Świeca siedmiodniowa
O Bożą łaskę na dalsze życie moje i rodziny abyśmy nie ustali w dążeniu do ściślejszego umacniania się w wierze Pana naszego a także o opieke Matki Bożej na każdy dzień. Boże prowadź nas!!!
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej rodziny,szczęśliwą podróż i pogodny urlop.
aga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę za moją babcię Zofię, której stan jest coraz gorszy. Proszę za moją mamę, o poprawę jej zdrowia i za brata o nawrócenie dla niego. I dziękuję Ci za to, że brat przestał pić.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Cudowna pomóż mi w moim cierpieniu nie opuszczaj mnie
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystkie znaki Twojej obecności w mojej rodzinie. Polecam Ci Panie Jezu wszystkie dzieci, szczególnie te, którym grozi zło.Proszę czuwaj nad dziećmi, którymi będę się opiekowała w czasie kolonii.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
DUCHU ŚWIĘTY,który oświecasz serca i umysły nasze dodaj nam siły wiary i mądrości abyśmy żyli karmiąc się CIAŁEM naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA.Prosimy CIĘ o opiekę nad naszą rodziną mamą Michaliną,bratem Jackiem i Krzysztofem,żoną Alicją,córką Joanną,synem Łukaszem,czworgiem dzieci w naszej rodzinie zastępczej,wszystkich bliskich,chorych.Prosimy o łaskę nieba dla taty Józefa i wszystkich zmarłych z rodziny.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
aby mój narzeczony otrzymał pozytywną ocenę z zaliczenia z badań rynku i konsumpcji
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Maryi proszę o życie wieczne dla Mirosława i miłosierdzie Boże dla Niego, nawrócenie Barbary oraz wypełnianie woli Bożej w życiu mojej rodziny.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza dziękuję Ci za otrzymane łaski proszę o dalsze zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Uchron nas od zła. Daj mi siłę przetrwać wszystko co jest mi pisane,proszę Cię o łaski wiadome Bogu.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę Cię o zdrowie dla mojej Rodziny i o pomyslność w nowej pracy.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski,a szczególnie za wysłuchanie moich próźb.Bądż pozdrowiona Królowo nieba i ziemi.obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę nad moim chłopakiem , by był szczęśliwy i nic złego mu się nie stało.Proszę o szczęście w naszym związku, o szczęście i miłość dla mojej siostry i jej partnera,
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Marana tha!
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko moja módl się za mną , abym się ciągle nie lękała i odnalazła pokój w duszy oraz abym potrafiła dobrze wykonywać obowiązki w nowej pracy. Kocham Cię i dziękuję Ci za wszystko!
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dziadka oraz pomyślne zdanie egzaminów.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska proszę Cię o zdanie egzaminów i wyjście z nałogu. Paweł
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Fatimska Pani która wiele możesz przed Obliczem Bożym wstaw i módl się proszę pokornie w intencji moich dobroczyńców i dobroczyńców mojej rodziny szczególnie mojego ukochanego syna Jakuba,aby jemu się w życiu lepiej powiodło niż mnie,Sylwii,aby zaznał szczęścia którego ja nie zaznałam.Amen.Niech tak się stanie.Bądż błogosławiona Maryjo!
Sylwia Klara
 

