Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Maryjo za rozpoczęty proces przemiany mojego serca. Jeszcze długa droga przede mną dlatego proszę o pomoc w zwalczaniu egoizmu. Z przyziemnych spraw proszę Cię o pracę dla mnie i męża. Nie pozwól żeby nasze dzieci (synek i córeczka) cierpiały przez moje błędy. Dziękuję Marta
Marta
 

Świeca wieczysta
za śp. KINGUSIĘ ŻARKIWSKĄ ( +9 m-cy )
Jakub
 

Świeca wieczysta
za śp.KINGUNIĘ ŻARKIWSKĄ ( 9 m-cy )
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Bielejąca DZIĘKUJĘ BARDZO MOCNO Z CAŁEGO SERCA ZA NOWĄ PRACĘ,ZA MIŁOŚĆ JAKA BIJE Z TWOJEGO SERCA. To ona zmienia mnie na lepszego.Oddaję się Tobie cały i stale noszę Twoje oblicze przy sobie poznając cuda,jakie pokazujesz mi każdego dnia.Proszę Matko miej wgląd na sytuację jaka nas wszystkich otacza, proszę o miłość,pomoc i łaskę miłosierdzia dla Dominiki,Kasi,Karoliny i Maksymiliana dla taty Dominiki Andrzeja i mojego taty Floriana i brata mego Grzegorza. Proszę o siłę, pewność siebie, mądrość, moc dzielenia się i dawania. Matko Boża Tobie oddaję się i w Tobie szukam ukojenia.Matko i Archaniołowie czując Waszą obecność sprawiacie, że świat staje się inny. Od pychy i zazdrości odwróć me spojrzenie. Jeszcze raz Wielkie podziękowania za CUDA jakie mnie spotykają. Ty wiesz co chcę powiedzieć a czego nie potrafię - za te zmiany Dziękuję. Szalom.
Marek Miron
 

