Świeca siedmiodniowa
O pomyślność i rozwój naszej Ojczyzny Polski, nawrócenie grzeszników do Boga i za mojego synka Piotrusia, aby wzrastał w mądrości Bożej.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,aby Duch Święty oświecił mój umysł.abym mogła podjąć właściwą decyzję.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Za większe zrozumienie i empatii przez słyszących w stosunku do Kultury Głuchych i całej społeczności Głuchych oraz ich języka, czyli Polskiego Języka Migowego. Za duszę księdza Jakuba Falkowskiego, który postawił Instytut Głuchoniemych na Placu Trzech Krzyży w Warszawie i był po stronie Głuchych i ich języka. Dla nas jest już świętym oraz ojcem chrzestnych dla całej społeczności Głuchych w Polsce.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje za wszystkie dotychczasowe łaski i prosze o nadzieje, wiare i miłość dla moich Dzieci , a szczególnie o dobre rozeznanie drogi Zyciowej dla mojego wnuka Piotra .. Jezus Zmartwychwstał..
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
+JMJ O uzdrowienie wewnętrzne, przywrócenie radości oraz chęci do życia.
Agata i Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Za Tate, ktory Ciebie, Boze, szuka.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Szczerze proszę, Panie, o zdrowie i szczęście w mojej rodzinie. Pragnę, aby każdy był podporą dla innych szczególnie w ciężkich chwilach.
Maja
 

Świeca siedmiodniowa
Za walczącą z ciężką odmianą nowotworu kości Izabelę Partykę! Aby wróciła do swoich przyjaciół i dawała świadectwa walki o własne życie. By nie brakowało Jej wiary, nadziei i miłości.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zawarcia sakramentu małżeństwa dla Marty i Marcina
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie mamy
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Za walczącą o swoje życie w dalekich Chinach Izabelę Partykę. O ty by nie zabrakło Jej wiary, nadziei i miłości!
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
-Za zbawienie, dary i owoce Ducha Świętego dla mnie i wszystkich osób, których spotkałam na drodze życia, -Z prośbą o dar przyjaźni i miłości w naszym życiu, -Dziękczynnie za wszystkie otrzymane dary i łaski od Boga, -Za wstręt do grzechu i miłość do Boga i dobra, -Za dusze czyśćcowe, aby doszły do Boga, -Za nas, abyśmy uniknęli czyśćca i poszli prosto do nieba, -O życie zgodne z wolą Boga, -O uleczenie ze skrupułów i prawidłowo uformowane sumienie, -O uzdrowienie ze zranień z przeszłości, emocji i nieuporządkowanych pragnień, -O nawrócenie z ateizmu Michała K oraz o powrót na drogę wiary dla naszej rodziny, -O zdrowie duchowe i cielesne, -O radość i pokój dla Moniki S, Magdy S, Rafała K i nas wszystkich, -O spełnienie tych marzeń i pragnień, które są dobre i podobają się Bogu, -Dla mojej mamy o wszystkie potrzebne jej łaski, -Dla całej mojej rodziny i wszystkich rodzin na świecie o zgodę i pokój w nich, -O otwarcie na dar życia i pokochanie go, -W intencji małżeństw, aby przezwyciężyli kryzysy, -O męża dla mnie i dla Moniki S, aby były szczęśliwe i wolne od zła. Bądź wola Twoja, Panie Boże
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaski dla mojej rodziny. O mądrość żebym potrafiła właściwie wybrać przyszły zawód. Matko Przenajświętsza, proszę Cię o dobrego męża, abym mogła z nim stworzyć szczęśliwą rodzinę pełną miłości i szczęścia.
Patrycja
 

Świeca wieczysta
O zdrowie ,miłość,wolność, pokój i pomyślność w mojej rodzinie,wśród moich Przyjaciół i tych,których nie znam.Abyśmy jedno drugiego brzemiona nieśli,by Świat był lepszy,a człowiek sobie bratem...!!!
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
Boze,Prose zachowaj w zdrowiu moich Rodzicow,spraw,aby choroba Taty by la tylko wspomnieniem. Obdarz laska Milosierdzia i opieki moje Rodzenstwo i Ich rodziny.
Jarek
 

