Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę Cię o uwolnienie Magdaleny od nienawiści do ludzi i własnych rodziców, złorzeczenia, przeklinania i życzenia ludziom zła, ulecz jej serce i myśli
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam ochroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę zastępów niebieskich, mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen. ( Papież Leon XIII )
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana proszę Cię z całego serca o zdrowie dla całej mojej rodziny, szczególnie dla syna,aby z jego wynikami zołądka i kolana bylo wszystko w porządku,żeby mama poczula sie lepiej, o spokój w domu i w pracy,dobre relacje z mężem,pomyślny egzamin maturalny syna,prosze z całego sercao o jego uwolnienie i umocnienie w wiezrze,miej nas wszystkich pod swoją opieką Matko kochana.Wyproś łaski dla nas u swego syna.Bóg zapłać.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza uproś mi łaskę w intencji Tobie i Bogu wiadomej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o pomoc, aby Pani Dyrektor przestała mnie prześladować, stosować mobbing, przestała mi szkodzić i planować mnie zwolnić z pracy.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Agnieszki, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Uproś Matko łaski o zmianę ustawy - na taką, aby ziemia polska trafiała w ręce polskich rolników.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza uproś łaskę nawrócenia dla Doroty, która utraciła wiarę.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby Krzysztof uregulował wszystkie swoje długi wobec wszystkich ludzi i instytucji.Proszę o jego nawrócenie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najcudowniejsza chroń mnie przed złymi ludźmi tego świata, których nie brakuje i którzy nie liczą się z nikim i niczym. Matko bez Ciebie nie poradzę sobie w życiu, pomóż mi.
Wanda
 

Świeca wieczysta
Matko kochana, z całego serca proszę Cię o zesłanie łaski nawrócenia dla mojej rodziny, której z powodu jej braku zdarzają się same nieszczęścia. Dziękuje za łaskę nawrócenia i wiary dla mnie i jednocześnie proszę o jej umacnianie każdego dnia, ponieważ wciąż jest jeszcze słaba. Miej w opiece szczególnie moją mamę,tatę, rodzeństwo oraz mojego narzeczonego i jego rodzinę.Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich. Uwolnij mnie od lęków oraz obdarz dzieciątkiem po ślubie. Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o dobry tydzień, proszę o Twoją opiekę, kiedy teraz żyję w lęku i tyle trudności przede mną, proszę o spokój w pracy i błogosławieństwo Boże na każdy dzień. Ty mnie w Swej Opiece miej.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska,chciałabym pomodlić się za dusze dzieci nienarodzonych i wszystkich bezimiennych.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę, aby mój brat przestał pić i zajął się chorą matką. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny i moich bliskich.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska,modle się o łaskę zdrowia dla mojej rodziny.A jednocześnie chciałabym podziękować za otrzymane laski.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza,daj łaskę zdrowia tym,którzy jej potrzebują.Ulżyj im w cierpieniu.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Matko o opiekę w tym tygodniu nad całą moją rodziną, o siły w pisaniu licencjatu, za prześladowanych chrześcijan - szczególnie w Indiach.
E
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię pomóż mi rozwiązać wszystkie problemy. Bądź przy mnie obecna. Pokieruj mnie na właściwą drogę. Daj radość i wsparcie psychiczne. Tylko razem możemy pokonać wszelkie trudności.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo w pracy, Mateńko napełnił moje ręce sprzedażami, bo od tego zależy moja dalsza praca w firmie, pobłogosław nam mieszkaniem, daj mojemu synkowi wewnętrzną samodyscyplinę do nauki i pilnej pracy w szkole i w domu
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o radość wieczną dla Kardynała Józefa Glempa. Proszę Kardynale wypraszaj potrzebne łaski u Pana Boga nam, żyjącym w doczesności.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Ingi o znalezienie pracy oraz odzyskanie córeczek: Dorotki i Anielki oraz o uzdrowienie relacji ze swoja mamą Zofią, synem Mateuszem, byłym mężem oraz Marcinem
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko w intencji Agnieszki o zdrowie i błogosławieństwo oraz o dobrą pracę dla niej i szczęśliwą rodzinę
Arletta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wyproszenie łaskę uzdrowienia i znalezienia dobrej pracy.
