Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, dla mnie, córki Klaudii, męża Tomka, mamy Moniki i brata Romualda. Proszę Matkę Bożą o dar zrozumienia tego wszystkiego co się dzieje wokół mnie i wytrwałości w moim życiu. Małgosia z Wrocławia
małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS. Matko Boża Fatimska wstaw się u Boga Miłosiernego w intencji naszej córki Bożenki,aby wyzdrowiała fizycznie i psychicznie i umiała się cieszyć życiem wśród nas.Błagamy aby Bożenka wyszła ze szpitala chociaż na przepustkę i była z nami na Wieczerzy Wigilijnej. SZCZĘŚĆ BOŻE.
Bernadeta
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję ci Mateńko za wszystkie łaski jakie za Twoim wstawiennictwem otrzymałam.Proszę bądż zawsze z moją rodziną i ze mną. Miej w opiece moje dzieci i wnuki a szczególnie mojego syna który zboczył z drogi wiary by się nawrócił.Bardzo proszę o modlitwę za zmarłego mojego Tatę którego w te święta Bożego Narodzenia bardzo brakuje, aby te święta były okresem spokoju, pogody ducha i radości. Regina
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrą pracę dla mnie i dla Bartka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny oraz taty który w tragiczny sposób odszedł do wieczności. Boże miej w opiece moją mamusię i rodzeństwo. Boże spraw by te zbliżające się święta Bożego Narodzenia były dla mojej rodziny czasem radości i pokoju. Przenajświętsza Panienko daj nam wszystkim siłę byśmy mogli otrząsnąć się z tej tragedii jaka nas spotkała.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych, szczególnie mamusi i chorej na raka kości siostrzyczki, również o to, aby te święta Bożego Narodzenia były dla każdego okresem pełnym pogody ducha i radości. Pragnę modlić się również za tych, którzy mają zamiar spędzić te święta samotnie, by znalazły wokół siebie osoby pełne ciepła.Lidia
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla Mojej żony Natali, rodziców, siostry, szwagierki, rodziny z jednej i drugiej strony oraz dla samego siebie. Bóg zapłać
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie,moich rodziców Jadwigi i Janusza oraz całej rodziny,a także o dobrą żonę dla mnie.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodzine żeby była zdrowa z tate żeby przestał pić i za mnie żebym szedł dylko geogą zbawienia
michał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę aby dobry Bóg nie opuścił mojego syna Konrada w podjętej przez niego decyzji.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o poznanie mężczyzny swojego życia, o miłość. Abyśmy się spotkali, odnaleźli i byli ze sobą na zawsze. Tak bardzo pragnę tej miłości, kochać i czuć się kochana przez tego jedynego.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Abym kroczyła po dobrej drodze , którą wyznacza mi Pan . Za pomyślne zdanie egzaminów i radość w rodzinie.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże bł. i potrzebne łaski,przebłaganie grzechów win i kar dla: Łukasza,Jolanty,Katarzyny,Macieja,Hanny,Krzysztofa,Marleny,Mateusza,Ryszarda,Adama,Stanisława.O łaskę dobrej żony dla Łukasza.O łaskę szczęśliwosci wiecznej dla: Stanisława z rodzicami i dziadkami,Ireny i Kazimierza z rodzicami,rodzeństwem i dziadkami,Eugeniusza,Grzegorza,Grzegorza,Józefa,Andrzeja,Sebastiana,Bożeny,Zofii,Kazimierza,Bogusia,Krzysztofa,Kazimierza,ks.Piotra i dusz w czyśćcu cierpiacych oraz dzieci nienarodzonych.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże z całego serca dziękuje Ci za wysłuchanie wszystkich moich dotychczasowych próśb. Proszę Cię o miłość, wiarę,pokorę, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów. Jeśli taka jest Twoja wola proszę Cię spraw by Jordan mnie zauważył i pomóż nam stworzyć udany związek. Wiem jednak, że Ty masz dla mnie swój własny plan, dlatego pragnę się oddać w Twoje ręce i przyjmę wszystko z ufnością. Amen
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pozytywny przebieg zabiegu żony , proszę Boże kieruj ręką lekarza aby nie popełnił błędu oraz o szybki powrót do zdrowia dla żony. Oraz proszę o modlitwę w pewnej intencji.... Bóg zapłać.
wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie dla mojej mamy, która ostatkiem sił walczy z chorobą nowotworową. Te święta spędzimy osobno - mama w szpitalu, ja sama w domu. Proszę, by mama wygrała z chorobą, by planowana na najbliższe dni operacja, przebiegła pomyślnie i pozbawiła mamę bólu. Panie nie zabieraj mojej mamy z tego świata. Pozwól jej doświadczyć bycia synową i babcią. Niech Mama wie, że jest kochana. Proszę Cię Panie.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boga, prosze Cie o nawrocenie zony i siostry, jak i o laske drugiego dziecka dla zony i dla mnie i zdrowie dla calej rodziny, bysmy mogli dobrze sluzyc Twojemu Synowi.
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla siebie i bliskich i o Boże błogoslawienstwo na dalsze życie.
Róża
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Boża! Dziękujemy Ci za dotychczasową pomoc i opiekę. ale błagamy Cię o dalszą pomoc w trudnych sprawach finansowych i z pracą. Abyśmy nie utracili mieszkania, żeby nie doszło do jego licytacji i żeby wszystko się jakoś dobrze ułożyło. Błagamy cię Mateczko, Wstawiaj się za nami!
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Bym umiała rozpoznawać i pełnić Twoją a nie swoją wolę. Proszę Cię Panie.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji Kasi i Piotra, którzy stracili dziecko przed jego urodzeniem, aby Bóg przytulił ich do serca i ukoił ich ból, napełnił pokojem i miłością. Proszę również w intencji małżeństwa: Magdy i Darka, Jacka i Ewy, Agnieszki i Macieja aby Pan Jezus odbudował ich miłość i uzdrowił ich relacje.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie zranień duchowych i emocjonalnych dla Magdaleny oraz o dar Mądrości w poznaniu odpowiedniego człowieka
Arletta
 

