Świeca wieczysta
Panie Kochaniutki miej nas w swojej opiece całą naszą rodzinę do końca naszych dni i pozwól nam po śmierci przebywać z tobą i wielbić cię O Mój Jezu Kocham Cię Bóg zapłać
Sławomir
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Kochaniutki proszę o szczęśliwy poród dla mojej żony Kasiuni i łaskę nawrócenia dla mojego brata Darka Bóg zapłać
Sławomir
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Gronowskich i Poreda. O wstawiennictwo Najświętszej Panienki za Przemkiem aby znalazł dobrą i godną pracę w której będzie szanowany, oraz o dar mądrości i rozumu aby Pan Bóg pomagał jemu skupić się na napisaniu pracy magisterskiej.
Przemysław
 

Świeca trzydziestodniowa
Święta Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę, proszę Cie Maryjo o łaskę prawdziwej, głębokiej wiary, miłości i nadziei, proszę ratuj w trudnych sytuacjach życiowych, które doskonale znasz. Oddaję Ci pod opiekę moją rodzinę, dzieci, męża, siebie, moich rodziców, siostrę i jej synka, proszę prostuj nasze drogi życiowe aby zawsze prowadziły nas do Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
MATKO BOSKA FATIMSKA proszę Cię o uzdrowienie,uwolnienie ,o pojednanie z Bogiem dla IWA o jednosc w rodzinie, o uwolnienie od zła pokoleniowego, ktore dotyka naszą rodzinę i kuzynostwo a ja dziękuję za dar modlitwy , o powrot do Ciebie Matenko Niepokalana Maria
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej, pośredniczki wszelkich łask, proszę o łaskę silnej wiary dla mojej córki Kasi, aby Bóg stał się najważniejszy w jej życiu; proszę także o dobrą pracę dla niej - już ponad dwa lata po studiach i ciągle nic; proszę, aby w jej życiu wypełniła się wola Boża.Stroskana matka.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Pros o modlitwę w następujących intencjach: o łaskę wiary dla naszych córek i dobry wybór drogi życiowej,o pracę która pozwoli na spłacenie kredytu zaciągniętego na ratowanie rodzinnego domu, o zdrowie duszy i ciała dla całej rodziny. Dziękujemy za dar modlitwy. Janina i Krystian
Janina, Krystian
 

Świeca siedmiodniowa
za mamę ŚP. Rode Krystynę
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę . O rozwiązanie poważnych problemów finansowych w których się znaleźliśmy . Nie widząc żadnego wyjścia i odarty z nadzieji jeszcze raz proszę módlcie się ze mną o wyjście z tej sytuacji W wspólnej modlitwie siła i moc ,której zawierzam moją żonę dzieci i siebie . Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji o przebaczeniu i uzdrowieniu międzypokoleniowym, które będę przeżywała w dniach 14-16 września 2012 r.Oby Bóg dał mi łaskę otwarcia się na Jego działanie w moim życiu.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej: 1. o łaskę dla Danieli i Beaty (intencja Panu Bogu wiadoma), 2. za dusze w czyśćcu cierpiące, a zwłaszcza za dusze z rodziny MOKSA i BARCZYŃSKICH, 3. o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza z rodziny MOKSA i BARCZYŃSKICH, 4. o potrzebne łaski dla Natalki, Bernardki i Mariusza (dzieci w rodzinach zastępczych)oraz dla ich opiekunów, 5. o łaskę pracy dla Beaty, prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca wieczysta
Cd.o uwolnienie z nałogów. Proszę otocz Twoją opieką i łaskami nas wszystkich i nasze wnuki: Ewunię i Kamilka, który zaczął chodzić do przedszkola. Spraw Mateńko, żeby zaczął mówić i nie sprawiał kłopotów wychowawczych rodzicom i nauczycielom. Otocz opieką nasze domy i miejsca pracy. Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego męża, prosząc Cię o zawrócenie go ze złej drogi doświadczając przemianą serca, ducha, umysłu i życia. Abyśmy odnaleźli miłość i mogli spełniać się jako małżonkowie, rodzice i dziadkowie.
Brygida
 

