Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię ciągle o łaskę macierzynstwa tak bardzo mi żle Mateczko bez mojego jedynego syneczka.PROSZĘ DAJ SIŁĘ I POBŁOGOSŁAW NAM.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojego Taty, o cud uleczenia go z raka. Proszę o długie lata życia dla niego w zdrowiu i radości.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o powrót do zdrowia.
Maciek
 

Świeca siedmiodniowa
Za Jacka o wiarę w siebie, w ludzi, zaufanie i pewność siebie oraz za Asię o pokorę, spokój i głównie WIARĘ w wolę Jezusa, niezależnie od tego jaka ona by nie była. Módlmy się też o to aby obydwoje zaufali Nieskończonemu Miłosierdziu Bożemu, aby zatopili się w ogniu Jego miłości, aby wypalił w nich smutek, żal, niechciane myśli. Niech pozostanie szczerość i zaufanie, a głównie niech zostaną zapieczętowane w ich sercach słowa \"Jezu, ufam Tobie\".
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Marana tha!
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu proszę Cię z wstawiennictwem najukochańszej Mateczki Twojej, naszej, o powrót mojego ukochanego A.S. , tak ciężko mi żyć bez niego, bez przerwy onim mysle, kocham go, tak bardzo pragnę byc z nim, Panie moj, proszę Cię tęsknie za nim, nie moge i nie chce go zapomniec, wcią tkwi we mnie nadzieja, wbrew rozumowowi, rozsądkowi, Jezu ukochany Panie mój, Ty masz moc sprawić ze znow możemy byc razem, że on zawalczy o mnie, że będziemy razem, że nadejdzie taki dzień , że sprawisz że znów będziemy mogli być razem, i będziemy mogli ślubwać przed Tobą naszą miłość, że on mnie bedzie kochać, będzie tęsknił,będzie zakochany we mnie.Błagam o skruche i żal za grzechy za to co mi zrobił,o to by przestał się ze mnie śmiać, o jego wrażliwość.Kocham go całym sercem. Jezu ufam Tobie Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie.Błagam miej dusze w czyśccu cierpiące w swojej opiece, i grzeszników konających w swej opiece, nie pozwól Panie iśc im do piekła.ratuj ich Panie,napełnij ich serca ufność w Twoje miłosierdzie.Proszę także o dobrą prace w zawodzie, oraz talent i umiejtensci do zawodu. bym odkryla jak robi sie te reczy zktorymi mam wielki problem w pragramach komputerowch.o zdrowie dla rodziców, dziękuje Ci Panie za to , że mój tata ma tak dobre wyniki , dziękuje Ci Panie za Twa czułą opieke, litość, dobroć. Panie prosze Cię wysłuchaj mojego błagania. Jezu kocham Cie Panie moj.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
W sierpniu 2011 byłam w Dolinie Chochołowskiej. W tamtejszej kaplicy św. Jana Chrzciciela w księgę odwiedzających wpisałam intencję. Bóg i Przenajświętsza Matka Boska wiedzą czego ona dotyczy. Sama również się modle w tej intencji i proszę o pomoc. Asia z Kujaw
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji brata, który za miesiąc przyjmie święcenia kapłańskie - o dar dobrego przygotowania do nich, błogosławieństwa Bożego oraz łaskę wierności i wytrwałości w powołaniu.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Dobremu i Miłosiernemu BOGU za wszelkie łaski jakie otrzymuję,dziękuję MARYJI za to że wysłuchuje moje prośby i zanosi je przed OBLICZE BOGA NAJWYŻSZEGO,dziękuję za wstawiennictwo u MARYJI za nami błogosławionego JANA PAWŁA II i WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH,którzy orędują za nami u BOGA i MARYJI.Proszę i błagam o dalszą opiekę dla mojej mamy chorej na parkinsona,starszego brata z chorobą alkocholową, młodszego brata w depresji,o szczególną opiekę dla mojej ukochanej żony Alicji,córki Joanny,syna Lukasza,dla czórki dzieci pozostających w naszej rodzinie zastępczej-Filipa,Kornela,klaudii i Kamilii.Proszę DOBREGO BOGA aby przyjął duszę mojgo taty Józefa do SWOJEGO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO oraz wszystkie dusze zmarłych w rodzinie.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze zmarłych - o ich zbawienie: babci Lidii Jamróz i Pana Janusza wyki
MARZENA
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie drogi, znalezienie dobrego męża i spokój ducha.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Drogie Siostry, bardzo prosze o modlitwe w intencji nawrocenia, uzdrowienia i laski wiary dla mnie, mojej rodziny oraz wszystkich ludzi z mojego srodowiska, w szczegolnosci prosze o ta modlitwe w intencji Sary i jej rodziny.
