Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę Cię o nieustanną opieką nad moją rodziną o zgodę, pokój. Proszę Cię uzdrawiaj relacje jakie są między mną a Damianem o przebaczenie, o ponowne zaufanie, zgodę.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ CIĘ PANIE JEZU UZDRÓW Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ SWOJE DZIECKO KASIE
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w mojej bardzo ważnej sprawie
Rajmund
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, w ciągu kilku dni rozstrzygnie się ważna sprawa dotycząca mojej pracy. Błagam Cię, wesprzyj mnie w tych trudnych chwilach, bądź moją podporą, otuchą, pozwól mi pokazać się z jak najlepszej strony i otrzymać taką pracę, w jakiej się sprawdzę. Natchnij ludzi, którzy będą decydować o moich losach, aby dostrzegli to, co najważniejsze. Proszę Cię o spokój wewnętrzny i stabilizację po latach tułaczki. Anna.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje za otrzymane łaski.Proszę o zdrowie i Błogosławienstwo dla całej mojej rodziny oraz Darka,o przemiane naszych serc. Proszę o szczesliwy powrót do pracy oraz o dobre relacje w pracy i błogosławienstwo. Proszę takze za wszystkich ludzi których ostatnio spotkałam na swojej drodze oraz o dobrego męża i dzieci.Proszę także za wszystkich zmarłych z rodziny.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej Mamy
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Aby nie zapanował Nowy Porządek Świata i ludzie czy inne istoty nie zostały wymordowane przez ochydnych skąpców i innych zbrodniarzy żeby pokój trwał na ziemi po wieki. Precz z NWO.
Mieczysław
 

Świeca siedmiodniowa
chciałabym podziękować Panu Bogu za udany zabieg syna i jego szybki powrót do zdrowia
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże dziękuje Ci za szczęśliwe zakończenie matur. Proszę o zdanie egzaminów zawodowych i o to aby moja koleżanka Justyna zdała prawo jazdy. Proszę Cię również kochana Matko Boża o znalezienia odpowiedniego chłopaka.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko, proszę o pracę dla Tomka i wyjście na prostą w trudnej życiowej sytuacji. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o rozwiązanie pewnego problemu.
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla Mamy, która ma zaawansowaną chorobę nowotworową, żeby terapia chemią przyniosła jak najlepsze rezultaty.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Mateńko o pomoc mojej rodzinie o spokój i o to aby długi jakie mamy udało nam się spłacić mamy pięcioro dzieci i jest nam bardzo ciężko Mateńko kochana otocz opieką naszą rodzinę błagam na kolanach
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateńko, za Twoim wstawiennictwem proszę o opiekę nade mną i nad moimi bliskimi. Proszę Cię przede wszystkim o wytrwałość i zdrowie dla mojego taty, który żyję w nałogu; za brata, który zagubił się na swojej ścieżce życiowej, o dar rozumu i dar mądrości,a także o prawdziwych przyjaciół dla niego, którzy pomogą mu się odnaleźć. Proszę o dużo zdrowia i siły dla mamy, aby mogła poradzić sobie z ciężarem krzyża, który niesie każdego dnia. Dla mojej siostry proszę o znalezienie męża, który będzie ją kochał i szanował. Proszę też o zdrowie dla moich dziadków, którzy są podporą dla mojej rodziny w każdej złej chwili. Pragnę pokoju, szczęści, miłości i wzajemnego wsparcia w mojej rodzinie. Matko Fatimska, dziękuję Ci za rodzinę, mimo iż nie układa się najlepiej, wiem, że właśnie dzięki takiemu losowi chcesz nauczyć nas wszystkich pokory i miłości. Dziękuję za moich wspaniałych przyjaciół, za sąsiadów i za wszystkich ludzi, którzy obdarzają mnie uśmiechem każdego dnia. Dziękuję za dar życia, za to, że mogę kroczyć ku Królestwu Niebieskiemu mając przy boku Anioła Stróża. Zdrowaś Maryjo, łaski pełna...
