Świeca trzydziestodniowa
Mario, módl się za naszego synka Szymona, aby okazał się zdrowym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem. Daj nam siłę, żeby wychować go na dobrego i mądrego człowieka.
Magda
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o to by nasza Ojczyzna Polska była niezależna i niepodległa, by ludzie którzy nią rządzą byli uczciwi i prawi, a wskazówką dla nich były słowa: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża błagam o uzdrowienie mojego taty, o wiarę nadzieję i miłość w naszych sercach. Błagam pomóż nam, udziel potrzebnych łask, Tobie powierzam mojego tatę i całą rodzinę.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
5 maja w Warszawie zaginął Szymon Rządkowski. Ma 31 lat, 184 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał ze sobą mały, niebieski plecak i czarną czapkę z daszkiem. Ktokolwiek widział Szymona Rządkowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Proszę Matkę mojego Zbawiciela o pomoc w odnalezieniu Brata mojej koleżanki.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla : mnie ,męża, córek Oli, Gabrysi, wnuka Huberta, i Adama oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Józefa
Józefa
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia mojej Babci.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie dla Jakuba i o uratowanie jego rodziny - siostra
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby moja rodzina była szczęśliwa i zdrowa i o potomstwo dla mnie
Ewelina
 

Świeca wieczysta
Błagam Pana Boga przez Serce Ukochanej Matki Bożej Fatimskiej o Dar Prawdziwej Wiary dla córek Beatki i Kasi,wnucząt Wiktorii,Żaklin i Maika,męża Jana,zięciów Arnolda i Asmira i siebie Renaty.Proszę o opiekę nad moimi siostrami z rodzinami,szwagrami z rodzinami,teściową.Proszę o Dar Zdrowia dla Duszy i Ciała, dla mnie i mich bliskich.Błagam o miłość i spokój w rodzinie.Proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów finansowych,proszę,żebym mogła oddać wszystkie długi,żebym mogła pomagać innym potrzebującym.Ojcze przez Serce Matki Bożej Fatimskiej proszę pozwól i pomóż mi stworzyć prawdziwy dom rodzinny,oazę miłości,prawdziwą przystań dla moich córek z rodzinami oraz innych potrzebujących.Proszę o opiekę nad ,szczęśliwe rozwiązanie dla mojej chrześnicy Magdy,ułożenia sobie szczęśliwego życia dla chrześniaków Sebastiana i Grzesia.Błagam o przecięcie więzów zła jakie łączą mnie z moimi przodkami do 4 pokolenia wstecz,a przodków moich proszę Panie zabierz do Nieba.Proszę o niebo dla moich rodziców,teścia,babcie i dziadków,Basię,Andrzeja,Wieśka,Marysię,Tadzia,Marysię,proszę o miłosierdzie dla dusz,które cierpią w czyśćcu.Proszę o niebo po śmierci dla mnie i moich bliskich. Kocham Cię Boże,kocham Cię Mateczko.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w tym dniu 13 maja za uratowanie mojego małżeństwa Katarzyny i Tomasza.By zrodziła się miłość mojego męża do mnie,aby nasz sakramentalny związek małżeński oparty był na zaufaniu i miłości.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia Agnieszki, po operacji serca, prosi Wiesława
Wiesława
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko Moja prowadz mnie do Jezusa. Proszę Cię Maryjo o łaskę wiary nadziei i miłości,moim przgnieniem jest aby moja córka z zięciem się nawróciki i w wierze wychowali dwóch swoich synów.Kocham Ciebie Maryjo!
Majka
 

