Świeca siedmiodniowa
Mamo, wiesz, że ostatnio jestem zagubiony. Spraw, bym mógł poznać swoje słabości i stanął w prawdzie o sobie. Wyproś dla mnie łaskę dobrego przygotowania się do każdej spowiedzi świętej. Piotruś
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o łaskę dobrej spowiedzi i o dobry tydzień
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za chorych i cierpiących, aby oni doznali uzdrowienia, a także za nieszczęśliwych i opentanych, aby znaleźli światło w Chrystusie Jezusie, Panu naszym
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Najświetsza Panienko proszę Cię o bezpieczną podróż i szczęśliwy powrót z wakacji. Bardzo cię ptoszę o rozwiązanie domowych problemów,żeby synowie pogodzili się z mną ,wrocili na dobrą drogę.prosze Cie o szczęśliwe rozwiązanie dla córki,by mogli razem z mężem cieszyc się zdrowym dzieciątkę.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby psychicznej oraz o uzdrowienie mnie z astmy. Proszę także o modlitwę o światło ducha świętego oraz o miłość.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
O wyjście z trudnej sytuacji materialnej naszej rodziny.
Kacper
 

Świeca siedmiodniowa
Za moje dzieci o potrzebną łaskę Bożą oraz dary Ducha Świętego, by oświecił ich serca i umysły, aby w ten nowy rok szkolny wkroczyły pełne zapału do rzetelnej pracy ku pożytkowi Kościoła i Ojczyzny.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Fatimska błagam Cię o nawrócenie mojego taty do wiary, który w ogóle nie uczęszcza do kościoła. Miej w opiece całą moją rodzinę. Pomóż mi o Moja Maryjo przetrwać cały ten rok szczęśliwie i abym posiadała takie chęci do nauki jak w poprzednim roku.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja wnuczkę Natalię by chętnie podejmowała obowiazek szkolny oraz moja córke Martę by ten rok szkolny był dla niej dobry i owocny.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
MATEŃKO PRZENAJŚWIĘTSZA!PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA RODZINY,NAWRÓCENIE MĘŻA,PRACĘ DLA MNIE. TWOJA CÓRKA EWA
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam Cię o szczęśliwą operację kuzynki Angeliki. Miej też w opiece jej bliską rodzinę.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo,Pani Fatimska błagam o łaskę zdrowia dla mojego męża Grzegorza o siłę i wytrwanie w walce z nowotworem.A także o szczęście i pomyślność moich dzieci,wnuków i synowych. Irena
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego w nowym roku szkolnym oraz właściwe rozeznanie powołania
Martyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę zdrowia dla moich bliskich i dla siebie, o wytrzymałość w trudach losu, o szczęśliwe uporządkowanie wszystkich ważnych spraw Bogu wiadomych, o zgodę i pokój w mojej rodzinie a także miłość i szczęście.
Paulina
 

