Świeca trzydziestodniowa
Do Matki Bożej Fatimskiej o zdrowie i błogosławieństwo o ułożenie wszelkich spraw w prac. O zdrowie rodziców, babci, nawrócenie brata, Bronisława.
Marzanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Pani, proszę o łaskę zdrowia dla bliskich i siebie, proszę Cię o siłę, wiarę, abym mógł kontynuować comiesięczne modlitwy za potrzebujących, i dzięki Twojemu wstawiennictwu ratować ich dusze. Proszę Cie także o łaskę światłości umysłu dla mojej żony, aby zauważyła prawdziwe intencje mojej rodziny.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, oszczescie w domu,o powrot mojego partnera Krzysztofa Lasota aby wrocił do nas aby byl zemna i dziecmi oszybki jego powrot do nas abysmy byli pelna rodzina i szczesliwa mamay wspaniale dzieci a on sie odnas oddalil niech wroci do rodziny bardzo blagam MATKĘ BOSKA FATIMSKA
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę, siłę i uwolnienie dla tych co nie potrafią przeciwstawić się pokusom i zwalczyć nałogów. Amen.
Rozalia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji o rozpoznanie powołania. Kinga
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, abym znalazła praktyki lub pracę związaną z tym co chce robić.
Emila
 

Świeca wieczysta
Mateńko moja najdroższa. Oddaję Ci w opiekę mojego syna Andrzeja. Ty wciąż Go ratujes a Jezus ciiągle go dźwiga na swich ramionach. Błagam Cię Pani Fatmska uproś mu łaskę spowiedzi świętej,uzdrów jego chhorą duszę, uproś mu łaskę nawrócenia i łaskę pracy. Wskaż mu jego drogę i postaw na jego drodze dobrych mądrych luddzi. Proszę Cię o to za przyczyną Błogosławionego Jana Pawła. Tylko w Tobie ma nadzieja. Tylko Ty możesz mu pomóc. Tylko Ciebie Mateńko wysłucha Dobry Ojciec.Strapiona i rozmodlona mama.
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Bożą Fatimską o łaskę dobrego rozeznania i pełnienia woli Bożej.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją mamę Edytę o uzdrowienie duszy i ciała oraz o łaskę wiary.
Klaudia
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała oraz łaski wiary dla najbliższych i osób.
Lech
 

Świeca wieczysta
Najukochańsza Maryjo.Ty wiesz,jak bardzo Cię kocham i jak bardzo jestem Ci oddana.Co dzień wołam: totus tuus.Dziękuję za błogosławionego Jana Pawła II, który pokazał mi drogę do Ciebie. Dziękuję za uratowanie życia w wypadku i za Twoją miłość i opiekę nade mną, nad moimi dziećmi i wszystkimi bliskimi memu sercu,i proszę o dalszą opiekę.Dziękuję,że mnie prowadzisz i zawsze wysłuchujesz.Dziękuję za łaskę zdrowia dla tych,za którymi prosiłam.Proszę Cię o zdrowie,miłość i pojednanie w mojej rodzinie,o ocalenie mnie i moich dzieci. Kochana Maryjo, postaw na mojej drodze ludzi, którzy mi pomogą w tym wszystkich sprawach dotykających mnie i moich dzieci, o których pomyślne rozwiązanie co dzień proszę. Proszę o nawrócenie moich bliskich,Tobie wiadomych, o uzdrowienia mojej kochanej mamy,cioci Elżbiety, Marylki, Tereni, Ani, Kacperka, Hani, Bolka, mojej teściowej i mnie samej. Proszę o pomyślne zdanie egzaminów córek. Proszę o nawrócenie moich nieprzyjaciół i życie wieczne dla wszystkich zmarłych z mojej rodziny i innych bliskich, i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Kochana Maryjo, nigdy mnie nie opuszczaj, chroń mnie i strzeż jak swojej własności, i nie pozwól, by cokolwiek mnie odłączyło od Ciebie. Barbara
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji za mojego męża Tadeusza który poważnie choruje na kręgosłup i za zdrowie córki Pauliny.
