Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski dla mojej rodziny i proszę o ciągłą opiekę nad nami.obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny. Szczególnie o to, żebym mogła patrzeć na świat, jak dawniej. Dziękując Bogu za to, co już mam.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomyślne załatwienie rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie pracy zakończone podjęciem pracy dla mnie, o szczęśliwe znalezienie pracy dla mojej mamy, o zdrowie dla mojej mamy,taty, mojej siostry, moich babć i dla mnie, a również o szczęśliwe dojście w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dobrym zdrowiu dla mojej siostry i babci a również o Błogosławieństwo Matki Boskiej Fatimskiej przez cały czas nade mną i nad moja rodzina.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym żeby siostry zakonne pomodliły się w intencji mojego oczyszczenia ze wszystkich grzechów które niestety w swoim życiu popełniłem. Wiem że powinniśmy zawsze w naszych intencjach mówić też o innych dlatego proszę i ja również też będę się o to modlił, za wszystkie dusze w czyśćcu żeby trafiły do nieba. Wiem że pewnie też tam trafię bo o swoich grzechach nie potrafię rozmawiać, mam zbyt dobrą pamięć do tego co robię w życiu i pamiętam wszystko jakby to było wczoraj, spowiedź trwałaby kilka dni, Dlatego Proszę Boga o wybaczenie moich grzechów, chciałbym powiedzieć że już nigdy więcej ich nie popełnię ale to byłoby oszustwo do Boga dlatego tego nie powiem. Ilekroć powtarzam że tego nie popełnie pojawią się kusiciele którzy powodują że nie potrafię się powstrzymać. Dziękuje Jezu za wszystko co zrobiłeś dla Ludzkości i Przebacz Mi I Innym. Matko Przenajświętsza przebacz wszystkie grzechy które czynimy błagam wybacz nam zło do którego dopuszczamy i na co się godzimy. To Właśnie mnie boli najbardziej że wiem że Chrystus Zbawiciel zginął na krzyżu żeby nas ocalić a my dalej upodlamy tą ziemię, Przepraszam Biorę Na Siebie Jako Obywatel tej Ziemi Pełną Odpowiedzialność i Wy też weźcie bo Złu zawsze można powiedzieć NIE!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Ilony, jej męża - Krzysztofa i ich córeczki - Natalii - proszą Pana Boga i Maryję o zdrowie dla nich, zgodę w małżeństwie, o wiarę i uwolnienie z nałogu jej męża - Krzysztofa.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie wewnętrzne dla mojej mamy Krystyny, łaskę wiary i nawrócenia dla niej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla mojego brata Michała oraz błogosławieństwo Boże na studia.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe poczęcie i łaskę dobrego macierzyństwa dla Luizy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla małżeństwa Maryli i Janusza.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla rodziny Kasi i Adriana.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Mieczysława z choroby alkoholowej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Ryszarda oraz łaskę wiary i nawrócenia dla niego.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O powrot do Boga,dary Ducha Sw,milosc w rodzinie oraz uwolnienie z nalogow w intencji Danuty.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie mojego taty Leszka od gniewu, złości, kłamstwa, obżarstwa, pychy, odwetu. O łaskę wiary i nawrócenia oraz wydobycie z długów.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo dziękuję Ci za wspaniałe rekolekcje, za to, że czułam Twoja obecność i za wszystkich, których poznałam: Milenę, Karolinę, Anię, Monikę, Agnieszkę, Huberta, Łukasza, ks. Adama, ks. Emila, p. Małgosię, Justynę, Karolinę, Monikę, Adę, Asię, Klaudię, Patrycję, Izę, Paulinę, Edytę, Agatę, Karolinę, Anię, Weronikę, Natalię, Dominikę, Angelikę, Olę, Gabrysię, Sylwię, Dominikę, Edytę, Karolinę, Patrycję, Magdę, Natalię, Wiolę, Małgosię, Karolinę, Madzię, Justynę, Kasię, Krystiana, Tomka, Kamila, Roberta, Tomka, Piotrka, Michała, Wojtka, Piotrka, Michała i innych, których imiona nie są tu wymienione. Dziękuję Ci za siłę podczas wygłaszania świadectwa, podczas ewangelizacji. Za wszystko co uczyniłaś w moim życiu razem ze swoim Synem i Duchem Świętym \'\'CHWAŁA PANU\'\'.