Świeca trzydziestodniowa
O szybki powrót do zdrowia Łukasza, mądrość i dary Ducha świętego dla lekarzy ratujących jego życie.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Blogoslawiona Matko Boza, za Twoim posrednictwem prosze Pana Boga Naszego o laske uzdrowienia i poczecia dzieciatka. Justyna
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojego brata Andrzeja.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego brata Piotrka i o potrzebne łaski dla całej rodziny. O dobrego, kochającego męża dla mnie. Dziękuję za łaski, które do tej pory spłyneły na moją rodzinę.
Lucyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o powrót do zdrowia po operacji kręgosłupa.Proszę o uratowanie mojej pracy. Proszę o zdrowie dla męża , dzieci i rodzicow. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O ZDROWIE, ŁASKI OD BOGA, O MIŁOŚĆ I JEDNOŚĆ W MOJEJ RODZINIE. ŁASKI OD PANA BOGA DLA MAMY, O ZDROWIE DLA CÓRECZKI. O ZNALEZIENIE PRACY I UZYSKANIE STABILIZACJI.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją córkę Beatkę, która z niewiadomych przyczyn przed snem uderza się w głowę i nie może kontrolować rączek, żeby wszystko to minęło bezpowrotnie. Proszę o modlitwę za moją Babcię Irmę która jutro będzie miała wycinany guzek na migdałku,i że operacja wyjdzie bardzo dobrze, i że Babcia wyjdzie zdrowa i szczęśliwa.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o nawrócenie Mateusza, który nie wierzy w Boga i strasznie grzeszy przeciwko Niemu. Proszę przemień jego serce i uratuj od piekła.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
PANIE BOZE!! POMOŻ MI WYJŚĆ Z MOICH PROBLEMÓW W PRACY I WYPROSTUJ MOJE SCIEŻKI ZYCIOWE. POMOŻ MI UPORZĄDKOWAĆ ŻYCIE, WSKAŻ MI DROGĘ !!
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Ciebie Maryjo o zdrowie i polepszenie wyników w nauce dla mojej córki Joanny oraz o nieustanną Twoja opiekę nad naszą rodziną.
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA PROSZĘ CIE O OPIEKE NAD CAŁA MOJĄ RODZINĄ. PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA RODZICÓW I BRATA. O ZGODE I ZROZUMIENIE W RODZINIE, O AKCEPTACJIE MOICH DECYZJI PRZEZ RODZICÓW. PROSZĘ CIĘ MAMUSIU O POMOC W ZANLEZIENIU DOBREJ PRACY.POBLOGOSŁAW NAM NAJUKOCHAŃSZA MATKO.
EWA
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko Boga i Matko człowieka uproś łaskę uwolnienia od złego ducha dla Łukasza uproś u swojego Syna dar wiary i łaskę nawrócenia dla niego dla Rafała i ich matki. Miej w opiece mnie i moją rodzinę i wypraszaj potrzebne nam łaski.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Naświętsza Matko Boża proszę Cię w intencji małżeństwa Mariusza i Anety. Niech Pan Bóg przebaczy im grzechy, obdarzy ich swoim Miłosierdziem i Błogosławieństwem. Proszę o uratowanie ich małżeństwa przed rozwodem, proszę o potrzebne Łaski dla nich. Matko Bożą ochraniaj ich, i prowadź ich do Jezusa.
KATARZYNA
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za wszystko co otrzymałam jednakże moja prośba może wydawać się próżna.Zapewniam,że tak nie jest bo chcę pomagać innym nie tylko duchowo ale i finansowo.Dlatego proszę o wsparcie.Proszę o zdrowie,żebym mogła zrobić wszystko co zaplanowałam,troszkę szczęścia aby nie było za bardzo pod górkę i pieniędzy do spełnienia marzeń moich i wielu osób,którym chcę pomóc.Dziękuję Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę , przeproszenia Boga za grzechy , które popełniamy bezwiednie obrażając Go , a jednocześnie Kochając Go i mieć w Nim jedyna Nadzieję.Bądź przy mnie przy mojej rodzinie i bliskich.Szczęść Boże.Barbara z Tomaszowa Maz.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O Błogosłwieństwo Boże dla całej rodziny.O ciągły wzrost wiary i światło w rozpoznawniu woli Bożej w życiu.Dla dzieci o pomyśloność w szkole.Dla rodziców o pracę i znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.Dla zmarłych z rodziny o miłosierdzie Boze.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Królowo Pokoju,proszę Cie w intencji nawrócenia w naszej rodzinie,zdrowia dla rodziców,rozwiązania problemów naszego kuzyna.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o rozwiązanie problemów finansowych.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę w intencji pomyślnego napisania egzaminów gimnazjalnych. O silną wiarę, Ducha mądrości, umięjętności, rady i mocną ufność Panu, dzięki której nie zapomnę, że \"wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!\" Bóg zapłać.
Marlena
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o udaney i owocnej piełgrzymcy Włodzimierza Wojcechowicza a innych naszych braci i sióstr z Białorusi do Matki Bożej w Međugorje. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
o Zbawienie wieczne dla dziadka Romualda który całe życie był z dala od Boga.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
O prace dla Vincenza i dar jezyka polskiego dla niego, o zdrowie i laski dla rodziny.Rozeznanie powolania dla brata i zyciowa stabilizacje dla mnie i mojej rodziny.porsze o zycie wieczne dla taty dziadkow i babci.Miej nas Pani w opiece i przygotuj wspaniale mieszkanie u Boga Ojca.nie pozwol nam nigdy sie od niego oddalic.O milosc dla mnei i meza !Laski dla dzieci !AMEN!
KATARZYNA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o owoce duchowe pielgrzynki do Ziemi Świętej dla siebie i mojego męża Wojciecha
Blanka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie siostry przyjaciela, Anety. Proszę o modlitwę w intencji jej powrotu do zdrowia, końca strachu, pomyślnych wyników badań. Kochany Panie Boże, spraw, by byli silni miłością tak, jak zawsze z Twoją pomocą. Za zdrowie Anety - chwała Panu!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o dobra prace
ularemisiewicz
 

Świeca siedmiodniowa
o przezwyciężanie grzechów związanych z czystością!
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencji zaginionej Karolinki. Aby Bóg dopomógł jak najszybciej ją odnaleźć.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dore napisanie testów gimnazjalnych i pomyślne z nich wyniki. Termin testów to 24, 25, 26 kwietnia. Proszę również o zrealizowanie możliwości nauczania domowego w liceum. Proszę o wybór właściwego imienia do bierzmowania.
Emanuela
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę a szczególnie za mojego syna Sebastiana. Szczęść Boże! Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o prawdziwej pokucie dla mej przy śmierci chorej rodzicielki Swietłany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi) i dla naszych bliskich, o wzmocnieniu i pocieszeniu nas w Chrystusie, zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej Maria Kazimierz
 