Świeca wieczysta
W intencji brata Tomasza, aby otworzył się na działanie Bożego Ducha;także aby Boża Opatrzność czuwała nad nim
Dawid
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Tobie za wszelkie łaski które dotychczas wyprosiłaś dla mnie i mojej rodziny i chłopaka u Pana Boga. Dziękuję za zdaną maturę, dziękuję za wszystkie łaski, jakimi obdarza nas Pan Bóg. Kocham Cię Maryjo. Czuwaj nade mna, całą moją rodziną i moim związkiem z Dawidem. Amen
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Mario, Błagam Ciebie o pomoc. Tak wiele złego uczyniłam, chciałabym to wszystko jakoś naprawić. Proszę Cię o to byś pomogła mi i Dawidowi. Błagam Cię, pomóż nam, żebyśmy się nigdy nie rozstali, żebyśmy kiedyś wzięli ślub i mieli zdrowe dzieci. Pomóż nam, chcę być z nim, kocham go. Boli mnie to jak wiele złego jemu i moim bliskim wyrządzam. Proszę o przebaczenie. Kocham Cię Maryjo.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Boże o łaskę Ducha Świętego ... proszę spraw bym poznała prawdziwą Miłość ,bym spotkała człowieka ,który jest mi przez Ciebie przeznaczony i proszę o łaskę szczęśliwego życia rodzinnego jeśli to jest zgodne z twoją wolą .
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę pomóż nawrócić się Szymkowi ...proszę pomóż Dominikowi ,moim rodzicom , oraz wszystkim tym którzy mnie kiedykolwiek skrzywdzili oraz Ewelinie . Bardzo proszę jeśli to jest zgodne z Twoją wolą to proszę spełnij moje prośby .
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Pani Fatimska o zdrowie i wszelkie łaski dla moich dzieci , wnuków, męża, mamy, sióstr , oraz o uzdrowienie z nałogu alkoholowego mojego brata . Proszę o siły i zdrowie dla mojej synowej . Dziękuję za uwolnienie z okowów nałogu mojego syna. Barbara
Barbara
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie mojego męża,córki zięcia ,wnuków i wszystkich tych,których dał mi Jezus oraz uzdrowienie mnie z choroby parkinsona.O zbawienie Polski i świata.
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo Cię proszę o szczęśliwą operację dla mojej mamy Ludwiki Solarz, oraz szczęśliwy powród do zdrowia.Prosi córka Maria.
Maria
 

Świeca wieczysta
Proszę Boga żeby mój syn Janek uczył się i chodził do szkoły. Proszę też o dobrego męża dla mnie. Proszę aby wspólnota Matek w Modlitwie rozszerzała się na całą Warszawę i Polskę. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i siłę dla mojego taty. - Edyta
Edyta
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie,łaskę wiary i nawrócenia dla Elżbiety. Otaczaj ją swoją ciągłą opieką. Janusz
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji moich synow Slawomira i Macieja zyjacych w grzesznych zwiazkach nie formalnych i nie sakramentalnych ,aby oswieceniu swiatlem Bozej laski nawrocili sie do Boga.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panno Maryjo, pobłogosław w tym roku szkolnym naszemu dziecku i trwaj przy nim na każdy dzień, aby rozwijał swoją miłość do Ciebie.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie duchowe dla mnie oraz dla mojego męża, o uratowanie naszego małżeństwa, wzajemną miłość, wierność i zrozumienie. O dobre wychowanie i zdrowie dla trójki naszych dzieci.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Za brata aby w nowym roku szkolnym miał motywacje i chęci do nauki
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe w intencji zagrozonego nowopoczetego dziecka w mojej rodzinie aby jego matka potrafila sie cieszyc z jego narodzin.
anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.
Izabela
 

Świeca wieczysta
W intecji Patryka i Zosi z prośbą o potrzebne nam łaski we wzrasataniu we wzajemnej miłości oraz w miłości do Boga. Aby Wiara Nadzieja i Miłość pogłębiały się w Nas i poprzez zbliżenie do Serca Jezusowego były źródłem Naszego, Patryka i Zosi, zbliżenia we wzajemnej miłości. Oraz w intencji uzdrowienia i nawrócenia duszy mojego taty Edwarda
Patryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczesc Boze.Prosze o modlitwe w intencji mojej corki Bianki Gabrieli,ktora wychowuje sama, aby Dobry Bog chronil Ja od wszelkiego zlego, aby potrafula odrozniac dobro od zla i wykorzystac dla dobra otrzymane talenty, aby byla posluszna wobec Boga i wobec mnie.Niech Maryja i Jezus Chrystus na wieki beda Jej najwyzszymi i najlepszymi wzorcami.Umilowana Maryjo, wspomoz Bianie i mnie w naszym zyciu.Amen.W Bogu jedyna nadzieja,opoka i trwanie.Amen.Bog zaplac.
Wioletta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o światło w swoim życiu, zdrowie w rodzinie, oraz nawrócenie kobiety którą kocham Angeliki Surowiec, proszę też o zerwanie nałogu tytoniu.
Michał
 