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdania egzaminu poprawkowego dnia 27.08 W intencji odnalezienia powołania i o akceptacje samej siebie
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dotychczasowe łaski dla całej rodziny oraz o dalszą opiekę i pomoc oraz proszę o siły by dojść do Częstochowy.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za spokój duszy mojego kochanego tatusia.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Pozwól Boże i Matko Boska Fatimska, by firma moja przetrwała ciężkie czasy kryzysu i żebym nie musiał zwalniać pracowników.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre życie Teresy, nawrócenie Anny i Marcina
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Krzysztofa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo blagam Cie o nawrocenie mojej rodziny. Pomoz mi uwolnic sie z grzehow ktore oddalaja mnie d Boga. Naucz mnie milosci blizniego. Tak bardzo chce byc twojm dzieckiem...
Agnes
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska, serdecznie Ci dziekujemy za cud jakim jest poczecie po 6 latach naszego dziecka. Jestem w 18 tyg. ciazy. Prosze Cie kochana Matko o modlitwe za to malenstwo, aby roslo i rozwijalo sie prawidlowo i by przyszlo na swiat w terminie. Dziekuje tez za cud jakim jest wchloniecie sie krwiakow. Blagam Cie tez Matenko o zdrowie i wytrwalosc dla mnie, i uleczenie mnie z mojej okropnej alergii. Poblogoslaw mojemu cudownemu mezowi i mi, aby nasza wiara rosla kazdego dnia. Prosze i dziekuje Ci z calego serca
Agnieszka i Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
proszę aby mój narzeczony wygrał sprawę w sądzie 26 lipca 2012 roku
agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę Panią Fatimską o pokój duszy dla mojej małżonki Bogusławy,teraz i na wieczność ,oraz podziekowanie za opiekę Matki Bolesnej i Łaskawej, w wymienionej intencji -mąż Artur.
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za szczęśliwy i udany zabieg wycięcia migdałka i założenia drenu mojemu synkowi Szymonowi.zabieg będzie 26 lipca. Katarzyna
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą babcie Helene Kolenda dziadka Jerzgeo ojca Henryka siostre Dorote, oraz za dusze w czyścu cierpiące.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za Twoją opiekę. Proszę Cię za moich bliskich, szczególnie za moją babcię Zofię, której stan jest bardzo zły. Proszę za moją mamę, o poprawę jej zdrowia i za brata o nawrócenie dla niego i proszę, by przestał pić.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O poprawę sytuacji finansowej, pozbycia się długów i otrzymania pracy,(w której będę potrzebna i dobrze wynagradzana) oraz o zdrowie i błogosławieństwo moim dzieciom. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
aby mężowi mojej mamy, Dominikowi powiodło się w Holandii, aby nie miał problemów ze znalezieniem pracy i odzyskał zarobione do tej pory pieniądze.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
żeby mój kotek Salem dobrze reagował na kroplówki i leczenie i żeby zdrowiał.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
za bezproblemową operację mojego dziadka i jego szybki powrót do zdrowia.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
za łatwe zaliczenie poprawkowe z badań rynku i konsumpcji mojego narzeczonego, jego owocną naukę i pozytywny wynik zaliczenia.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
MARANA THA!
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska Fatimska proszę Cię żebym nie musiał zmieniać swojego miejsca zamieszkania i żebym nadal mógł pracować mieszkając razem ze swoją rodziną.
Paweł
 

Świeca wieczysta
Modlę się o porozumienie między ludźmi na całym świecie bez względu na wyznanie wiary jak i pomoc w mojej osobistej sprawie wiadomej BOGU i nawrócenie grzesznej ludzkości ku BOŻEJ Miłości. Modlę się o miłość i szacunek dla MATKI BOŻEJ i JEJ Niepokalanego Serca. Krystyna K
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Cudowna pomóż mi w cierpieniu nie opuszczaj mnie
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o opiekę i łaskę wyleczenie z choroby kobiecej mojej córki Ani.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Dziękując Wszechmogącemu i Miłosiernemu Bogu za bezmiar łask, jakimi nas nieustannie obdarza, pokornie prosząc o wstawiennictwo i pośrednictwo Bogarodzicę - Najświętszą Maryję Pannę, zanoszę przed Jego Oblicze gorącą modlitwę o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję, piękną Miłość, Błogosławienstwo i liczne Potomstwo w Rodzinie, w służbie Bogu na Chwałę i Jego Królestwu na wieki wieków. Amen. Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Rodziny, Ojczyzny i Swiata. Wszystko na Chwałę Boga i Jego Matki Przenajświętszej. Amen
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za moją ś.p mamę michalinę , za moją córeczkę aby była zawsze zdrowa, za siostrę aby znalazła pracę , za Andrzeja , za mnie abym nie oszalała , bo mam depresję . Z góry dziękuję za modlitwy
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wyjścia przeze mnie z nałogu alkoholowego i o uzdrowienie kontaktów z moim mężem i dziećmi, a także o pomyślne dla mnie rozwiązanie sprawy rozwodowej. Serdeczne Bóg zapłać.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobre wybory w życiu dla moich dzieci
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o dar nawrócenia dla mojej byłej przyjaciółki, aby odeszła od grupy złych ludzi, którzy nią manipulują i oddalają od Boga. Chciałabym być przy niej i móc jej pomóc, Maryjo, proszę pomóż jej zrozumieć, że jest dla mnie bardzo ważna i zawsze może liczyć na moją pomoc. Od długiego czasu nie mamy kontaktu, pomóż nam się pogodzić. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę.
