Świeca trzydziestodniowa
o szczesliwa podroz podczas pielgrzymki do Wloch dla grupy pielgrzymow z Ukrainy z miasta fastiw ...oraz o wzrostwiary w tych ludziach...
Damiana
 

Świeca siedmiodniowa
EGZAMIN Z ANATOMII
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Do Dobrego Boga z prośbą o dar mądrości i rozumu na czas egzaminów i sesji egzaminacyjnego dla Angeliki. O łaskę spokoju i skupienia. Amen
Angelika
 

Świeca trzydziestodniowa
Droga Matko, błagam o cud, który sprawi, że przestanę się jąkać, zacinać, lecz będę mówić płynnie. Proszę o wyzwolenie od niewiary we własne siły, poczucia niskiej wartości, a także agresji i nerwowości. Błagam z całego serca o wspaniałych przyjaciół, dla których będę coś znaczyć,jak i również o to, by moja i Patryka wiara w Pana Najwyższego z dnia na dzień rosła, by nasza więź z nim była silna i nierozerwalna. Błagam również o to, by mimo moich młodych lat, bo zaledwie 17-stu, mój związek z chłopakiem Patrykiem przetrwał, byśmy w przyszłości stworzyli wspaniałą rodzinę, dom i byli dumni z tego co osiągnęliśmy oraz by nasz miłość była piękna i czysta. By Patryk bez problemu zdał studia, a ja bez większych problemów się na nie dostała. Proszę by u mnei w domu nastał pokój, by ojciec przesiał być agresywny, pić alkohol.. Amen
Daria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wyboru drogi życiowej. Marzena.
Marzena
 

Świeca wieczysta
Za zdrowie całej Mojej RODZINY
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji naszego przyszłego jeszcze nie poczętego dziecka
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zwycięstwa nad nieczystością.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boga i nasza Matko błagam Cię o zerwanie z grzechem dla Kasi. Niech powróci do Rodziny i niech zobaczy,że grzech szczęścia nie daje. Maryjo błagam pomóż tej rozdartej rodzinie przez grzech. Wzmocnij męża by wytrwał przy Bogu.
Patrycja
 

Świeca wieczysta
Maryjo Matko Pięknej Miłości miej w opiece nasze małżeństwo, by uczucie nas wiążące nigdy nie wygasło.
Maciej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o lepszy słuch muzyczny, abym poprzez niego mogła między innymi służyć na chwałę Boga. Proszę o mądrość ducha i serca dla mnie i dla całego świata. Abym była stanowcza w swoich postanowieniach. Proszę również o modlitwę za Japonię.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie mojej kochanej mamusi.
Jacek
 

Świeca wieczysta
O pokój,miłość i mądrość postępowania wśród ludzi,a także zdrowie i pomyślność dla mnie i mojej rodziny...
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Za nawrócenie Jerzego, Anny, Oli i mojej Siostry Basi oraz za łaskę uporządkowania życia dla nich.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za odnalezienie właściwej dla mnie drogi rozwoju duchowego...
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia zaginionego Mateusza Żukowskiego
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
O złagodzenie cierpień dla mojego męża spowodowanych bólami nowotworowymi i zbierającą się wodą w brzuchu . Prosi żona z dziećmi.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja dziękczynna za wszystkich przyjaciół , krewnych znajomych ,którzy wspierają nas modlitwą w trudnym dla nas czasie
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najcudowniejsza proszę Cię o zdrowie. Nie opuszczaj mnie nigdy.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska czuwaj nad całą naszą rodziną (Maria, Bohdan, Jarosław, Tomasz) dopomóż nam w ciężkich chwilach życia codziennego, oraz miej nas w swojej opiece.
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
O szybka Intronizację Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski
Stanisław
 

