Świeca siedmiodniowa
Prośba o dobre wyniki egzaminu maturalnego, o światło Ducha Świętego, o zdrowie dla Mamy, o rozeznanie powołania i dostania się na studia. Panie Boże Ty wiesz o wszystkim, co chciałabym Ci ofiarować, o co się modlę. Proszę o wysłuchanie moich modlitw.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o wstawiennictwo modlitewne o natchnienie Ducha Świętego i opiekę Maryi na trudny dla mnie czas
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla Danieli i jej bliskich.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla mnie i dla moich bliskich, oraz dla nowo otwieranej firmy która będzie niosła pomoc ludziom niepełnosprawnym.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Boska! Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą... Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny, o zgodę i harmonię w niej, o pomyślne zdanie matury, o szczęśliwe urodzenie dziecka i założenie rodziny... Proszę także o modlitwę w intencji o mojego niedawno zmarłego Dziadzia, którego nam wszystkim teraz bardzo brakuje, tak bardzo Go kochaliśmy... Bóg zapłać!
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska czuwaj nad całą naszą rodziną (Maria, Bohdan, Jarosław, Tomasz) dopomóż nam w ciężkich chwilach życia codziennego, oraz miej nas w swojej opiece.
Jarosław
 

Świeca wieczysta
O łaskę i zdrowie dla mojej rodziny,moich dzieci, dla mnie a w szczególności dla mojej żony, abyśmy mieli siły poradzić sobie z problemami które napotykamy na naszej drodze . O głęboką wiarę, wzmacnianie jej i pielęgnowanie.Za tych którzy odeszli od nas aby dostąpili życia wiecznego u boku Jezusa Chrystusa.
Karol
 

Świeca trzydziestodniowa
o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego ojca Jana z Zakrzówka.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo dziękuję za wszelkie łaski które na mnie spłynęły. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i ścieżki życiowej. Proszę o modlitwę za dusze czyśćcowe i całą moją rodzinę.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, jakich doznaliśmy,i proszę o łaskę zdrowia i pomoc w wytrwaniu w walce z chorobą dla Aliny, o dary Ducha świętego i Boże błogosławieństwo dla moich bliskich i znajomych.
Natalja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko moja, Wspomożycielko Wiernych, upraszaj mi Ewie łaskę; \"Niech zstąpi Duch Święty i odnowi moje życie\" Amen
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia i opiekę Maryi dla całej rodziny Jurczyków a szczególnie Teodozji Jurczyk w 79 urodziny
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata Marcina o łaskę opamiętania, wiary i nawrócenia. Oraz o zdrowie, dary Ducha świętego i Boże błogosławieństwo.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ CIĘ OPIEKUJ SIE MNĄ I CAŁĄ MOJĄ RODZINA ROZRZUCONA PO CALYM ŚWIECIE.POMÓŻ MI ZNALEŹĆ WŁAŚCIWEGO MĘZCZYZNĘ Z KTORYM ZAŁOŻĘ RODZINE. DOPOMOŻ MI MATKO ZNALEŹĆ DOPRA PRACĘ.
EWA
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i pomoc w wytrwaniu w walce z chorobą nowotworową. Pomoc w przedsięwzięciu w budowie domu dla syna. Prośba o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
o dar ducha świętego i dar mądrości na egzaminach
Dorota
 

