Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Agnieszki, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia oraz potrzebne łaski dla wszystkich osób starszych, samotnych, opuszczonych,ubogich,bezdomnych, dla tych o których już nikt nie pamięta, chociaż niektórzy mają rodziny,spraw Boże, żeby te Święta dla nich były szczególnie radosne i szczęśliwe.Żeby na ich twarzach zagościł szczery uśmiech i łzy szczęścia.Proszę o szczególne łaski dla dzieci, które nie miały tego szczęścia urodzić się w dostatku i prawdziwej kochającej rodzinie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla rodziny Wolskich.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla wszystkich chorych i o ile jest to zgodne z wolą Bożą o ich uzdrowienie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla Sióstr Benedyktynek z Jarosławia oraz Mniszek Kamedułek ze Złoczewa.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i mojego Marka , gdyż ten człowiek pokazał mi jak kochać. Nigdy przez 40 lat nie zaznałam takiej miłości. Proszę o jego powrót, o jego miłosc do mnie .Wiem że tylko wiara i modlitwa w Boga pomoże mi go odzyskać.
ania
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o uzdrowienie mojej córki Magdaleny, w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Ty wiesz wszystko,proszę Cie wstawiaj sie za mną i moją rodziną u Boga.Proszę Cię daj nam wiele łask w czasie skrutinium ktore teraz mamy. Proszę o to żebysmy go przeszli wraz z calą wspolnotą, abysmy dostali swiatło na nasze zycie i Ducha Bożego. Daj nam taką wiarę co gory pzrenosi. Maryjo proszę Cie takze o nowy dom dla nas, o spłatę wszystkich długow i błogosławieństwo dla tych ktorzy nam pomagają i dla naszych katechistow . Błagam o uzdrowienie wszelkich relacji z rodzicami i teściami. Twoja corka Anna,
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo kochana pomóż Marcie wyzdrowieć,spraw aby zaczęła jeść i otocz ją swoją opieką.
Maria
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji daru macierzyństwa i ojcostwa dla mnie i mojego męża
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o pomyślny przebieg szkolenia mojego i męża na rodzinę adopcyjną; pozytywne zakończenie tego szkolenia oraz szczęśliwą adopcję zdrowego dziecka lub dzieci
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
Basia i Waldek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Najświętszą Pannę o uzdrowienie mnie z depresji i schizofrenii, oraz o uzdrowienie mojej mamy z czerniaka złośliwego.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji dzieci, które uczę, o dobrą spowiedź dla tych, którzy są już po I Komunii Świętej i dla ich bliskich, oraz aby jak najczęściej przyjmowali Pana Jezusa do swoich serc w Komunii Świętej.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana proszę Cię o uwolnienie i uzdrowienie mojego syna Kamila, zdanie matury,obranie celu w życiu, wiecej radosnych chwil,zdrowie mamy i taty i moje,zdanie egzaminów córki,spokój w domu i w pracy,dobre relacje z mężem, jego wyjście z nałogu picia,miej nas wszystkich pod swoją obroną Matko kochana. Dziękuję za wszytkie łaski.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o nawrócenie mojego syna Tomka szczególnie aby stał się pokornym i miłosiernym dla innych ludzi. Proszę również o zaliczenie przez Tomka sesji, kolokwiów oraz projektów.Wstawiaj się Matko Fatimska za moją rodziną u Twego Syna.
Arleta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji o dobrego męża dla mnie.
-----------
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwę za : ś.p mamę Michalinę, za ś.p wujka Mariana, za ś.p babcię Bronię. proszę o zdrowie dla mojej siostry , pani Wiesi, dla mojego chłopaka Andrzeja dla mojej córki i dla mnie.szczęść Boże
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa doroty i krzysztofa, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża,aby porzucił kochankę i wrócił do domu. Aby mąż otworzył swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwolił Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla naszej córki i moich rodziców.
dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Nasza Kochana proszę o polepszenie zdrowia dla tej małej dzieciny która nie dawno przyszła na świat ,daj jej życie .
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N. - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
...
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy.
...
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla chorych.
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
bardzo pragne by problemy alkoholowe i finansowe w mojej rodzinie sie skonczyly chce by moja mama zaznala spokoju i szczescia
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
pomoc mamie z problemami z ktorymi sie boryka i w wytrwaniu mojejgo brata w abstynencji alkoholowej
beata
 

Świeca siedmiodniowa
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i dziewczyny aby zbliżające się święta były okresem powrotu do Pana Boga w radosnej,zdrowej milej atmosferze.Bóg zapłać
sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS. Matko Boża Fatimska wstaw się u Boga Miłosiernego w intencji naszej córki Bożenki,aby wyzdrowiała fizycznie i psychicznie i umiała się cieszyć życiem wśród nas.Błagamy aby Bożenka wyszła ze szpitala chociaż na przepustkę i była z nami na Wieczerzy Wigilijnej. SZCZĘŚĆ BOŻE.