Świeca trzydziestodniowa
o Najświętsza Panienko Fatimska zwracam się z prośbą o zdrowie dla mojego synka i o to byś dopomogła mi zajść z ciążę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie i moj stan zdrowia oraz ciaze wczesna .. Przebylam kiedys aborcje mam mnostwo problemow ze zdrowiem.. Niepotrafie sie nawrocic , chociaz wczesniej mialam duzo darow nawet moja corka przemowila do mnie dzieki lasce pana oraz maria magdalena mam dopiero 22 lata jestem po osrodku dla narkomanow i roku prostytucji .. mieszkam teraz w dublinie czekam na rozwod z mezem ktory pochodzil z indii .. a moj terazniejszy partner Pawel powiedzial wprost ze mnie nie kocha ale bedziemy razem tylko ze wzgledu na dziecko ja sobie teraz tego nie wyobrazam.. chce wyjechac poniewaz stracilam prace i nie moge pracowac w hotelu poniewaz moje zdrowie mi na to wiecej nie pozwala .. zaczyna mi sie wszystko walic nie mam juz sil brak pieniedzy .. mam ochote umrzec.. lekarz nie wykryl jednak u mnie ciazy ale ja czuje ze w niej jestem mam znowi wizyte w piatek ale nie wiem czy pojde poniewaz przez brak pracy nie mam pieniedzy .. blagam o modlitwe o ulozenie mojego zycia .. i prosze Pana aby mi wybaczyl i dal mi ostatnia z szans chce znow go poczuc wybacz mi Ojcze ma glupote .. alew wiesz ze zlo nie dawalo i nie daje mi sie zblizyc czeste wizyty u egzorcysty ktore przerwalam pomagaly ale i rujnowaly moje zycie ... Pawel jest w polsce przesmiewa ze dla dziecka mnie poslubi ale to nie bedzie milosc ja rozwodu jeszcze nie mam, prosze w modlitwie rowniez o niego jest bardzo zamknietym chlopakiem w sobie ma 26 lata i ma problem z alkocholem .. jego ojciec bardzo duzo go naduzywal .. ~Pawel przewaznie spedza, czas u rodzicow swoich przyjaciol (Ludwika ) gdzie on tez mieszka w irlandi z zona i dzieckiem , pochodza z jednej wioski .. prosze o otworzenie Pawlowi oczu na zycie wlenie w niego milosci i radosci nie koniecznie do mnie poniewaz nic na sile .. ale zeby zrozumial ze jest wartosciowym czlowiekiem .. Boze jak ma tak moje zycie wygladac to ja chce umrzec i byc obok ciebie Agnieszkaz Bydgoszczy Pawel Sieroszow
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Podziękowanie za wszystko, czego doświadczamy każdego dnia, obyśmy umieli dostrzegać ogrom otrzymywanych łask; O znalezienie dobrego męża dla Kingi, Kasi i żonę dla Dawida; O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny; O pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, egzaminach i znalezieniu pracy; Za wszystkich słabych i wątpiących, by spotykali w swoim życiu osoby, które pokażą im właściwą drogę.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O Bożą opiekę dla dzieci;Zuzanny, Kasi i Michała. - ołaskę szczerej Wiary i nawrócenie się do Chrystusa. Proszę pokornie o uzdrowienie relacji Andrzeja i Marianny. Jezu - przyjdż nam z pomocą.
Marianna
 

Świeca trzydziestodniowa
za powrót do zdrowia
Maksymilian
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo miej w opiece Anię i Stasię. Wypraszaj im wszelkie potrzebne łaski i zdrowie. Kocham Cię i dziękuję Ci za wszystko!
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O kierownictwo duchowe dla Piotra i wiele światla Ducha Sw. na nowej drodze do Boga.
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe dla mojej całej rodziny a zwłaszcza dla rodzocow , zeby byli jeszcze z nami długo.Prosze rowniez żeby Mariusz był ze mna i żeby mnie kochał tak ja jego.Bardzo mi na nim zalezy.
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska, serdecznie Ci dziekujemy za cud jakim jest poczecie po 6 latach naszego dziecka. Jestem w 12 tyg i obok malenstwa wykryto krwiak, prosze Cie kochana Matko o modlitwe za to malenstwo, aby roslo i rozwijalo sie prawidlowo i by przyszlo na swiat w terminie, i aby ten krwiak sie wchlonal. Blagam Cie tez o zdrowie i wytrwalosc dla mnie, i uleczenie mnie z mojej okropnej alergii. Poblogoslaw Matenko mojemu cudownemu mezowi i mi. Prosze i dziekuje Ci z calego serca
Agnieszka i Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę umocnienia wiary, nawrócenie się, roztropność, ochronę od złego oraz zdrowie dla moich dzieci i wnuczek, o dobrą pracę dla syna i córki.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
O moje powołanie, za chrześcijan na całym świecie którzy są prześladowani, o pokój na świecie, chorych i umierających. I aby było we mnie więcej wiary.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
o wiele potrzebnych łask, nadzieję, siłę i wiarę dla Darii i całej jej rodziny
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji Bogu wiadomej za wstawiennictwem św.Rity
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji mojego Przyjaciela Davida, który aktualnie nie chce nawet mnie wysłuchać, zawierzył opinii osób 3-cich. David 17.06.2012r., będzie obchodził swoje urodziny i karmę duchową to jedyne, co mogę Jemu obecnie ofiarować... Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją koleżankę, aby wytrzymała ciężki okres w życiu i pomyślnie rozwiązał się jej problem.
Klaudia
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę uwolnienia,uzdrowienia z choroby nowotworowej,łuszczycowego zapalenia stawów,chorób kręgosłupa,problemów z pamięcią i depresją, otwarcie się na Ducha św.,o dary i światło Ducha św.,wytrwanie w wierze i miłości dla Julity, oraz o łaskę nawrócenia, wiary,łaskę uwolnienia,uzdrowienia,otwarcie serc na Ducha św.,powrót do kościoła i dobrą spowiedź dla całej rodziny : Macieja,Katarzyny,Małgorzaty,Grzegorza, Michała,Anny oraz o szczęście i miłość w rodzinie.
Julitta
 