Świeca wieczysta
Najdroższa Matko Boża! Dziękuję Ci kochana, za wszystkie cuda, za Twoją opiekę i wstawiennictwo. Proszę o modlitwę w intencji mamy Elżbiety, teściowej Renaty, nas dzieci, dorosłych dzieci i naszych rodzin - wszystkich współuzależnionych od alkoholu i przemocy, o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw, o łaskę przebaczania, o prawdziwe wew. otwarcie na Pana Boga i rozeznanie Jego woli, o usunięcie strachu przed poddaniem się woli Pana Boga, o cierpliwość i łagodność serca, o pokój i zgodę w rodzinach, zdrowie i mądrość, o poprawę warunków materialnych.
Brygida
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska z całego serca proszę Cię o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny, o opiekę Matki Najświętszej i Boże Błogosławieństwo. Proszę o znalezienie dobrej pracy, o dobrego, kochanego męża, o nawrócenie z alkoholizmu mojego taty, o rozsądek i kochaną dziewczynę dla mojego brata. Proszę o modlitwę za ś.p. moją babcię Władysławę. Dziękuję za zdane prawo jazdy, za szczęśliwe i pomyślne ukończenie studiów, za szczęśliwą obronę pracy magisterskiej i za jej napisanie . Matko Pięknej Miłości-módl się za nami. Pani Naszych Losów-módl się za nami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodzinę zmarłej Nikoli,aby powrócił pokój do ich serc,by nauczyli się żyć od nowa bez niej, by już nie cierpieli.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy i taty, napisanie pracy mgr i znalezienie dobrej dziewczyny. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska,Matko Częstochowska,Matko Boska Borowska miej w swej opiece moją mamę Michalinę,brata Krzyśka,brata Jacka i jego córek Madzi i Gosi,moją ukochaną żonę Alicję,córkę Asię,syna Lukasza i jego narzeczoną Marlenę,Andrzeja,dzieci w mojej rodzinie zastępczej,Filipa,Kornela,Klaudię i małą Kamilę.Proszę o łaskę nieba dla mojego taty Józefa,teścia Jana, bratowej Ali,i wszystkich zmarłych z rodziny,wszystkich spoczywających na Borowskim cmentarzu i wszystkim duszom potrzebującym pomocy.Przepraszam za wszelkie moje grzechy i przewinienia,oraz dziękuję za wszelkie łaski otrzymywane w codziennie.Dziękuję za przepiękną modlitwę,którą otrzymaliśmy od CIEBIE PANI i KRÓLOWO nasza,jaką mogę odmawiać codziennie ,modlitwę RÓŻAŃCOWĄ.
Boguslaw
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla naszej rodziny a szczególnie dla dzieci Kasi i Krzysia, które zaczęły nowy rok szkolny.
Anna i Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata o uwolnienie go z nałogu picia alkoholu oraz o to by Pan zechciał dotknąć go łaską uzdrowienia duszy i ciała. Proszę o to by Bóg był w centrum jego życia. Dziękuję za dar Waszej modlitwy. Niech Wam wszystkim modlącym się Bóg błogosławi.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę wiary i spowiedzi świętej dla Moniki i Adama. Dziękuję za wsparcie modlitewne.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za ś.p mamę Michalinę , za ś.p babcię Bronię , za ś.p wujka Mariana proszę o modlitwę za moją córkę Dorotkę aby zawsze była zdrowa,za mojego chłopaka Andrzeja aby bardziej zrozumiał moje potrzeby a nie patrzył tylko na siebie(aby podjąl decyzje czy chce ze mną stworzyć związek czy nie?), za mnie abym była zdrowa na ciele i umyśle i za wszystkich z mojej rodziny i o pokój na Ziemi!
aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, proszę o spokój i powodzenie w pracy. Proszę szczególnie teraz w tym bardzo niespokojnym czasie, kiedy w firmie planuje się tyle zmian i redukcji. Miej nas Matko w swej opiece.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci: Michała Bartka i Łukasza z prośbą o Błogosławieństwo Boże,opiekę Matki Najświętszej w nadchodzącym roku szkolnym i pomoc w egzaminach końcowych.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Droga Mateńko serc naszych. Chciała bym co najważniejsze podziękować za otrzymane do tejże pory łaski. Za ludzi którzy mnie otaczają jak i za trudności czyhające na mej drodze życia które otwierają mnie na Twą jak i Twego Syna miłość. Proszę o modlitwę za mojego chrzestnego jak i jego rodzinę o powrócenie na drogę Twej miłości. Proszę również o modlitwę za zdrowie mych rodziców ,dziadków ,rodzeństwa jak i pradziadka. Proszę również o Dar Ducha Świętego dla mnie abym odnalazła powołanie które jest mi wyznaczone jak i szczęśliwie przeżycie tego roku szkolnego.Bóg zapłać. Klaudia.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobra maturę dla mnie i mojej dziewczyny byśmy odkrywali nieznane i dążyli do prawdy także tej Boskiej.
Daniel
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matko uproś pracę dla mojego męża, proszę. Podnieś go bo jest załamany , daj mu nadzieję i przywróć wiarę. Matko proszę o cud.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym,aby modlono się w mojej intencji,gdyż jestem teraz w klasie maturalnej i bardzo chcę zdać maturę i iść na wymażone studia.
Anna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za Moją rodzinę o wiarę ,potrzebne łaski ,dady Ducha Świętego i błogosławieństwo dla mnie mojego męża dzieci zięcia i synowej oraz małej wnusi i w intencji Bogu wiadomej Marta
Marta Jan
 