Świeca wieczysta
O rozwiązanie wszystkich problemów, znalezienie pracy, o zdrowie, szczęście w domu i Boże Błogosławieństwo dla Lesława, Zenobii, Justyny, Anny, Piotra i Roberta oraz wytrwałość, wiele życzliwości i Boże Błogosławieństwo dla Brata Krzysztofa Mleczkowskiego z parafii p.w.św. Antoniego w Wałczu
Anna
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla 4 letniej Nadii , u której wykryto Złośliwego Raka Mózgu i o szczęśliwy przebieg operacji i pełny powrót do zdrowia i wsparcie duchowe dla rodziców oraz wytrwanie w cierpieniu dla Angeliki i Artura. O nawrócenie dla Artura. Oraz łaskę zdrowia dla Angeliki i umocnienie w wierze podczas tej trudnej próby wiary.
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe w mojej intencji żebym znalzła dobrego chlopaka na swojej drodze, który bezie dla mnie dobrym mężem a dla moich rodziców dobrym zięciem. Błagam o pomoc w tej sprawie,
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Przenajświętsza, błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojego taty.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy sie mieszkańcow krajów objętych konfliktami, takich jak Południowy Sudan czy Demokratyczna Republika Konga. Aby Dzięciątko przyniosło im pokój.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze mojego chłopka. Proszę o łaskę szczęcia dla nas, by zawsze Bóg był obecny w naszym związku i pomógł nam być ze sobą.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
ZA MAME KTORA ODESZŁA.BY DOBRY BÓG ZBAWIŁ JEJ DUSZE I PRZYJAŁ JA DO SWOJEGO KRÓLESTWA.ŚP.HALINE KUJAWSKĄ.
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
ZA MAMĘ KTÓRA ODESZŁA,ZA ZBAWIENIE JEJ DUSZY.
SEBASTIAN
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencjach; O Boże Błogosławienstwo dla calej Rodziny, I o Boże Miłosierdzie dla Dusz Czyśccowych
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Dla człowieka, który znieważył Najświętszy Sakrament w kaplicy szpitalnej w Czeladzi, o łaskę nawrócenia i aby dobry Bóg wybaczył ten straszliwy czyn. Także w intencji przebłagania Boga za znieważenie.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych, jak również o to, aby te święta Bożego Narodzenia były dla każdego okresem pełnym pogody ducha i radości. Pragnę modlić się również za tych, którzy mają zamiar spędzić te święta samotnie, by znalazły wokół siebie osoby pełne ciepła.
Janina
 

