Świeca siedmiodniowa
Proszę w dalszym ciągu o modlitwę za moje małżeństwo, aby się scaliło.Proszę również o modlitwę za uwolnienie mojego męża Tomasza z nałogów: netoholizmu,pornografii,masturbacji.Proszę o modlitwę za uzdrowienie nóg i uszu mojego synka Szymonka.Niech dobry Bóg zawsze nam Błogosławi.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przeze mnie. Św. Siostro Faustyno i św. Ekspedycie wstawiajcie się za mną u Boga, abym wyszła z dołka finansowego, abym przez znalezienie pracy mogła oddać winne pieniądze, zarobić na wydatki i w końcu wyjechać do wymarzonego zakonu.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Mateńko święta , bardzo dziękuję Ci za wszystkie łaski, za rodzinę dzieci i miłość rodzinna. Proszę Cię bardzo o dom dla mnie dzieci i naszych zwierząt, proszę Co o pracę,która pozwoli mi utrzymać rodzinę. proszę o miłość i spokój ducha. O światło ducha świętego w mojej rodzinie. amen
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja bliska znajoma Elzbiete,gdyz kiedys popadla w zle towarzystwo a teraz obawia sie o swoje zycie.Prosze o Boza opieke i Milosierdzie dla niej.Jolanta
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za moja rodzine,za nawrocenie moich dzieci oraz za dobra prace dla mnie.Jolanta
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i opiekę dla mojej córeczki. O ochronę przed złem mojego domu. O miłość i wyrozumiałość w małżeństwie. Proszę o to żeby mój mąż przestał przeklinać. Proszę o to żeby w pracy wszystko poszło pomyślnie, żeby nie było stresów, żebym dobrze sobie radziła z nowymi wyzwaniami, żebym szybko się uczyła moich nowych obowiązków. Boże błogosławieństwo dla mojego maleństwa w brzuszku, żeby zdrowo się rozwijało. O zdrowie dla całej rodziny.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o poprawę zdrowia mojej Mamy, której stan jest zły. Proszę o wytrwanie w trzeźwości dla brata. Proszę też za Księdza Mariusza i Jego Mamę, która jest ciężko chora. Miej na Matko w Swej Opiece
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnej osoby. Proszę również o modlitwę w intencji dusz czyśćcowych, aby jak najszybciej mogły się cieszyć oglądaniem Boga twarzą w twarz. Powierzam się również modlitwom w intencjach, które leżą mi szczególnie na sercu. Pragnę również dziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski, którymi codziennie jestem obdarowywana.
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Matko wstaw się za mną abym odnalazła męża.
wioletta
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie Pawła.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko proszę o modlitwę w celu uzyskania łaski oświecenia dla rozeznania i właściwego wyboru własnej drogi w życiu. Wiesław
Wiesław
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja ukochana NIEBIESKA MATKO;jesteś blisko; przez całe moje długie życie--niezawodnie pomagasz mi.Proszę wspieraj mojego ukochanego Syna w Jego trudnym związku małżeńskim.Oświeć serce Jego teściowej, by przestała dręczyć Jego Rodzinę , pozwoliła im żyć na swój sposób.W tej intencji będę codziennie zwracała się do Ciebie Mateńko w tajemnicach Różańca Św.
Marianna
 

