Świeca siedmiodniowa
Proszę o wybaczenie od osób, którym sprawiłam przykrość i smutek, aby doceniły to, że kocham życie i ludzi. Wybacz mi Panie. Wybaczcie mi. Proszę o szczęście, radość i miłość dla ludzi, którzy tego nie posiadają, dla których codziennością jest smutek.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i miłość dla brata, o szczęście dla mamy, o rozwój miłości i szczęścia mój i mojego narzeczonego oraz pomoc w rozpoczęciu nowego życia, o czucie obecności mojego ś.p. ukochanego taty, o to, abym czuła szczęście i radość nawet z najmniejszych rzeczy i to doceniała, aby problemy i smutek odeszły z pamięci.
Natalia
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwe za zdrowie mojego stryja o pomyślnie zdanie egzaminów mojego syna aby w przyszłości znalazł dobrą prace
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO! NAJUKOCHAŃSZA MAMUSIU! PROSZĘ CIĘ POMÓŻ ZNALEŹĆ MI DOBRĄ PRACĘ, POMÓŻ MI SPOTKAĆ TEGO WŁAŚCIWEGO MĘŻCZYZNĘ, Z KTÓRYM BĘDĘ SZŁA PRZEZ ŻYCIE, Z KTÓRYM BĘDĘ DZIELIŁA RADOŚCI I SMUTKI. O NAJLEPSZA MATKO PROSZĘ CIĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU TRUDNYCH I SKOMPLIKOWANYCH SPRAW URZĘDOWYCH. PROSZĘ CIĘ O PRZYCHYLNOŚĆ I POMOC URZĘDNIKÓW, DO KTÓRYCH SIE UDAJĘ W CELU ZAŁATWIENIA SPRAW. MAMUSIU BŁAGAM CIĘ O ZDROWIE DLA MOICH RODZICÓW, BRATA I DLA MNIE, O TRZEŹWOŚĆ TATY, ZGODĘ, ZROZUMIENIE I SZACUNEK W RODZINIE. BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITĘ. Z PANEM BOGIEM. EWA
EWA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę mateńkę o zdrowie dla mnie,dla mojego męża,oraz dzieci i wnuków.Oby Najświętsza Mateńka uprosiła u swojego syna błogosławieństwo dla nas,pomogła nam wyjść z kłopotów finansowych.Oby Pan Bóg obdarzył naszą córkę dzieckiem bo bardzo tego pragnie.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I OPIEKĘ BOŻĄ DLA NASZYCH KSIĘŻY KANONIKA JÓZEFA I PROBOSZCZA RYSZARDA
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla mojej mamy Aleksandry , za mojego brata alkoholika , o zdrowie dla całej mojej Rodziny oraz o opiekę Matki Bożej .
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o łaskę zdrowia, wiary i miłości dla całej rodziny,parafii i ukochanej ojczyzny
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mojego brata alkoholika, w intencji górników oraz studentów.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę,za dusze i spokój zmarłych-Ś.P.Jerzy Niskowski,Ś.P.Eleonora I Alfons Niskowscy,Ś.P.Dagmara Michalik,Ś.P.Elżbieta i Jerzy Ambruszkiewicz,Ś.P.Renata Kowal.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
W intencji Kontrrewolucji na świecie
Piotr
 