Świeca trzydziestodniowa
O świętą miłość, przyjaźń i opiekę błogosławionej Hiacynty dla Szczepana i Wiktorii.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za otrzymane łaski. Za Moich Kochanych Rodziców,by żyli w Bogu i by się nie kłócili. O Życie Wieczne dla Wszystkich Zmarłych. O Zbawienie dla całego świata. O nawrócenie się grzeszników. O zdrowie dla wszystkich Ludzi na całym świecie. O czystość. O to,by wszyscy dostali się do swojej wymarzonej szkoły. O pokój na świecie. O rozwiązanie problemu w związku.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska, serdecznie Ci dziekujemy za cud jakim jest poczecie po 6 latach naszego dziecka. Jestem w 14 tyg i obok malenstwa wykryto krwiak, prosze Cie kochana Matko o modlitwe za to malenstwo, aby roslo i rozwijalo sie prawidlowo i by przyszlo na swiat w terminie, i aby ten krwiak sie wchlonal. Blagam Cie tez o zdrowie i wytrwalosc dla mnie, i uleczenie mnie z mojej okropnej alergii. Poblogoslaw Matenko mojemu cudownemu mezowi i mi, aby nasza wiara rosla kazdego dnia. Prosze i dziekuje Ci z calego serca
Agnieszka i Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla syna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za spokój duszy mojego kochanego tatusia. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci na wieki.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Nie jest łatwo powierzać dzieci komuś innemu, dlatego Bóg Ojciec dał wszystkim ojcom ziemskim przykład Adama by nauczyć dzieci, że za każde działanie ponosimy odpowiedzialność, Noego wyćwiczonego w pokorze i nie zważającego na wyśmianie, Abrahama ofiarującego to co najcenniejsze, Mojżesza przekazującego Boże prawo , Dawida ufającego w Bożą pomoc i Józefa opiekuna Jego własnego Syna, mając takie przykłady niech Bóg obdarza wszystkich ojców i duchowych spowiedników potrzebnymi łaskami do zmagania się z wyzwaniami ojcowskiego powołania i ofiarnego ojcostwa
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Michaliny, babci Broni i wujka Mariana , oraz za mojego Andrzeja aby jego serce było mniej zatwardziałe, za córkę Dorotkę aby była mniej leniwa i znalazła cel w życiu, za moją siostrę Agatę aby znalazła pracę, za Panią Wiesię aby zyła długo ! I za mnie o wytrzymałość i cierpliwość w moich trudnych momentach życia
aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, Pani Niebios proszę wyproś łaskę dla mojej kochanej żony Bogusławy i wygrania konkursu, proszę również o wstawienie się u naszego WYBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA dla mnie o pomoc w znalezieniu pracy. Marek z Tułowic
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
o dar macierzyństwa, o pozbycie się uprzedzeń w stosunku do teściowej, o uzdrowienie relacji z mamą, o pozbycie się myśli o chorobach, za mojego męża.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę Nieba dla zmarłego Ojca prosi Daniela
Beata
 

Świeca wieczysta
Za zdrowie mojej rodziny, w szczególności rodziców i babci.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Proszę o nawrócenie ojca, o uwolnienie z nałogu, o światło dla jego duszy
Łukasz Daniel
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Najświętsza proszę Cię wyproś u swojego syna a Pana Naszego Jezusa Chrystusa łaskę dla Justyny S. Proszę o czystość Jej serca, pokorę, wypędzenie demona kłamstwa, fałszu, o zrzucenie tej sztucznej maski. Błagam przemień jej serce, otocz ją światłem Twojej łaski. Pomimo, że tak bardzo mnie zraniła spraw abym w pełni potrafił jej wybaczyć. Mateczko ofiaruję Ci za nią mój ból i cierpienie, moje łzy i myśli- Błagam uratuj ją z tej ślepoty, która jej wszystko przysłania i przemień jej serce według serca Twego Syna.
Łukasz Daniel
 

Świeca siedmiodniowa
przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę Nieba dla zmarłego Taty prosi Beatka
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najukochańsza proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy, twoja czcicielka Bernadeta
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja cała rodzine zwłaszcza rodzocow niech jeszcze dłgo będą z nami.Proszę rowniez o to żeby Mariusz kochał mnie tak mocno jak ja jego, bo bardzo mi na nim zależy.Chce z nim dzielić radości i smutki,być z nim na dobre i złe.
Lucyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, proszę Cię o modlitwę w intencji mojej mamy Lucyny oraz sióstr Anity i Karoliny, o pokój i mądrość dla nich, o Ducha Świętego w ich sercach, o uwolnienie ich od nienawiści, agresji względem mnie i mojej rodziny, od kłótliwości i od wszelkiego wpływu złego ducha. Paweł z żoną Ulą
Urszula i Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O Arka,Bartka,Pawła i rodzine
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske zdrowia dla mojego nienarodzonego dziecka.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo Najświętsza proszę Cie z całego serca i duszy uproś u Swojego Syna łaskę zdrowia dla mojej cioci Grażyny, która zmaga się z ciężkim nowotworem. Tylko Ty możesz ją uzdrowić... Kamil.
Kamil
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Ci Maryjo za szczęśliwą operację i za to że wróciłam do domu. Proszę o dalszą Twoją Matczyną opiekę.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciała bym prosić o pomoc w znalezieniu pracy..Jestem w ciężkiej sytuacji finansowej.Jestem matką 2 letniej córeczki i bardzo potrzebuję stałej pracy.. A na 2 miejscu chciała bym prosić o dobrego męża i ojca dla mojego dziecka bardzo tego pragniemy i mamy nadzieje, że nasze prośby zostaną wysłuchane jak nie teraz to kiedyś na pewno... Będziemy bardzo wdzięczne za modlitwy.
Karolina
 

