Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, abym znalazła pracę zgodną z moim powołaniem.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamusi, by nie cierpiała tak bardzo na bóle głowy i problemy z jelitami. Proszę również o pomoc dla mnie w pokonywaniu trudności życiowych i walki z bólem. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Mój brat dobiega 50-tki i od kilkunastu lat nadużywa alkoholu. Kiedyś miał wstrząs mózgu dlatego teraz dostał padaczki. Ponieważ prawie codziennie pije ataki zdarzają się coraz częściej. Bierze lekarstwa wtedy gdy jest trzeźwiejszy. Mieszka z mamą już 75 letnią starszą panią, której zdrowie jest coraz słabsze a przez tą sytuację jeszcze bardziej. Proszę o modlitwę w tej intencji. Czasem prosimy Boga by go juz zabrał z tego świata, by oszczędził sobie i innym cierpienia.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za nawrócenie, pokój wewnętrzny i miłość dla wszystkich ludzi na świecie
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękując Matce Bożej za łaskę nad moja rodziną , opiekę i Wiarę która mi daje każdego dnia.Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosiłabym z całego serca żeby te problemy które sa w naszej rodzinie wyprostowały się żeby wszystko co złe i przynosi nam pecha odeszło
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Przenajświętsza Matko Boża, błagam o łaskę uzdrowienia z depresji dla najstarszej córki z sześciorga moich dzieci, o łaskę zdrowia dla mojej żony i moich dzieci, Błogosławieństwo dla całej naszej rodziny, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.
Jan
 

Świeca wieczysta
Z podziękowaniem za dotychczasową opiekę nad naszą rodziną, z prośbą o dalsze wstawiennictwo, wypraszanie potrzebnych łask i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
o życie w pokoju ,miłości ,zdrowiu dla mnie ,moich najbliższych,rodziny i moich nieprzyjaciół
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mamo o łaskę wiary, abym nigdy nie wątpił, aby moja rodzina trwała w wierze. Proszę Cię o siłę dla Ani i dla mnie, abyśmy mogli osiągać wyznaczane cele.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za wiarę, nadzieję i miłość oraz nawrócenie dla każdego człowieka na całym świecie
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza Fatimska prosze cie o wstawiennictwo do naszego Boga,ty ty wiesz jak ja pragne miec dziecko wiec prosze cie abym mogla cieszyc sie macierzynstwem. prosze o moglitwe za mnie zebym mogla miec dziecko. Prosze aby bog obdarzyl mnie takim skarbem abym na mojej buzi pojawil sie usmiech.
Olga
 