Świeca wieczysta
za moja rodzine ewy i stanislaw schuster, oraz za nasze dzieci sabiny, mateusz, beata , bogusia, iwona, mariusz, proszac o zdrowie duchowe,o laske nawrocenia moich corek i synow meza o szczescie w domu i zeby moj syn sie ozenil i zeby przestal pic a moje corki wyszly za maz proszac o dobrych mezow i dobra zone dla mojego synamateusza,proszac o dary ducha swietego o madrosc drogi zyciowej.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
za dusze Ś.P. mojej Mamy Janiny, taty Józefa i ojczyma Michała, aby Maryja uprosiła Im u Boga łaskę przebaczenia grzechów i wieczną szczęśliwość w Niebie....Naryjo Fatimska, módl się za nami nieustannie
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
PANIENKO NAJŚWIĘTSZA! proszę CIĘ o rozwagę i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Mam tak mało doświadczenia. Proszę również o uzdrowienie z choroby nowotworowej pana Leszka, o zdrowie dla Michała. Spraw aby moja siostra Marta znalazła miłość. Opiekuj się moją całą rodziną, zwłaszcza mamą. Proszę o modlitwę za mojego chłopaka Macieja,za naszą miłość, by BÓG ją umacniał i pobłogosławił nas sakramentem małżeństwa. Oby dobry i miłosierny PAN pozwolił nam się cieszyć wspólnym życiem i pobłogosławił nas dziećmi. Proszę o znalezienie pracy. BŁAGAM o dobre relacje Edyty i Michała z Krystyną, Maciejem i resztą rodziny, aby dobry BÓG zakończył niepotrzebne waśnie i spory. Niech zagości w naszych rodzinach radość i spokój. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wyleczenie z alkoholizmu mojego ojca,proszę o pomoc! ma już omamy i urojenia, że zdradza go żona...nie daje zyc calej rodzinie ..i nie pozwala sobie pomóc...Wyżywa się na mojej mamie..a ona już psychicznie wysiada. Proszę chroń ojca przed złymi myślami i czynami.
Emila
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na czas czuwania Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie, o dar modlitwy, dar służby , o dar jedności, miłości, o opiekę Gospodyni Maryi w jej sanktuarium dla wszystkich uczestników, animatorów oraz księży.
Sabina
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji jak najszybszej intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski, dokonanej uroczyście zarówno przez władze Kościelne jak i państwowe.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, z całego serca proszę o zdrowie i ochronę dla mojego synka i dla mnie.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o wstawiennictwo i pomoc - o połączenie mnie z mężczyzną, którego kocham całym sercem.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska,proszę Cię ,aby mąż pomyślnie przeszedł badania w pracy,aby utrzymał pracę bez problemów.Daj nam wypocząć po ostatnich tragediach rodzinnych,spraw też ,by orędował za nami nasz niedawno zmarły synek,który na pewno jest w Niebie.Królowo,otocz naszą rodzinę opieką.
Hanna
 

Świeca wieczysta
za moich bliskich zmarłych- rodziców i męża:( a także za zmarłych z rodziny,
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę abym wyszedł z mojego marazmu życiowego. Na dzisiaj znajduję sie w studni, tak jak Józef i nie potrafię z niej wyjść. Często myślę, że takie życie nie ma sensu. Często w związku z tym myślę o samobójstwie. Prosze o modlitwę, aby dobry Jezus wyciągnął mnie z tej studni, z której widzę tylko niebo, a nie potrafię sie wydostać. Aby postawił na mojej drodze osoby, z którymi będe mógł głosić Diobrą Nowinę, będe sie radował każdą chwilą.
Zygmunt Stefan
 

Świeca wieczysta
O ZDROWIE DLA CALEJ RODZINY
Stanislaw
 

Świeca wieczysta
Najcudowniejsza Pani Fatimska błagam o jednosc w rodzinie Krzysztofa, o powrót do zdrowia dla Weroniki, o dary wiary , nadziei i miłości w rodzinach za które sie modlę o rozsupłanie wszelkich wiezów nas zniewalających (równiez pokoleniowych)i o Boze błogosławieństwo i opieke całego nieba dla wszystkich naszych darczyńców -Bóg zaplać Dana
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
NAJSWIETRZA PANIENNKO PODZIEKUJ BOGU ZA NAWRUCENIE SIE,ZA LASKIE ZYCIA,LASKIE ZDROWIA MILENY,NORBERTA,DOROTY HUBCIA,KAMILKA I WSZYSKICH KTORYCH ZNAM .O TO BY MI SIE WIODLO O NAWRUCENIE SIE MEZA I DZIECI.O ZESLANIE NAMNIE DUCHA .
DOROTA
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mojom trzezwośc małżensto i dzieci =i całom rodzine
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o rozwiązanie moich problemów w rodzinie.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Za szczęśliwą podróż i dusze śp: Danuty Rudy oraz Józefa i Agnieszki Nowak
Ryszard
 