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to żeby udało mi się obronić pracę licencjacką, żeby dopuścili mnie do obrony i o światło DOcha Świętego w dobrym przygotowaniu się i w trakcie obrony. Proszę również o uwolnienie mnie od szatana od wszelkiego grzechu ciężkiego. O łaskę uzdrowienia mnie z nerwicy i wszelkich innych chorób.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matuchno proszę Cię o dobre wyniki egzaminów i o dostanie się do wymarzonej szkoły
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
O wszelkie łaski dla naszej córki z okazji przyjęcia I Komunii Świętej. Hania i Piotr
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaske nawrócenia i mądrośc dla synów i bratanków,o łaske wiary i umocnienie w wierze,o dobre i mądre towarzystwo dla chłopców,aby nie ulegli pokusom tego świata ,aby nie popadli w nałogi.O łaske przebaczenia dla brata i przemiane serc dla członków rodziny ,o uzdrowienie relacji i uzdrowienie duchowe dla nas wszystkich
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwą operację mózgu dla Kuby oraz szybki powrót do zdrowia.
Siostra Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Pani Fatimskiej i błogosławionego Jana Pawła II proszę o zbawienie duszy mojej zmarłej żony Urszuli, która była wszystkim co miałem.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
BOZE UZDROW STANISLAWA I DAJ LASKE POWROTU O.ADAMOWI NA DROGI KAPLANSTWA.. JEZU UFAM TOBIE!
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie i boże błogosławieństwo dla Eli<3
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę i szczęście w małżeństwie.
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Żeby udało się skónczyć szkołę z dobrym wynikiem, aby operacja mamy się udała, o zdrowie rodziny i pomyślność na życie i o pracę aby godnie żyć.Amen.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za otrzymane łaski i proszę miej w opiece moją rodzinę,prowadż nas nieustannie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji mojej nauki abym zdał klasę.Prosze jeszcze o modlitwę w intencji aby nie było tyle zła na świecie . za modlitwę dziękuję
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie szczęśliwy przebieg operacji i wyzwolenie z nałogu syna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie i poddanie się woli Boga.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Kochane Siostry, proszę Najświętszą Panienkę o opiekę nad księżmi z mojej parafii, bo prosili o modlitwę: o siłę dla nich, by dalej mogli tak pięknie i ofiarnie sprawować posługę. Przede wszystkim o uświęcenie księży w drodze do zbawienia. A poza tym dla ks.proboszcza-o pocieszenie, obraz Pana nad nim i dużo miłości Bożej, dla ks.Darka- dużo siły i wytrwałości w wielkim poświęceniu od godzin wczesnorannych, dla ks.Krzysztofa -by jego zapał i miłość do Chrystusa nigdy nie osłabła i zawsze mógł dawać takie piękno świadectwo spokojem, wielką łagodnością i pogodą ducha.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę by Pan Bóg dał mi dobrego i kochającego męża, będącego blisko Niego samego. Bym nie przegapiła tej miłości i potrafiła się na nią otworzyć.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o światło Ducha Św. i siłę do nauki przed ostatnim egzaminem! Błagam Cię Boże o błogosławieństwo w wiadomej Tobie sprawie!
K
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie męża, jego miłość do rodziny, dzieci, odkrycie BOGA prosi żona
Marita
 

Świeca wieczysta
O wygranie w lotto na wykonanie posadzki z płyt z konglomeratu w kościele pw.Św. Antoniego w Ostrowie Wielkopolskim oraz urządzenie wystroju kaplicy dla relikwi błogosławionego Jana Pawła II Papierza.