Wioletta
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja Bogu wiadoma.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośba do Matki Bożej Fatimskiej o pomyślne ukończenie roku studenckiego i wypełnienie się woli Bożej dla Justynki, Kasi i Moniki.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko! Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny,o szczęsliwe rozwiązanie dla siostry oraz o sprawę tobie wiadomą,o dary Ducha świetego by codziennie oświecał mój rozum twoim Jezu światłem,przede wszystkim o naszą ojczyznę i rządzących by również byli pod działaniem Ducha Świętego i dobrze kierowali naszym państwem.Modlitwy również potrzebują Księża oraz siostry zakonne by byli dobrymi głosicielami ewangeli i by nie ulegali pokusą.Jezu bądź dla mnie przewodnikiem takim dobrym pasterzem bym nigdy nie zbłądziła z twojej Jezu drogi!JEZU UFAM TOBIE!!
Antena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o boże błogosławieństwo dla męża Norberta,o siłę i zdrowie,gdyż mąż bardzo cieżko pracuje,oby udało Mu się otworzyć upragniony zakład stolarski,dzięki któremu udałoby się spłacić kredyty na dom.Błagam o zdrowie dla nas wszystkich,dla naszych dzieci ,Oleńki i Filipka,o mądrość życiową,wzajemny szacunek i miłośc.Proszę również aby Bóg obdarzył nas kolejny raz szczęśliwym i zdrowym dzieckiem. ewa z Lgoty Wielkiej.Proszę o boże błogosławieństwo dla Nas wsztstkich.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę. Żeby zrozumiała że jest chora i potrzebuje pomocy.
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
Za odnalezienie szczęścia i miłości dla Beaty I całej jej rodziny oraz za dostanie sie na wymarzone studia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę nadal o opiekę nad moją rodziną,szczególnie proszę o opamiętanie syna Łukasza
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o przymnożenie wiary, uczestnictwo we Mszy Św. dla Grażyny i jej rodziny
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Panno łaskawa, otocz swym błogosławieństwem moich rodziców. Dziękuję Ci za nich - nauczyli mnie kochać ludzi i Boga. Proszę też o to, by moja babcia Zofia mogła i chciała przystąpić do sakramentu namaszczenia chorych.
Irmina
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, proszę Cię o zdrowie dla mojej najbliższej rodziny (córki, żony, rodziców, brata, babć, teściów i mnie samego). Proszę Cię o znalezienie dobrej pracy abym potrafił się realizować i spełniać zawodowo. Spraw aby gościł pokój w mojej rodzinie i by nigdy nie zabrakło nam wiary.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Matke MARYJE o wyproszenie u PANA JEZUSA CHRYSTUSA laski uzdrowienia dla Lukasza
marek
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie od dręczenia i wszelkiego wpływu złego ducha dla Michała, by doświadczył łaski prawdziwej obecności Jezusa w jego życiu i przystał na pomoc, którą Chrystus ofiarowuje mu przez bliźnich.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, proszę o łaskę zdrowia dla Joli, która walczy z chorobą nowotworową. Wlej w jej serce oraz jej najbliższych Boży pokój, by dostrzegali każdego dnia ogrom Twojej Miłości.