Świeca siedmiodniowa
Ojcze Niebieski proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Całej Rodziny Wolskich i Kołodziejów.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Dobry Boże, dziękuję Ci za szczęśliwą operację Weroniki za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie ducha i ciała a także o odkrycie bożych celów względem mnie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za szczęśliwą operację Weroniki i proszę o szczególną opieką nad nią.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za rozwiązanie problemów moich dzieci, o pomyślną maturę mojego syna, za miłość w mojej rodzinie. Barbara
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boska o zdrowie, radość, miłość, spokój wewnętrzny, miłosierdzie i wsparcie w każdym dniu mojego życia i aby wszyscy ludzie na całym świecie zrozumieli że jedyną drogą do Boga jest miłość i wzajemny szacunek. Proszę pomóż mi pozbyć się wszelkich strachów, lęków, niepokojów. Amen
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Pana Boga przez Serce Matki Bożej Fatimskiej o Dar Prawdziwej Wiary dla moich córek Beatki,Kasi,wnucząt Wiktorii,Żaklin i Maika,mojego męża Jana,zięciów Arnolda i Asmira,mnie Renaty,moich sióstr z rodzinami,szwagrów z rodzinami,teściowej.Proszę o Dar Zdrowia dla duszy i ciała dla mnie i moich bliskich.Błagam o spokój,miłość w rodzinie,o pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów.Proszę o to,żeby już skończyły się w naszej rodzinie problemy finansowe,żebym mogła pooddawać wszystkie długi,żebym mogła pomagać innym potrzebującym ludziom,żeby nasz dom był prawdziwą przystanią dla moich córek z rodzinami.Błagam o godne i spokojne życie dla mnie i moich córek z rodzinami.Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe,Błagam Pana Boga przez Serce Matki Bożej Fatimskiej o przecięcie więzów zła jakie łączą mnie z moimi przodkami do 4 pokolenia wstecz,a przodków moich błagam o zabranie do Nieba.Proszę o Niebo dla moich rodziców,teścia,babcie i dziadków,Basie,Andrzeja,Wieśka,Marysię.Tadzia i Marysię.Proszę o opiekę nad moją chrześnicą i moimi chrześniakami.Błagam o Niebo po śmierci dla mnie i moich bliskich.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o całkowite uzdrowienie ze stwardnienia rozsianego Marek
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie mojego męża Andrzeja aby czuł wsparcie a choroba była tylko wspomnieniem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie właściwej drogi w życiu.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
abym znalazł lepszą pracę
MARIUSZ
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za otrzymane dotychczasowe łaski oraz prośba o błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Michałka
Wiktorian
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę i dar rozeznania powołania dla Dominiki
Dominika
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za moją rodzinę aby wzrastała w miłości i wzajemnym zrozumieniu, o modlitwę za zdrowie i pomyślność moich córeczek, o modlitwę za moich bliskich którzy już odeszli aby mogli się cieszyć życiem wiecznym, o modlitwę za moich rodziców żonę i krewnych, o modlitwę za tych z mojej rodziny którzy nie odnaleźli jeszcze swojej drogi ku Pany naszemu, o modlitwę za mnie bym więcej nie zbłądził. Proszę o modlitwę za wszystkich którzy potrzebują wsparcia.
Dariusz
 

Świeca wieczysta
O uwolnienie i uzdrowienia Adama Adamczyka oraz zdrowie i Bożą Opiekę dla jego rodziców.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Mateczko, Błagam Cię o nawrócenie moich synów do wiary i do kościoła, proszę o zdrowie dla mojej bardzo chorej mamusi. Mateczko Najcudowniejsza spraw aby zmarły mój tatuś mógł cieszyć się obecnością u Boga w niebie. Proszę aby mój syn Bartłomiej przyjął sakrament małżeństwa i nie opuścił swojego syna i narzeczonej dla innej kobiety, aby mój drugi syn znalazł sobie dobrą żonę. Proszę Cię Matuchno o wyrwanie z nałogu alkoholowego mojego byłego męża. Pragnę Cię Mateczko przeprosić za swoje nieudolność i z całego serca podziękować za wszystko co otrzymuję od Ciebie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske zdrowia dla mojego nienarodzonego dziecka
Joanna
 

Świeca wieczysta
o wiarę,miłość,zdrowie,zgodę,szczęśliwą kochającą rodzinę,zdanie matur i egzaminów,ojczyznę
Iwona
 

Świeca wieczysta
proszę o dar łaski zdrowia obym nigdy nie straciła wzroku
Lucyna
 

Świeca wieczysta
Zdrowie i szczęście dla mojej rodziny.Dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi.
Joanna
 

Świeca wieczysta
Proszę gorąco o modlitwę z prośbą o życie wieczne i zbawienie dla mojego Taty Ireneusza,
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o Błogosławieństwo Boże dla Michała z okazji I Komunii Świętej - niech Bóg i Matka Boża Fatimska go prowadzą przez całe jego życie.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyśle zdanie egzaminu maturalnego;)
Sonia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją mamę, żeby nie brakło jej sił do powrotu na właściwą drogę, oraz za zdrowie wszystkich, zdrowie, którego zawsze brakuje.
Sebastian
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla syna Jarosława, który zmaga się ciężką chorobą - czerniak złośliwy,aby szczęśliwie doczekał się badania klinicznego, roztropność dla córki Wioletki, łaskę zdrowia dla męża, mamy, sióstr, brata a dla mnie łaskę abstynencji do końca życia.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie mojej żony moich dzieci moich wnuczek dla wszystkich w rodzinie i dla wszystkich ludzi
stanisław
 

