Świeca trzydziestodniowa
Do Matki Boskiej Fatimskiej z prośbą o uzdrowienie chorego Dawidka. Proszę również w intencji wszystkich dzieci nienarodzonych z prośbą aby rodzice tych dzieci zawsze je kochali i bronili przed jakąkolwiek krzywdą. Prosi Rafał
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Diekuje Matce Boskiej Fatimskiej za dar matury i studiow m.corki Wiktorii, za szczescie i wielkie laski otrzymane w tym roku i przez cale dotychczasowe zycie, dziekuje bardzo bardzo bardzo za Opatrznosc Boska, ktora mnie chroni i ktorą czuje od zawsze
Waldemar
 

Świeca trzydziestodniowa
Zawierzam Ci, Panie przez Serce Twojej Niepokalanej Matki ten rok, który się rozpoczyna, tych, których mi powierzyłeś - wszystko, co stanie się moim udziałem. Uczyń mnie narzędziem w Twoim ręku.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę odzyskania uczuć między ojcem a synem Jakubem i wzajemnej życzliwości.
krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, wiem, że to, o co proszę, to błaha sprawa. Wstaw się za mną do Pana, bym mogła wreszcie zdać egzamin na prawo jazdy. Panie wysłuchaj modlitwy mojej, a wołanie moje niech do Ciebie przyjdzie.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
o Błogosławieństwo Boże dla mojej córki Kingi i chrześniaków-Karoliny, Kacpra M., Radka, Aleksandry, Aleksandra oraz Kacpra G. w nowym roku szkolnym.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi- Filipkiem i Kacperkiem, które idą do przedszkola,pomóż zwłaszcza Kacperkowi-3latka- bez bólu przystosować się do nowego miejsca,ludzi, spraw, by poczuł się w przedszkolu dobrze, bezpiecznie, by nie chorowali. Opiekuj się moją rodziną, daj nam zdrowie i pomóż nam też podołać finansowo we wszystkich sprawach, które są przed nami. Monika z Łańcuta
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdolność rozpoznawania Woli Bożej oraz łaskę jej wypełniania bez zbędnego zwlekania
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie mojej siostry Barbary, która cierpi od roku po krwotoku śródmózgowym, o zdrowie i siły dla mojej mamy staruszki, o wyjście z nałogu alkoholowego mojego męża Zdzisława oraz o pracę dla Niego, o zdrowie i dalszy rozwój dla mojej niepełnosprawnej córki Olgi, o uzdrowienie z astmy mojej córki Olgi, o opiekę dla mojego syna Łukasza a także o siły dla mnie.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Boga w Trójcy Jedynego o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych, o siłę i moc w walce z przeciwnościami, o zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi, prześladowcami. Mocą Twoją Panie Boże uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów.Najświętsze Serce Jezusa -wysłuchaj nas.Niepokalane serce Maryi - przyczyń się za nami.
Krystyna
 

Świeca wieczysta
bym znalazła swoją drugą połówke
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę Maryi dla całej rodziny a szczególnie o zdrowie dla Wiktorii
Arkadiusz
 

