Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Za mego podopiecznego Damiana.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Hani Gudra
Agnieszka i Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o łaskę miłości, dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jestem już gotowa, by spełniać się w roli dobrej żony i matki. Proszę Matko Najświętsza spraw, by ten rok był przełomem w tej kwestii. Wysłuchaj moich próśb i daj mi siłę. Bóg zapłać. Amen
Andrea
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
o zgodę i miłość w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarła mamę Chrobok Maria 22 lipca
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za zmarłą Marię Chrobok
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O uratowanie przed rozwodem malzenstwa Edyty i Marka zamiast rozwodu przebaczenie i pojednanie
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z żoną Magdaleną.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę zdrowia duszy i ciała oraz zdanie egzaminu przez ręce Maryi
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo błagam uzdrów moja Kolę , aby nie musiała mieć operacji.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
o Opiekę Bożą i pomoc w trudnych sytuacjach dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za górników
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża , dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe łaski otrzymane dzięki Twojemu wstawiennictwu u Jezusa Miłosiernego. Ty umiesz uczynić możliwym to, co wydaje sie być niemożliwe , dlatego w Tobie pokładam nadzieję i proszę Cię wstaw się u Jezusa Miłosiernego i: ? wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, spraw aby w naszej rodzinie zawsze panowała miłość, zgoda i szacunek do drugiego człowieka, w szczególny sposób proszę Cię o zdrowie dla taty ? pomóż nam pokonać wszystkie kłopoty i problemy finansowe, zabierz długi, daj pewność i stabilność dnia powszedniego; ? daj nam Wszystkim pracę, która pozwoli nam godnie żyć ? pomóz mi znależć dodatkowe zródło dochodu ? oddal ode mnie samotność i pomóż mi znaleźć dobrego i kochającego męża, ? wyproś mi łaskę rozwiązania i pozytywnego zakończenia wszystkich toczących się spraw administracyjno-sądowych związanych z poprzednią firmą, ? weź pod swoje skrzydła firmę stolarska taty i naszą firmę transportową wyciągnij je z kłopotów finansowych, roztocz swe panowanie nad nimi, niech za Twoim wstawiennictwem rozwijają się na chwałę Bożą wg. zamiarów i planów Bożych. ? wypraszaj blogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Bartka i Agaty, którzy przygotowują się do sakrametu małżeństwa Matko Boża, patronko w sprawach trudnych - wstawiaj się za nami Matko Boża, patronko w sprawach niemożliwych - upraszaj za nami Matko Boża, patronko w sprawach beznadziejnych- bądź orędowniczką w rozpaczliwych trudnościach za nami Wstawiaj się nadal u Pana Naszego za nasza rodziną i wypraszaj nam potrzebne łaski, zdrowie, siły i dary Ducha św. S.S.
Sławomira
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mamo. Proszę Cię za Twoim duchowym synem, o. Damianem. Proszę bądź przy nim w czasie jego odpoczynku. Wzmacniaj jego siły fizyczne i duchowe. Uproś u Swego Syna moc błogosławieństwa dla niego. Niech Jezus przepełnia jego serce miłością dającą szczęście. Spraw, by bezpiecznie powrócił z urlopu.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Modlmy sie o wiare, nadzieje i milosc.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosím o modlitbu za mě, aby mi Pán dal sílu při všech zkouškách a těžkostech, které mě v závěrečném ročníku na vysoké škole čekají. Prosím také za úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek. moc děkuji.
Lena
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie Lee Ryana na wiarę katolicką.