Świeca siedmiodniowa
O zbudowanie związku opartego na Bożej Miłości
Dawid
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo bym prosiła o modlitwę ,żebym w kącu zaszła w upragnioną ciąże,zdała egzamin na Prawo jazdy,i żebym miała spokój w domu w którym narazie mieszkam,oraz dużo zdrowia dla mnie,męża,oraz mojej całej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji mojej całęj rodziny Proszę o modlitwę
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny, wstawiennictwo Matki Bożej w znalezieniu pracy, pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna i pokój na świecie. Darek
Darek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej szwagierki Bożeny.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę znalezienia pracy i dachu nad głową dla Germano.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, aby zjednoczona przy stole Wielkanocnym zjednoczyła się także z Chrystusem i zrozumiała sens Zmartwychwstania Pańskiego.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla córki, aby wyniki badań były prawidłowe, żeby nie miała raka.
Sława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
Módlcie się o moje zdrowie , i wieczne szczęście .
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Módlcie się o moje zdrowie i wieczne szczęście.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny i przyjaciół, o zgodę i pokój, o zdanie egzaminów, poymślny przebieg budowy domu oraz o dar poczęcia dziecka, prawidłowy przebieg ciąży i porodu oraz szczęśliwe narodzenie zdrowego dziecka. Kasia z mężem
Kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
:)
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji mojego małżeństwa, aby mąż Robert powrócił do mnie i syna
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą Aleksandrę. Aby Bóg przyjął ją do Królestwa Niebieskiego.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie mojego nienarodzonego dziecka
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boże proszę Ciebie o siłę do nauki i do przezwyciężenia moich problemów.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska i Błogosławiony Janie Pawle II dajcie mi spokojną i uczciwą pracę. Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu problemów.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Bielejąca dziękuje. Nie zmam słów i nie umiem tego wypowiedzieć. Oddaję się Tobie cały. Proszę Matko miej wgląd na sytuację jaka nas otacza, proszę o pomoc i łaskę miłosierdzia dla Dominiki,Kasi,Karoliny i Maksymiliana dla taty Dominiki Andrzeja i mojego taty Floriana i brata mego Grzegorza. Proszę Cię Matko Boża i Anioły o nową pracę, która pomoże realizować plany i o radość jaką mogę dać Rodzinie i wszystkim wokoło. Proszę o siłę, pewność siebie, mądrość, moc dzielenia się i dawania. Matko Boża Tobie oddaję się i w Tobie szukam ukojenia. Od pychy i zazdrości odwróć me spojrzenie. Amen Marek
Marek Miron
 