Świeca siedmiodniowa
za znalezienie nowej lepszej pracy, za zdrowie dla Bliskich, za podróż Siostry,
Bartosz
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja Bogu wiadoma
Grażyna
 

Świeca wieczysta
Matko Boża błagam Cię o zdrowie dla mnie, moich córek Mileny i Sary, mojego wnusia Aleksa i Marka.Proszę czuwaj nad nami i pomóż nam abyśmy mogli żyć w zdrowiu, miłości, szczęściu i zgodzie.Proszę też by nauka Sary nie sprawiła jej trudności.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Duch Święty pomógł mi i mojej Siostrze jak najlepiej przeżyć ten rok szkolny.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Przebacz nam Boże....a Ty Pani Fatimska, wstawiaj się za nami nieustannie
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
O błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla nas i naszych bliskich. O pełnienie woli Bożej i ufność w miłosierdzie Boże. O wszelkie potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie! Maryjo, módl się za nami!
Hubert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szczęśliwy rok szkolny dla syna Bartka, który poszedł do 1 klasy Gimnazjum.
Wojmir
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza, proszę otocz matczyną opieką mojego syna. Niech nigdy nie oddali się od Boga i będzie z Nim w bezustannej bliskości. Niech wszelkie próby życiowe pokonuje z sercem pełnym wiary.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, najukochańsza Matko, proszę całym sercem o prawdziwą, piękną miłość, pragnę kochać i być kochana.
Natalia
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu, proszę o potrzebne łaski do nawrócenia i przemiany życia dla mojego męża Andrzeja i dla mnie... Panie Ty wszystko wiesz i wszystko widzisz, Ty znasz nasze serca... Ty znasz naszą głupotę, pogoń za własną wizją szczęścia, która przyniosła jedynie cierpienie i więcej szkody niż pożytku. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne, o uleczenie ran jakie sobie wzajemnie zadaliśmy, o całkowite przebaczenie, o odwagę dla Andrzeja i pragnienie pojednania, o uzdrowienie naszych relacji, o cierpliwość i pokój dla mnie, o pełne zaufanie w Bożą Opaczność. W Swoim Wielkim Miłosierdziu Panie odnów naszą pierwotną miłość z jaką staliśmy przed ołtarzem w dniu naszego ślubu. Jeżeli jest to zgodne z Twoją wolą Panie proszę o powrót męża i odrodzenie naszego małżeństwa. Maryjo, Matko Pięknej Miłości miej w opiece każdziutką miłość. Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o siłę, wytrwałość i chęć do nauki do egzaminów dla Mariusza
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża błagam Cię usilnie o to abyś wyprosiła u Twojego syna,Jezusa Chrystusa dary ducha świętego dla mojej Ojczyzny,a przede wszystkim dla moich rodaków,którzy się zatracili w żle pojętej wolności,a także dla młodzieży polskiej,która coraz bardziej zaczyna służyć szatanowi. Proszę Cię Mateńko o to bardzo i głęboko wierzę,ze możesz to uczynić ponieważ Pan nasz Jezus Chrystus,Twój Boski syn złożył na Twoje Ręce dar potęgi i mocy ratowania ludzi przed piekłem. Proszę Cię również moja Mateńko o dar nieba dla mojego śp.Ojca stanisława. Miej w opiece moją Mamę helenę i siostrę Magdalenę. Błagam Cię także moja Mateńko o Twoje szczególne błogosławieństwo i ochronę dla mojego syna Mateusza Marię,a także dla jego brata Jakuba. a wszystkie Twoje łaski bardzo Ci,Matko Boża dziękuję.
