Świeca siedmiodniowa
O wyprowadzenie się z domu i znalezienie dobrego mieszkania
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże! W dniu dzisiejszym, kiedy była godzina łaski, pragnę podziękować Ci Maryjo, że po prostu jesteś. I dziękuję, za modlitwy sióstr zakonnych i wam wszystkim, kiedy tu jakiś czas temu pisałam swoje intencje. Na ten tydzień proszę o modlitwę za najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach.Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i córki. Niech Dobry Bóg nam błogosławi i strzeże. Niech rozpromieni oblicze swe nad nami i obdarzy nas swą łaską. Niech zwróci ku nam oblicze swoje i obdarzy nas pokojem. Najświętsza Maryjo, święty Józefie módlcie się za nami. Amen
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża,błagam o nawrócenie,przemianę serc,umysłu, zycia,uwolnienie od zła,niewiernosci,niechęci,nieposłuszeństwa,kłamstwa,złych myśli,przekleństwa,chorób nieuleczalnych,kłótni,zwątpienia,rozpaczy,za,złości,pychy,chciwości,niewiary,urazy;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji oraz Twoją,Matko,opiekę i doświadczenie Bożej Miłości i Miłosierdzia przez Martyna i jej bliskich. Proszę,by Bóg był dla nas na pierwszym miejscu.Prosze o napelnienie Bożą mocą i miłością. Proszę o dojrzałość, ofiarność,odpowiedzialność, mądrość,dobroć,wrażliwość, głęboką wiarę,pracowitość,zdrowie dla córki.Prosze za duszę śp.Wojciecha i Janusza.Maryjo,bądź nam Matką. Strzeż naszych sumień. Naucz nas kochać. Pomóż walczyć za szatanem.Maryjo,dziękuję Tobie za opiekę nad nami każdego dnia. Maryjo,Tobie zawierzam moja rodzinę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Czarka. Panie, Ty wiesz czego mu potrzeba. Maryjo, prosze za Czarkiem.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Władysława Kowalskiego 2-rocznica śmierci
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla mamy z okazji imienin miej ją Maryjo w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za narodziny Córeczki, zdrowej i pięknej ! Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla Niej, a także szybki powrót do pełni sił dla Mamy. Bądź pozdrowiona pełna Łaski !
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko ukochana o zdrowie dla Marcina. Nie opuszczaj nas Maryjo, pomóż.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
MATEŃKO MIEJ W OPIECE NASZA RODZINĘ A ZMARŁYM UPROŚ ZBAWIENIE.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo Cię proszę w intencjach moich dzieci, męża i całej rodziny o potrzebne łaski. Dziękuję o Pani za wszystko , Kocham Cię.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z ca łych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie, za rodzinę,za kraj ojczysty - Polskę. Przepraszam za moje grzechy i za grzechy całego świata. Proszę Cię Panie o Miłosierdzie Twoje, kocham Cię i kochać nie przestanę. Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o znalezienie stałej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny, z którym będę szczęśliwa.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Rafała, który jest poważnie chory.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o dalszą opiekę i o dobre zdrowie , o szybkie znalezienie dobrej pracy oraz o dobrego męza. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc Bożą w pracy zawodowej, dary Ducha Świętego, Bożą radość i pokój pomoc Katarzynie, nawrócenie grzeszników, przymnożenie wiary, nadziei i miłości, opiekę Matki Bożej w trudnych relacjach.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Grzegorza chorego na raka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Błagam cały czas o modlitwę za mnie abym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich swoich długów i zaległości i żebym wygrała w lotto pieniądze i kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę żeby moje życie nabrało blasku żebym zaczęła życie na wysokim poziomie i żeby mi już nigdy nie brakowało pieniędzy ani jedzenia . Blagam żebym kupiła mieszkanie i samochód i spotkała cudownego faceta który będzie mnie kochał i szanował i rozpieszczał . Błagam żebym się nie pocila i nie śmierdziała , żebym w pracy miała duże utargi i przez to dużo zarabiała . Bog zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o Błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami; o cichą i spokojną emeryturę (życzliwość sąsiadów), błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, ciszę w domu, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od JEZUSA CHRYSTUSA; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Mateńko, dopomóż, by moje życie Natchnione Mocą DUCHA Świętego, było radością BOGA OJCA. BÓG zapłać, dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, wśród dobrych ludzi.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo Nieba i Ziemi,Mamo proszę wstaw się u Twego Syna , w intencji znalezienia przeze mnie godnej pracy, abym mogła uczciwie zarobić na utrzymanie .
