu nerwowego zwaną jamistością rdzenia dla mnie Grzegorza Kusia- oraz za spokój duszy i wieczny spoczynek oraz wstęp do Bram Niebieskich dla zmarłych tragicznie mojego ojca i brata Stanisława Kuś i Tomasza Kuś ,Wielki Bóg Zapłać !!! Amen
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę dobrej spowiedzi świętej
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Boską o dar nauki dla mojego syna Damiana ,aby ukończył Gimnazjum z dobrymi ocenami.Zdrowie dla mojej Rodziny .Za dusze przebywające w Czyścu ,aby Pan Bóg odpuścił Im grzechy .
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matulko o łaskę rodzicielstwa po stracie jedynego syna Kacperka, zdrowie dla całej rodziny i dziękuję Ci za pojednianie się z teściami. BÓG ZAPŁAĆ. Sabina.
Sabina
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za cała moją rodzinę , chorego Osvalda i moją mamę dziękuję
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o ochrone i opieke Najswietrzej Panienki nad moimi dwoma dziecmi, o szczesliwe rozwiazanie nastepnego dziecka. O wiare i nawrocenie mojego meza. Prosze Cie Panienko Najukochansza o laske wyzwolenia... o Twoja obecnosc w moim zyciu i zyciu mojej rodziny.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe zakończenie bardzo trudnej ciąży dla mnie i mojego dziecka.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Zawierzam Tobie, Panie Jezu zdrowie całej rodziny i wysłuchanie wszystkich próśb, które nosimy w naszych sercach. Prosimy o szczególne łaski Ducha Świętego w realizacji naszych planów na przyszłość. Strzeż nas Boże przed złem w każdej postaci i spraw, aby wokół nas było jak najwięcej osób nam przychylnych.
Jan
 

Świeca wieczysta
Chciałabym aby sie modlono za mojego zmarłego dziadka :(
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o zdrowie dla Zuzanny
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno proszę cie o zdrowie o błogosławieństwo dla żony dla dzieci i wnuków i dla mnie o dalszą opiekę dar nie ustający wielkiej wiary i zawierzeniu do końca Naszemu Panu. Henryk
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, Najukochańsza Nasza Matko, do której uciekamy się w potrzebie, smutku, cierpieniu... Błagam o wysłuchanie prośby mojej, o spełnienie w miłości i pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sytuacji osobistej. Kasia
Katarzyna , Weronika
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska zawierzam Ci całą naszą rodzinę,nas małżonków,o większa miłość do siebie nawzajem,abyśmy byli świadkami prawdziwej miłości, oraz nasze dzieci.Proszę dla nich o wzrost wiary,nadziei,i miłości, szczególnie proszę o łaskę nawrócenia dla naszej córki,wstaw się za nią u Twego Syna Jezusa, aby zerwała z grzechem nieczystości.Pomóż jej Matko przejrzeć na oczy,aby mogła wypełnić wolę Boga w jej życiu.Dla naszego syna proszę o przylgnięcie,i kroczenie droga Pana. Matko Boża dziękuję Ci za trzeźwość mojego męża,prosząc o potrzebne łaski i umocnienia do walki z tą podstępną chorobą.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla rodziców.Dla brata.Ukochana Maryjo Fatimska spraw abym miała prace.Twoja córka.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko nasza uproś Jarkowi łaskę nawrócenia,uwolnienia,uzdrowienia z pęt kajdan,które go wiążą.Niech Krew Najdroższa naszego Pana i Zbawiciela obmyje jego rany,i uzdrowi moje relacje z Jarkiem daj mi jego miłość,otwórz jego serce. Pomóż nam Matko Najświętsza,pomóż nam się odnaleźć,dodaj mu odwagi. Kasia
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siłę i wiarę dla mnie i mojego chłopaka, żeby wszystko skończyło się dobrze, żebyśmy zaufali Panu i Jego wyrokom. Maryjo, Najświętsza Panienko, wyproś nam łaski u swego Syna
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji uwolnienia z nałogu alkoholizmu mojego Taty i uzdrowienia relacji z mamą
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, pokornie proszę Cię, wyjednaj mi u Syna swego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia, aby ustąpiły szumy uszne z mojej głowy.