Świeca trzydziestodniowa
Dzikuje za otrzymane laski Matuchno ,prosze oszczesliwe urodzenie dziecka synowej i rozwiazanie sprawy urzedowej.
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji abym zdała pomyślnie mój egzamin na prawo jazdy w tą sobotę 19 maja, o pomyślnie zdane matury mojego brata Krystiana, o nawrócenie całej mojej rodziny oraz mojego chłopaka Sebastiana,o bezpieczny wyjazd mojej mamy do Niemiec oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny i rodziny Sebastiana. Serdeczne Bóg zapłać
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękując Panu Bogu, Niepokalanie Poczętej i Wniebowziętej Maryi oraz Świętej Ricie za Łaski małżeństwa z dobrą, miłą, piekną kobietą choć poganką, proszę o jej rychłe nawrocenie i przyjęcie uroczyste w Watykanie jednocześnie 4 Sakramentów Świętych: chrztu, Eucharystii, bierzmowania, małżeństwa ze mną. Oraz o dary mądrości, dobroci, dobrego zdrowia i inne błogosławieństwa na zawsze dla niej! Pomoc też materialną dla naszego małżeństwa. W intencji za moich 2 szwagrów o imieniach Aciu i Aiguo, aby Pan Bóg pomógł im w poznaniu i przyjeciu naszej Świętej Wiary i Religii rzymskokatolickiej oraz w znalezieniu odpowiednich kandydatek na żony i o dobrą pracę dla nich. Dziekuję takze za dobrą teśkę (tj. mamę mojej żony a wdowę po moim niestety zmarłym teściu) o nawrócenie i dobre zdrowie dla niej.
Z
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość zgode , i zdrowie w mojej rodzinie, opiekę Bożą,
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich maturzystów tegorocznych aby dobrze zdali mature2012. O zdrowie i radość z życia dla dziadków. Szczęśliwe zaliczenie IIsemstru nauki na studiach mojej siostry Gosi , aby spełniała się w tym co pragnie robić w przyszłości. O Błogosławieństwo boże dla całej rodziny aby wytrwała w nawet najtrudniejszych momentach.
Ada
 

Świeca siedmiodniowa
za zmarłego dziś Henryka od całej rodziny. spoczywaj w pokoju.
Rodzina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji pomyślnego ukończenia studiów, abym była dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, abym swoją wiedzą zawsze pomagała ludziom. Jeżeli jest to miłe Bogu to proszę o nieustanną możliwość pogłębiania swoich wiadomości, kształcenia się.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę zmarłej Marceliny
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
O zbawienie dla duszy Piotra, o nawrócenie, uzdrowienie i umocnienie w wierze dla Piotra i scalenie jego młodej rodziny, o nawrócenie, uzdrowienie i umocnienie w wierze dla mojego Taty Czesława, teścia Antoniego, ojca chrzestnego Mieczysława, o zbawienie dla tych którzy się rozwiedli, i we wszystkich intencjach za które się codziennie modlę dziękując Bogu za nawrócenie moje i męża ? Emilia i Tomasz z dziećmi
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
O błogosławieństwo Boże w domu i w pracy dla mnie i całej mojej rodziny, o pomyślne zdanie egzaminu, o korzystne zakończenie studiów syna, o dar zdrowia dla taty, o radość wieczną dla mamy i brata oraz jego syna, teścia i szwagra Teresa
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękczynna za otrzymane do tej pory łaski, o wybranie drogi życiowej.
Weronika
 

Świeca wieczysta
Proszę o zjednoczenie mego serca i Kseni z Sercem Bożym, o to, by zapłonął w nas ogień Bożej Miłości, by nasze dusze stały się świątynią Ducha Swiętego, radością i miejscem odpoczynku Boga Ojca, by nasze życie było nieustannym pełnieniem woli Bożej. Proszę o błogosławieństwo rodziny na wzór i podobieństwo św. Rodziny z Nazaretu, o miłość i błogosławieństwo w każdej sferze naszego życia, o dary, owoce i charyzmaty Ducha św. Irena
Irena
 