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas, czas wakacji, czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót syna z obozu oraz mojej rodziny z wakacji!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xxxxx
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Maryjo o zdrowie dla mojego taty Adama. Ma raka tarczycy. 16 grudnia ma operacje proszę o pomyślny przebieg operacji bądź proszę oczami i rękoma lekarza który będzie go operował.Błagam spraw żeby nie miał przerzutów do narządów wewnętrznych i do węzłów chłonnych,żeby kalcytonina po zabiegu spadła. Bóg zapłać
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy i o dobre zdrowie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O Swiatlo Ducha Swietego i Jego prowadzenie dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę uzdrów tatę Jana z choroby nowotworowej oraz proszę o poprawę warunków pracy Pawła i Małgosi
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Bóg zapłać. Grzegorz
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najswietsza prosze przemień serce mojej corki Joanny aby była dobrym człowiekiem pełnym miłości życzliwości i pomocy innym Maryjo prosze daj jej lepszy rozum aby była madra i podejmowała mądre decyzje aby była ambitna panienko pomóż bo już nie mam siły oddal od niej zarozumiałość i pychę
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Trójco Święta, błagam dopomóż aby moja córka po tygodniowej nieobecności w przedszkolu, nie miała urazu do tego miejsca, nie czuła się tam odosobniona, odrzucona przez rówieśników, aby nie płakała w przedszkolu. Jesteśmy z mężem bezradni w tej sytuacji błagamy o pomoc
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrą pracę o Pani z Fatimy. Pomóż rozwiązać wszystkie problemy związane z jej utratą. Pobłogosław całą moją Rodzinę Matko Boża Fatimska .
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika Janusza,rodzicow krystyne i Antoniego zmarłych kossakowskich,szczukow,karwowskich,konopkow,pienkowski mieczyslaw dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich, Zalewskich,br.szymon jankowski,ks.andrzej duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien Aleksander Edward -wanda krzesniakowie,zofia bielarczyk,stanislaw dziwisz,s.eufrozyna,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.wesoly,modzelewski gustaw,jozefa szczuka,chrzanowscy,chrostowscy,borawscy,wojtylowie-kaczorowscy,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA UCZCIWA ORAZ LOJANA I WIERNA . MIŁOSC . DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY ZATORSKIEJ KORCZAK ORAZ ZDROWIE I SIŁE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisław
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana, Wiesławę i Macieja o łaską zdrowia duszy i ciała
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH,A TAKŻE O SPOKÓJ DUSZY I WIECZNE ZBAWIENIE DLA:ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW.BOŻE UWOLNIJ RÓWNIEŻ LUDZKOŚĆ OD RAKA.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za duszę Kazimierza Cieślaka. O pokój jego duszy.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę aby udało się korzystnie wynająć mieszkanie po tacie.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo opiekę Maryi Niepokalanej i wszystkich świętych dla mojej rodziny, o zgodę , miłość i wzajemne zrozumienie i przebaczenie w mojej rodzinie oraz o pomoc w rozwiązaniu moich bardzo poważnych kłopotów i problemów finansowych.