Świeca trzydziestodniowa
podziekowanie za wszystkie łaski jakie otrzymałam w życiu ,,oraz za wszystkich zmarłych oczekujących modlitwy aby Miłosierny Bóg przyjął ich do swojego królestwa
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Aby córka otworzyła swoje serce i swój dom dla przychodzącego Jezusa Chrystusa
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za zdrowie siostrzenicy Wiktorii i całej rodziny. O Błogosławieństwa dla rodziny na nowy rok i o Dar Ducha Świętego. O Błogosławieństwa dla mojego związku aby Bóg miał Nas zawsze w swej opiece. Bóg zapłać.
Kamil
 

Świeca wieczysta
dzieki wam dzięki tede za płyte dzieki lotplay za wygrane jestem waszym dłuznikiem dzięki panie juzku za bodybuilding za wydostandla was życzę szczęścia dzięki boże za światło tej nauki pragniemy aby nią oświeceniie mnie z ciemnosci mę zawsze wielbić i wolę Twoją wypełniać
Paweł
 

Świeca wieczysta
Prosze bardzo siostrzyczki o modlitwe, o laske uzdrowienia, o poglepszenie mej wiary a co nawazniejsze o powrot mych dzieci na lono kosciola
Halina
 

Świeca wieczysta
uprzejmie prosze o modlitwe wstawiennicza w intencji mojej rodziny;Helene, Dorote, Bartosza, Dominike,Agnieszke, Karola, Katarzyne,Mateusza. O potrzebne laski w ich stanie, olaskezdrowia, wiary, swiatlo Ducha Swietego,Dar Ducha Madrosci, opieke Matki Bozej Nieustajacej Pomocy,blogoslawienstwo Boze. Prosi Mama i Babcia. Szczesc Boze.
Helena Lemanska
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, nie chcę Cię o wiele prosić lecz pomóż mi wyzdrowieć fizycznie. Wiesz dobrze, że staram się głosić słowo Boże wszędzie gdzie się znajduję. Chciałbym nawracać. Przyczyń się do mojej cywilnej ewangelizacji.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęśliwe dochodzenie ciąży i urodzenie naszego dzieciątka.
Daria
 