Świeca wieczysta
1/w intencji Polski o to by królowała w niej prawda i sprawiedliwość: 2/W intencji mojej rodziny , o jej zdrowie i pomyślność, proszę również o to by stała się orędownikiem słów Chrystusa i podążała prostą drogą do jego królestwa nie bacząc na wszelkie trudności jakie stawia przed nami wspólczesny świat
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O wyjście z nałogu. O dobry wybór drogi życiowej. Dziękczynna za otrzymane łaski.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego kuzyna Tomasza Szybkowskiego dzięuję i pozdrawiam
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intencję za Artura , który pomaga osobą bezdomnym i w tym tygodniu czeka go rozprawa sądowa z powodu skarg sąsiadów . Bóg zapłać !
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Ja prosze Boga zeby sprawa mojego chlopaka sie wyjasnila. Zeby dano mu tylko pouczenie i tym innym chloapaka bo wkacu zaczol sie zmieniac i przemyslal wszystko. Zeby mu dali szanse. Bo wkacu zaczelo nam sie ukladac. Prosze Cie Panie Boze zeby wszystko skoczylo sie dobrze a oni wszystcy tyko zeby sie nauczyli ze zycie jest jedno i nietrzeba je marnowac.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę ułożyć sobie swoje życie i proszę o pomyślny poród mojej młodszej siostry-Madzi
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
O mądre decyzje naszych rządzących, o pomyślność Ojczyzny, o łaskę wiary dla wszystkich Polakow, by obudzili się i otworzyli na Jezusa.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze Cie o Wiare ,Nadzieje i Milosc dla nas w naszym malzenstwie.Maryjo nie opuszczaj Nas daj nam zdrowie,i dla naszych bliskim sercu.Prosze Cie o nawr?cenie naszych bliskich sercu ,kt?rzy utracili wiare .A szczeg?lnie Matuchno prosze Cie o potomstwo dla nas .SZCZESC BOZE I B?G ZAPLAC.Monika
monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc w trudnej sytuacji finansowej, wyjście z długów oraz pomoc Matki Bożej w pozyskaniu dotacji na otwarcie działalności gospodarczej.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w dalszym ciągu o modlitwę za scalenie mojego małżeństwa Katarzyny i Tomasza.By oparte było na miłości i zaufaniu.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko moja Maryjo dziękuje za dotychczasowa opieke .Mateńko wypraszaj mi łaski u Syna Twego Jezusa Chrystusa zawierzam Ci moje problemy małżeńskie ,poprowadz mnie własciwą drogą Otocz Matczynym płaszczem moje dzieci moją mame parafie i całą ojczyzne. Elżbieta
Elzbieta Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o odnalezienie drogi, o dobrego męża i spokój ducha.
Karolina
 