Świeca trzydziestodniowa
achy nam sie udało poczac małom istotke
D
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję PANU BOGU za wszelkie łaski jakie otrzymuję każdego dnia,za JEGO obecność w mojej rodzinie,siłę miłości i radość jaką nas obdarza.Proszę CIĘ PANIE pozostań z nami na zawsze i miej nas w SWOJEJ opiece, moją żonę Alicję,córkę Joannę,syna Łukasza,czworo dzieci w mojej rodzinie zastępczej moją mamę i braci,Marlenę,Andrzeja,bratową Alicję i jej córki,chorego Janka.Miej w opiece PANIE BOŻE Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza i jego Sekretarza Księdza Tomasza Szopę.Proszę o łaskę Nieba dla mojego taty Józefa i dusze krewnych zmarłych.Obdarz PANIE opieką naszych kapłanów i misjonarzy Ks.Macieja,i cały POLSKI NARÓD.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w odnalezieniu drogi życia, spokój ducha i wolnośc serca, siłę na każdy dzień i nadzieję, poznanie dobrego męża.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za otrzymane łaski. O to,by moi Rodzice żyli w BOGU i by się nie kłócili. O zdrowie dla wszystkich ludzi na całym świecie.3 O nawrócenie się grzeszników. O Życie Wieczne dla wszystkich Zmarłych. O dobre zdanie egzaminu. O dostanie się do szkoły. O czystość serca dla wszystkich ludzi.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
za duszę mojej zmarłej mamy Michaliny, o zdrowie dla mojej koleżanki Ewy , za zdrowie mojej córki , chłopaka Andrzeja i o moje zdrowie duchowe i fizyczne.
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko ukochana proszę,pomóż ŁUKASZOWI ułożyć sobie życie,poprowadź go
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię o szczęśliwy urlop mojego syna Michała,proszę,miej go w swojej opiece
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia, zarówno fizycznego jak i (a może przede wszystkim) duchowego, o siłę, wiarę i nadzieję w to, że z wszystkim sobie poradzę, odzyskam zdrowie i znajdę swoje szczęście u boku kogoś, kto na to zasługuje. O zabranie ode mnie ciągłych wizji z przeszłości, o to, żebym zapomniała o kimś kogo kocham, skoro Bóg nie chce żebyśmy byli razem, bądź o iskierkę nadziei, że ta osoba nie do końca skreśliła to co nas łączyło (jeśli taka jest wola boża) O cierpliwość dla siebie, zrozumienie i pogodzenie się z tym, co otrzymuję od Pana Boga, mimo, że nie jest tak, jakbym chciała. O zdrowie dla moich bliskich, o dary Ducha Świętego dla przyszłej bratowej, żeby nie zniszczyła tego, czym ją Bóg obdarzył, o jej wdzięczność za urodzenie zdrowego dziecka i zdobycie mężczyzny, który zapewni jej spokojne i szczęśliwe życie.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
uzdrowienie duchowe z ran z przeszlosci
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
za moje małżeństwo aby się nie rozpadło i za dzieci i chorą żonę.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matuchnę Boską aby miała mnie i całą moją rodzinę w swojej opiece, aby dała mi siły do tej ciężkiej pracy.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko ukochana,tak bardzo przygnieciona bolem,dopomoz nam znosic odwaznie i z miloscia nasze cierpienie,abysmy mogli ulzyc Twemu zbolalemu sercu i cierpiacemu sercu Pana Jezusa.W ten sposob oddamy chwale Bogu, ktory obdarzyl ludzkosc Toba i Nim. Naucz nas cierpiec tak jak Ty cierpialas- cicho i cierpliwie. daj nam laske milowania Boga we wszystkim. O Matko Bolesna,najciezej dotknieta ze wszystkich matek, zmiluj sie nad nami.Matko Najmilosciwsza blagamy o wstawiennictwo u Twojego Syna,blagamy o laske uzdrowiena z choroby dla Kazimierza, blagamy o pomyslne leczenie,blagamy o zycie.O MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA ,MODL SIE ZA NAMI,KTORZY SIE DO CIEBIE UCIEKAMY. JEZU UFAM TOBIE. Kazimierz i Wanda.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o laske zdrowia dla mojego nienarodzonego dziecka
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski dla Michała, dostanie się na studia zgodne z powołaniem oraz znalezienie dobrej wakacyjnej pracy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie Mieczysława z nałogu alkoholowego.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie Leszka z niewoli grzechów i długów.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla małżeństwa Maryli i Janusza.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Ryszarda.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe poczęcie dla Luizy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Bogusi.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie Roberta z homoseksualizmu.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże prowadzenie dla mnie we wszystkim, co robię. Odkrycie woli Pana w powołaniu zawodowym i łaski potrzebne do wypełnienia powołania.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla naszej drużyny narodowej w piłce nożnej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Matko Jezusa Chrystusa, uproś Syna swojego o łaskę zdrowia dla Madzi.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
za moje małżeństwo
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Przez ręce Matki Bożej Fatimskiej proszę Boga o przebaczenie grzechów i wieczną szczęśliwość w Niebie dla dusz Ś. P. moich Rodziców Janiny Kurek i taty Józefa oraz ojczyma Michała...DZięki Ci Boże za ich opiekę nade mną, za wychowanie...
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o miIość wzajemną i sakrament maIżeństwa z mężczyzną którego noszę w sercu jeśII tyIko taka jest woIa Pana naszego Jezusa Chrystusa
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji za mnie samego, azeby SWIATOWI OSZUSCI FINANSOWI, ktorzy doprowadzili do upadku dobrej sytuacji gospodarczej spoleczenstw w Europie, NIE DOPROWADZILI DO UPADKU FINANSOWEGO MNIE oraz nie wywolali u mnie calkowitej rezygnacji od starania sie spedzania poczciwie zycia. Zeby sytuacja pracy oraz godnosci materialnej, zwlaszcza dna mnie i mojej rodziny, w Unii Europejskiej zdecydowanie poprawila sie cudownie w ciagu najblizszych 2 tygodni; albo o pospieszne przyjscie zbawcze Pana Jezusa i wyzwolenie LUDZI DOBREJ WOLI od zadreczenia nas na smierc przez tych antychrystow i wichrzycieli, zwlaszcza od falszywego proroka, ktorzy naszym kosztem i w celu zdobycia Europy i wyniszczenia katolicyzmu, okupuja nasze kraje chrzescijanskie i pasozytuja na nas. Przyjdz Panie Jezu -wyzwol cialo, dusze moja, wyzwol ciala, dusze naszych bliskich; niech sie diabel, wampir heretycki na nas nie msci, Amen!
Z
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji za Damiana, azeby, skoro sie tak bardzo natrudził przy napisaniu prósb o tak wielce potrzebnych nam w dzisiejszych czasach zaletach ludzkich, Pan Bóg za wstawiennictwem Mamy naszego Zbawiciela Krolowej Maryi Fatimskiej obdarzyl Damiana WIELKIMI ŁASKAMI, oraz zeby zakwitly jego dobre talenty i powolany zostal do swietej sluzby kaplanskiej i zostal wspanialym misjonarzem ojcem dominikaninem, dlatego prosze tez dla Damiana o dar poprawy gramatyki jezyka polskiego, o cudowna nauke jezyka chinskiego i angielskiego oraz japonskiego; i aby przybyl do mojego miasta w Chinach, tj. Qinzhou pomogl nam zbudowac nowy kosciolek pod wezwaniem: Church of Mercy of the Sacred Heart of Jesus and the Immaculate Heart of Mary. Szczęść Boże Siostrom za modlitwy w tych intencjach i szczęść Boże Damianowi szczegolnie w dzisiejsze swieto Zstapienia Ducha Swietego na Apostolow w wieczerniku!!!!!!!
Z
 