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o Twoją opiekę i Boże błogosławieństwo podczas zabiegu operacyjnego , który będe miał 21 maja.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Nasza, Matko Świata, Niech Twoje Serce Będzie Błogoslławione Na Zawsze. Dziękuje Bogu za wszystkie laski jakimi mnie Obdarza i za Kaplanów,którzy ,,oświecają\" Ludzi. Proszę o Dary Ducha Świętego dla mojej Rodziny i dla mnie, O Pocieszenie dla chorych , samotnych i prześladowanych ludzi. jacek
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II proszę Cie Boże o rozeznanie mojej drogi życiowej, o pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji i o wskazanie mi odpowiedniego kandydata na męża.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zdrowiu, wzmocnieniu w Chrystusie i Boskich łaskach dla naszych biskupów, duszpasterzy i współpracowników, dla Abp. Tadeusza Kondrusiewicza i ks. Jerzy Sańko, dla br. Romana Schulca OP, br. Piotra Rudkowskiego OP, br. Witala Sapiegi OP, klauzurowej s. Teresy Zabrockiej OP, s. Wolhi Katarzyny Muskiej OPs i wszystkich regularnych i świeckich dominikanów na Litwie-Białorusi, oraz dla ks. Siarhieja Surynoviča, ks. Wincenta Witalisa Myszony i ks. Karola Tomeckiego. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Moja najdroższa Mateńko,Matko Boska błagam Cię usilnie o orędownictwo w wyproszeniu łaski prawdziwej Wiary,dobrej Nadziei i pięknej Miłości,a przede wszystkim darów Ducha Świętego-życiowej Mądrości i Pokory u Twojego Boskiego Syna,Jezusa Chrystu- sa dla mojej żony Marzeny Anny M.,której jesteś przecież patronką wszak urodziła się dokładnie tego samego dnia co Ty,Maryjo tylko około dwa tysiące lat póżniej. Masz w swych czcigodnych i świętych rękach moc wyciągania ludzi z piekła. BŁAGAM CIĘ,MARYJO RATUJ MOJĄ ŻONĘ !!! Dariusz M.z JAWORZNA
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Mryjo, proszę usuń przeszkody w obyciu przeze mnie rekolekcji ignacjańskich 1 czerwca 2012, prosze o ur;op na ten czas w pracy. Kocham Cię Ilona
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu o pracę dla mojej córki oraz jej męża i pomyślność naszej Ojczyzny.
Gabriel
 

Świeca trzydziestodniowa
za moją rodzinę i duszę zmarłej mojej Babuni
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji egzaminu maturalnego z angielskiego, o pokój i natchnienia od Ducha Świętego.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
W sprawach Bogu wiadomych. W inetencji mojej i mojej rodziny.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dopomóż mi dobrze rozwiązywać problemy mniej moją rodzinę e Swojej Matczynej Opiece.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boża Fatimska proszę Cię aby towarzystwa ubezpieczeniowe Uniqa i Generali przestały przeciągać sprawy i zaczęły postępować uczciwie z ludźmi.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i łaskę dla mnie i mojej rodziny Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o zdrowie dla mojej koleżanki chorej na raka, koleżanki która pije i jest dodatkowo po amputacji nogi , aby skończyła z nałogiem, o mojego chłopaka Andrzej aby miał więcej wiary w siebie i innych , aby pojechał zarobić za granicę , abym ja dostała pracę i wyszła z depresji i moja córka aby nie była chora i leniwa i uwierzyła w siebie i to że ją kocham . Dziękuję Bogu nawet za to że jest mi tak żle może ma być to sprawdzian ?Dziękuję siostrą zakonnym niech Bóg nad nimi czuwa . aneta
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyścu cierpiące
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O dar mądrości i rozeznania.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię bardzo Matko Boża o zdrowie dla mnie, proszę.. ty wiesz jak bardzo tego potrzebuje.. Proszę również o to, abym dostała się do tej szkoły, której chce. Proszę Cię o to..
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo i wszelkie dary Ducha Świętego w życiu osobistym,rodzinnym i zawodowym dla Jolanty,Ewy i Piotra.Proszę również o łaskę miłości w życiu, aby każdy z nas spotkał odpowiednią osobę i ułożył sobie życie osobiste z Błogosławieństwem Bożym.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą o pracę dla mnie .....
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wszystkich ludzi na ziemi, aby ich najważniejszym celem życia był sam Jezus Chrystus oraz aby wszyscy byli przepojeni Bożą radością i pokojem wewnętrznym. Za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i siłę do pracy zawodowej i domowej. Grażyna
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
matko najświętsza daj zdrowie całej rodzinie, dopomóż abym znalazła pracę i była szczęśliwa. wiola
Wiola
 

Świeca trzydziestodniowa
BŁAGAM O ŁASKĘ ZDROWIA DLA SIEBIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH MĘŻA WOJTKA , SYNA ADRIANA I KACPRA . PROSZĘ O POGODZENIE Z SYNEM ADRIANEM .
