Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o laske zdrowia dla mojej nienarodzonej coreczki i szczesliwe rozwiazanie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji Milenki, Kasi, Emilki
ruta
 

Świeca siedmiodniowa
Za powrót do zdrowia dla mojej kochanej mamusi.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą 19 stycznia 2012 byłą Apostołkę Fatimy Helenę Kolenda, prosi córka Maria, oraz za zmarłego ojca Jerzego Kolenda 15.07 1994 w kolejną rocznice śmierci, za + brata Henryka, chrześnice Dorotke Kolenda, oraz chrzestnych Józefa Reimana i Rozalie Październiok. Reinholda Kolenda Łucja Tic koleżanke. Bożene Morawską moich dziadków i babcie z obu stron Kowolik, Kolenda. Oraz dusze w czyścu cierpiące, opuszczone
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o łaske uzdrowienia wewnetrznego, łaske spokoju ducha. O odnalezienie sensu zycia.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o pracę dla syna Rafała
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza w rodzinie MOKSA i BARCZYŃSKICH prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji Panu Bogu wiadomej prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o wiarę,nadzieję i miłość dla NATALKI,MARIUSZA,BERNARDKI (DZIECI W RODZINACH ZASTĘPCZYCH) i potzrebne łaski-prosi Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
za duszę zmarłego WŁODZIMIERZA o łaskę nieba dla niego prosi córka Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
za zmarłych z rodziny MOKSA: Anna, Marian, Zdzisława, Andrzej, Jan i BARCZYŃSKICH: Jadwiga, Tadeusz, Andrzej, Ewa; za dusze zmarłych znajomych, przyjaciół,sąsiadów,dobrodziejów; za dusze zmarłych kapłanów, misjonarzy, sióstr zakonnych; za wszyystkie dusze w czyśćcu cierpiące O ŁASKĘ NIEBA DLA NICH prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
żeby zabieg usuwania tętniaka i zatoru mojego dziadka się powiódł i dziadek szybko wyzdrowiał.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie z nałogu alkoholowego i znalezienia pracy oraz o zdrowie moich rodziców, dzieci i siostry Anety, o poprawę relacji między mną a dziećmi i mężem.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji za mnie samego, azeby SWIATOWI OSZUSCI FINANSOWI, ktorzy doprowadzili do upadku dobrej sytuacji gospodarczej spoleczenstw w Europie, NIE DOPROWADZILI DO UPADKU FINANSOWEGO MNIE oraz nie wywolali u mnie calkowitej rezygnacji od starania sie spedzania poczciwie zycia. Zeby sytuacja pracy oraz godnosci materialnej, zwlaszcza dla mnie i mojej rodziny, w Unii Europejskiej zdecydowanie poprawila sie cudownie w ciagu najblizszych dni; albo o pospieszne przyjscie zbawcze Pana Jezusa i wyzwolenie LUDZI DOBREJ WOLI od zadreczenia nas na smierc przez tych antychrystow i wichrzycieli, zwlaszcza od falszywego proroka; ktorzy naszym kosztem i w celu zdobycia Europy i wyniszczenia katolicyzmu, okupuja nasze kraje chrzescijanskie i pasozytuja na nas. Przyjdz Panie Jezu -wyzwol cialo, dusze moja, wyzwol ciala, dusze naszych bliskich; niech sie diabel, wampir heretycki na nas nie msci, Amen!
Z.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, czuwaj nad moją Rodziną, oddaję Ci się w opiekę. Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o pomyślne rozwiązanie wszystkich trudnych spraw.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji o dobrych rodziców i dom dla Justyny (K.)