Świeca wieczysta
Zbawienie duszy, pomoc w życiu doczesnym, ułożenie sobie życia z mężczyzną którego kocham by i on odwzajemnił mi swoją miłość (wierze ze tak jest )by nie bał się spędzić ze mną życia jako mój mąż. Proszę także o posiadanie zdrowego dziecka mimo już wieku 41 lat.By sprawy finansowe nareszcie się unormowały bym czuła się bezpieczna i kochana.Bym miała gdzie mieszkać.O zdrowie i siły do pracy,o to bym pokonała problemy ze zbyt duża waga która obciąża mój organizm.Bym tym co robię naprawdę pomagała ludziom, bym naprawdę umiała pomóc każdemu kto się do mnie zwróci.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, Ty przez ostatnie dni dajesz mi o sobie ciągle znać.. to Ty mnie wprowadziłaś na tą stronę bym mógł złożyć swoje intencje ;) Chciałem prosić o rozwój własnej osoby w wielu dziedzinach mojej pracy, o większą Miłość narzeczonej do mnie i mojej do niej, proszę bym nie zapominał o osobach, które \"przypadkowo\" spotykam a które mówią, że słabo wierzą.. proszę Cię o dar mowy i modlitwy bym za Twoim pośrednictwem mógł poruszyć ich sumienia! 16 maja mam urodziny i pragnę tego dnia podziękować za Dar narodzin bo miało mnie na świecie nie być, powinienem być niepełnosprawny a urodziłem się piękny a moje oczy otworzyły się na Twoją łaskę! Dziękuję Maryjo :) Kocham Cię i uwielbiam! Ty sprawiasz cuda o których mogę mówić innym! Bądź Zawsze Moją Mamą! Jarek Podsiadły, Sieradz, lat 26.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Jest dużo rzeczy o które ludzie proszą... Są w nich względnie te bardzo ważne, ale i te mniej ważne prośby. A ja nie wiem o co prosić. Jedyne czego chcę to szczęście mojej rodziny: Pauliny, Zbyszka i Tereski. Ale chcę też mieć siłę, aby podołać temu światu i temu co się na nim dzieje. Jest bowiem w moim życiu za dużo zła i krzywd których doświadczam. Proszę więc o tą siłę życia, która dalej pozwoli mi trwać.
Olga
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego męża
E
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Najświętsza Panienko, bardzo Cię proszę i błagam o zdrowie dla moich bliskich, o spokojną i dobrą pracę oraz bezpieczeństwo finansowe dla mojej rodziny, stabilizację i ochronę naszego Kraju. Miej w opiece naszych najbliższych zmarłych. Chroń Nas i czuwaj nad naszym Kościołem.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, która jesteś naszą Orędowniczką i Pośredniczką przed tronem Boga Najwyższego a Twój umiłowany Syn Jezus Chrystus nie odmówi żadnej Twojej prośbie, Proszę Matko zanieś moje modlitwy przed tron Boga Wszechmogącego i wyproś łaski o które pokornie i z ufnością Cię proszę. W szczególności proszę o uzdrowienie duszy i ciała moją śiostre Asie z nałogu alkoholizmu, o jego nawrócenie do światła Boga i życie radosne i szczęśliwe w łączności z Bogiem. O uzdrowienie duszy i wszystkich dolegliwości ciała dla mojej Mamy, Taty, brata Łukasza, brata Andżeja i ich dzieci Agnieszkei Kubusia,siostry Anny i jej synka Mikołaja, oraz wszystkich bliskich przyjaciół i znajomych. Matko Pięknej Miłości proszę postaw na mojej drodze życia mężczyznę na którego czekam z miłością z którym będę szczęśliwa, który będzie dobrym i mądrym człowiekiem, który obdarzy mnie wielką miłością, proszę o wsparcie o dobrą pracę i godne i bezpieczne życie. Matko umacniaj nas w wierze, strzeż od niebezpieczeństw i strzeż od nieprzyjaciół naszych. O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Panie Boże Jezu Chryste, Ukochana i Przeczysta Matko dziękuję za opiekę i błogosławieństwo.
Sebastian
 

Świeca wieczysta
Proszę o szczęście mojej rodziny, zdrowie wszystkich jej członków; znalezienie dobrej żony mojego syna Marcina i pomyślny jego rozwój zawodowy; dla Karola mądrość i dobry wybór studiów; dla mnie znalezienie stałej etatowej pracy; a dla męża aby był jak najlepszym ojcem Janina, Maria
Janina,maria
 

Świeca trzydziestodniowa
za błogosławieństwo domowe im wyjscie z choroby
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny e w sposób szczególny dla babci Stanisławy, Krystyny i mamy Małgorzaty. Rafał
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za zdrowie mojej całej rodziny.Proszę również o modlitwę za Pawła który jest dla mnie wszystkim. Proszę o zdrowie dla niego bo bez mojego Pawła nie dam sama sobie rady.
Ewelina
 

Świeca wieczysta
NAJŚWIĘTSZA PANIENKO POMÓŻ MOJEMU MĘŻOWI WYJŚĆ Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO DAJ MU SIŁĘ BY MÓGŁ OD TERAZ NA ZAWSZE MÓWIĆ WÓDCE \"NIE\" PROSZĘ CIĘ NAD WSZYSTKIE ŚWIĘTOŚCI ABY ZAWSZE BYŁ JUŻ TRZEZWY...
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za wszelkie łaski z prośbą o dalsze wstawiennictwo, szczególnie o łaskę zdrowia dla synka Dominika,by udało się uniknąć operacji, oraz dla rodziców, dziadków i całej rodziny.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Abym została napełniona Duchem Świętym, zwłaszcza w okresie końca szkoły. Oraz bym odnalazła miłość, prawdziwą i czystą.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji taty, który jest alkoholikiem. Matko Boża Fatimska, pomóż mu wyjść z tego zniewolenia.
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośbę o zdrowie dla mojej babci, jej ulgę w cierpieniu. proszę również o dobre stosunki z rodziną a także o dobrego męża dla mnie.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panie o łaskę mądrości, o porzucenie nałogu, o dar potomstwa dla wszystkich małżeństw starających się o dziecko, proszę Cię o dobry wybór szkoły, o znalezienie prawdziwych przyjaciół,o zbawienie wszystkich dusz cierpiących w czyśćcu. Dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, za wszystkie łaski jakie otrzymałem dzięki Twojemu miłosierdziu.
Kamil
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko, proszę Ciebie o opiekę nad moją rodziną, aby za Twoim wstawiennictwem żyła ona zgodnie z Bożą wolą, o łaskę gorliwej modlitwy,zdrowia i miłości,proszę w intencji znalezienia dobrego męża i stałej pracy,o udaną operację siostry Moniki.
Marlena
 