Daga
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę o miłość i wzajemne zrozumienie w rodzinie syna, o miłość rodzicielską i braterską. Proszę o wyzdrowienie wnuczki z anoreksji. Jezu,ufam Tobie! Maryjo, bądź Matką dla tych dzieci, które już nie mają matki ziemskiej. Stroskana matka i babcia
Bronisława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to,aby ci ktorzy prześladują moja rodzinę nigdy juz nie zajmowali stanowisk z ktorych mogą to czynić,aby w tych urzędach zasiadały tylko osoby sprawiedliwe posiadające sumienie i postępujące zgodnie z przykazaniami bożymi.Proszę o usunięcie wszelkich prześladowców z mojej i mojej rodziny drogi życiowej na zawsze.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji
krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boga i nasza,dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię miej nas ciągle w swojej opiece,prowadź moich synów Łukasza i Michała,pomóż nam w wychowaniu naszego wnuka Olafa
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, abym dostała się na studia medyczne oraz razem z mężem prosimy o upragnioną ciążę.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja wiadoma Bogu
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej rankiem 20 kwietnia 2012 roku ś.p. Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi), i o wzmocnieniu i pocieszeniu w Chrystusie, zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu nas samych, jej bliskich. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
MATRKO NAJUKOCHANSZA, PROSZĘ CIĘ O POMOC I BLOGOSŁAWIEŃSTWO MOJEGO ZYCIA. POMÓŻ MI MAMUSIU UPORZĄDKOWAC SWOJE ŻYCIE, ROZWIĄŻAĆ PROBLEMY FINANSOWE I TRUDNE S[PRAWY URZĘDOWE. POBLOGOSLAM O MATKO NAJUKOCHANSZA MOJEJ RODZINIE! OBDARZ NAS ZDROWIEM, POKOJEM I ZGODA
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże ratuj
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
o boże błogosławieństwo i szczęśliwą podróż dla Eli.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o opiekę i ochronę dla mojej Mamy przed złem, które stale wyrządza Wiktor. Matko Boża pomóż go odmienić i schować z widoku by przestał ubliżać, prześladować, dewastować kwiaty. Proszę by Wiktor zajął się uczciwą pracą od rana do wieczora z dala od domu na chwałę Bogu i ku pożytkowi ludziom. A nam Matko przenajświętsza daj pocieszenie w utrapieniu i siły by to znosić.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy
Maria
 

Świeca wieczysta
Panno Maryjo , orędowniczko ludzi , pośredniczko ludzi... Matko Kościoła!!! Błagam cię!!! Zanieś mą intencję do nieba i uproś jej wysłuchania... Z ufnością błagam o Pełne nawrócenie Dla Bliskiej mi Gosi... Aby Czystość była dla niej... Czymś najważniejszym... Aby miłość Boga , ją wypełniała jej serce i aby zawsze ,szła drogą miłości... Błagam cię Maryjo ,ty wiesz jak , to dla mnie i dla niej ważne... Błaga Mateusz Stenzel
Mateusz Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Wielka moc i radość pełna miłość jaka płynie z Twojego matczynego spojrzenia - niech sprawi by Wszystkim czującym Istotom na ziemi było lżej i poczuli Twoje Miłosierdzie- nie zależnie na jakiej są ścieżce do nauk Przedwiecznego. Proszę Cię by cierpiący odczuli radość, by spracowani zwolnili, by odrzuceni poczuli się potrzebni, by w każdym z Nas zaczęła się tlić WIARA-NADZIEJA-MIŁOŚĆ,by zazdrość i pycha omijała słabych a bogatych uczyła pokory. Od wszystkich złych myśli, czynów, gestów i słów chroń NAS bo nie wiemy co czynimy.Amen.........
