Świeca trzydziestodniowa
W intencji córki Natalii by zdała 5 czerwca egzamin na prawo jazdy
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej rodziny, pracę dla żony i pomyślność w realizacji moich celów (wyjazd za granicę)Tomasz.
Tomasz i Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno, proszę Cię o wyproszenie Łaski uzdrowienia i nawrócenia dla mego męża-o jedność naszego małżeństwa. Ola
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo! Proszę o zdrowie dla siebie, Mamy i rodzeństwa. Proszę o zgodę i porozumienie w rodzinie. O siły w codziennym życiu, bym nigdy nie straciła wiary i nadziei. Ucz mnie Maryjo trwać przy Jezusie. Dziękuję za wszystko co mnie spotkało szczególnie za to co po ludzku było trudne do przyjęcia. Przepraszam za chwile słabości w zwątpienia.
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
O znalezienie dobrej pracy dla Adriana. O zdrowie i miłość dla Jego rodziny.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Miłosiernego Pana, proszę o głęboka wiarę , nadzieję, miłość,ufność w Panu i o cud uzdrowienia dla mojej rodziny, przyjaciół, nieprzyjaciół i Polski. O Łaskę działania Ducha Świętego w mojej rodzinie.O Łaskę głębokiego nawrócenie dla mojego męża, o siłę dla niego i potrzebę walki z uzależnieniami, nienawiścią do samego siebie, niedojrzałością i o jego powrót do rodziny.O uwolnienie naszych rodzin od grzechów pokoleniowych i od wpływu demonów.O błogosławieństwo mojego nienarodzonego dziecka, które Twojej Matko opiece i trosce powierzyłam.Abym była dobrą matką dla mojego dziecka.O pokorę i uwolnienie mnie od uzależnień, pychy, potrzeby kontroli i działania demonów.Abym zawsze pokładała ufność w Panu.Proszę o obfitość w moim domu,aby troski dnia codziennego nie przysłaniały mi rzeczy ważniejszych.I o to bym umiała służyć innym ludziom w Imię Jezusa Chrystusa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska fatimska daj mi siłę i spraw aby moje życie był w końcu bez trosk i aby moje zdrowie się polepszyło. Dziękuję Ci również za wszystkie dary jakie do tej pory otrzymałam od Ciebie.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o uzdrowienie wewnętrne i fizyczne: bole w prawym biodrze od kręgosupa
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Boże za Twoje łaski dla mojej rodziny, za męża,za małżeństwa i rodziny naszych synów Proszę Cię Panie o to aby Katarzyna przestała się lękać, zaufała Tobie Panie, powierzyła się przez Maryję. Ona kocha dzieci, daj Jej Panie Męża, aby razem założyli rodzinę i umacniali się w wierze i miłości. Daj mnie cierpliwość słuchania, obdarz nas darami Ducha Św. Proszę Panie pomóż Piotrowi trwać w abstynencji,aby spotkał dzielną kobietę. Szczęść Boże Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Droga Matko, proszę o opiekę i potrzebne łaski dla mojej rodziny, szczególnie dla mojego męża Krzysztofa o zgodę między nami i miłość. Proszę o dary Ducha św. dla naszych synów: Michała i Wojtka, aby udało nam się ich wychować na mądrych i wytrwałych w wierze ludzi.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i moich bliskich, o szczęście w domu i pracy oraz pomyślność naszej Ojczyzny. Serdeczne Bóg Zapłać za modlitwy w tej intencji. Krystyna D.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Witam pragnę modlić się za zdrowie dla Mojej rodziny Langnerów
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Wspólnotę Dobrego Pasterza o nowych członków. Za o. Ryszarda Sierańskiego założyciela tej że wspólnoty, o Błogosławieństwo i wszelkie łaski.
Sebastian
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Przenajświętsza w czasie tej trzydziestodniowej modlitwy proszę Cię o łaskę uwolnienia z nałogów , dar wiary i odnalezienie własnego powołania w życiu . Proszę o dar znalezienia pracy i wytrwania w dobrych postanowieniach .Proszę o dar zdrowia dla najbliższych . Andrzej
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Wiarę prawdziwą pęłną Mocy i Ufności. Nadzieję na pełne uzdrowienie, zwłaszcza duchowe. Miłość, która prztrwa wszystko i zwycięży. Uwolni od wszelkiego zniewolenia.
Aleksander i Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Chrystusowi za wszystko co w moim życiu czyni,za to że mogę prosić go o cokolwiek,za to że mogę dziękować mu za wszystko,bo to znaczy że wierzę, że jestem szczęśliwy. Proszę o błogosławieństwa dla mojej rodziny,o radość dla żony,o szczęście dla dzieci,o zdrowie i wiarę dla nas wszystkich,proszę o nawrócenie moich przyjaciół,o zerwanie z nałogiem i nawrócenie dla uzależnionych. Szczególnie dziękuję za łaskę zdrowia dla mojej Matki,która po raz drugi pokonała nowotwór i nie mamy wątpliwości komu to zawdzięcza.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Najświętsza Matko o wspaniałego opiekuńczego narzeczonego i przyszłego męża Łukasza, o nawrócenie, wiarę, szczerą miłość, i opiekę nad moją rodzina i córeczką Małgorzata o prawidłowy rozwój.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki Maryjo, proszę Cię w intencji mojej Rodziny, o łaskę i błogosławieństwo, o zdrowie, o podejmowanie decyzji zgodnie z Twoją wolą. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia na drogę wiary i powrotu do rodziny mojej córki Barbary Wałkuskiej.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Szczęście, zdrowie i pomyślnosć dla rodziny, nawrócenie i ułożenie sobie życia przez rodzeństwo, wyjście z nałogu braci, życie wieczne dla Ojca i brata i wszystkich bliskich zmarłych oraz dusz w czyścu cierpiących.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Cie Ukochana Matko z Fatimy o zdrowie dla mnie ( aby ustapiły dolegliwosci sercowe )oraz bym znalazł prace dla siebie , i oby w moim małżeństwie wreszcie zapanowała zgoda miłość i zrozumienie.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Janusza i Maryli oraz przebaczenie i pojednanie w ich małżeństwie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Niech miłość Chrystusowa zakróluje w rodzinie Kasi i Adriana.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę znalezienia pracy, w której mogłabym wypełniać Ewangelię.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie dla rodziny Wojciechowskich Szkopów Humeniuków i Jędrysiaków
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym Prosić,aby udało mi się pomyślnie skończyć studia i wychować synka. Aby w moje rodzinie zapanował pokój i szczęście. Aby na świecie zapanowała wiara.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosić Maryję, o zdrowie w mojej Rodzinie.
Stanisław
 