Irena
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska, proszę Cię z całego serca, abyś wyprosiła u Syna swojego Jezusa Chrystusa łaskę aby Wiktoria mnie pokochała i byśmy wspólnie mogli kroczyć drogą świętości przez całe nasze życie, oraz byśmy wspólnie w przyszłości, osobiście mogli podziękować Ci Matko Najdroższa w Fatimie za udzielenie tej łaski. Amen.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże modlę się byś obdarzył wszelkimi potrzebnymi łaskami moich rodziców.Zachowaj ich w zdrowiu i pomagaj im przezwyciężać trudności dnia codziennego.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby polscy politycy zaczęli dbać dobro Naszej Ojczyzny.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o pomoc i wsparcie w rozwiązaniu kłopotów, jakie mnie gnębią w obecnej chwili. Matko Boża wspieraj mnie w trudach życia.Amen. Bóg zapłać za modlitwę.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski i szczególną opiekę Maryi nad moją Mamą w chorobie.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie na właściwą ścieżkę Pana Naszego Jezusa Chrystusa , o uzdrowienie ducha umysłu i ciała , proszę o mądrość żebym mógł uregulować swoje zadłużenia ,proszę o to samo dla moich przyjaciół którzy są podobnej sytuacji, oraz Emilki i jej syna Rafałka ,siostry Agnieszki i jej rodziców , o modlitwę dla wszystkich zmarłych z rodziny ,bliskich ,znajomych ,przyjaciół aby dostąpiły Miłosierdzia Bożego .
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o miłość , wiarę i nadzieję ... dla Moniki i Aleksa, o Twoją najlepszą opiekę , oraz o potrzebne łaski, zdrowie, spokój serca , żywą wiarę dla Agnieszki i Joanny... Proszę Cię nawróć też Pawła...
Monika
 

Świeca wieczysta
Mateczko kochana proszę Cię o łaskę nawrócenia Pawła, uwolnij go z alkoholizmu. Proszę Cię też o Twoją opiekę dla Moniki i Aleksa, pomóż im we wszystkich trudnościach i problemach, bądź dla nich Pocieszycielką, pojednaj ich, pomóż rozwiązać problemy.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę modlitwę o zdrowie dla mojej mamy i poprawę w nauce.
Bartłomiej
 

Świeca wieczysta
O wzrost Wiary i zdrowia oraz opieki MATKI BOZEJ dla całej rodziny
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc finansową i zdrowotną dla rodzin moich przyjaciółek Grażyny Król i Moniki Panek. Bóg zapłać. Jadwiga.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby moi przełożeni przestali mnie wciągać w swoje nieczyste interesy i aby nie kazali mi poświadczać nieprawdy.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o opiekę nad moim mężem i przyjaciółką
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby do emerytury mógł pracować w Warszawie, chroń mnie przed alkoholem i innym złem.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Spotkałem na swojej drodze osobę która stała się bliska mojemu sercu za co jestem wdzięczny, proszę o wsparcie modlitewne dla tej osoby Agnieszki o wyjście z choroby jaka jest niechęć do jedzenia, niech pan błogosławi jej
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa abyśmy potrafili z mężem odbudować nasze relacje, aby w naszym małżeństwie zapanowały miłość, szczęście i radość
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej pomocy finansowej i o zdrowie dla mojej mamy Jadwigi. Moja rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej. Patrycja, 15 lat.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
KOCHANA MATECZKO PROSZE CIE O WSTAWIENICTWO U BOGA W INTECJI MOJEJ SIOSTRY BASI I JEJ DZIECI NIECH MIŁOSC TWOJA PANIE JEZU I TWOJA UKOCHANA MATECZKO OTOCZY ICH POMOZE W TEJ TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ KRÓLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZEDZIE
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O NOWĄ SZANSĘ O PRACE, O MOŻLIWOŚĆ NA NOWO UŁOŻENIA SOBIE ŻYCIA... BŁAGAM O NOWĄ SZANSE I O WYBACZENIE...
MALWINA
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Matkę Bożą Fatimską o to, by moja miłość do ukochanej osoby, którą Pan Bóg postawił na mojej drodze umacniała się z dnia na dzień, płonęła nieustannie gorącym i niegasnącym płomieniem i przyczyniała się do tego bym była lepszym człowiekiem. Chcę prosić, abyśmy oboje mogli spełniać się w tym uczuciu, które jest dla nas najwspanialszym prezentem, jaki dostaliśmy od Pana Boga.
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Boga Ojca Wszechmogącego, aby za wstawiennictwem Przenajświętszej Matki Bożej Fatimskiej pomógł bliskiej mi osobie (Elżbiecie), która poważnie choruje na raka i jest w chwili obecnej w bardzo ciężkim stanie. Z całego serca proszę o odzyskanie utraconej przez nią nadziei i wiary, o jej powrót do sił, o wzbudzenie w niej chęci do walki z chorobą, której jej teraz brakuje oraz o całkowite wyzdrowienie. Jeśli zaś Wolą Bożą jest zabranie jej do siebie, prosić pragnę o spokojną, łagodną, cichą, szczęśliwą i bezbolesną dla niej śmierć w gronie kochających ją osób.