Świeca wieczysta
matko kochana proszę cię w intencji mojego męża o trzeżwość dla niego ,wiarę i zaufanie do boga i ludzi,aby kochał bliżnich i umiał im wybaczać.proszę cię za moją córkę aby wytrwała w swoich postanowieniach i wybranej szkole badż z nią ,powierzam ją twojej opiece. anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i o to by moja siostra zdała gimnazjum i dostała się do wymarzonej szkoły, i bym znalazła miłośc swojego życia
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Jestem tegorocznym maturzystą. Proszę o modlitwę w intencji wszystkich maturzystów aby tegoroczny egzamin dojrzałości jak najwięcej osób zdaŁO.
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja o odzyskanie wiary, która stopniała w moim sercu
Paula
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo Matko, błagam Cię o wszelkie łaski Boże i o zdrowie dla mojej rodziny, a w szczególności o szczęśliwie przeżyty rok szkolny 2012/2013 w pierwszej klasie liceum, do którego będę uczęszczała od 3 września. Pomóż mi odnaleźć się w nowym otoczeniu, przezwyciężyć lęk i nieśmiałość. Proszę Cię również o czuwanie nad moją nauką, abym jak dotąd zdobywała wspaniałe oceny, których nie powstydziłby się żaden uczeń.
Weronika
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o zdrowie moich bliskich, czyli mojego taty Józka, mojej mamy Teresy, mojego synka Iwa, mojej siostry Sylwii i jej synka Ksawerka. Bardzo dziękuję. Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najswietrza Maryjo Matko Boza prosze cie o opieke nad moimi wnukami Joanna Erykiem Dawidkiem Maja I Natankiem w calym roku szkolnym o dobrych nauczycieli i dobrych i milych przyjaciol .Prosze o wstawiennictwo za nimi i ich rodzicami u Syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa .Amen
Stanislawa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dobre przeżycie tego roku szkolnego. O podejmowanie właściwych decyzji i nie zbaczanie z drogi prowadzącej do Boga.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę Cię z całego serca o dobrego, kochającego męża, obronienie pracy magisterskiej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla mnie, mojej rodziny, przyjaciół i babci Wiktorii, nawrócenie mojego brata. Proszę Cię prowadź mnie przez całe moje życie do Pana Boga, abym nie zeszła z tej dobrej ścieżki i otrzymała życie wieczne. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
rzucenie nałogów palenia i picia alkoholu
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla rodziny Sławomira
Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza, Najukochańsza. Proszę o dobrą pracę dla mnie i dla mojej rodziny, a także o zdrowie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym abym w tym roku lepiej się uczył nie robił już żadnych głupot i zdał maturę . Amen .
Dawid
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko wszystkich ludzi uproś u swojego Syna łaskę zdrowia dla mojej rodziny, a także dary Ducha świętego dla mojego syna Dawida i córki Anny, aby nauka, jaką rozpoczynają, była dla nich pożytkiem doczesnym i wiecznym.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej żony i wnuka.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
matko boska prosze o zdrowie i szczęscie dla mojej rodziny. pobłogosław nasz dom
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o pomoc w sprzedazy Punktu Aptecznego SARA w Ujeżdżcu Wielkim w gm.Trzebnica,której patronka jest sw.Elzbieta Wegierska,abym mogła spłacic wszystkie swoje zobowiązania wobec stron i osób prywatnych.Z ufnościa powierzam swoje trudne sprawy do rozwiązania Maryji i polecam się Jej opiece.Aleksandra
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko przenajświętsza. Proszę Cię o uzdrowienie mojej siostry z raka. Dziękuje Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę Cię prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznaczył. Daj mi jasność umysłu i uczciwość serca, abym nie szukała go na śliskich drogach światowych...Dla mojej rodziny proszę Cię o wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Pogrążona w szczerej modlitwie Twoja Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla mnie, i dla moich bliskich, którzy nie poznali jeszcze prawdziwej miłości Jezusa. Proszę o to, aby mój przyjaciel odnalazł kobietę, która będzie chciała z nim spędzić resztę życia. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, i o to aby żadna osoba z mojej rodziny, która umiera, nie czuła się w tym momencie samotna, by odnaleźli radość, na myśl o spotkaniu z Panem. Dziękuje za dar jakim jest życie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary dla Stanisława, o nawrócenie i powrót do Kościoła i do Chrystusa Piotra i Mariusza
Władysław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę w intencji poznania mojego powołania, bym kroczyła wszędzie tam gdzie chce tego Maryja i Jezus.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym podziękować za cudowną żonę i wspaniałego synka i prosić o łaski boże zdrowia i szczęścia dla naszej małej rodzinki.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaski silnej wiary dla mnie i mojego syna Rafała, o ochrone syna przed złymi wpływami
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matce Bożej za oczyszczenie mojego serca, Jezusowi Chrystusowi za podniesienie mnie z upadku moralnego i duchowego. Nauczyłem się Chwalić Pana, Odnalazłem Go, choć nie szukałem. Jezus przyszedł do mnie, zapukał, otworzyłem. Dziękuję Matko Boża, Boże Jednyny, że \"byłem w domu\"!!!
Mariusz
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Matko Boża Twemu Niepokalanemu Sercu powiezam moich wnuków Jakuba ,Piotra,Daniela, Zosie, Mikołaja,Marcelinę. Prosze o błogosławieństwo i opieke dla nich aby wyrosli na dobrych ,madrych kochajacych Boga i bliznich ludzi .Matko osłoń ich swoim płaszczem przed atakami szatana .AMEN.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
1. O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka i jego matki Katarzyny 2. O nawrócenie na Boże drogi syna Piotra i ukończenie szkoły 3. O pracę dla Andrzeja
Andrzej
 