Świeca wieczysta
O nawrocenie Dzieci oraz laske daru modlitwy dla zony idzieci.O zgode,milosc i pojednanie w rodzinie.O wyjscie z powaznego kryzysu finansowego w rodzinie.O wyzwolenie dzieci z nalogu alkoholizmu i nikotynizmu.O realizacje wszystkich pielgrzymek w tym i do Matki Bozej Fatimskiej.O zdrowie i cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej zony oraz o zdrowie dla ojca i dzieci.O umocnienie wiary nadzieji i milosci.
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o wyprostowanie spraw związanych z prowadzoną działalnością, abym mogła zwrócić wszystkie długi. Proszę Cię Maryjo prowadź mnie prostą drogą w prawdzie, uczciwości i czystości. Proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny, przyjaciół i dla tych, których Pan stawia na mojej drodze. Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Wojtka.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie całej rodziny Lochyńskich,by córka znalazła dobrą pracę i oby problemy finansowe się skończyły-o to chcę modlić się do Matki Fatimskiej
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego najwspanialszego przyjaciela- starszego brata Rafała. Jest kilka tysięcy kilometrów ode mnie, jego życie przepełnione jest bólem, brakiem pracy, pieniędzy. Modlę się o to aby Bóg uczynił Rafała mocnym, odważnym, pełnym nadziei i miłości, żeby pozwolił mu pracować i zarabiać godziwe pieniądze, bo wraz z żoną i córcią żyją na skraju ubóstwa. Bóg zapłać za pomoc modlitewną w tej intencji!
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
abym znalazł pracę.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z nałogu i wytrwałość w wierze.
Filip
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie i szczescie dla mojej rodziny...Zebym odnalazł swoje miejsce w zyciu.......Zeby opatrznosc Boza zawsze czuwałą nademna...Zeby,nikt nigdy przeze Mnie nie płakał...Zebym znalazł prace i sens....zycia...
Adam
 

