Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie moich najbliższych, mamy, taty, dziadka, babci, a zwłaszcza mojego brata Macieja i przyjaciółki Oli
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża,ja Twój syn dziękuje za wszystko czym mnie obdarowałaś,prosząc o zdanie wszystkich egzaminów na studiach,w przyszłości o prace oraz o dobra i wspaniała żonę.
Daniel
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdanie sesji i utrzymanie się na uczelni.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Za cały świat za pokój, wzajemny szacunek
Wojtek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę większej wiary, o cierpliwość w znoszeniu cierpienia, owocne słuchanie słowa Bożego, poddanie jego woli. Dla moich bliskich proszę o potrzebne łaski i nawrócenie Marioli i mojej mamy. Proszę również o potrzebne łaski dla Marzeny i jej córeczki.
Kornelia
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o silną, niezachwianą wiarę i odwagę w niesieniu dobra na co dzień. W intencji własnej, najbliższych i tych, których spotykam na drodze.
Maciej
 

Świeca wieczysta
za zmarłą żonę, aby dostąpiła radości nieba.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo dla moich dzieci i dla mnie, o zdrowie, miłość i cierpliwość. O pomoc w rozwiązaniu moich problemów i nawrócenie narzeczonego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Prosimy Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu wszystkich naszych zmarłych przodków, krewnych, przyjaciół, dobrodzieów, dobroczyńców i nauczycieli, zmarłych krewnych Sergija Moszko i Julii Szejko, o zbawieniu zmarłych ś.p.: Świetlana Moszko z domu Miłowidowych, Aleksandr Paszkiewicz, Aleksandr Wasilewski, Karolina Wasilewska z domu Borejsza, Adam Paszkiewicz, Antonina Paszkiewicz z domu Wasilewskich, Regina Miłowidowa z domu Paszkiewicz, Anton Paszkiewicz, Petronela (Nełła) Pietraszkiewicz z domu Paszkiewicz, Julia Dobrzycka z domu Paszkiewicz, Maria Paszkowska z domu Paszkiewicz, Janina (Anna) Paszkiewicz, Józef, Henadź, Roman, Taciana, Fiodor, Dmitro Pietriw, Anna Pietrowa z domu Macocha, Melania Macocha, Paweł, Jerzy Macocha, Fiodor Macocha, Wasyl Olich, Wiktor, Iwan Miłowidow, Michał Miłowidow, Wasil, Natalia, Ksenia Miłowidowa, Walentij Miłowidow, Jeremiasz Mikołajew, Uliana Mikołajewa, Mikołaj Pienkrat, Oleh Pienkrat, Matwej Sawczenko, Paweł Sawczenko, Iwan, Ksenia Sawczenko z domu Klusowych, Jakow Sawczenko, Piełagieja Sawczenko, Melania Sawczenko, Ksenia Sawczenko, Łazarz Sawczenko, Włodzimierz Sawczenko, Wiktor Sawczenko, Gierasim Sawczenko, Iwan Klusow, Pimen Klusow, Awchim Klusow, Nikifor Klusow, Paweł Klusow, Łazarz Klusow, Denis Klusow, Natalia, Iwan Moszko, Siemion Legowicz, Piotr Legowicz, Iwan, Olha Legowicz, Mikołaj Legowicz, Olha Legowicz, Aleksiej Legowicz, Janina Sielicka, Wiktorja, Franc, Jerzy, Joanna, Ksenia, Włodzimierz, Aleksandr, Anton Anoszko, Nina Pietuchowa, Stanisław Kaprałow, Walentij Kalinowski, Maja Milejkowska, Aleksandr Pikulik, Władisława Papina z domu Iosielewiczów, Józef Iosielewicz, Bolesława Iosielewicz z domu Ostrowskich, Pawlina Ostrowska, Ksawery Ostrowski, Paweł Ostrowski, Lubow Osmołowska i inne. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej i Taciana
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę cię Maryjo o pomoc w nowym życiu które nadeszło dla mnie i całej mojej rodziny
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Prosimy o łaskę i modlitwę za nasz cały dom. Błagamy o zdrowie dla siebie i bliskich.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateńko, dziękuję Ci za dar nawrócenia i proszę z całego serca o potrzebne łaski zdrowia duszy i ciała, a także wszystkie potrzebne łaski Tobie Mateńko znane, dla całej mojej rodziny, a w szczególności dla mojej siostry Natalki, wspieraj ją i miej ją w swojej opiece, przygarniaj ją do swego serca każdego dnia. Proszę także o potrzebne łaski dla siostry Magdaleny, mamy, taty, babci oraz mojej chrześnicy. Daj nam Mateńko dobrą pracę, zgodę i pokój, a mojego tatę obdarz łaską nawrócenia. Emilia