Świeca wieczysta
Dziękuje Bogu za wszystkie dary którymi mnie obdarza każdego dnia. Dziękuje Wszystkim Świętym Za to że wspomagają mnie i wszystkich ludzi w przeciwstawianiu się codzienności i problemach życia na ziemi. Dziękuje Świętemu Tomaszowi Judzie za łaskę którą obdarzył mnie i moją rodzinę. Dziękuje Papieżowi Janowi Pawłowi 2 za dobre słowa w trakcie swoich pielgrzymek do Polski oraz za wszystkie książki które spisał dla nas żeby utrwalić w nas większa wiarę w Boga. Dziękuje Jezusowi Chrystusowi za codzienną obecność w moim życiu i za łaskę, i odpuszczenie wszystkich grzechów, oraz przebaczenie moich uzależnień z którymi walczę a które czasami zjadają moją duszę, i zmuszają mnie do robienia czynów które są niegodne. Proszę o przebaczenie i wybaczenie od człowieka na rowerze którego prawie wczoraj potrąciłem samochodem przez pośpiech i niezauważenie, wybacz mi proszę i przebacz. Błagam Boga, Maryję i Jezusa o to żeby pozwolili mi dalej się uczyć i poznawać świat Ekonomii oraz Informatyki, i żeby przebaczyli mi słowa które wypowiadam nieświadomie albo błędnie. Błagam o przebaczenie za nie uczestniczenie w coniedzielnej eucharystii. Dziękuję w szczególności Aniołom oraz Świętemu Michałowi Archaniołowi za codzienną walkę ze złem i obroną mojego życia i innych ludzi na tej ziemi. Chciałbym żeby każdy człowiek na ziemi ufał Jezusowi, Wierzył w Jezusa, i odwoływał się do Jezusa w ciężkich chwilach, byłoby dzięki temu każdemu łatwiej. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu Jak było na początku teraz i zawsze i na wieki wieków Amen! Dziękuje Również Księdzu Marekowi Bałwas za dobre słowo i pociechę na Youtubie.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię serdecznie, obdarz mnie zdrowiem i dobrym samopoczuciem.Dziękuję i pozdrawiam Cię Maryjo.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Żebym znalazła pracę i była z niej zadowolona. MARZENA
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe w intencji mego rozeznania zyciowego, niedlugo zamierzam isc do zakonu, mam 20 lat, boje sie, ale ufam ze Bog bedzie mnie prowadził, pojawilo sie pragnienie swietosci, dlatego prosze czcigodne siostry zakonne o szczera wytrwała i pokorna modlitwe za mnie.
Mariusz
 

Świeca wieczysta
błagam o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby rakoweij i nawrócenie, powrót do Kościoła córki Daphne
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko ukochana proszę zeslij mi szczęście w domu i wzajemną miłość między mną a mężem ,proszę o zdrowie dla moich dzieci ,męża i swoje.Mateczko ukochana proszę o opiekę w każdej sekundzie mojego życia.Amen.
MARIOLA
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie i mamy.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby dziadek nie miał żadnych komplikacji po operacji na tętniaka i szybko zdrowiał oraz aby jak najszybciej zrobili mu zabieg na zakrzep.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
aby okazało się, że mojemu narzeczonemu nie poszedł skrzep do żyły, żeby szybko i bezproblemowo wrócił do zdrowia
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
by mężowi mojej mamy, Dominikowi udało się utrzymać w pracy, żeby pracodawca był uczciwym człowiekiem
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Za moich tesciow ,o laske wiary i nawrocenia.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o Blogoslawienstwo Boze i zdrowie dla naszego taty Jozefa.O sile i Ducha Wiary w dalsze zycie i ulge w cierpieniu po smierci zony a naszej mamy.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matce Bożej i Panu Bogu za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji swojej i całej rodziny.Halina
Halina
 

Świeca wieczysta
W31 tygodniu ciąży u mojej córeczki lekarz wykrył poszerzenie komór mózgowych i zwapnienia okołokomorowe,do tego okazało się, że przeszłam cytomegalię i to przez to moje dziecko może umrzeć, lub być upośledzone. W jednej chwili mój świat się zawalił. Jeżdzilismy z narzeczonym po wielu różnych lekarzach, aż wkońcu profesor kliniki patologii ciąży w Gdańsku powiedział, że nie można nic zrobić, kiedy dziecko znajduje się w łonie matki i że jeżeli człowiek staje się bezradny, pozostaja inne \"INSTYTUCJE\". Nie byłam zbyt wierząca, za to narzeczony bardzo. Namówił mnie, abyśmy w drodze do domu pojechali do Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku. Kiedy zobaczyłam tę piękną figurę MB z brzuszkiem popłakałam się i poczułam ogromną siłę i wewnętrzny spokój. Kiedy pojechaliśmy tam kolejny raz, czułam potrzebę modlitwy, chociaż nie robiłam tego od kilku lat. nadal nie wierzyłam w cuda. Miesiąc później profesor na badaniu powiedział, że wszystko się cofnęło, że mamy się nastawić, na to, że nasze dziecko będzie zdrowe. Nie mogłam w to uwierzyć, myślałam, że się pomylił. Julia przyszła na świat 3 sierpnia 2012, a ja 3 dni później uwierzyłam, że Bóg istnieje, a cuda się zdarzają. Przy wypisie do domu pediatra powiedziała, że Julka nie ma cytomegalii i jest zdrowym dzieckiem. To jest cud, ponieważ dziecko w życiu prenatalnym przeszło cytomegalię i miało poważne zmiany neurologiczne. Dziś nasza córeczka ma 2,5 miesiąca i jest zdrowym pogodnym dzieckiem, nie wiem jak by się to wszystko potoczyło, gdyby nie modlitwa i głęboka wiara. Z całego serca dziękuję Matce Bożej Matemblewskiej. Proszę o modlitwę za wszystkie matki i ich dzieci, aby nawet w najbardziej trudnych sytuacjach, kiedy nie mają już sił i kiedy nie ma nadziei wytrwały i wierzyły w to, że będzie dobrze, bo cuda się zdarzają, wystarczy tylko głęboko wierzyć i modlić się.
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Jestem chory na Stwardnienie Rozsiane prosiłbym o poprawę mojego zdrowia.
Zenon
 