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji osób Panu Bogu wiadomych, by poczuli prawdziwe pragnienie pojednania się z Panem Bogiem, o opiekę nad dzieciątkiem, by było wychowywane w miłości i dobroci, by wyrosło na dobre dziecko Boże. - Oraz za wszystkie inne osoby, by mogły wytrwać w wierze, krocząc drogą miłości do Mateńki Przenajświętszej. W intencji zdania egzaminu poprawkowego, o gorliwość i zrozumienie przedmiotu, jak również o gorliwość i zrozumienie przedmiotu dla każdej osoby. O zdrowie dla Mamusi, Tatusia, Braciszka, Chrzestnych, wszystkich znajomych i nieznajomych. Za Radio Maryja, Telewizję Trwam, Radio Jasnogórskie, fundacje ks. Piotra Skargi, gazetę Tygodnik Niedzielny Oraz wszystkie inne Telewizje, Radia, Fundacje, Gazety katolickie, jak i również te, które działają na szkodę i nie przekazują prawdy, by osoby tworzące to wszystko odnalazły drogę w życiu. Za Ojca Świętego - Benedykta XVI, we wszystkich jego intencjach, o dobre powołania kapłańskie i zakonne, za wszystkie osoby duchowne i całe duchowieństwo, za cały lud odkupiony, za osoby, które odeszły w ciągu wieków od Pana Boga. O pokój na świecie, zdrowie dla wszystkich, by każdy miał pod dostatkiem wszystkiego co potrzebne. O błogosławieństwo dla świata, potrzebne cnoty, jak i również opieke nad wszystkimi. O zbawienie wieczne dla zmarłych, uwolnienie dusz czyśćcowych, nawrócenie grzeszników. Amen. Bóg zapłać, w sercu pragnę nosić każdą intencje drugiego człowieka, i swoją. Podziękowanie za wiele łask od Pana Boga, Najświętszej Marii Panny, Wszystkich Świętych, wszystkich mieszkańców Nieba, jak i za te osoby, które będą się modlić w mojej intencji, za wszystkich!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla rannego w wypadku Krzysztofa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska prosze o modlitwę w intencji naszych rodzin,o zdrowie,zgode .spokój ,o potrzebne łaski ,o dary Ducha świętego.Dla moich synów i bratanków o łaske nawrocenia i mądrośc ,o łaske wiary i umocnienie w wierze,o dobre i mądre towarzystwo ,o dobre wybory i decyzje,strzez ich Mateńko od wszelkiego zła widzialnego i niewidzialnego,wskazuj droge i światło,prowdz zawsze za Chrystusem,aby nie ulegli pokusom tego świata ,aby nie popadli w nałogi.Otaczaj ich płaszczem Swej opieki,blogosław w kazdym momencie ich Zycia.Prosze o dobre i mądre żony dla nich,aby byli szczęśliwi.Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Fatimska Pani miej w opiece Filipa,Kornela,Klaudie i wszystkie dzieci dzisiaj podróżujące, a także podzczas odpoczynku na obozie w Błotach Karwieńskich nad morzem.
Boguslaw
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Marianny i długie jeszcze lata życia proszę Ciebie Boże, przez ręce Maryi, Matki naszej Fatimskiej....
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza, która jesteś naszą Orędowniczką i Pośredniczką przed tronem Boga Najwyższego a Twój umiłowany Syn Jezus Chrystus nie odmówi żadnej Twojej prośbie, Proszę Matko zanieś moje modlitwy przed tron Boga Wszechmogącego i wyproś łaski o które pokornie i z ufnością Cię proszę. W szczególności proszę o uzdrowienie duszy i ciała mnie i mojego męża i dzieci naszych, o nawrócenie do światła Boga i życie radosne i szczęśliwe w łączności z Bogiem. O uzdrowienie duszy i wszystkich dolegliwości ciała dla mojej Mamy, Taty, brata Michała i Marcina i ich żon, siostry Andżeliki i jej męża, oraz wszystkich bliskich. Matko Pięknej Miłości proszę proszę o dar potomstwa ukochanej upragnionej córeczki dla mnie i męża. wsparcie o dobrą pracę i godne i bezpieczne życie. Matko umacniaj nas w wierze, strzeż od niebezpieczeństw i strzeż od nieprzyjaciół naszych. O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Panie Boże Jezu Chryste, Ukochana i Przeczysta Matko dziękuję za opiekę i błogosławieństwo. Sylwia.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie dla calej rodzine i zgode.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Bogu i Matce Niebieskiej za moich dobrodziejow (Jadwiga, Anna, Wanda, Walentina,Bronislawa) ktorzy mnie pomagaja w najciezszych chwilach zycia i prosze o modlitwe w ich intencii.