Świeca wieczysta
Najdroższa Matko serdecznie Ci dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o czyste i miłujące serce dla Józefa, Magdy, Natalii, Karola, Filipa i moje. Abyśmy wiernie wypełniali wolę Twojego Umiłowanego Syna i nigdy z tej drogi nie zbaczali. Proszę o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz mądrych kierowników duchowych. O obfite dary dla osób prowadzących Dzieła Boże i wytrwałe dążenie do świętości. O mądrość dla rządzących, aby zawsze kierowali się dobrem ludzi. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Ojca Niebieskiego o łaskę odbudowy małżeństwa Moniki i Łukasza, odnowę miłości w naszych sercach, o łaskę oczyszczenia nas ze wszystkiego złego, o łaskę powrotu mego męża Łukasza do mnie, proszę o nasze upragnione dziecko oraz wspólne życie w miłości na zawsze w sakramencie, w którym połączył nas Bóg Ojciec. Proszę o życie w miłości dla nas i całej naszej rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę wyproś mi u swego Syna łaskę nawrócenia, wyjścia z bardzo trudnej sytuacji życiowej, łaskę dobrej pracy i dobrego męża. Matko ukochana dopomóż aby mój lęk zniknął, abym wreszcie przestała się bać. Wspomóż proszę moją rodzinę i przyjaciół a także wszystkich bliskich mi ludzi i wyproś im u Pana naszego wszelakie łaski, których bardzo potrzebują. Dziękuję Ci Matko za Twoje wsparcie. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie dla mnie z choroby ciała i duszy. Wierzę Matko Boża, że za Twoją przyczyną doświadczę łaski Bożej i odmienię me życie na lepsze.
Aga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrego męża, o pokój i miłość w mojej rodzinie.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa w inyencji mojego uzdrowienia z choroby wrzodowej żołądka.
Zygmunt
 

Świeca trzydziestodniowa
Zdrowie żony oraz opiekę Matki Bożej.
Wieczysław
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie dla mojego taty Wojciecha i o pomyślność i szczęście w nowej pracy. Paweł
Paweł
 

Świeca wieczysta
Proszę o ratowanie mojego małżeństwa( Grzegorza i Martyny) , które patrząc po ludzku jest już nie do uratowania. Moja żona, którą tak mocno kocham, zabierając naszą córeczkę odeszła do innego męszczyzny z który obecnie jest w ciąży. Obydwoje nadal wyrządzają mi dużo krzywdy. Nie mogę pogodzić się z utratą dwóch najbliższych mi osób. Przeżywam ogromną stratę. Proszę o modlitwę.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
O zbawienie, czystość serca i wiarę dla: - Marty -Karoliny i jej rodziców -Rodziny i brata -Oli i rodziców -Norberta z rodziną - dla mnie i wspólnoty -Oli i Gabrysi. Błogosław im Maryjo. Ty nigdy nie zapominasz.
Arnold
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Huberta i jego rodziców, o zdrowie dla Gabrysi, męża i moje oraz przemianę duchową dla córki.
Józefa
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót na łono Kościoła Wojtka, prosi Zofia
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Panie, byś uleczył wykryty u mnie torbiel lewego jajnika przez którego zostałam skierowana na operację 29.02.2012. Proszę ulecz mnie Panie.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w intencji Agaty i Mateusza Herbich,aby za wstawiennictwem Matki Bozej Fatimskiej mieli mozliwosc rozwiazania najtrudniejszych problemow zwiazanych ze studiami i praca. Prosze o wsparcie i opieke Matki Bozej na dalszej, wspolnej drodze Ich zycia. Wanda.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie i pomyślność w życiu dla moich dzieci Marka i Marleny Karczmarz oraz o zdrowie dla Iwony i Krzysztofa Karczmarz o Bożę Błogosławieństwo
Iwona
 

Świeca wieczysta
prosze o nawrocenie mojego meza,o wyrwanie go z nalogu alkoholizmu,zeby w naszym malzenstwie zagoscila wzajemna milosc ,zgoda i szacunek.goraco prosze o pomoc w nauce dla naszej corki,oraz zeby nasze malzenstwo przetrwalo ,zeby nie doszlo do roztania.Bo CO BOG ZLACZYL,czlowiek niech nie rozdziela.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i błogosłwienstwo dla całej mojej rodziny.Proszę o błogosławieństwo w pracy i o dobre relacje .Proszę o wyzwolenie z grzechów.Proszę w Bogu wiadomej intencji o to czego najbardziej pragne,a takze za wszystkich zmarłych z rodziny.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, abym potrafiła przebaczać, abym nie zazdrościła tak często i bardzo, abym potrafiła cieszyć się z małych rzeczy i za nie dziękować, abym miała zdrowy obraz Boga i zdrową z Nim relację, abym spotkała właściwe osoby na swojej drodze życia, żebym go nie zmarnowała. Dziękuję za wszystkie osoby, które się za mnie modlą i proszę o błogosławieństwo Boże dla Nich. Dziękuję.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Abym kochała.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Modlę się w intencji rozeznania swojego powołania, o to bym umiała dostrzegać wolę Bożą i przyjmować ją z pokorą, o to bym rozumiała doświadczenia, które daj mi Pan Bóg...
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Konrada i jego rodzinę zonę Jowitę i synka Oliwiera. Proszę o opiekę nad nimi Matki Boskiej i zgodność małżeńską.Szczęś Boże.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za wszelkie łaski dotąd otrzymane, z prośbą o modlitwę w intencji zdrowia dla Synka Dominika, nawrócenie męża-by ujrzał światło Chrystusa,oraz pomyślność i radość na każdy dzień.
Aga
 