Świeca trzydziestodniowa
Goraco prosze PANA BOGA o laske stalego nawrocenia dla Agnieszki i laske zdrowia
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie matko Fatimska o zdrowie dla mamy,żeby ból nogi ustapił. Chciłam bardzo podziekować za wysłuchanie mojej prośby dla zdrowia babci...
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby nasza wiara , nadzieja i miłość nigdy nie zmalały. Proszę Boga codziennie o szybkie rozwiązanie naszych problemów finansowych. Aby Bóg towarzyszył nam tak mocno zawsze jak teraz. Wierzę w jego moc uzdrawiania. Prosimy aby nasza młodsza córeczka zaczęła chodzić i aby zapanowała nad swoim lękiem. Prosimy o łaskę wybawienia i dodania nam nowych sił i możliwości do pracy.
Sylwester
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe o nawrocenie anny,corki
zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie oczu i organów wewnętrznych.
Ryszarda
 

Świeca siedmiodniowa
Aby znaleźć dobrą i popłatną pracę
Ireneusz
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary dla Marysi i Martina
Olimpia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza błagam Cię,pomóż mojej siostrze Stasi wyjść z choroby alkoholowej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża uproś mi u Boga łaskę uzdrowienia mojej mamy Kazimiery , aby mogła chodzić , mówić ,logicznie myśleć.Udziel wszelkich łask dla mnie i całej mojej rodziny.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam aby dziurka w serduszku mojego synka nareszcie zarosła dzięki czemu nie będzie musiał mieć na nie operacji.Proszę o nawrócenie mojego męża, o spokój i szczęście w rodzinie.Proszę o zdrowie dla moich rodziców i teściów.Proszę o pokój w Ojczyźnie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby brzuszek małego Rafłka przestał bardzo boleć :(
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o powstrzymanie agresji i zniweczenie złych zamiarów Witkora, Ireny i Marty wobec mojej Mamy, mnie i dzieł pracy naszych rąk. Matko Boża Fatimska proszę Cię o pomoc, opiekę dla nas i sił zdrowotnych, których czasami nam już brakuje by znosić to wszystko.
Jola
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko Niepokalanie Poczęta, proszę wypraszaj łaski u Boga o wyjście z uzależnienia bliskiej dla mnie osoby.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o wzmocnieniu i pocieszeniu w Chrystusie, zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, całym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu dla Lucji Karony (m. Mińsk na Litwie-Białorusi) i jej córki Jewgeniji. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, bardzo Cię proszę, jeśli jest to zgodne z wolą Boga, spraw bym mogła wreszcie połączyć się z mężczyzną, którego kocham od wielu lat
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, bardzo proszę o zdrowie, bezpieczeństwo i szczęście dla mojego synka i dla mnie, a także o to, żebyśmy zawsze w życiu umieli kierować się wyłącznie miłością i dobrocią.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Fatimska proszę o wsparcie, proszę o łaskę pomocy w nauce, o dary Ducha Świętego, o zdanie trzeciej klasy średniej i zdanie matury dla Natalii oraz praszę o pomoc dla siebie, poprawy bytu i proszę o dobrego męża. Bóg zapłać.
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia wewnętrznego i przebaczenia krzywd winowajcom, dary Ducha Świętego, zgodę i miłość w rodzinie, doświadczenie miłosierdzia Bożego i nawrócenia dla grzeszników, o pokój na świecie. Za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
W INTECJI ROZWIAZANIA PROBLEMOW FINANSOWYCH
MARCIN
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla całej rodziny Katuszonków,Zdrojewskich,Januszewskich, o nawrócenie bliskich którzy utracili wiarę w Boga Miłosiernego, o pomoc w małżeństwie, o Boże Błogosławieństwo na każdy dzień i miłość.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę zdrowia dla Patryka aby mógł nauczyć sie samodzielnie chodzić Dorota
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze świętej pamięci moich rodziców Agnieszki i Józefa.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałabym aby pomodlono się za mnie abym mocniej zaczęła wierzyć w Boga, otworzyła się na kościół, abym rzuciła nałogi i dała radę w szkolę. Proszę również o modlitwę za moich najbliższych aby towarzyszyło im zdrowie i szczęście i aby mama rzuciła nałóg. Dziękuje Bóg z Wami. Amen ;)
Julita
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę naszego życia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęście w małżeństwie.Abyśmy z mężem zawsze byli razem i darzyli się prawdziwą miłością do końca naszych dni.Aby nasze dziecko rosło zdrowo.
Izabela
 

