Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski dla Alexandry
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Moja córka Agatka chodzi do szkoły katolickiej nie mam srodków na to aby mogła kontynuować naukę.Nie mam też pracy i nie poradze sobie z tym problemem bez pomocy Matki Bozej.Proszę Cię Maryjo wstaw się za mną i moją córką u Syna Twojego a mojego Pana s
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za zdrowie, jedność i miłość w mojej Rodzinie.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Matuchno Najświętsza proszę Cię oto, abym miała zawsze czystą duszę i serce, aby Pan Jezus zawsze był obecny w moim sercu, bym nawet w najtrudniejszych chwilach życia zawsze ufała Bogu, aby w godzinę mej śmierci był przy mnie Kapłan z Najświętszym Sakramentem. Proszę Cię także, abym mogła znależć pracę i za moją rodziną o zdrowie i błogosławieństwo dla wszystkich. Błagam Cię także i intencji dusz czyśćcowych o niebo dla nich i o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza tych, którym zagraża utrata zbawienia, aby powróciły do Boga i zaufały Jego Miłosierdziu.Proszę Cię także Matuchno, aby i mnie Pan przebaczył moje grzechy i udzielił mi Swego Miłosierdzia.Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, Matko Boża Fatimska proszę Cię o siły i potrzebne łaski na czas egzaminów maturalnych i egzaminu na prawo jazdy. Wybłagaj u Najwyższego zdrowie, błogosławieństwo i wszelką pomyślność dla mnie, całej rodziny i znajomych.
Anna
 

Świeca wieczysta
Modlitwa o zdrowie, gdyż jestem po operacji serca i udarze, który spowodował paraliż lewostronny. Przy mojej silnej woli i modlitwie do Najświętszej Maryi Panny stopniowo wychodzę z niedowładu ręki i nogi.
Janina
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza, teraz, gdy moje serce jest niespokojne proszę Cię o dobrą żonę, proszę Zechcij aby tą osobą była Justyna, którą kocham,lecz teraz daleko nam do siebie. Proszę Cię wypędz z niej demona fałszu, kłamstwa, nieczystości oraz pychy. Uzdrów jej serce z wszelkich cierpień, które ją spotkały oraz rozpal ją miłością skierowaną ku mnie. Wybacz jej cały ból, który zadała mnie i innym ludziom i spraw abym i ja jej potrafił wybaczyć. Panienko Najświętsza niech się stanie tak jak Ty i Twój umiłowany Syn zechcecie, jeśli nasze drogi się mają rozejść postaw na mojej drodze kobietę, która pokocha mnie i ja ją miłością Twojego syna Jezusa Chrystusa. Błagam Cię z głębi serca o łaskę dla nas
Łukasz, Daniel
 

Świeca wieczysta
za wszystkich artystów w Polsce i na świecie ( w tym za mnie ), za dzieci i młodzież uzdolnioną artystycznie, aby szatan poszedł precz od nich, za wszystkich artystów cierpiących w czyśćcu i za wszystkich artystów nad którymi zawisł już wyrok wiecznego potępienia, o Boże miłosierdzie nad nimi szczególnie z nadzieją, że może jest jeszcze jakaś szansa na ich uwolnienie od władzy szatana, bo prorok Izajasz napisał o Jezusie Bogu, że nie złamie trzciny nadłamanej i zagasi ledwo tlącego się płomyka...Ammen
Małgorzata Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla siebie, dla mojego męża i syneczka, dla rodziców i teściów, dla dziadków i dalszej rodziny. Żeby Nas szczęście w domu nie opuszczało. Żeby był Pokój na Świecie.
Adriana
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mojego męża Zygmunta
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla całej rodziny,o to aby moje dzieci szanowały się i kochały.Proszę także o to aby sie dobrze uczyły.Matko kochana prosze o nawrócenie mojego męża.Pragnę podziękowac za wszystkie łaski dane naszej rodzinie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga, przez wstawiennictwo świętego Michała Archanioła, świętego Benedykta, świętego Franciszka i błogosławionych polskich, ażeby Kościół wytrwał w próbie, jaką Bóg zesłał na naszą wspólnotę. Boże nieba i ziemi, Wiekuisty Twórco Świata! Tobie się oddaję i proszę, żebyś strzegł moją dziewczynę od zepsucia, a mnie pociągaj do szanowania jej ciała, które jest Twoją Świątynią. Wspieraj Boże walczących z szatanem. Któż jak Bóg!
Maciek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki. O spokój w małżeństwie i dużo miłości. Proszę o zmianę mnie na lepsze.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Z prośbą do Wszechmogącego Boga Ojca o duchowe i fizyczne uzdrowienie mojej siostry Agaty z choroby anoreksji.
Justyna
 