Świeca siedmiodniowa
o nowa prace
ula
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Matka Boska objęła opieką całą nasza rodzinę ...
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o poprawę wzroku dla mnie oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny ,a także o znalezienie dobrej pracy.Dziękuję.Justyna
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O to żeby spełniły się wszystkie intencje o które wcześniej prosiłam,związane ze mną,moją najbliższą rodziną i Michaelem Jacksonem.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, o jedność i trwanie w Jezusie, a także w intencji księdza asystenta i wszystkich, którzy chcą nam zaszkodzić.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o wsparciu, wzmocnieniu a prawdziwej pokucie dla Reginy Atraszkiewicz (m. Wiciebsk na Litwie-Białorusi), jej zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, całym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla mej duże chorej rodzicielki Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi), jej zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża blagam Cię usilnie o to abyś wyprosiła u Twojego Boskiego Syna dary Ducha Świętego dla mojej żony Marzeny Anny,a w szczególności dar wiary,nadziei,miłości i po- kory.Proszę Cię,Mateńko o to bardzo i głęboko wierzę,że możesz to uczynić ponieważ Pan Jezus złożył na Twoje Święte Ręce dar potęgi i mocy rarowania ludzi przed piekłem. Proszę Cię również o Twoje szczególne błogosławieństwo i ochronę dla mojego Syna Mateusza Marię,a tagże dla Jakuba. Miej w opiece moją ziemską Mamę Helenę i siostrę Magdalenę. Za wszystkie te łask bardzo Ci,Matko Boska dziękuję!
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Mateczko moja kochana. Ty wiesz co to znaczy troszczyć się o swoje dzieci. Przychodzę tutaj by prosić o Twoja opiekę i pomoc w wychowywaniu moich synków Kacperka i Kamilka. Proszę Mateczko abym była dobrą, kochającą, i cierpliwą matką i wychowała swoje dzieci na dobrych i uczciwych ludzi, aby byli naszą radością a jeszcze bardziej Twoją o Matko. Otaczaj nas zdrowiem duszy i ciała. Spójrz na mojego męża, tak wiele jeszcze mu potrzeba do szczęścia i zbawienia. Zwróć swoje zatroskane oczy na Niego, proszę aby się nawrócił i był blisko Boga, aby zrozumiał że Boga nie ma nic. Niech zrozumie że rodzina jest najważniejsza i będzie dobrym kochającym mężem i wzorowym ojcem aby dawał moim dzieciom przykład na dalsze lata życia. Uwolnij go Matko od zniewoleń duszy i ciała, o zerwanie z grzechem kłamstwa i Tobie dobrze znanych... Maryjo pomóż nam się kochać i wspierać na dobre i złe aż do końca naszych dni. Niech złe moce nie czyhają na naszą zgubę, bo tak wiele jest dzisiaj zła na tym świecie, Św. Michale Archaniele pogromco złych duchów, - módl się za nami. Św.Józefie patronie rodzin, módl się za nami. Matko Boża Fatimska bądź z nami w każdy czas, wspieraj i ratuj nas. AMEN
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
O miłość prawdziwą i czystą. O szczęście i pokój w rodzinie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o pomoc w pokonaniu choroby, o Dary Ducha Św. dla lekarki,żeby udzieliła mi potrzebnej porady.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Witam, prosze o modlitwe w intencji nawrocenia mojego i mojej rodziny i trwania przy Bogu do konca naszego zycia. Daga
Dagmara
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekujemy Ci, Matko ukochana za Twa odwage ,gdy stalas przy swym konajacym Synu ,gdy pocieszalas Go wiszacego na krzyzu.Zanim nasz Zbawiciel wydal ostatnie tchnienie,uczynil Cie Matka nas wszystkich,stalas sie Matka dla calego swiata.Wiemy, ze kochasz nas mocniej niz nasi ziemscy rodzice. Blagamy, abys byla nasza oredowniczka przed tronem laski i milosierdzia. Prosimy,abysmy prawdziwie stali sie Twoimi dziecmi. Dziekujemy Ci za Jezusa, naszego Zbawce i Odkupiciela i dzieki skladamy Jezusowi za to,ze dal nam Ciebie.Prosimy Cie Matko modl sie za nami.