Irmina
 

Świeca trzydziestodniowa
za zdrowie duchowe i fizyczne moje i rodziny i za znalezienie drogi życiowej
Leszek
 

Świeca siedmiodniowa
o definitywne wyleczenie z nałogu alkoholizmu moich rodziców, mojej Mamy i mojego Taty, o cud pojednania, wzajemnego szacunku, miłości i wszelkie potrzebne łaski wraz z błogosławieństwem na każdy dzień ich wspólnego życia. Amen.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Kingę, która dziś przyjęła sakrament Bierzmowania. Przyjdź Duchu Święty! Mama
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Fatimska chciałabym prosić o łaski dla wszystkich maturzystów, którzy właśnie zdają egzaminy maturalne. Szczególnie proszę o łaski dla mnie i moich przyjaciół. Niech nasze dalsze wybory będą słuszne i przemyślane. Maryjo z całego serca błagam o to by w mojej rodzinie było mniej kłótni o sprawy błahe, wlej w serca każdego członka mojej rodziny, także w moje wiele opanowania, spokoju i radości z każdego dnia. W serca moich kolegów, koleżanek i przyjaciół łaskę wiary, nawróć tych, którzy tego potrzebują. Maryjo, Matko Jezusa proszę Cię także o łaski wytrwałości i cierpliwości dla kleryków, diakonów i księży. Niech walczą z pokusami, szatanem, który czyha na nich z każdej strony. Kasia.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, proszę Cię o spokój serca. O to, abym umiała każdego dnia przyjmować to co daje mi Pan i tak jak Ty umiała odpowiedzieć ,, Fiat\". Proszę Cię również o uzdrowienie relacji z bliską mi osobą i o zdrowie mojej mamie. Iwona
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę dla mojego brata,który jest chory . Aby wyzdrowiał i powrócił do zdrowia.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Twego Syna Jezusa Chrystusa w następujących intencjach: o Dary Ducha Świętego, wiarę, nadzieję i miłość, pracę i zdrowie dla mojej rodziny, znajomych i siebie oraz o nawrócenia w rodzinie i wśród znajomych. Karol
Karol
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę pokornie o łaskę zbawienia wiecznego dla mojego kochanego Taty Franciszka,kochanej Mamy Ireny i Cioci Lesi, dla siebie- o pokój Boży i radość Bożą w mojej duszy, sercu i myślach, o siły do dalszego życia i umiejętność rozpoznawania woli Bożej. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Pani Fatimska proszę Cię pozwól rozeznać moje powołanie do Zgromadzenia św Michałą Archanioła, proszę Cię również o to abym miał dobre oceny na świadectwie na zakończenie roku szkolnego i abym zdał maturę, jak również proszę we wszystkich intencjiach moich rodziców i rodzeńsrwa jak również o zesłanie dla niech pieniędzy ponieważ są im bardzo podrzebne. Prosi Mariusz
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwę aby mój syn poznał religijną dziewczynę, która pomoże Mu się nawrócić i wrócić do Kościoła o błogosławieństwo dla Niego
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, otocz swą opieką moje rodzeństwo i daj im oraz ich rodzinom doświadczyć Twojego Pokoju i Miłości. Pomóż w wyborze właściwej drogi życiowej.
Irmina
 

Świeca wieczysta
Proszę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej........... Halina
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Zbawiciela błagam Cię o to aby w naszej rodzinie nastał spokój i zagościła miłość proszę również o pomoc w odnalezieniu miłości.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Za trzezwośc mojom i z małżenstwo i całom rodzinke
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko proszę o potrzebne łaski dla dzieci,wnuków i dla mnie Panu Bogu wiadome.lucyna
Lucyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę i opiekę Matki Bożej dla moich córeczek-Kingi i Ani. O Matko Nieustającej Pomocy, wspomagaj je, aby nigdy Boga nie utraciły. Prowadź je, Maryjo, do świętości.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za synów,aby starszy syn dostał się do technikum, które wybrał, zaś dla młodszego o akceptację wśród rówieśników, ponieważ musi chdzić w okularach. Proszę Cię Matuchno Fatimska abyś uchroniła naszą rodzinę i Parafię od znieczulicy wzajemnej.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za zbawienie duszy zmarlej babci Lidii Jamroz i Pana Janusza wyke
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji abym podołała maturze i egzaminom zawodowym, a także by udało mi się zdobyc dobrą prace bym mogła wspomóc rodziców. Ola
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrówko dla mojej mamusi Basi chorej na raka płuc, żeby przezwyciężyła chorobę oraz o dzidziusia żeby Matka Boska sprawiła abym mogła urodzić zdrowego dzidziusia. Ewa z Pabianic
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Ryszarda i znalezienia pracy.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
dziekuje Ci Matko Fatimska za codzienna opieke nade mna o wysluchiwanie wszystkich moich próśb prosze o dalsza opieke i twoje wstawiennictwo u Twojego Syna. Matko Fatimska wstawiaj sie za nami!
michal
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Fatimska o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej mamy i Adriana w chorobie nowotworowej.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Matko Fatimska proszę o miłość i pokój w mojej rodzinie i łaskę prawdziwej wiary dla moich najbliższych. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matko Fatimska o dobrą pracę dla mnie i dla Tomka. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
O siłę do walki z pokusami ?