Świeca wieczysta
Matuchno Fatimska zawierzam Ci moją rodzinę, moje dzieci Olę, Patrycję , Damiana, Agnieszkę i dzieciątko , które nosi pod swym sercem. Zawierzam Ci mojego męża Tadeusza i mnie samą jak również moich rodziców, znajomych, którzy prosili mnie o modlitwę. Prowadż nas drogą BOŻĄ DO SWEGO UMIŁOWANEGO SYNA JEZUSA, pilnuj nas abyśmy nigdy nie zeszli z Bożej drogi. Wstaw się do Pna Jezusa i uproś łaskę aby nasze dzieci założyły Boże rodziny i żyły zgodnie z Wolą Bożą-proszę o zbawienie dusz moich bliskich i mojej-Bóg zapłać, nawróć polskie rodziny
Młgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej za Polskę.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Seminarium Odnowy Wiary w Lublinie w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego. Aby jak najwięcej ludzi nawracało się i odnajdywało Boga w swoim życiu.
Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje Bogu, za to wszystko co od Niego otrzymuje. Nie zawsze potrafię docenić jego dobro i pomoc.. Proszę o pomoc, żebym zamiast okaleczać się, robić sobie krzywdę, zwracała się do Boga. Żebym nie bała się prosić go o pomoc.. Proszę również o modlitwę w intencji Testów i o to, żebym nie raniła tak bardzo swoich bliskich, abyśmy się nie kłócili.. żebyśmy umieli ze sobą rozmawiać.. Chwała Tobie Jezu!!!
Gabrysiaska
 

Świeca wieczysta
prosze o modlitwę o moc w walce z nalogiem alkoholowym i ponowne moje wejście na dobrą drogę,zdrowie i powrót moich dzieci do domu katarzyna
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Za ZMARŁYCH RODZICÓW o życie wieczne w niebie.Kocham Was bardzo mi Was brakuje. Za zdrowie dla całej mojej rodziny. Żebyśmy zawsze żyli w zgodzie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie z choroby nowotworowej
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczesliwe urodzenie dziecka synowej / Krystiana/
Jerzy ,aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za moje dzieci o laske wiary,zdrowie i szczesliwe zycie.Prosze o modlitwe takze za moje malzenstwo i nawrocenie meza,ojca i brata i o laske zdrowia dla moich rodzicow.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie mnie z nerwicy, proszę również o pomoc w znalezieniu dziewczyny, która będzie moją żoną. Proszę za moją całą rodzinę o zdrowie dla brata Sebastiana, który cierpi na depresje i zdrowie dla mojej siostry Moniki, która ciągle choruje. Proszę Cię Jezu abym nie przeklinał w nerwach moich bliskich. Przez Twoją krew proszę o złamanie wszystkich przekleństw które ciążą na mojej rodzinie. Proszę o pomoc na studiach i późniejsze znalezienie pracy.
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją córeczkę Lenkę,żeby jej nerka się wyleczyła .Violetta
Violetta
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Mateńko o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny.Proszę o nawrócenie mego syna który zostawił żonę z maleńkim dzieckiem bez środków dożycia i poszedł do innej kobiety która wiedziała i z premedytacją zabrała męża i ojca.Matko ty zawsze bylaś w tródnych chwilach przy mnie i nigdy mnie nie opuściłaś, wierzę i teraz za Twoim stawiennictwem pomozesz mu się opamiętać.Twoja od lat Apostołka Fatimy.
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu Proszę Cię przez Maryję o siłę i przygotowanie do zdania egzaminu na prawo jazdy.
Jarosław
 

