Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo oraz poprawę bytu materialnego dla Teresy Pilzek i jej rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny Wolskich.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, pomyślność dla Iwony Skrabki i jej rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Świeca siedmiodniowa Proszę o zdrowie dla moich najbliższych, o dobre wybory-decyzje życiowe i pomyślne ukończenie studiów magisterskich mojego syna Adriana.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Za wolną i niepodległą Polskę.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla chorych.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo oraz poprawę bytu materialnego Beaty Platy i jej rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo oraz poprawę bytu materialnego Beaty Huzar i jej rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz o to, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów mojej córki Agnieszki, pomyślne ukończenie licencjatu oraz o to, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej siostry Teresy.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE DLA CHORYCH.
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
Waldek
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie i mojego syna o rozwiazanie trudnej sytuacji, spokoj ducha i zdrowie dla calej rodziny. Prosze o łaske nawrocenia dla brata i znalezienie pracy.
Edyta
 

Świeca wieczysta
proszę o modlitwę za duszę mojego ukochanego taty śp. Andrzeja Biłyk
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Blagamy Matke Najswietsza o opieke nad Joanna i jej dziecmi, zeby dala rade w nowych zadaniach, ktore beda w jej zyciu. Blagamy tez Matke Najswietsza o opieka i danie Teresie sil w jej dalszym zyciu.
Teresa
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Za miłość małżonków Marzeny i Roberta, aby nie ustawali w tej pięknej miłości, aż do śmierci.
Marzena i Robert
 

Świeca wieczysta
O błogosławieństwo Boże i wiele sił w napisaniu pracy doktorskiej dla ks. Adama K.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o radość życia wiecznego o łaskę oglądania Boga twarzą w twarz dla mojej Kochanej MAMY ŚP. JANINY MIŚKOWICZ. Proszę o modlitwę i mszę św. Prosi córka Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Fatimska proszę Cię o odnalezienie przeze mnie powołania w ziemskim pielgrzymowaniu o nawrócenie wszystkich grzeszników oraz za dusze w czyśćcu cierpiące, które najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzałaś. Proszę miej mnie w swojej opiece abym nie zatracił wiary dodawaj mi sił w codziennym życiu. Umacniaj mnie w szukaniu wymarzonej pracy oraz w odnalezieniu prawdziwej miłości. Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny szczególnie dla moich córeczek i dziadków oraz o zgodę i pokój w domu jak również o spędzone w zgodzie i spokoju święta :)) Julia C.
julia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Genowefy i Adama o zdrowie i opiekę Opatrzności dla nich.Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, przede mną trudna służba, na istotnym stanowisku. Prowadź mnie Matko, jeśli taka jest wola Twojego Syna abym pełniła tą funkcję. Pozwól mi rozsądnie kierować ludźmi, którzy mi ufają. Daj dostrzegać rozwiązania tam gdzie trudno je znaleźć. Obdarz mnie cierpliwością do pracy z ludźmi. Pozwól mi dostrzec w nich ich talenty i służyć im tak aby się rozwijali. Duchu Święty obdarz mnie darem mądrości i roztropności.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię wyproś Izabeli cnoty Wiary,Nadziei i Miłości,otaczaj ją swoją opieką i błogosław jej
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,wyproś mi proszę na ten tydzień dużo radości.Dziękuję kocham Cię:*:*:*
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Niebieskiego Pana,uproś nam wszystkim ludziom na te Święta Narodzenia Twojego Syna błogosławieństwo,zdrowie,radość serca i by nadchodzący Nowy Rok 2013 był dla nas lepszy niż poprzedni i byśmy bardziej kochali Boga.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże dziękuję Ci za wszystko. Dałeś mi tyle, że nie wiem o co prosić. Mam wszystko: kochającą rodzinę, zdrowie, szczęście. Proszę Cię w intencji ludzi którzy nie mogą doznać tego co ja. Proszę dla nich o zdrowie, ciepło. Żeby w miłości przeżyli całe święta.
Bartosz
 

Świeca trzydziestodniowa
modlitwa w intencji zdrowia dla rodziców, rodzeństwa i ich rodzin. O błogosławieństwo Boże dla naszej całej rodziny. O czyste serce i pogłębianie mojej wiary, oraz o ustatkowanie rodzinne w moim życiu.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy.
...
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N. - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
...
 