Świeca trzydziestodniowa
w Intencji moich kolegów: Maćka,aby szybko Odzyskał utracone Zdrowie i Mógł mnie jak najszybciej Odwiedzić,o wszelkie potrzebne Łaski dla Niego, Oraz o Opiekę Matki Bożej Najświętszej,Zbyszka i Andrzeja oraz ich Mamusi Anny,oraz ich Siostry Ewy o wszelkie,potrzebne Łaski,o Opiekę Matki Bożej Najświętszej,oraz,o Pozytywne Pozałatwianie Wszystkich najtrudniejszych spraw,W Intencji mojej Pani Elżbiety znajomej,o Wszelkie Łaski,o Opiekę Matki Bożej Najświętszej,o Dużo Zdrowia:)
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji mojej,abym Pogłębił Swoją Wiarę,abym odnalazł w swoim Życiu Powołanie,o Wyzdrowienie z chorób:Oczu(Przesilonych oczu,o Zniknięcie Sinców),o wyzdrowienie z choroby Łojotokowe Zapalenie Skóry,o wszelkie potrzebne Łaski dla mnie,o uwolnienie z wszelkich nałogów,orz wszelkich przywiązań do grzechu,o wytrwanie w Łasce Uświęcającej, o mocniejszą wolę,o Wszelkie Dary Ducha Świętego:) Łukasz.R
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
o wszelkie potrzebne Łaski oraz o Przywrócenie Nadziei i Wiary,Oraz Dużo Zdrowia,dla mojej kochanej Cioci Basi,Ciocia,po Śmierci Rodziców oraz Psa,całkowicie straciła sens Życia,jest z Nią kiepsko,jest chora i słaba,o Opiekę Matki Bożej Najświętszej,o wyzdrowienie z chorób:Schizofrenia i innych :)
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji chorego Dziadzia Kazimierza,o Wszelkie potrzebne Łaski,o opiekę Matki Bożej,o Wyzdrowienie z Chorób:Osteoporoza,Zwyrodnienie Stawów,Nadciśnienie,Niewydolność Krążeniowa,Prostata,Tarczyca,Przepuklina,o Potrzebne Siły dla Niego,aby z nami jeszcze Długo Żył:)
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego Taty Stanisława,który utracił wiarę,o głębokie nawrócenie,o zgodę,pojednanie i miłość w w naszej rodzinie,których tak brakuje,o Otworzenie się Taty na sakrament Pokuty (Spowiedzi Świętej)
Łukasz
 

Świeca wieczysta
Modlitwa o łaski boże, zdrowie, wzrastanie w miłości, wzajemnym szacunku i pobożności, o prawidłowy rozwój duchowy i intelektualny, o rozwijanie swoich umiejętności i pomnażanie talentów, o dążenie do świętości i życia wiecznego, dla mojej rodziny i dla mnie.
Walery
 