Joanna Błońska
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, proszę miej mnie w Swojej opiece. Proszę o zdrowie i siły w codziennym życiu, o umocnienie wiary. Proszę o pozytywne rozwiązanie problemu z pracą. Iza
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Boże za opiekę nad moja rodziną, proszę o pracę dla Katarzyny i jeśli taka wola Twoja Panie pomóż Jej aby założyła własną rodzinę, Maryjo mniej w opiece mojego męża, mnie nasze dzieci i wnuki Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę abyśmy zawsze ufali Panu Bogu i wzajemnie się miłowali
Marcin
 

Świeca wieczysta
O Łaskę nawrócenia i uwolnienie serc z wszelkich poranień i ciemności dla każdego członka mojej rodziny oraz przebaczenie grzechów i życie wieczne dla zmarłych członków mojej rodziny a dla siebie o przychylność u wszystkich ludzi których Pan stawia na mojej drodze oraz cicho, pokorne pełne miłości i miłosierdzia serce.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska spraw aby kontrola w mojej pracy wypadła bardzo dobrze i abym mógł pracować w pobliżu swojej rodziny.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę w intencji mojego małżeństwa oraz w intencji naszych rodzin o miłość i pokój oraz o potrzebne łaski do zbawiania wiecznego. Justyna
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o spłacenie wszystkich długów, żeby naszej rodziny już nic nie obciążało i o to żeby mój mąż, który pracuje za granicą znalazł mieszkanie dla nas, żebyśmy mogły wraz z naszymi czterema córeczkami cieszyć się z obecności tatusia i męża na co dzień.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Aby moja córka Aga zdała w końcu egzamin na prawo jazdy , a córce Martynie powiodło się w szkole.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno ukochana mniej w opiece moją całą rodzinę.Wyproś łaskę u Pana Naszego- zdrowie dla mojego męża, który jest bardzo chory,żeby sprawa adopcji pomyślnie się skończyła,młodsza córka żeby była pewna swojego wyboru, dla mnie siły żebym ich w tym wszystkim wspierała!!!Dziękuje Twoja czcicielka.
Halina
 

Świeca wieczysta
zerwanie więzi ze złem. wskazanie dróg którymi mam podążać. za całą moją rodzinę. i nawrócenie grzeszników.amen
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O umocnienie wiary by nigdy się nie zachwiała, zadowalające wyniki na testach końcowych i radość bliskich
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W podziękowaniu za dotychczasową opiekę nad naszą rodziną, z prośbą o dalsze wstawiennictwo, wypraszanie potrzebnych łask, za udaną operację mojego męża, za powrót do zdrowia mojej siostry chorej na raka, mojej mamy po 3 udarach, O łaskę zdrowia dla siebie moich dzieci i wnucząt. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko kochana dziękuję Ci,ze mój syn Łukasz ma pracę,proszę dodaj mu siły aby wytrwał.Proszę Cię Matuchno o szczęśliwą podróż dla syna Michała i miej zawsze w swej opiece Olafa
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie i spokój w rodzinie.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałam podziękować o pomyślne zdanie z całkiem dobrym wynikiem matury ustnej oraz prosić o dalsze łaski w zdaniu matury pisemnej :) Proszę jednocześnie o łaskę i siłę w walce z grzechami.
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobre zakończenie roku szkolnego i dobre oceny roczne, oraz za dziadka by poszedł do nieba.
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę wyrazić intencję o opiekę nad moją rodziną, pragnę błagać o zdrowie dla męża Romana i syna Piotra, dziękuję za wszystko - Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo ukochana Matko módl się za moim mężem , bratem i synami , aby się nawrócili . Maryjo módl się za Marcinem ,żeby zdał egzamin i dostał dobra pracę. Dziękuję Ci za wszystko!
Danka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej,o owocne przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa dla Małgorzaty i Roberta, by Jezus był centrum zakładanej przez nich rodziny.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko bardżo proszę o pozytywne zdanie egzaminów,a w szczególności o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz znalezienie dobrej pracy.Proszę również o modlitwę za moje dzieci aby zawsze kroczyły w życiu dobrą drogą,abyśmy z mężem byli dobrym przykładem dla nich.