Nikodem
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji znanej Tobie.G
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę Cię z ufnością o nawrócenie Pawła, żeby odnalazł właściwą drogę i nie żałował swoich decyzji. Proszę także o łaski Ducha Św. o pomoc w nauce i podejmowaniu właściwych decyzji. Maryjo proszę postaw na mojej drodze jakiegoś dobrego człowieka, Którego będę mogła pokochać.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji założenie przeze mnie rodziny, proszę o dobrego męża i szczęśliwy pełen miłości związek, oraz łaskę macierzyństwa. z serca dziękuję za modlitwę! Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby tarczycy.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska BŁAGAM O ZDROWIE DLA ŻONY I SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE I O ZDROWE DZIĘCIĄTKO KTÓRE SIĘ NARODZI ORAZ UZDROWIENIE GUZA NA TARCZYCY DLA ŻONY!!!!!!!!
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci mojego syna i żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę oraz szczęśliwe rozwiązanie dla żony. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę otrzymania innej pracy aby zmienić tą obecną oraz w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o łaskę Miłosierdzia Bożego. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM W TYM NOWYM 2013, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA!!
Waldek
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N. - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
...
 

Świeca wieczysta
Matuchno Przenajświętsza pragnę prosić i błagać Ciebie o uzdrowienie mnie z ciężkiej nerwicy,depresji i lęków.Błagam także o zdrowie i wszelkie niezbędne łaski dla mamy Danusi oraz mojego rodzeństwa Sylwii,Anetki i Radka.Chroń nas od wszelkiego zła i materializmu.Pragnę podziękować Tobie Niebieska Pani za łaskę życia w czystości i zaniechanie zgubnych dla mnie uciech cielesnych.Będę modlił się w intencji Sióstr Zakonnych i wszystkich ludzi potrzebujących i cierpiących.Przemek.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz szczególną opieką Joannę i Monikę,udziel im zdrowia dużo radości i aby zawsze były w stanie łaski uświęcającej.Błogosław im Maryjo we wszystkich codziennych sprawach a także w Miłości.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Zanim zaszłam w ciąże prosiłam o synka i zaszłam, teraz się okazuje, że to córeczka, wiem Pani że jesteś cudotwórcą dlatego proszę Cię o to żeby to jednak był synek. Tak bardzo z mężem pragniemy mieć teraz synka. Proszę o cud, ten jedyny wyjątkowy raz.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siły i błogosławieństwo w chorobie dla mojej mamy Konstancji i o to,aby Maryja - Uzdrowienie chorych miała ją zawsze w swojej opiece.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za Mamę - Janinę(+9.02.2012), Tatę Stanisława(+14.04.1984), Babcię Stefanię (+31.03.1992), dziadka Mikołaja(+1944), Babcię Michalinę, Dziadka Antoniego, Mikołaja, Marię Kochanków, Jakuba Winnickiego i zm. z Rodziny, a dla mnie o zdrowie, wytrwałość i potrzebne łaski. Kazimiera
Kazimiera
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla ojca chrzestnego i jego żony, o zdrowie dla rodziców i najbliższych, o udaną podróż i bezpieczny powrót dla rodziców. O zdrowie dla mamy kolegi oraz kolegi Łukasza o opiekę nade mną.
Artur
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko, dziękuję Ci za wszystkie wyproszone łaski u Boga, za Twoją opiekę i za to, że zawsze jesteś z nami. Bądź pozdrowiona pełna łaski, Pan z Tobą, Błogosławionaś między niewiastami i błogosławiony owoc Twojego łona.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno Droga, Mateczko najczulsza, Mateńko zawsze przy nas będąca, proszę dopomóż mojemu mężowi w powrocie do domu, do rodziny którą założyliśmy, proszę pomóż także kochance mojego męża, aby nie rozdzielała nas, bo sakrament małżeństwa który zawarliśmy jest nierozerwalny, bo co Bóg złączył człowiek rozdzielać nie powinien. Mateńko módl się za nami i za wszystkimi tymi którzy są przeciwko nam. Proszę połącz nas na nowo tak jak kiedyś 02.02.2002 roku pomogłaś nam się poznać.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Kochana, dopomóż aby mąż Małgosi wrócił do niej, do rodziny którą wiele lat temu razem założyli. I pomóż kochance jej męża, aby zrozumiała, że sakramentalny związek małżeński zawarty przez dwoje ludzi jest święty, nierozerwalny i że nie wolno wchodzić między małżonków w żadnej sytuacji. Królowo różańca świętego módl się za nami.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko Kochana, proszę wspomóż wszystkie rodziny w kryzysie, pomóż skłóconym małżonkom wrócić do siebie, pomóż im trwać przy sobie do końca ich istnienia na tym świecie, dopomóż im, aby pomimo wszystkich trudności jakie napotykają nie rozwodzili się, ale naprawiali wspólnie swoje życie. Módl się za nami Matko Chrystusowa.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie mojego męża proszę Cię Mateczko Niebieska. Módl się za Nami Matko Kościoła Świętego.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Módl się Matko Boża do Boga Miłosiernego w intencji mojego powrotu do zdrowia oraz o zdrowie i miłość w mojej rodzinie.