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w sprawie rozeznania czy mężczyzna , z którym jestem ma być moim mężem, on odwołał nasz ślub i bardzo mnie tym zranił, nie potrafię rozpoznać czy teraz naprawdę mu zależy czy ciągle się waha, a ja mam już 30 lat. Bardzo proszę o modlitwę.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za to abym nigdy nie zeszła z właściwej drogi życiowej oraz aby moja wiara nigdy nie zgasła.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o opiekę nade mną i moimi skarbami Mateuszem Hubertem i Jackiem, proszę o dar pokuty i pojednania dla Jacka, oraz o przyjaźń i miłość między nami, jeśli zgodne to jest z wolą Boga.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia z czerniaka złośliwego u mojej córki - Sylwii
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby nasza schola parafialna i księża pracując ze sobą sprawiali sobie nawzajem radość.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cię Mateńko o dobry, Boży, wymarzony związek z człowiekiem z którym będę szczęśliwa i będę miała wspaniałe Boże zdrowe dzieci a razem będziemy pięknym świadectwem obecności Boga. Obym znalazła dobrą prace która dodała by mi pewności i atrakcyjności. Oby Jezus został Królem Polski.Oby ułożyło mi się w związku z Miłoszkiem Rutką i jego rodziną.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę pokornie o życiową mądrość i odwagę abym wiedziała po co,do czego zostałam stworzona i co jest wola Ojca Niebieskiego oraz o zdrowie, prawdziwą miłość i nawrócenie dla bliskich
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej chorej na nowotwór mamy, ulżyj jej cierpieniom, pociągnij do siebie, przymnóż wiary i nadziei.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
za mojego szwagra Rudolfa,o nawrócenie i potrzebne łaski, za wstawiennictwem Przenajświętszej Matki
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie dla Zbyszka, Tomasz i Pawła; o poczęcie dziecka dla Ludwika i Marty; o ratunek dla małżeństwa Teresy i Krzysztofa
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w prowadzeniu i nieustającą ochronę duszy i ciała przez Ducha Świętego i Błogosławieństwo dla Renaty i Joanny Niezgodzkich oraz ich dzieci Szczęść Boże! Bądź Błogosławiona nasza Kochana Mateńko teraz i na wieki wieków Amen
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
o utraconą wiarę
EWA
 

Świeca wieczysta
Kochana Mateczko Bardzo Proszę o Modlitwę za moje zdrówko ponieważ jestem chora ,po operacji,Jak i równiwż proszę o modlitwe za zdrówko mjej całej rodziny.Bardzo dziekuję.
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, wyproś u Pana łaskę wiary dla mnie
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O odnalezienie swojej drugiej połówki/ o dobrą żonę, zdrowie dla mamy i taty, wytrwałość w małżeństwie dla siostry, dar macierzyństwa i syna Melchiora dla nich, zbawienie i życie wieczne dla śp. Bogdana i śp. Gertrudy, wczoraj odbyła się rocznica śmierci Gertrudy, za śp. Stanisława, śp. Jarka, zdrowie dla chrześniaków Tymka i Antoniny Faustyny,
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dar życia i kapłaństwa. Ks. Jacek
Ks. Jacek
 

Świeca wieczysta
Proszę oto, aby Matka Najświętsza dała mi zdrową dziewczynkę i aby nigdy jej niczego nie zabrakło. Proszę również o to, abym życiem tu na ziemi zasłużyła sobie na życie wieczne w Niebie. Proszę o opiekę Matki Bożej nad całą moją rodziną. Modlę się również za dusze w czyśćcu, aby dobry Bóg ulżył ich cierpieniom...