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o szybkie znalezienie dobrej pracy i o dobre zdrowie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i sily dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o łaskę nawrócenia, uwolnienia i sakramentu pokuty dla córki Natalii, aby Pan uwolnił ją od wszelkich złych przywiązań i znajomości, o światło w zrozumieniu spraw Bożych
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki oraz dobre oceny córki i syna. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę Ci Boze podziękować za ten dzień za wszystkich ktorych usłyszałam i wszystkich tych którzy prosili o modlitwę i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę Jezu dziękuje maryjo dziękuję sw Józefie dzuekuje sw ojcze pio dziękuję ojcze Wenanty dziękuję Janie Pawle II dziękuję sw Filomenko dziekuje stokroć i przepraszam i błagajac prosze we wszystkich intencjach które mam w sercu swoim tych wszystkich którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE JEZU TY SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie
Mama
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze blagam o uzdrowienie kręgosłupa wujka i nóg blagam
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże miłosierdzie, nawrócenie, Boże siły do zerwania z grzechem oraz o łaskę ochrony Przenajświetszej Krwi Jezusa przed zgorszeniem i zniesławieniem.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o pozytywne zdanie egzaminu, przychylność komisji, dary Ducha Świętego, mądrość i wewnętrzny spokój oraz o potrzebny czas do dobrego przygotowania się.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o cud uzdrowienia i łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże siły, opiekę Maryi oraz wsparcie ze strony ludzi dobrej woli, o łaskę prawdziwych przyjaciół, uzdrowienie serca i męstwo w poddaniu się Woli Bożej, o łaskę spotkania z kierownikiem duchowym.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, pełnię zdrowia, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, finansami, relacjami.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę stwierdzenia nieważności małżeństwa zgodnie z Wolą Bożą, pomoc ludzi dobrej woli oraz głęboką świadomość i gorliwość w podjęciu szybkiego działania.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy dziękuje Ci za łaskę ocalenia życia mojego brata Patryka i za pomyślny przebieg operacji jednocześnie błagam o szybki powrót do zdrowia bez żadnych komplikacji. Błagam
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Za Teresę Kamińską z miejscowości Iłowa Żagańska (województwo lubuskie). Ma ponad 80 lat jak byłem młody to nieraz ją odwiedzałem teraz dawno się nie widzieliśmy. O zdrowie bo miała lekki udar ale chodzi.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej rodzinnej.O zdrowie siły.Łaske do działania chcieć pracować na codzień.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
O to aby Bóg w swej łasce pomógl nam wyjść z dlugów i pomógł ułatwić sprawy.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy oraz o dobre zdrowie i o poznanie dobrego męża. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę by Matką Boża i nasza rozwiązała wszystkie węzły naszego życia. Boże Wszechmogacy ulituj się nad nami. Weź sprawy w swoje ręce i Ty się nimi zajmij. Przymnoz nam wiary.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O przymnozenie wiary, nadziei i milosci.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy za mego brata Arka, o uzdrowienie go z choroby alkoholizmu.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze pomóż aby Patryk mocno kochał Asie tęsknił za nią i wszystkim o niej mówił spraw aby złe osoby przestały mącić mu w głowie i aby to dziecko poradziło sobie z tymi którzy uniemożliwiają im spotkanie z sobą maryjo spraw aby Asia Marcin i Patryczek byli dla siebie rodzina niech ich nie rozdzielają źli ludzie
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie z nerwicy lękowej, napadów lęku panicznego przed śmiercią, o zaufanie pełne Bogu dla Pawła
Pawel
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba do Matki Bożej Fatimskiej o wstawiennictwo u BOGA o zdrowie dla syna i calej naszej Rodziny.
