Świeca siedmiodniowa
Boże dopomóż Polakom odzyskać niepodległość. Boże spraw aby Polacy przestali być okłamywani i okradani.
Mietek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego brata Wojtka, o zdrowie duszy i ciała dla niego, łaskę czystości, przemianę serca i odnalezienie sensu życia.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój i dobrą atmosferę w obecnej pracy, o dobre relacje z przełożonymi, a jednocześnie o nową , lepszą , dobrze płatną pracę .
B.
 

Świeca siedmiodniowa
Boże pomóż mi przezwyciężać problemy w pracy. Obdarzaj mnie mądrością i zdrowiem.
Paul
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja rodzinę.( Dudzińscy)
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę matke boska o łaske uzdrowienia mojej mamy,moja mama jest chora proszę o laske zdrowia, jest nam jeszcze potrzebna,,amen
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
by pozytywnie zdać egzamin kwalifikacyjny w pracy
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Kochana proszę Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa, Moniki i Pawła, o oddalenie od nas złego ducha, o przemianę serca mojego męża i jego nawrócenie. Matko proszę ratuj nas.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o blogoslawienstwo boze, zdrowie i potrzebne laski dla moich najblizszych, moich rodzicow, tesciow, moich krewnych i rodziny mojego meza (rodzenstwa, krewnych; Prosze o modlitwe o pomoc w trudnej sytuacji dla Teresy i Rafala; Prosze o modlitwe o blogoslawienstwo boze, zdrowie i potrzebne laski dla Jadwigi i jej najblizszych oraz rozwiazanie wszelkich trudnosci; Prosze o poglebienie wiary, nadziei i milosci oraz przezwyciezenie wszelkich pokus dla Magdaleny i Piotra oraz Lucji i Jozefa; prosze o modlitwe o to, by szantaze meza nigdy sie nie spelnily i nie ziscily - by uwolnil sie od wplywu rodzicow i rodzenstwa; Prosze o modlitwe za Piotra, cala jego rodzine i moja rodzine - by umieli przebaczyc z serca mnie i wszystkim innym ludziom ktorzy ich skrzywdzili; Prosze o modlitwe za mnie, bym z serca przebaczyla wszystkim; Prosze o modlitwe o dojrzalosc dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mezem; Prosze o dojrzalosc dla Magdaleny i Lucji; Prosze o uzdrowienie miedzypokoleniowe u uwolnienie od przeklenstwa rodzicow meza i calej jego rodziny (rodzenstwa, krewnych); Prosze o modlitwe o dojrzalosc dla Jozefa i Stanislawa do bycia ojcem, mezem, dziadkiem; Prosze o dojrzalosc dla calej rodziny mojego meza (rodzicow, rodzenstwa, krewnych) oraz mojej rodziny (rodzicow, krewnych); Prosze o uwolnienie mojego meza i mnie od wszelkich pokus oraz szczesliwe zapisanie sie na terapie malzenska; Prosze o trwala przyjazn mojej rodziny z ks. Januszem; prosze o nawrocenie wszystkich z rodziny mojego meza i mojej - by byli wobec nas zyczliwi; Prosze o modlitwe za nieprzyjaciol mojego meza, moich nieprzyjaciol i moich rodzicow nieprzyjaciol - bysmy sie nigdy nie zalamali; Prosze o uwolnienie z czyscca wszyskich z mojej rodziny i z rodziny mojego meza; Prosze o to by maz dostal uprawnienia w swoim zawodzie, o ktore sie ubiega bezskutecznie od ponad roku; Prosze o to by nam sie udalo szczesliwie zrezygnowac z wynajmowanego mieszkania i szczesliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt; Prosze o szczesliwe sprzedanie samochodu; Prosze o to, by Magdalena dostala prace na caly etat; Dziekuje Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane laski i ich opieke dla moich najblizszych dla dla mnie Prosze o modlitwe, by Oskar dostal sie do dobrego przedszkola; Prosze o modlitwe, by Magdalena zdala pomyslnie egzamin w maju; Prosze o modlitwe za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanislawa o uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwosc do pelnienia sluzby kaplanskiej.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o mdlitwe w intencji uleczenia złamanego serca duszy umysłu wspomnien, p blesnym rozstaniu,o nową miłość bądz jeśli to możliwe ratowanie starej,o pracę dobrą, niezaleznsc, i talent.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji mojej żony i o pozytywne wyniki biopsji.