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Maryjo proszę za moim bratem Piotrem,o otwarcie serca dla Jezusa i uzdrowienie wewnętrzne
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Miłości i Prawdy dla moich bliskich, których noszę w sercu!
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Święta Proszę Cię o opiekę nad Marcinem Szczepańskim,OTOCZ GO PROSZĘ SWOJĄ MATCZYNĄ OPIEKĄ W TYM BARDZO TRUDNYM DLA NIEGO CZASIE
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o modlitwę i opiekę dla Kacpra, pomóż mu Swoją Nieskończoną Miłością wejść na drogę czystości i pomagaj mu w walce z pokusami. Pobłogosław także nasz związek, aby rozkwitał pełnią miłości, by nigdy w nim nie zabrakło wzajemnego zrozumienia i silnej wiary.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za naszych rodziców. Aby przez całe życie wzrastali w swojej miłości. Żeby ich miłość przelewała się na ich dzieci i stanowiła dla nich wzór na przyszłość. Drodzy rodzice, niech stąpi na was odnowienie Ducha Świętego i umacnia drodze do zbawienia pełnej miłości, Amen.
Maciej
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę o wyleczenie mnie z raka
Lidia
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Panienko, proszę Ciebie o opiekę nad rodziną naszej córki Aldony jej męża Konrada i dzieci Maii i Olivera, aby za Twoim wstawiennictwem żyła ona zgodnie z Bożą wolą, o łaskę gorliwej modlitwy,zdrowia i miłości. Janusz
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
zdania matury i szczęśliwego związku z dziewczyną
Konrad
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o blogoslawienstwo Boze i opieke Matki Bozej dla dzieci i dla calej rodziny.
kazimiera
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie całej rodziny Antkiewicz
Monika Grzegorz Julia
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za polonijnych doradców życia rodzinnego, by skutecznie pomagali Polakom w Europie zachować ich małżeństwo i rodzinę i ratowali każde trudne małżeństwo. Niech Niepokalana zwycięży zepsucie obyczajów a Święta Rodzina pokona skłonności do życia w związkach \"luźnych\", jednopłciowych i innych wymyślonych przez ludzi żyjących rozwięźle. GK
Grażyna
 

Świeca wieczysta
w intencji Emilki chorej na nowotwór złośliwy, aby Matka Boża wyjednała jej łaskę uzdrowienia, oraz w intencji Dominiki, Anny i Franciszka.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej Mamy
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza chciałabym Cię prosić o dar upragnionego potomstwa dla mnie i mojego kochanego męża, o uzdrowienie mojego ciała i duszy, o to abym umiała przebaczyć rodzicom krzywdy, które mi wyrządzili i abym odzyskała radość życia i pokój. Proszę Cię także o uzdrowienie z nałogu alkoholowego mojej mamy i teściowej i o to aby w naszej rodzinie zawitała Wiara, Nadzieja i Miłość. Matko Przenajświętsza czuwaj proszę nad moją rodziną, prowadź nas i pomóż nam się pojednać.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla mnie i dla moich bliskich.Z powodu klopotów finansowych proszę również o sprzedaż mojego domu.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę cię Boże Ojcze za Janka o uzdrowienie duchowe i psychiczne, aby doświadczył Twojej nieskończonej miłości, proszę o mądrego duchownego, który pokazał by mu nadzieję, proszę o dobrych lekarzy dla niego i żeby on sam zobaczył potrzebę leczenia się. Proszę też na jego matkę, aby zwracała się do Ciebie o pomoc, proszę chroń ją od wszelkiego zła, pomóż jej przeżywać po Bożemu jej chorobę. Proszę o Ducha Świętego dla osób, które próbują pomagać Jankowi i jego matce. Maryjo, Ucieczko grzeszników, módl się za nami. Uzdrowienie chorych, módl się za nami.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla ciężko chorego Janka. Maryjo miej nas wszystkich w opiece. Teresa