Świeca wieczysta
Panie Jezu ulecz mnie ze wspóluzaleznienia ulecz moja glowe z szablonowego myslenia, blagam Cię o nawrocenie dla samej siebie i za nawrocenie mojej matki , mojego syna Juliusza , syna Szymona i wyrwanie Go z relacji nieczystej prosze take pokornie o laske czystosci dla nich, prosze Cie Panie Jezu o laske wiary oraz nawrocenia dla ojca moich synów o laske trzezwosci Pokornie prosz eCie PANIE.PANIE PROSZE CIE O LASKE DOBREGO MEZA, O TO TAKZE ABYM MILOWALA PONAD WSZYSTKO CIEBIE A KIEDY CIEBIE TAKZE DRUGIEGO CZLOWIEKA ORAZ ABYM NIE SZUKALA W MILOSC SIEBIE A BYLA DAREM DLA INNYCH, MALGORZATA
Magorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w oijej intencji. O Potrzebne Dary Ducha Świętego oraz o szczęście w domu i wyrozumiałość dla rodziców. Postawiłam sobie wysoko poprzeczkę i staram się robić wszystko co w mojej mocy by nie zawieść rodziców, jednak czasem nie wychodzi... Bóg Zapłać!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę byśmy żyli z rodziną w zdrowiu i długo oraz o nieco więcej funduszy. Pragnę również by wszystkie dusze trafiły do nieba.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo chciałam podziękować Ukochanej Matence za opiekę nademną nad moją rodziną za wszystko dobro mnie i mojej rodzinie wyświadczone, za to dobro które dostrzegam i to którego moje oczy, serce i dusza nie widzi. Dziękuje Ci O Matko Litościwa za ludzi których do mnie posyłasz,za wszystkie osoby, które tyle mi dobra wyświadczyły, które się za mnie modliły i dalej modlą. Proszę Cię Matuś Najczulsza z Matek błogosław im tysiąckrotnie. Matko Kapłanów - szczególnie proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Pawła i wszystkich KaPłanów, którzy mieli znaczący wpływ na moje życie. Broń ich w tych ciężkich dla Kapłanów czasach -przed atakami Złego, ochraniaj ich swoją Mocą i Potegą, by jak najwięcej sprowadzili zbłąkanych dusz do Ciebie i Twojego Syna. Wypraszaj u Swego Syna Najwyższego Kapłana - liczne i Świete powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Otaczaj swoją opieką Księży-egzorcystów, spowiedników, rekolekcjonistów. Mateńko Tobie oddaje pod Opiekę moją Rodzinę, moją zagubioną Ojczyznę i całą siebie- wszystkie moje sprawy. Oddaje Ci wszystko co mam i posiadam. Proszę Cię o opiekę i abyś to Ty z Twoim Najmiłosierniejszym Synem była moją Osobistą Przewodniczką podczas mojej Pielgrzymki do Ziemi Świętej, która rozpoczyna się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Proszę Matko Bolesna abym umiała się wczuć w Boleści Twoje i Jezusa Ukrzyżowanego. Niech Pielgrzymka Ta da obfite łaski mnie i dla moich współtowarzyszy. Niech uczyni mnie szaloną z miłosci do Jezusa, bym w każdym człowieku umiała Go dostrzec i była dla każdego człowieka miłosierna. Naucz mnie być sw. Weroniką, nie Szymonem, który przymuszony spełnia uczynek miłosierny. Najdroższa Mateńko i Pewna Przewodniczko do Boga! Prosze Cię też o szczęsliwą podróż naszą, a jesli Bóg zadecyduje inaczej też bądź moją i naszą!- Przewodniczką,Orędowniczką i Obroną na Sądzie Bozym.....Bądź Wola twoja Panie, nie moja....
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie moje i mojej rodzinki. By Matka Święta uleczyła nas ze wszystkich nas nękających chorób, złego samopoczucia, osłabienia, odrętwienia,braku sił i chęci do życia. Również proszę o dobrego, szczerego a przede wszystkim wiernego męża. Za wszystkie wzniesione modlitwy w mojej intencji niech Wam Bóg wynagrodzi.Bóg zapłać.
Danuta
 