Maria i Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji cudownego uleczenia mojego ciała, uzdrowienia zbolałej duszy i całego dramatycznego życia. Proszę o światło i dary Ducha Św. dla mnie i bliskich.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, aby w jego sercu zagościła wiara, miłość, wierność i prawda.Maryjo przenajświętsza bądź obecna w naszym życiu rodzinnym i naszym małżeństwie, czuwaj nad zdrowiem całej rodziny.Najświętsza Panienko i wszyscy święci czuwajcie nad moimi dziećmi,ochraniajcie od wszelkiego złego.Boże pomóż mi znaleźć prace.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i udaną operację dla mojej żony.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Matkę Bożą o pomoc w znalezieniu pracy.:D
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Matkę Bożą o to aby znalazła się kobieta która mnie pokocha i która będzie dzieliła ze mną swoje życie:P
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowania dla moich rodziców, o łaske pojedniania mojego taty z moim bratem i proszę o dobrego męża.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Wybaw nas Matko od wszelkiego rodzaju działań złego ducha,aby nigdy wiecej nie było żadnych wojen , łamania praw człowieka oraz głodu na świecie.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny.Niechaj dobry Bóg ma ja w Swojej Opaczności,pod swoimi skrzydłami.
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
-PANIE BOŻE proszę CIĘ o łaskę zdrowia dla Władysławy o mocną Wiarę, Nadzieję, Miłość o zgodę i szczęście dla całej rodziny, abyśmy byli BOGIEM silni. -PANIE proszę CIĘ o dobrego spowiednika dla Elżbiety. -PANIE spraw,aby Henryk pojednał się z TOBĄ. -PANIE proszę CIĘ o Świętość dla całej rodziny. -DZIĘKUJĘ CI BOŻE, za wszelkie łaski otrzymane od CIEBIE.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty, o świętość, ochronę przed złem i wszelkie potrzebne łaski dla Kuby
Bartosz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i moje dzieci,aby poznały miłość naszego Pana Jezusa Chrystusa zeby ich wiara była prawdziwa i goraca,a także zeby chciały sie uczyc zeby zdały do następnej klasy ,aby nauka przychodziła im z łatwośćią żeby czerpały z niej radość.Prosze takze Najswietsza Panienke o uzdrowienie moich rodzicow,a dla mnie o dobrego,kochajacego,wierzacego i madrego meza,ktory bedzie potrafil byc ojcem dla moich dzieci
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,aby spełniły się wszystkie intencje,o których wspominałam poprzednio,związane ze mną,moją najbliższą rodziną i Michaelem Jacksonem.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy Marcin
Marcin
 

Świeca wieczysta
prosze o modlitwe w intencji moich dzieci o dobra droge zyciową dla nich by nigdy nie wyrzadzily bliznim krzywdy a takze by nie popadaly w nałogi oraz za zmarłego Witolda za jego dusze.prosze o łaske wiary dla całej naszej rodziny i nawrocenie wszystkich bedacych daleko od Pana Boga.
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za Panię Rysie i jej męża, Niech pan Jan na wróci się do Pana, za panią Agnieszkę i jej mężą, aby jej mąż uwolnił się z nałogu pijańśtwa za panią Elżbięte i jej rodzinę, aby zawsze towarzyszyła im wiara , nadzieja i miłośc za Kamila i jego babcię, aby Kamil nawrócił i aby jego Babcia juz wiecej przez niego nie płakała serdecze Bóg zapłac Ktarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.A szczególnie proszę o nawrócenie mojego syna Piotra, który utracił wiarę i zatracił się w nałogach. Bożena
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego syna Kacperka z choroby która zachamowała jego rozwój mowy, społeczny, i integracyjny, aby mógł rozwijać sie prawidłowo jak jego rówieśnicy. Zatroskany ojciec
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia,opieki Bożej, Najświętszej Panienki i Św.Małgorzaty dla wnusi Małgosi w jej czwarte urodziny. Babcia
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA OFIARY WYPADKU KOLEJOWEGO ORAZ ICH RODZINY. MARIA
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i pomyślne wyniki badań oraz błogosławienstwo dla całej rodziny.Proszę również by Pan obdarzył mnie spokojem i wyzwolił od lęku.Bóg zapłać
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje Ci Jezu za łaski odtyczące mojego zdrowia, Marcin
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Konrada ( Bartek ) , o dobre ojcostwo i wspólnotę małżeńską , jak ŚW. Rodzina Józefa. BÓG ZAPŁAĆ.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla moich synów i ich powrót do Kościoła
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, aby w jego sercu na nowo zagościła wiara, miłość,wierność i prawda.Mateńko kochana bądź obecna w naszym życiu rodzinnym i naszym małżeństwie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o zdrowie i pomoc dla Ali w pokonaniu trudności życiowych, a także proszę o pomoc w pokonaniu nałogu przez Wojtka by powrócił do ich małżeństwa spokój, miłość, szacunek trzeźwość.