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o siłę, o możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach, o zdrowie. Proszę też o zdrowie dla ukochanej mi osoby, aby Bóg dał jej siłę w swojej łasce. Aby świat też był lepszy, by panowało w nim dobro, życzliwość i wieź braterska. Aby otoczył wszelką opieką ludzi chorych, ciepiących, najbardziej potrzebujących jego pomocy. W tym dniu rocznicy objawień Fatimskich mogą wydarzyć się cuda, ty wiesz Panie o co ja Ciebie proszę. Paweł
Pawęł
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Bogu za wszystko co otrzymałem, proszę Matkę Bożą o prawdziwą Wiarę, łaski Ducha Sw. dla mnie i dla mojego brata, sióstr i ich dzieci. Proszę również Matkę Przenajswiętszą o wstawiennictwo za zmarłych z mojej rodziny.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Z podziękowaniem za wszelkie dobro, za ogrom łask otrzymanych przez Siostrę Emmę i postulantkę Emmę wraz z prośbą o Bożą opiekę nad nimi.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O wybranie dobrej drogi życiowej. Paweł lat 16.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o wytrwałość w powołaniu
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Maryję o opiekę i umocnienie wiary dla mojego syna Lukasza.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Maryję o opiekę i umocnienie wiary dla mojej córki Joanny.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo miej w opiece moją mamę i dwóch braci oraz chorą bratową i jej córki.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę nawrócenia dla syna jakuba,zerwanie z nałogami i powrót do kościoła katolickiego
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Przenajświętsza proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla mnie i dla mojej siostry Agnieszki oraz o dobrych, wierzących mężów dla nas, a także o wrócenie na drogę wiary do Boga dla naszego brata Karola. Dziękuje za wszystkie łaski.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
o piękną i czystą przyjaźń
Radosława
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie mnie i taty z nieuleczalnych chorób, o ulgę w cierpieniu i nieustającą opiekę Matki Boskiej Fatimskiej nad całą rodziną.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Przenajświętsza, nasza pośredniczko do Boga, proszę o łaskę nawrócenia dla mojego taty Leszka. Proszę też o łaskę głębokiej wiary dla całej rodziny. Proszę o zdrowie dla mojego męża oraz o dar miłości w naszym domu. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi jesteśmy obdarzeni. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
O ŁASKĘ ZDROWIA DLA ZOFII SKALSKIEJ PO UDARZE MÓZGU W DNIU 11.05 2012R.- PROSI RODZINA MIECZKOWSKICH ,SKALSKICH, KUJAWA, MRÓZ, JAŃCZUK I PRZYJACIELE.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlitwa w intencji pomyslnego zdania egzaminow maturalnych, dobrego wyboru studiow i wyboru zyciowego. Zdrowie i Blogoslawienstwo Matki Bozej i Jej Syna na Kazdy dzien dla moich najblizszych i dla mnie. Ewelina
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o to aby mój tata po 4 latach od wypadku wreszcie wstał z wózka. Oraz proszę o to aby Bóg obdarzył mnie oraz mojego chłopaka uczuciem które nigdy nie zgaśnie i aby moi rodzice dali nam szanse na dalsze życie ze sobą.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre zdanie matury.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Droga Matko, wiem, że zawsze jesteś tuż obok, widzisz moje łzy, uśmiech na twarzy, moje upadki.Przytulasz mnie do Siebie kiedy opadam z sił i kiedy codzienność mnie przytłacza.Proszę Cię, kochana Mamo, byś opiekowała się mną, by w alkoholizmie moich rodziców potrafiła odnaleźć Bożą miłość, by mój gniew i złość nie przesłaniały mi oczu, bym potrafiła Ci zawierzyć i oddać siebie i moją rodzinę Bogu. Marlena