Świeca wieczysta
Za osoby, które cierpią prześladowaniem, za chore, głodne i spragnione dzieci, za to aby nie wierzący w Boga wrócili na drogę światłości prowadzącą do krainy zbawienia. A także za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajswietrza Panienko Fatimska goraco prosze o dar zdrowia i zycia dla mojej Mamusi Weroniki.Przenajswietrza Panienko pozwol jej zyc.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Ta intencja jest bardzo szczególna. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego zawsze dziewica! Za Episkopat i Biskupów Polski, ażeby poważnie zajęli się sprawami udzielania mi odpowiedzi, zwłaszcza pozytywnych na moje APELE do nich kierowane i nie robili sobie kpin z zajmowanych przez nich FUNKCJI W SŁUŻBIE BOGU I LUDZIOM; aby powzięli stosowne i podpowiadane przeze mnie kroki i środki obronne przed kacerstwem, apostazją, heretyzmem i heretykami, tak Europy Zachodniej, nowosowietyzującej się Rosji, jak i Polski (co zagraża wypełnieniem się TRZECIEJ przestrogi fatimskiej). Zwłaszcza w Polsce, której obywatele powinni zostać naprowadzeni na drogę SŁUŻBY BOGU i świecić przykładem przed innymi narodami, a nie podlegali neosatanizacji lub eksterminacji na wszystkich frontach świata. A w końcu o wybór i ustanowienie przez Pana Boga i Naród stosownej osoby na KRÓLA Polski ?obrońcę Świętej Wiary, praw obywatelskich do godnego życia i pracy; oraz odbudowę prawdziwej stolicy prawdziwego KRÓLESTWA POLSKIEGO w Gnieźnie. Dlatego w tych i innych intencjach w przyszłości (z nadzieją, że Pan Bóg pomoże i środków finansowych wystarczy) zamierzam odbyć samochodową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Fatimie. Chiny, dnia 15 maja 2012. Podpis: Zbigniew Leszek Orentraich.
Z
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska!!! Matko Jezusa Chrystusa , Matko Nasza!!! Błagam Cię o światło Ducha Świętego dla Madziulki... Ty wiesz, że tylko z miłości prawdziwej powinna wyjść za mąż... Uproś jej rozeznanie drogi... Błagam Cię Matko , aby Madziulka nie robiła niczego pochopnie ... Bardzo Pragnę jej szczęścia...Uproś jej prawdziwe szczęście, aby ona i jej bliscy cieszyli się radością płynącą od Boga... Błagam miej ją w nieustannej opiece. Mateusz Tomasz Stenzel
Mateusz Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji w pracy
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Ta intencja jest bardzo szczególna. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego zawsze dziewica! Za Episkopat i Biskupów Polski, ażeby poważnie zajęli się sprawami udzielania mi odpowiedzi, zwłaszcza pozytywnych na moje APELE do nich kierowane i nie robili sobie kpin z zajmowanych przez nich FUNKCJI W SŁUŻBIE BOGU I LUDZIOM; aby powzięli stosowne i podpowiadane przeze mnie kroki i środki obronne przed kacerstwem, apostazją, heretyzmem i heretykami, tak Europy Zachodniej, nowosowietyzującej się Rosji, jak i Polski (co zagraża wypełnieniem się TRZECIEJ przestrogi fatimskiej). Zwłaszcza w Polsce, której obywatele powinni zostać naprowadzeni na drogę SŁUŻBY BOGU i świecić przykładem przed innymi narodami, a nie podlegali neosatanizacji lub eksterminacji na wszystkich frontach świata. A w końcu o wybór i ustanowienie przez Pana Boga i Naród stosownej osoby na KRÓLA Polski ?obrońcę Świętej Wiary, praw obywatelskich do godnego życia i pracy; oraz odbudowę prawdziwej stolicy prawdziwego KRÓLESTWA POLSKIEGO w Gnieźnie. Dlatego w tych (i innych intencjach) w przyszłości (o ile Pan Bóg pomoże a środków finansowych wystarczy) zamierzam odbyć samochodową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Fatimie. Chiny, dnia 15 maja 2012. Podpis: Zbigniew Leszek Orentraich.
Z
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, proszę Cię z całego serca o siłę na zdanie egzaminów ustnych i o pomoc w wyborach życiowych, które mnie czekają, a także w dostaniu się na studia.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
W zakładzie,w którym pracuję,pojawił się kryzys.Jakby tego było mało,grozi mi zwolnienie z pracy.U mnie w domu sytuacja finansowa już teraz jest bardzo ciężka.Proszę Cię,Boże,pomóż mi znaleźć choć malutki płomyk nadziei w tej beznadziejnej sytuacji.Otwórz mi oczy serca,ażebym potrafiła zobaczyć Drogę,którą Ty mi wyznaczasz,i abym nią podążała.Maryjo,Matko Najmilsza,proszę Cię z całego serca:wstawiaj się za mną przed Ojcem Niebieskim.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko,prowadź moją córkę ku dobru.Spraw,by poczuła Twoją miłość ,aby szła Bożymi ścieżkami,aby umiała walczyć ze swoimi słabościami ,być pokorniejszą.Wstaw się u Swojego Syna za duszą śp.Cecylii w rocznicę jej śmierci.Królowo - proszę o pokój w rodzinie ,kraju i na świecie.Hanna.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana proszę Cię aby mój mąż znalazł dobrą i dobrze płatą pracę aby moja córka wyszła szczęśliwie za mąż za dobrego człowieka proszę o modlitę także za córkę młodszą aby jej wiara w Boga była bardziej pogłębiona . Bóg zapłać
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uproszenie Łask Bożych dla Ani i Przemka. By mogli mieć swoje dziecko. By Pan Bóg obdarzył ich potomstwem. Z całego serca o to proszę. Oraz w intencji dziadka o zdrowie.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie o Boskiej pomocy w piełgrzymkach dominikanek s. Wolhi Katarzyny Muskiej OPs (z m. Mińsk na Litwie-Białorusi do katolickiej Europy Środkowej) i s. Julii Małgorzaty Joanny Karłowej OPs (z m. Jałta w Krymie do katolickiej Europy Zachodniej), żeby piełgrzymom zawsze wystarczało hartu ducha, sił, zdrowia, pieniędzy dla tej drogi do świątyń i wstecz, a żeby brak czegokolwiek w drodze im wypełnił Bóg nasz przez swoich ludzi. Dziękujemy Ci, Boże, za wszystko! Chwała Tobie, Panie! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca trzydziestodniowa
O ZDROWIE W RODZINIE. O ZNALEZIENIE PRACY, O ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW, O MIŁOŚĆ I ZROZUMIENIE W RODZINIE, O USTABILIZOWANIE ŻYCIA.
Joanna
 