Świeca trzydziestodniowa
Och! tyle jest spraw...ale najbardziej chciałabym móc ostatecznie wyjść ze swoich długów,wciąż płacę ciężkie pieniądze,są to już odsetki jakieś wydumane często,zarabiaja na mnie i zarobili.Niepokoją mnie moje finanse,ale kogo nie niepokoją? ! Nie jestem wyjątkiem,nie jestem też leniem,robię, co mogę,by ponaprawiać stare błędy bezmyślności.Jednak już nie daję rady ,mimo starania.I zaczyna mi poważnie szwankować zdrowie.Ludzie opuszczaja Boga,moja córka jest coraz dalej,żyje na tzw kocią łapę z pewnym ateista we Francji.Oj, trzeba mi i modlitwy i wiary. Lucyna
Lucyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O miłość w rodzinie.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o pomoc dla mojej rodziny, żeby nie było tyle nieporozumień co teraz i aby skończyły sie nasze kłopoty finansowe, żeby córka Małgorzata znalazła dobrego męża, a syn Krzysztof żonę, żeby mąż wreszcie wydoroślał, amama jeszce w zdrowiu długo została z nami
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, pomóż mi wyjść z nałogu masturbacji i trwać w czystości. Za wszystkich zniewolonych tym grzechem. P.
Paula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, wstaw się błagam u Swojego Syna za moją rodziną. Proszę o rozwiązanie problemu mojego taty i siły dla niego, o uzdrowienie dla moich Sióstr - fizyczne i duchowe, A zdrowie i nową nadzieję dla mamy, o życie wieczne dla Bernadki oraz czystą miłość i rozeznanie drogi życiowej dla mnie i mojego narzeczonego. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o pomoc w znalezieniu pracy
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla brata, wytrwanie w wierze dla rodziny, za dusze krewnych zmarłych i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o poprowadzenie mnie i mojej rodziny, o opamiętanie dla mojego ojca i rozpoznanie drogi życiowej.
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny oraz o łaskę nawrócenia, o Wiarę i Miłość.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
O siłę w chorobie dla żony Anny oraz mamy Barbary. A jeśli taka wola Boga proszę o łaskę uzdrowienia dla żony Anny i mamy Barbary.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za moich najbliższych i za mnie o opiekę Matki najświętszej oraz o dary Ducha Św oraz wiarę nadzieję i miłość dla mnie.
K.
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego brata Rafała o uwolnienie z nałogów i wkroczenie na drogę Światła i sensu. O zdrowie dla mojej rodziny oraz o łaskę wzrastania w wierze. Dla siebie o rozeznanie drogi życia i o znalezienie męża - jeśli taka wola Pana. Bóg zapłać. Jezu Ufam Tobie.
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże - dziękuję Ci za wszystko i przepraszam za wszystko. Ty powiedziałeś poprzez Syna Twojego Jezusa Chrystusa - \"proście, a będzie wam dane\" - tylko dlatego ośmielam się błagać Cię i prosić w imię Twojego Syna Jezusa Chrystusa aby moja codzienna praca pozwoliła mi się utrzymać, pomóc jak największej ilości osób stwarzając dla nich jak najwięcej miejsc pracy oraz móc założyć własną rodzinę. Modlę się też w intencji wszystkich cierpiących i potrzebujących, szczególnie za dusze czyśćcowe i osobę która najbardziej tej modlitwy potrzebuje. Adrian Ś.
Adrian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o poukładanie relacji z pewną osobą i znalezienie dobrego męża.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Egzamin z anatomii i zdrowie dla calej rodziny
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to,aby przyznano miejsce TV TRWAM na MUX-1
Ewa i Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Matkę Bożą o dar zdrowia psyhicznego.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o wstawiennictwo Maryji u Pana Jezusa. O błogosławieństwo, chleb powszedni, złączenie w miłości do nas samych i do Pana Boga oraz o wybaczenie grzechów dla mnie i wszystkich moich bliskich . Bóg zapłać .
Wiktoria
 