Świeca trzydziestodniowa
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o łaskę otwarcia serca Sebastiana i Iwony dla Pana Jezusa, aby swoje życie układali z Bogiem i Matką Bożą.
Wiesława
 

Świeca wieczysta
Za zdrowie duszy i ciała mojej żony Ewy i mojej oraz całego mojego rodzeństwa i moich dzieci i wnuków.Za pomyślność naszej partafii , diecezji i Ojczyzny.
Ewa i Czesław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
a
 

Świeca siedmiodniowa
Za Wioletę o dary Ducha Świętego na ten trudny dla niej czas, łaskę dobrej spowiedzi oraz całkowite zawierzenie siebie i wszystkich swoich spraw Jezusowi i Maryi.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Katarzyny.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaski potrzebne dla Barbary na ostatni okres życia, aby po jego zakończeniu mogła jak najszybciej dostąpić chwały zmarwychwstania.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Krystyny, Leszka i Michała oraz o łaskę dobrej spowiedzi dla nich wszystkich.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Maryli i Janusza oraz ratunek dla ich małżeństwa.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla księdza Romana.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskie potrzebne do znalezienia pracy, którą wybrał dla mnie Pan.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe o szczęśliwe narodzenie dziecka aby urodziło się zdrowe,aby poród nie był ciężki,także proszę o zdrowie i szczęście i bezpieczeństwo moich dzieci i proszę o miłość i wierność moją i mojego męża ,zdrowie szczęście i bezpieczeństwo moje i męża ,także za dusze cierpiące w czyścu ,bóg zapłać ,
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego zakończenia procesu spadkowego, którego moja mama jest spadkobiercą. Proszę również o uzdrowienie mnie i mojej mamy. Dziękuję z całego serca za otrzymane łaski.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
modlitwa o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Stanisława
 

Świeca wieczysta
Błogosławieństwo Boże dla mojej roziny oraz o zgodę w rodzinie. Znalezienie dobrego i madrego męża dla mnie i moich sióstr oraz dobrej i mądrej zony dla mojego brata. Małgosia
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modliwę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za wszystkie odebrane łaski z prośba o dalsze zwłaszcza zdrowie i błogosławieństwo Boże.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Mateczko za błogosławieństwo na dzisiejszym spektaklu teatralnym i za twoją cudowną interwencję w naprawieniu awarii prądu, dziękuję że spektakl mógł się odbyć oraz za ciepłe słowa, które usłyszałam o moim synu, błogosław mu Mateńko, spraw aby był mądrym, dobrym i świętym człowiekiem i pobłogosław jego relacjom z ludźmi. Jesteś Kochana Mamusiu!
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana MB Fatimska proszę Cię o błogosławieństwo podczas jutrzejszego egzaminu przedpołudniowego, proszę Cię o Pokój, Światło i Radość Ducha Świętego, spraw, aby wszystkie potrawy się udały oraz cała prezentacja, proszę Cię również o błogosławieństwo podczas piątkowego spotkania w szpitalu i pierwszych rozmów z pacjentami, spraw, abym była dobrym i Bożym terapeutą, aby każdy człowiek potrzebujący odchodził po spotkaniu umocniony i uzdrowiony. Dziękuję Mateczko.
Arletta
 