Świeca wieczysta
O łaski dla moich dzieci Juli i MArysi która idzie do I Komuni sw 20 maja. O nawócenie ojca Tadeusza oraz MAcieja, Jana i jego syna. O dary Ducha sw i swiętość powołąnia dla wszystkich kapłanów za których zobowiązałam się do modlitwy, dla mnie o wytrwanie w miłości
Dorota
 

Świeca wieczysta
O łaskę zbawienia mojej duszy,oraz o pełnienie woli Bożej,a także za wszystkich umierających i za dusze w czyśću cierpiące.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenie Dariuszowi i wyrwanie z nałogu alkoholizmu.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia Danusi.Bóg zapłać.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, O Matko nasza Fatimska, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej 3 maja 2012 roku ś.p. 11-rocznej dziewczynki Weroniki Małej (w. Hubernia rej. Drahyczyńskiego na Litwie-Białorusi), i o pocieszeniu w Chrystusie jej bliskich. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobre przeżycie Pierwszej Komunii Świętej dla Kalinki i całej jej rodziny.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Na Twoje ręce Maryjo składam podziękowania za to wszystko, co otrzymałam, za życie, zdrowie, za Rodziców, Braci i Siostry, za Ojczyznę, w której się urodziłam, wychowałam i żyję. Polecam siebie, moją Rodzinę oraz Moją Ojczyznę pod Twoją nieustającą opiekę z wiarą przyjmując to, co mi ofiarowujesz każdego dnia, w nadziei spotkania się na Wiekuistym Szlaku Miłości z Twoim Synem, a naszym Panem Jezusem Chrystusem. Błogosław nam i naszej Ojczyźnie i proszę miej nas wszystkich w Twojej Matczynej Opiece. Agnieszka Żurawska
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwój i błogosławieństo dla naszej Ojczyzny Polski, aby była wierna Bożym przykazaniom, a dla rządzących naszą Ojczyzną o światlo Boże i mądrość. Dla mojej rodziny - męża, synka, dla braci i sióstr z ich rodzinami, zwłaszcza siostry Elżbiety i brata Józefa proszę o mądrość Bożą, abyśmy byli zawsze blisko Boga i żyli w prawdzie.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Łaske zdrowia dla Ewy i jej synów Fabiana Oskara i męża Mariusza.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zachowanie życia dla kobiety poszkodowanej w wypadku w którym byłem uczestnikiem na Chorwacji, żeby zachowała zdrowie, żeby szybko wracała do zdrowia i żeby w efekcie tego wypadku nie została ani kaleką, ani inwalidą. Żeby mogła się jeszcze cieszyć radością i szczęściem ze swoimi bliskimi
Bartłomiej
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę za Kingę o wyprostowanie ścieżek życia i dla Szymona o Dary Ducha Świętego i pomoc w szkole oraz o miłość w naszej rodzinie
Urszula
 