Świeca wieczysta
Matko wspomagaj mnie i całą moją rodzinę, szczególną opiekę roztocz nad moimi synami Adamem i Grzegorzem, którzy tak daleko odeszli od Boga, uproś u swego Syna łaskę pracy dla mnie. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji mojej mamy,urzędniczki skarbowej która pracuje coraz dłużej,wraca zmęczona i niema radości z zycia.Boże,niech Matyka Boska Fatimska błogosławi pracę mamy,jej pracodawców,moją mamę i Cały Powiat Radomski,
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Droga Matko, błagam o cud, który sprawi, że przestanę się jąkać, zacinać, lecz będę mówić płynnie. Proszę o wyzwolenie od niewiary we własne siły, poczucia niskiej wartości, a także agresji i nerwowości. Błagam z całego serca o wspaniałych przyjaciół, dla których będę coś znaczyć,jak i również o to, by moja i Patryka wiara w Pana Najwyższego z dnia na dzień rosła, by nasza więź z nim była silna i nierozerwalna. Błagam również o to, by mimo moich młodych lat, bo zaledwie 17-stu, mój związek z chłopakiem Patrykiem przetrwał, byśmy w przyszłości stworzyli wspaniałą rodzinę, dom i byli dumni z tego co osiągnęliśmy oraz by nasz miłość była piękna i czysta. By Patryk bez problemu zdał studia, a ja bez większych problemów się na nie dostała. Proszę by u mnei w domu nastał pokój, by ojciec przesiał być agresywny, pić alkohol.. Amen
Daria
 

Świeca siedmiodniowa
Udane małżeństwo z Anią
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Za moich najbliższych i za mnie o opiekę Matki Najświętszej.
Lidia
 

Świeca wieczysta
O zbawienie dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny zakonnej i świeckiej
S. Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za polepszenie zdrowia dziadka, za duszę zmarłych rodziców oraz wnuka, za uzdrowienie mojego serca, nerek i przemiany metabolicznej
Michał
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza! Błagam Cię o wyproszenie łask: o wiarę i nadzieję dla mnie, o miłość bez lęku! Błagam Cię o całkowite wyzwolenie z nałogów, proszę o pracę, o wskazanie drogi zawodowej dla mnie, o pojednanie z żoną , zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci, o pojednanie z ojcem i jego nawrócenie!
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji pomyślnego ukończenia studiów, abym była dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, abym swoją wiedzą zawsze pomagała ludziom. Jeżeli jest to miłe Bogu to proszę o nieustanną możliwość pogłębiania swoich wiadomości, kształcenia się.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę cię Matk o Łaskę zdrowia dla siebie i bliskich o znalezienie pracy i doceniania mnie i pomyśne zdanie egzaminów Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o zdrowie i prawidłowy rozwój dla dzieciątka, które noszę w swoim łonie. Spraw, aby ciąża przebiegała prawidłowo i wytrwała do końca, proszę o szczęśliwy poród i zdrowe dzieciątko.
Marta i Bartłomiej
 

Świeca trzydziestodniowa
O nieustanną ochronę dla mojego syna Kubusia, jego długie lata życia w zdrowiu i szczęściu, o pogłębienie naszej wiary, o długo wyczekiwane poczęcie i narodzenie 2 dziecka, oraz o zdrowie i uchronienie od niebezpieczeństw naszych rodzin.Ewa
Ewa
 