Świeca wieczysta
Pragnę aby się modlono za mnie i za moją przyjaciółkę.Żebyśmy żyły w wiecznym spokoju i nie miały żadnych kłopotów do końca życia.O zdrowie mojego taty Zbigniewa,brata Artura,brata Roberta i mamy Justyny.Chcę żeby też pieniądze nam łatwo przychodziły żebyśmy nie mieli problemów z finansami na jedzenie i takie inne.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo fatimska, pragnę powierzyć Ci moje zmartwienia. Proszę udziel mi łaski cierpliwości i sumienności których ostatnio mi brakuje. Prowadź mnie w moim życiu zawsze i wszędzie. Pomagaj nieustannie, gdyż nie jestem w stanie sobie sama poradzić w niektórych sprawach. Bądź sercem także, w mojej rodzinie i racz podzielić się swoją miłością, której tak bardzo brakuje mi i moim bliskim. Pragnę też serdecznie podziękować za wysłuchane prośby, bo jestem pewna, że bez twojej pomocy o Matko Najświętsza bym sobie nie poradziła. Pamiętaj o mnie i módl się za mnie.
Sylwia
 

Świeca wieczysta
modlitwa za wszystkich ludzi,dla moich przyjaciół i wrogów by panowała między nami miłość,pokój. o zdrowie dla moich Rodziców,najbliższych
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże. Chciałabym jeśli mogę prosić o modlitwę. Proszę Boga za Waszym wstawiennictwem o łaską bycia żoną i matką. Niech dobry Bóg tak pokieruje moim życiem abym odnalazła odpowiedniego, dobrego człowieka z którym mogłabym założyć prawdziwą, Boża, zdrową i pełną rodzinę. Samotność to straszna trwoga. Pragnę kochać i być kochaną. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w sprawie wzmocnienia wiary mojej i mojej rodziny
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
1. Błagam za duszę moje zmarłej żony Leokadii. 2. O błogosławieństwo Boże dla mnie i mojego syna Rafała. 3. O światłość wiekuistą dla wszystkich wiernych zmarłych.
Kazimierz
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam za duszę mojego zmarłego taty Franciszka
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomoc Bożą w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw życiowych Marcina Ch., o błogosławieństwo Boże na dalsze lata Jego życia a także szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i operację dla noworodka
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaski Boże dla mojej całej rodziny proszę o zdrowie o światło Ducha Świętego dla mnie i syna.Oraz nawrócenie Mirosławy.O zdrowie dla mojej babci Jadwigi.
Ewa
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla mojej rodziny męża, dzieci, Boże błogosławieństwo oraz pomoc i oświecenie w Duchu świętym aby tak mną pokierował bym mogła wyplątać moją rodzinę z kłopotów finansowych. Prośba o uzdrowienie dla poważnie chorej Magdy oraz siłę i wiarę dla jej rodziny.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Porszę o nawrócenie, łaskę wiary i dar dobrej spowiedzi dla Eli.
Oskar
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich synów i ich \"koleżanek\" a także mojego męża;proszę o łaskę trzeźwości dla męża i dzieci moich;proszę ,żeby mój syn zrezygnował z pracy w klubie nocnym a także o modlitewne wsparcie w intencji kontroli w organizacji która prowadzę Bóg zapłać Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE DLA CHORYCH.
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i moich bliskich o szczęście i pomyślnosc w domu oraz o zdrowie dla moich przyjaciół i znajomych.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo pośredniczko wszelkich łask proszę za twoim wstawiennictwem o łaskę związku miłosnego i małżeńskiego z Adamem. Bardzo go kocham proszę aby i on odwzajemnił moja miłość a abyśmy byli razem.Ufam i wierze głęboko że tak się stanie.Wstaw się w mojej sprawie u twego Syna ale nie to co ja chcę ale to co on chce niech się stanie.
Iwona
 