Rafal
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby udało mi się pozyskać środki , abym mogła skutecznie pomóc dzieciom
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o łaskę szczególną w pracy, o większe pieniążki na utrzymanie rodziny! Twój czciciel Sławek
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o szczęśliwy przebieg ciąży dla mojej żony, o zdrowie dla niej i dziecka, dla naszych dzieci, oraz o szczęśliwe rozwiązanie. Matko Boża bądż naszą opiekunką i przewodniczką! Sławek
Sławomir
 

Świeca siedmiodniowa
o moje zdrowie i szczęśćie i radość z żyćia i Bożego błodosławienstwa i zgodę w rodzinie .
andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę pomóż mi w pracy rozwiązać problemy abym pozostała na swoim stanowisku.Proszę o zdrowie dla mojej Mamy i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem dla nas.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Cały czas proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, uwolnienie męża z nałogów i odrodzenia się uczucia miłości między nami.Z całego serca proszę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Drogi Jezu bardzo proszę uzdrów mojego Tate , który leży w szpitalu po zawale serca.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdanie wszystkich egzaminów przeze mnie, moich przyjaciół i znajomych.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego kochanego taty po przybyciu dwóch ciężkich operacji
Jolanta
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie, Boże błogosławieństwo, uzdrowienie duszy i ciała, wypełnienie Woli Bożej i ZBAWIENIE dla: Łukasza Adamczyka, oraz Stanisławy, Kazimierza i Katarzyny Kuliniak, oraz dla wszystkich moich bliskich. O modlitwę prosi Piotr Szcześniewski wierny Krzyżowi Chrystusa. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy i duchowe wsparcie dla mnie i wszystkich w wymienionych intencjach.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo Miłosierdzia okaż litość zmarłemu Ludwikowi aby mógł wejść do Królestwa Niebieskiego.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię pomóż Marcinowi finansowo żeby przeżył do 10 lutego i otaczaj go swoją opieką na co dzień
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za mojego męża,o to,żeby był mi wierny,był mi bardzo lojalny i bardzo mnie pokochał,poczuł wyrzuty sumienia z powodu złego traktowania mnie i żeby nie chciał mnie krzywdzić i się kłócić ze mną.Bardzo prosze by kochał mnie i naszego synka oraz żeby nie podobała mu się moja sąsiadka,która próbuje rozbić nasze małżeństwo.Proszę o to by Trójca Swięta i Matka Boża osłonili moje małżeństwo przed zdradą oraz przed wpływem zła.Prosze o to by nie chciał spotykac się z innymi kobietami.
Milena
 

Świeca siedmiodniowa
żebym poradziła sobie w szkole po feriach
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego Tatę chorego na raka o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne.
Ania
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska ,prosze upros laske zdrowia i blogoslawienstwa Bozego dla mojego syna Adasia.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Boże! Pomóż mojej córce w znalezieniu godziwej pracy. Bóg zapłać
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.Halina
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo kochana z całego serca dziękuję Ci za opiekę nad moim ojcem w czasie choroby.Dziękuję za łaskę uzdrowienia bo rak \"znikł\"..Proszę o dalszą opiekę nad nim i całą rodziną..DZIĘKUJĘ.