Świeca wieczysta
Nieustannie dziękuję Trójjedynemu Bogu przez wstawiennictwo Królowej Polski Najświętszej Maryi Pannie, za wszelkie dobro widzialne i niewidzialne, udzielone mnie i mojej rodzinie. Dziękuję za wszystkich ludzi przez których otrzymałem Bożą Łaskę. Proszę Pana Boga przez serce Matki o łaskę wiary, nadziei, miłości, mądrości, pogody ducha i życie zgodne z wolą Bożą dla Elżuni, Agnieszki, Jakuba, Przemka, i mnie samego. Proszę o dary wytrwałości i pracowitości dla dzieci i dla mnie. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą, proszę o łaskę powołania do życia konsekrowanego w mojej rodzinie. Dla zmarłych rodziców, dziadków i pradziadków proszę o łaskę nieba. Marek
Marek
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie dla mojej matki i ojca, o długie i szczęśliwe dla nich życie. Proszę o modlitwę za dusze mojego ukochanego dziadka i babci. Proszę o solidarność i zgodę między Polakami. Proszę o prawdziwie Wolną Polskę, prawą i sprawiedliwą, wierną Bogu, Krzyżowi, Ewangelii. Proszę o Polskę silną, dumną i nieustępliwą w obronie swych praw i swojej tożsamości. Proszę o Bożą pomoc i błogosławieństwo w odbudowie potęgi Rzeczypospolitej. Proszę o silny Polski Kościół Katolicki aktywnie uczestniczący w życiu publicznym i politycznym. Proszę o pobożne i moralne wychowywanie kolejnych pokoleń Polaków, o szkolnictwo i edukację katolicką. Proszę o zachowanie tradycji i wierności prawdzie, o bezwzględne nieuleganie złu ubranemu w szaty pseudo nowoczesności. Proszę o spokój mej duszy, serce pełne miłość do bliźnich, dobroć i mądrość w postępowaniu. Proszę o dobrą pracę, dobrą żonę, zdrowe i mądre dzieci i szczęśliwą rodzinę, umiejętność i cierpliwość by je wychować na pobożnych katolików i żarliwych Polskich Patriotów. I proszę o siłę by służyć Bogu i Polsce.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwę w intencji łaski rodzidzielstwa dla Sebastiana i Teresy
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę daj wiarę mojemu mężowi, aby nie przestał wierzyć w Ciebie.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji zdrowia i rozwoju słuchu dla 10 miesięcznej córeczki Barbary .
Adam
 

Świeca wieczysta
O światło Ducha św. i o łaskę Miłosierdzie Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej naszej Matki, Pani Fatimskiej dla mojego syna i zięcia oraz Kasi o sakrament spowiedzi sw., pokuty i Eucharstii oraz o sakrament małżeństwa dla Kasi i Karola, jeśli taka jest wola naszego Pana Jezusa Chrystusa. Bóg zapłać nasza najlepsza Matko.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wyzwolenie od demonów chorobliwej zazdrości, niewiary we własne siły, poczucia niskiej wartości, \"kochania za bardzo\", agresji, wulgarności, lenistwa, depresji, nienawiści do ludzi, nieprzebaczenia, pretensji do Pana Boga, kłótliwości. Proszę o dar mądrości w podejmowaniu dobrych decyzji, dobrego wiernego kochającego męża idealnego dla mnie, dobrze płatną pracę, którą będę lubić i szanować, własne mieszkanie lub dom, żebym już nie musiała wynajmować kąta u obcych ludzi i tułać się za pieniędzmi po świecie, prawdziwych przyjaciół na dobre i na złe, zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe dla mojej rodziny i bliskich oraz dla mnie, uwolnienie od wszelkich wpływów demonicznych mnie i mojej rodziny oraz bliskich, uwolnienie od klątw pokoleniowych, uroków i złorzeczeń. Oraz o potrzebne łaski, bym potrafiła wykonać plan Jezusa dla mojego życia, o dar rozeznania, w jakim kierunku mam iść, zarówno zawodowo jak i w życiu osobistym, jakie jest moje powołanie na tym świecie, jak również o łaski dla wszystkich tych, którzy będą się modlili w mojej intencji. Bóg zapłać!
Karina
 