Świeca wieczysta
Boże!dziekuje ci za wszystko co mam.zawdzieczam to tylko twej dobroci.chcialam cie prosic o zdrowie i opieke dla mnie i mojej rodziny o nawrócenie mojego bylego meza o odrodzenie sie naszego małzenstwa .Boże! błagam cie wszyscy chcemy byc znow rodzina i mieszkac pod jednym dachem niestety nie mamy go ,prosze cie pomóż nam zdobyc środki na nasz wlasny dom byśmy mogli żyć razem.Błagam cie pomoż nam.
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o wsparcie i opiekę nad moją rodziną. Tobie ofiaruję siebie i moich najbliższych - żonę, córkę i dwóch synów. Tobie oddaję w opiekę wszytkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły, którą kieruję. Artur
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wyjscie z narkomani mojego jedynego syna
Sebastian
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza Dziewico błagam Cię bardzo o szczerą skruche i nawrócenie mnie oraz członków mojej całej rodziny,a także o rozpoznanie mojego powołania oraz oto żebym pokochał Boga oraz moich rodziców.Błagam Cię również oto żeby nasz ksiądz proboszcz został świętym oraz jego kapłani pomocnicy!
Konrad
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze naszego Pana o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję i piękną milosc.Błagam o sile wytrwalosci o łaskę zdrowia dla mnie i moich dorastajacych trojgu dzieciach :Giorgia, Paolo i Roberto, o szczęście w domu i pomyślność.O wzruszenie i powrot wiary do Boga w moich dzieciach.(aby zbyt nie byli zaslepieni dzisiejszymimi nowoczesny modelami zycia) znalezienie dobrego kochajacego męża dla mnie.Szczegolnie dziekuje ,dziekuje Matce Boskiej i zapalam świecę w podzięce za otrzymaną łaskę ,daru zycia mojemu synowi Robertowi ,ktory ulegl wypadkowi samochodowemu 6 miesiecy temu i uszedl cudem z zyciem. Jak rowniez odstompil od swojego nalogu.Dziekuje i prosze o modlitwe i obecnosc .
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ O ZDROWIE DLA MOICH DZIECI,MOICH BRACI,DLA MNIE O SIŁĘ W WALCE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ MOJEGO SYNA,OBY DECYZJĘ KTÓRE PODJĘŁAM BYŁY SŁUSZNE ORAZ ABYM DAŁA RADĘ SPŁACIC SWOJE DŁUGI A SPRAWY URZĘDOWE PRZYJĘŁY OBRÓT W DOBRYM KIERUNKU
DOROTA
 

Świeca siedmiodniowa
Za wujka ciężko chorego, by Bóg dał mu siłę i długie życie.
Benedykt
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla córci i całej rodziny
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o pomyślnie zdaną maturę, o to by moja siostra Katarzyna uczyła się tak dobrze i osiągała najwyższe sukcesy, o to by mój brat Konrad zdawał i był zdrów jak ryba, o szczęście dla rodziców, dziadków i dla całej rodziny. Oraz o zdrowie i szczęście. I aby te święta były dla wszystkich ludzi bardzo szczęśliwe .
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
za rodzinę i przyjaciół, za żyjących i tych którzy odeszli.
Pelagia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę, za pomoc w trudnosciach materialnych, proszę także o łaski dla mnie samego, które są Bogu wiadome.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O życie wieczne zmarłych z rodziny Szymańskich,Wasielewskich,Wojtczaków
hieronim,donata
 