Mariusz
 

Świeca wieczysta
O pomyślne zdanie matury i wygranie w toto lotka
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Kasi - Jej powrotu do zdrowia ...
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Maryjo proszę Cię uzdrów mnie z tej strasznej choroby. Bóg zapłać za wszystkie łaski, które mi ofiarowałaś. Pomóż mi Mateńko. Mateczko Fatimska dziękuję Ci za zdrowie mojej kochanej Mamy i proszę o dalszej łaski dla niej. Ania
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Boże abyś nie zabierał mi wszystkich których kocham....Proszę Cię o zdrowie dla mojego \"starszego brata\" - przyjaciela a także o siłę dla wujka i przyjaciela w jednej osobie który umiera...proszę daj siłę cioci aby wytrzymała... Niech będzie wola Twoja Panie a nie nasza...
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
bardzo prosze o laske zdrowia dla mojego nie narodzonego dziecka
JOANNA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cie Matko Najświętsza o łaskę nawrócenia dla mojego męża, aby w jego sercu zagościła wiara, miłość, wierność i prawda, wyzwól go mateńko kochana od nałogów, aby zło nie miało nad nim mocy. Miej w opiece cała rodzinę, chroń nas od wszelkiego zła.Udziel nam łaski prawdziwej modlitwy i pobożności. Pomóż nam Matko w rozwiązaniu naszych problemów rodzinnych i mieszkaniowych. Błagam cię Mateńko o łaskę dla mnie, aby Bóg pozwolił mi znaleźć pracę w której mogła bym się realizować. Proszę cię o łaskę dobrej spowiedzi dla mnie i męża, o szczery rachunek sumienia i szczera spowiedź oraz dobrego spowiednika. Boże jedyny wysłuchaj moich próśb i odsuń od nas te nieszczęścia. Maryjo spójrz na nas łaskawym okiem, czuwaj nad moimi dziećmi, pozwól im się wychowywać w normalnej kochającej się rodzinie.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
za dusze sp gonska krystyna
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie własne, mamy, taty i rodziny wraz ze Stefanem który przeżył udar.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie i potrzebne laski dla naszych dzieci
Gosia i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O prace w naszej rodzinie
gosia
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa, o przemianę serca i umysłu męża ,o życie w miłości, jedności i zaufaniu zawsze blisko Boga. Matko nie opuszczaj nas ,ratuj. Ula
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty, o ochronę przed wszelkim złem, świętość i wszelkie potrzebne łaski dla Kubt
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matuchno proszę wstawiaj się u Swojego Syna o łaskę powrotu do Boga dla moich dzieci Moniki i Jarka Twoja czcicielka Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO,MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ ZA DOTYCHCZAS OTRZYMANE ŁASKI. POWIERZAM TOBIE SIEBIE I SWEGO WSPÓŁMAŁŻONKA - PROSZĘ O ŁASKĘ DOBREJ SPOWIEDZI, POMÓŻ MĘŻOWI PODJĄĆ DECYZJĘ O ZMIANIE ŻYCIA I POSTĘPOWANIA- WYPROSTUJ NASZE KRZYWE DROGI,PROSZĘ O UZDROWIENIE RELACJI Z MĘŻEM, POJEDNANIE, DAR ODRODZENIA MAŁŻEŃSKIEJ MIŁOŚCI I ODBUDOWĘ MAŁŻEŃSTWA. B.
Brygida
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę błogosławieństwa dla naszej Ojczyzny. Niechaj dobry Bóg prowadzi nasz kraj do wszelkiego dobrobytu pozbawionego pychy i gniewu .