Świeca trzydziestodniowa
łaskę zdrowia duszy i ciała dla siebie i bliskich , znalezienie nowej pracy
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko proszę uproś u Dobrego Boga dla Bartłomieja dar dostrzeżenia MIŁOŚCI którą sam Bóg jest. Aby skruszył zatwardziałość serca Bartka, aby mógł się otworzyć na Słowo i MIŁOŚĆ Boga.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zmarłych dziadków, wujków, sąsiadów o życie wieczne. Oraz w intencji mojej rodziny o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojego brata Andrzeja.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę dla całej mojej rodziny. Niech nigdy w naszej rodzinie nie zabraknie Boga, miłości i chleba.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych, jak również o to, aby te święta Bożego Narodzenia były dla każdego okresem pełnym pogody ducha i radości. Pragnę modlić się również za tych, którzy mają zamiar spędzić te święta samotnie, by znalazły wokół siebie osoby pełne ciepła.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
O Zdrowie, spokój ducha, szczęście mojej cioci chrzestnej Barbary
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Polski i Jej Patriotów: nauczycieli, samorządowców,ró- wnież w intencji mojej walki z szatanem, ze słabościami i błędami . Proszę o światło Ducha Świętego w pracy z młodzieżą....
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo dla Marty, Wojtka oraz ich dzieci: Juliana i Beniamina Bieleckich oraz o szczęśliwe narodzenie naszego kolejnego dzidziusia. Prosimy o wstawiennictwo i prowadzenie Matki Boskiej w naszych codziennych sprawach.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe w mojej intencji o zdrowie dla mojego syna , mojej zony i dlamnie TOMASZ
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za Miłość, jedność i zrozumienie w Polskich rodzinach, której chyba znacznie brakuje skoro coraz więcej osób mówi, że nie lubi Świąt, bo \'trzeba siedzieć z rodziną i sztucznie się uśmiechać.\'
Basia
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie i otwarcie serca na Bożą Łaskę dla mojego Chłopaka Łukasza.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
MAtko Bożą Fatimska Matko moja proszę CIę o uzdrowienie z choroby nerwicy natręctw i być może innej współistniejącej. Matko Boża Fatimska oddaję się pod Twoją opiekę każdego dnia. Proszę CIę Matko o uzdrowienie abym mógł jak dawniej cieszyć się życiem. Twój wielbiciel TOmasz Pieniążek
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja Giemzy, żeby w jego sercu zapaliła się iskierka miłości do mnie i żeby nie pozostawiał mnie tak długo samą sobie,żeby częściej był w moim życiu obecny, żeby częściej się odzywał... Ty Panie Boże wiesz dla kogo moje serce mocno bije..proszę dopomóż mi..
Judyta
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji św.p dziadka mojego przyjaciela Andrzeja, żeby radował się przed obliczem Pana, jego dusza zaznała spokoju i wiekuistego szczęścia.
Judyta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej siostry oraz o zrowe dziecko dla niej i jej meza.
Marta
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za mojego zmarłego męża Jana oraz moich teściów Józefa i Katarzynę i moich kochanych rodziców Józefa i Marię a także mojego zmarłego rodzeństwa Barbarę,Rysię i Edwarda.Proszę o modlitwę za żyjących moich synów wchodzących w dorosłość i dlamnie o Błogosławieństwo Boże,zdrowie i szczęście.Dla moich pracodawców,którzy mnie zatrudnili proszę o modlitwę i cud uzdrowienia - cofnięcia się raka złośliwego dla jej męża Adama i cud uzdrowienia dla jej syna Marco,ktory od dzieciństwa cierpi na ból głowy-światłowstręt,proszę o te modlitwy by Bog i Matka Boża swoja łaska zesłała na nas swoje błogosławieństwo - Bóg zapłać.
Liliana
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje Ci Boże, za opiekę, którą obdarzyłeś mnie i mojego męża od dnia naszego sworzenia, proszę Cię nie opuszcaj nas w chwilach zwątpienia i wspomóż poczynania naszych Aniołów Sróżów, abyśmy nie odeszli z drogi prowadzącej do Ciebie. O Matko Boska, wsaw się za nami u swego Syna Jezusa Chrystusa, aby zlitował sie nad naszą niedoskonałością i w chwilach prób otoczył nas szczególna opieką. O matko nie opószczaj sierot, które w samotności znoszą trudy życia i mają w Tobie jedyną nadzieję.
Bożena
 

Świeca wieczysta
O opiekę Bożą i pomoc w rozwiązaniu trudności życiowych
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
zdrowie i wzorowa służba syna + doktorat. Zdrowie dla mojej żony.
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
zapalam tą świece w intencji wszystkich chorych cierpiocych a przedewszyskim za siebie samą poniewaz jestem chora potzebuje sparcia duchowego
Mirosława
 