Świeca trzydziestodniowa
szczescia w rodzinie i bliskim
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę zdrowia dla córki Karolinki, aby nie potwierdziła się diagnoza nieuleczalnej choroby. Matko Pana Jezusa wstaw się za nami.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
proszę w intencji mojego syna ,proszę boga aby syn się nawrócił ,żucił używki ,przestał kraśc, i skończył szkołę boże pomóż mi uratować własne dziecko.
katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże, dziękuję Ci za wszystko czym mnie obdarzyłeś i proszę o dalszą opiekę. Proszę o zdrowie, zgodę, miłość dla całej mojej rodziny bliskiej i dalszej, naszych przyjaciół. Proszę Boże, abyś w tych trudnych czasach dopomógł naszej Ojczyźnie-Polsce, aby była wierna Bogu, Krzyżowi, Ewangelii, żeby Rodacy nie wypierali się swych korzeni, tradycji, wiary swoich przodków, patriotyzmu. Aby ludzie szanowali życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Niech zwycięży cywilizacja życia! Maryjo, ratuj nas, bo giniemy bez Ciebie! Spraw, aby rządzili nami ludzie, dla których Bóg-Honor-Ojczyzna to prawdziwe idee, którymi warto i trzeba się kierować. Nie daj dyskryminować swoich wiernych na różnych polach życia! Duchu Święty napełniaj nas Twoimi darami, abyśmy zawsze niezależnie od okoliczności mieli odwagę przyznawać się do Boga i dobrze o Nim głosić. Boże, skrusz zatwardziałe serca grzeszników, niewierzących, wrogów kościoła Świętego, uderz bez odwłoki w twarde serc naszych opoki! Wątpiącym wskaż drogę do Ciebie, obdarz łaską nawrócenia. Spraw, żeby byli gorący, a nie letni w swej wierze. Za cały lud Boży, duchowieństwo na czele z Ojcem Świętym, abyśmy wszyscy byli jednością i mówili jednym głosem-Prawdy! Za wszystkich zmarłych, zwłaszcza z rodziny, za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu, aby dostąpiły łaski wiecznego oglądania Boga. Dziękuję. Brygida
Brygida
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ CÓRECZKI. O ZDROWIE DLA CZŁONKÓW MOJEJ RODZINY, O ZROZUMIENIE, MIŁOŚĆ I JEDNOŚĆ.
JOANNA
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego, miłość i nadzieję oraz odnalezienie swojej życiowej drogi.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O ŻYCIE WIECZNE DLA ZMARŁYCH Z RODZNY HYŻY I TRAFASKICH
Barbara I Jan
 

Świeca siedmiodniowa
O życie w zgodzie i szczęściu, szczęśliwie zawartym związku małżeńskim, zdrowie dla rodziców rodzeństwa, bratowej bratanic i babci. O znalezienie lepszej pracy. w podziękowaniu Bogu za to że mogę pracować, że jestem zdrowa. Proszę o błogosławieństwo Boże i błogosławiony stan. Wiola
Wioleta
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej roziny.Zwłaszcza o zdrowie dla Synka,żeby uniknął operacji,oraz pomyślne wyniki badań.Proszę o łaskę przeżycia zdrowych i pogodnych Świąt dla całej roziny. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie ateistów, których spotykam w świecie realnym i w internecie.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
W intencji malzenstw Michala i Zuzanny, Katarzyny i Slawomira, Joanny i Pawla, by byly na wzor Najswietszej Rodziny i w intencji Magdaleny o dobrego meza, oraz o blogoslawienstwo Boze na kazdy dzien ich zycia.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Za diakonię muzyczną wspólnoty Jordan, za jej pasterza księdza Józefa Hałabisa oraz za Stanisława Daśko zmarłego rok temu. Dziękuję
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo pragne aby cała moja rodzina się nawróciła i w moim domu zagościła miłość i pokój.
Monia
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękujmy zmartwychwstałemu Chrystusowi za łaskę przeżycia Świąt Wielkiej Nocy wspólnie z rodziną.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Aby bliska mi osoba odnalazła prawdę i sens życia w Zmartwychwstałym Jezusie Chrystusie.
Czesław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę nad moją rodziną,w szczególności nad moim bratem, tatą, aby uwierzyli w Boga i potrafili z nim rozmawiać, a także aby zastanowili się nad życiem, czy warto poświęcić jej alkoholowi... Proszę również o zdrowie dla mamy. I proszę również o opiekę nade mną, dobrze zdaną maturę a także o miłość.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojego Taty i żeby badania jego wyszły w porządku i o zdrowie dla mojej Mamy
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, proszę Cię, abym dobrze zdała maturę i rozpoznała swoje życiowe powołanie.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Najświętszą Pani o pokój, pojednanie i przebaczenie w rodzinie. Ponadto proszę o wsparcie dla dusz cierpiacych w czyśćcu i dziekuję za wszytkie łaski. Bądź pozdrowiona Najświętsza Królowo i Boże w Trójcy Przenajświętszej, Amen. Mariusz
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Od 1,5 roku staramy się z mężem o dzieciątko, przeszłam operację, jednak w dalszym ciągu nie udaje się. Bóg zapłać.
Paula
 