Świeca wieczysta
...O uzdrowienie duchowe, uwolnienie od nałogów i siłę do walki z szatanem...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za osoby, które cierpią na nowotwory. Wiem jakie to straszne, Boże, dopomóż tym osobom przetrwać do końca i wygrać. Pomóż i mojemu ojcu, by kiedyś mógł normalnie chodzić, i biegać. Pomóż mojej mamie, by nigdy nie była chora na tak poważne choroby, by w mojej rodzinie nie występowały choroby śmiertelne. Pomóż też mi, i mojemu zranionemu sercu, by w końcu mi się z nim udało.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, dotknij mnie z miłością, macierzyńską miłością, jak dotykałaś i tuliłaś Jezusa i proszę, abyś uzdolniła mnie do przebaczenia moim rodzicom i siostrze, młodszej siostrze w miejscu wszystkich uświadomionych i nieuświadomionych zranień, które oddaliły mnie od Boga, przez które trudno, bardzo trudno mi ufać w Jego miłość, stała miłość do mnie i o które mam żal, niekiedy żal nieuświadomiony. Dziękuje Ci, Maryjo, ponieważ akceptujesz mnie, w pełni akceptujesz mnie chodź widzisz, ile uczuć, negatywnych uczuć nagromadziło się we mnie. Proszę, abyś je uleczyła i przemieniła moją słabość w moc, Bożą moc. W Twym Niepokalanym Sercu złączonym z Sercem Bożym składam siebie całą, oddaje przez Ciebie wszystko, to wszystko co mam ? cała mą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Amen.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i blogosławieństwo dla całej mojej rodziny,o szczesliwe zycie dla Damiana i Ani. Proszę także o błogosłwienstwo w pracy i o dobre relacje a takze o dobrego męża. Proszę także za zmarłyvh z rodzin. kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary dla Oliwki
OLIMPIA
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateczko! Tak bardzo proszę o opiekę nad moimi synami, o pomoc Mateuszowi w napisaniu prezentacji, skończeniu szkoły i zdaniu matury. Proszę także za moim małżeństwem, o miłość, uczciwość, odrodzenie małżeństwa.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA I OPIEKĘ JEZUSA MIŁOSIERNEGO DLA AMADEUSZA I KS.JÓZEFA KAPRONIA
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosimy o poczęcie i narodziny zdrowego i radosnego dzieciątka. Obiecujemy, że ofiarujemy je na chwałę Bogu. Dorota i Jacek.
Dorota i Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę wyleczenia mnie z łusczycy o łaske zdrowia dla mojej córki Pauliny a także o wszelkie łaski szczscia dla mojej drugiej corki Anny. Barbara
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska - wiele czasu musiało upłynąć, żebym w końcu pojęła, że ja również zasługuję na coś dobrego, mam prawo prosić i mieć nadzieję, że moje prośby zostaną wysłuchane. Cieszę się, że moja mentalność uległa zmianie, i choć pewne zdarzenia sprawiły, że nie umiem cieszyć się z każdego danego mi dnia, uśmiechać się jak dawniej i popadłam w marazm, a moje życie zostało w dużej mierze zdominowane przez poczucie winy i strach, to wiem na pewno, że pragnę iść drogą prawdy i słowa Bożego. Mój światopogląd kształtuje się w określonym kierunku i jestem pewna, że nie chcę więcej pozwolić siebie źle traktować. Zrozumiałam, że jako dziecko Boże mam swoją wartość, a pokora i skrucha prowadzą nas do Twego Syna Jezusa Chrystusa. Pragnę przez całe życie stawiać Go sobie na wzór, czuć w Nim powiernika, przyjaciela, wyznacznik moich czynów. Mateczko, wyproś u Swego Syna łaskę zdrowia dla mojej rodziny, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się sobą nawzajem jak najdłużej. Błagam Cię o wiarę w siebie i swoje możliwości, wyzbycie się poczucia lęku i wrodzonego pesymizmu. Proszę Cię z całego mojego serca, abym nigdy nie zatraciła swoich wartości, nie zapomniała, co jest w życiu najważniejsze i skąd pochodzę. Aby ta wiara i miłość dla Pana, którą noszę w sobie nigdy nie została przyćmiona przez przeciwności losu ani doczesne pokusy. A to, o co należy zabiegać, by uczynić życie pełnym, szczęśliwym i spełnionym oddaje w ręce Boga, licząc, że dokona tego, co najlepsze dla nas obojga. Jeśli On uzna, że ten, który każdego dnia poprawia mi humor, przyprawia o radość, wywołuje uśmiech na twarzy i daje nadzieję, że 1 marca nie spotkaliśmy się przypadkiem jest mi pisany, to niech tak będzie. Ja w swojej wytrwałości i chęci niesienia dobra zrobię, co mogę, aby tej szansy nie zmarnować. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
prośba o otwartość i odwagę.
Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
o szczęśliwy powrót do zdrowia dla Renaty
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Matko proszę Cię o wybranie właściwej drodze mojego życiowego powołania i odwadze w kroczeniu po niej...
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
o zgodę i zdrowie dla rodziny.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej córeczki, żeby kaszel je przeszedł. Proszę o opiekę nad moim domem, o ochronę przed złem i niebezpieczeństwem. O spokój w pracy i miłą atmosferę. O miłość między mną i moim mężem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej przyjaciółki Danusi.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Mario Fatimska proszę wyproś u Syna Swego łaskę macierzyństwa dla mnie i proś opiekę nad naszym małżeństwem.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania miłości i małżeństwa Moniki i Łukasza
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko Niepokalanie Poczęta wypraszaj,proszę łaski u Boga o zdrowie, pogodę ducha i radości w każdym dniu codziennym mojej rodziny.
Natalia
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla moich dzieci - Ani, Rafała i Michała, dla siebie i męża Sławomira. Matko Boża, obdarz łaską zdrowia całą moją rodzinę
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę wiary dla moich dzieci i moich wnuków by uwierzyli że tylko życie z Bogiem ma sens
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Powrót do zdrowia mojej przyjaciółki.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Za spotkanie dwoch bratnich dusz w intencji mojeje kuzynki
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej babci.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę prosić o pomoc w odnalezieniu siebie, a także aby Bóg stawiał na mojej drodze osoby dobre, ale i takie które potrzebują pomocy i którym mogę jej udzielić. Pomagaj mi Panie każdego dnia..
Estera
 