Świeca wieczysta
Prośba o modlitwę do Matki Najświętszej o powrót do zdrowia Mamy i Babci Wandzi po ciężkim poparzeniu. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za pośrednictwem Matki Bożej proszę Boga o upragnione potomstwo i Boże błogosławieństwo w naszym małżeństwie. Proszę również o pracę aby była godnie wynagradzana, oraz o siłę w walce z moimi słabościami.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa moja jest w intencji własnej i syna własnej bum schudła ponieważ szwankuje mi zdrowie a syna by wyszedł z choroby i nałogu alkoholowego. Błagam Cię Boże spełnij moje prośby które \\Ci powierzyłam
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko,wyproś proszę u swego Syna łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej dla Edyty i Krystianka,pozwól by dzieciątko Edyty szczęśliwie przyszło na ten świat, osłoń ich proszę swoją Matczyną miłością, przymnóż sił i wspieraj każdego dnia.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i walkę z bólem.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobry wybór powołania , łaskę wiary , czystości , zdrowie , błogosławieństwo w nauce i pomyślne zdanie egzaminów dla moich pięciu synów.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za moje zdrowie, znalezienie meza i pieknej milosci oraz zalozenie rodziny, o znalezienie pracy i rozwijaniu talentow. O pokoj na swiecie oraz o dar widzenia bozych lask i znakow.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę zdrowia psychicznego, lęków i depresji bym wyzdrowiała z tych chorób. Błagam o dobrego męża by był kochany, opiekuńczy, zaradny i miłosierny. Błagam Boga o łaskę nawrócenia mego brata Michała i jego żony Moniki by stali się miłościwi i pokorni by pogodzili się ze mną i mamą byśmy mogli żyć w zgodzie i pokoju
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie dla wszystkich, nawet najbardziej zatwardziałych grzeszników, zwłaszcza nieprzyjaciół Kościoła Św., członków sekt, prześladowców Chrześcijan, grzeszników, którzy stracili ufność w Boże Miłosierdzie, o wiarę dla niewierzących, ateistów, o wszelkie potrzene łaski dla Marty i całej jej rodziny oraz w intencji Bogu wiadomej
Bartosz
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia,która tak bardzo ciąży mi w życiu.O zdrowie dla całej rodziny,o dobre wyniki w nauce i ukończenie dobrych,katolickich studiów dla moich dzieci.W intencji powodzenia ważnej sprawy,utrzymanie obecnej pracy.O łaskę mocniejszej wiary dla moich bliskich.Za śp. rodziców Marię i Józefa,za dusze cierpiące w Czyśćcu.O nawrócenie naszej Ojczyzny.Proszę też o pomoc w pozbyciu się powtarzających się ciężkich grzechów.O chęć bycia na niedzielnej Mszy Św. dla mojej żony i dzieci.Amen.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie innej, dobrej pod względem atmosfery pracy w najbliższym czasie, znalezienie mieszkania, o możliwość spotkania nowych, dobrych ludzi tutaj na obczyźnie, o ukończenie kolejnych studiów i znalezienie dobrego, wierzącego męża - jeśli jest to zgodne z wolą Boga. Serdecznie proszę o wsparcie modlitewne. Z Bogiem! Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji kapłanów parafii Ducha św.we Wrocławiu, o życie w Bożej Miłości i Prawdzie, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.
Bogusia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji matki mojego syna. O uwolnienie od opętania demonicznego, grzechu bałwochwalstwa i o nawrócenie na Świętą Wiarę Katolicką. Aby Pan nasz Jezus Chrystus zechciał raczyć zmiażdżyć kajdany spętane wokół jej serca.
Aleksander
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o zdrowie dla mnie i moich bliskich proszę również o powiekszenie mojej rodziny bardzo chce byc matka bóg zapłać...
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo Fatimska o nawrócenie i łaskę dla moich dzieci: Beaty, Krzysia i Marka. Mama K.
Krystyna
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i pomyślność dla całej rodziny.Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja Najświętsza Matuniu i Patronko, proszę CIĘ, abyś pomogła mi każdego dnia i przez całe życie pełnić wolę Bożą, żyć Prawdą i kochać prawdziwą miłością. Ela
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Opiekę Boga nad moja córką
Urszula
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Maryjo o nieustanną modlitwę i wsparcie dla Emilki. Proszę Cię Mateńko o wewnętrzną równowagę dla Niej, właściwe rozeznawanie duchowe i życiowe, o to by była dobrą i dojrzałą Żoną, Matką, dobrym Człowiekiem oraz oddaną i wierną Bogu i Tobie Maryjo Służebnicą Pańską. Wspieraj Ją w każdej chwili i potrzebie. Tobie Ją Maryjo zawierzam. Amen. Za wszystko z całego serca dziękuję Ci Matko. Twój syn, Piotr
Piotr
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Maryjo o nieustanną modlitwę i pomoc dla śp. moich rodziców: Aleksandry i Andrzeja, a także dla śp. dziadków z obojga stron: babci Władysławy i Ireny oraz dziadka Władysława i Henryka. Za wszystko z całego serca dziękuję Ci Matko. Twój syn, Piotr
Piotr
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę miej w opiece moich przodków i wszystkich których spotkałam na swojej drodze a którzy są już po tamtej stronie....Proszę o opiekę nad moimi synami i ich rodzinami...OBY WIARA ZAGOŚCIŁA W ICH SERCACH.Proszę o zdrowie psychiczne,fizyczne i duchowe dla mnie i mojej rodziny oraz moich przyjaciół..... WIARA ,MIŁOŚĆ I RADOŚĆ NIECH ZAWSZE PRZYŚWIECA NAM W DZIAŁANIU I NIESIE NADZIEJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie dla mamy i moich najbliższych .
BARBARA
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty który skończył 70 lat. Dziękuje za wspaniałego ojca wszystko co otrzymałem od niego i proszę o dalsze łaski w kolejnych dniach jego życia. Za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla Aldony
remek
 