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji koleżanki Tereski, która zmarła po ciężkiej chorobie w dniu 14 grudnia 2012 roku. Pokój Jej duszy.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o wyjście z długów
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
matenko nie opuszczaj mnie . spraw aby zycie mi nie bylo obojetne, chwilami trace nadzieje .. abym na swojej drodze spotkala osobe która mnie pokocha. aby duch sw otworzyl januszowi oczy uszy serce i przestal byc tak głuchy i slepy na moja milosc,skrusz jego serce niech doceni moja osobe i w jego oczach bede wartosciowym człowiekiem bo taka staram sie byc wiec tym bardziej mnie boli jego zachowanie justyna
justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo Miłosierdzia zlituj się nad duszą zmarłej Wiktorii i niech cieszy się wieczną radością w Królestwie Niebieskim.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię o uwolnienie Andrzeja z nałogu pijaństwa a także proszę o Miłosierdzie dla niego i pojednanie go z Bogiem w sakramentach świętach.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
MARANA THA! VENI SANCTE SPIRITUS!
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o zdrowie i błogosławieństwo Boże, a nade wszystko o łaskę wiary, abyśmy po śmierci spotkali się wszyscy przed obliczem Pana naszego, Boga Stworzyciela i dostąpili łaski zbawienia. Jolanta Kocęba
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uzrowienie relacji międzypokoleniowych w rodzinie mojej i męża. O łaskę wiary dla żyjących i Miłosierdzie Boże dla zmarłych przodków. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuje z całego serca za otrzymaną łaskę uzdrowienia mnie z ciężkiej depresji.Dziękuje Siostrom Benedyktynką i Mniszką Kamedułką za wyproszone łaski dla mnie u Matki Boskiej Fatimskiej.Otocz opieką moją rodzinę ,która błądzi jest z dala od Twojego Syna.Proszę ulecz mnie ze wszystkich cierpień jakie dotknęły moją dusze i ciało.Wstaw się Mateńko za duszami czyscowymi do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.Postaw tez na mojej drodze dobrych ludzi.Proszę Cię o łaskę uzdrowienia moją chorą pięcioletnią kuzynkę Kingę Strycharską z ciężkiej choroby.Matko wy pros dla niej łaski u twojego Syna Jezusa Chrystusa .Jezu Ufam Tobie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
proszę Mateczko uproś u Boga aby zły duch odszedł od Bartka
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla parafian i kapłanów z parafii Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Abym poczuła w sobie moc Ducha Świętego i odkryła jego zbawienną moc w mojej osobie, błogosławieństwo w nauce, zdrowie dla całej rodziny Szczęść Boże!
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O pozytywne załatwienie spraw sądowych i zdrowie dla całej rodziny.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże błagam Cie o opieke nad moim ukochanym, to taki wspaniały człowiek i mocno wierzacy, chcemy pobrać się w najbliższym czasie.Jest w Iraku na misji, wczoraj były tam zamachy bombowe, tak bardzo boję się o niego. Miej opiekę nad nim , błagam z całego serca, czuwaj nad nim, tak bardzo go kocham.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojego brata Andrzeja.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświetsza, proszę o łaskę nawrócenia i dobrej spowiedzi.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo Panno, proszę Cię, miej w opiece mnie i moją ukochaną rodzinę. Pomagaj mi w przezwyciężaniu codziennych trudności. Spraw, aby nowy rok przyniósł mi siłę do nauki. Szczególnie proszę o zdrowie dla babci!
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo Panno, proszę, miej w opiece mnie i moją ukochaną rodzinę. Szczególnie proszę o zdrowie dla babci, a także o pomoc w pokonywaniu codziennych trudności. W Nowym Roku również o załap do nauki, aby oceny pozwalały uzyskać czerwony pasek na świadectwie.
Weronika
 

Świeca wieczysta
Proszę o wytrwałość w życiu w czystości
Eewlina Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o Pokój serca,wiarę dla Krzysztofa
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękujemy za Twoją pomoc. Prosimy Cię o Łaskę znalezienia dobrego lekarza, który będzie mógł nam pomóc. Prosimy Cię, byśmy mogli doczekać się własnych dzieci i aby, jeśli Bóg pozwoli - było ich dużo. Polecamy Ci nas, daj nam siłę znieść ten trudny czas, tchnij w nas nadzieję i wiarę, pomóż nam w pracy, znosić trudy dni codziennych.