Marzenna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o dobrą pracę i o dobre zdrowie i poznanie dobrego męża. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mojego syna o jego nawrocenie sie do kosiola i rodziny Bog zaplac
Bernadeta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę i siostrę oraz o pracę dla mnie aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia były spędzone w zgodzie i nadchodzący nowy rok przynosił nam same dobre wiadomości a malutki Jezus miał nas w opiece przez cały 2020 rok
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
w pewnej intencji
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za Marcina z Rodziną, i sąsiadami
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
MAMO proszę opiekuj się moim synem w nowej pracy. Dziękuję za wszystko, kocham Cię!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą spowiedź i wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O dobra prace i dobre finanse dla corki i jej narzeczonego.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za czuwanie nocne w Raciborsku , za Parafie, Ks Proboszcza, za tych ktorzy to czuwanie prowadza, za moja rodzine, meza, corki , o umocnienie i pokore dla nas, oraz Dary Ducha Świętego , o miłość jedność i pokoj naszych serc. Amen
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
o zgodę, zdrowie i miłość w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Błagam jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zaległości . Błagam żebym wygrała taka sumę pieniędzy żeby mi wystarczyło na swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę żebym zaczęła żyć na wysokim poziomie a nie całe życie w biedzie . Proszę żebym poznała cudownego bogatego faceta który będzie mnie kochał szanował i rozpieszczał i z którym będę szczęśliwa . Błagam żebym się nie pociła i nie śmierdziała i żebym miała w pracy duże utargi żebym przez to dużo zarabiała . Błagam żebym zmieniła mieszkanie na wysokim poziomie . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo o zdrowie dla Marcina i dla mnie. Bądź nam pomocą i uproś potrzebne łaski u Jezusa Miłosiernego.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze aby Marcin zaczal zabiegać o Asie niech się zmieni na dobrego człowieka prosze Maryjo aby jego synek ciagle tęsknił za Asia i mówił o niej wszystkim prisze aby to dziecko całym swoim serduszkiem kochało Asie a ona jego Maryjo pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę cię o wstawiennictwo do Pana Boga za Justynę BĄK o dar światła.Proszę również o nawrócenie,świętość i miłosierdzie dla Andrzeja. O potrzebne łaski dla Agnieszki ,rodziców ,rodzeństwo i ich dzieci i mężów, za wrogów, nieprzyjaciół, za dusze w czyśćcu cierpiące.Za kapłanów Janusza ,Andrzeja i wszystkich kapłanów którzy potrzebują modlitwy, misjonarzy, siostry zakonne. Żeby polska była wierna Panu Bogu, Krzyżowi ,Ewangelii i Kościołowi Świętemu.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wyjazdu do pracy za granicę za Ewelinę, Iwonę, Adriana oraz Mateusza . Prosząc o błogosławieństwo Boże oraz wsparcie modlitewne na ten czas i wszelkie potrzebne łaski.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze w intencji Ks. Mariana o wszystkie potrzebne laski, a szczegolnie o laske uzdrowienia i ulge w cierpieniu. Niech Niepokalana ma zawsze naszego kochanego kaplana zawsze w opiece. Bog zaplac!
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze w intencji o pomyslny zabieg dla mojego kochanego ojca Aleksandra. Prosze zeby Niepokalanie Poczeta zawsze miala w opiece moja rodzine, przyjaciol, ojczyzne i caly swiat. Bog zaplac
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o dobre zdrowie, szybkie znalezienie pracy i o znalezienie dobrego męża. Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
Z całego serca dziękuję za wszystkie łaski od Naszego Pana Jezusa Chrystusa, otrzymane za wstawiennictwem Maryi Panny, Św.Jana Pawła II, Św. Marcina, Św. Rity, Św. Judy Tadeusza, Bł. Jerzego Popiełuszki i wszystkich Świętych Bożych prosząc gorąco o dalszą opiekę i pomoc, w szczególności dla mojej córki Kasi i syna Marcina oraz ich bliskich. W szczególności błagam o powrót do zdrowia dla mojej córki i Jej męża, o dobrą pracę dla Niej i ratunek w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej. Dla syna błagam o ratunek duchowy, o zdrowie, wytrwałość w dobrych postanowieniach oraz pomoc w podejmowaniu przez Niego trafnych życiowych decyzji. Proszę też o to żeby szczęśliwie ułożyło się Jego życie osobiste i zawodowe. Proszę też o modlitwę za pomyślność i zdrowie mojej wnuczki Marianny na Jej nowej dorosłej drodze życia. Dla mojego męża i dla siebie proszę o dobre zdrowie, szczęśliwe, zgodne pożycie i możliwość cieszenia się szczęściem oraz pomyślnością naszych dzieci ~ i bliskich. Jezu ufam Tobie, zawierzam swoje troski i prośby Nieustającej Pomocy Najświętszej Maryi Panny i Matki Bożej Fatimskiej. Dziękuję za wszystkie modlitwy i wstawiennictwo w moich intencjach - Ewa ~Kocham Cię Panie Jezu, całkowicie poddaję się Twojej woli i niezmiennie wierzę w Twoją pomoc i miłosierdzie.~
Ewa
 

1 |
...
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020