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
matko Boża Fatimska spraw aby zbliżające się kontrole w mojej pracy zakończyły się dla nas bardzo dobrze.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Edmunda. Żeby Bóg pomógł mu uwolnić się z nałogu alkoholizmu.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Koniec Kryzysu Finansowego! Żebyśmy Przetrwali na rynku! Żeby Nasza Szkoła Dalej się Rozwijała. Żeby praca sprawiała nam codzienną radość! Żeby Pieniądze nie były przeszkodą ale Pomocą! Żebyśmy z uśmiechem na twarzy opłacali rachunki za prąd, gaz, wodę, telefon, internet,telewizję i żeby te rachunki z każdym miesiącem były coraz mniejsze! Żeby każdy dzień rodził w nas nadzieję że to co robimy jest słuszne! Żebyśmy dalej się rozwijali każdy w swojej specjalności i żeby te umiejętności pozwalały nam zdobywać dodatkowe finanse z innych źródeł. Żeby pieniądze pojawiały się w naszym życiu ze źródeł o których nigdy nie mieliśmy pojęcia. I żeby najważniejsza była zawsze dla nas Rodzina! Spokój! Nauka! Zabawa! Żebyśmy pamiętali że rzeczy materialne są fajne ale ważniejsze jest w życiu to czego nie można kupić! Miłość do Każdej Duszy w Naszej Wspaniałej Rodzinie! Życzę Wam Wszystkim Wspaniałych Wolnych Dni Majowych i Spełnienia Wszystkich Marzeń. Dziękuje Bogu za wszystkie Dary: Dom, Wspaniłą Rodzinę, Wspaniałych Przyjaciół, i za wszystkie rzeczy materialne które posiadam! Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na Wieki Wieków Amen!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W ranach Syna Twego ukryj nas Mateńko. Amen
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, Naszego Pana Jezusa Chrystusa, za Twoim pośrednictwem proszę o szczęśliwą podróż i szczęśliwy powrót do domu.Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i swoich bliskich. Dziękuję z całego serca Matko Najświetrza, za otrzymane łaski, za wspaniałych synów i dobrego męża. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Mateczko proszę Cię o łaskę założenia rodziny, dar macierzyństwa, szczęśliwe ukończenie studiów oraz spokojną pracę.
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
o spełnienie mojego marzenia iłaskę zdrowia dla siebie i bliskich
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
o zaprzestanie aktów homoseksualnych i życie w czystości. o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty, o ochronę przed wszelkim złem, świętość i wszelkie potrzebne łaski dla Kuby
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy, siłę dla niej i pogodę ducha.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Przenajswiętsza Panienko, z największą pokorą i ufnością pragnę Cię prosić o laski Ducha Świętego dla mojej rodziny żony ,córek, i ich rodzin. Proszę Cię o mądrość dla mnie jako,mężą ,bym z obliczem wiary w Chrystusa spełniał należycie swoje obowiązki. Proszę Cię o uzdrowienie duchowe moich znajomych i o wysłuchanie próśb mojej żony. A przede wszystkim o wyzwolenie z grzechów naszych byśmy godnie mogli dostąpić życia wiecznego. Dziękuje za przeżycie 40 lat w związku małżeńskim i za wszelkie laski nam wyświadczone. Dziękujemy Ci Mateczko za opiekę Ryszard z rodziną.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Z najgorętszą prośbą Matko Przenajświętsza o nawrócenie osób mi bliskich. Janusz Andrzej
Janusz Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za pozytywne rozwiazanie sprawy Krystiana
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej pracy.
Ireneusz
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o trwaly zwiazek i dobra prace
ula
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boża Fatimska daj mi dar poznania języka angielskiego i dopomóż mi wyjechać z pracy na kurs języka angielskiego.