Świeca wieczysta
nawrocenie calej mojej rodziny,a szegolnie corke Ewe i jej meza Janiego,ojca Stanislawa i mojego meza Ogniana.O chrzest Ahillesa i I.komunie sw.Aleksandra.O slub koscielny Ewy i Janisa,o zgode miedzy corkami Tania i Ewa.O szczesliwa smierc dla konajacych.Za wszystkie kobiety w ciazy i dzieci nienarodzone,o blogoslawienstwo dla nich.O pokoj na calym swiecie i zazegnanie aktow terrorystycznych.Amen.
Waclawa-Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojego brata, który nieustannie błądzi i boje się o niego. Proszę o modlitwę. Renata
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Niepokalana Matko Kościoła. Proszę Cię, o błogosławieństwo dla mojej siosty i jej syna, który ma się za kilka dni narodzić. Proszę o Dary Ducha Świętego na zaczynający się rok szkolny abym dobrze zdał mature. Prosze za moich znajomych aby znaleźli prawdziwego Boga, którym jest Twój syn i przestali żyć w zakłamaniu i ułudzie.
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja 2 letnia córeczka zaczeła źle chodzić i prawdopodobnie jest to Młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów, jest to choroba na całe życie. 9-12 wrz jestesmy w szpitalu na badaniach potwierdzajacych ta chorobe. Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie Gabrysi.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji umiejętności podjęcia ważnej decyzji zgodnie z wolą Pana Boga. Marta
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę kochana Matko o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, o szczęśliwe rozwiązanie i przyjście na świat mojej córeczki i proszę o opiekę nad moją rodziną, szczególnie nad moim małżenstwem. Proszę także o wyjście z nałogu gry mojego męża Sebastiana i jego brata dawida.Kocham Cię Matko
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga o Jego opiekę nad dziećmi i nauczycielami, w szczególności w roku szkolnym, który się zaczyna. Niech to będzie czas odnowy duchowej w naszej szkole, w Magdalence. Niech Duch Święty przenika nasze serca i umysły, abyśmy chcieli Jemu służyć i dla Niego nieść trudy nauki, opieki, nauczania. Piotr Herman
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Bożą łaskę na nowy rok szkolny dla mnie i mojego rodzeństwa, aby ten nadchodzący rok szkolny przyniósł ze sobą wiele niespodzianek i Miłosierdzia Bożego.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Pani Fatimska błagam Cię aby Duch Święty oświecił serce i umysł mojej córki, aby w ten nowy rok szkolny wkroczyła pełna zapału do rzetelnej pracy ku pożytkowi Kościoła i Ojczyzny.
Robert
 