Lilija
 

Świeca siedmiodniowa
Jestem w szpitaliu, prosze o modlitwe o zdrowie.
Lilija
 

Świeca trzydziestodniowa
o pomyslne zdanie egzaminy poprawkowego. I o zdrowie i Błogosławienstwo Boże dla mojej całej rodziny.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza!Dziękuję Ci za opiekę i zdrowie jaka otaczasz moich najbliższych.Dziękuję Ci,ze pomimo rożnych przeciwności losu czuwasz nad nami. Matko Najświętsza miej nas w swojej opiece! Ela M.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za poprawę stanu zdrowia i lepsze wyniki rezonansu niż te sprzed roku. Proszę Cię o Twoją nieustanną opiekę i proszę za moją rodzinę, o poprawę stanu mojej mamy, o nawrócenie i wytrwanie w trzeźwości dla brata i ulgę dla babci. Pani z Fatimy, pomagaj nam nieustannir
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za wszystko proszę o opiekę nad moją rodziną,obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca wieczysta
O zgodę i błogosławieństwo dla małżeństwa Edwarda i Ewy, oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla ich syna Mateusza.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Nieskończenie dobry dziękuję za wszelkie łaski otrzymywane każdego dnia,za codzienną opiekę,nasze radości i troski,za każdą chwilę życia.Proszę Cię Matko Boska Fatimska o twoją szczególną opiekę dla mamy michaliny,braci Krzysztofa,Jacka i jego córek Małgosi i Madzi,mojej żony Alicji córki Asi,syna Lukasza,dla mnie,dla dzieci w mojej rodzinie zastępczej Filipa,kornela,klaudii,kamili,o zdrowie dla Janka,Zosi,pana Staszka,wojtka,za dusze mojego taty Józefa,bratowej Ali i wszystkie dusze zmarłych w rodzinie.
Boguslaw
 

Świeca trzydziestodniowa
O dary Ducha Świętego i akceptację faktu zakończenia relacji z Michałem. O męża jeśli taka jest Wola Boża.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojego męża
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za córkę Aleksandrę aby wróciła do domu i odwołała kłamstwa,które rozbiją rodzinę.
Anna i Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
proszę aby mnie przyjęli na studia i moje życie się dobrze ułożyło. Również abym dostała tymczasowa prace
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, błagam Cię, żeby Moja Mamusia była zdrowa... I żeby w naszym domu było spokojnie... Błagam Cię, pomóż nam...
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za utrzymanie małżeństwa-Agnieszka i Mariusz.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska daj mi siłę i jasność umysłu, bym dała radę ze wszystkim w pracy. Miej w opiece moją Rodzinę.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
o szczęśliwy poród, abym z mężem mogła cieszyć się córką, o możliwość łaski chrztu świętego dla niej
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o uwolnienie z nałogu pijaństwa mojego ojca o opamietanie dla niego powrót do kościoła i o zdrowie błogosławieństwo opiekę dla niego i całej naszej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby Jezus przemienił moje serce i aby dał mi pragnienie nieustannego obcowania z nim i wyrzekania się dla Niego. Proszę o to, abym mogła wiernie naśladować Maryję i aby Ona była nieustanną orędowniczką w moim życiu, a także aby to Ona prowadziła każdą ewangelizację i rozmowę o Jezusie. Błagam Cię Jezu daj mi Swojego Ducha i poślij mnie do moich braci
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za ś.p moją mamę Michalinę , za moją córkę Dorotkę aby zawsze była zdrowa, za siostrę aby była szczęśliwa i aby życie jej aż tak nie doświadczało, za chłopaka Andrzeja aby wykazał więcej zrozumienia i by poczuł się tez odpowiedzialny za swoje czyny, za mnie abym była bardziej cierpliwa i wyszła z depresji i marazmu i obym znalazła pracę , za moją psycholog Izę aby nikt już jej nie obrażał ani szkalował. Za modlitwy dziękuję Szczęść Boze
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie iszczesliwa podroz corki oraz zdrowie dla rodzicow dla mnie stala praca
ula
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Pani Fatimska proszę Cię o pomoc dla mojej córki w znalezieniu pracy, na miejscu, w zawodzie wyuczonym. Dziękuję Ci Mateńko za dotychczasową opiekę nad moimi dziećmi.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski dla mojej rodziny i proszę o ciągłą opiekę nad nami.obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie potrzebne łaski dla Marty