Marzena
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie Duncana Jamesa.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o nawrócenie Oli, Kasi, Karoliny, Michała, Laury, Natalki, Ksawerego, Mateuszka i Bogdana. Proszę o uleczenie moich problemów zdrowotnych oraz uleczenie Michała z dny moczanowej i jej skutków. Proszę o Bożą opiekę, Boże prowadzenie oraz Boże błogosławieństwo dla nas wszystkich. Ola
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia Alana
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zostanie w mieszkaniu, utrzymanie pracy i odbycie szkolenia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Nigdy nie prosiłam w swojej intencji Matko Boska. Proszę Cię teraz o opiekę Twoją i Syna nade mną, nad moimi wyborami, myślami i decyzjami życiowymi. Poznałam kogoś, kto staje się dla mnie coraz bardziej ważniejszy. Jest człowiekiem wierzącym. Nie chcę tego w żaden sposób zepsuć. Jeśli Bóg postawił go na mojej drodze, pomóż mi proszę być rozsądną. Dokonywałam w życiu wielu złych wyborów, podejmowałam złe decyzję. Teraz wiem, że chcę iść Twoją ścieżką. Być szczęśliwą i dobrą osobą. Tak mi dopomóż Matko Przenajświętsza.
Anna-Maria
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I MARYJNE DLA MAGDALENY I TOMASZA ORAZ ICH NAJBLIŻSZYCH.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Narcyza
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i nieznających Jezusa, i umierających. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę Cię zajmij się moimi sprawami i sprawami moich najbliższych. Bóg zapłać!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie kregoslupa. biodra i lokcia dla syna oraz dobre wyniki badan. Matko Boza Fatimska modl sie...
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA UCZCIWA ORAZ LOJANA I WIERNA . MIŁOSC . DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY ZATORSKIEJ KORCZAK ORAZ ZDROWIE I SIŁE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisław Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby i o znalezienie dobrej pracy. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej Opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, o ciszę w naszym mieszkaniu, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, życzliwość, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w odchudzaniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić .Proszę aby przestała ją boleć pachwina.Pomóż jej.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze daj Asi matczyne uczucia naucz jak opiekować się Patryczkiem Maryjo prosze pomóż jej być jak matka
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Moje sprawy finansowe układają się szczęśliwie
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, bezpieczną podróż i pobyt, opiekę Matki Bożej i Świętych, dary Ducha Świętego,mądrość i miłość dla Piotra i jego rodziny w czasie wspólnych wakacji.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o głębokie i mocne przekonanie o potrzebie szybkiego podjęcia leczenia, terapii i pracy na programie zgodnie z Wolą Bożą, o dobrego Bożego sponsora oraz o łaskę utrzymania trzeźwości.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Boże niech osoby które były mojemu sercu najbliższe cieszą się swoim szczęściem a niech przestaną zatruwac jadem moje życie. Tak trudno pogodzić się z myślą że brat i siostry mogą nie nawidzic mnie i moje dzieci za to że żyje na obczyźnie bo zmusiła mnie bieda a teraz zazdrość wzięła górę. Boże a ja za nimi tyle lat tęsniłam????. Boże daj siłem żyć swoim życiem i już nie tęsknić ????
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, finansami, relacjami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, chęć do życia, powrót na łono kościoła, sakramentalną spowiedź, podjęcie leczenia, dobrą diagnozę, leczenie i Bożych lekarzy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o powrót do pełnego zdrowia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i odpowiednie leczenie oraz o męstwo, mądrość, miłość oraz łaskę przebaczenia i wspólnej modlitwy w relacjach zgodnie z Wolą Bożą.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże niech miłość, spokój, radość i szczęście zagości w moim domy bo mamy już tylko siebie. Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o wysłuchanie mych próśb. Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOSKA FATIMSKA PROWADŹ MOJE DZIECI / MAGDALENĘ I TOMASZA / PRZEZ ŻYCIE DROGĄ PROSTĄ,BEZPIECZNĄ,BEZ ZAKRĘTÓW,ZAWIROWAŃ I WYBOJÓW.BŁAGAM TEŻ O ZDROWIE DLA NICH I ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O ZBAWIENIE DUSZY MOICH DROGICH ZMARŁYCH:ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o przemianę relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mojej rodziny, o uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich powrót do Boga, proszę o stałą pracę z godnym wynagrodzeniem dla mojego brata, o niebo dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za doświadczone dobro i Boże dary oraz o uwolnienie od złych skłonności dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię pomóż mojej rodzinie, Wstaw się za nami u Swojego Najukochańszego Syna. Pomóż nam spłacic wszystkie długi które posiadamy i proszę żeby mój mąż ojciec dwójki dzieci mogł być częściej z nami.Kochamy Go a każde rozstanie z powodu wyjazdu za granice sprawia nam ogromny ból.Błogosław nam Maryjo i Bądz z nami w każdej sekundzie życia.Dziękuję za wszystko i niech Będzie Uwielbiony Twoj Syn Jezus Chrystus
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego syna i jego wybranki i pracę dla syna i trzeźwość dla wujka i syna i wszystkich tych których mam w sercu swoim rozwiaz Maryjo moje problemy finansowe prosze nie zostawiaj mnie proszę wszystkich tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE Maryjo moich rodziców i rodzeństwo i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę i ci którzy mnie prosili o modlitwę i za wszystkich ludzi biednych, za księży i za wszystkich nauczycieli i wladze o madrosc rozwage Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen św Michale archaniele ratuj nas strzeż Maryjo moje dzieci weź pod swój płaszcz matczyny BŁAGAM i mnie i mojego męża i moich rodziców i rodzeństwo i wszystkich krewnych znajomych przyjaciół a wrogów precz oddal.za wszystkuw dusze w czyśćcu cierpiace.
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili i Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o nawrócenie,przemianę serc;uwolnienie od zła, grzechu,perfekcjonizmu,kontroli,nieczystości,okultyzmu, chorób nieuleczalnych, niewiary;uzdrowienie duszy, psychiki,ciala,relacji ;oczyszczenie, uleczenie poranionych serc oraz Twoją ,Matko,opiekę ,nad Martyna i jej bliskimi.Maryjo,prowadź nas do Syna Swego.Dziękuję Tobie za wszystko.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Najswietsza Panienko za opieke w czasie wielkich podrozy mego syna! dojechal szczesliwie!DZIEKUJE! Teraz jest sam w obcym swiecie, chron go nieustannie! badz przy nim w dzien i w nocy! oslaniaj Swym Plaszczem Opiekunczym od zlego. Daj mu zdrowie i sile! Spraw by mial wokol przyjaznych i zyczliwych ludzi. Spraw, by dni, ktore ida byly dla niego szczesliwe! !Wdzieczna zawsze matka
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka. Maryjo pomóż Pawłowi na nowym stanowisku pracy
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji moich braci, o znalezienia pracy, za dusze cierpiące w czyśćcu oraz o pokój na świecie i za misjonarzy i misjonarki
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za każdą chwilę mego życia, przepraszam za moją grzeszność. Panie dziękuje za moją rodzinę i za Twoją opiekę nad naszą Ojczyzną - Polskę. Przepraszamy, dziękujemy i prosimy o dalszą opiekę.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia dla Alana
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas, czas wakacji, czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót syna z obozu oraz proszę o szczęśliwą podróż na wakacje !!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka w czasie pobytu na obozie sportowym, szczęśliwą podróż i powrót do domu!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże i Matko Boża, proszę o znalezienie pracy, w której będę spełniony i o znalezienie mojego miejsca na Ziemi. Proszę o zdrowie dla mojej Rodziny i dla ludzi, których spotykam na co dzień. Dziękuję za wszelkie uzyskane łaski.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze o zdrowie dla mojej corki Joanny aby zaczęła jeść i przybrała kształtów kobiecych aby już nie chudła błagam Maryjo pomóż