Jola
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i szczęśliwego powrotu do Ojczyzny po długim pobycie w USA i odnowienie serdecznych rodzinnych relacji; Proszę o modlitwę w intencji zgody i pojednania w mojej rodzinie; Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego brata od nałogu alkolizmu;
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny - aby przetrwała te chwile trudu. Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca - aby zwyciężył nad nałogiem alkoholizmu. Proszę o modlitwę w intencji mojej służby - aby była w pełni czyniona na chwałę Pana. Bóg zapłać, Alleluja i do przodu!
Stefan
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwy skierowane były nie tylko do mnie ale także do mojej całej rodziny abyśmy byli spełnioną, kochającą się rodziną a przede wszystkim proszę o modlitwy o zdrowie dla rodziny
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej córki.O opiekę matki Bożej i dary Ducha Świętego dla niej
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla bliskich.I o pracę dla mnie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o błogosławieństwie rąk lekarzy i pomyślnej chirurgicznej operacji, rehabilitacji pooperacyjnej dla Elę Wiater, która jechała pociągiem z Warszawy do Krakowa, a teraz jest w szpitalu w Sosnowcu, i o pocieszeniu w Chrystusie jej i jej bliskich. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Tomasza który uległ wypadkowi samochodowemu wspieraj go w jego wysiłkach o odzyskanie sprawności
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i dobre relacje.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
pomyslnośc ,odnalezienie sposbu wyjscia z trudnych sytuacji nawrócenie spokój zmarłych (ojciec ,wujek)zaliczenie egazaimnów córki,siły
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o fajną dziewczynę:)
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
za syna Huberta , aby poprawie sie rozwijal i cieszyl sie zdrowiem , za corke Cecylke o zdrowie i radosne dziecinstwo , i o to moje malzenstwo , ktore nieuchronnie pograza sie w potwornym kryzysie
ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO BOSKA PROSIMY O UWOLNIENIE OD LEKÓW O ZNALEZIENIE PRACY, POPRAWĘ SYTUACJI FINANSOWEJ, ABYŚMY NIE STALI SIĘ BEZDOMNYMI. O ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY BĘDZIE NAD NAMI CZUWAŁ.O ŁASKI DLA NASZEJ CÓRKI KINGI. Elżbieta i Maciej
Elżbieta Maciej
 

Świeca wieczysta
Dziękuje Panu Bogu i Mateczce Przenajświętszej za cud przemiany w mojej rodzinie, a także proszę aby każdy następny dzień był przeżyty w miłości i zbliżał mnie i moją rodzinę do Chrystusa.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją siostrę Gosię. O wzmocnienie mojej wiary i nawrócenie mojej siostry
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia moich rodziców, mojego brata i bratową aby szanowali siebie nawzajem. Proszę o modlitwę za Bartka o dobre wyniki w nauce a problemy, w szkole które teraz się pojawiły uzmysłowiły Mu jak bardzo ważna jest nauka. Proszę również o modlitwę w intencji dzieci w ośrodku Jaszkotle i ich opiekunów. Proszę bardzo o modlitwę w mojej intencji, aby w pracy wszysto dobrze się ułożyło i abym podejmowała dobre decyzje nikogo nie krzywdząc, a moje życie osobiste ułożyło się tak żebym odnalazła w nim sens, czuła się kochana i potrzebna.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Pana Jezusa przez serce Jego Niepokalanej Matki o nawrócenie i łaskę żywej wiary dla mąża Krzysztofa i córki Oli oraz o uzdrowienie jej małżeństwa i uzdrowienie międzypokoleniowe naszych rodzin.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny.
witek
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie moich rodzocow.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko,dziekuje Ci za mojego kochanego meza i prosze Cie o dalsze blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa. Abysmy zawsze sie kochali, wspierali i byli sobie wierni. Matko,bardzo Cie prosze wstaw sie za nami u Twojego Syna, aby nas poblogoslawil dzieciatkiem, na ktore czekamy juz tyle lat. Duchu Swiety przyjdz do naszych serc i wypelnij je miloscia, wiara, spokojem i nawroceniem. Dziekujemy Ci Mateczko za opieke. Agnieszka i Jacek
Agnieszka i Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Ducha Świętego
Aleksandra
 

1 |
...
 948 |
 949 |
 950 |
 951 |
 952 |
 953 |
 954 |
 955 |
 956 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020