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny. Szczególnie o to, żebym mogła patrzeć na świat, jak dawniej. Dziękując Bogu za to, co już mam.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomyślne załatwienie rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie pracy zakończone podjęciem pracy dla mnie, o szczęśliwe znalezienie pracy dla mojej mamy, o zdrowie dla mojej mamy,taty, mojej siostry, moich babć i dla mnie, a również o szczęśliwe dojście w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dobrym zdrowiu dla mojej siostry i babci a również o Błogosławieństwo Matki Boskiej Fatimskiej przez cały czas nade mną i nad moja rodzina.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym żeby siostry zakonne pomodliły się w intencji mojego oczyszczenia ze wszystkich grzechów które niestety w swoim życiu popełniłem. Wiem że powinniśmy zawsze w naszych intencjach mówić też o innych dlatego proszę i ja również też będę się o to modlił, za wszystkie dusze w czyśćcu żeby trafiły do nieba. Wiem że pewnie też tam trafię bo o swoich grzechach nie potrafię rozmawiać, mam zbyt dobrą pamięć do tego co robię w życiu i pamiętam wszystko jakby to było wczoraj, spowiedź trwałaby kilka dni, Dlatego Proszę Boga o wybaczenie moich grzechów, chciałbym powiedzieć że już nigdy więcej ich nie popełnię ale to byłoby oszustwo do Boga dlatego tego nie powiem. Ilekroć powtarzam że tego nie popełnie pojawią się kusiciele którzy powodują że nie potrafię się powstrzymać. Dziękuje Jezu za wszystko co zrobiłeś dla Ludzkości i Przebacz Mi I Innym. Matko Przenajświętsza przebacz wszystkie grzechy które czynimy błagam wybacz nam zło do którego dopuszczamy i na co się godzimy. To Właśnie mnie boli najbardziej że wiem że Chrystus Zbawiciel zginął na krzyżu żeby nas ocalić a my dalej upodlamy tą ziemię, Przepraszam Biorę Na Siebie Jako Obywatel tej Ziemi Pełną Odpowiedzialność i Wy też weźcie bo Złu zawsze można powiedzieć NIE!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Ilony, jej męża - Krzysztofa i ich córeczki - Natalii - proszą Pana Boga i Maryję o zdrowie dla nich, zgodę w małżeństwie, o wiarę i uwolnienie z nałogu jej męża - Krzysztofa.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie wewnętrzne dla mojej mamy Krystyny, łaskę wiary i nawrócenia dla niej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla mojego brata Michała oraz błogosławieństwo Boże na studia.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe poczęcie i łaskę dobrego macierzyństwa dla Luizy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla małżeństwa Maryli i Janusza.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla rodziny Kasi i Adriana.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Mieczysława z choroby alkoholowej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Ryszarda oraz łaskę wiary i nawrócenia dla niego.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O powrot do Boga,dary Ducha Sw,milosc w rodzinie oraz uwolnienie z nalogow w intencji Danuty.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie mojego taty Leszka od gniewu, złości, kłamstwa, obżarstwa, pychy, odwetu. O łaskę wiary i nawrócenia oraz wydobycie z długów.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo dziękuję Ci za wspaniałe rekolekcje, za to, że czułam Twoja obecność i za wszystkich, których poznałam: Milenę, Karolinę, Anię, Monikę, Agnieszkę, Huberta, Łukasza, ks. Adama, ks. Emila, p. Małgosię, Justynę, Karolinę, Monikę, Adę, Asię, Klaudię, Patrycję, Izę, Paulinę, Edytę, Agatę, Karolinę, Anię, Weronikę, Natalię, Dominikę, Angelikę, Olę, Gabrysię, Sylwię, Dominikę, Edytę, Karolinę, Patrycję, Magdę, Natalię, Wiolę, Małgosię, Karolinę, Madzię, Justynę, Kasię, Krystiana, Tomka, Kamila, Roberta, Tomka, Piotrka, Michała, Wojtka, Piotrka, Michała i innych, których imiona nie są tu wymienione. Dziękuję Ci za siłę podczas wygłaszania świadectwa, podczas ewangelizacji. Za wszystko co uczyniłaś w moim życiu razem ze swoim Synem i Duchem Świętym \'\'CHWAŁA PANU\'\'.