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o radość zycia wiecznego dla zmarełko taty Jana, zmarłych z rodziny, Tadeusza Stefanie, Karolinę oraz Władysława, a takze wszystkich zmarłych z mojej rodziny. Mariusz P.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla ciężko chorego Eugeniusza oraz o wytrwałość dla całej Jego rodziny.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za córkę, która została wyrzucona ze studiów i o to, jak ja mam jej pomóc
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej kochanej mamy, napisanie pracy mgr i obronę oraz o dobrą dziewczynę. Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o pomoc w znalezieniu pracy dziekuje
ula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o modlitwę za mnie,o wstawiennictwo u Syna o siłę do znoszenia trudności życia, o siłę do niesienia krzyża, o wytrwałość w modlitwie i nie poddawanie się zwątpieniu, o dobrą pracę oraz poznanie dobrego mężczyzny,chrześcijanina i o pozytywne rozwiązanie wszystkich trudnych spraw oraz o uzdrowienie z dawnej niespełnionej miłości.Proszę również o modlitwę o Dary Ducha św. . Twoja Czcicielka A.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwe za moją kochaną zmarłą Mamusię Janinę Smoleńska by Bóg opiekował się nią w Domu Ojca i za mojego Tatę Jana Smoleńskiego. Mamusia moja zmarła 31 stycznia 2010 roku a Tatuś 14 września 1995 roku. Ja od 5 lutego 2010 codziennie odwiedzam miejsce spoczynku moich rodziców syn Krzysztof.
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Marty zeby znalazła pracę , o łaski i wszelkie dobra dla chszesniaka Frania oraz o błogosławieństwo Boże dla mnie i Damiana Bóg zapłać !
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Abysmy nie musieli wyprowadzac z naszego miasta i naszego domu, prosze.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nieustającej pomocy błagam Cię o łaskę nawrócenia dla mojego przyjaciela Krzysztofa i Artura, gdyż są mocno zagubieni w tym świecie i potrzebują właściwych drogowskazów wiem, że tylko modlitwa jest dla nich ratunkiem. O przecudna Maryjo, najczystsza panienko wyproś łaski u Boga za naszą ukochaną Ojczyznę, za rządzących Państwem, za polityków aby zostali napełnieni Duchem Świętym w podejmowaniu ważnych decyzji. Polecam również modlitwie mojego synka Olafa, najwspanialszych rodziców, braci i ich rodziny a mi daj moja Matuchno dużo łask od swojego syna Jezusa Chrystusa.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O MODLITWĘ ZA NASZĄ UKOCHANĄ OJCZYZNĘ ABY WSZYSCY RZĄDZĄCY MIELI DOBRO OBYWATELI W SWOICH ZAMYSŁACH I BÓG, HONOR,KRZYŻ I OJCZYZNA BYŁY NA PIERWSZYM MIEJSCU
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej oraz światło Ducha Świętego do szukania pracy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana ja prosze bardzo za duszyczkami czyśćcowymi szczególnie z mojej rodziny o to aby mogły wejść do nieba i żyć razem z Bogiem, a także o nawrócenie grzeszników zwłaszcza z mojej parafii.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o satysfakcjonującą mnie pod każdym względem pracę blisko miejsca zamieszkania. Arletta
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Moją intencją jest spotkanie swojej miłości oraz błogosławieństwo swoich najbliższych : mamy ,taty,siostry,siostrzeńca,szwagra,przyjaciół,Św.pamięci babci,Św.pamięci dziadka , Św.pamięci dziadka oraz żyjącej babci .Drogie siostry zakonne módlcie się również za moich wrogów , którzy z nienawiścią się na mnie patrzą i mną gardzą sprawdźcie aby był pokój na świecie nie było wojen,biedy,głodu i agresji , módlcie się aby przy potrzebujących był Pan Bóg . Nie za pomnijcie o samych , bo ty wy modlicie się za cały świat .
Anonim
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze cie Mateczko o uzdrowienie z zniwolenia mnie Zofie ,meza Zdzislawa ,syna Macieja ,corke Malgorzate ,jej meza Tomasza i synka Dominika , za syna Michala i jego zone Monike ,oraz za syna Adasia i jego zone Mgdalene. Maryjo miej nasza cala rodzine zawsze w swojeh opiece .Bog zaplac .