Paweł
 

Świeca wieczysta
Matko moja błagam o uzdrowienie z nałogu,błagam i proszę o łaskę nawrócenia w mojej rodzinie. Tomasz
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej córki Hanny o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych oraz o właściwy, zgodny z wolą bożą wybór uczelni, aby mogła na niej rozwijać talenty dane jej od Pana.Dziękuję za wsparcie modlitewne. Chwała Panu! Helena
Helena
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym znaleść partnera życiowego oraz pracę.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Bogu i Maryi za szczęśliwy przebieg operacji serca i za wszystkich wspaniałych ludzi jakich stawiał na mojej drodze w szpitalu. Proszę o zgodę, pokój i miłość w mojej rodzinie. Elżbieta
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślność dla naszej Ojczyzny, o krzewienie wartości chrześcijańskich i ustawodawstwa nie przeczącemu Prawu Bożemu. Proszę o nieodwoływanie ministra sprawiedliwości Gowina. Poseł Palikot zapowiedział zbieranie podpisów, by odwołać go, bo \"stoi na straży Biblii\". Cieszy się, że gdy podpiszą się jego sprzymierzeńcy w rządzie, będzie brakować tylko jednego podpisu, który z pewnością znajdą. Mateczko Najświętsza, prosimy, byśmy mieli Bożych ludzi w rządzie i ministra sprawiedliwości, który się modli. Nie daj zwyciężyć Twoim przeciwnikom również w szeregach władzy naszego wiernego Tobie kraju.. Prosimy.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę daj mi siły do pokonania swoich słabości. Proszę dopomagaj mi w codziennym życiu i zabierz złe myśli o innych.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska proszę Cię o dar rozumu i dobrych wyborów dla mojego brata Rafała. Miej go w swojej opiece i pomagaj mu nieustannie. brat Staszek
Stanisław
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska prosimy z całą rodziną szczęśliwe zdanie matury dla Pauliny.
Laura
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boża o szczęśliwe rozwiązanie problemów domowych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie egzaminu maturalnego oraz o dobry wybór studiów. Ciebie proszę, wysłuchaj mnie!
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o pomyślne zdanie egzaminów mojego syna Ignacego a także właściwy wybór liceum
Blanka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaski potrzebne dla mojego brata potrzebne by dobrze przygotował się do matury, pomyślne zdał egzaminy i wybrał studia zgodne z powołaniem.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,by spełniły się wszystkie intencje,o które wcześniej prosiłam,związane ze mną i moją najbliższą rodziną oraz z Michaelem Jacksonem.Aby sprawy ułożyły się pomyślnie.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, prosimy Cię o opiekę nad Łukaszem, jak najszybszy powrót do zdrowia a także dar Ducha Świetego dla lekarzy którzy ratują jego zycie. Paulina i Adrian
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża. Proszę Cię o ratunek dla Oli. Proszę Cię wybaw ją od cierpień fizycznych. Pozwól cieszyć się życiem, chwalić Boga zdrowym ciałem, wolnym od choroby. Daj jej łaskę wiary - dar odwagi w podejmowaniu dobrych decyzji i ufności w Miłosierdzie Boże. Dziękuję Ci za Olę. Za jej życie. Za jej dobre serce.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie,dobre samopoczucie i powodzenie na testach gimnazjalnych. Chwała Panu!