Świeca wieczysta
Za szczęśliwe znalezienia pracy na której mi zależy i o wybicie się w życiu na szczęśliwą droge
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Dla Damiana i Adriana ,aby w tym roku szkolnym za wstawiennictwem Matki Bożej osiągali jak najlepsze wyniki w nauce .
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby mama wyszła z alkoholizmu, żeby siostra nie tknęła więcej alkoholu, żeby ojciec nie pił tyle, aby mąż mojej siostry trwał przy niej. Żebym wyszedł z choroby psychicznej i zaczął wychodzić z domu, żeby matka boska Nieustającej Pomocy czuwała nad moimi braćmi w Lima Sol na Cyprze. Aby Beata i Stefan mieli wszystko co potrzebują w życiu.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko; prosimy Cię o dobre wyniki w nauce w rozpoczynającym się roku szkolnym prosi Oliwia i Dobrosława.Prosimy o szczęsliwe rozwiązanie i donoszenie ciąży dla naszej mamy. Kochana matko proszę dla siebie o łaskę uwolnienia z nałogu palenia papierosów,o łaskę wiernosci , miłości,i nadzieji w naszych rodzinach,o powrót do wiary w Boga Tobie wiadomych osób z naszej rodziny,o jak najowocniejsze wypełnianie woli Boga każdego dnia w naszej rodzinie .prosi darek.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
W codziennej modlitwie różancowej modlę się o wszystko zdrowie szczescie nawrócenie syna Łukasza i Ąrtura. Napełnij ich darem wiary i miłością bozą. Uwolnij łukasza od złego;kradziezy palenia narkotyków złego towarzystwa wulgaryzmu .Prosze o pracę dla Artura ,Łukasza oraz modlę się o zdanie egzaminu córki Martyny.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
o łaski i Boże błogosławieństwo dla Eweliny, Radka i Bartka w rozpoczynającym się roku szkolnym,a także szczególne łaski dla Eweliny o zdanie matury, dostanie się na studia i o mądre życiowe wybory.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji macierzyństwa mojej córki.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o dobrego i kochającego męża, o miłość, pokój, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny. Proszę o wstawiennictwo za moją siostrę, aby wróciła do Boga i znalazła właściwą drogę w życiu. Matko pomóż mi żyć wg Przykazań i pomóż w podejmowaniu właściwych decyzji życiowych. Amen
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
O uwolnienie od klątwy i uzdrowienie mamy Marcina.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Rafała i Justynę połączył sakrament małżeństwa.
Marcin
 

Świeca wieczysta
o nawrócenie na dobrą drogę. zmieny życia na lepsze. dużej wiary
Angelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Żeby mój chłopak Łukasz Janik zeszedł na dobrą drogę przestał palić trwkę.
Angelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Moja, proszę Cię o siłę w pokonywaniu trudności, aby moja nowa klasa zaakceptowała mnie i bym nie traciła zapału do nauki. Proszę Cię również o nawrócenie mojego przyjaciela, który zboczył z drogi oraz zgodę między rodzicami..
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za Miłość mojego Jacka, dziękuję Mateńko że nam Ją dałaś, że czuwasz nad nami, proszę o zdrówko dla Jacka i mojego synka, dla mojej babci i Światło Miłości dla moich rodziców oraz brata, proszę Mateńko o dobre i prawe życie, o mądrość i proszę przychodź nam zawsze z pomocą, wstawiaj się za nami, pomóż nam tu na ziemi w każdej naszej trosce, wyratuj nas z nędzy życia. Przez Twoje Ręce Mateńko z Rąk Syna Twego łaski, z Twojego Serca do Serca Syna idziemy..... Dziękuję
Kinga
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko obdarz mojego syna Michała łaskami w nowym roku szkolnym i z okazji 18 urodzin które będzie miał 30.09 AMEN
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o wszelkie łaski dla wnuków Marysi, Julka, Łukasza, Jasia, Krzysia Adasia i dla ich rodziców aby powierzali ich każdego dnia Opatrzności Bożej.Proszę o wszelkie łaski dla męża, dla Katarzyny - aby spotkała mężczyznę - wielkiej wiary, żeby założyli rodzinę.Maryjo mniej nas w opiece Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę dobrej spowiedzi i światło Ducha Św. oraz o nawrócenie męża. Irena
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Pana Boga Najdrozszego, abym mogl wykonywac obowiazki nauczyciela jak najlepiej, aby uczniowie mieli ze mnie najwiecej pozytku, abym dostal stala prace. Dziekuje Chrystusowi i Matce Boskiej za wiele Lask Bozych. Kocham Was! Andrzej Jusianiec
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Boże Proszę Cię o zdrowie i wiarę dla całej mojej rodziny,Proszę Cię abyś pomógł mi zwalczyć nałóg tytoniowy,Proszę Cię abyś nigdy mnie nie opuścił i prowadził mnie Swoją Drogą.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Proszę Cię abyś pomógł mi zwalczyć nałóg tytoniowy,o zdrowie całej mojej rodziny i Wiarę Do Ciebie Boże.
Jarek
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlę się o to aby moje dzieci były zdrowe nigdy nie chorowały---wystarczy że ja ciężko choruję.
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
O wewnętrzne uzdrowienie zranień Marty oraz pokorę dla mnie (Karola). Z podziękowaniem za nawrócenie i otrzymane łaski.
Karol
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla ciężko chorej mamy która leży w szpitalu i walczy z nowotworem
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
prośba o zdany egzamin z historii sztuki za kilka dni i żebym niesłychanie szybko sie nauczył i zdobył bardzo szybko materiały do nauki
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o to żebym znał prawdę czy, Marta która mi się podoba była z kimś już i jeśli była to z kim
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zbawienie wszystkich dusz potrzebując niesłychanie mniej modlitwy i ofiar
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, żeby smutki Trójcy Przenajświętszej i Maryi dodatkowo się zmniejszały nie będąc już nigdy większe niż poprzednio jeśli jest to zgodne z wolą Jezusa
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie córki, Magdaleny z depresji, oraz żony Zofii, aby przyznała się do choroby i zechciała się leczyć.
Grzegorz
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny moich dzieci a w szczególności o zdrowie i siły w nowym roku szkolnym dla mojej córeczki która idzie do zerówki w intencji o zdrowie dla moich rodziców i babci
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Najświętsza abyś ubłagała u Twojego Syna zbawienie dla wszystkich ludzi na Świecie.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
O dar i łaskę pracy dla mojego Ojca Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska proszę cię o zdrowie i dobre wyniki w nauce w nadchodzacym roku szkolnym dla mojej córki Joanny proszę otaczaj ja Matko swoją nieustanną opieką
Violetta
 