Świeca wieczysta
Blagam Cie Matko Najswietsza o wire nadzieje milosc dla mojego syna oraz calej rodziny. O powrot jego bladzacej zony.Niech milosc dobroc i przebaczanie towarzysza im az do smierci.Dziekuje za wszystkie otrzymane laski w moim zyciu i dalsza opieke Matki Najswietszej dla mnie oraz calej rodziny.Prosze umacniaj moja wiare prowadz mnie tylko Twoimi drogami. powrot jego bladzacej zony.
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dalszą Twoją opiekę nad moim małżeństwem, moimi rodzicami i bratem proszę o zdrowie, zgodę i miłość w rodzinie, o ukończenie pomyślnie szkoły, o Twoje mateczko wstawiennictwo do syna, a naszego Pana Jezusa Chrystusa, i jeśli jest taka Wola Boża, proszę o łaskę potomstwa, prosi małżeństwo Iwona i Wiesław Dziękuję Ci Mateczko Przenajświętsza za otrzymane łaski
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, by Pan Bóg pomógł uwolnić się mojemu mężowi z jażma uzależnienia alkoholowego, mojemu synowi-tegorocznemu maturzyście, by Duch Św. wskazał właściwą drogę swojego dalszego zycia, mojej bardzo chorej córeczce, by zaczęła mówić, a mi, bym miała siły trwać w wierze, ufności i modlitwie i wypełnić zadanie, które mi Pan Bóg wyznaczył w tym zyciu. Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O miłość w rodzinie
Katarzyna Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza prosze o opieke i laski nawrocenia dla Alexa i powrot do rodziny.
Bozena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za uzdrowienie Grzegorza z rwy kulszowej, by zaczął chodzić i normalnie funkcjonować.Proszę również o wiele łask Bożych dla całej jego rodziny.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uratowanie mojego malzenstwa z Marcinem,zeby Bog pomogl mu odnalezc przebaczenie w sercu,aby odwiodl go od checi rozwodu,aby chcial ratowac nasza rodzine.Aby na nowo Bog rozpalil w nas milosc do siebie..calym sercem prosze o modlitwe.Bog zaplac.magdalena
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Mój ukochany Ojcze Niebieski, Duchowy Przewodniku i Opiekunie Z głębi mojej duszy i serca dziękuję Ci za opiekę i łaski, które otrzymuję od Ciebie każdego dnia ja i moi bliscy. Jako niedoskonałe istoty popełniamy błędy, grzeszymy i ciągle pokornie prosimy Cię o wybaczenie, które dostajemy z bezbrzeżnej głębi Twojego miłosiernego serca. Mamy wiele próśb i błagań do Ciebie, ale Ty wiesz, czego pragniemy, a czego tak naprawdę potrzebujemy. I pełni ufności w Twoje nieskończone miłosierdzie prosimy, niech się stanie Twoja wola, a nie nasza Panie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Ciebie Najświętsza Panienko w intencji mojej rodziny, w intencji mamy, taty, Jasia, Michała i Pauliny o nawrócenie ich wiary, nadziei i miłości, aby Twój Syn Jezus Chrystus stał się ich bliskim Przyjacielem, by odwzajemnili Jego miłość życiem sakramentalnym i dobrymi uczynkami, wprowadź Go do naszego domu, pomóż przyjąć Go do naszych serc, uproś łaskę miłości, zgody i pokoju, aby nasza rodzina osiągnęła szczęście doczesne i wieczne. Oraz Najświętsza Panienko proszę w intencji moich rówieśników z wioski, o uwolnienie ich od uzależnienia alkoholu, nikotyny, pornografii.Daj im nowe oczy, aby ujrzeli piękno życia wolnego od uzależnień. Mateńko Fatimska módl się za nami!!
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo Najświętszej Matki Bożej Fatimskiej o udaną operację i powrót do zdrowia Jacka oraz opiekę nad jego najbliższymi w tych trudnych dniach. Basia
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o rozwijanie się Ruchu Czystych Serc w Wieruszowie (diecezji kaliskiej)
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże uczyń mnie proszę swoim narzędziem w walce, ze złem toczącym moją Ojczyznę, jak również świat.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za to abym zaszła w pierwszą długo wyczekaną i upragniona ciążę, aby Pan Bóg zesłał pod moje serduszko jakiegoś samotnego Aniołka...
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
dziekuje za rodzicow,za ich milosc prosze o zdrowie dla moich bliskich, dla rodziny. dziekuje za to ze Bog zeslal mi na moja droge kogos z kim jestem szczesliwa. Prosze o modlitwe za zdanie egzaminow. Karolina
Karolina
 