Ola
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie i Boze Błogoslawienstwo dla calej mojej rodziny: rodzicow, rodzenstwa i ich rodzin, dziadkow oraz o Błogosławienstwo na studiach dla mnie. Ewelina
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża dziękuję za otrzymane łaski i zgodę w rodzinie prosze o dobre relacje w mojej rodzinie ,dobrego męża i dobre rozeznanie mojej sytuacji gdyz choruję i nie wiedzą jak mi pomóc lekarze o swiatło Ducha Swiętego na najbliższy czas Dziękuję Maria
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię o cnotę czystości dla mnie i Wiktorii i błogosław nam.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, błagamy o pomoc dla Doroty i jej 30 tygodniowego dziecka. Prosimy Cię o zatrzymanie akcji porodowej i szczęśliwe doczekanie do właściwego czasu. Prosimy Cię o siły dla nich, szczególnie o zdrowie dla Maleństwa, by mogło się normalnie rozwinąć i żyć.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
o znalezienie dobrej pracy dla Ireny. Dziekuje
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo oraz z godnie z wolą Bożą poprawę bytu materialnego całej Rodziny Wolskich.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, mądrość, szacunek dla matki, porzucenie nałogów,szanowanie swojego życia i innych dla syna Iwonki Łukasza.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus Bardzo proszę o modlitwę Najświętrzą Panienkę o uzdrowienie 2 miesięcznego chłopca Jasia.Bóg Ojciec wie że tu tylko cud możemy wyprosić.Ja osobiście nie znam tego maleństwa,ale w sercu mam ogromną ufność w Panu że uzdrowi tę kruszynę.Proszę jednak by to Jego wola się wypełniała.Prośbę też zanoszę w intencji rodziców tego maleństwa by mieli ufność w Panu i modlili się z wiarą i przyjmowali Jego wolę.Niech im i wszystkim ludziom Bóg Ojciec Nasz Najukochańszy Błogosławi. Amen. Bóg zapłać za modlitwy. Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
w int. Grzegorza, Tomasza, Adama
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Wolną i Niepodległą Polskę.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla rodziny Wolskich.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla Emilii Mołodeckiej i Czesława Stepaniuka.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla Sióstr Benedyktynek z Jarosławia oraz Mniszek Kamedułek ze Złoczewa które modlą się w naszych intencjach.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o potrzebne łaski dla Sióstr Benedyktynek z Jarosławia oraz Mniszek Kamedułek ze Złoczewa.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę dla Dorotki, o to, żeby przestano jej szkodzić, stosować wobec niej mobbing zarówno studenci jak i wykładowcy.Daj jej Boże siły, pomyślność, chroń od złego i złych ludzi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę aby Dyrekcja doceniła moja pracę i utworzyła moje stanowisko pracy zgodnie z ustawami jako samodzielne stanowisko podlegające kierownikowi jednostki.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boga i Matko moja kocham Cię ponad wszystko i oddaję się Tobie cała; broń mnie proszę przed moimi wrogami widzialnymi i niewidzialnymi - nie pozwól mnie krzywdzić, bądź mi orędowniczką w moich codziennych sprawach i prowadź mnie i moich najbliższych żywych i zmarłych do Serca Syna Twego, w ranach Jego ukryj nas, Krwią Jego obmyj nas i nie daj nam zginąć Matko Przenajświętsza. Amen
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to, aby Pani Dyrektor przestała stosować mobbing wobec mnie i wszystkich pracowników.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Agnieszki, pomyślne ukończenie licencjatu oraz o to, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz o to, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża dziękuję Ci za Twoją opiekę, dzięki której moja wiara stała się dojrzalsza. Proszę Cię o łaskę wiary dla ważnego dla mnie mężczyzny, Adriana, oraz o łaskę wiary dla Piotra.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Szymonka i jego rodzeństwa.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO BOŻA FATIMSKA dziękuje za liczne łaski i proszę o rozeznanie mojego powołania zawodowego, znalezienia dobrej pracy oraz wierzącego, praktykującego męża (na wzór św. Józefa), w którym będę miała oparcie. Proszę o prawdziwą wiarę i pokój w rodzinie. Wszystko zgodne z wolą Bożą. Asia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska otocz szczególną opieką Kochaną Juleńkę,moją młodszą siostrzyczkę i ześlij na nią liczne łaski,udziel jej zdrowia,radości i pokoju serca i byśmy dla siebie zawsze byli dobrzy i umieli ze sobą dogadywać.Błogosław Maryjo Julii.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz opieką Monikę,wyproś łaskę nawrócenia i całkowitego jej pojednania z Bogiem w sakramentach świętych.Obdarz Maryjo również Monikę zdrowiem,szczęściem i byśmy z Moniką zawsze byli w dobrych stosunkach przyjacielskich.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię uzdrów babcię Stefanię z bolejącego ucha.Dziękuję.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Ciebie wyproś mojej Mamie i mi zdrowie,abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić spraw poprzez modlitwę aby wszystko nam się układało.Pomóż mi w pracy abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia. Bóg zapłać