Świeca wieczysta
O uzdrowienie Magdaleny z polipów nosa i alergii.Aby już nie musiała chodzic na operacje i mogła swobodnie oddychać.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla synka urodzonego 2,5 miesiąca przed terminem aby był silny i zdrowy. Oraz o zdrowie dla jego taty oraz uspokojenie mamy i zdrowie całej rodziny aby zły los odsunął się już na długi czas
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o znalezienie dobrego, prawego i wierzącego męża. Aby była to osoba dana od Pana ta właściwa którą PAN postawi na mojej drodze a nie wybrana przeze mnie :) Proszę o szczęśliwe i dobre małżeństwo z BOGIEM wg Jego woli.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego taty mojego kolegi, koleżanki w zagrożonej ciąży, znajomej po operacji o zdrowie... Bóg zapłać!
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój, radość, mądrość i rozwój duchowy dla całej mojej rodziny. Przez Maryję do Jezusa. Amen.
HELENA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego dziadka i wyzwolenie z nałogu alkoholizmu.
Alicja
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w mojej intencji - o pokorę, wytrwałość i ufność. Proszę również za moich rodziców i braci, aby nie zapominali, że tylko Chrystus jest Panem i Zbawicielem. Proszę za moich znajomych - za wierzących aby odważnie kroczyli za Chrystusem i za niewierzących, aby odnaleźli drogę do Pana. Proszę za kapłanów, których spotykam na swojej drodze, o Światło Boże dla nich, aby prowadzili ludzi do Nieba. Proszę za ruch Światło-Życie oraz wspólnoty, z którymi mam styczność, aby trwały zawsze w jedności z Chrystusem. Proszę za siostry zakonne, aby ich ciepło i życzliwość ogrzewały nawet najzimniejsze serca. Dziękuję za wszelkie łaski otrzymane w całym życiu - szczególnie za łaskę wiary.
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę o łaskę Bożą dla moich dzieci: Nadii i Jagody w przezwyciężaniu pokus i słabości. Maryjo zachowaj ich w zdrowiu, szczęściu i radości, wspieraj je w codziennych trudach życia. Proszę Cię o pomoc w tym byśmy jako rodzice umieli ich wychować na dobrych ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają Ciebie o Matko i Twojego Syna, Jezusa Chrystusa.
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
Za Dusze w czyśccu cierpiące o skrócenie kary i jak najszybsze wejście do Nieba
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Kryształowa Różo Pańska-Maryjo,błagam o łaskę zmiany pracy na lepszą i łaskę zaliczenia trudnego egzaminu. Gabriela
Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie wewnętrzne dla Antosia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O pracę dla mojego męża i dla mnie, o spłacenie naszych wszystkich długów.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Za świętej pamięci Ukochaną Babcię Krysię, która odeszła tak nagle, aby Dobry Bóg pozwolił jej cieszyć się życiem wiecznym.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji walki ze słabościami i pokusami oraz o pokorę i wiarę dla mnie i moich bliskich. By zło tego świata a przede wszystkim wyuzdanie i rozwiązłość nie wtargnęła do mojego życia.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
O wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za moje córki za ich zdrowie i sukces Proszę o modlitwe za mnie żeby moje kłopoty się dobrze skonczyły o dobre sukcesy zawodowe Proszę o modlitwę za mojego męża za nasze małżeństwo
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia mojego Kuzyna Tomasza Szybkowskiego Bog zaplac
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę o łaskę Bożą dla moich dzieci, Mikołaja, Igora i Olgi, w przezwyciężaniu pokus i słabości. Maryjo zachowaj ich w zdrowiu, szczęściu i radości. Proszę Cię o pomoc w tym byśmy jako rodzice umieli ich wychować na dobrych ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają Twojego syna, Jezusa Chrystusa.
Artur
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie duszy i ciała dla wszystkich członków mojej rodziny oraz o łaskę nawrócenia dla niektórych z pośród nich. Maria
Maria
 

Świeca wieczysta
za śp.zmarłego 4,08.2012 mojego męża Tadeusza po 3 tygodniach choroby-o spokój jego duszy
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę zdrowie i pomoc w nauce dla dzieci, zdrowie rodziców i męża oraz zdrowie i opiekę dla nienarodzonego dziecka
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska proszę o wyjście z długów
Alina
 

Świeca wieczysta
Za moje małżeństwo, aby przetrwałó trudne chwile. Za moje dzieci i za dobrą pracę dla mnie.
Julia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Korneli i Emilii, o zdane egzaminy i natchnienie ducha świętego w tym roku szkolnym.
Emilia
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę abym mogła znaleźć lepiej płatną pracę by móc zapewnić mojej rodzinie godziwe warunki życia, a dla moich dzieci jasność umysłu w nadchodzącym roku szkolnym jak i przedszkolnym. AGNIESZKA.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny
Iwona Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Najcudowniejsza Matuchno wyproś u swego Syna Jezusa Chrystusa nawrócenie moich synów do wiary, zdrowie dla mojej mamusi, błagam o łaski miłości i szczęścia dla całej mojej rodziny.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla moich synów w rozpoczynającym się roku szkolnym. O prawdziwych przyjaciół dla nich. O to, aby się codziennie modlili i mocno wierzyli - o wiarę, nadzieję i miłość dla nich.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji wychowanków oraz wychowawców internatu w Rzeszowie ul.Dąbrowskiego o opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski w nowym roku szkolnym.
Krzysztof
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji: podziękowanie za otrzymane łaski i o łaskę zdrowia i prawdziwej wiary dla mojej rodziny.
Maria
 

Świeca wieczysta
Najświętrza Panienko błagam cię o zdrowie dla mojego syna Macieja jak też i dla mnie abym jak najdłużej mogła się nim zająć.. otocz nas swoją nieustającą opieką i pomóż mi znaleźć dobrego partnera który pokocha i mnie i mojego syna.. Najukochańsza Matko otocz nas nieustającą opieką i wybaw nas od złego, bądź z nami w każdych momentach naszego życia. Amen
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji rozpoczęcia szkoly,pozytywnego rozpatrzenie podania ,zdrowie oraz za wszystkie intencje Bogu wiadome. Andrzej
Andrzej
 