Świeca wieczysta
MARYJO MATKO FATIMSKA proszę wstawiaj się za nami u BOGA: 1/ za kapłana ks.Michała, aby zmienił swoją decyzję i powrócił do CIEBIE 2/ za kapłana o. Maksymina o zdrowie i siły do wypełnienia woli TWOJEJ PANIE 3/ o wzrost wiary, o świętość, o wszystkie Dary DUCHA ŚW., o dobrego spowiednika, o dobre relacje z ludzmi, o zgodę w rodzinie i we wspólnocie modlitewnej, o dobrą i owocną rozmowę z kapłanem i o zdrowie dla Elżbiety 4/ o wzrost wiary,o świętość, o wszystkie Dary DUCHA ŚW.,o zdrowie dla Władysławy, Beaty, Moniki, Janiny, Joanny, Danuty, Mateusza, Dariusza, Dominika i Tadeusza 5/ MARYJO poprowadz mnie i moich bliskich do CHRYSTUSA 6/ DZIĘKI CI PANIE ZA WSZELKIE ŁASKI
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Nieustającej Pomocy uproś u Swego Syna łaskę odwagi dla mnie abym się nie lękał wybierać Boga. Uzdrów mnie z moich lęków, wskaż Pana drogę, abym się odnalazł w życiu. Może nie jestem godny o to prosić ale pomóż mi bo nikt do mnie nie wyciąga dłoni... Matko ratuj z beznadziejnych dni!!! Nieudolny w trwaniu: Rafał
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
A minha família, e a todos, para que nos seja esta vela, um sinal de esperança, ? paz e a fraternidade. Nossa Senhora de Fátima, Rogai por, que recorremos a Vós, amém.
Gentil
 

Świeca trzydziestodniowa
o Boże Miłosierdzie i błogosławieństwo dla kuzynki Iwony.Oby Dobry Bóg odmienił jej życie i poprowadził ją drogą prawdy i wiary, dał spokój i ukojenie.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
za spokój duszy śp.Janusza Goławskiego
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Wiolety i Bogusława o piękną miłość, aby nieustannie trwali w dobrym i byli razem dla innych.
Bogusław
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym się pomodlić za mojego tatę, który od 16 lat walczy z nałogiem picia alkoholu, aby zaczął chodzić na terapie i znalazł wreszcie prace. Za chorą, niewidomą babcie, która nie ma siły nawet na podniesienie się z łóżka. Za moją mamę, którą musi sama utrzymywać rodzinę, znosić mojego tatę oraz moje problemy, mając całą masę swoich. Chciałabym prosić o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny, o odnalezienie miłości i poprawienie relacji z moją przyjaciółką.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę z całego serca o modlitwę za Tate który ciężko choruje ( pragnę by ukojono mu każde bóle ) za Mamę by żyła w pełni sił .Proszę także o modlitwę za moje rodzeństwo . Modlitwę także chcę ofiarować swojemu ukochanemu chłopakowi pierwszy raz poczułam co to prawdziwa miłość ( czuwajcie nad Jego zdrowiem i nad naszym związkiem , pragnę zostać jego żoną i matką naszych dzieci ) . Serdecznie dziękuje za modlitwę.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wiarę nadzieję i miłość w mojej rodzinie
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji zagrożonego brakiem miłosci i szacunku młodego małżeństwa Joanny i Piotra .
Bogusława
 