Świeca wieczysta
O łaskę wiary dla męża, córek Beaty i Agaty, zięciów Lukasza i Radka oraz chrześniaczek Małgosi, Marysi, Agnieszki, rodzeństwa i ich rodzin oraz krewnych, przyjaciół i znajomych. Abym zawsze wypełniała wolę Bożą i zgadzała się na wszystkie natchnienia Ducha św. Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
MARANA THA! VENI SANCTE SPIRITUS.
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
Nie jestem godzien aby Cię o cokolwiek prosić Najświętsza Matko bo jedynie Ty i Cała Trójca Święta Wiecie jak zepsutym i złym człowiekiem jestem i niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.Ty wiesz,że moim największym przekleństwem jest Lenistwo,za które na pewno zostanę potępiony na wieki,ale i za które Cię szczerze Przepraszam.Wiem jak Wielka jest Twoja Miłość dla Całego Świata i dla tego Miej Go w Swojej Opiece. Wysłuchaj też te wszystkie wołania i prośby,które do Ciebie zanoszą wszyscy biedni i potrzebujący ludzie i wstaw się za nimi do Syna Twojego,a Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko pobłogosław wszystkim moim krzywdzicielom, a w szczególności moim rodzicom Helenie i Zbigniewowi, bratu oraz Wojciechowi, Renacie, ich rodzinom i doradcom, prawnikom, sędziom, lekarzom i pacjentom oraz tym wszystkim, o których już nawet nie pamiętam
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najświętsza bądź uwielbiona w wysłuchanej prośbie dotyczącej Magdaleny. Dziękuję, że poszła do spowiedzi i przyjęła Komunię Święta i że wreszcie uczestniczyła we Mszy Świętej. Dziękuję Ci, że podejmie śpiewanie w chórze i proszę pobłogosław jej w znalezieniu pracy
Arletta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Maryjo,dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy za Twoim pośrednictwem. Strzeż od wszelkiego złego nasze dzieci i wnuczęta.Najmilsza Matko pomóż mojej córce i zięciowi znaleźć pracę aby mieli na chleb dla swoich dzieci i spraw aby zięć się zmienił i zaczął myśleć o swojej rodzinie. Matko Boża zaopiekuj się duszami zmarłych z naszej rodziny i zaprowadź je do Twojego ukochanego Syna. Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
O Boże Błogosławieństwo na całe życie dla Konrada Głowackiego
Konrad
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko - proszę Cię, wypraszaj łaski życia i zdrowia dla mojej córki Kasi /9 lat/, to za Twoim stawiennictwem Ona żyje. Cztery lata temu zawierzyliśmy ją Twojej opiece, wykryto u niej nowotwór złośliwy pęcherza moczowego. Od trzech lat jesteśmy po zakończeniu leczenia, nasza córka żyje !!! To Twoja opieka i wstawiennictwo przed obliczem Boga w imieniu Twojego Syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa uratowała ją przed śmiercią. W najbliższy piątek /19.10. 2012r/ udajemy się na kontrolne badanie do Centrum Zdrowie Dziecka w Warszawie - Matko ukochana, miej naszą córkę pod płaszczem Swojej opieki, proszę Cię o dobre wyniki dla niej. Pamiętaj o wszystkich dzieciach cierpiących z powodu choroby nowotworowej a ich rodzicom i opiekunom dodaj siły i wytrwania a przede wszystkim wiary w ich uleczenie. Anna i Andrzej Zaciera - Tarłów
Anna i Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o to aby moja narzeczona szczęśliwie zaszła w ciąże i mnie żeby się wszystko poukładało
Konrad
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyślne zaliczenie egzaminu przez Agatkę
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matko Boża Fatimska o łaskę wiecznego zbawienia dla zmarłej Danuty, rodziców, teścia, zmarłych z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo na każdy dzień. Bożena
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Maryjo Matko Ukochana dziękuje ci za wszystkie odebrane łaski i cuda prosząc Cię o dar głębokiej wiary, dalszą Twoją opiekę nad całą moją rodziną oraz za wszystkich grzeszników i dusze w czyścu cierpiące.
Lucyna
 