Renata
 

Świeca wieczysta
o świętość życia i dobre przygotowanie się na śmierć, w intencji wynagradzającej Sercu Jezusowemu za wszystkie grzechy popełnione przeze mnie i innych grzeszników, za naród polski, aby strzegł wiary i tradycji przodków naszych zamkniętych w haśle: Bóg, honor i ojczyzna, we wszystkich intencjach Papieża i kościoła powszechnego. za dzieci i młodzież oraz ich wychowawców, aby stali na straży wartości chrześcijańskich i dawali świadectwo wiary we współczesnym świecie bez względu na konsekwencje.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska, Królowo Litwy i Polski, do Twego Serca Niepokalanego uciekamy się! Proszę Cię w Imieniu Syna Twego a Pana Boga i Króla naszego Jezusa Chrystusa o modlitwie do naszego Boga o zbawieniu zmarłej rankiem 20 kwietnia 2012 roku ś.p. rodzicielki mej Świetlany córki Walentija Miłowidowa (m. Mińsk na Litwie-Białorusi). Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Proszę o zwolnieniu od wszelkiego duchownego i moralnego zła, prawdziwym nawróceniu do Boga, wierności i oddaności Panu Bogu, wzmocnieniu i pocieszeniu w Chrystusie dla nas z żoną Tatianą, bratem Sergijem, bratową Julią, bratankami Mykytą i Kaleriją, ojczymem Wiktorem. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za duszę mojego ukochanego męża +Romana oraz rodziców. Najświętsza Mateńko proszę o łaski zdrowia dla siebie moich synów, synowe oraz wnusia Filipka, szczęście zgodę i wzajemne poszanowanie w rodzinie.Obdarz nas darami Ducha Swiętego, pogłębij wiarę nadzieję i miłość. Bóg zapłać za modlitwę Zofia
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby Bóg dodawał odwagi i siły na każdy dzień abym była otwarta na Jego łaski. I żyła słowami Wszystko mogę w Chrystusie! A także o to aby moja rodzina była Bogiem silna i potrafiła zawsze żyć zgodnie z Jego wolą i dziękować mu za każdy dzień.O łaski Boże dla synka. O to by przeszłość mnie nie prześladowała i nikt mnie nią nie szantażował i wypominał.Bym mogła żyć w spokoju i pojednaniu idąc Bożą Drogą. Matko najdroższa proszę Cię również w intencji męża Jacka. Przygarnij go miłosierną dłonią do swego serca i uzdrów Jego chorą duszę. Spraw, aby się nawrócił i uczestniczył w życiu Kościoła nie z przymusu, lecz z własnej woli. Daj mu spokój wewnętrzny, aby umiał panować nad swoim zachowaniem i stał się kochającym mężem i ojcem.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji kleryka Tomasza o potrzebne dary wytrwałość w powołaniu
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla rodziców i rodzeństwa oraz o wytrwanie w powołaniu.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska , błagam Cię o umocnienie mojej wiary , uwolnienie od nałogu i ciągłe trwanie przy Chrystusie. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny , błogosławieństwo Boże dla niej i potrzebne łaski. Proszę o poprawę moich stosunków z bratem. Proszę o pomyślne zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia. Proszę również o znalezienie idealnego dla mnie chłopaka , znalezienie prawdziwej miłości i wszystkie potrzebne łaski. Błagam Cię Pani o to bym mądrze postępowała i znalazła wielu dobrych przyjaciół. Karolina
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za wszelkie łaski w moim życiu proszę o możliwość założenia rodziny.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Najświętszą Panienkę o pomyślne zdanie wszystkich egzaminów w sesji letniej a w szczególności z prawa handlowego. Kamila
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
o błogosławienstwo domowe i wyjscie z choroby
anna
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdanie matury, rozeznanie powołania i zdanie do nastepnej klasy. Zdrowie dla rodziców i dla Piotra.
