Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Konrada o nawrócenie i walkę ze samym sobą
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Sebastiana,oraz za moją rodzinę. O opiekę Najświętszej Panienki. Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwe w intencji moich rodziców.. Aby nawrócili się i przestali mnie tak krzywdzic.. Proszę rownież o modlitwe za mnie, żebym nie bała się zaufac Panu Bogu i oddała mu swe życie, bo On ma dla mnie najlepszy plan..
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę Cię pomóż mi pozbyć się wszystkich lęków, strachów, niepokojów, ciemności. Pomóż mi iść tylko drogą miłości i światła, prowadź mnie przez życie abym mogła żyć godnie z miłością w szczęściu i radości dając innych miłość.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Que seja esta Vela Luz para todas as pessoas, principalmente as que est?o mais \"cegas\" e necessitadas da Luz Divina, amém.
Nobre
 

Świeca trzydziestodniowa
1. Panie Boże proszę Cię o wstawiennictwo Twoje za kapłana ks. Michała, aby zmienił swoją decyzję i powrócił do Ciebie. 2. Panie Boże proszę Cię w intencji kapłana O.Marka o zdrowie i siły do wypełnienia woli Twojej Panie. 3. Proszę Cię Panie o wzrost wiary,o świętość, o wszystkie Dary Ducha Św., o dobrego spowiednika dla Elżbiety, o to aby mogła powiedzieć, nie żyję ja lecz żyje we mnie CHRYSTUS 4. Proszę Cię Panie o zdrowie dla Władysławy, Beaty, Dariusza, Moniki i Dominika oraz pogłębienie Wiary i o wszystkie Dary Ducha Św. Dziękuję CI PANIE za wszelkie Łaski.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o to, abym wyzdrowiał i mógł żyć bez leków, dla mojego taty, który jest chory na raka, aby wyzdrowiał i moja mama, która choruje na serce była zdrowa, a także aby moja rodzina była zdrowa, żeby wszystko się ułożyło, abym mógł się cieszyć każdym nowym dniem.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
O Zdrowie, Spokój i Miłość w mojej rodzinie.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Cie Ojcze przez wstawiennictwo Maryi o nawrócenie całej mojej rodziny a zwłaszcza Piotrka, o dar przebaczenia dla mojej rodziny za wzajemnie zadawane cierpienia oraz o błogosławieństwo we wszystkich sprawach. Dziękuję.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Jezuska i Matuchnę o zdrowie dla mojego syna,aby wyzdrowiał i znalazł pracę.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dary i proszę o dalszą opiekę nad moją całą rodziną.Serdeczne Bóg zapłać
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie Bożej woli oraz dary Ducha Świętego dla mojego brata. Niech usłyszy głos Boga, który skieruje go na właściwą ścieżkę.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za ojca Ryszarda Ch. ateisty, który nie zważa na Boga i swoją rodzinę. Niezmiennie otwiera furtkę złu do życia swojego i naszego, rodziny...Pokornie proszę o modlitwę. Stan w grzechach ciężkich, do spowiedzi nie zaciągnie się...