Świeca wieczysta
Za zdrowie rodziny
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia międzypokoleniowego w mojej rodzinie asia
joanna
 

Świeca wieczysta
Proszę o nawrócenie mego męża Andrzeja, o jego powrót do rodziny oraz zbawienie dla mnie i całej mojej rodziny (męża, dzieci, zięcia, wnuków, rodziców, siostry z rodziną). Proszę dla nas o wiarę, nadzieję i miłość.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój i pogodę ducha, czystość serca, radość pochadzącą od Pana, odnalezienie drogi i dobrego męża, o znak.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę Nieba dla dusz w czyśćcu cierpiących, a zwłaszcza za dusze z rodziny Moksa i Barczyńskich. Prosi Beata
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji przebaczenia krzywd, mojego uzdrowienia duchowego i fizycznego oraz umocnienia wiary i uporządkowania całego życia. Proszę też o dobre przygotowanie się do piegrzymki pieszej na Jasną Górę oraz Bożą opiekę i potrzebne łaski dla mojej rodziny i wszystkich osób, które Bóg stawia na mojej drodze każdego dnia. Maryjo prowadź do Jezusa przez swoje czyste, niepokalane serce.Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
przez wstawiennictwo Matki Bożej o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza w rodzinie Moksa i Barczyńskich prosi Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
poprzez wstawiennictwo Matki Bożej o potrzebne łaski dla siebie i Mamy prosi Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Panu Bogu wiadomej prosi Beata z mamą
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza dziękuję Ci za otrzymane łaski proszę o dalsze zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Uchron nas od zła. Daj mi siłę przetrwać wszystko co jest mi pisane. Proszę strzeż mojego męża i synka. Bóg zapłać.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Helenki.
Witek
 

Świeca siedmiodniowa
Łaskawa Pani błagam pomóż mi utrzymać rodzinę, znalezć pracę. Proszę o modlitwę Bóg zapłać !
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Łaskawa Pani proszę o zdrowie dla mojej żony Iwony z Chmielnika.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matko Najświętsza za otrzymane łaski, obiecuję modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
o spokój, miłość i harmonie w domu, o zdrowie dla kazdego czlonka rodziny, o zaufanie.o znalezienie dla mnie i brata swojej miłości życia, o powodzeniu w zyciu dla mnie i brata, o dobrą prace w przyszlosci i w intencjch znanych Panu Bogu
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O Zdrowie dla Mojej ukochanej Agaty. Żeby w końcu się ułożyło wszystko.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę podziękować Bogu, za ten rok akademicki, za przyjaźnie które zawiązałem i wiedzę którą zdobyłem. Dziękuję za ludzi, którzy obdarzyli mnie swoim wsparciem i dali świadectwo, nie tylko wielkiej wiedzy i inteligencji, ale także wiary i miłosierdzia. Chciałbym również prosić Boga o dalsze łaski i błogosławieństwo.
Łukasz Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza Fatimska...Uproś mi u Boga Ojca i Swego Syna Jezusa Chrystusa, łaskę przebaczenia grzechów i opiekę nade mną i moją rodziną...Miłosierdzia Bożego tak bardzo mi potrzeba na dalsze moje życie...
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA WSZYSTKICH KTÓRZY MODLĄ SIĘ W MOICH INTENCJACH,ZA SIOSTRY ZAKONNE I ZA WSZYSTKICH MODLĄCYCH NIECH BÓG I NAJŚWIĘTSZA PANI MA W OPIECE. SZCZĘŚĆ BOŻE.
Maria
 