Świeca wieczysta
Błagam Pana Boga, Matkę Fatimską, Jezusa Chrystusa ,Ducha Świętego i Wszystkich Świętych o zdrowie i szczęscie dla moich dzieci i wszystkich bliskich otaczajacych moje życie. Proszę o wsparcie w moich planach życiowych i interesach, które pozwolą mi godnie życ i wspierac finansowo rodzinę, biednych, chorych i Kosciół.
Waldemar
 

Świeca siedmiodniowa
o wieczną radość w niebie dla zmarłego Jana
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wszystkie osoby uzaleznione i za ich rodziny, na ktorych tez odbija sie skutek uzaleznienia. Aby wszystkie ofiary osob uzaleznionych potrafily im wybaczyc i oznajmic to, tak by ta osoba uzalezniona pojela, ze mimo wszystko obdarzona jest milosierdziem pochadzacym od Boga i otworzyla oczy na sciezke, ktora powinna dazyc ... z potknieciami stopniowo malejacymi, ale we wlasciwym kierunku. Amen.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany.Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem.Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała.Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne.Amen
Beata
 

Świeca wieczysta
Prośba do Naszego Pana za pośrednictwem Najświętszej Marii Panny o Łaskę Zdrowia , Prawdziwą Wiarę , Światło Miłości dla Całej Mojej Rodziny oraz Pokój na Całej Kuli Ziemskiej.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego męża Michała o szybkie znalezienie pracy, także za mojego tatę Tadeusza o wyzwolenie z nałogów pijaństwa i uzdrowienie Jego chorej duszy.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ty jesteś teraz moim jedynym Tatą , dlatego proszę Cię , jako Twoja córka , nie pozwul mi się zagubić w tym dzisiejszym świecie . Bądź ze mną na każdym kroku. Tato , pomóż moim bliskim uwierzyć , że wiara w Ciebie ma SENS , bo czeka na nas najwspanialsza nagroda , bycie z Tobą w wieczności . Panie Ty nas tak bardzo pokochałeś , naucz mnie kochać tak innych ludzi i nie bać się ich miłości. Mamo , Ty zawsze nam pomagasz , pomóż mojej mamie odnaleźć Twojego Syna i wrócić na tą właściwą ścieżkę . Proszę Was moi Rodzice , pamiętajcie o swojej córce i nie dajcie się jej zgubić , a nawet jeśli się zgubi , to pomóżcie jej wrócić . Wasza Córka Paulina
Paulina
 

Świeca wieczysta
MOJA INTENCJIA DO MATKI fATIMA PROSZE OZDROWIE DLA MOJEJ CALEJ RODZINY I ŻEBYSMY WYSZLI ZE TEGO WSZYSTKIEGO CO NA ROBILISMY W RODZINIE PROSZE O POMOC ...
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Abym wyszła z problemów finansowych czy rozwiąże się sytuacja mieszkaniowa i czy nie zwolnią mnie z pracy aby dzieci były zdrowe
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę o powrót do zdrowia dla mojego taty i pomyślną operację, A dla mnie szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe dzieciątko....
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo dla mojego Tatusia,Siostry,Córki i Żony.Wieczny odpoczynek dla mojej Mamusi.O znalezienie pracy dla mnie
Klaudiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę intencji znalezienia dobrego męża oraz o życie wieczne i zbawienie dla mojego Taty
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, proszę o modlitwę z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 50-tych urodzin oraz proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny. Grażyna
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Ani
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
O nieustającą ochronę duszy i ciała dla syna Kubusia, o długie lata życia dla niego w zdrowiu i szczęściu w wierze w Boga; o zdrowie i nawrócenie dla Jacka; o zdrowie i pogłębienie wiary dla mnie; o zdrowie i długie lata życia w miłości Bożej dla mamy Eni; o zdrowie, pojednanie, miłość i przebaczenie w mojej rodzinie i rodzinie Jacka; o pokój i światłość wiekuistą dla dusz naszych zmarłych. Aga.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie dla osób polecanych we Wspólnocie \"Nawracajcie się\".
Radosław
 