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o zdrowie dla mojej rodziny i opiekę nad nami.Matko Boska kochamy Cię i prosimy o wybaczenie nam naszych grzechów.Prowadz nas i ochroń od złego.Miej w opiece tych którzy szczególnie Cię potrzebuja.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska wyproś proszę u Boga Wszechmogącego łaski przebaczenia dla dusz, które niepokoją mnie i córkę. Dusze te potrzebują modlitwy, upraszam o wsparcie. Moje matczyne serce prosi zaś o zdrowie dla syna i córki, by opuściła ich alergia i bóle kręgosłupa. Otocz ich Pani wiecznym płaszczem szczęścia, chroń od złych ludzi i złych zdarzeń. Niech rozmowa z Tobą Pani i Bogiem Miłosiernym daje im ukojenie i pomoc. Amen
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
O Boże Błogosławieństwo dla wszystkich moich nieprzyjaciół, fałszywych przyjaciół i prawdziwych przyjaciół. O szczęśliwą śmierć.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, zdanie wszystkich egzaminów oraz o znalezienie dobrego męża.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc na egzaminach maturalnych i zawodowych, rozjaśnienie umysłu i światłości Ducha Świętego. Mam problemy z pamięcią i koncentracją, Maryjo wspieraj mnie w trudnych chwilach życia.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska prosze Cie daj laske rodzicielstwa dla Michala i Karoliny prosi mama
julianna
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo Boże i Matczyną opiekę Niepokalanej Wspomożycielki dla siostry Marii CMW proszą Ela i Maciek
Elżbieta i Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
O stwiatlo Ducha św dla całej rodziny Wojciak i Szajerskich
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
pojednanie w małżeństwie syna i nawrócenie ,uwolnienie z nałogu picia i palenia w rodzinie synowej i naszej o zdrowie i pracę dla męża opiekę nad synem i córką i pracę dla nich a ja dziękuję Panu Jezusowi iMatce Jego za opiekę ,wielką miłość i silną wiarę
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej małżonki
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci,by nigdy nie zeszly z Drogi Wiary. W intencji mojej calej rodziny, o zamknięcie skutków grzechów popełnionych we wcześniejszych pokoleniach rodzin Zyty i Jozefa.
Arletta Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
zdanie na studia psychologii
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
nawrócenie dla wujka alkoholika
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie dla rodziny
ola
 

Świeca siedmiodniowa
Wiarę, nadzieję i miłość dla mojej całej rodziny. Dobrego, kochającego, katolickiego męża, w przyszłości szczęśliwą z nim rodzinę. Dostanie się na dzienne studia psychologii na uniwersytecie wrocławskim po zdaniu matury w 2013r. , zdrowie dla babci oraz nawrócenie dla członków mojej rodziny oraz dla Sebastiana.
ada
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za duszę mojego kochanego ojca Stańkowskiego Franciszka.
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwe za męża i córkę jak równiez i za mnie o błogosławieństwo Boże zdrowie i opiekę
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświędsza miej w opiece mojego syna Wojciecha i córkę Dominikę
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię otocz swoją opieką mojego syna Łukasza,proszę Cię aby znalazł dobrą pracę,aby należycie wychowywał swoje dziecko i odszedł od złego towarzystwa. Proszę o uwolnienie go od zgubnych nałogów
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Za męża Tomka z prośbą o nawrócenie, spokój wewnętrzny i opanowanie, oraz aby dostrzegał dobrego Boga na swojej drodze w każdym momencie swojego życia. Aby dobry Bóg stanął na jego drodze i z powrotnym przygarną miłosierną ręką do siebie.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla mojej żony Joanny.Jurek
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję ukochana Matko Boża Fatimska za dotychczasowe łaski. Proszę Ciebie i za Twoim wstawiennictwem o POMOC KAŻDEGO RODZAJU W SPEŁNIENIU MOJEGO ŻYCIOWEGO MARZENIA. Otóż MARZENIE to stanowi główny cel mojej egzystencji. Jego spełnienie umożliwi mi głoszenie świadectwa wiary, da całkowite poczucie spełnienia i nieograniczonego szczęścia. Proszę także o ZDROWIE, z którym wyruszę w świat SPEŁNIANIA MARZEŃ. MUZYKA jest moim życiem. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie i pomylśność dla mojej wnuczki,a takze zdrowie dla mnie.
Eleonora
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdanie egzaminów w szkole i przejście do następnego etapu mojej córki, o zdrowie dla mamy i Kuby ,o realizację pasji ,o wyjście z trudnej sytuacji finansowej ,o otuchę w trudnych chwilach o realizację talentów i wykonywanie tego co się lubi o wytrwałość w dążeniu do celu i rezygnację z marnotrawienia czasu przed komputerem
Ewa
 

Świeca wieczysta
O zdrowie,błogosławieństwo Boże ,potrzebne łaski,światło Ducha św i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Janusza ,Bernadety,Sławomira i Przemysława -Góreckich.