Piotr
 

Świeca wieczysta
o dar pokory, zrozumienia, siłe w wypełnianiu woli Bożej i o siłę w pokonaniu pokus szatana, o dar życia w czystości dla Piotra
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji. O światło Ducha Świętego na czas matur, egzaminu zawodowego, oraz o znalezienie Miłości życia i dobre rozeznanie swojego powołania życiowego. Dziękuję.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szybki powrót do zdrowia i znalezienie pracy. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego dla mojego brata podczas przygotowań i pisania egzaminów maturalnych; łaskawość oceniających oraz dostanie się na studia zgodne z powołaniem.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogu alkoholowego mojego ojca chrzestnego Mieczysława.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wyzwolenia mojego taty Leszka z niewoli grzechów i długów.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko błagam za moim synem Rafałem o nawrócenie oraz lepsze i szczęśliwsze życie
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za mojego brata, Marka, o nawrócenie.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar macierzyństwa i bezpieczny przebieg ciąży (w każdym etapie)i o zdrowe żywe dziecko. Proszą Anna i Marek
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o pomoc Matki Bożej na czas matur, okazanie drogi życiowej, powołania i dostania się do wymarzonej szkoły.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla calej rodziny.
Angelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Po przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi proszę Ciebie Boże o Pokój i zdrowie dla naszej Ojczyzny aby była wolna od nałogów rozwijała się w prawdzie i miłości. A żeby w czasie trudności społeczeństwo uciekało się do Ciebie a nie zatracało się w chwilowym pocieszeniu jakim są narkotyki internet alkohol
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dzieci, które 13 maja przyjmą po raz pierwszy do serca Pana Jezusa. O błogosławieństwo w pracy katechetycznej oraz by dobry Bóg chronił mnie przed nieprzyjciółmi, a na mej drodze stawiał samych życzliwych ludzi..., o to, aby prawda zwyciężyła i ludzie obmawiający mnie i Ci którzy wierzą w plotki zrozumieli swój błąd. W Tobie o Matko podkładam ufność \"Totuus Tus\"
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę wiary dla Sylwii oraz o zdrowie dla Bartusia i pomyślne jego narodziny, a także o to aby moja rodzina była Bogiem silna i potrafiła zawsze żyć zgodnie z Jego wolą i dziękować mu za każdy dzień. Piotr.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby Bóg który jest Bogiem miłości postawi na mojej drodze życia kobietę z którą będziemy dawać wzajemny przykład Jego miłości. To ty wypowiedziałeś słowa że mężczyzna nie powinien być sam i stworzyłeś mu kobietę.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja dziękczynna za Boża opiekę nad Maciejem i Zosią z prośbą o Boże światło i miłość.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Bóg dodawał odwagi i siły na każdy dzień abym był otwarty na Jego łaski. I żył słowami Wszystko mogę w Chrystusie!
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyslność i zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko najdroższa proszę Cię w intencji męża Tomka. Przygarnij go miłosierną dłonią do swego serca i uzdrów Jego chorą duszę. Spraw, aby się nawrócił i uczestniczył w życiu Kościoła nie z przymusu, lecz z własnej woli. Daj mu spokój wewnętrzny, aby umiał panować nad swoim zachowaniem i stał się kochającym mężem i ojcem swoich dzieci.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w powodzeniu na egzaminie maturalnym, zwłaszcza na języku polskim. Bardzo zależy mi na pozytywnych wynikach. Dziękuję. Amen
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
W mojej intencji, abym 16 maja zdała egzamin na prawo jazdy.
Paulina
 

Świeca trzydziestodniowa
O życie i zdrowie dla poczętego dziecka.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
O powodzenie na maturze, przy rekrutacji na studia i o zdrowie dla Asi.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji córki Natalii by zdała 5 czerwca egzamin na prawo jazdy
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej rodziny, pracę dla żony i pomyślność w realizacji moich celów (wyjazd za granicę)Tomasz.
Tomasz i Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno, proszę Cię o wyproszenie Łaski uzdrowienia i nawrócenia dla mego męża-o jedność naszego małżeństwa. Ola
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo! Proszę o zdrowie dla siebie, Mamy i rodzeństwa. Proszę o zgodę i porozumienie w rodzinie. O siły w codziennym życiu, bym nigdy nie straciła wiary i nadziei. Ucz mnie Maryjo trwać przy Jezusie. Dziękuję za wszystko co mnie spotkało szczególnie za to co po ludzku było trudne do przyjęcia. Przepraszam za chwile słabości w zwątpienia.