Świeca siedmiodniowa
za dzieci córkę Gabrysię i syna Marcela
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Abym żył w zgodzie z Prawdą i samym sobą. Żyję w kochającym, obfitym, harmonijnym wszechświecie i jestem wdzięczny Bogu.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla syna Adama i umocnienie wiary w mojej rodzinie. Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Chce nie pic więcej alkoholu,a moja rodzina była z tego szczęśliwa a przede wszystkim mój 15 letni Syn Paweł i moja Zona Beata.Z zmarłego mojego Tate oraz wszystkich zmarłych z mojej rodziny A także żebym pracował dłużej niż 1 miesiąc.AMEN
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę dla mojej córki Dorotki, która utraciła wiarę o nawrócenie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intecji: pomyslne zdanie matury, rozpoznanie drogi życiowej i odzyskanie pełne łask wiary dla mnie i moich bliskich, o pomyslne ukończenie studiów siostrze, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Maryjne, o opiekę wszystkich Świętych i Aniołów- dla mojej calej rodziny, przyjaciól znajomych, dla mnie i calego swiata.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O wyrwanie z nałogu
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji bliskiej mi osoby osoby, by Bóg znów zawitał w jej sercu. A także we własnej intencji by ukochany ojciec pomagał w trafnych wyborach.
Janek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dary Ducha Św. na czas egzaminów maturalnych, za wszystkie dotychczasowe łaski jestem wdzięczna...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o moją rodzinę,o zgodę ,milośc i szacunek
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie z mocy zła oraz o zaufanie Panu Bogu, a także o znalezienie dobrego i mądrego męża.
Roksana
 

Świeca trzydziestodniowa
Mario, módl się za naszego synka Szymona, aby okazał się zdrowym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem. Daj nam siłę, żeby wychować go na dobrego i mądrego człowieka.
Magda
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o to by nasza Ojczyzna Polska była niezależna i niepodległa, by ludzie którzy nią rządzą byli uczciwi i prawi, a wskazówką dla nich były słowa: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża błagam o uzdrowienie mojego taty, o wiarę nadzieję i miłość w naszych sercach. Błagam pomóż nam, udziel potrzebnych łask, Tobie powierzam mojego tatę i całą rodzinę.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
5 maja w Warszawie zaginął Szymon Rządkowski. Ma 31 lat, 184 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał ze sobą mały, niebieski plecak i czarną czapkę z daszkiem. Ktokolwiek widział Szymona Rządkowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Proszę Matkę mojego Zbawiciela o pomoc w odnalezieniu Brata mojej koleżanki.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla : mnie ,męża, córek Oli, Gabrysi, wnuka Huberta, i Adama oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Józefa
Józefa
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia mojej Babci.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie dla Jakuba i o uratowanie jego rodziny - siostra
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby moja rodzina była szczęśliwa i zdrowa i o potomstwo dla mnie
Ewelina
 