Janusz
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga o łaskę wyzdrowienia dla mojego wnuczka Tomaszka , który ma tylko 2 latka i 7 miesięcy i zachorował na białaczkę tak bardzo Cię proszę , niech Bóg obdarzy całą moją rodzinę zdrowiem , głęboką wiarą ,darem modlitwy i niech szczerze nas od sideł szatańskich , alkoholu ,narkotyków i złych ludzi , Niech Bóg błogosławi mojej rodzinie na każdy dzień i niech spojrzy swoim miłościwym okiem na naszą ojczyznę i da nam mądrych wartościowych i katolickich rządzących , oraz żebym ja i moja rodzina potrafiła poddać się WOLI BOGA Alicja
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ O MODLITWE W INTENCJI MOICH SYNÓW SZYMONA STEFANA KAROLA, O DAR ZDROWIA I JASNOŚCI UMYSŁU, A TAKŻE W MOICH INTENCJACH CODZIENNEJ MODLIWY
Bogdan
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić Boga Ojca Wszechmogącego za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej, aby umacniał moją miłość i nigdy nie pozwolił jej zgasnąć, aby moje uczucie do Anubhav było trwałe i silne, i by pozwalało mi z dnia na dzień stawać się lepszym człowiekiem.
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej znajomej, Eugenii, o jej powrót do zdrowia a szczególnie o łaskę nawrócenia, prawdziwej wiary i miłości bliźniego. Renata
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
.Błagam o modlitwę za mnie o uwolnienie od zla,o odpuszczenie mi moich strasznych grzechów.Jezu ,ratuj moją duszę,pomóż mi odbudować moją rodzinę.Boże oddaję w Twoje ręce moje życie,ratuj mnie.Wskaż mi drogę,co mam robić jak posklejać moje zniszczone życie rodzinne.JEZU UFAM TOBIE-RATUJ!!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O dobry Ojcze proszę o modlitwę za moją rodzinę by zawsze świeciło w niej Twe światło miłości, wiary i nadziei.Niech zawsze trwa nierozerwalnie w niej jedność, zrozumienie i pokój oraz wzajemne wsparcie,a wszelkiego rodzaju próby i doświadczenia niech nie zachwieją jej fundamentem.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre przygotowanie się Agnieszki i Kacpra do sakramentu małżeństwa.
Kacper
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O NAPRAWIENIE RELACJI Z SYNEM . ŻEBY ZACZĄŁ ZE MNĄ ROZMAWIAĆ .
MARIA
 

Świeca siedmiodniowa
w intecji mojej kochsnej corki by w zyciu sie jej powiodlo nie wksroczyla na droge zla w tych ciezkich czasach
Piotr
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej mojej Rodziny oraz o nawrócenie dla Brata i powrót na drogę prowadzącą do Boga, naszego Ojca...
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w walce z pokusami i przezwyciężanie grzechów oraz jak najdłuższe wytrzymanie w dobrym.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Odnalezienie swojej drogi w życiu,powodzenie w nowej pracy,uleczenie duszy
Olga
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Pauliny oraz pomyślne zdanie egzaminu maturalnego.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę dobrego Boga o dar nieba dla mojego zmarłego Taty. Bogdan.