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdania egzaminu poprawkowego dnia 27.08 W intencji odnalezienia powołania i o akceptacje samej siebie
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dotychczasowe łaski dla całej rodziny oraz o dalszą opiekę i pomoc oraz proszę o siły by dojść do Częstochowy.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za spokój duszy mojego kochanego tatusia.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Pozwól Boże i Matko Boska Fatimska, by firma moja przetrwała ciężkie czasy kryzysu i żebym nie musiał zwalniać pracowników.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre życie Teresy, nawrócenie Anny i Marcina
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Krzysztofa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo blagam Cie o nawrocenie mojej rodziny. Pomoz mi uwolnic sie z grzehow ktore oddalaja mnie d Boga. Naucz mnie milosci blizniego. Tak bardzo chce byc twojm dzieckiem...
Agnes
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska, serdecznie Ci dziekujemy za cud jakim jest poczecie po 6 latach naszego dziecka. Jestem w 18 tyg. ciazy. Prosze Cie kochana Matko o modlitwe za to malenstwo, aby roslo i rozwijalo sie prawidlowo i by przyszlo na swiat w terminie. Dziekuje tez za cud jakim jest wchloniecie sie krwiakow. Blagam Cie tez Matenko o zdrowie i wytrwalosc dla mnie, i uleczenie mnie z mojej okropnej alergii. Poblogoslaw mojemu cudownemu mezowi i mi, aby nasza wiara rosla kazdego dnia. Prosze i dziekuje Ci z calego serca
Agnieszka i Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
proszę aby mój narzeczony wygrał sprawę w sądzie 26 lipca 2012 roku
agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę Panią Fatimską o pokój duszy dla mojej małżonki Bogusławy,teraz i na wieczność ,oraz podziekowanie za opiekę Matki Bolesnej i Łaskawej, w wymienionej intencji -mąż Artur.
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za szczęśliwy i udany zabieg wycięcia migdałka i założenia drenu mojemu synkowi Szymonowi.zabieg będzie 26 lipca. Katarzyna
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą babcie Helene Kolenda dziadka Jerzgeo ojca Henryka siostre Dorote, oraz za dusze w czyścu cierpiące.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za Twoją opiekę. Proszę Cię za moich bliskich, szczególnie za moją babcię Zofię, której stan jest bardzo zły. Proszę za moją mamę, o poprawę jej zdrowia i za brata o nawrócenie dla niego i proszę, by przestał pić.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O poprawę sytuacji finansowej, pozbycia się długów i otrzymania pracy,(w której będę potrzebna i dobrze wynagradzana) oraz o zdrowie i błogosławieństwo moim dzieciom. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
aby mężowi mojej mamy, Dominikowi powiodło się w Holandii, aby nie miał problemów ze znalezieniem pracy i odzyskał zarobione do tej pory pieniądze.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
żeby mój kotek Salem dobrze reagował na kroplówki i leczenie i żeby zdrowiał.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
za bezproblemową operację mojego dziadka i jego szybki powrót do zdrowia.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
za łatwe zaliczenie poprawkowe z badań rynku i konsumpcji mojego narzeczonego, jego owocną naukę i pozytywny wynik zaliczenia.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
MARANA THA!