Świeca trzydziestodniowa
O Mateczko, pomóż mi znaleźć tego jedynego mężczyznę który pomoże mi się nauczyć czym jest prawdziwa miłość i szczęście.Pozwoli mi zaznać uczucia żony i matki- a później babki. Będzie kiedy będą deszczowe dni , kiedy też słońce swieci... Zatroszcz się też o niego , zeby był gotowy do tak odpowiedzialnego zadania jak bycie mężem. Wspieraj i bądz przy mnie kadego dnia i w każdej chwili mego życia.. I prowadz mnie właściwymi drogami. Amen
Renia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o zdrowie dla mojej chorej mamy Beaty
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Matko, zwracam się do Ciebie o to, byś wysłuchała moich próśb odnośnie znalezienia pracy. Ty wiesz, czego pragnę, a czego się boję. Dodaj mi siły, by podołać wszystkiemu. Proszę Ciebie bardzo o zdrowie dla mnie na ciele i umyśle i dla całej naszej rodziny: męża, babci, taty, sióstr i siostrzenicy. Abym się wyleczyła i była zdrowa psychicznie i żeby wszystko było w porządku w naszym małżeństwie, bysmy żyli w zgodzie i miłości. Jolanta
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Za syna Sebastiana,żeby zawsze czuwała nad nim Matka Boska.Aby zawsze postępował zgodnie ze swoim sumieniem.
Józef
 

Świeca trzydziestodniowa
Powrot do zdrowia mojej mamy ktora przeszla przez nagle zatrzymanie akcji serca i obecnie musi byc pod ciagla opieka innych osob. Dziekuje
Michal
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o odzyskanie wiary przez męza i syna, o zdanie egzaminu maturalnego przez syna. dziękuje za siłę którą daje mi córka
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój dla całego świata.
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Za duszę śp Tadeusza Nowaka z Łodzi, syna Stanisława i Zofii z Kwaśniewskich. Oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Kwaśniewskich - Zofię, Jana, Władysława, Marię, Ignacego, Feliksa oraz za śp. Annę i Andrzeja Kowalskich z Częstochowy oraz śp Leona i Jerzego Erlich.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Chroń Polaków od zła,kryzysu wiary.a katilików od krytyki ze strony PO.
Puotr
 

Świeca wieczysta
Prosze o modlitwe i wstawiennictwo Najswietszej Matki Bozej Fatimskiej,za synka Szymusia,aby byl zdrowy na ciele i umysle i aby Boza Moc prowadzila Go przez cale zycie,prosze rowniez za modlitwe za zone Goske, aby byla natchniona laska Boza ktora kieruje wszystkich i w tym dobra zone i matke i aby sie nawrocila i niepopelniala tych bledow ktore zrobila i aby umiala szanowac meza ktory ja kocha,prosze o modlitwe za cala rodzine,aby wytrwali w zdrowiu i Mocy Bozej,prosze rowniez o modlitwe za mnie Slawomira,aby Bog mi wybaczyl moje grzechy Bogu wiadome i aby moc Boza prowadzila mnie zawsze przez cale zycie przez drogi i zakrety w zyciu,abym byl zdrowy na ciele i umysle,abym dawal dobry przyklad synkowi,abym byl blisko niego,abym byl kochany przez zone i synka i abysmy byli razem juz zawsze jak rodzina, niech zaswieci nam swiatlo Bozej,Swietej rodziny.Prosze Cie o wstawiennictwo dla nas i calej rodziny,o Matko Boza Fatmska,Matko Pieknej Milosci,wyslychaj moich blagan.Klaniam sie Tobie Matko Fatimska!
Slawomir
 