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Matuchno, za to że byłaś przy moim tacie podczas tych trudnych operacji. Spraw aby po woli wracał do zdrowia i sił. Proszę Cię kochana Matuchno o uzdrowienie moich relacji z Darkiem. Spraw abyśmy znaleźli pracę w Polsce albo wyjechali razem do Holandii. Błagam Cię o to aby już nikt nigdy nie stanął między nami. Proszę Cię abyśmy mogli założyć szczęśliwą rodzinę. Spraw aby to nasze życie z każdym kolejnym dniem nabierało sensu, abyśmy z każdym dniem kochali się coraz mocniej. Prosi Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie mojego taty z choroby nowotworowej,o siłę dla niego,pozytywne nastawienie i wiarę, że wygra z chorobą
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji,abym jak najszybciej dostała pracę,dzięki której będę mogła godnie utrzymać siebie i dzieci
Danuta
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Fatimska proszę Cię o wstawiennictwo u syna Twego z prośbą o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej,a także o Laskę miłości,błogosławieństwa i zdrowia dla całej mojej rodziny. Ryszard.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie powołania, wytrwanie w czystości oraz nadzieję w cierpieniu.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby Krzysztof uregulował wszystkie swoje długi wobec wszystkich ludzi i instytucji.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Marii Nowakowskiej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Józefa Nowakowskiego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Wincentego Kołodzieja.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Stanisława Wolskiego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Jana Wolskiego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Julii Wolskiej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. Weroniki Kołodziej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla mojej chorej siostry Teresy.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę w intencjach Bogu wiadomych dla moich córek Agnieszki i Doroty.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji Bogu wiadomej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, mądrość, szacunek dla matki, porzucenie nałogów,szanowanie swojego życia i innych dla syna Iwonki Łukasza.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o zmianę ustawy - na taką, aby ziemia polska trafiała w ręce polskich rolników.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego nieuleczalnie chorego kolegę Krzysztofa. Boże Ty wszystko możesz!
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie i pojednanie w rodzinie
Brygida
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej żonki i naszych dzieci
Ierneusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę miej moją rodzinę w swojej opiece,dopomóż Łukaszowi rozwiązać problemy.Obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe o rozwiązanie trudnych spraw rodziny.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją znajomą aby w zdrowiu doczekała rozwiązania oraz aby ciąża przebiegła pomyślnie.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska otocz proszę opieką Kamilę,spraw byśmy w tym tygodniu się spotkali i błogosław jej na każdy dzień.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz szczególną opieką Annęsophie,udziel jej zdrowia,dużo radości,pokoju serca,i błogosław jej w życiu codziennym.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże mam jutro ważny dzien, zdaje prawo jazdy, mam 53 lata i przychodzi mi to z trudem, bardzo sie martwie.Prosze Cie spokoj i opanowanie wtedy bedzie mi łatwiej.Prosze rowniez o modlitwe za moje zdrowie, moich rodzicow i calej rodziny.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo polecam Twojej opiece wszystkie osoby,które spotkałam na swojej drodze zwłaszcza proszę o uzdrowienie wszystkich złych relacji w rodzinach tam gdzie panuje nienawiść,zazdrość i lęk i w intencjach Tobie wiadomych dziękuję Maria
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Kochana dziękuję za opiekę i za poznanie Roberta,który tak czuję że będziemy razem iść przez życie wypraszaj nam potrzebne łaski u Swojego Syna niech Jezus uzdrawia w nas to co Jemu sie nie podoba byśmy żyli piękną miłością proszę o pracę dla nas taką jak Jezus pragnie byśmy wykonywali i o opiekę Ducha Swietego.Dziekuję Maria
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę za mnie w intencji znalezienia przeze mnie pracy i wyjścia z nałogu alkoholowego, oraz o zdrowie moich najbliższych. Serdeczne Bóg zapłać. Maryjo, ufam Tobie.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wstawiennictwo w sprawie mojej pracy.Dziękuję i szczęść Boże!
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz szczególną opieką Ks.Grzegorza udziel mu zdrowia i siły w posłudze kapłańskiej
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwy poród dla Katarzyny.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Agnieszki, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe za dusze w czysciu cierpiace,za nawrocenie i wyjscie z nalogu ojca,nawrocenie i zaplanowanie ze mna slubu mojej dziewczyny,za zdrowie,spokoj w rodzinie,za łatwość nauki jezyka angielskiego,za cala redakcje miłujcie sie aby słowo Bożę dotarło na cały swiat,za pokoj na swiecie...Bóg Zapłać
sebastian
 

1 |
...
 878 |
 879 |
 880 |
 881 |
 882 |
 883 |
 884 |
 885 |
 886 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020