Iga
 

Świeca wieczysta
Przez Wstawienictwo Maryji; Prosze o dar Powołania życiowego, o zdrowie rodziny, za krajową rade radjofonie i telewizje żeby dała konsesje na cyfrowe nadawanie radio Maryja 1 miejsce na cyfrowym multipleksie
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o modlitwę za moją mamę Zofię moją siostrę Katarzynę jej męża i ich dzieci o łaskę światła i inne potrzebne łaski do nawrócenia. Powierzam ich Tobie Maryjo. Amen
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ks Maksyma o żywą wiarę. Powierzam go Tobie Maryjo
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
aby mąż Robert powrócił szczęśliwie do domu i rodziny.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateczko. Mam trudny czas w pracy. Proszę o utrzymanie pracy. Dopomóż.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateczko. Proszę o łaskę miłości w moim małżeństwie, o uzdrowienie naszego związku, abym była jedyną kobietą w jego życiu. Proszę także za moim synem Mateuszem,aby dobry Bóg poprowadził go właściwą drogą, aby nie popadł w alkoholizm, zdał maturę. Maryjo zlituj się nad nami.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Ewy i Grzegorza, aby dobry Bóg ich poprowadził właściwą drogą. Powierzam ich Tobie Maryjo
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateńko wybłagaj u Swojego Miłosiernego Syna łaskę zdrowia,siły i bezpieczeństwa dla mojej mamy.Wspieraj w nauce moje dzieci, chroń je przed chorobami ,złem i niebezpieczeństwami.Błagam Cię o łaskę nawrócenia mojego ojca z nałogu pijaństwa.Proszę aby wytrwał w postanowieniu życia w trzeźwości.Natchnij go wiarą i czystością serca.Spraw aby już nigdy w życiu nie wyrządzał zła a kierował się dobrym słowem,dobrymi uczynkami i miłością do bliźnich. Miej moją rodzinę w swojej opiece .Pełna ufności w Twoją Matczyną Miłość i Miłosierdzie dziękuję
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę jego życia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o to, bym czuła jego obecność przy mnie. Bym nigdy nie zwątpiła w jego siłę i miłość.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą i Jezusa Miłosiernego o powstrzymanie naszego prześladowcy przed niegodziwościami, których doznajemy każdego dnia. Proszę Cię Pani przenajświętsza by prawda zwyciężyła i by dobrzy ludzie wsparli nasze działania by zniweczyć zło, które sieje ten opętany złem człowiek.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Wiem, że zrobiłam źle, proszę, o modlitwę, żeby mój błąd był wybaczony. Karolina
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę nie mamy już sił walczyć z ludźmi którzy nas prześladują i niszczą...Proszę o modlitwę bo sami tracimy już resztki nadziei i wiary oraz wiary w Boże Miłosierdzie... Proszę o modlitwę za nas bo nie wiem co mamy dalej robić... M
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z nowotworu, chorej i bardzo młodej osoby - 18 lat, koleżanki Justyny. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy, napisanie pracy mgr i skończenie studiów oraz o dobrą dziewczynę. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O wylanie Ducha Świętego na uczestników Misji Warszawy - osoby przygotowujące wydarzenia oraz zaproszone.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie mojego wujka z nałogu alkoholowego
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą organizację czasu, motywację do szukania pracy i znalezienie dobrej pracy, w której będę mogła wypełniać Ewangelię.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matuchno Fatimska prosze o zdrowie dla mnie i prosze o opieke mojej rodziny
Czeslaw
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mojego Ojca duchowego Księdza Andrzeja Tekieli o łaski Boże dla niego.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo w mojej rodziny.
bogusława
 

Świeca trzydziestodniowa
O cudowna św. Marto uciekam się pod Twoją opiekę, powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach i wsparciu w moich doświadczeniach. Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach, o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość, która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii gościłaś Zbawiciela świata Jezusa. Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny, abyśmy w sercach Boga zachowali, a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli, a szczególnie w aktualnej potrzebie znalezienia dobrej pracy dla mojego męża Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach, pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka kładąc go u swoich stóp. Amen