Świeca siedmiodniowa
O wszelkie dary Ducha Świętego dla rządzących Polską i dla nas, obywateli, byśmy szli przez życie, kierując się zawsze wartościami chrześcijańskimi i świadczyli wobec innych ludzi.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matka Krystyna Talecka prosi o zdrowie i zgodne życie małożeńskie całej rodziny o znalezienie pracy dla siebie i dla syna Radosława i aby Duch Święty oświecił syna Krzysztofa i jego żonę Patrycję o prawdziwą wiarę w Boga.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby nie zabrano nam naszego mieszkania!
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, za zdrowie moich dzieci i taty, o wskazanie drogi życiowej i odnalezienie siebie przez Piotra, oby wrócił i był tą sama osobą, która był kiedy go poznałam a dla mnie przede wszystkim o znalezienie pracy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny ?Litwy?, czyli dawnego WKL-u, a obecnej ?Białorusi?.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Za tatę, który wkrótce pójdzie na operację, by odbyła się pomyślnie zodnie z wolą Bożą!
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu i dziękczynieniu za pierwszy semestr studiów, oraz za prawie zakończoną sesję zimową!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie całej mojej rodziny, by zagościło w niej szczęście, pokój, a przede wszytskim miłość. By była obecna wśród nas głęboka wiara! Byśmy oprali nasze życie na trwałym i jedynym fundamencie jakim jest Bóg!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
o Pozytywne rozpatrzenie odwolania M.K w S., oraz o szybki wyjazd do Polski wraz z mezem i dziecmi. Maryjo Prosze wesprzyj nas. Gosia
Malgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
o Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrego męża dla mnie i moich sióstr, oraz o dobre żony dla braci. Maryjo wesprzyj nas!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Wolność i niepodliegłość Białorusi, nawrócenie białoruskiego narodu, tryumf Niepokalanego Serca Maryi w tym kraju.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O zaliczenie w Poniedziałek kolokwium z Filozofii i Biomedycznych podstaw rozwoju oraz wszystkich egzaminów.
Piotr
 