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagamy Matuchnę Bożą o zdrowie dla chorego Krzysztofa. Matuchno spraw aby wreszcie przeprowadzono ten trudny zabieg. Daj tacie siłę i wiarę do walki z chorobą. Otocz go swoją opieką.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Najdroższa o zdrowie dla mnie i dobre samopoczucie.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie dla calej rodziny i dostatek bog zaplac
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o pomoc żeby wyszedł z kłopotów finansowych
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe o zdrowie dla moich dzieci szczegulnie dla najmlodszej zeby wyzdrowiala zeby zeszly jej wszystkie chrostki ropne co ma i juz nowe nie powstaly bo boje sie bo ona ma tylko 4 dni prosze zeby zdrowo sie rozwijala i wniosla w nasz dom szczescie radosc i nie chorowala
anna
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO MATKO BOŻA Z FATIMY PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MOJEJ RODZINY.
Lesława
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o laske zdrowia, Bozego Blogoslawienstwa I potrzebne laski dla calej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego Pawła.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o dobrą spowiedż wyjście z problemów finansowych i opiekę nad moją rodziną
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza od półtora roku nie mam pracy . Proszę pomóż mi sprzedać moje mieszkanie jak najszybciej za dobrą cenę , aby zostały pieniądze na utrzymanie . Już tak długo się o to modlę i tak długo proszę Cię o pomoc . Powiedz TAK ! Najukochańsza Matko. Malgorzata Ewa
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę , abym odzyskała słuch , który utraciłam w dzieciństwie . Błagam uczyń ten cud dla mnie . Gosia
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża w intencji znanej Tobie. G.
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Błagam Matkę Bożą o łaskę pracy dla siebie i syna oraz zdrowie dla mnie i moich najbliższych.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i proszę o opiekę nad moją rodziną .Proszę aby Joasia zaczęła się lepiej uczyć i przyswajać wiedzę oraz o poprawę naszych warunków finansowych.Kochamy Cie Nasza Matuchno.
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe dla mnie i mojej rodziny o pogłębienie wiary miłości aby w naszej rodzinie Bóg był zawsze w mojej rodzinie.Proszę również o modlitwe dla mojej siostry która jest chora na nowotwór
Eugeniuss
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matuchno o łaskę wytrwania w przeciwnościach losu,a także dziękuję Ci za opiekę i pomoc w dotychczasowym życiu.
Bogusława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko kochana dziękuję za otrzymane łaski,proszę o opiekę nad moją rodzina i obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Za grzeszników-o ich nawrócenie !
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
MB uczyń cud w naszym życiu, uzdrów nasze finanse, daj nam mieszkanie, pracę zgodną z powołaniem, zdrowie, napełnij moje ręce finansami i zakończ pomyślnie wszystkie sprawy sądowe, przetnij przemoc psychiczną i fizyczną, a jeśli to zgodne z Wolą Bożą obdarz mnie szczęśliwą rodziną
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie całej mojej rodziny
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za to, że brat przestał pić. Proszę Cię o spokój i zgodę w rodzinie.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko ,proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o ułożenie życia osobistego M.S
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i potrzebne łaski dla Sióstr Benedyktynek z Jarosławia oraz Mniszek Kamedułek ze Złoczewa które będą się modliły w naszych intencjach.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najświętsza, przepraszam Cię za atak szaleńca na Twój Jasnogórski Wizerunek... i proszę módl się nieustannie za nami grzesznymi. Dzięki Ci Maryjo za opiekę nad nami
Kazimierz
 

1 |
...
 894 |
 895 |
 896 |
 897 |
 898 |
 899 |
 900 |
 901 |
 902 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020