Żaneta
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie mojej kochanej mamy.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Proszę Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej rankiem 20 kwietnia 2012 roku ś.p. rodzicielki mej Świetlany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi). Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Proszę o zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu, o wsparciu i wzmocnieniu w walce z pokusami szatańskimi i duchami złymi, o dar pokuty ze Świętymi w Niebie i na ziemi, pokory z Najświętszą Matką Boską, pokoju w Chrystusie Jezusie dla nas z żoną Tatianą, bratem Sergijem, bratową Julią, bratankami Mykytą i Kaleriją, ojczymem Wiktorem. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla dziadka oraz siły i pogodę ducha dla całej rodziny.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji kleryka Tomasza o potrzebne Dary Ducha Św. na czas zaliczeń i sesji egzaminacyjnej
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w sprawach osobistych, o zdrowie dla chorego przyjaciela Tomasza oraz o uzdrowienie małżeństwa mojej siostry. Bóg zapłać. Paweł z Tychów
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Olę, Luizę i Dominikę- o łaskę uzdrowienia i spokoju w chorobie.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za spełnienie intencji dot. mojej żony. Bóg Zapłać! Proszę o zdrowie dla rodziny i abym zakwalifikował się na wyjazd za granicę. Tomasz.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
O błogosławieństwo i Łaski Boże. O zdrowie i pomyślność dla mojej małżonki,dzieci i dla mnie. Dziękuję Jezu Chryste, Boże Wszechmocny za wszystkie dotychczasowe łaski i dary.Dziękuję Najświętsza Panienko,Maryjo za szkaplerz Twój,za miłość Twoją.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
o nawrócenie dla Zbyszka, Tomasza i Pawła; o ratunek dla małżeństwa Krzysztofa i Teresy; o poczęcie dziecka dla Ludwika i Marty
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby problemy finansowe mojej rodzny tzn mamy i siostry znikły raz na zawsze zeby polepszył nam sie standard zycia by zyło sie nam lepiej aby móc też podzielic sie z potrzebujacymi
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. proszą krysia,kasia izbyszek
zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ O UZDROWIENIE DLA MNIE ZE WSZELKICH DOLEGLIWOŚCI , Z BÓLU W NODZE ORAZ ŻEBY ZAGOIŁA SIĘ TA RANA I ŻEBYM DOSTAŁ TĄ PRACE O KTÓRĄ SIĘ STARAM ŻEBY TO BYŁA DOBRA , STAŁA PRACA
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za otrzymane łaski; O siłę i dary Ducha Świętego w pisaniu pracy magisterskiej; O znalezienie żony dla Dawida, męża dla Kingi i Kasi;
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego na czas egzaminów zawodowych dla Sandry i rozeznanie powołania dla Niej.
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęśliwy, w miarę mało bolesny poród, o zdrowie dla maleństwa i dla mnie. O zdrowie dla męża, naszej córeczki i mojego brata. O rozwiązanie problemów rodzinno-prawno-mieszkaniowych. O dobrą pracę dla męża. O szczęście, miłość, wzajemne wsparcie i zrozumienie w naszej rodzinie. O poprawę warunków finansowych. A także w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski. Monika.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam, niech Dobry Ojciec przemieni moje serce i uczyni mnie narzędziem Swojego pokoju! Proszę o rozeznanie życiowej drogi i aby była ona zawsze zgodna z Wolą Ojca!
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o : szczesliwe zdanie egzaminow maturalnych, szczesliwe ukonczenie studiow siostrze, zdrowie, blogoslawienstwo Boze calej rodzinie, o pomyslne i owocne misje w naszej parafii, o Dary Ducha Sw i o wszystkie laski potrzebne nam do zbawienia- Ty Boze, Sam wiesz jakie i zsylaj nam je za posrednictwem modlitwy Siostr zakonnych, ale i takze dla nich za ich poswiecenie i wklad w zbawienie swiata, obdaruj ich Soimi laskami i caly swiat. Amen.
Joanna
 

Świeca wieczysta
W podziękowaniu za otrzymane Łaski, w intencji wynagradzającej, z prośbą o opiekę Matki Bożej nad moją rodziną, w szczególności nad synem i Mamą a także nad naszą Ojczyzną.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna z prośbą o nawrócenie , zdrowie oraz pozytywne rozwiązanie problemów finansowych , zawodowych
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o scalenie małżeństwa nie mam już siły mąż w ogóle się nie zmienia.proszę o nawrócenie się go i zrodzenia w nim miłości do mnie.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
w podziekowaniu za wszystkie łaski otrzymane od Pana Boga oraz o dalszą opiekę nad rodziną
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie brata Michała, o odkrycie prawdziwej wiary. O łaskę zdrowia, ale przedewszystkim o umacnianie w wierze dla mojej rodziny
Marta
 

1 |
...
 926 |
 927 |
 928 |
 929 |
 930 |
 931 |
 932 |
 933 |
 934 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020