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Stałem nad przepaścią, pewny że już nic mnie nie czeka, czekałem na śmierć... lecz zawołałem ostatni raz: Panie ratuj mnie, bo bez Ciebie zginę. Przyjdź mi z Pomocą. Wróciłeś po mnie, zamiast śmierci spotkałem życie. Wyrwałeś mnie jej, przestałem ćpać i pić, przestałem uprawiać nierząd. Panie nie jestem w stanie Ci wynagrodzić, tego co Ty dla mnie uczyniłeś na krzyżu. Podziękować chcę lecz słowa wydają się niczym. Chwała Panu, który nie nawiedza sprawiedliwych, ale grzeszników. Trwać... trwać, chcę w Twojej miłości, o niczym więcej nie marzę.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla Adama, który cierpi chorując na stwardnienie rozsiane. O nawrócenie Emilii, Piotra i Pawła, aby powrócili na łono swych małżeństw. Dziękczynnie za uratowanie mnie... Dzięki Panie Jezu, Chwała Ci. Boże ocal także moją rodzinę, odzyskaj ich dla siebie, proszę.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziś, w 14 rocznicę ślubu, szczególnie pragnę podziękować Bogu za te wszystkie lata małżeństwa, za dzieci, którymi nas Bóg obdarzył oraz prosić o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na każdy dzień naszego życia, pomoc w szkole, przedszkolu, w pracy i na studiach. Polecam modlitwom moich rodziców i brata. Maryjo, miej nas w swojej opiece...
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie dla Kuby i Kasi. Marcin
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla moich Rodziców i Brata i pozytywne rozwiązanie ich bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej. Darek.
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Łaskę mądrości i mocnej wiary w nowym roku szkolnym, oraz opiekę Matki Bożej przed wpływem złych ludzi dla moich dzieci.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o światło w odczytaniu woli Bożej co do przyszłości naszej rodziny i podjęcie właściwych decyzji pozwalających na rozwiązanie dotychczasowych problemów finansowych. Abyśmy właściwie odczytywali \"mowę Boga\" w zdarzeniach, które nas spotykają i poddawali je osądowi , który pozwoli na podjęcie słusznych kroków.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uwolnienie od nałogów.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego napisania pracy podyplomowej i pomyślnego zdania egzaminu przez córkę, o potrzebne Dary Ducha Św. dla niej.
krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko Maryjo! Dziękuję Ci kochana za wszystkie cuda, za Twoją opiekę i wstawiennictwo! Proszę Cię o utworzenia w Leśnicy zerówki w Ochronce Sióstr służebniczek, by moje dzieci mogły być dłużej bliżej Ciebie i Twojego Syna. Poślij nam Ducha Św. z darem mądrości i miłości, byśmy mogli z Bożą Łaską pokonać wszelkie przeszkody i przemień zatwardziałe serca. Proszę też o Leśnicę całym sercem. K
Krystyna i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej w intencji mojego syna w podziękowaniu za szczęśliwie zdane egzaminy oraz o pomyślne znalezienie pracy i dalsze błogosławieństwo. Hania
Hanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji dwóch wnuków: Roberta i Adriana podejmujących studia w nowym roku akademickim oraz dwóch wnuczek: Agnieszki i Aleksandry i urodzonych przez nie w tym roku dwóch prawnuczków: Gabriela i Aleksandra, a także zdrowie i pomyślność dla całej rodziny. Włodzimierz
Włodzimierz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji syna Łukasza
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojego chorego syna aby Matka Fatimska otoczyła Go swoją łaską i opieką.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo! Proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie, o silną wiarę dla moich dzieci i męża, zdrowie dla nich i Twoją opiekę na każdy dzień. Spraw Matko, żeby Asię przestała boleć głowa. Proszę także o dar pracy dla syna i synowej oraz błogosławieństwo Boże dla wnuczki. Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę dla moich dzieci w pierwszym tygodniu szkoły i przedszkola
Pawel
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji tragicznie zmarłych Pawła i Tomasza, o życie wieczne dla nich.
Alek
 