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o umocnienie wiary i powrót brata do Kościoła
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
o uzdrowienie z ciężkiej choroby skóry dla 6-letniej Nikoli.
Marianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe mojej kolezanki Iwony chorej na raka .Prosze o uzdrowienie jej z choroby rakowej ,oraz o szczesliwa operacje powaznie chorej.Bog zaplac
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Aby moja nauka mi się powiodła i to abym był psychologiem
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza i Soni i o dobre przygotowanie bierzmowańców w mojej parafii
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby przełożeniu nie zmuszali mnie do kłamstw.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Boże pomóż mi pokonać problemy w pracy.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyslna diagnoze i o zdrowie dla ukochanej cioci Anny , o zdrowie moich dzieci i meza , i o dalsza milosc i zrozumnienie w naszym malzenstwie
ewa
 

Świeca wieczysta
Prosze o laske uwolnienia od leku, ktory uniemozliwia mi wykonywanie zawodu. Prosze tez o nawrocenie mojego meza Roberta. Bog zaplac.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia sytuacji w jakiej się znajduję, rozwiązania kłopotów. Matko Fatimska proszę o pomoc i wsparcie we wszystkich trudach życia i opiekę nad moją córką Natalią. Bóg zapłać za modlitwę.
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania trudnych spraw i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie drogi życiowej - odpowiedniego kierunku studiów, o siłę do nauki i dobre wyniki na maturze oraz znalezienie dobrego męża.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najmiłościwsza,dziękuję za wszelkie łaski dla mojej rodziny,którymi obdarza nas Nasz Pan. Ponadto proszę o modlitwę o spokój duszy dla mojego ukochanego Taty Stanisława, który 19 marca obchodziłby swoje 100-letnie urodziny oraz dla Teściowej Gertrudy, która 17 marca miałaby 110 lat.O Pani Fatimska, nie opuszczaj nas - wspomagaj,dodaj siły,byśmy szli drogą wskazaną przez Jezusa, Twego Syna. Jezu, ufam Tobie!
Bronisława
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska pomóż mojemu przyjacielowi Grzegorzowi w jego bardzo trudnej i zawiłej sytuacji w pracy.Spraw aby jego spotkanie z przełożonym okazało się owocne i służyło satysfakcji i rozwojowi pracy.Wybłagaj Grzegorzowi łaskę przezwyciężania trudności .
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Mateńko proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny. Strzeż nas przed niebezpieczeństwem, chroń przed złem, wspieraj mądrością w nauce moje dzieci.Proszę Cię w intencji moich przyjaciół Oli i Wojtka , wybłagaj im u Swojego Syna łaskę potomstwa. Wspieraj nas wszystkich w życiu codziennym , w pracy , w domu i w szkole . Pełna ufności w Twoja łaskawość , miłość i dobroć -dziękuję
Ula
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska dziękuję Ci za Twoją miłość i nieustanną opiekę. Przepraszam za wszystko, co rani Twoje serce i serce Jezusa. Proszę Cię Kochana Maryjo o łaskę zdrowia dla moich Rodziców, Brata oraz o uzdrowienie mnie z przykrej dolegliwości. Czuwaj proszę Maryjo nad nami, prowadź drogą wiary, nadziei i miłości. Polecam Ci moje trudne sprawy, smutki i bóle duszy z nimi związane. Proszę Kochana Matko ukaż mi prawdę Bożą w mojej beznadziejnej sytuacji Panu Bogu wiadomej, to bardzo bolesna i trudna sytuacja dla mnie. Jest powodem udręczenia i żalu. Tylko Ty Maryjo możesz ją rozwiązać. Pomóż proszę znaleźć dobrą pracę dla mnie, kora będzie dla mnie źródłem radości i pomoże realizować moje marzenia. Jesteś dla mnie Matko Kochana jedyną Nadzieją i najpiękniejszą Różą mojego życia, bądź proszę zawsze przy mnie. Anna proszę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moją całą rodzine.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę zabierz ode mnie złe myśli i nieufność wobec ludzi. Szatan doprowadza mnie do depresji, nie mogę się uczyć, nie mogę normalnie myśleć . Proszę przyjdź mi z pomocą i wyzwól mnie z grzechu mojego. Błagam
Jakub
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska Módl się za zdrowie i żeby nie powróciła choroba nowotworowa dla matki Stanisławy Kuś ,o zdrowie i bezpieczeństwo na drodze dla całej mojej najbliższej rodziny -o zdrowie psychiczne jak i fizyczne i wyleczenie przetoki oraz powstrzymanie choroby centralnego układu nerwowego zwaną jamistością rdzenia dla mnie Grzegorza Kusia- oraz za spokój duszy i wieczny spoczynek oraz wstęp do Bram Niebieskich dla zmarłych tragicznie mojego ojca i brata Stanisława Kuś i Tomasza Kuś ,Wielki Bóg Zapłać !!! Amen
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę dobrej spowiedzi świętej
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Boską o dar nauki dla mojego syna Damiana ,aby ukończył Gimnazjum z dobrymi ocenami.Zdrowie dla mojej Rodziny .Za dusze przebywające w Czyścu ,aby Pan Bóg odpuścił Im grzechy .