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska Fatimska proszę Cię żebym nie musiał zmieniać swojego miejsca zamieszkania i żebym nadal mógł pracować mieszkając razem ze swoją rodziną.
Paweł
 

Świeca wieczysta
Modlę się o porozumienie między ludźmi na całym świecie bez względu na wyznanie wiary jak i pomoc w mojej osobistej sprawie wiadomej BOGU i nawrócenie grzesznej ludzkości ku BOŻEJ Miłości. Modlę się o miłość i szacunek dla MATKI BOŻEJ i JEJ Niepokalanego Serca. Krystyna K
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Cudowna pomóż mi w cierpieniu nie opuszczaj mnie
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o opiekę i łaskę wyleczenie z choroby kobiecej mojej córki Ani.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Dziękując Wszechmogącemu i Miłosiernemu Bogu za bezmiar łask, jakimi nas nieustannie obdarza, pokornie prosząc o wstawiennictwo i pośrednictwo Bogarodzicę - Najświętszą Maryję Pannę, zanoszę przed Jego Oblicze gorącą modlitwę o mocną i prawdziwą Wiarę, dobrą Nadzieję, piękną Miłość, Błogosławienstwo i liczne Potomstwo w Rodzinie, w służbie Bogu na Chwałę i Jego Królestwu na wieki wieków. Amen. Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Rodziny, Ojczyzny i Swiata. Wszystko na Chwałę Boga i Jego Matki Przenajświętszej. Amen
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za moją ś.p mamę michalinę , za moją córeczkę aby była zawsze zdrowa, za siostrę aby znalazła pracę , za Andrzeja , za mnie abym nie oszalała , bo mam depresję . Z góry dziękuję za modlitwy
aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wyjścia przeze mnie z nałogu alkoholowego i o uzdrowienie kontaktów z moim mężem i dziećmi, a także o pomyślne dla mnie rozwiązanie sprawy rozwodowej. Serdeczne Bóg zapłać.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobre wybory w życiu dla moich dzieci
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o dar nawrócenia dla mojej byłej przyjaciółki, aby odeszła od grupy złych ludzi, którzy nią manipulują i oddalają od Boga. Chciałabym być przy niej i móc jej pomóc, Maryjo, proszę pomóż jej zrozumieć, że jest dla mnie bardzo ważna i zawsze może liczyć na moją pomoc. Od długiego czasu nie mamy kontaktu, pomóż nam się pogodzić. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę.
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o podziekowaniu Bogu za to ze moglem w zyciu kilkanscie razy krew oddac i pomoc slabszym, ja nie jestem godzien aby mu dziekowac.
PIOTR
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Agaty i jej rodziny, aby w najbliższym czasie spokojnie zamknęła wszystkie sprawy w Polsce i szczęśliwie dotarła do Fryburga
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za zagojenie się rany i powrót do zdrowia mojej kochanej mamusi.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów finansowych oraz o znalezienie dobrej pracy dla mnie i mojej siostry. Bóg zapłać. Magda
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
żeby zabieg usuwania tętniaka mojego dziadka się powiódł i dziadek szybko wyzdrowiał.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask wyjednaj proszę wiarę, nadzieję i miłość dla Natalki,Mariusza i Zuzi (dzieci w rodzinach zastępczych), okryj je płaszczem swojej opieki. Prosi Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask wyjednaj nam proszę tą łaskę, której tak bardzo pragniemy i tak bardzo potrzebujemy (intencja Panu Bogu wiadoma). Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask prosimy o łaskę nieba dla dusz w czyśćcu cierpiących, z zwłaszcza z rodziny Moksa i Barczyńskich. Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pośredniczko łask prosimy o łaskę nawrócenia grzeszników, a zwłaszcza w rodzinie Moksa i Barczyńskich. Prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, czuwaj nad moją Rodziną, oddaję Ci się w opiekę. Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o pomyślne rozwiązanie wszystkich trudnych spraw.
Urszula
 

1 |
...
 908 |
 909 |
 910 |
 911 |
 912 |
 913 |
 914 |
 915 |
 916 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020