Boguslaw
 

Świeca trzydziestodniowa
Niepokalane Serce Maryi, Jezu Ukrzyżowany, zawierzam wam, trwanie we wierze, nadziei, miłości, toczącą się walkę ze złem, nawrócenie, modlitwę, Benedykta XVI, kapłanów, grzeszników, Kościoła, Teologów, misjonarzy, oraz mojej parafii
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie i pogłębienie Wiary w mojej rodzinie Proszę również o modlitwę w intencji uzdrowienia mojaj małżonki z depresji, która ją zniewala
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
za mojego synka Adrianka aby jego serduszko wyzdrowiało
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochany Mój Ojcze Niebieski, któremu JAHWE na imię. Stworzycielu nasz Najwspanialszy, najmądrzejszy, Najmiłosierniejszy, Który w Swej niepojętej miłości tak cudnie stworzyłeś Niebo i ziemię oraz wszystko co na niej żyje. Który tak umiłowałeś świat, że Syna Swego Jednorodzonego wysłałeś na ziemię, aby za nas wycierpiał okrutne męki i umarł na krzyżu za nasze winy, aby przez to pojednać ziemię z Niebem. Pokornie Ciebie proszę, pomóż mojemu kochanemu mężowi Andrzejowi pokonać swoją złość i zaciętość serca oraz żal i pogodzić się z rodzonym bratem Markiem i z jego mamą. Czuwaj mój Najwspanialszy Tatusiu nad moim Andrzejem i spraw aby na nowo uwierzył, że jego bardzo ciężka i mozolna praca jest warta i że przynosi dobre owoce. Pomóż mu na nowo uwierzyć że kochasz go i nad nim nieustannie czuwasz. Pomóż nam wybrnąć z tego błota zaległości finansowych. Nie pozwól aby zabrano nam ten nasz ukochany dom, który jest też domem Twego Imienia. Ześlij na nas Twego Świętego Ducha, abyśmy mądrze czynili Dopomóż nam nie dlatego, że ja Ciebie o to proszę ale dlatego, że jesteś Całą Miłością i Miłosierdziem.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny a także o dobre wyniki z matury dla mnie i mojej klasy
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego zmarłego szwagra Ryszarda,dobrego człowieka ,ale niewierzącego.Zofia
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla pani Bronisławy
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
dziękuję za łaskę miłości i szczęśliwe narodziny naszego syna Jerzego. Proszę o pomyślność i zdrowie dla naszej rodziny oraz dziadków i prababci. Marta
Marta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji zmarłej Janiny Wiśniewskiej mojej Matki o łaskę i miłosierdzie dla jej duszy Proszę o szczególną modlitwę za mnie Abym nigdy nie zwątpił w moją wiarę i samego siebie proszę również o modlitwę za wszystkich cierpiących głodujących chorujących o łaskę i miłosierdzie dla wszystkich ludzi
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia niewierzących członków mojej rodziny oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi mojego związku.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe o świętość i przemiane mojego serca.
J
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją rodzinę o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na każdy dzień
Magdalena
 

Świeca wieczysta
prosze o laske zdrowia dla rodzicow i rodziny ,o to aby moj syn zdal mature oraz o porzucenie przez mojego meza nalogu alkoholowego
Malgorzata
 

Świeca wieczysta
proszę o zdrowie moich rodziców i zdrowie mojej rodziny, szczególnie o uzdrowienie mego syna Jana i moje zdrowie, które ostatnio mocno podupadło, proszę o łaskę nawrócenia i powrotu do kościoła mego syna Stanisława i jego wytrwałość w podjętych studiach, żeby z nich nie rezygnował, proszę o zmianę mego męża,żeby poważnie podchodził do swojej pracy i dbał o rodzinę i oto aby praca była. Dziękuję z całego serca za wszystkie łaski otrzymane przez moją rodzinę i proszę o następne. Ania
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatiska, Tyś z woli Twojego Syna także i moją Matką. błagam Cię pokornie abyś swoim wstawiennictwem u Syna Twego wyprosiła łaskę znalezienia stałej i dobrej pracy bym mogła godnie żyć, proszę Cie o łaskę cudownego uzdrowienia dla ciężko chorej Cioci Czesławy, oraz młodej Matkin samotnie wychowującej 6 letnie dziecko. Proszę Cię także o błogosławieństwo i zdrowie dla moich najbliższych a także dla Czcigodnego Księdza Krzysztofa. Maryjo bądź mi przewodniczką do Nieba. Maryjo módl się za nami! Magdalena
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie o zdrowie ,szczęscie dla Taty Tadeusza ,mamy Cesławy , Syna i córkę Rafała i Justyny, oraz dla Justyny męża Alka i dzieci Klaudii i Ameli oraz dla wszystkich którzy prosili o modlitwe. Prosi Rafał.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnie zakończonych studiów.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny i znajomych, o łaskę pragnienia poznania Jezusa, a szczególnie dla mamy, taty, brata,a także dziadków, pradziadków (starszego pokolenia),o miłosierdzie dla dusz czyśćcowych z mojej rodziny i znanych mi osobiście, proszę Pana o pomoc w pisaniu mojej pracy licencjackiej. Martyna
Martyna
 

Świeca wieczysta
Moją intencją jest, żeby Polską rządzili ludzie bogobojni.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o jego nawrócenie i Dary Ducha Świętego.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie dla rodziców i bliskich, pokój na swiecie, brak bezrobocia, przełamanie nieśmiałości, znalezienie żony, nawrócenie Agnieszki, podziękowanie za przyjaciół któych posiadam
T.