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko najukochansza, najpiekniejsza ze wszystkich matek,Matko milosierdza,Matko Jezusa i Matko nas wszystkich,jestesmy Twoimi dziecmi i w Tobie pokladamy nasza ufnosc.Naucz nas widziec Boga we wszystkim,odnajdowac Go w kazdej sytuacji,nawet w cierpieniu.Pomoz nam zrozumiec wartosc cierpienia i jego zamierzony przez Boga cel. Ty sama bylas poczeta i zrodzona bez grzechu,a takze od grzechu zachowana,jednak cierpialas wiecej niz ktokolwiek.Przyjmowalas bol i cierpienie z miloscia i z niezrownana odwaga. Stalas przy swoim Synu od chwili gdy zostal aresztowany az do Jego smierci. Cierpialas z Nim,czulas kazdy cios i kazda torture ,ktorych doswiadczal.Wypelnilas wole Boga Ojca i zgodnie z Jego wola stalas sie wraz z Jezusem nasza Wspolodkupicielka. Naucz nas dzielnie przyjmowac nasze krzyze.Ufamy tobie Najmilosciwsza Matko.Naucz nas poswiecac sie dla grzesznikow calego swiata.Dopomoz nam nasladowac Twego Syna, az do oddanie naszego zycia za innych. Krolowo Meczennikow,Twe serce tak bardzo cierpialo. Blagam Cie ,przez Twe lzy wylane w chwilach bolesci,wypros dla mnie i dla wszystkich grzesznikow na calym swiecie laske szczerego wyznania win i laske skruchy.Amen.Maryjo bez grzechu poczeta ,ktoras za nas cierpiala ,modl sie za nami.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko ukochana,Krolowo Meczennikow,daj nam taka sama odwage, z jaka Ty znosilas wszystkie cierpienia,abysmy nasz bol zlaczyli z Twoim i tak oddali chwale Bogu. Pomoz nam przestrzegac wszystkich Jego przykazan ,a takze przykazan,jakie daje nam Kosciol,by ofiara Pana naszego nie poszla na marne i by wszyscy grzesznicy na calym swiecie zyskali zbawienie.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko ukochana, tak bardzo przygnieciona bolem, dopomoz nam znosic odwaznie i z miloscia nasze cierpienie ,abysmy mogli ulzyc Twemu bolacemu sercu i cierpiacemu sercu Pana Jezusa. W ten sposob oddamy chwale Bogu ,ktory obdazyl ludzkosc Toba i Nim.Naucz nas cierpiec tak,jak Ty cierpialas- cicho i cierpliwie. Daj nam laske milowania Boga we wszystkim. O Matko Bolesna ,najciezej dotknieta ze wszystkich matek,zmiluj sie nad grzesznikami calego swiata.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko najmilosciwsza ,nie daj nam nigdy zapomniec o bolesciach Twego Syna ,Jezusa. Matko ukochana, ktora tyle wycierpialas, daj nam swe odwazne serce. Daj sile, abysmy byli dzielni jak Ty i z miloscia przyjmowali cierpienie. Pomoz nam przyjmowac wszystkie cierpienia, ktore znosimy z wlasnej winy i te, ktore inni nam zadaja. Niebieska Matko ,Ty sama oczysc nasze cierpienie,abysmy mogli oddac chwale Bogu i abysmy zbawili nasze dusze. Matko ukochana,naucz nas przyjmowac wszelkie cierpienie jako zadoscuczynienie za grzechy nasze i calego swiata.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo,Matko Ukochana, ktorej serce ponad miare cierpialo z naszej przyczyny , naucz nas cierpiec razem z Toba, cierpiec z miloscia i przyjmowac udreki,ktore Bog uzna za stosowne nam zeslac. Daj nam znosic to cierpienie i niech bedzie ono znane Bogu samemu,tak jak cierpienie Twoje i Jezusa.Nie pozwol nam obnosic sie z naszym cierpieniem przed swiatem,by nie utracilo ono nic ze swej wartosci i moglo posluzyc jako zadoscuczynienie za grzechy swiata.Matko, ktora cierpialas ze Zbawicielem swiata,ofiarujemy Ci nasze cierpienie i cierpienie swiata ,bo jestesmy Twoimi dziecmi. Maryjo, najlepsza z matek,zlacz nasz bol ze swoim bolem i z bolem Pana naszego Jezusa Chrystusa,a potem ofiaruj nasze cierpienia Bogu Ojcu.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o powrot mojego meza,ktory odszedl po 35 latach malzenstwa. zona ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Matko proszę wyproś u swego Jedynego Syna łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, o miłośc, szacunek i zagojenie ran. Spraw aby mój mąż otworzył się na mnie i naszą miłośc, aby nasze małżeństwo mogło odrodzic się na nowo. Miej nas i naszą córkę w swojej opiece. Dziękuję za otrzymane łaski, za chwile trudne i radosne.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia ,o szczęście i pomyślność w szkole i życiu codziennym i o to by nigdy nie zatraciła wiary w Boga i dbała o rozwój Wiary,Nadziei i Miłości w dniu urodzin wnusi Gabrysi babcia
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą opiekę dla Marzeny i jej rodziny.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wytrwania w wierze i zwalczenia nałogu papierosowego.
Józef
 