Świeca wieczysta
o rychłe załóżęnie rodziny: Eugeniusz
Eugeniusz
 

Świeca wieczysta
Maryjo, Matko Przenajświętsza, z całego serca pragnę Ci podziękować za Przepiękny Dar i Skarb, którym Pan Jezus i Ty Matko mnie obdarzyliście, tzn. za Emilkę. Tobie Maryjo zawierzam nasz związek i bardzo Cię proszę byś nas miała nieustannie w Swojej Matczynej Opiece. Proszę Cię Maryjo byśmy byli z Emilko prawdziwie piękną, szczęśliwą i dobrą parą, wierną Bogu i sobie do końca - wbrew wszystkiemu. Proszę Cię Matko byś w godzinę naszej śmierci Ty przyszła po nas, byśmy po tym życiu doczesnym otrzymali wspólnie z Emilko Życie Wieczne w Bogu i z Bogiem. Amen. Za wszystko z całego serca dziękuję Ci Maryjo. Twój syn, Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Do Ducha Świętego o łaskę mądrości przy zakładaniu fundacji na rzecz ludzi, a szczególnie sierot,będących w potrzebie. Niech dobry Bóg mnie oświeci i pomoże mi zrozumieć swoje plany, oraz da łaskę ich przyjęcia i siłę w ich realizacji. Andrzej.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Urszuli która 30 lub 31 stycznia ma mieć operację usunięcia nowotworu proszę o światłlość Ducha Swietego dla zespołu operującego,o szczęśliwy przebieg operacji oraz o powrót do zdrowia dla niej
Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlę się o zdrowie dla mojej Rodziny, mieszkanie i pracę.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Zapalam świecę w intencji zdrowia moich córek oraz moim. Wszystkie trzy chorujemy przewlekle i usiłujemy poprawić stan naszego zdrowia. Modlitwa będzie dużą pomocą w tych staraniach.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie mariusza i czeslawa
mariuz
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla Michała, o zdrowie i ukończenie dobrej szkoły dla drugiego Michała, a o życie wieczne dla trzeciego. Za wszystko z całego serca Ci dziękuję. Twoja córka, Emilka
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Bym znalazła sens życia, i żeby rodzice poradzili sobie w trudnościach.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
w intencji mojego kierownika Duchowego ks.Dawida K
Jagoda
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko, bardzo mocno Cię proszę o Twoje Wsparcie i Pomoc do obrony pracy magisterskiej dla Emilki. Bardzo Cię Matko proszę aby przy najbliższym podejściu Emilka zdała pozytywnie ten egzamin. Za wszystko Maryjo z całego serca Ci dziękuję. Piotr
Piotr
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Mateczko o pomoc w wytrwaniu do końca życia w podjętej przez nas Krucjacie Wyzwolenia Człowieka i dopomóż nam byśmy nie popadli w żaden nałóg. Twoje dzieci, Emilka i Piotruś
Piotr
 

Świeca wieczysta
Blagam Cie Matenko o powrot do rodziny mojej kochanej corki Magdaleny,o zdrowie dla siebie i bliskich oraz o nawrocenie do wiary moich dzieci Grazyna
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o dobrze wykonywaną pracę, abym swoje zadania wykonywała dobrze i aby nikt nie ucerpiał z powodu błednie podjętych przeze mnie decyzji. Proszę o pomyślne przejście procesu rekrutacji. Proszę również o modlitwę za mojego brata Wojciecha i Jego rodzinę.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O znalezienie pracy zgodnej z wola Bożą.... Jak również o zdrowie dla wszystkich członków rodziny...
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie i pomyślność dla rodziny, rozwiązanie dotychczasowych problemów i sukcesy w nauce.
P
 