Świeca trzydziestodniowa
kox dziwki i lasery
Alfred
 

Świeca siedmiodniowa
o dobre przygotowanie się do małżeństwa w które zawrzemy 30 czerwca
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o pomyslne zdanie egzaminow, bym mogl skonczyzc studia oraz wstapic do zakonu(warunek Ojca przelozonego).
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza, dziękuje Ci za wszystkie dotychczasowe łaski. Proszę o Twoją pomoc w wyleczeniu mojego syna Pawła z nałogów, o wskazanie właściwej drogi życiowej dla córki Ani, o rozwiązanie problemów finansowych, oraz o błogosławieństwo i zdrowie dla mojej rodziny.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za moją mamę Grażynę żeby wyzdrowiała i mogła uniknąć operacji,o zdrowie Rafała który pokonał nowotwór i jego rodziny,o łaski Boże dla mojego brata Mariusza i jego żony żeby Pan Bóg obdarzył ich potomstwem,za naszych bliskich zmarłych Teresę i Leopolda Ignaczak,Agnieszkę Mirowską,Stanisława Mirowskiego,Urszulę Nowak,Jana i Cecylię Wardęga oraz o błogosławieństwo dla mojej kochanej rodzinki. Bóg zapłać
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Ireny oraz w intencji małżeństwa Anety i Tomasza.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy.
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Papieża.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej córki oraz o pracę, która pozwoli przeżyć
Heniek
 

Świeca siedmiodniowa
Niech się pali świeca za Robota!
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej babci aby wyzdrowiała i jeszcze długo cieszyła się życiem, a moja ciężko pracująca mama otrzymała siłę od Boga na zmagania w codziennym życiu. Również będę się modlił i o nią proszę aby moja nauka szkolna zakończyła się zdana maturą i dalszym rozwojem.
Patryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby Jezus obdarzył mnie czystością.
Tomek
 

Świeca wieczysta
Proszę o zachowanie świętości dla mojej rodziny i bliskich oraz całego narodu.
Mariusz Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wysłuchanie moich próśb
ROBERT
 

Świeca siedmiodniowa
O powodzenie i łaski Ducha Świętego na egzaminach maturalnych w dniach 13-14.05.2012. Bóg zapłać za modlitwę :)
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie duszy i ciała dla Maćka Janiaka(26l.), który jest po wypadku i 3 tydzień jest w śpiączce farmakologicznej.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Małgorzaty po ciężkiej operacji
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę szczerego przebaczenia w całego serca ziemskiemu ojcu.
Mateusz
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdanie matury z matematyki, o powołanie kapłańskie, o zdrowie rodziców i innych członków w rodzinie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, proszę Cię w intencji Agnieszki, która jest w bardzo ciężkim stanie. Wybłagaj u Boga potrzebne jej łaski zdrowia i siły. Nie pozwól, by przegrała z chorobą. Dodawaj siły i wspieraj jej rodzinę oraz bliskich.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie i zdrowie dla Taty, Babci i Wujka Kasi, dziękuję z Panem Bogiem i Maryją!
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie matury oraz egzaminu zawodowego. Za rodzine bliskich oraz przyjaciół, aby żyli ciesząc się zdrowiem. Oraz kilka wiadomych Matce Bożej.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, oddaję się pod Twoją opiekę, i proszę uproś mi cud uzdrowienia abym mogła chodzić.
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę znalezienia pracy, o uzdrowienie domowników, o łaskę wiary, nadziei i miłości w rodzinie, o wzajemne poszanowanie, w intencji tych wszystkich, za których kiedykolwiek obiecałam modlitwe, o nawrócenie w rodzinie.
dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Wszechmogący, mój Ojcze i Przyjacielu, dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakimi obdarowałeś mnie i moich najbliższych. Ty wiesz najlepiej czego potrzebujemy, niech się dzieje Twoja, a nie moja wola Panie.
Monika
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Panienko, proszę o dozgonną trzeźwość mojego męża,zdrowie i pomyślność całej mojej rodziny.Dziękuje za łaski już otrzymane.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
By moi rodzice dobrze przyjęli decyzję o odejściu z domu i ze studiów na rzecz wstąpienia do zakonu, także o siłę dla mnie. By moja rodzina rozkochała się w Chrystusie i Maryi. Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię, uwolnij Damiana od zniewolenia.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko moja ukochana, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, abym mógł zostać przyjęty do filipinów.
Damian
 

Świeca wieczysta
Maryjo pomóż mi być dobrym kapłanem. Proszę o dar modlitwy,gorliwość, czystość w słowach i czynach, mądrość, skromność i roztropność w codziennej posłudze na rzecz moich parafian i tych których spotykam na swojej drodze. Proszę o łaskę zdrowia, abym jak najdłużej mógł pełnić swoją posługę - ks. Mieczysław
Ks. Mieczysław
 