Świeca trzydziestodniowa
Powierzam swoją miIość do Niego , ufam że będziemy razem poIączeni świętym węzIem maIżeństwa jeśIi tyIko taka bedzie woIa Pana naszego Jezusa Chrystusa. Proszę o miIość wzajemną
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O UZDROWIENIE DUCHOWE, O DOBREGO MĘŻA, O UZDROWIENIE DLA RODZINY I ZNAJOMYCH
BEATA
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji kobiety poszkodowanej w wypadku samochodowym pod Karlovacem na Chorwacji. Żeby zachowała życie, maksymalną ilość zdrowia, żeby szybko wracała do zdrowia i żeby nie została ani kaleką ani inwalidą w wyniku tego wypadku.
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Za wszystkie osoby które poznałem na rekolekcjach i na Lednicy , O światło Ducha Świętego dla nich wszystkich i dla Dominika
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Najświętsza Matko za wszelką dobroć i proszę Cię Matko o łaskę donoszenia mojego dzieciątka. Monika
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najdroższa oddaję się ze swoją Rodziną pod Twoją opiekę, szczerz nas od wszelkiego złego na tym świecie. Twojego Syna Jezusa Kocham!, Jezu Ufam Tobie i uczyń ze mna co zechcesz.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji umocnienia miłości i więzi małżeńskiej a także o łaskę przebaczenia w sercu żony dla mnie!Jurek!
Jurek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki,by wyzdrowiała, otrzymała pracę i poznała odpowiedniego kandydata na męża,by razem szli drogą Jezusa. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki,by wyzdrowiała, otrzymała pracę i poznała odpowiedniego kandydata na męża,by razem szli drogą Jezusa. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Elżbiety
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, dziękuję za wszelkie łaski, proszę o pomoc w odnalezieniu się na nowym stanowisku i o dobrze wykonywaną pracę. Proszę o łaski dla mojej rodziny, Ty wiesz jakie mamy problemy. Kocham Cię Matko Przenajświętsza.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę za przetrwanie małżeństwa mojego brata Wojciecha.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w pewnej intencji.
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
O wypełnienie się woli Boga w życiu Marcina Wojtaszka- mężczyzny chorującego na raka.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
O pełnie woli Bożej i łaski potrzebne do jej wypełnienia, dla mnie i całej mojej rodziny. Dziękuję za łaski otrzymane od narodzenia mojego aż do tej chwili. Wielkie Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boga i nasza Najukochańsza Opiekunko i Wspomożycielko. Błagam Cię o wstawiennictwo u Syna Twego o uratowanie mnie z tragicznej sytuacji życiowej. Tobie powierzam swoją przyszłość i ufam, że nie zostawisz mnie w niewoli złego ducha. Twoja wierna czcicielka Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boża Fatimska proszę Cię o pomoc w dostaniu się na kurs języka angielskiego.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o moją mamę która ma problemy z alkoholem i a cała naszą rodzinę .
Arleta
 