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla Patryka aby mógł nauczyć sie samodzielnie chodzić i rozwijać się Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla Patryka aby rozwijał się i nauczył samodzielnie chodzić Dorota
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
O Pełne nawrócenie bliskiej mi Gosi , aby zrozumiała , że miłość i czystość jest jedynym dobrem jest najważniejsza... Błagam o modlitwę...
Mateusz Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre zdane egzaminy i ukończenie szkoły. O zdrowie dla mnie, rodziny, przyjaciół i znajomych księży. O wiele łask dla nas.
Angelika
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę nawrócenia dla mojego syna. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji o zdrowie w dalszym życiu
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
laske zdrowia i blogoslawienstwo Boze dla calej rodziny Marcinkowskich
Jozef
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie dla mnie i moich rodziców i bliskich oraz o zdanie egzaminów gimnazjalnych z dobrym wynikiem.
Kinga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o dar jasności, mądrość umysłu, oświecenie, światło Ducha Świętego o inteligencję i siłę potrzebną przy nauce do zbliżającego się egzaminu z języka angielskiego, jak i innych egzaminów, oraz zadaniu egzaminu licencjackiego. Proszę z całego serca pomóż mi Panie Jezu, wspieraj mnie nie opuszczaj mnie. Proszę również o dar dobroci, miłości o zdrowie i laski dla całej rodziny. Całe moje życie radości i smutki zawierzam Tobie.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Damian Proszę o modlitwę bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,Bym znalazł Dobrą,ładną,mojego wzrostu Lub niszą,rok młodszą lub w moim wieku albo rok sztarszą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O dobrą pracę,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,O z mniejszenie -4 procent bezropacia,zwiekszenie pensi o 40 procent wszystkim,zwiekszenie gospodarki polski o 20 procent,o odsyskanie terytorium polski kresy wschodnie odsyska polska w pokojowy sposób,ładwiejsze znalesienie pracy w polsce po szkole po liceum i sztudiach,by akcje PKO BP by wzrastały dzienie o 20 procent,
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Damian Proszę o modlitwę bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,Bym znalazł Dobrą,ładną,mojego wzrostu Lub niszą,rok młodszą lub w moim wieku albo rok sztarszą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O dobrą pracę,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,O z mniejszenie -4 procent bezropacia,zwiekszenie pensi o 40 procent wszystkim,zwiekszenie gospodarki polski o 20 procent,o odsyskanie terytorium polski kresy wschodnie odsyska polska w pokojowy sposób,ładwiejsze znalesienie pracy w polsce po szkole po liceum i sztudiach,by akcje PKO BP by wzrastały dzienie o 20 procent,
Damian
 

Świeca wieczysta
O łaskę zdrowia duchowego i fizycznego, zgodę, pokój, miłość, radość dla mnie i moich bliskich, o nieustanną Bożą opiekę przed wszelkim złem dla nas, o nawrócenie dla ludzi zmaterializowanych, nie uznających wiary w Boga i Jego naukę pełną miłości, godności i szacunku dla drugiego człowieka pomimo odmienności i niepowtarzalności, o pokój na świecie i pomyślność dla naszej Ojczyzny.Za wszystkie modlitwy niech dobry Bóg wynagrodzi siostrom zakonnym.