Świeca wieczysta
Moc Ducha Bożego i Mądrość w Radości Bożej, z pamięcią w modlitwie, z Bogiem ;)
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji spotkania na mojej drodze mężczyzny, który pokocha mnie prawdziwą miłością, miłością którą będę potrafiła odwzajemnić równie mocno...Proszę również o modlitwę za mnie i całą moją Rodzinę. O zdrowie i potrzebne łaski w życiu codziennym, dary Ducha Św. dla nas wszystkich, jak również dar stałej pracy dla mnie - umożliwiający całkowite usamodzielnienie się. Agata
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam ratuj małżeństwo Joanny i Janusza zagrożone rozwodem oraz ochraniaj ich dzieci
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo za Mateuszem który 16 maja obchodzi urodziny, wyproś jego nawrócenie uwolnienie i uzdrowienie, niech patron dnia św Andrzej Bobola wstawia się za nim, a św Mateusz niech wyprosi łaski potrzebne do zbawienia
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia psychologiczne.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Moc Ducha Bożego i Mądrość w Radości Bożej, z pamięcią w modlitwie, z Bogiem ;)
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI MARYJO ZA TWOJĄ OPIEKĘ I PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY NADZIEI I MIŁOŚCI DLA MOICH SYNÓW ,DZIECI W NASZEJ RODZINIE ABYM Z MOIM MĘŻEM WYTRWAŁA W MIŁOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ I KAŻDEGO DNIA ZBLIŻAŁA SIĘ DO KRÓLESTWA BOŻEGO POLECAM CI KRZYSIA I OLĘ MARYJO ABYŚ SCALAŁA ICH MAŁŻEŃSTWO I UZDROWIŁA Z UZALEŻNIEŃ MIEJ W OPIECE CAŁĄ NASZĄ RODZINĘ ORAZ ZMARŁYCH Z NASZEJ RODZINY MARYJO POLECAJ ICH SWOJEMU SYNOWI JEZUSOWI ABY O ICH OBDARZYŁ SWOIM WIELKIM MIŁOSIERDZIEM I DAŁ IM ŻYCIE WIECZNE AMEN ANNA Z WOŁCZYNA
ANNA
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o uleczenie Brata z choroby alkoholowej. O umocnienie i pomnożenie mojej wiary i nadziei,jeśli taka jest wola Pana to proszę o modlitwę w intencji znalezienia Zony ,oraz o łaski Boże dla Wspólnoty Woda Życia, Proszę również o modlitwę za moją Rodzinę o Boże błogosławieństwo dla Niej i za Polskę, Obiecuje modlitwę z mojej strony za siostry zakonne i za wszystkie Osoby które tu napisały swoje intencje. Pozdrawiam w Panu Jacek
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie moje i mojej rodziny
Jacek i Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Łaskę zdrowia dla siebie i bliskich.o miłość w rodzinach dzieci.ochronę przed alkoholizmem.a także o szczęście wieczne dla męża .ojca,i wszystkich bliskich ,i dusze w czyścu cierpiące,
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Moc Ducha Świętego i mądrość Bożą w moim życiu, z pamięcią w modlitwie, z Bogiem ;)
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Pana Jezusa o uwolnienie od pychy i zazdrości. O uwolnienie od skłonności homoseksualnych. O to abym kochał i pełnił dobre uczynki i abym wytrwał w Prawdzie. Amen.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, zwracam się do Ciebie o to, byś wysłuchała moich próśb odnośnie jak najszybszego znalezienia pracy. Ty wiesz, czego pragnę, a czego się boję. Dodaj mi siły, by podołać wszystkiemu, a ludzi wokół mnie natchnij, by podjęli dobrą dla mnie decyzję. Pozwól mi pracować tak, jak na to pozwalają moje siły i wiedza. Nie pragnę więcej.Proszę też o dobre zdrowie dla mnie i mojej rodziny, a szczególnie mojej mamy Ireny.Zbigniew N.
Zbigniew
 