Świeca trzydziestodniowa
za zdrowie mojego syna Tomasza i za jego nawrócenie
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji grzeszników całego świata , aby Zmartwychwstały dał im nawrócenie serc płynącą z Jego Uwielbionego i Zmartwychwstałego Ciała.
Dawid
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZE O MODLITWE W INTENCJI MOJEGO MEZA BOGUMILA KTORY JEST CHORY NA ZOLTACZKE ORAZ W INTENCJI MOJEJ CORKI ROKSANY KTORA 15KWIETNIA BEDZIE CHRZCZONA! BOGZAPLAC!
Daria
 

Świeca wieczysta
w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalesze o wyjście z nałogu narkotyków dla brata,o miłość i zgode w moim małżeństwie,o zdrowie dla dzieci,o przetrwanie w beznadziejnych sytuacjach,zdrowie dla rodziców i teściów rodzin obu stron, szczególnie proszę o modlitwę za wszystkich zmarłych i dusze w czyścu cierpiące. za wszystkich tych którzy cię matko proszą wysłuchaj nas.za kościół swięty ,księży, biskupów papierza pomórz im maryjo dotrzeć do nas. monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Aby moje zycie ulozylo sie w miare pozytywnie aby moja wyprowadzka byla dobra decyzja i abym poradzil sobie idac przez zycie
Patryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Fatimska proszę Cię o zdrowie i siły ,by pomagać innym i służyć ludziom.Błagam o zesłanie darów Ducha Św. i zdrowie dla męża i trzech synków.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałabym prosić o modlitwy za moich rodziców, o ich zdrowie i wiele łask i błogosławieństwa dla nich, o szczęśliwe narodzenie się dziecka mojej siostry, a także o łaski i dużo miłości dla mojego związku z Dawidem, tak byśmy kiedyś mogli cieszyć się wspólnym szczęściem, miłością, zdrowymi dziećmi i godnym przeżywaniu swojego przyszłego małżeństwa, oraz wiernością i abyśmy na zawsze byli ze sobą. Prosiłabym także o nawrócenie dla Moich najbliższych znajomych, którzy trochę pogubili się na ścieżce, która prowadzi do Pana Boga. A także chciałabym podziękować Bogu, za to jak wiele łask i błogosławieństwa, oraz miłości i zdrowia zsyła na moją rodzinę i mój związek. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, Jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków Amen.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla mojej mamy. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O SZCZĘŚLIWĄ PODRÓŻ DO USA , JEJ DOBRE OWOCE I SZCZĘŚLIWY POWRÓT DO DOMU.
MARTA
 

Świeca siedmiodniowa
za nawrócenie mojego taty i odwagę dla mnie w głoszeniu słowa Bożego
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałabym prosić o modlitwy w intencji mojej matury. Chciałabym ją zdać.. nie potrzebuje na bardzo wysokie wyniki, ale chcę ją zdać.. Proszę o modlitwy w mojej intencji.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałabym prosić o modlitwy za moich rodziców, o ich zdrowie i wiele łask i błogosławieństwa dla nich, a także o łaski i dużo miłości dla mojego związku z Dawidem, tak byśmy kiedyś mogli cieszyć się wspólnym szczęściem, miłością, zdrowymi dziećmi i godnym przeżywaniu swojego przyszłego małżeństwa.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty oraz o łaski Ducha Świętego dla Pauliny, Grzegorza i dla mnie. O zdanie prawa jazdy i egzaminów maturalnych dla Pauliny. Oraz o wszystkie trudne sprawy związane z budową domu.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne rozważenie projektu unijnego, na który zgłosiłam swoje uczestnictwo oraz za wszelkie trudne sprawy z nim związane.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O POMOC I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W EGZAMINACH ORAZ DOBRY WYBÓR DROGI ŻYCIOWEJ.
MARTA
 