Świeca siedmiodniowa
O Paruzję.
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza ,aby znalazł pracę.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Abym nie bała się ewangelizować innych i abym wiedziała co chcę robić w przyszłości.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów zawodowych męża .Wiary w drugiego człowieka.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
praca i zwiazek
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Pani Fatimska proszę Cię z całego serca o znalezienie kandydata na przyszłego męża dla mnie i mojej siostry, o zdanie egzaminu zawodowego i o pogodzenie się z najbliższą rodziną, o zgodę i pokój.
Lidia
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę przemiany,zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego,dla mnie i znajomego o uzdrowienie naszych relacji i z czasem zejścia się naszych dróg w jedną jeżeli to jest zgodne z Wolą Bożą.Amen
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o nawrocenie Sachy i Oliwiera na wiare katolicka, o laske zdrowia dla moich najblizszych, znalezienie meza z ktorym polaczy mnie prawdziwa milosc. Panie dziekuje za wszystko co mi dales , badz zawsze blisko mnie.
Aga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej rodziny,miłość i opiekę Opatrzności Bożej w każdej sytuacji.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla chorych.
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste daj jeszcze kilkanaście lat zycia Monice matce trójki bardzo małych dzieci. Proszę Cie o to z całego serca. Piotrek z Krakowa
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko! Proszę pomóż mi podejmować w życiu dobre decyzje. Żebym nikogo nie raniła, a przyczyniała się do szczęścia innych. Daj mi pewność siebie, pewność że to co robię jest słuszne. Proszę też o pomyślne zdanie egzaminów dyplomowych i opiekę nad całą moją rodziną. Ewelina
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska proszę o pomyślnie zdany egzamin dla mojego syna Grzegorza i pracę dla Tomka. Chroń moją rodzinę przed złem.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska Fatimska proszę Cię abyś prowadziła mnie i moją rodzinę i ochraniała przed złem.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
aby moj maz sie wkoncu odezwal ....i modlitwe za niego a za mnie o duzo wytrzymalosci
aga
 

1 |
...
 929 |
 930 |
 931 |
 932 |
 933 |
 934 |
 935 |
 936 |
 937 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020