Świeca wieczysta
NAJUKOCHAŃSZA MATKO PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA MNIE I MOICH DZIECI PROSZĘ O TO BY NAUKA NIE SPRAWIAŁA IM TRUDNOŚCI. POMÓŻ MI MATKO ZDOBYĆ SERCE I UCZUCIE PIOTRA CZŁOWIEKA KTÓREGO KOCHAM CAŁYM SERCEM.MIEJ NAS O MATKO W SWOJEJ OPIECE.GRAZYNA
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska, serdecznie Ci dziekujemy za cud jakim jest poczecie po 6 latach naszego dziecka. Jestem w 24 tyg. ciazy. Prosze Cie kochana Matko o modlitwe za to malenstwo, aby roslo i rozwijalo sie prawidlowo i by przyszlo na swiat w terminie. Blagam Cie tez Matenko o zdrowie i wytrwalosc dla mnie, i uleczenie mnie z mojej okropnej alergii. Poblogoslaw mojemu cudownemu mezowi i mi, aby nasza wiara rosla kazdego dnia. Prosze i dziekuje Ci z calego serca
Agnieszka i Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, przyjdź mi z pomocą w mojej chorobie w i tej trudnej sytuacji rodzinnej. Proszę szczególnie o łaskę dobrej spowiedzi.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, siły i potrzebne łaski dla moich rodziców, rodzeństwa, ich rodzin i swojego nażeczonego...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Matko Maryjo, błagam Cię o to, abym w nowym otoczeniu szkolnym znalazła przyjaciół i zbierała wspaniałe oceny, abym nie bała się ludzi i cieszyła się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie nauki.
Weronika
 

Świeca wieczysta
Za zdrowie mojej dziewczyny Agnieszki Bednarczyk z Adamowa.. Za zdrowie rodziców Agnieszki Bednarczyk-Zofii i Wiesława... Za zdrowie moich rodziców Alicji i Ryszarda Milczarek.. Za zdrowie moich siostrzeńców; Roksanki,Ksavierka i Kornelii...
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
o Powołanie Zakonne dla Kamili,oraz pomoc Boga w wybraniu ściezki życiowej.
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy dla mojej córki Ani.Mama Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Dobra Matko, proszę o zdrowie, długie lata życia razem w szczęściu, miłości, zgodzie, szacunku dla całej mojej rodziny. Proszę także o powodzenie w pracy i poprawę sytuacji materialnej oraz o umocnienie wiary, by nigdy nie zwątpić.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
BlAGAM Najświętszą Matkę Bożą Fatimską o zdrowie dla mnie, dla męża Stanisława, o błogosławieństwo dla moich dzieci uwikłanych w trudne sprawy osobiste, o wiarę dla syna bo coś niedobrego się dzieje, o spokój i zgodę w rodzinie. Boże Ojcze,chroń nas od Złego... Matuchno Święta, dziękuję za to że mimo tylu trudności,chorób,biedy, jakoś wychowaliśmy dzieci, żyjemy....tylko jesteśmy coraz słabsi i znajdujemy żadnej pomocy. W Tobie Matuchno Nadzieja nasza.
Bernadetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej mamy, taty i siostry, o zgodę, jedność i miłość w mojej całej rodzinie oraz o dar pracy i wszelkiego błogosławieństwa Bożego dla mojej koleżanki Joli.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boża o szczęśliwą operację mojej Mamy i szybki powrót do zdrowia. Proszę o uzdrowienie dla Ojca i spokój dla mnie.
Joanna
 