Świeca trzydziestodniowa
o pomyślne,szybkie zakończenie zaniedbanej edukacji Anety i zmianę pracy na lepszą.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże.Świecę i intencję ofiarowuje za Przyjaciół bliskich memu sercu Mama Fatimska i Jej Syn wiedzą o których przyjaciół chodzi.Dziękuje IM za to że mogli stanąć na mojej drodze życia.Słowami nie da się opisać przyjaciół co czynią dobro i każdym słowem,czynem chwalą Pana,dlatego Matuchno Fatimska miej ICH w opiece.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateczko!Oddaję Twojej opiece całą rodzinę mojego brata Francuiszka.Ubłagaj u Twego Syna łaskę potomstwa dla Kasi i Czarka.Weż w swoją Matczyną opiekę Grażynę i pomóz jej w tej trudnej sytuacji , w której się znalazła , weż Jej życie w swoje dłonie i proś Ojca Niebieskiego za nią .Proszę o łaskę głębokiej wiary dla wszystkich w tej rodzinie. Marianna
Marianna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre zdanie matury, dar miłości, dobrego chłopaka oraz błogosławieństwo Boże dla Moniki
Monika
 

Świeca wieczysta
Mateczko kochana dziękuję za opiekę ,tylko ty mi matuchno zostałaś do Ciebie Matuchno mogę się zwracać z prośbami i podziękowaniami wiem , że się mną opiekujesz i wypraszasz łaski u swojego Syna naszego zbawiciela. Proszę też o zdrowie dla dalszej mojej rodziny ,bo moi najbliżsi a wiem to napewno i mocno w to wierzę cieszą się bliskością Boga.Proszę też o zdrowie dla moich współpracowników , o wyleczenie koleżanki z choroby nowotworowej , o zdrowie dla chorego dziecka moich znajomych . Serdeczne Bóg Zapłać. Urszula.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
- wdzięczność za wszelkie łaski i nieustanną opiekę Boga w Trójcy Jedynego i wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. - prośba o modlitwę za wyzwolenie dusz czyśćcowych.
Mariusz
 