Świeca wieczysta
o dar miłości Boga i bliźniego, o niebo dla: żony Romualdy; naszych dzieci (Józka, Gabriela, Michaeli, Rafała, Janka i Leona); naszych rodziców, rodzeństwa, pokrewieństwa, powinowactwa; naszych chrześniaków; dla naszych przyjaciół i nieprzyjaciół, dla naszych znajomych i nieznajomych; dla tych których w życiu skrzywdziłem i dlaa tych, którzy mnie skrzywdzili; i w końcu dla mnie Jerzego. Za wszystkie dusze czyśćowe; za wszystkich kapłanów;
Jerzy
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za moją córeczkę, która idzie do pierwszej klasy, żeby Bozia dała jej dużo chęci do nauki i radości z chwil spędzonych w szkole, proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny i o łaski od Matki Bożej na kolejne dni naszego życia. Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam Szczęść Boże
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwe.Mam sytuacje nie ciekawa i prosze o zalatwienie pozytywne.
ELIZABETH
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Wnuka Macieja o dobre rozpoczęcie roku szkolnego i łaskę ochrony przed złymi pokusami.
Leokadia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę Cię o siłę dla Roberta. Niech Duch Święty na ten rok ześle mu potrzebne łaski aby ukończył szkołę. Matko miłości proszę Cię również za Martę i Andrzeja, niech zawarte przez nich małżeństwo kieruje się Bożą miłością. Niech Bóg towarzyszy im we wspólnym życiu. Proszę Cię również o łaskę siły i wiary dla Teresy, dopomóż jej przejść przez chorobę z modlitwą i ufnością. Proszę Cię również o Magdalenę aby rosła zdrowa w domu pełnym Bożej obecności.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o nowe, Boże błogosławieństwo, Swiatło Duch a Swiętego na każdy dzień, zdrowie, miłość w rodzinie,wybór drogi życia zgodnej z wolą Bożą, a jeśli jest taka Jego wola proszę o dobrego męża.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie , wszystkich miłych ludzi,...
cz
 

Świeca siedmiodniowa
Chcę podziękować za opiekę jaką czuję Ja i moje dzieci w każdym momencie naszego życia, oraz wsparcie w najtrudniejszych chwilach kiedy wydawało się, że już nie damy rady, a jednak pomoc przychodziła z najmniej oczekiwanej strony. Dziękujemy Justyna z dziećmi
Justyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Jakuba, wypełnienie przez niego powołania życiowego, o stałe prowadzenie na drodze do świętości i zbawienia.
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intęcji mojej i mojego ojca Michała o powrót do zdrowia i łaski Boże dla niego .
Franciszek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę gorąco o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny, a głównie o to, aby moja siostra Karolina nawróciła się i wyrosła na mądrego człowieka, kochającego Boga, a On niech przebaczy jej wszelkie grzechy i nie dopuści aby stoczyła się na dno. Amen
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej żony Katarzyny, o dary Ducha Świętego a zwłaszcza od dar Miłości. Maciej
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Za Julię o łaskę zdrowia
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
za chorego na raka ojca Jóżefa oraz matke Cecylie od syna stefana
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i powodzenie w edukacji
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla taty aby choroba nie postępowała dalej, Maryjo wstaw się za nim u Swego Syna Iwona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosba .Prosze o modlitwe za zdrowie moje i mojej corki o lepsza prace dla mnie oraz za moich zmarlych rodzicow.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji małżeństwa mojej koleżanki Moniki, które przeżywa ogromny kryzys, aby Bóg udzielił im potrzebnych łask do przezwyciężenia trudności i by mogli być dobrą, kochającą się rodziną.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matulu o błogosławieństwo dla moich podopiecznych w nadchodzącym roku szkolnym. Proszę o opiekę nad nimi, światło, ochronę przed niebezpieczeństwem. Działaj wraz ze mną i przeze mnie. Agata
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
O zbawienie duszy mojego Taty - w pierwszą rocznicę śmierci oraz za dusze moich Dziadków.
Agnieszka
 

1 |
...
 875 |
 876 |
 877 |
 878 |
 879 |
 880 |
 881 |
 882 |
 883 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019