Świeca wieczysta
27 stycznia o 6:15 zmarł nagle mój mąż Wojtek Litwiński, pragnę za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej prosić o modlitwę w intencji zbawienia jego duszy i skrócenia cierpień czyśćcowych. Jezu Ufam Twojemu Wielkiemu Miłosierdziu, zawierzam Ci moje życie i swoją rodzinę.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo ukochana Matko dziękuję Ci za Twoją opiekę . Proszę uproś łaskę nawrócenia dla mojego męża, brata i synów , łaskę zdrowia dla Adama, Damiana, Marcina. Spraw abym ja i mój syn mogli znaleźć dobrą pracę. Matko kochana módl się także za Marcinem aby zdał prawo jazdy.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie moje , mojego taty i całej mojej rodziny.Proszę rowniez zeby moja synowa zrozuniała jaką zrobiła mi krzywde.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Mateczko za Skarb jakim jest dla mnie mój Piotruś. Proszę Cię Mateczko o oczyszczenie mojej duszy z wszelkich grzechów i złych uczynków. Proszę Cię pomóż mi poukładać swoje życie w jedną całość, nie spieszyć się niepotrzebnie oraz dokonywać dobrych i mądrych wyborów, nie podejmować decyzji pochopnie oraz kroczyć zawsze drogą prawdy, wiary, nadziei, miłości i ufności. Pomóż mi być pokorną Twoją córką. Proszę Cię pomóż nam się pobrać w stosownym czasie. Pomóż mi wytrwać w tej miłości do końca życia na ziemi i w wieczności. Twoja maleńka córka Emilka
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby w moim życiu dominowała harmonia i żeby Św Michał Archanioł odciął swoim mieczem złe rzeczy z mojego życia i aby ludzie źle mi życzący nawrócili się na drogę prawdy i cnoty. Żeby zaczęło się układać moje życie prywatne rodzinne w pracy i finanse. BÓG ZAPŁAĆ
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie Mariusza i porzucenie nałogu alkoholizmu.Za zdrowie moich rodziców ,siostry dzieci.Dobre wybory moich dzieci i światło Ducha Świętego.Podziękowanie za otrzymane łaski.
Agnieszka Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
za zdrowie moje,bo 27.01.2012 ukonczylem 50lat,za zdrowie rodzicow krystyne i antoniego,za zdrowie stanislawa tomaszewskiego.za zmarych z mojej rodziny,szczukow,karwowskich kossakowskich.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wiernego i gorliwego trwania przeze mnie w parafialnej grupie postu.
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze modlic sie za mnie meza cala moja Rodzine zyjacych i niezyjacych z Rodziny Gulcz Wozniakow i Nowickich
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwie w intencji mojej i mojego męża, aby nasze małżeństwo wypełniło wolę Pana. Błagamy o łaskę rodzicielstwa.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej pracy zgodnej z wolą Bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę pomóż mi odnaleźć drogi swojego życia. Daj mi znak abym mógł rozwiązać zagadkę swojego życia. Uproś u Pana łaskę aby i on ukazał mi siebie oraz abym poprawnie odczytał swoje powołanie. Proszę Cię również Najświętsza Panienko abyś dała zdrowie mojej Babci.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo. Ja, Twoja służebnica pragnę podziękować Ci za wszystko co zmieniło się w moim życiu. Proszę Cię dzisiaj o trzy rzeczy. Proszę Cię wytrwanie w czystości, zaróno cielesnej jak i duchowej. Proszę Cię bym przestała grzeszyć i błądzić, a gdy zgrzeszę, bym miała okazję do spowiedzi. Proszę Cię też, abyś pomogłą mi w spełnieniu postanowień noworocznych. Kocham Cię, Mamo.
iwonka
 

1 |
...
 942 |
 943 |
 944 |
 945 |
 946 |
 947 |
 948 |
 949 |
 950 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019