Świeca siedmiodniowa
o liczne i święte potomstwo dla Maćka i Beaty oraz Kamili i Piotra, o całkowite wyzdrowienie dla Bogdana, o nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary, Józefa i ich rodziny, o zdrowie dla Katarzyny, o narócenie dla Pawła, Andżeliki i ich rodzin przez wstawiennictwo Bł. Jana Pawła II.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Dary Ducha św.,i o dobrego męża.Dziękuję za wszystko co otrzymałam.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże modlę sie o milość, o wspaniałego meża, madrego i przystojnego a przedewszystkim kochajacego mnie...
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Joanny o uzdrowienie z choroby nowotworowej, o długie i piękne życie, by mogła służyć swoim dzieciom.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o laske zdrowia,o to bym wyszla z nerwicy,depresji i ciaglego bolu glowy,o sile do pracy i o zgode w rodzinie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Niepokalana Matko wielkiego Zawierzenia oddaje w Twoje ręce Twoją córke Agnieszkę, która odprawia rekolekcje ignacjańskie, proszę Cię o potrzebne łaski o opiekę i odkrywanie w niej godność kobiety niech Miłosierny Bóg uzdrowi jej zranienia z przeszłości Amen
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza, Sonii, Rafała, Marcina, Dawida i Drugiego Dawida, Joli, Patryka,Piotra,Mariana , Marioli , Kamila , i łaskę zdrowia dla Tomasza i Krzysia . O miłość w mojej rodzinie i za młodzież , o ożywienie wiary w mojej parafii
darek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych, o dobre wyniki i mądry wybór liceum.
Eunice
 

Świeca wieczysta
O konieczne łaski dla Tomasza Kuleja za życia i po śmierci.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
LASKE ZDROWIA DLA BARTLOMIEJA I BLOGOSLAWIENSTWO DLA CALEJ MOJEJ RODZINY
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie Barbary i Aleksandra.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla córki , Andrzeja , mojej mamy , siostry i dla mnie. Dziękuję
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji otrzymania łaski zdrowia dla Marcina i Adama.
Danka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia oraz pokoju w sercu moim i moich bliskich.
Iga
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ W MOJEJ INTENCJI RAFAŁ SARNECKI
RAFAŁ
 

1 |
...
 923 |
 924 |
 925 |
 926 |
 927 |
 928 |
 929 |
 930 |
 931 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019