Świeca wieczysta
Proszę Matkę Bożą Fatimską o łaskę czystości dla mnie,wyciszenia całkowitego pożądliwości ciała wspomnień obrazów pożądliwości oczu zmysłowości o łaskę przebaczenia wszystkich moich ciężkich grzechów o moje nawrócenie,łaskę świętości.Nawrócenie dla mojej żony i pojednanie nasze,nawrócenie dla mojego brata,który wierzy w krisznę.Nawrócenie dla mojej córki,która żyje bez ślubu i dziecko jest nie ochrzczone.Mam na imię Tadeusz moja żona to Gosia,córka Katarzyna,brat Mirosław.Nasze małżeństwa są rozbite.Błagam o nieustającą modlitwę waszą za nas.Bóg zapłać
Tadeusz
 

Świeca wieczysta
Prośba o dar silnej wiary dla rodziny, o uleczenie z nałogu Romana i Józefa oraz o pokój dla świata i światłość w rodzinie.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o dobrą prace o dobrego męża i łaske pojedniania mojego taty z moim bratem.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uzdrowienia psychiki bliskiej mi osoby.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnie zakończonych studiów.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za wszystkie odebrane łaski.Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Proszę takze o pomyslnosc w pracy i o dobre relacje z ludzmi z którymi spotykamy się na codzien.,a takze o dobrego meza i dzieci. Proszę takze za wszystkich zmarłych z mojej rodziny. kasia
katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o Dary Ducha Świętego, niech się wypełnia wola Twoja nie moja.proszę Ciebie Panie Jezu o łaske wypełnienie mojego powołania.. Panie Jezu proszę Cię o męża Takiego jak św.Józef, silnego i zakorzenionego w Tobie..Panie Jezu kieruj mną jak chcesz, cała Twoja.Bożena-Monika
Bożena-Monika
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji \"Przebłagalna Boga Ojca\" Bożena-Monika
Bożena
 

Świeca wieczysta
Matko Kochana Fatimska, proszę Cię o łaske nawrócenia mojej całej rodziny o żywą wiarę, nadzieję i miłość.Matko Boża proszę o Twoje ciągłe wstawieństwo za nami o łaske dobrej śmierci i Łaske Niebia, żeby radować się w Panu tu i teraz i wieczności.Amen. Bożena
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej i o.Pio prosze o potrzebne łaski dla mnie i dla moich bliskich,w rozwiazaniu trudnych problemów zyciowych Prosze o madrych,bozych lekarzy i opiekunów w opiece nad nami Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Bóg pobłogosławił Marioli potrzebnymi łaskami oraz postawił na jej drodze dobrych ludzi i lekarzy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie powołania, podjęcie pracy zgodnej z wolą Bożą i motywację do szukania pracy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaski potrzebne mojej cioci, wujkowi oraz Pani Helenie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji synów i córki ,która zdaje egzamin i kończy szkołę podstawową. Proszę by zawsze byli blisko Boga, by odnaleźli pokój i dobro, proszę o ochronę przed złymi duchami, przemocą, narkotykami. Składam wielkie dziękczynienie za okazane łaski.
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska bądż dla mnie i moich najbliższych prawdziwą mamą , taką jakiej mi w życiu zawsze brakowało. Proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych, proszę o Boże błogosławieństwo, proszę o rozwiązanie moich problemów finansowych. Pragnę, aby w moim życiu zapanował spokój i stabilizacja; żeby skończyły się ciągłe kłopoty finansowe, ciągły brak pieniędzy na życie i wieczne długi; żebym w końcu mogła pomagać finansowo moim bliskim i potrzebującym. Pragnę również tak jak inni mieszkać godnie, w zadbanym i wyremontowanym mieszkaniu - proszę.Pobłogosław moim dzieciom, aby jasno wytyczały swoje cele i łatwo je realizowały. Proszę o szczęscie i miłość dla moich najbliszych, o dobre wykształcenie i pracę. Proszę o uwolnienie moich najbliższych z wszelkich uzależnień. Proszę również o święty odpoczynek dla mojej najdroższej zmarłej Babci.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o wzajemna milosc i wlasciwa osobe oraz zdrowie dla rodzicow i corki
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mego małżeństwa, aby duch św pomagał nam w rozwiązywaniu problemów i dążenia do pełnej miłości. A także do wyjścia z nałogu Dziękuje serdecznie Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty, o ochronę przed wszelkim złem, świętość i wszelkie inne potrzebne łaski dla Kuby
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Mateczko o dobry wynik biopsji mojej żony.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za rodzinę mojego brata Wojciecha aby jego małżeństwo przetrwało ten trudny czas.
katarzyna
 

Świeca wieczysta
O łaskę zdrowia i szczęście w domu dla Norberty i Mariana zięć
Jakub
 