Świeca siedmiodniowa
Za znalezienie do dobrej pracy u uczciwych ludzi.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
O zwalczenie lenistwa, zdanie egzaminów oraz otrzymanie pozytywnych ocen rocznych w tym roku szkolnym. O wytrwałość i siłę w walce z szatanem oraz chorymi poglądami dzisiejszego świata.Proszę o dobrego męża - który potrafiłby pokochać mnie taką jaką jestem a ja jego.Abyśmy wspólnie tworzyli lepszą rzeczywistość dla naszych dzieci. Abym nie wahała się tworzyć lepszego świata. Proszę o uporanie się z samą sobą, ze swoimi ranami. Żeby dzisiejsza młodzież zrozumiała czym jest dobro a czym jest zło. Proszę również o modlitwę dla Japonii, o uchronienie ich przed kataklizmami oraz za całą Azję. Proszę o uzdrowienie moich oczu, skóry. O jasność umysłu i serca. Aby z mojego słowa i działania płynęła siła i wiara dla innych.Dziękuję za wszystkie modlitwy wznoszone w moich intencjach. Dzięki Ci Panie że we mnie wierzysz, dzięki Ci Matko,że mnie nie opuszczasz. Chwała Panu i Maryi za wszystkie dzieła które dokonuje w naszych czasach.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji matury, zwłaszcza z matematyki...
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, proszę Cię o łaskę wiary dla mojej rodziny oraz o to, abym znalazła w moim życiu męża, z którym będę mogła wychować dzieci w wierze katolickiej oraz prowadzić życie na Chwałę Bożą! Proszę również o wszelkie łaski potrzebne do Zbawienia dla Bartłomieja W.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
o Odwagę w życiu oraz o siły do walki ze słabościami, abym widzał cel w życiu i wytrwale do niego dążył. abym się łątwo nie zniechęcał...
Daniel
 

Świeca wieczysta
O Maryjo Przenajświętsza proszę Ciebie o łaskę zdrowia i sił dla siebie (choruję) i moich bliskich,o łaski dla nowożeńców, Anny i Adama, aby stworzyli dom przepełniony miłością i wzajemnym szacunkiem,dla córki Beaty o dobrego męża.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Mario Panno módl sie o łaskę Wiarę dla kochanej Magdy
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę macierzyństwa dla bratowej Kasi i brata Roberta
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie z nałogów moich bliskich, przyjaciół, o wejście na drogę prawości koleżanki, o wyzwolenie z bezsensu życia.
Greg
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie wzroku mamy
anna
 

Świeca wieczysta
Proszę o pogłębienie wiary, mądrości i miłości.Proszę o umiejętność współpracy i pomocy innym. Proszę o potrzebne łaski dla całej naszej rodziny w codziennym życiu i o życie wieczne dla zmarłych. Niechaj Boża Wola zwycięża w Nas wszystkich .
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za szczęśliwe narodziny mojego synka Filipa i proszę o szczęście,zdrowie dla niego, a dożo siły i wytrwałość dla mojej żony i mnie w naszym życiu rodzinnym .
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko ukochana, dziękuję ci za wyrwanie mnie i mojej rodziny z okultyzmu. To dzięki Twemu nieustającemu wstawiennictwu, Bóg dał mi łaskę nawrócenia. To Ty, Mateńko, cierpliwie pokazywałaś mi drogę do Twojego Syna, a potem broniłaś przed wszystkimi ciosami złego, które spadały na mnie i moją rodzinę przez ostatnie dwa lata. Bądź błogosławiona i uwielbiona przez wszystkich ludzi.
Malgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o światło Ducha Swiętego, pomoc i siłę w byciu prawdziwym uczniem Chrystusa. I o odwagę dawania świadectwa oraz apostołowania mojej najbliższej rodzinie, aby i Oni odwrócili się od ograniczających nałogów i odkryli prawdę Bożej Drogi. Abyśmy wszyscy podążali w dobrym kierunku, a kiedy zboczymy - wierzyli, że Pan nas już szuka i troszczy się o nas i nasz powrót do Niego. Abyśmy wracali jak naprędzej.
Anna
 

1 |
...
 929 |
 930 |
 931 |
 932 |
 933 |
 934 |
 935 |
 936 |
 937 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020