Świeca wieczysta
O zdrowie , łaski Ducha św. i Boże błogosławieństwo dla dzieci Ani, Rafała i Michała
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o światło Ducha świętego podczas egzaminów maturalnych, a także o właściwy wybór drogi życiowej, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w tym trudnym okresie życia, który mnie czeka - pełnym zmian i odnajdywania powołania.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę, o cierpliwość, wytrwałość, większą wiarę. Szczególnie za mojego tatę, o błogosławieństwo Boże, wytrwałość w pracy. DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ:)
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa o czyste środowisko w okolicy Żar w województwie lubuskim. Oby ludzie nie tracili swoich bliskich z powodu zanieczyszczeń środowiska.
Izasława
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko proszę o szczęśliwe zakończenie operacji mojego męża ,o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny,oraz o wyjście z nałogu mojego syna Jerzego.
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię otaczaj nadal moją rodzinę swoją opieką
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji zdrowia i szczęścia mojej mamy Anny, w intencji wszystkich moich przyjaciół oraz za ciszę, spokój, ciepło i miłość, która zapanuje w naszych domach
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji mojej zmarłej Cioci Celinki, świeć Panie Boże nad jej duszą
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomnożenia wiary, dar miłości oraz wytrwałości w pełnieniu woli Bożej dla mnie i moich bliskich.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o światło Ducha św. i odwagę w dążeniu drogą powołania do kapłaństwa oraz o opiekę Matki Bożej Fatimskiej, patronki roku 1. Alumn Mariusz.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O NAWRUCENIE NA DROGE POWOLANIA O.ADAMA S.ORAZ O ZDROWIE DLA BRATA
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę dla mojej koleżanki Ewy która ma nowotwór aby wyzdrowiała, o mojego chłopaka aby nie miał kłopotów , o córkę Dorotę i za moje zdrowie i dobrą pracę której poszukuję !
aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko spraw aby synowie zaczęli chodzić do kościoła i ozdrowię dla mnie i całej mojej rodziny i wnuczków Mateczko spraw aby radio Marynia i Tv. trwam nadawała na multipleksie
Antoni
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre rozeznanie powołania.Zdanie matury i dostania się na studia,oraz zdrowie dla wszystkich z rodziny.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Boże proszę bądź obecny w moim życiu, naucz mnie wierzyć Tobie, ufać bezgranicznie i kochać Cię gorąco. Chciałabym nieść ludziom radość, pokój i nadzieję. Proszę o potrzebne łaski dla nas, młodych małżonków i naszych rodzin. Dziękuję że wciąż mogę odnajdywać Ciebie w drugim człowieku. Uwielbiam Cię za to, że mnie stworzyłeś.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu Bardzo chcę abyś mi pomógł w nauce a zwłaszcza z językiem Polskim. Proszę cię abyś sprawił że tata i mama się nie kłócili.I jeszcze o to co mi potrzeba a ja nie napisałam.I dzięki za zdrowie babci za to że żyje.
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
błagam o łaskę zdrowia dla ks.kanonika Józefa Kapronia z parafii w Siennicy Różanej
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
za mojego tatę, aby uwolnił się z nałogu alkoholizmu.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Zrdowie dla Calej rodziny a w szczególności dla siostry
kamila
 

Świeca wieczysta
Mateczko, proszę gorąco o łaskę wiary dla moich dzieci. Proszę o zdrowie dla męża. Dziękuję kochana Mateczko za siły jakie mi dajesz w walce z choroba nowotworową, proszę o dalsze wsparcie. Wyproś Maryjo u Jezusa Miłosiernego pokój na świecie.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, która jesteś naszą Orędowniczką i Pośredniczką przed tronem Boga Najwyższego a Twój umiłowany Syn Jezus Chrystus nie odmówi żadnej Twojej prośbie, Proszę Matko zanieś moje modlitwy przed tron Boga Wszechmogącego i wyproś łaski o które pokornie i z ufnością Cię proszę. W szczególności proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojego brata Łukasza z nałogu alkoholizmu, o jego nawrócenie do światła Boga i życie radosne i szczęśliwe w łączności z Bogiem. O uzdrowienie duszy i wszystkich dolegliwości ciała dla mojej Mamy, Taty, brata Łukasza, brata Irka jego żony Anety i ich dzieci Kamilki i Kubusia,siostry Anny i jej synka Filipa, oraz wszystkich bliskich przyjaciół i znajomych. Matko Pięknej Miłości proszę postaw na mojej drodze życia mężczyznę na którego czekam z miłością z którym będę szczęśliwa, który będzie dobrym i mądrym człowiekiem, który obdarzy mnie wielką miłością, proszę o wsparcie o dobrą pracę i godne i bezpieczne życie. Matko umacniaj nas w wierze, strzeż od niebezpieczeństw i strzeż od nieprzyjaciół naszych. O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Panie Boże Jezu Chryste, Ukochana i Przeczysta Matko dziękuję za opiekę i błogosławieństwo.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i szczęście dla naszej rodziny. Proszę cię Matko Boska o święty spokój, żeby mieć dobrych sąsiadów. Proszę cię o błogosławieństwo Boże w nowej pracy, abym mogła w niej trwać. Proszę cię Matko Boska o pomyślne zakończenie zabiegu mojego męża. Błogosław Nam w całym naszym życiu. Kochamy cię i zawsze w Ciebie wierzymy.
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Krzysztof
Krzysztof
 

1 |
...
 940 |
 941 |
 942 |
 943 |
 944 |
 945 |
 946 |
 947 |
 948 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020