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
O znalezienie dobrej pracy dla Adriana. O zdrowie i miłość dla Jego rodziny.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Miłosiernego Pana, proszę o głęboka wiarę , nadzieję, miłość,ufność w Panu i o cud uzdrowienia dla mojej rodziny, przyjaciół, nieprzyjaciół i Polski. O Łaskę działania Ducha Świętego w mojej rodzinie.O Łaskę głębokiego nawrócenie dla mojego męża, o siłę dla niego i potrzebę walki z uzależnieniami, nienawiścią do samego siebie, niedojrzałością i o jego powrót do rodziny.O uwolnienie naszych rodzin od grzechów pokoleniowych i od wpływu demonów.O błogosławieństwo mojego nienarodzonego dziecka, które Twojej Matko opiece i trosce powierzyłam.Abym była dobrą matką dla mojego dziecka.O pokorę i uwolnienie mnie od uzależnień, pychy, potrzeby kontroli i działania demonów.Abym zawsze pokładała ufność w Panu.Proszę o obfitość w moim domu,aby troski dnia codziennego nie przysłaniały mi rzeczy ważniejszych.I o to bym umiała służyć innym ludziom w Imię Jezusa Chrystusa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska fatimska daj mi siłę i spraw aby moje życie był w końcu bez trosk i aby moje zdrowie się polepszyło. Dziękuję Ci również za wszystkie dary jakie do tej pory otrzymałam od Ciebie.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o uzdrowienie wewnętrne i fizyczne: bole w prawym biodrze od kręgosupa
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Boże za Twoje łaski dla mojej rodziny, za męża,za małżeństwa i rodziny naszych synów Proszę Cię Panie o to aby Katarzyna przestała się lękać, zaufała Tobie Panie, powierzyła się przez Maryję. Ona kocha dzieci, daj Jej Panie Męża, aby razem założyli rodzinę i umacniali się w wierze i miłości. Daj mnie cierpliwość słuchania, obdarz nas darami Ducha Św. Proszę Panie pomóż Piotrowi trwać w abstynencji,aby spotkał dzielną kobietę. Szczęść Boże Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Droga Matko, proszę o opiekę i potrzebne łaski dla mojej rodziny, szczególnie dla mojego męża Krzysztofa o zgodę między nami i miłość. Proszę o dary Ducha św. dla naszych synów: Michała i Wojtka, aby udało nam się ich wychować na mądrych i wytrwałych w wierze ludzi.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i moich bliskich, o szczęście w domu i pracy oraz pomyślność naszej Ojczyzny. Serdeczne Bóg Zapłać za modlitwy w tej intencji. Krystyna D.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Witam pragnę modlić się za zdrowie dla Mojej rodziny Langnerów
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Wspólnotę Dobrego Pasterza o nowych członków. Za o. Ryszarda Sierańskiego założyciela tej że wspólnoty, o Błogosławieństwo i wszelkie łaski.
Sebastian
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Przenajświętsza w czasie tej trzydziestodniowej modlitwy proszę Cię o łaskę uwolnienia z nałogów , dar wiary i odnalezienie własnego powołania w życiu . Proszę o dar znalezienia pracy i wytrwania w dobrych postanowieniach .Proszę o dar zdrowia dla najbliższych . Andrzej
Andrzej
 

Świeca wieczysta
O Wiarę, Nadzieję i Miłość w mojej rodzinie. Wiarę prawdziwą pęłną Mocy i Ufności. Nadzieję na pełne uzdrowienie, zwłaszcza duchowe. Miłość, która prztrwa wszystko i zwycięży. Uwolni od wszelkiego zniewolenia.