Świeca wieczysta
w intencji nawrócenia tych z naszych rodzin /żony i mojej/,którzy utracili wiarę i,lub potrzebują modlitewnego wsparcia by całym sercem umiłować Boga w Trójcy Świętej Jedynego i naszą Matkę i Królową Bożą Rodzicielkę.
Włodzimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, chcę prosić o łaskę dla mojego zmarłego pradziadka, który zmarł 12 grudnia i nie zdążył spędzić z nami święta. Niech spoczywa w spokoju i wraca do swojej żony, do Królestwa Niebieskiego.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, proszę o łaskę zdrowia i opiekę nad moimi ciężko chorymi synkami, Wojtkiem i Konradkiem.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej mamy.
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko kochana proszę o zdrowie dla całej rodziny,abyśmy wyszli z trudnej sytuacji materialnej żeby wszystkie nasze kłopoty i zmartwienia ustąpiły,żeby mój syn skończył szkołę i poszedł dobrą drogą aby mąż miał dobrą pracę i szczęśliwie wrócił do kraju proszę o zdrowie dla Kacpra ,Julki,babci,dziadka,Agnieszki,Piotra,taty,Doroty,Roberta.Wybacz nam wszystkie grzechy.
Dorota
 

Świeca wieczysta
Szczesc Boze prosze o modlitwe za mojego niemieckiego przyjaciela, ktory jest ewangelkiem, czlowiekiem wierzacym, ktory jednak nie praktykuje, ale ma dobre serce i wspanialy charakter. Bog zaplac
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia z depresji i schizofrenii oraz uzdrowienia mojej mamy z czerniaka złośliwego. Magdalena
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Szczesc Boze Prosze za moich rodzicow i rodzenstwo, zwlaszcza za nowonarodzone dziecko brata o Boze Blogoslawienstwo. Bog zaplac
Mariusz
 

Świeca wieczysta
o laskę nawrocenia trwalego i wytrwalego dla mnie Filipa oraz rodziców moich i braci, bratowej, ich dzieci, babci krewnych przyjaciół i znajomych. O łaskę dobrej śmierci dla nas. Abyśmy byli gotowi odejść gdy Pan po nas przyjdzie. O dar uwolnienia z autoerotyzmu ktorego korzenie sięgają daleko. O uwolnienie z faryzeizmu dla mnie i babci.O łaskę odkrycia powołania dla mnie i wypełnienie go. O łaskę abym wypełniał w każdym dniu Wolę Bożą.
Filip
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Jasia.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko, proszę Cię o potomstwo dla Doroty i Mariusza
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Macieja
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Krzysztofa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana ratuj mojego syna Łukasza
Zosia
 

Świeca wieczysta
Za łaski już otrzymane, jako organista kościelny dzięki wsparciu Matki Bożej tajniki sztuki muzycznej poszerzałem samodzielnie i to z bardzo dobrym skutkiem. Zwracam się do Ciebie Pani miej mnie w swojej opiece i spraw bym mógł chwalić Pana Boga swoją grą i śpiewem aż do końca mojego pielgrzymowania po tej ziemi, bym mógł grać i śpiewać Panu Bogu coraz piękniej, ku Jego chwale.Przymnóż mi też Matko święta wiary w Boga i ludzi,miej o Pani w opiece moich rodziców i bliskich, oraz moją żonę i moje dzieci. Mieczysław.
Mieczysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny oraz o dobrą obronę pracy licencjackiej.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MNIE I MOICH NAJBLIŻSZYCH.LESIA
LESŁAWA
 