Lidia
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę nawrócenia dla mojego taty.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie zranień i dopuszczenie mnie do tegorocznej matury
Rafl
 

Świeca trzydziestodniowa
* o łaskę zdrowia dla dziadziusia Zenona, o szczęśliwą operację dla niego * o zagojenie się ran dla babci Leokadii * o wyzwolenie z nałogu pijaństwa dla rodziców * o pomyślne zdanie matury dla Konrada * o wszelkie potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby ludzie byli dla siebie życzliwi i umieli dostrzec w drugim człowieku siebie samego,żeby nierobili nic złego innym a im pomagali.
WALDEMAR
 

Świeca trzydziestodniowa
Damian Proszę o modlitwę bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,o Dobrą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O dobrą pracę,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Damian Proszę o modlitwę bym maił chędz chodzienia do szkoły bym nie obszczał dni i godzin bym przechodząc cały rok szkolny i bym miał dobre oceny.Bym zariczył dobrze drugi semestr.Bym znalazł ładna,w mojm wzroście lup niszą,O demnie rok młotrzą lub w moim wieku albo rok starszą.Dobra, dziewczynę ,o Dobrą żonę,,o łaskę,o szczęście, o miłość, o zdrowie,o finanse,O pewność siebie,O nadzieje,O otwarcie na świat,o wyższa za Mo ocenę,O wyrazenie uczuć,O uwolnienie mię od lęków przysłosći,o wypaczenie sobie i innym wrzelkich błędów,O miłoć bezwarunkową,o Miłość czystą,O rozwój duchowy,O nawrócenie się,Za ufaniu nanowo Bogu i całemu swiatu,O zdrowie psychiczne,o zdrowie fizyczne,O nadzieje w lebrze judro,O brawdziwy żal za grzechy zwoje i całego świata,O wiare w Boga,O wiare w świat,O wiare w Ludzi,W intencjach i o zdrowie dla ojca swietego,O odpowiedzialnąć za siebie i innych ludzi,O duchowe spardzie mnie,By Bóg by mi wybaczył te Moje wszystkie grzechy,Prosze desz o Modlitwe za Dusze Wuja Józka,Za dziatka Stanisława i za dusze w czysccu cierpioce i za błogające dusze i owszystkie dusze zmarłych by im ulżyc w czierpieniach,O miłosierdzie dla mnie i dla całego świata,O nawrócenie: Ciąci Eli,Wuja Sławka,Kuzyna Adama,Kuzyna Krystiana,Kuzynke Joanne i bym było lebij i By mieli Dobre zdrowie fizyczne i duchowe o wiare w Boga O uwolnienie ich o sztana i złych duchów i demonów,O nawrócenie całego swiata i prawdziwy zal za grzechy cały świat,O wyjscie z długu publicznego całego świata i Polski i Grecj,o Pokore,O owoce ducha świetego,O Bogactwo duchowe,O Zrozumienie Boga,O dobrą pracę,Bym znalasł prace po szkonczeniu szkoły,O pobrawe sytuacj rodzinej,O dobre moje dobre samo poczuciue,O ratośc z życia,O oceniene sytuacj jakie jestem,O dobry rozwój tych wszystkich sytuacj na lebrze,Bym się nauczył języków obcych,Bym w przysłosci bym podrózował po świecie,O podziecie dalszej nauki po szkole,By moje zycie by było leprze,za radości i cierpienia,Ofiaruje Bogu w Trójcy Jedynemu swoje życie, prace i wszystkie sprawy dnia dzisiejszego,Prośe o uświęcenie tego wszystkiego mocą Ofiary Chrystusa i przemianę ich w godny Jego dar twojej miłości,abym stał się coraz lepszym,za Kościół, za kapłanów, o pokój na świecie, za rodziców, o zbawienie dla grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dzieci nienarodzone,Bym dobrze mówić,odkrycie miłości Boga do człowieka,Moje życie jest owocem miłości i może znaleźć swe spełnienie tylko w miłości,bym nie zawieść miłującego Boga i bym umiał odpowiedzieć mojej