Aleksander i Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Chrystusowi za wszystko co w moim życiu czyni,za to że mogę prosić go o cokolwiek,za to że mogę dziękować mu za wszystko,bo to znaczy że wierzę, że jestem szczęśliwy. Proszę o błogosławieństwa dla mojej rodziny,o radość dla żony,o szczęście dla dzieci,o zdrowie i wiarę dla nas wszystkich,proszę o nawrócenie moich przyjaciół,o zerwanie z nałogiem i nawrócenie dla uzależnionych. Szczególnie dziękuję za łaskę zdrowia dla mojej Matki,która po raz drugi pokonała nowotwór i nie mamy wątpliwości komu to zawdzięcza.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Najświętsza Matko o wspaniałego opiekuńczego narzeczonego i przyszłego męża Łukasza, o nawrócenie, wiarę, szczerą miłość, i opiekę nad moją rodzina i córeczką Małgorzata o prawidłowy rozwój.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki Maryjo, proszę Cię w intencji mojej Rodziny, o łaskę i błogosławieństwo, o zdrowie, o podejmowanie decyzji zgodnie z Twoją wolą. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia na drogę wiary i powrotu do rodziny mojej córki Barbary Wałkuskiej.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Szczęście, zdrowie i pomyślnosć dla rodziny, nawrócenie i ułożenie sobie życia przez rodzeństwo, wyjście z nałogu braci, życie wieczne dla Ojca i brata i wszystkich bliskich zmarłych oraz dusz w czyścu cierpiących.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Cie Ukochana Matko z Fatimy o zdrowie dla mnie ( aby ustapiły dolegliwosci sercowe )oraz bym znalazł prace dla siebie , i oby w moim małżeństwie wreszcie zapanowała zgoda miłość i zrozumienie.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenia dla Janusza i Maryli oraz przebaczenie i pojednanie w ich małżeństwie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Niech miłość Chrystusowa zakróluje w rodzinie Kasi i Adriana.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę znalezienia pracy, w której mogłabym wypełniać Ewangelię.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie dla rodziny Wojciechowskich Szkopów Humeniuków i Jędrysiaków
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym Prosić,aby udało mi się pomyślnie skończyć studia i wychować synka. Aby w moje rodzinie zapanował pokój i szczęście. Aby na świecie zapanowała wiara.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosić Maryję, o zdrowie w mojej Rodzinie.
Stanisław
 

Świeca wieczysta
O nawrocenie Dzieci oraz laske daru modlitwy dla zony idzieci.O zgode,milosc i pojednanie w rodzinie.O wyjscie z powaznego kryzysu finansowego w rodzinie.O wyzwolenie dzieci z nalogu alkoholizmu i nikotynizmu.O realizacje wszystkich pielgrzymek w tym i do Matki Bozej Fatimskiej.O zdrowie i cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej zony oraz o zdrowie dla ojca i dzieci.O umocnienie wiary nadzieji i milosci.
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o wyprostowanie spraw związanych z prowadzoną działalnością, abym mogła zwrócić wszystkie długi. Proszę Cię Maryjo prowadź mnie prostą drogą w prawdzie, uczciwości i czystości. Proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny, przyjaciół i dla tych, których Pan stawia na mojej drodze. Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Wojtka.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie całej rodziny Lochyńskich,by córka znalazła dobrą pracę i oby problemy finansowe się skończyły-o to chcę modlić się do Matki Fatimskiej
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego najwspanialszego przyjaciela- starszego brata Rafała. Jest kilka tysięcy kilometrów ode mnie, jego życie przepełnione jest bólem, brakiem pracy, pieniędzy. Modlę się o to aby Bóg uczynił Rafała mocnym, odważnym, pełnym nadziei i miłości, żeby pozwolił mu pracować i zarabiać godziwe pieniądze, bo wraz z żoną i córcią żyją na skraju ubóstwa. Bóg zapłać za pomoc modlitewną w tej intencji!
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
abym znalazł pracę.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z nałogu i wytrwałość w wierze.
Filip
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie i szczescie dla mojej rodziny...Zebym odnalazł swoje miejsce w zyciu.......Zeby opatrznosc Boza zawsze czuwałą nademna...Zeby,nikt nigdy przeze Mnie nie płakał...Zebym znalazł prace i sens....zycia...
Adam
 

Świeca wieczysta
Matko wspomagaj mnie i całą moją rodzinę, szczególną opiekę roztocz nad moimi synami Adamem i Grzegorzem, którzy tak daleko odeszli od Boga, uproś u swego Syna łaskę pracy dla mnie. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji mojej mamy,urzędniczki skarbowej która pracuje coraz dłużej,wraca zmęczona i niema radości z zycia.Boże,niech Matyka Boska Fatimska błogosławi pracę mamy,jej pracodawców,moją mamę i Cały Powiat Radomski,
Piotr
 

1 |
...
 894 |
 895 |
 896 |
 897 |
 898 |
 899 |
 900 |
 901 |
 902 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019