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o podziekowaniu Bogu za to ze moglem w zyciu kilkanscie razy krew oddac i pomoc slabszym, ja nie jestem godzien aby mu dziekowac.
PIOTR
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Agaty i jej rodziny, aby w najbliższym czasie spokojnie zamknęła wszystkie sprawy w Polsce i szczęśliwie dotarła do Fryburga
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za zagojenie się rany i powrót do zdrowia mojej kochanej mamusi.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów finansowych oraz o znalezienie dobrej pracy dla mnie i mojej siostry. Bóg zapłać. Magda
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
żeby zabieg usuwania tętniaka mojego dziadka się powiódł i dziadek szybko wyzdrowiał.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask wyjednaj proszę wiarę, nadzieję i miłość dla Natalki,Mariusza i Zuzi (dzieci w rodzinach zastępczych), okryj je płaszczem swojej opieki. Prosi Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask wyjednaj nam proszę tą łaskę, której tak bardzo pragniemy i tak bardzo potrzebujemy (intencja Panu Bogu wiadoma). Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask prosimy o łaskę nieba dla dusz w czyśćcu cierpiących, z zwłaszcza z rodziny Moksa i Barczyńskich. Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask prosimy o łaskę nawrócenia grzeszników, a zwłaszcza w rodzinie Moksa i Barczyńskich. Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, czuwaj nad moją Rodziną, oddaję Ci się w opiekę. Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o pomyślne rozwiązanie wszystkich trudnych spraw.
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko Boża Fatimska wyjednaj mi łaskę, abym zawsze kierowała się natchnieniami Ducha Świętego w moim życiu i wiernie służyła Bogu wypełniając Jego świętą wolę. Proszę Cię o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla Janusza, pojednanie w rodzinie dla Agnieszki, nawrócenie dla Renaty, Dariusza, Olava i Andrzeja. Wszystkich bliskich memu sercu, moją rodzinę i przyjaciół miej zawsze Niepokalana Maryjo w Twojej opiece. Dziękuję tez za wszelkie otrzymane łaski. Alina
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu i zdrowia moich dzieci. Bóg zapłać.
A
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla rannego w wypadku Krzysztofa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O umocnienie mojej wiary, o zdrowie dla siebie i Bliskich proszę Cię Dobry i Miłosierny Ojcze...Bądź ze mną zawsze i wszędzie...O to pokornie proszę przez pośrednictwo mojej Matki Maryi Fatimskiej..Totus Tuus, Maryjo
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko daj zdrowie Maćkowi oby nadal mógł cieszyć się życiem.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za otrzymane łaski,proszę prowadż moją rodzinę ciągle, obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałbym stać się lepszym człowiekiem, oraz mieć siłę trwać w tym świecie .. Patryk
Patryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie i uzdrowienie mojej koleżanki chorej na raka.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
za córkę Aleksandrę o powrót do domu i życie w prawdzie.Bóg zapłać!
Tomasz i Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę poddania się prowadzeniu Duchowi Św. o dar szczerości i prawdy przed Panem, o dar bycia sobą, nieudawania kogoś innego, o dar prostej i dziecięcej modlitwy, o łaskę zakochania się w mężu i odnalezienie Boga w małżeństwie, o rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej i we wszystkich moich intencjach.
Julia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ks. Marka i Jana.
Julia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię za moją rodzinę. Brat znowu zaczął pić i nie wiadomo kiedy przestanie. Proszę Cię Matko, przyjdź nam z pomocą.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny,o nawrócenie najbliższych i szybkie wyjście z poważnych kłopotów finansowych.
Barbara
 

Świeca wieczysta
O oczyszczenie z nieczystych pragnień i pożądliwości
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko proszę Cię w intencji rekolekcji Ruchu Czystych Serc ,aby wszyscy uczestnicy tych rekolekcji wrócili z nich przemienieni, uzdrowieni ,pełni Ducha Swiętego.Proszę także o uzdrowienie mojej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaske zdrowia, szczęście i zgodę w domu, opiekę Anioła Stróża dla moich bliskich.