Świeca wieczysta
Intencje o zmianę charakteru żony mąż
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska proszę o zdrowie dla mojej rodziny o dobre wyniki w nauce dla córki Joanny, o nawrocenie mojego meza Zdzisława. Prosze takze o pozytywne rozwiazanie kłopotów finansowych orza o opieke Ducha Swiętego nad moja rodzina. Violetta
violetta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy, napisanie pracy mgr i skończenie studiów oraz o dobrą dziewczynę. Marcin
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętrza proszę o nawrócenie mojego męża Sławomira, pociągnij Go tak jak mnie pociągnęłaś w objęcia swojego Syna.
Dorota
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojej żony, dzieci i wnuczki o łaskę wiary.
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o większą wiarę i radość życia,o codzienną opiekę i spokój. O siłę na każdy dzień i pozytywne rozwiązanie wszelkich trudnych spraw. A.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
abym miał zdrowie,mniej trosk,aby wszystkie moje sprawy się dobrze pokończyly,abym znalazł pracę i wiarę w siebie
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie, łaskę dobrej i szczerej spowiedzi generalnej dla Henryka, o zdrowie dla niego, długie lata życia oraz dobrą i spokojną śmierć, życie wieczne w Bogu. Proszę również w intencji mojej rodziny, aby była Bogiem silna, o zdrowie dla naszych dzieci, by nasze małżeństwo przetrwało wszystkie próby i trudności a nasza miłość się odnowiła, o poprawę naszej sytuacji finansowej i wszelkie potrzebne nam łaski
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Do Matki Najświętszej i o. Pio o pozytywne rozwiązanie wielu problemów które w ostatnim czasie się nagromadziły w mojej rodzinie.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe rozwiązanie trudnej ciąży.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie swojego powołania o łaskę pracy dla Mariusza i dar potomstwa dla Barbary i Sławomira.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o jego nawrócenie i pojednanie z Bogiem,aby w jego w jego życiu obecny był Jezus Chrystus, bo tylko z jego pomocą odzyska spokój sumienia,stanie się dobrym ojcem i mężem, a w życiu kierował będzie się tylko prawdą,a Duch Święty obdarzył go silną wolą i pomógł wytrwać w podjętej decyzji.Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa aby przetrwało ciężkie próby a Duch Święty oddalił od nas osoby,które próbują nam zaszkodzić.Proszę pogłębienie wiary w mojej rodzinie,oraz zdrowie dla Gabrysi i Kamilka i całej naszej rodziny.Najświętsza Panienko Ukochana moja Mateńko miej w opiece moją rodzinę i moje małżeństwo.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
abym znalazła odwagę by udać się do spowiedzi generalnej
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę pracy pozwalającą na utrzymanie rodziny.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie płuc mojej mamy i taty, obydwoje mają przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Dziękuję za okazaną łaskę.Szczęść Boże wszystkim
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji syna Dawida,który zdaje egzamin i kończy szkołę podstawową oraz syna Szymona. Proszę by zawsze byli blisko Boga, by odnaleźli pokój i dobro, proszę o ochronę przed złymi duchami, przemocą, narkotykami. Składam wielkie dziękczynienie za okazane łaski. Szczęść Boże.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, oddałem się całkowicie Twojemu Niepokalanemu Sercu. Ponawiam na tej stronie moje całkowite zawierzenie. Za papieżem błogosławionym JPII mówię Tobie \"Totus Tuus ego sum\" i proszę, abyś wyprosiła mi łaskę u Twojego Syna totalnej przemiany mojego serca. Wyrzekam sie siebie i proszę, abyś nauczyła mnie \"szaleć\" z miłości do Ciebie i Jezusa. Uwolnij mnie od wszelkich lęków o siebie, abym był jak najdoskonalszym narzędziem w twoich dłoniach dla tych, do których mnie posyła Chrystus. ks. maksymilian
Maksymilian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc w znalezieniu życiowego celu oraz o pomyślność egzaminów i oświecenie, dotyczące wyboru przyszłej drogi po maturze. Bardzo proszę o modlitwę i duchowe wsparcie.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę o łaskę Wiary i nadzieję na Niebo. Proszę o zdrowie Męża,by opuścił go ból kręgosłupa. Dla wnuczki,proszę o modlitwę,by pomyślnie napisała 2.04.12 sprawdzian Szóstoklasisty. Dla moich wnucząt - półsierot,o wzajemną miłość i uzdrowienie relacji w rodzinie. Jezu, ufam,że nie opuścisz mnie w potrzebie.Maryjo, Niepokalana Dziewico, wyproś u Swego Syna łaski dla mojej rodziny.
Bronisława
 

Świeca wieczysta
Blagam o laske zdrowia dla siebie i moich bliskich o szczescie w domu i pomyslnosc , prosze tez o nawrocenie osoby ktora utracila wiare zatracajac sie w nalogu.
Maria
 

1 |
...
 933 |
 934 |
 935 |
 936 |
 937 |
 938 |
 939 |
 940 |
 941 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019