Świeca wieczysta
O dobre przeżycie roku szkolnego i o dobre stopnie na lekcjach
Adrian
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji córki Magdaleny aby Pan obdarzył ją łaską zdania egzaminu dop. do pracy jako lekarza.Boże wysłuchaj naszej pokornej modlitwy za wstawiennictwem Pani Fatimskiej.
Zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Mateusza, moje dziecko chrzestne - dziekuję za łaski jakimi zostaje obdarzany każdego dnia swego życia i proszę przez ręce Maryi, Matki Pieknej Miłości o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym, a nade wszystko o doświadczenie rodzicielskiej miłości dla niego.
Mariola
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny Rzekęć ,o zmianę pracy dla żony i światło ducha świętego dla Józefa , Barbary i dzieci Karoliny i Bartka. O zdrowie i błogosławieństwo dla teścia i teściowej. O dobre wyniki kontroli, którą będę miał w pracy oraz o zdanie egzaminu .
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY DLA ANDREJA I JEGO ŻONY
NINA
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO, PROSZĘ CIĘ ZA MOJEGO SYNKA KACPERKA KTÓRY ROZPOCZNIE ROK SZKOLNY W DRUGIEJ KLASIE. W MAJU PRZYSZŁEGO ROKU PRZYSTĄPI DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. SPRAW, BY POZNAŁ TWEGO SYNA I Z CHĘCIĄ UCZESTNICZYŁ W NIEDZIELNYCH MSZACH ŚWIĘTYCH I BY KIEDYŚ POKOCHAŁ MNIE I PRZEBACZYŁ MI.JA POSTANAWIAM PRZEZ CAŁY MIESIĄC WRZESIEŃ POWSTRZYMAĆ SIĘ OD SPOŻYWANIA ALKOHOLU I CODZIENNIE ODMAWIAĆ JEDNĄ TAJEMNICĘ RÓŻAŃCA W JEGO INTENCJI. OPIEKUJ SIĘ NIM I BĄDŹ PRZY NIM. A MI POMÓŻ W CZĘSTYM SPOTYKANIU SIĘ Z NIM.
Sylwester
 

Świeca trzydziestodniowa
wyblagaj Matuchno u Swojego Syna Dar potomstwa dla mojego syna i synowej oraz zerwanie nalogu dla Jozka Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o siły potrzebne dla mnie, bo już nie daje rady.
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
ODDAJĘ CI PANIE I MATKO MOJĄ CÓRKĘ MARTĘ , PROSZĘ O DUCHA ŚW. W TYM NOWYM ROKU SZKOLNYM, O ODWAGĘ , O ŚMIAŁOŚĆ, O CHĘCI DO NAUKI, O DOBRYCH I MĄDRYCH NAUCZYCIELI ORAZ O WSPANIAŁE I CENNE PRZYJAŹNIE. SPRAW BY TEN ROK BYŁ DLA NIEJ ROKIEM ŁASK I BŁOGOSŁAWIEŃSTW, WYPROŚ DLA NIEJ MARYJO WIARĘ I MIŁOŚĆ DO JEZUSA. AMEN
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Dziękuję Ci Matko Boża za Twoją stałą obecność w moim życiu i nieustanną pomoc. Dziękuję Ci za szkaplerz święty, który noszę. Dziękuję Ci za to, że niestrudzenie prowadzisz mnie do Jezusa, upominasz i wskazujesz drogę do zbawienia. Proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny : męża Piotra, synów Łukasza i Szymona oraz córki Marty. Niech zawsze w naszym życiu wypełnia się Święta Boża Wola a otrzymywane łaski procentują przyczyniając się do powiększania Bożej Chwały. Barbara
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O WIERNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ NA OBRANEJ DRODZE ŻYCIA
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie moich rodziców, którzy się rozstali, aby mogli doświadczyć Bożej łaski i naprawiać swoje życie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Zdanie egzaminów poprawkowych przez córkę Martynę.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Przenajświętsza Panienko zwracam się do Ciebie o wstawiennictwo przed naszym Panem by nadchodzący rok szkolny i akademicki były dla moich synów rokiem mądrej i wytężonej pracy, która przyniesie dobre owoce. Proszę także o wstawiennictwo w ustrzeżeniu ich przed pokusami i zniewoleniami współczesnego świata, zwłaszcza przed wszelkiego rodzaju używkami. Niech Aniołowie Stróże strzegą ich dróg a Duch Święty umacnia w wierze i wierności Bogu i Kościołowi.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O dobry rok szkolny dla syna, bratanków i siostrzeńców
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Oblubienico Ducha Świętego Proszę Ciebie o rozeznanie przedmiotów maturalnych, które mam zdawać na maturze. Proszę Ciebie o jasną, ewidentną odpowiedź co do biologii, która mam zdawać. Pokieruj moim życiem, abym wypełniła wolę Twojego Syna.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko z Fatimy! Proszę Ciebie ja, Karolina i moja siostra Oliwia o dar pracz dla mojej mamy Danuty, aby mogła wypełniać wolę Twojego Syna, a przez to była szczęśliwa. Proszę Cię o to, bo bardzo długo na nią czekamy i wiesz ile cierpienia i trudu przeszłyśmy. Wierzę, że będziesz to nasze poświęcenie miała na uwadze.
Karolina
 