Świeca siedmiodniowa
Za sprawy doczesne aby rozwiązały się pomyślnie dla mnie i moich najbliższych szczególnie Małgorzaty, Piotra i Ewy. Za zbliżający się ważny egzamin w życiu.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o uzdrowienie mojej duszy oraz ciała ! Panie Boże nie opuszczaj mnie w chwilach mojej słabości!
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę z prośbą o przymnożenie wiary, nadziei i miłości.
Martyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże... Chroń mnie, otulaj mnie swoimi wspaniałymi rękoma. Pomóż mi. Ty jedyny znasz mnie, nie oczerniasz mnie i wierzysz we mnie. Wiem, że z Tobą mogę pokonać wszelkie trudności i przeciwności losy, Proszę, bądź ze mną, gdy będę zdawała najważniejszy egzamin w życiu - maturę, gdy będę siedziała w samochodzie i zdawała egzamin na prawo jazdy. Bądź ze mną, nie opuszczaj mnie, Proszę, nie pozwól na to, by mój ukochany mnie opuścił. Kieruj nim. Oddaję Ci jego i nas w opiekę. On jeden tu na ziemi wspiera mnie, troszczy się o mnie i kocha. To moja miłość - moje ziemskie szczęście. Oddaję Ci również w opiekę moją Mamę, proszę tym samym o zdrowie i siły dla niej. A Tata, by przestał pić i kłamać. Proszę o miłość i zgodę w mojej rodzinie. Kocham Cię całym swoim sercem. Dopomóż mi! Zmarłym z mojej rodziny daj Niebo, pozwól wejść im do Twojego mieszkania. Na zawsze Tobie wierna, Marta
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia córeczki Oli oraz o dar wiary dla całej rodziny.
Marek
 

Świeca wieczysta
O odzyskanie pełnej sprawności wzroku
Paweł Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o nawrócenie mojej rodziny, aby panowała w niej wiara miłość i wzajemnie zrozumienie, szczególnie proszę Cię za Kasię Elę i Wojtka aby odnaleźli drogę do Boga. proszę Cię o uzdrowienie mojej skóry. Maryjo pomóż mi lepiej poznać Boga i trwać przy nim do końca moich ziemskich dni. proszę Cię również o wszelkie łaski dla osób które pomogły mi w życiu oraz we wszystkich intencjach za które modlimy się z przyjaciółmi na różańcu, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę za: - rozpadające się małżeństwo mojej siostry Moniki z mężem Pawłem (dzieci: Kacper i Jakub) - o to, by Pan sprawił by się nawrócili, kochali i zostali zbawieni. Proszę o pracę dla nich oboje, by mogli godnie żyć. - o nawrócenie i uzdrowienie małżeństwa mojej siostry Magdaleny z mężem Przemysławem, prowadzenie, ochronę i dobre życie dla ich dzieci, żeby się trzymały Kościoła (Patrycja, Natalia, Mateusz, Maksymilian). Prosze by tata i dzieci zostali uwolnieni od nałogu komuterowego. - za moich rodziców Barbarę i Jana, by się nawrócili i zostali zbawieni, by się nie kłócili z moim bratem Mariuszem i jego żoną Edytą. Proszę o przebaczenie miedzy nimi. - za mną i o to by wypełniło się moje powołanie, by Pan pokazał mi czy obecny mój partner Piotr, jest dla mnie. Proszę by moje serce było niepodzielne i bym się nawracała i zawsze została przy Bogu. A dla Piotra o pełne nawrócenie. Bóg zapłać
Marzena
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za moją Żonę Katarzynę o nawrócenie,za nasze małżeństwo które zagrożone jest rozwodem,za moją Córkę Wiktorię o nawrócenie,za mojego Synka Igora o błogosławieństwa Boże i Boże prowadzenie. Grzesiek
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za całom moja rodzine i zamnie abym mugł znalesc zone aby trudnosci moje i bledy grzechy byly mi wybaczone zaluje za me grzechy a szczegulnie za moja córeczke zebym mógł ja kiedys zobaczyc bo od urodzenia nie widzalem ja moga mi ja zabrac do rodziny zastepczej matka córki pozbawiona jest praw a ja zostalem sam i moga mi ja zabrac bo samemu niedam sobie rady prosze o modlitwe za wszystkich ludzi co potrzebuja pomocy w trudnych chwilach za wszystkich swietych za caly kosciul Bóg zapłac za modlitwe.
Sylwester
 