Świeca trzydziestodniowa
O Boże błogosławienstwo dla całej rodziny Grodzkich aby Duch Święty umocnił ich w wierze i wyprosił potrzebne łaski u Boga. Izabela
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę dziękczynną w mojej intencji za rok 2012, w którym Pan Bóg sprawił, że się nawróciłam. Proszę również o modlitwę, by Dobry Bóg leczył moje serce z ran po grzechach i bym zrozumiała, że jest najlepszym Ojcem, który kocha mnie bezwarunkowo. Bóg zapłać! Karolina
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Boże o to aby miłość moja i mojego chłopaka przetrwała wieczność, pragnę jedynie szczęśliwej rodziny dziś i tej którą chcemy razem założyć w przyszłości. Dziękuję Ci że postawiłeś na mej drodze tego wspaniałego człowieka.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Abyśmy my-rozkochani w Bogu- umieli mówić o sile tego uczucia szukającym wiary.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zmarłego dziadka Lucjana.
bartosz
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji czystości serca, o dobrą żonę, o założenie kochającej się rodziny, szczęście w życiu i błogosławieństwo finansowe.Łukasz
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za moje bliźniaki Hania 600g i Filipek 800g które urodziły się w 26 tygodniu ciąży 07.12.12r. i które w każdym dniu walczą o życie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Bożej proszę o nawrócenie rodziców, brata, dziadków od strony ojca i babci od strony matki. Proszę również o nawrócenie Adama, Magdy i o opiekę szczególną dla małego Kuby oraz w intencji całej rozgałęzionej rodziny. Proszę za dusze czyśćcowe, zwłaszcza spokrewnione ze mną. Proszę za Kościół Święty, za kapłanów, za osoby zakonne, za cały Lud Boży. Proszę za Polskę i za Polaków. Proszę o uwolnienie mnie od wszelkiego strachu i lęku. Proszę o uwolnienie od smutku. Proszę o uzdrowienie z nerwicy. Proszę o odwagę, czystość, wiarę, nadzieję i miłość. Proszę o to abym był czysty jak gołąb i przebiegły jak wąż. Proszę aby wszystkie moje korzenie były w Bogu i aby nic nie stanęło między mną i Nim.
Konrad
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę pomodlić się o wszelkie potrzebne dary Ducha Świętego dla ks. Stanisława, ks.Wiktora, br. Konstantyna, br. Marka i ks. Wiesława; o opiekę Bożą, radość i pokój serca dla mojej Mamy, Brata i Siostry; o mądrość i otwartość serca na Boga i każdego człowieka, którego Bóg stawia mi codziennie na mojej drodze; o wieczną radość dla mego Taty - śp.Aleksandra, za zmarłych śp. Stanisława, śp. Kazimierza, śp. Teresę i śp. Stanisławę - o radość wieczną dla nich... Bóg zapłać! Natali.
Natali
 