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matulko o łaskę rodzicielstwa po stracie jedynego syna Kacperka, zdrowie dla całej rodziny i dziękuję Ci za pojednianie się z teściami. BÓG ZAPŁAĆ. Sabina.
Sabina
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za cała moją rodzinę , chorego Osvalda i moją mamę dziękuję
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o ochrone i opieke Najswietrzej Panienki nad moimi dwoma dziecmi, o szczesliwe rozwiazanie nastepnego dziecka. O wiare i nawrocenie mojego meza. Prosze Cie Panienko Najukochansza o laske wyzwolenia... o Twoja obecnosc w moim zyciu i zyciu mojej rodziny.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe zakończenie bardzo trudnej ciąży dla mnie i mojego dziecka.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Zawierzam Tobie, Panie Jezu zdrowie całej rodziny i wysłuchanie wszystkich próśb, które nosimy w naszych sercach. Prosimy o szczególne łaski Ducha Świętego w realizacji naszych planów na przyszłość. Strzeż nas Boże przed złem w każdej postaci i spraw, aby wokół nas było jak najwięcej osób nam przychylnych.
Jan
 

Świeca wieczysta
Chciałabym aby sie modlono za mojego zmarłego dziadka :(
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o zdrowie dla Zuzanny
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno proszę cie o zdrowie o błogosławieństwo dla żony dla dzieci i wnuków i dla mnie o dalszą opiekę dar nie ustający wielkiej wiary i zawierzeniu do końca Naszemu Panu. Henryk
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, Najukochańsza Nasza Matko, do której uciekamy się w potrzebie, smutku, cierpieniu... Błagam o wysłuchanie prośby mojej, o spełnienie w miłości i pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sytuacji osobistej. Kasia
Katarzyna , Weronika
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska zawierzam Ci całą naszą rodzinę,nas małżonków,o większa miłość do siebie nawzajem,abyśmy byli świadkami prawdziwej miłości, oraz nasze dzieci.Proszę dla nich o wzrost wiary,nadziei,i miłości, szczególnie proszę o łaskę nawrócenia dla naszej córki,wstaw się za nią u Twego Syna Jezusa, aby zerwała z grzechem nieczystości.Pomóż jej Matko przejrzeć na oczy,aby mogła wypełnić wolę Boga w jej życiu.Dla naszego syna proszę o przylgnięcie,i kroczenie droga Pana. Matko Boża dziękuję Ci za trzeźwość mojego męża,prosząc o potrzebne łaski i umocnienia do walki z tą podstępną chorobą.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla rodziców.Dla brata.Ukochana Maryjo Fatimska spraw abym miała prace.Twoja córka.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko nasza uproś Jarkowi łaskę nawrócenia,uwolnienia,uzdrowienia z pęt kajdan,które go wiążą.Niech Krew Najdroższa naszego Pana i Zbawiciela obmyje jego rany,i uzdrowi moje relacje z Jarkiem daj mi jego miłość,otwórz jego serce. Pomóż nam Matko Najświętsza,pomóż nam się odnaleźć,dodaj mu odwagi. Kasia
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siłę i wiarę dla mnie i mojego chłopaka, żeby wszystko skończyło się dobrze, żebyśmy zaufali Panu i Jego wyrokom. Maryjo, Najświętsza Panienko, wyproś nam łaski u swego Syna
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji uwolnienia z nałogu alkoholizmu mojego Taty i uzdrowienia relacji z mamą
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, pokornie proszę Cię, wyjednaj mi u Syna swego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia, aby ustąpiły szumy uszne z mojej głowy.