Świeca wieczysta
O czystość intencji i pragnień, o Boże błogosławieństwo we wszystkich przedsięwzięciach by by były one na chwałę Pana, o prowadzenie przez Jezusa Pana i natchnienia Ducha Swietego, o opiekę Maryi i Michała Archanioła i Aniołów dla Ewy.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie swoje, żony idzieci, za prace w której pracuje oraz aby nie dotkneła utrata pracy.
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, prosze pomoz. Ja juz nie wiem co robic. Czuje sie sama z moimi problemami i nie mam sie do kogo zwrocic. Prosze Cie o laske modlitwy abym tak jak kiedys z sercem pelnym nadzieji klekala z radoscia do rozanca, bo jakos ostatnio slabo mi to wychodzi. Prosze pomoz mi w pracy bo tak bardzo sie mecze i nie wiem co robic dalej a tak bardzo boje sie byc bez pracy. Matko Boza ratuj mnie!!!
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i opiekę nad Szymonkiem i Mateuszem
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie moje i całej moiej rodziny a szczególnie dla mojej mamy żeby żyła długo i była zdrowa,żebym szybko wyszedł z długów co wpływa na moje zdrowie i psychike
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wytrwanie w powołaniu kapłańskim dla mojego brata Tomasza
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
1. o rychłą kanonizację błogosławionego Ojca Świętego Jana Pawła II, 2. o zdrowie i potrzebne łaski dla papieża Benedykta XVI, 3. w intencji Panu Bogu wiadomej, 4. o zdrowie i potrzebne łaski dla Danieli i Beaty, 5. za dusze w czśćcu cierpiące, 6. o nawrócenie grzeszników a zwłaszcza w rodzinie,wśród znajomych,przyjaciół,sąsiadów 7. o liczne i dobre powołania kapłańskie,misyjne i zakonne oraz o potrzebne łaski, 8. aby naród polski dochował ślubów jasnogórskich, o dobrych rządzących i mądrość wyborców,aby naród polski był zachowany od klęsk i nieurodzajów, 9. o potrzebne łaski dla dzieci wychowywanych w rodzinach zastępczych i za ich opiekunów prosi Daniela i Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
dziękczynna za przyjscie na swiat nowej wnuczusi Felicji oraz prosba o zgode, jednosc i milosc jej rodzicow Anity i Andrzeja,o potrzebne łaski dla ich całej Rodziny. Bóg zapłać!
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o zdrowie dla siebie oraz mojej mamie i łaskę o opatrzność trwania w trzeżwości.
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki,aby była mądrą i rozsądną dziewczynką i żeby Matka Boska czuwała nad nią i prowadziła drogą wiary i miłości.Proszę również o modlitwę za przyszłość moją i mojej córeczki, ąbyśmy miały swój dom pełen wiary i miłości, a droga którą kroczymy niech kieruje nas ku Bogu, ku miłości i dobroci do bliźnich.
Monika
 