Świeca siedmiodniowa
Niech nadchodzące Święta będą czasem wylania obfitych łask na świat, Kościół, moją rodzinę i mnie, a Maryja, Matka Pokoju, niech nas otacza opieką. Amen.
E.
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, proszę o wsparcie na nadchodzący Nowy Rok 2013. Pomagaj mi w wypełnianiu swoich postanowień noworocznych.
Weronika
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza proszę Cię o opiekę nad naszą Ojczyzną, żeby zawsze pozostała wierna Tobie i Twojemu Synowi, żeby zdołała pokonać zapędy sług szatana dążących do jej zniszczenia
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
za duszę mojego wujka Karola Cisaka i innych zmarłych
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najświętsza, proszę o wstawiennictwo u Twojego Syna, Jezusa Chrystusa. Prosze o rozwiązanie moich problemów,szczególnie finansowych,wyjście z dlugów,znalezienie pracy. Amen. Jezu Ufam TOBIE !
Ludmiła
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o powrót do zdrowia mojej najdroższej, ukochanej Pauliny która była juz krok od tego najgorszego niech jak najszybciej powraca do zdrowia i do swych najbliszych którzy najbardziej ją kochają i potrzebują...
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Matko pięknej miłości proszę Cię o piękną i czystą miłość a także o potrzebne łaski dla mnie i Marysi.
Sławomir
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby mój brat przestał pić O zdrowie dla mojej mamy o pracę dla siostry o zdanie wszystkich egzaminów
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
W intencji małżonków Hanny i Stanisława Kuczorskich, by się pogodzili i żyli jak chrześijanie a nie jak poganie
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Do Najświętszej Maryi Panny, Matki Dzieciątka Jezus, Jezusa Chrystusa i Świętego Józefa, opiekuna Maryi i Jezusa, Piszę w intencji mojej siostry i Ojca, aby odzyskali ducha wiary i się nawrócili. Proszę o łaskę zdrowia i opiekę Bożą dla całej rodziny, Mamy, Taty, siostry, brata i jego rodziny. Proszę dla siebie o znalezienie męża. Dziękuję Ci Boże za wszelkie łaski którymi nas obdarzasz. Ewa
Ewa
 

Świeca wieczysta
O zdanie egzaminow przez syna, znalezienie drogi życiowej:zawodowej i osobistej/rodzinnej prze niego tak, by odkryłswoje powołąnie i nim żył.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych rodziców Krystyny i Ludwika. Paweł
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Maryjo, Matko Jezusa Miłosiernego abyś uprosiła u Pana błogosławieństwo dla naszej rodziny, o nawrócenie i powrót do Kościoła dla Ani, o pracę zarobkową dla Pawła, dzięki której utrzyma swoją rodzinę, o wyjście z kłopotów i spłatę długów. O zdrowie dla Ewy i błogosławieństwo dla jej pracy twórczej, o błogosławieństwo dla Kuby i Marysi, oraz życie wieczne dla naszych zmarłych rodziców. Tobie zawierzyliśmy nasze życie, ratuj nas Matko. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci,synowej,zięcia oraz 6 wnuków a w sposób szczególny za córkę Marię. Bóg zapłać .
REGINA
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego męża. Jest to już 6-ta rocznica jak odszedł do Pana. Serdeczne Bóg zapłać .
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa w intencji calej mojej rodziny i bliskich a równiez za mojego męża by wytrzymałw obietnicy i postanowieniu nie picia.Bóg zapłać
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre przeżycie przeze mnie duchowej pustyni, aby Bóg zawalczył o mnie i przyciągnął mnie spowrotem do siebie, ukazał swoje oblicze.
Mateusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za dotychczasową opiekę Maryi nad moją rodziną. Proszę również o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Adam
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o szczęśliwe, spokojne Święta Bożego Narodzenia dla wszystkich moich bliskich, znajomych i sąsiadów. Proszę także o pojednanie w ten szczególny dzień. Ty wiesz Matko czego moje serce pragnie, wspieraj mnie w każdym kolejnym dniu Amen.
Joanna
 

Świeca wieczysta
O opiekę Bożą dla Rodziny ROMAN oraz o łaski ducha świetego dla naszych dzieci: Aleksandry i Karola.
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i pomyślność Rodziny
Aleksandra, Lech, Krzysztof
 

Świeca wieczysta
MÓDLMY SIĘ O ZDROWIE I POKÓJ NA ŚWIECIE ZA KAPŁANÓW CHARYZMATYKÓW I CAŁE DUCHOWIEŃSTWO.O JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ LUDZI W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ.
Aneta Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarłych z rodziny Błaszczaków, Zielińskich i Grodeckich.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie i spokój całej mojej rodziny.
Szoszanna
 

Świeca siedmiodniowa
MARANA THA! VENI SANCTE SPIRITUS!
Kazimierz
 

Świeca wieczysta
Za pomyślność Ojczyzny,o wiarę dla dzieci, żony,teściów o sprawiedliwe postanowienie w sądzie o miejsce na 1 multipleksie dla Telewizji TRWAM .
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby moi rodzice nie kłócili się aż tak i żyli w zgodzie :)
Magda
 

Świeca trzydziestodniowa
Panienko Najświętsza prosze o Łaskę Nawrócenia dla mojej rodziny. Proszę o pomoc w sparwach finansowych i rodzinnych. Błagam o pomoc, bo po ludzku już nic nie da się zrobić. Wielkie dzięki Mateczko za Łaskę i Miłość jaką nasz otaczasz.
Monika
 