Świeca siedmiodniowa
o hojne błogosławieństwo Boże dla księży z mojej parafii, ażeby wszystkie ich decyzje były urzeczywistnieniem Bożych natchnień, a słowa były słowami samego Boga
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
aby wszystkie dusze jak najgłębiej Boga poznały, a przez to jak najgłębiej Go umiłowały
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o żywą wiarę, niezłomną nadzieję, pełnię Bożej miłości dla Karoliny, Ani, Wiktorii, Edyty, Bartka i Adasia, aby nie zwiodła ich żadna pokusa i działanie złego ducha, o zapał, ochoczość, sumienność w pełnieniu woli Bożej, dbanie o jak najczęstsze korzystanie z daru sakramentów świętych, aby prowadzili życie święte i jego świętością pociągali inne dusze ku Bogu
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego żeby nie pozwalał bym zboczyła z dobrej drogi która prowadzi mnie do Jezusa.
Patrycja
 

Świeca wieczysta
Matko Przenajświętsza, proszę Cię w intencji całej mojej rodziny(za żywych i umarłych) i Tych, którzy nas skrzywdzili, oszukiwali i wykorzystywali. Proszę o umocnij nas w wierze, nadziei, miłości i pokorze. Daj nam odwagę i siłę w znoszeniu trudności i uwolnij od problemów, które przerzucili na nasze barki inni ludzi zostawiając nas z nimi w samotności. Ewa z Krystianem, Andrzejem i Janem
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Rozwiązanie problemów w mojej rodzinie
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia i umocnienie więzi w naszej rodzinie a także rozwiązanie naszych problemów materialnych, dziękując za nieustanną opiekę Matki Najświętrzej
JAN
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy, napisanie pracy mgr i skończenie studiów oraz o dobrą dziewczynę. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją mamę, by się nawróciła. O zdrowie dla mojej babci i dziadka. Za całą moją rodzinę, przyjaciół, krewnych zmarłych oraz kapłanów z mojej parafii.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko,dziekuje Ci za mojego kochanego meza i prosze Cie o dalsze blogoslawienstwo dla naszego malzenstwa. Abysmy zawsze sie kochali, wspierali i byli sobie wierni. Matko,bardzo Cie prosze wstaw sie za nami u Twojego Syna, aby nas poblogoslawil dzieciatkiem, na ktore czekamy juz tyle lat. Duchu Swiety przyjdz do naszych serc i wypelnij je miloscia, wiara, spokojem i nawroceniem. Dziekujemy Ci Mateczko za opieke. Agnieszka i Jacek
Agnieszka i Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
O Matko Najświętsza, wyproś u Syna Swojego łaski dla całej mojej rodziny. Proszę o łaskę zdrowia, mądrości, spokoju i miłości dla mnie, mojego ukochanego męża i synów. Proszę Cię Najłaskawsza Matko, aby Bóg pozwolił nam z sukcesem zrealizować nasze plany zawodowe, w zgodzie z przykazaniami Bożymi. Natchnij nas Duchu Święty, abyśmy nie zagubili w życiu Twojego światła i szli przez życie nie zbaczając ze ścieżki, którą dla nas wybrał Pan. Proszę Cię, Panno Błogosławiona, o zdrowie dla mnie i moich najbliższych, aby nie zabrakło nam sił do wytężonej pracy, w drodze ku zbawieniu. Aneta
Aneta
 

1 |
...
 928 |
 929 |
 930 |
 931 |
 932 |
 933 |
 934 |
 935 |
 936 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019