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże proszę Cię, uzdrów mnie. Czuję się tak bardzo nieszczęśliwy i wydaje mi się, że tak będzie już zawsze. Kiedy cierpię, moja choroba mnie przytłacza i nie potrafię myśleć o niczym innym. Proszę Cię, połóż na mnie Twoje uzdrawiające dłonie i przynieś mi ulgę. Wierzę, że Ty masz moc, aby mnie uzdrowić, moc, którą tak wiele razy objawiałeś, gdy byłeś na ziemi. Wierzę, że pragniesz tylko tego, co jest najlepsze dla mnie, dlatego proszę Cię, udziel mi łask, których potrzebuję. Jeśli nie jest Twoją wolą, abym został teraz uzdrowiony, to proszę Cię, wesprzyj mnie w tym cierpieniu. Poślij Twego Ducha Świętego, aby mnie pocieszył i umocnił. Proszę Cię, błogosław szczególnie tym, którzy się mną opiekują. Ufam Tobie, ufam Twojej wielkiej miłości do mnie i powierzam się Twoim dłoniom. Amen.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę wiary dla mojego Taty- Zygmunta, o miłość i porozumienie w rodzinie,oraz za Ojczyznę.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza, Sonii, Rafała, Marcina, Dawida i Drugiego Dawida, Joli, Patryka,Piotra,Mariana , Marioli , Kamila , i łaskę zdrowia dla Tomasza i Krzysia . O miłość w mojej rodzinie i za młodzież , o ożywienie wiary w mojej parafii
DARIUSZ
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i siłe do walki z choroba dla mojej mamy Elżbiety Anita
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Od złych ludzi chroń mnie Boże.Proszę o spokój i usunięcie złych ludzi z mej drogi na zawsze. Proszę o dobrych księży na drodze,duchowych przewodników, którzy rozumieją innych i dają dobre przemyślane rady.Proszę o księży którzy udzielają rad pod wpływem Ducha św. i po spowiedzi.O siłę do zycia i usunięcie przeszkód które przeszkadzają mi sie rozwijać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię Matuchno aby moja siostra uwolniła się z nałogu alkoholowego,proszę Cię również aby mój syn Łukasz znalazł pracę i szanował ją.Miej także w swej opiece syna Michała i wnuka Olafa,którego wychowujemy z mężem
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie Mateusza z raka krtani
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie mojej przyjaciolki Danusi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za moją córkę Dorotkę, Andrzeja i moje .
aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i opiekę nad moją córeczką. Chroń mój dom przed złem i niebezpieczeństwem. Proszę o to, żebym się z mężem nie kłóciła, o dużo miłości między nami i wyrozumiałości. Proszę o to żeby w pracy wszystko się układało, żeby nie było żadnych trudności. Proszę o błogosławieństwo i synka.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
PROSZE O TO SABER STAL SIE DOBRYM ODPOWIEDZIALNYM OJCEM ALUNI ABY LOZYL NA JE UTRZYMANIE TROSZCZYL SIE ONAS
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza uproś swego syna potrzebne łaski dla chorego Łukasza.Krzysztof
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska chcieliśmy z całą rodziną prosić o szybki powrót do zdrowia dla Łukasza.Laura
Laura
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o opiekę, pomoc i wsparcie dla mojego Wnuka Pawła
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Boża Fatimska chciałam podziękować za otrzymaną pracę i z całego serca proszę o jej utrzymanie. o zdrowie dla siebie, rodziny, błogosławiństwo Boże dla całej rodziny. O nawrócenie brata Mateusza oraz wolę walki dla siostry Renaty w walce z alkoholizmem, o zdowie dla babci, mądrość dla Wiktorii i zdrowy rozwój Alanka. Wdzięczna Marzanna
Marzanna
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZE O MILOSC I DOBRY DLA MNIE ZWIAZEK ,Z EZCZYZNA KTORY BEDZIE MOIM WSPARCIEM WE WSZYSTKICH SFERACH ZYCIA BEDZIE OTACZAL MNIE WIEKA MILOSCIA
Anna
 

Świeca wieczysta
PROSZE O WSZELKIE LASKI DLA MOJEJ CORKI ALICJI ,BY DOBRY BOG SPRZYJAL JEJ WE WZYSTKICH SFERACH ZYCIA PROSZE TEZ O WYJSCIE Z DLUGOW ,POPRAWE MATERIALNA I PRACE
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrego męża, który niebyłby egoistą,który widziałby problemy powyżej swojego czubka nosa i rozumiał je całościowo.Proszę o katolika, który pokocha mnie całym sercem. Proszę o spokój o dobrych ludzi na drodze, którzy nie wykorzystują innych dla swoich indywidualnych egoistycznych celów.Proszę tez o dobrą prace,zdrowie i dary Ducha Św.
Anna
 

1 |
...
 934 |
 935 |
 936 |
 937 |
 938 |
 939 |
 940 |
 941 |
 942 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020