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji proszę jeszcze o modlitwę abym zdobyła pieniądze na wszystkie swoje długi, żebym wszystko spłaciła i kupiła swoje mieszkanie. Błagam żeby moje życie nabrało blasku, żebym żyła szczęśliwie z kochanym mężczyzną szczęśliwa i kochana. Błagam abym wygrała w lotto pieniądze i kupiła swoje mieszkanie w warszawie . Proszę żeby moja siostra wyzdrowiała a ja żebym się nie pociła i nie śmierdziała. Proszę też żebym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała. Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego podopiecznego Damiana.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół oraz sąsiadów , o pokoj w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę dla mojego syna Rafała o miłosierdzie błogosławieństwo Boże wstawiennictwo łaskę pomoc w rozwiązaniu problemow z jakimi zmaga się codziennie Dziękuję za modlitwę Bóg zapłać
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy Ewy
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża prosze o zdrowie mojego męża Ariela aby jego serce było zdrowe i wyniki badań to potwierdziły i aby żył w zdrowiu i szczęściu z nami
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za wydłużenie mojej wydolności oddechowej. Bym nie miała zadyszki podczas mówienia. Matko Przenajświętsza wstaw się za mną. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodzeństwo, rodziców, babcie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania , aby wytrwał w postanowieniach i odrzucił całkowicie narkotyki .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie janusza,rodzicow krystyne i antoniego zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow, kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich,borawskich,chrostowskich,karwowskich,chrzanowskich, chojnowskich,dabrowskich,konopkow,pienkowski mieczyslaw,wiszowatych,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski andrzej,kazimierz tomaszewski,rogacien aleksander,edward-wanda krzesniakowie,szczuka jozefa,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.wesoly,zofia bielarczyk,s.eufrozyna modzelewski gustaw,dziwisz stanislaw,kaczorowscy,wojtylowie,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o łaskę uwolnienia, uzdrowienia, nawrócenia i sakramentu pokuty, o światło na okres studiów, o uwolnienie od złych znajomych, o prawdziwą przyjaźń.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre relacje w pracy, dobry plan lekcji, i zjednoczenie z Chrystusem dla Iwony i Krzysztofa oraz nawrócenie grzeszników i dary Ducha Świętego.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych i Igora , aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu i nie skakał po podłodze. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmocny, Jezu Miłosierny , Mateńko Nasza Najukochańsza , Duchu Święty proszę Was z serca całego o błogosławieństwo i opiekę nad Martynką. Dziękuję za wszelkie łaski i wysłuchanie naszych próśb o uzdrowienie jej duszy ducha i ciała, o jej powrót do życia. Boża Opaczności obdarz ją człowiekiem ,w przyszłości mężem, który by ją kochał, szanował , którego by ona kochała i by żyli w wierze i szczęściu.Proszę Cię Boże natchnij Ją Duchem Świętym , aby nabrała sił, wiary w siebie. Dziękuję z całego serca za opiekę i szczęśliwe ukończenie studiów przez Martynkę. Proszę o łaskę pracy dla Martynki. Kocham Was z serca całego i wierzę w Waszą miłość i miłosierdzie do słabego człowieka. Boże proszę miej to dziecko Martynkę w opiece prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby napisał pracę magisterską . Daj Boże aby obronił pracę magisterską oraz znalazł pracę w swoim zawodzie i mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Spraw Boże aby Dawid szanował Martynkę. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż jej Ojcze Niebieski, bądź jej Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
o pomoc w trudnych sytuacjach i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Najświętsza proszę o łaskę przebaczenia, o mocną i prawdziwą wiarę, o piękną miłość między nami z Łukaszkiem i sakramentalne małżeństwo zgodnie z wolą Pana Boga. Proszę o przemianę serca, nawrócenie i wiarę dla niego. O uwolnienie od nałogu palenia Łukasza, Bartka i Elżbietę. Proszę Cię Matko Boża o pomyślne rozwiązanie wszelkich spraw materialnych i mieszkaniowych. Matko Najukochańsza proszę chroń Łukaszka od wszelkiego zła i niebezpieczeństw. Dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski i ciche cuda. Dziękuję za miłosierne otarcie moich łez. Dziękuję za przygarnięcie mnie w ramiona i wyproszenie innej łaski Bożej. Maryjo, Matko moja ukochana Okryj nas płaszczem Twojej miłości, weź nas pod Twoją obronę, uproś światło i napełnij Twoim pokojem. Bóg zapłać. Amen
Andrea
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019