Natalia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę, abym potrafiła zaufać Bogu i kochać Go całym sercem; abym przyjęła Maryję jako moją Matkę; o rozeznanie powołania dla mnie i mojego rodzeństwa; o nawrócenie dla moich ciotek i pojednanie w naszej rodzinie i o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji finansowej naszej rodziny
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej najlepszej przyjaciółki Urszuli, która jest po dwóch poważnych operacjach. Proszę o jej powrót do zdrowia, siłę i nieustającą nadzieję. Niech Maryja i mnie obdarzy siłą niezbędną do pomocy moim bliskim.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Mryjo moja ukochana proszę Cię z całego serca o pmoc dla mojej mamy i siostry ,które nadurzywają alkocholu i z tego powodu są ciagłe awantury w domu a mama jest chora i nic ztego sobie nie robi tak bardzo proszę o modlitwe w ich intencji o zaniechanie nałogu. Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
BOŻE nieskończenie dobry dziękuję z całego serca za wszelkie łaski,któymi obdarzasz mnie w moim życiu.Proszę CIĘ PANIE BOŻE o dalszą TWOJĄ szczególną opiekę dla mojej żony Alicji,mamy Michaliny,syna Łukasza,córki Asi,braci Krzyśka i Jacka,o chorego Janka,chorą Zosię,pana Staszka,rodzinę w RPA,bratanice Małgosię i Madzię.Proszę o łaskę NIEBA dla mojego taty Józefa,bratowej Alicji i wszystkich zmarłych z rodziny.
Boguslaw
 

Świeca siedmiodniowa
Za córkę Aleksandrę aby odwołała kłamstwa i wróciła do domu rodzinnego.
Anna i Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
staly zwiazek kamil
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za duszę św. pamięci Barbary Sliwinskiej Rodzina Krolow .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Zofii
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w znalezieniu męża dla Kingi, Kasi i żony dla Dawida; O światło Ducha Świętego w pracy; O potrzebne łaski i siły do przeżywania codzienności dla całej mojej rodziny; o nowe mocne powołania;
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o znalezienie pracy dla Syna Piotra oraz pokój i zgodę w małżeństwie
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
w podzięce za otrzymaną łaskę dla Wnuka Pawła,pomyślne zdanie egzaminów i przyjęcie na wymarzone studia
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szczęśliwe poczęcie, łaskę macierzyństwa, otoczenie opieką mnie, całą moją Rodzinę i otaczających nas dobrych ludzi
Malwina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla taty , szczęśliwe przebiegi jego zabiegów oraz gojenia się.Abym się dostała na dobre studia .i aby wszystko było jak najlepiej i wszyscy w około mnie byli szczęśliwi i uśmiechnięci
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
o znalezienie dobrej pracy
urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Żebyśmy z Radkiem odnaleźli drogę do swoich serc i na zawsze byli już razem. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOSKA FATIMSKA MIEJ MOJĄ RODZINĘ W OPIECE, BĘDĄC PRZY NAS W DNIU CODZIENNYM. POMAGAJĄC PRZEZWYCIĘŻAĆ NAPOTKANE PRZEZ NAS TRUDNOŚCI. POWIERZAMY SIĘ TWOJEJ OPIECE (MARIA,JAROSŁAW,TOMASZ,BOHDAN). W MODLITWIE DZIĘKUJEMY CI ZA WSZYSTKO CO OTRZYMALIŚMY I CO JESZCZE OTRZYMAMY - TRWAJĄC W WIERZE I NIE PODDAJĄC SIĘ POMIMO SŁABOŚCI.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Matko Boża Fatimska za pomoc dobrych ludzi w pokonaniu zła. Proszę Cię Matko o dalsze łaski w walce ze złem, aby poszło precz i proszę aby zawsze i wszędzie tryumfowało dobro, miłość i prawda.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi o łaskę gorliwości,ponieważ nic mi się nie chce i straciłem zapał do wszystkiego. Dziękuję za każdą,choć najmniejszą modlitwę.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę do Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi o łaskę gorliwości i pokory,ponieważ nic mi się nie chce i straciłem zapał do wszystkiego oraz jestem strasznie pysznym człowiekiem.Zbyt często pycha rozsadza mi czaszkę. Dziękuję za każdą,choć najmniejszą modlitwę.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie dla moich Rodziców i Siostry. Urszula.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie wewnętrzne mojej mamy, Krystyny oraz łaskę wiary i nawrócenia dla niej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą pracę wakacyjną dla mojego brata Michała.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe poczęcie dla Luizy i łaskę dobrego macierzyństwa.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Kamila.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie mojego taty Leszka od kłamstwa, obżarstwa, pychy, gniewu, lenistwa, chaosu i wydobycie go z długów. O łaskę wiary i nawrócenia dla niego.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla małżeństwa Janusza i Maryli.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Ryszarda.
Anna
 

1 |
...
 939 |
 940 |
 941 |
 942 |
 943 |
 944 |
 945 |
 946 |
 947 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020