Świeca wieczysta
Błagam Pana Boga przez Serce Ukochanej Matki Bożej Fatimskiej o Dar Prawdziwej Wiary dla córek Beatki i Kasi,wnucząt Wiktorii,Żaklin i Maika,męża Jana,zięciów Arnolda i Asmira i siebie Renaty.Proszę o opiekę nad moimi siostrami z rodzinami,szwagrami z rodzinami,teściową.Proszę o Dar Zdrowia dla Duszy i Ciała, dla mnie i mich bliskich.Błagam o miłość i spokój w rodzinie.Proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów finansowych,proszę,żebym mogła oddać wszystkie długi,żebym mogła pomagać innym potrzebującym.Ojcze przez Serce Matki Bożej Fatimskiej proszę pozwól i pomóż mi stworzyć prawdziwy dom rodzinny,oazę miłości,prawdziwą przystań dla moich córek z rodzinami oraz innych potrzebujących.Proszę o opiekę nad ,szczęśliwe rozwiązanie dla mojej chrześnicy Magdy,ułożenia sobie szczęśliwego życia dla chrześniaków Sebastiana i Grzesia.Błagam o przecięcie więzów zła jakie łączą mnie z moimi przodkami do 4 pokolenia wstecz,a przodków moich proszę Panie zabierz do Nieba.Proszę o niebo dla moich rodziców,teścia,babcie i dziadków,Basię,Andrzeja,Wieśka,Marysię,Tadzia,Marysię,proszę o miłosierdzie dla dusz,które cierpią w czyśćcu.Proszę o niebo po śmierci dla mnie i moich bliskich. Kocham Cię Boże,kocham Cię Mateczko.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w tym dniu 13 maja za uratowanie mojego małżeństwa Katarzyny i Tomasza.By zrodziła się miłość mojego męża do mnie,aby nasz sakramentalny związek małżeński oparty był na zaufaniu i miłości.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia Agnieszki, po operacji serca, prosi Wiesława
Wiesława
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko Moja prowadz mnie do Jezusa. Proszę Cię Maryjo o łaskę wiary nadziei i miłości,moim przgnieniem jest aby moja córka z zięciem się nawróciki i w wierze wychowali dwóch swoich synów.Kocham Ciebie Maryjo!
Majka
 

Świeca siedmiodniowa
Ojcze Niebieski proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Całej Rodziny Wolskich i Kołodziejów.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Dobry Boże, dziękuję Ci za szczęśliwą operację Weroniki za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie ducha i ciała a także o odkrycie bożych celów względem mnie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za szczęśliwą operację Weroniki i proszę o szczególną opieką nad nią.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za rozwiązanie problemów moich dzieci, o pomyślną maturę mojego syna, za miłość w mojej rodzinie. Barbara
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boska o zdrowie, radość, miłość, spokój wewnętrzny, miłosierdzie i wsparcie w każdym dniu mojego życia i aby wszyscy ludzie na całym świecie zrozumieli że jedyną drogą do Boga jest miłość i wzajemny szacunek. Proszę pomóż mi pozbyć się wszelkich strachów, lęków, niepokojów. Amen
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Pana Boga przez Serce Matki Bożej Fatimskiej o Dar Prawdziwej Wiary dla moich córek Beatki,Kasi,wnucząt Wiktorii,Żaklin i Maika,mojego męża Jana,zięciów Arnolda i Asmira,mnie Renaty,moich sióstr z rodzinami,szwagrów z rodzinami,teściowej.Proszę o Dar Zdrowia dla duszy i ciała dla mnie i moich bliskich.Błagam o spokój,miłość w rodzinie,o pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów.Proszę o to,żeby już skończyły się w naszej rodzinie problemy finansowe,żebym mogła pooddawać wszystkie długi,żebym mogła pomagać innym potrzebującym ludziom,żeby nasz dom był prawdziwą przystanią dla moich córek z rodzinami.Błagam o godne i spokojne życie dla mnie i moich córek z rodzinami.Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe,Błagam Pana Boga przez Serce Matki Bożej Fatimskiej o przecięcie więzów zła jakie łączą mnie z moimi przodkami do 4 pokolenia wstecz,a przodków moich błagam o zabranie do Nieba.Proszę o Niebo dla moich rodziców,teścia,babcie i dziadków,Basie,Andrzeja,Wieśka,Marysię.Tadzia i Marysię.Proszę o opiekę nad moją chrześnicą i moimi chrześniakami.Błagam o Niebo po śmierci dla mnie i moich bliskich.
Renata
 

1 |
...
 942 |
 943 |
 944 |
 945 |
 946 |
 947 |
 948 |
 949 |
 950 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020