miłością na Jego miłość,o przejrzystość serca, dzięki której staje się zdolny słyszeć, widzieć i doświadczać obecności Pana,POMOC ubogim,Pomoc skrzywdzonym, zranionym przez los, o twórczą postawę i rozwijanie mych talentów,o wytrwałość i cierpliwość w chwilach niepowodzenia, upokorzenia, cierpienia i choroby,o łaskę dobrej śmierci,Zaangażowanie w pracę zdobywam środki do życia i ? zgodnie z zamiarem naszego Stwórcy ? kontynuuje dzieło stworzenia, przemieniając powierzony memu pieczy świat,o zabardzia siebie,O dobrych przyjadziół,Bym miał chędz zrobic prawo jazdy,By rodzice dla nich laski: o zdrowie,o finase,o szczeście,o pokore,o wszelkie łsaki im podrzebne,By Babcia była zdrowa,o finase,o szczeście,o pokore,o nadzieje,o wszelkie łaski jej podzrebne,By Afirmacje za czeły by przynosic posądane skutki,By Prawo przyciagania by zaczeło działć,Bym dużo zarabiał,Bym osiagnął szukces w wsystkich dziecinach życia,BYm miał siłe obrzec pokusom demonów i szatana,BY bóg miłosierny mi by przebaczył mi wszystkie winy i grzechy,bym szczese się w spowiatał wi bym miał siłe isć do spowiedzi,
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrocenie meza Romana
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę abym dobrze zdała egzaminy i dokonała dobrego wyboru nowej szkoły
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
O zamknięcie skutków grzechów popełnionych we wcześniejszych pokoleniach Anny i Adama oraz Elizy i Eryka
Eliza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Rafała o jego nawrócenie na drogę wiary i przemiany wewnętrzne oraz o moją wiarę , aby była jeszcze głębsza.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
za wszystkich zmarłych oraz Papieza Jana Pawła 2.
rafal
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Marcina,o przemiany wewnętrzne,a przede wszystkim nawrócenie i zgodę w rodzinie, zrozumienie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Mój Najukochańszy, dziękuję Ci za Twoją dobroc i miłośc do mnie, dziękuję, że obdarzasz mnie Błogosławieństwem i licznymi Łaskami. Boże kocham Cię. Dziękuję Ci za to, że opiekujesz się całą moją rodziną. Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione Jego Święte Imię. Proszę o dalsze Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, zdrowie, pracę, potrzebne Łaski, opiekę Matki Bożej. Proszę za Kościół w Polsce i na świecie, za moją Ojczyznę, za wszystkich ludzi na świecie o nawrócenie, Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za otrzymane łaski,proszę o pomyslnosc w pracy oraz dobre relacje z innymi. Proszę o zdrowie i błogosławienstwo dla całej mojej rodziny oraz za wszystkich bliskich zmałych z rodzin. kasia
katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Matko Boża w tym wyjątkowym czasie Świąt Wielkanocnych proszę Cię o łaskę zdrowia oraz przemiany na lepsze. Prosze pomolic o mojem umersem oice i wsistkij kogo liubia Ruta
Ruta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Pawła, Matko Boża pomóż mu wyzwolić się z grzechu cudzołóstwa, wyczul jego sumienie na grzech i zło jakie popełnia, poprowadź go Drogą Bożą i spraw aby pokochał mnie i dzieci i zamieszkał z nami. Matko, dziękuję Ci za łaski jakimi obdarzyłaś moja rodzinę w tym ciężkim okresie i proszę o dalszą opiekę. Dorota
Dorota
 

1 |
...
 905 |
 906 |
 907 |
 908 |
 909 |
 910 |
 911 |
 912 |
 913 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019