Świeca wieczysta
O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA EUGENIUSZA SZCZĘCHA . RODZINA BUDZYŃSKICH
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
staly ziazek
ula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo i pomoc w organizacji wyprawy rodzinnej do Medjugorie,o zdrowie rodziny i o pomoc w pokonaniu wszelkich trudności w pracy mojej, męża i brata. Dzięki niech będą Panu za wszystko co nam zsyła z nieba! Bóg zapłać wszystkim.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
O Boże błogosławieństwo dla moich dzieci, mojej rodziny i dla mnie. Proszę o mądrość w wyborach jakich dokonuję każdego dnia, niech Duch Święty prowadzi mnie i wspiera i doda sił w codziennych zmaganiach z problemami.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja wiadoma Bogu
Rajmund
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża błagam Cię usilnie o to abyś wyprosiła u Twojego Boskiego Syna,Jezusa Chrystusa dary Ducha Świętego dla mojej żony Marzeny Anny M.,a w szczególności dar pra wdziwej Wiary,dobrej Nadziei i pięknej Miłości,a przede wszystkim Mądrości i Pokory. Proszę Cię Mateńko o to bardzo i głęboko wierzę,że możesz to uczynić ponieważ Pan Jezus-Twoj Syn,Bóg i Człowiek złożył na Twoje czcigodne i święte ręce dary mocy i potęgi ratowania ludzi przed piekłem. Proszę Cie,Maryjo również o Twoje szczególne błogosławieństwo i ochronę dla mojego syna Mateusza Marii M.,a także dla jego brat Jakuba M. Miej w opiece także moją Mamusię Helenę m. i siostrę Magdalenę M. Wyproś niebo dla mego zmarłego Tatusia Stanisława M. i wszystkich zmarłych z rodziny.
Dariusz Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Jezu Chryste przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II proszę o dar pomyślnego wyjścia z natłoku kłopotów i problemów, które przeżywa moja rodzina,
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mojego meza Jakuba, aby otworzyl swoje serce dla Jezusa, aby sie nawrocil I pomagal mi wychowywac naszego synka w wartosciach chrzescijanskich.
anna
 

Świeca siedmiodniowa
we wszystkich intencjach Pnu Bogu wiadomych
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
o wiele łask i Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o umocnienie naszej miłości
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza, o umocnienie i uświęcenie naszej przyjaźni
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
o wiele łask, wytrwałość w nauce i zdanie egzaminów dla Mariusza, o wskazanie dla niego drogi życia i umocnienie, uświęcenie naszej przyjaźni
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Sw ,uwolnienie z nalogow oraz dobra spowiedz i milosc w rodzinie dla Danuty.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie z nałogu alkoholizmu mojego męża. Proszę Boga za pośrednictwem Matki Bożej - o mocną, prawdziwą wiarę dla niego, o nadzieję ..... Żona - Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Za pomyślne wyniki matur które pozwolą dostać mi się na wymarzone studia a także zdrowie dla mojej rodziny i wszystkich potrzebujących.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o odnalezienie drogi, spokój ducha, czystość serca, radość, łaski od Boga i opiekę Matki Bożej, poznanie dobrego męża.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja - Maryjo. Królowo Polski. Biorąc za wzór błogosławionego Jana Pawła II mówię dziś cały jestem Twój. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego siebie wraz z Olgą. Wszystko czym jestem, mój umysł, serce, wole, ciało, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przyszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną - każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko co posiadam. Tobie oddaje wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia. Ty Najlepsza Matko chroń, mnie, Olgę oraz naszych bliskich od złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia. Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa, jedynego zbawiciela świata od którego pochodzi wszelkie dobro, prawda i życie. Amen. Dziękuję całym sercem za dar życia, za wszelkie otrzymane łaski, za Olgę, za rodziców, brata, babcie. Dziękuję Matko!
Przemysław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i błogosłwieństwo dla całej mojej rodziny. Proszę o dobrego męza i błogosławieństwo w pracy. Prosze o prace dla meza Marzeny oraz dla wszystkich którzy bardzo pracy potrzebuja. Proszę za Gosie Nowak.Proszę w intencji wszystkich zmarłych z rodzin Grabowskich,Sapinskich Lasota. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski i opieke.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja wiadoma Bogu
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko chce Ci podziękować za wszelkie laski i szczęśliwy poród dla Natalii. Pragnę Cie prosić o zdrowie dla Natalii i jej dzieci Anieli i Jeremiego oraz dla Pauliny i jej dzieci Matyldy i Rity. Maryjo opiekuj się nimi i wspieraj. AMEN.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Księdza proboszcza parafii Chrystus Król Przeworsk z okazji 25 lecia kapłaństwa o potrzebne dary Ducha Świętego, wytrwałość w dalszej pracy duszpasterskiej niech Maryja wraz z patronem Św Janem chrzcicielem wyprasza u Boga wszystkie potrzebne łaski dla jubilata jak i całej parafii :)
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ojca rodziny, który jest alkoholikiem, o ducha prawdy i wyzwolenie z nałogu a także o wszystkie potrzebne łaski na drodze do trzeźwości i opiekę Maryi dla całej rodziny
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza, Sonii, Rafała, Marcina, Dawida i Drugiego Dawida, Joli, Patryka,Piotra,Mariana , Marioli, kewina, kingi, oli, moniki , Kamila , i łaskę zdrowia dla Tomasza i Krzysia . O miłość w mojej rodzinie i za młodzież , o ożywienie wiary w mojej parafii, o zgodę między sąsiadami
DARIUSZ
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pracę.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O zwycięstwo nad nieczystością i prawdziwą czystą miłość
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Żebyśmy razem z Radkiem odnaleźli drogę do swoich serc już na zawsze.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zaliczenie sprawdzianu z matematyki. Panie Boże Wszechmogący, dopomóż błądzącym, bądź Światłem życia!
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, polecam Twojej opiece mego syna i jego dzieci. Od 9-ciu lat boryka się sam z ich wychowaniem po śmierci synowej.Dzieci są w wieku dorastania i buntu.Obdarz ich Panie Jezu Miłością, otocz troską i radą. Maryjo, bądź ich Pocieszycielką, nie opuszczaj w potrzebie. Jezu Miłosierny, ufam Tobie i zawierzam całkowicie. Prosi stroskana matka, służebnica Maryi.
Bronisława
 