Świeca wieczysta
Prosze o laske nawrocenia i prace dla mojego meza Teodora, poprawe i przemiane dla moich dzieci, zdrowie, Boze Blogoslawienstwo i Opieke Matki Bozej dla calej mojej rodziny. Pani Fatimska upros nam Swiatlo Ducha Swietego abysmy rozpoznawali i realizowali w naszym zyciu Boza Wole. Matko Boza, czuwaj nad nami, prosze.
Agata
 

Świeca wieczysta
mojego syna Juliusza i Szymona , nade wszystko za ojca synow o WYRWANIE GO Z RAK ZLEGO DUCHA O DAR TRZEZWOSCI I WYZWOLENIA I WYBAWIENIA, O POKOJ W NASZYCH SERCACH TAKZE ZA MNIE O LASKE WYBACZENIA KRZYSZTOFOWI, MAMMIE I WSZYSTKI M A A TAZKE SOBIE, O DAR I LAKSE BOZEGO MEZA I DOBRA PRACE , DLA SYNOW O LATWOSCW NAUCE A DLA MNIE LATWOSC W ANUCE ANGIELSKIEGO I ROZWIAZNIE SPRAW Z MIESZKANIEM , DOBRA BOZA PRACE
Gosia
 

Świeca wieczysta
Matko Najświetsza Maryjo prosimy o modlitwę Jadwigę Wierzbicką z Ostrołęki z ulicy Turskiego 3 że wyzdrowiała z kręgosłupa i znogów na zawsze prosi wnuczek babci Jadwigi
Sebastian
 

Świeca wieczysta
Proszę Matkę Bożą ,wszystkich Aniołów i Świętych o wypraszanie obfitych łask Bożych potrzebnych każdemu z osobna , za mnie i moją rodzinę do siódmego pokolenia , za kapłanów na całym świecie , za Polskę , za cały wszechświat który stworzył dobry Bóg, za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać...
Mieczysława
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Najświetsza dziekuje za wstawiennictwo u Boga za mną i moim małżonkiem, proszę gorąco czuwaj nad nami i proś Boga o łaskę odpuszczenia grzechow naszych, o zdrowie, o wiare. Gorąco proszę o wiarę dla syna, o pomoc w znalezieniu przez niego dobrej pracy.
Janina
 

1 |
...
 874 |
 875 |
 876 |
 877 |
 878 |
 879 |
 880 |
 881 |
 882 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019