Irena
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska, proszę Cię z całego serca, abyś wyprosiła u Syna swojego Jezusa Chrystusa łaskę aby Wiktoria mnie pokochała i byśmy wspólnie mogli kroczyć drogą świętości przez całe nasze życie, oraz byśmy wspólnie w przyszłości, osobiście mogli podziękować Ci Matko Najdroższa w Fatimie za udzielenie tej łaski. Amen.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże modlę się byś obdarzył wszelkimi potrzebnymi łaskami moich rodziców.Zachowaj ich w zdrowiu i pomagaj im przezwyciężać trudności dnia codziennego.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby polscy politycy zaczęli dbać dobro Naszej Ojczyzny.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o pomoc i wsparcie w rozwiązaniu kłopotów, jakie mnie gnębią w obecnej chwili. Matko Boża wspieraj mnie w trudach życia.Amen. Bóg zapłać za modlitwę.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski i szczególną opiekę Maryi nad moją Mamą w chorobie.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie na właściwą ścieżkę Pana Naszego Jezusa Chrystusa , o uzdrowienie ducha umysłu i ciała , proszę o mądrość żebym mógł uregulować swoje zadłużenia ,proszę o to samo dla moich przyjaciół którzy są podobnej sytuacji, oraz Emilki i jej syna Rafałka ,siostry Agnieszki i jej rodziców , o modlitwę dla wszystkich zmarłych z rodziny ,bliskich ,znajomych ,przyjaciół aby dostąpiły Miłosierdzia Bożego .
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o miłość , wiarę i nadzieję ... dla Moniki i Aleksa, o Twoją najlepszą opiekę , oraz o potrzebne łaski, zdrowie, spokój serca , żywą wiarę dla Agnieszki i Joanny... Proszę Cię nawróć też Pawła...
Monika
 

Świeca wieczysta
Mateczko kochana proszę Cię o łaskę nawrócenia Pawła, uwolnij go z alkoholizmu. Proszę Cię też o Twoją opiekę dla Moniki i Aleksa, pomóż im we wszystkich trudnościach i problemach, bądź dla nich Pocieszycielką, pojednaj ich, pomóż rozwiązać problemy.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę modlitwę o zdrowie dla mojej mamy i poprawę w nauce.
Bartłomiej
 

Świeca wieczysta
O wzrost Wiary i zdrowia oraz opieki MATKI BOZEJ dla całej rodziny
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc finansową i zdrowotną dla rodzin moich przyjaciółek Grażyny Król i Moniki Panek. Bóg zapłać. Jadwiga.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby moi przełożeni przestali mnie wciągać w swoje nieczyste interesy i aby nie kazali mi poświadczać nieprawdy.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o opiekę nad moim mężem i przyjaciółką
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Boże spraw aby do emerytury mógł pracować w Warszawie, chroń mnie przed alkoholem i innym złem.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Spotkałem na swojej drodze osobę która stała się bliska mojemu sercu za co jestem wdzięczny, proszę o wsparcie modlitewne dla tej osoby Agnieszki o wyjście z choroby jaka jest niechęć do jedzenia, niech pan błogosławi jej
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa abyśmy potrafili z mężem odbudować nasze relacje, aby w naszym małżeństwie zapanowały miłość, szczęście i radość
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej pomocy finansowej i o zdrowie dla mojej mamy Jadwigi. Moja rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej. Patrycja, 15 lat.
Patrycja
 

1 |
...
 908 |
 909 |
 910 |
 911 |
 912 |
 913 |
 914 |
 915 |
 916 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019