Świeca wieczysta
w intencji leczenia mojego syna Jacka, który potrzebuje dużego wsparcia duchowego. Ma 29 lat i rokowania na jego leczenie są nikłe. Wierzę w cud, że Pan Jezus nie opuści jego a Najświętsza Maria Panna otoczy jego swoją opieką i wyzdrowieje. Wierzę w to, że mój syn wyzdrowieje i powróci do pracy, wychowa swoją córkę na dobrego człowieka, który będzie niósł pomoć innym. Taka prośba jest w kazdej mojej modlitwie. Ja wierzę w to, że Pana Jezus mieszka w moim sercu. Z Panem Bogiem
Danuta
 

Świeca wieczysta
za moją wnuczkę Agatkę Woźniak, aby nauka szła jej dobrze a Pan Jezus był w jej serduszku i Matka boska jej nie opuszczała. Z panem Bogiem
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
for my Brother Adam
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O błogosławieństwo Boże dla moich dzieci w nowym roku szkolnym, pomoc Maryi w nauce, Jej prowadzenie w wyborze drogi zawodowej, szczególnie dla Ani i Klaudii oraz o dobre przygotowanie do matury
Luiza
 

Świeca trzydziestodniowa
o Boże błogosławieństwo w pracy dla mojego męża Darka oraz o rozeznanie woli Bożej i błogosławieństwo Ojca dla drogi zawodowej Luizy
Luiza
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę cię Matko Boża o uzdrowienie mojego synka Mikołaja
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ CIĘ MATKO FATIMSKA ABYM ODNALAZŁA MIŁOŚĆ I SZCZĘŚCIE PRZY DRUGIEJ OSOBIE,ŻEBYM MOGŁA SPEŁNIĆ SIĘ JAKO ŻONA I MATKA.
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata, o pomyślne zdanie egzaminu na studiach medycznych.
Aleksander
 

Świeca wieczysta
proszę i zdrowie dla córki Liliany i reszty rodziny , mądrość dla mojego męża, który jest w wiezieniu-aby szybko wrócił i przezwyciężył alkoholizm .
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O prawdziwe wewnętrzne otwarcie na Pana Boga i rozeznanie Jego woli.O usunięcie strachu przed poddaniem się woli Pana Boga. O cierpliwość i łagodność serca. Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO KRÓLOWO błagam Cię o łaskę nawrócenia i uwolnienia od wszelkiego zła dla mojego męża Andrzeja, MARYJO okryj go swoim płaszczem weź go w SWOJĄ opiekę, proszę Cię o łaskę wiary dla moich dzieci, o dobrego wierzącego męża dla córki i wierzącą żonę dla syna.Maryjo błagam CIĘ o łaskę pracy dla mnie. Maryjo za wszystkie łaski jakie otrzymałam i otrzymuję składam Ci podziękowanie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska! proszę Cię aby Adaś chciał ze mna spędzić życie, aby w końcu dał znak życia. obiecuję Ci Matko ze zrobie wszystko aby Adaś powuerzyl swe zycie Twemu Synowi oraz abym znalazła dobra pracę.
Ewa
 

Świeca wieczysta
O Miłosierdzie Boże dla przodków Izabeli oraz przodków Mirosława.
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
O Boże Błogosławieństwo i Światło Ducha Świętego dla Marysi.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę i błagam o wyjście z nałogu alkoholizmu mojego brata Roberta,o Boże błogosławiaństwo dla wszystkich dzieci w naszej rodzinie, o trafienie 6 w totolotka abym mogła wyjść z potężnych długów i pomóc potrzebującym...JEZUS moją nadzieją na lepsze jutro...Sylwia
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwę o dar mądrości i szacunku dla mojego syn roberta
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Bym była dobrą nauczycielką i zawsze postępowała mądrze.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich oraz pomoc w rzuceniu nałogu palenia papierosów dla siebie i córki Małgorzaty,obie zatraciłyśmy się w tym nałogu.Proszę też,abym pomyślnie załatwiła dziś sprawę,która kosztowała mnie i mamę dużo nerwów.Maryjo wstaw się u naszego Pana o mocną i prawdziwą Wiarę,dobrą Nadzieję i piękną Miłość.Halina.
Halina
 