Świeca wieczysta
SZCZĘŚĆ BOŻE. PROSZĘ O MODLITWĘ DLA SIEBIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY O ZDROWIE,O TO BY DZIECI POKOCHAŁY PANA BOGA I ŚWIĘTĄ RODZINĘ,BY MĄŻ ZACZĄŁ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA I BYŁ GORLIWYM CHRZEŚCIJANINEM I DOBRYM MĘŻEM.DZIĘKUJĘ PANU BOGU ZA TYSIĄC SPRAW, ZA TO ŻE URODZIŁAM DWOJE ZDROWYCH DZIECI:CORECZKĘ LAT 5 I SYNKA LAT 3.Z PANEM BOGIEM DROGIE SIOSTRY!!!!
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę, o opiekę Bożą i miłosierdzie. za córkę Aleksandrę aby wytrwała rehabilitację, dla rodziców o zdrowie, za syna Kamila o pokorę, za córkę Hanię o zdrowie.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny...
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska proszę Cię abyś pomogła mi wybaczyć własnemu ojcu oraz aby zniknęła z mojego serca nienawiść.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
za ks.Grzegorza Kwitka
Sandra
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie w całej mojej rodzinie i o opiekę Bożą.Proszę o modlitwę w intencji mojego męża który zaczął nadużywać alkoholu,żeby przestał pić.Proszę o modlitwę o zdrowie dla siostry która od paru lat zmaga się z nowotworem,żeby wyzdrowiała.Proszę o opiekę Bożą nad córką.Dziękuję Matko Boża Królowo Polski i całego świata! Módl się za nami.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętrza Panienko bardzo cię proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny,Proszę cię o opiekę nad moją córką.Bardzo gorąco cie proszę o wstawiennictwo i o modlitwę za mojego męża ,który znów wpadł w szpony nałogu alkoholowego i widzę ,że nie umie sobie poradzić ja też już nie umiem mu pomóc.Bardzo proszę o modlitwę.Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę aby moja przyjaciółka Kasia znalazła dobrego męża.
Maciej
 

Świeca wieczysta
Proszę o dobrego męża. Cudowny związek z Piotrem, w którym będziemy darzyli się wzajemnym zrozumieniem, miłością, zaufaniem oraz szczerością, wiernością i będziemy sobie wsparciem. Proszę, abyśmy żyli w zgodzie i miłości, którą zsyłają nam Niebiosa. Proszę o oczyszczenie z problemów, uzdrowienie duszy i ciała oraz ochronę. Proszę o uwolnienie od klątwy, uroku, który rzuciła na mnie cyganka oraz uwolnienie od mediumizmu i praktyk ezoterycznych. Proszę o wsparcie i ochronę. Bardzo dziękuję! Ufam, że Maryja mi pomoże.
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji oczyszczenia z problemów mnie i mojego związku. Proszę o dar płodności, dobrego męża, szczęście, pełnię sił oraz zdrowia fizycznego i psychicznego. Proszę o dobre wyniki w nauce. Błogosławieństwo dla mojego związku. Proszę o modlitwę za świat i pokój na świecie. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca wieczysta
O zdrowie, łaski boże i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny i dla mnie. Pozdrawiam Apostoł Matki Bożej Fatimskiej od wielu miesięcy.
Walery
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. O zdrowie dla Piotra (z nałogu), Moniki - epilepsja, Leszka - z nowotworu. Dobry Jezu miej w opiece Grzegorza i prowadź go bezpiecznie po wszystkich drogach. Proszę o umocnienie wiary w mojej rodzinie. Wszystkim zmarłym wieczne zbawienie.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spotkanie prawdziwej miłości i stworzenie szczęśliwej rodziny.
A
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny i o pracę dla Mnie.Prosze również aby mojego męza nie zwolnili z pracy.Blagam Matulko
Nina
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Maryjo Panno Niepokalana! Twej obronie, opiece i nieustajacej pomocy powierzam na zawsze moje dzieci; Krysię,Piotra i Karolinę oraz Krystiana (syna Krysi), Marcina i nas rodziców; Grażynę i Pawła
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę o zdrowie mojej koleżanki ewy chorej na raka aby wyzdrowiała, o zdrowie dla mojej córki Doroty i dla mojego chłopaka Andrzeja i o moje zdrowie . Szczęść Boże. Aneta
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za Twoje Orędownictwo za nami i za Twoją nieustającą pomoc dla mnie i moich bliskich. Oddaję siebie i moją całą rodzinę pod Twoją opiękę i obronę na zawsze a szczególnie w godzinę śmierci.Amen! Grażyna
GRAŻYNA
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, przede mną trudny czas związany z moją przyszłością w pracy. Błagam Cię, pokieruj mną i ludźmi, którzy zadecydują o moim losie w taki sposób, bym mogła robić to, na czym się znam, żebym nikogo nie zawiodła i nie musiała podejmować się czegoś, co jest ponad moje siły. Błagam Cię o pracę, ale zgodną z moimi kompetencjami. Proszę z całego serca, wysłuchaj mnie... Nie chcę więcej, niż dam radę udźwignąć.... Anna
Anna
 

1 |
...
 921 |
 922 |
 923 |
 924 |
 925 |
 926 |
 927 |
 928 |
 929 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020