Świeca siedmiodniowa
dziekujac za łaski i w prosbie o opieke nad moim synkiem matki bozej i dla cale naszej rodziny
natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Za smutnych, samotnych i opuszczonych. Oby Matka ich przygarnęła i wsparła na drodze życia.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję ci Matko Boża za wszystkie łaski jakie za Twym wstawiennictwem otrzymałam. Proszę bądź z moją rodziną i ze mną. Miej nas w swojej opiece. Modlę się za tatę, aby miał dużo sił, za mamę aby stała się lepszym człowiekiem, za starszego brata i jego rodzię aby wyszli z długów, za młodszego brata aby miał dobrą pracę i nie pił, za mnie i męża aby dobry Bóg pozwolił nam mieć dzieciątko. I za moja koleżankę, która pochowała męża.Kocham Cię Mamusi błagam pomóż.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Za mojego brata, żeby nawrócił się, wyszedł z nałogu.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o blogosławienstwo Boże opieke nad cala rodzina zdrowie i pomyslnosc w szczegolnosci dla Mariuszka
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
modlę się za mojego syna, by się nawrócił. Za węgierskie i polskie społeczeństwo, pokój na ziemi i za to bym miała pracę w przyszłym roku. Bóg zapłać. Modlę się w intencji wszystkich ogłoszonych prośbach. Zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę cię,o zdrowie i cierpliwość dla mojej dziewczyny Agnieszki,żeby przeze mnie nie płakała i nie cierpiała,oraz dla jej rodziców Zofii i Wiesława,oraz rodzeństwa,o zdrowie,cierpliwość dla moich kochanych rodziców Alicji i Ryszarda,dla siostry Eli i szwagra Marka oraz ich córeczki Roksanki,o zdrowie dla Edyty i Stanisława,oraz ich dzieci Kornelii i Ksavierka,aby były zdrowe i wsperali sie na wzajem...
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar pomocy i uzdrowienia dla Magdy, o dar nawrócenia dla Beaty i pomoc dla Doroty i Jej Mamy, o łaskę uratowania małżeństwa Agnieszki, o dar pracy dla Danuty, Piotra, Beaty, o stały etat dla Beaty, o łaskę uzdrowienia relacji w Rodzinach Anny i Wiesława, Katarzyny i Jarosława, Joanny i Tomasza, o dar potomstwa dla Joanny i Tomasza, Marcina i Doroty, Doroty i Adama, o dar zdrowia i wzrost odporności dla Cecylii, o dar spokojniejszej pracy dla Agnieszki, o dar zdrowia dla Grażyny, Józefa,Radosława, Katarzyny, Edyty, Aliny, Julii, Beaty, Sławka, Ewy, Beaty,Jarosława, Agnieszki, Heleny, Anny, Magdaleny. oraz powierzam wszystkich, których Bóg postawił na mojej drodze.
Cecylia
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA ZDROWIE MOJEJ SIOSTRY JOLANTY,ORAZ SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI,KTÓREJ BĘDZIE PODDANA PO ŚWIĘTACH TERESA
TERESA
 

Świeca siedmiodniowa
O dar pomocy i uzdrowienia dla Magdy, o dar nawrócenia dla Beaty i pomoc dla Doroty i Jej Mamy, o łaskę uratowania małżeństwa Agnieszki, o dar pracy dla Danuty, Piotra, Beaty, o stały etat dla Beaty, o łaskę uzdrowienia relacji w Rodzinach Anny i Wiesława, Katarzyny i Jarosława, Joanny i Tomasza, o dar potomstwa dla Joanny i Tomasza, Marcina i Doroty, Doroty i Adama, o dar zdrowia i wzrost odporności dla Cecylii, o dar spokojniejszej pracy dla Agnieszki, o dar zdrowia dla Grażyny, Józefa,Radosława, Katarzyny, Edyty, Aliny, Julii, Beaty, Sławka, Ewy, Beaty,Jarosława, Agnieszki, Heleny, Anny, Magdaleny. oraz powierzam wszystkich, których Bóg postawił na mojej drodze.
Cecylia
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ,ORAZ O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA SYNA IRENEUSZA,KTÓRY ZATRACIŁ SIĘ W NAŁOGU TERESA
TERESA
 

Świeca siedmiodniowa
Aby ludzie na świecie darzyli się miłością płynącą od Boga i oddawali Mu należną cześć Panie Przynmóż Nam Wiary
Marcin
 