Świeca wieczysta
Błagam o zdrowie i pomoc w dalszej nauce i rozwoju m.córki Wiktorii,błgam o szczęście dla m.rodziny,błagam o zdrowie dla siebie by móc służyc rodzinie,chorym i mojej Ojczyźnie. Dziekuję za wielkie łaski już otrzymane,grzeszny Waldemar
Waldemar
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę i błagam o łaskę o zmianę myślenia własnego przez m.córke Wiktorię w sprawie własnego zdrowia i sposobu chodzenia,pracy nad sobą,zmiany podejścia do nauki i dalszego rozwoju,w zgodzie z Dekalogiem i opieką Pana Boga za wstawienictwem Maryji. Dziekuję Ci Panie Boże, Twój na zawsze Waldemar
Waldemar
 

Świeca wieczysta
Zdrowie dla mnie i męża oraz dla naszych dzieci i wnuków. Niech omijają nas nieszczęścia, a miłość i radość gości w naszych domach. Dużo zdrowia dla Tatusia i doczekania w zdrowiu 90 lat. Wnukom pomyślności w szkołach i przedszkolach. Wspaniałych i mądrych przyjaciół w ich życiu dzisiaj i na przyszłość.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, z całego serca dziękuję Ci za to że wysłuchałaś mojej prośby i mogłam iść w tym roku na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Dziękuję Maryjo że wszystkie przeszkody udało się pokonać. Dziękuję Matko za szczęśliwe dotarcie na Jasną Górę i powrót do domu. Twoja Czcicielka Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego przyjaciela, chłopaka. w intencji mojej samotności.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pomóż mi proszę znaleźć pracę, której poszukuję od kilku miesięcy. Spraw abym mogła pracować w swoim zawodzie. Twoja Czcicielka Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryji Panny o łaskę nawrócenia w mojej rodzinie , a także o uwolnienie od nałogu palenia papierosów.
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą 19 stycznia 2012 byłą Apostołkę Fatimy Helenę Kolenda, prosi córka Maria, oraz za zmarłego ojca Jerzego Kolenda 15.07 1994 w kolejną rocznice śmierci, za + brata Henryka, chrześnice Dorotke Kolenda, oraz chrzestnych Józefa Reimana i Rozalie Październiok. Reinholda Kolenda Łucja Tic koleżanke. Bożene Morawską moich dziadków i babcie z obu stron Kowolik, Kolenda. Oraz dusze w czyścu cierpiące, opuszczone
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za otrzymane łaski!!! Za Moich Kochanych Rodziców,by postępowali według Bożych przykazań.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to żeby w pracy się ułożyło, żeby nie było stresu. Proszę o boże błogosławieństwo w poczęciu dzieciątka. O opiekę nad moją córeczką w każdy dzień.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej rodziny a szczególnie dla moich rodziców, przyszłych tesciów.aby moja przyszła tesciowa zakonczyła odchudzanie i stała sie bardziej przystepna i wyrozumiała dla nas wszystkich. o pomyslne obronienie pracy magisterskiej mojej narzeczonej oraz o zrealizowanie mojego najskrytszego marzenia. Proszę Cię Najświętsza Panienko o wiarę,nadzieję, miłość, wierność,uczciwość wzajemne zrozumienie i szczescie w życiu dla mnie i mojej narzeczonej,by nasza miłosc i nasz zwiazek trwał do konca naszych dni. Matko Cudowna nie opuszczaj nas w chwilach trudnych i ciężkich pomóż nam w cierpieniach
Paweł
 

1 |
...
 934 |
 935 |
 936 |
 937 |
 938 |
 939 |
 940 |
 941 |
 942 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020