Marlena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o szczęśliwe donoszenie ciąży i narodzenie się maleństwa. Proszę również by zawsze zdrowie dopisywało mego męża Jacka i synka Norberta.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza TY dobrze wiesz o co ciągle Cię proszę,pomóż moim dzieciom w tym zwykłym codziennym życiu w rozwiązywaniu problemów, i borykaniu się z trudnościami dnia codziennego.Proszę o życie wieczne dla męża i rodziców z obojga stron. Dziękuję Ci z wszystkie łaski wyproszone dla mnie i moich bliskich. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Mamuś chcę Cię prosić o to by rekolekcje oazowe na które w tym roku pojadę były owocne dla mnie i dla wszystkich dzieciaków. Proszę daj mi mądrość i miłość bym umiała im służyć cieszyć się z nimi i być przy nich. Proszę Cię niech osoby które będą w mojej grupie wspaniale przeżyły te rekolekcje i zaprzyjaźniły się z mną i innymi dzieciakami. Mamo poproś Swego Syna by pozwolił by one odkryły jak jest dobry Bóg i jak bardzo On je kocha. Mamuś chcę być wspaniałą animatorką.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę mądrego samotnego wychowania córeczki, łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny, nawrócenie dla Tomka, łaskę miłości, radości, pokoju i pokory. Edyta
Edyta
 

Świeca wieczysta
O MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ MAMY ,TESCIOWEJ, ŻONY ,DZIECI I MNIE .DZIECI ABY SZCZESLIWIE POZAKŁADALI RODZINY I ZNALEŻLI PRACE.SYN KTÓRY MA DZIWCZYNĘ PRAWOSŁAWNĄ A JEST DO TEGO NAJWAZNIEJSZYM MINISTRANEM NIE ZMIENIŁ WIARY I NIE POSZEDŁ DO CERWI BRAC SLUBU .IWONA JEGO DZIWCZYNA ZROZUMIAŁA I ULEGŁA JEMU POWOŁANIU.MATUCHNO CZUWAJ NAD MOJA RODZINĄ.PROWADZ NAS DO SIEBIE
Ryszard
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla moich dzieci rodziców i dlamnie oraz pomyslne zkonczenie pewnej sprawy
Lidka
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie proszę Cie: -o zdanie pomyślnie matury -dostanie się na studia -o uwolnienie mnie z słabości -o rozeznanie powołania -by Lednica 2012 dała dobre owoce -w intencji mojej rodziny byś Ty był w niej najważniejszy -o rozeznanie powołanie Marcina -o dobrego męża dla Agnieszki, Marysi, Asi i Ewy -proszę Cię intencji Oli, Kseni i Mikołaja działaj w tych relacjach -troszcz się mojego małego brata Troszcz się Ty!!
Patrycja
 

Świeca wieczysta
Proszę za moją rodzinę - męża Marcina, dzieci Martę, Bartosza i Basię, mamę i teściów - Genowefę, Marię i Bartłomieja - o łaskę zjednoczenia i odnalezienia się w Sercu Maryi, a przez Nią dojście do poznania i przyjęcia Bożej Miłości już tu na ziemi. Prosze też o nawrócenie Beaty i Joanny. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o modlitwe dla mojej rodzimy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność oraz o nawrucenie mojego męża który zatracił się w nałogu
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marleny
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Najświętsza o zdrowie dla moich dzieci Gabrysi i Antosia. Michał
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Za ludzi o zatwardziałych sercach w Polsce o przebudzenie ich sumień.
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamy,dzieci,męża, oraz o łaski dla mnie abym była silniejsza.
Anna
 

1 |
...
 924 |
 925 |
 926 |
 927 |
 928 |
 929 |
 930 |
 931 |
 932 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020