Świeca wieczysta
proszę o modlitwę a mnie i moją rodziny o wyjście z trudnej sytuacji życiowej moje rodziny opiekę i wszelkie łaski Matki Bożej i jej syna Jezusa Chrystusa na demną i moją rodzinom
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zrowie dla mnie,o rozeznanie swojego powołania.Proszę, aby nie było tyle kłótni w domu.Proszę o nawrócenie dla przyjaciela Marcina , a także wszytkich , którzy nie wierzą.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście, miłość i dobroć w rodzinie, pomyślność naszej Ojczyzny oraz o nawrócenie osób, które utraciły wiarę w mojej rodzinie. Dziękuję Ci Panie za dar życia czwórki moich dzieci i dar radości z nich.
Halinna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, łaskę Bożą i miłość dla całej mojej rodziny.Tomasz.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Za zbawienie dusz moich Rodziców. Ewy i Ryszarda Olszewskich.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o zdrowie dla całej mojej rodziny, o spokój którego nie mamy od czterech lat i o szczęście którego nam brakuje. Boże chroń nas.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
za dorotę wojciechowską aby szczęśliwie donosiła ciążę.bym mogłaq zobaczyć mojego wnuka i cieszyć się razem z moimi dziećmi.
iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Edwarda Duszy, by po ostatnim zabiegu usuniecia guza, ktory okazal sie pochodzenia rakowego, nie bylo zadnych przerzutow a rana szybko zagoila sie. Matko Przenajswietrza wypelnij serce Edwarda radoscia - on zawsze powierzal Tobie wszelkie swoje troski...i byl wierny Tobie zawsze. Spraw by mogl sie cieszyc zyciem jeszcze przez wiele lat.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O poprawę sytuacji finansowej mojej rodziny Piotr L z Gdańska
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno przyjmij do swego krolestwa wszystkie dusze zmarlych z rodziny ;Choinskich, Ciborowskich, Leasniewskich, Kulikowskich , Wnorowskich , ale najgorecej Cie blagam opiekuj sie dusza mojego ko0chanego meza Jozefa Choinskiego , ktorego zabralas 18 miesiecy temu , ale taka byla Twoja wola Matko Kochana i Twego syna..
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby było lepiej..
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Tobie znanej. G.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie, dla mojej rodziny dla moich przyjaciół, o łaskę zdrowia, ulgę w chorobie dla wszystkich moich najbliższych jak również wszystkich chory. Panie Boże proszę Cię abyś obdarzył mnie darem cierpliwości i zesłał na moją czasami mroczną stronę swój spokój. Proszę aby Duch Święty swoimi licznymi darami obdarzył moich najbliższych, moją rodzinę i moją skromną osobę.
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Nawrócenie mojej rodziny która już całkiem lub prawie całkiem rzuciła eucharystię i kościół.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje mojej siostrze Slawomirze i jej calej rodzinie za obecnosc, modlitwe i sile w pokonaniu mojej choroby. Blagam dla niej i jej calej rodziny za wstawiennictwem Najswietszej Maryji Panny u naszego Pana o wszelkie laski, milosierdzie i Bogoslawienstwo Boze! Błagam rowniez dla Niej i calej jej rodziny o łaskę zdrowia. Upraszam rowniez o zdrowie dla jej wnuczki Emilii. Niech ich Bog Blogoslawi. Karolina
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Dzięki Ci Boże za wszystko, co mi dałeś. Nie potrzeba mi nic więcej. Proszę Cię tylko o wieczne zbawienie dla swojej śp . cioci Moniki, której bardzo mi brakuje. Jezusie i Maryjo pomóżcie jej osiągnąć niebo !
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje mojej siostrze Magdalenie i jej rodzinie za wsparcie, za nadzieje i sile w pokonaniu mojej choroby. Upraszam dla niej i jej calej rodziny za posrednictwem naszej najukochanszej Matuli Maryji u naszego Pana o wszelkie laski, milosierdzie i Bogoslawienstwo Boze! Błagam rowniez dla Nie, jej meza Leona i corki Anety o łaskę zdrowia. Bog zaplac. Niech ich Bog Blogoslawi. Karolina
Karolina
 

1 |
...
 890 |
 891 |
 892 |
 893 |
 894 |
 895 |
 896 |
 897 |
 898 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020