Świeca wieczysta
Z całego serca dziękuję Matce Przenajświętszej, Matce Bożej Fatimskiej za opiekę na de mną na codzień i wszystkie łaski otrzymane za Jej pośrednictwem. W znanej Panu Bogu sytuacji całkowitego osierocenia, po odejściu wyjątkowo szlachetnej osoby, bliskiej mi duchowo przyjaciółki, opiekunki i chlebodawczyni, proszę najserdeczniej o spokój Jej Duszy i światłość wiekuistą dla Niej oraz o pomoc Matki Bożej w otrzymaniu pracy, a także doświadczenie ciepła rodzinnego, o znalezienie dobrego męża.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Fatimska proszę o szczęśliwą pielgrzymkę do Fatimy i błogosławieństwo dla rodziny
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świetego na dalszej drodze kaplanskiej dla Ks.Tomasza Sz.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Mojej chorej Mamy
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia dla Marka i siły do walki z chorobą. Paulina
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Cudowna pomóż mi wyzdrowieć proszę Cię bardzo. Tylko Ty możesz mi pomóc, w Tobie jedyna nadzieja.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko Ty, która zmiażdżyłaś głowę szatana uwolnij Julka od legiona demonów, które nim zawładnęły i uratuj jego duszę. Uratuj go od przepaści pornografii, wyuzdania, wulgarności i okultyzmu oraz przywiązania do pieniądza i uzdrów jego relacje w rodzinie, spraw, aby oddał pożyczone rzeczy
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko dziękuję Ci za rozmowę z wychowawczynią i proszę Cię, abym mogła jej przebaczyć nieprawdę i złe postrzeganie, pobłogosław mojemu synkowi w relacjach z rówieśnikami w szkole oraz z nauczycielami. Naucz mnie bronić się gdy trzeba przed złą oceną ludzką, a gdy trzeba przemilczeć i słuchać. Spraw, aby nauczyciele starali się dostrzegać to co dobre w dzieciach, a nie to co im zdaniem znajdują jako złe
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę mojego kochanego braciszka Mateusza, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Niech odnajdzie światło i zjednoczy się z Bogiem.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
O mądrość Bożą, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Fatimskiej dla całej rodziny.O nawrócenie zięcia i związek sakramentalny dla córki oraz prawdziwe odnalezienie Jezusa Chrystusa w sakramentach dla nas danych przez Boga. O łaskę Nieba dla zmarłych z naszej rodziny. Dziękuję Ci Matko Boża za opiekę, za okazane łaski i jednocześnie przepraszam za ułomności mojego życia. Matko Boża do Syna swego nas prowadź. Matuchno ukochana uproś łaskę nawrócenia i pojednania dla naszego narodu Polaków, który ginie w szponach szatana. Ela
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Proszę Matkę Bożą Fatimską o jedność w rodzinie, zdrowie, potrzebne łaski na każdy dzień, dobrą prace, pogodę ducha oraz pomoc Maryi w przybliżeniu się do Jej Syna, dobrego męża, proszę również o uzdrowienie bardzo bliskiej mi osoby z choroby alkoholizmu i hazardu oraz o powrót na drogę czystości. Proszę Cię Maryjo z całego serca swojego o łaskę wysłuchania modlitw moich i całej rodziny.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekujac za otrzymane Laski prosze o Blogoslawienstwo w pracy, zdrowiu i dla calej nasze rodziny o opieke Matki Bozej Fatimskiej i wstawiennictwo za nami o gleboka wiare i jej poszerzanie i poglebianie i umiejetne zastosowanie w czynach w zyciu codziennym.
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskie zdrowia dla Waldemara i żony Alicji
Waldemar
 

Świeca wieczysta
Dziekujac za otrzymane Laski prosze o Boze Blogoslawienstwo w pracy, o dobre zdrowie dla mojego syna Marcina, mamy oraz dla calej rodziny. Szczegolnej opiece Matki Bozej Fatimskiej polecam mojego syna, proszac o dobra prace wkrotce i dobra uczciwa dziwczyne, przyszla zone i matke.
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekujac za otrzymane Laski, prosze o Specjalne Blogoslawienstwo w pracy, nowe uczciwe pracownice bo \"zniwo wielkie ale robotnikow malo\", ktore zechca traktowac swoj zawod powaznie i nieustannie wzrastac i sie rozwijac osiagajac swoje przeznaczenie i pomagajac w tym innym.
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
dziekujac za otrzymane laski prosze o dalsze Blogoslawienstwo w pracy, potrzebne sily, cierpliwosc, zdrowie, aby skutecznie pomagac innym kobietom wzbogacac je duchowo i materialnie.
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojego ojca, który ma problemy z sercem, dla mojej mamy aby odzyskała mowę po operacji, wiarę w Boga i zaczęła uczęszczać do Kościoła, o nawrócenie moich dwóch braci którzy odeszli od Boga i pogubili się w tym co dobre a co złe, o zdrowie dla moich dwóch synów i mojej żony, a także o zdrowie dla mnie i cierpliwość której ostatnio mi brakuje oraz podejmowanie słusznych decyzji życiowych Łukasz z Rzeszowa.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją córkę Joannę, aby wybrana przez nią droga pójścia za głosem Pana była właściwą drogą jej życia i aby trudy zgromadzenia, które wybrała nie stały na przeszkodzie właściwej decyzji. Proszę również o modlitwę w mojej intencji, abym mogła pogodzić się z myślą, że już nigdy córka nie wróci do domu rodzinnego. Bożena Z.
Bożena
 

1 |
...
 903 |
 904 |
 905 |
 906 |
 907 |
 908 |
 909 |
 910 |
 911 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020