Świeca siedmiodniowa
W Bogu wiadomej intencji .
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
we wszystkich moich intencjach Panu Bogu wiadomych
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
we wszystkich intencjach Panu Bogu wiadomych. szczegolnie o nawrocenie Tomka, zaprzestanie z nalogiem alkoholowym, oraz o milosierdzie Boze dla sp.Jerzergo, sp Mariana, sp.Mieczyslawa
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby każdy człowiek pragnął wejść w zażyłą relację z Chrystusem i uświadomił sobie konieczność jego miłosierdzia!!! Marcin
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska czuwaj nad całą naszą rodziną (Maria, Bohdan, Jarosław, Tomasz) dopomóż nam w ciężkich chwilach życia codziennego, oraz miej nas w swojej opiece.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
chciałbym prosić o modlitwę by wakacje były udane i nic przez ich czas złego sie nie wydarzyło
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
o światło ducha i dążenie do celu dla Anny
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Cudowna pomóż mi w odzyskaniu zdrowia. Matko nie opuszczaj nas nigdy.
Wanda
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania powołania życiowego. Bym jako Sługa Chrystusowy dobrze wypełniał swoją misję i pracował dla większej chwały Bożej, jeżeli tylko Bóg tego chce...
Dominik
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwę za moją zmarłą mamę Michalinę, za babcię , wujka, panią Wiesię aby miała więcej motywacji do życia, o zmianę zachowania Andrzeja wobec mnie ,o to aby córka Dorotka nie byłą takim leniuszkiem, oraz za mnie abym nie miała okresów załamania i objawów depresji. Szczęść Boże
Aneta
 

Świeca wieczysta
Z całego serca proszę Matkę Boską Fatimską o zdrowie fizyczne i psychiczne dla Stanisławy Kuś i Grzegorz Kuś oraz bezpieczeństwo i zdrowie dla całej ich rodziny ,oraz za spokój duszy dla zamarłych Stanisława Kuś i Tomasza Kuś.Niech nas Matka Boska obdarzy swoja opieką.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą Fatimską o światło Ducha Świętego o pomoc dobrych ludzi by pomogli powstrzymać nękanie psychiczne nas oraz dewastacyjną działalność Wiktora, Marty, Ireny wobec pięknej przyrody.
Jola
 

1 |
...
 879 |
 880 |
 881 |
 882 |
 883 |
 884 |
 885 |
 886 |
 887 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019