Świeca wieczysta
Zbawienie duszy mojej mojego męża i całej mojej rodziny Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie serdeczne mojej matki, by spotkała Jezusa w swoim sercu, aby nie zmarła skłócona z rodziną i bliskimi.
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Za pokój i wzajemną życzliwość na świecie, za dusze w czyścu cierpiące i za wszystkich, którzy najbardziej potrzebują Bożego miłosierdzia. Dziękuję za miłość, łaski, cuda i przemożną opiekę Najświętszej Marii Panny. Krzysztof
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławione święta i pomoc w przyjęciu łask Bożych,
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji naszych wnuków, o zdrowie i wszelkie łaski potrzebne do prawidłowego rozwoju, oraz o błogosławieństwo dla rodzin naszych dzieci.
Stanislaw
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia męża. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji relacji, którą nawiązałam. Pragnę, aby Andrzej został moim mężem. Aby zaakceptował mnie taką, jaka jestem. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za otrzymane łaski i proszę o opiekę nad moją rodziną,oraz nad tymi co odeszli do wieczności,obiecuję modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca wieczysta
Panie Jezu Miłosierny oraz Najświętsza Panienko proszę o błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny, o zdrowie dla Mnie, Mojej Córeczki oraz dla Mojego Męża, o błogosławieństwo Boże w znalezieniu pracy, stałej, dobrej. O przychylność wszelkich łask Bożych, łaskę szczęścia, miłości,szacunku, poszanowania dla Nas. Panie Boże nie odwracaj się od Nas.Nigdy o Nas nie zapominaj. My Ciebie Kochamy i nigdy w Ciebie nie zwątpimy.Panienko Najświętsza kochaj Nas i Miłuj. Proszę Cię o zdanie egzaminu, o pomyślność w wybudowaniu wymarzonego domu, o wygraną w totolotka. Bardzo wierzymy że wszystko Nam się uda. Jezu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nad nami. Matko Najświętsza zmiłuj się nad Nami. Amen. Patrycja z Krakowa
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla chorego męża Zygmunta
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
za rodzine
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
za moje małżeństwo
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Dziś urodziny mojej nieżyjącej Mamy, proszę aby Pan Jezus Miłosierny, którego tak bardzo kochała za życia przytulił Ją do Miłosiernego Serca i przyjął do Swojego Królestwa.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę, aby moja zmarła kochana babcia Marianna mogła ujrzeć Królestwo Niebieskie. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny szczególnie o zdrowie i siły dla moich rodziców i wuja Marka.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Za Moje dzieci o zdrowie i błogosławieństwo i właściwy wybór drogi życiowej oraz za cała moja rodzinę i za zmarłych oraz za mnie abym nie ustała w modlitwie i wierze Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
za Ojczyznę, dzieci poczęte
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie duchowe i fizyczne dla mojej najbliższej rodziny: Justyny, Joanny, Mateusza i Hanny, a także moich rodziców: Adama i Zofii oraz sióstr: Marzeny i Anny, mojej babci Cecylii, mojej cioci Małgorzaty, cioci Marii, wujka Jacka oraz pozostałych członków rodziny z Krasnobrodu i Koszalina.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej rodziny żony Krystyny, syna Grzegorz i córki Igi abyśmy radośnie przeżywali nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w duchu miłości i zrozumienia wzajemnego. Żeby Duch Święty nie opuszczał moich dzieci i żeby zawsze widziały jaśniejące światło prawdy.
Edward
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie mojego taty i mamy mojej zony dzieci i moje.Mojego brata
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za dotychczasową opiekę Maryi nad moją rodziną. Proszę również o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny,aby Duch Święty umocnił nas w wierze,a Matka Boska wyprosiła potrzebne łaski i zdrowie u Narodzonego Syna.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny .Proszę o zdrowie dla mojego męża po udarze mózgu,o uleczenie z choroby Alzhajmera oraz o zdrowie na ciele i duszy naszej córki. Stoi na rozdrożu.Mateńko weż ją za rękę i poprowadż do zdrowego i szczęśliwego życia. Wiara oraz odmawianie Różańca Świętego ,Koronki do Bożego Miłosierdzia uspakaja i daje mi nadzieję na szczęśliwe życie moich dzieci.JEZU UFAM TOBIE.
Bernadeta
 

1 |
...
 889 |
 890 |
 891 |
 892 |
 893 |
 894 |
 895 |
 896 |
 897 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020