Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i za córki. O zdrowie, Opatrzność Bożą i błogosławieństwo. Najświętsza Maryjo, św. Józefie módlcie się za nami.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o lepsze relacje między mną a Magdą, o łaskę zgody, by zapanowała na nowo przyjażn między nami.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
BŁAGAM O DAR UZDROWIENIA MOJEGO SYNKA OLAFA, O WSTAWIENNICTWO W MODLITWIE! DZIĘKUJĘ ZA MOJĄ CUDOWNĄ RODZINĘ! OBDARZAJ NAS ŁASKAMI O PANIE!MIEJ NAS W OPIECE NA WIEKI WIEKÓW. BÓG ZAPŁAĆ!
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w powrocie do utraconej pracy i pozytywne rozwiązanie spraw finansowych,sądowych,komorniczych.
Julian
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM aby JEZUS Chrystus mial w opiece moje dzieci i męża i rodziców moich i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen JEZU TY SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie wam oddaję wszystko co moje serce kryje i sama siebie amen moją ciocie i jej syna i wszystkie jej sprawy
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze sw pamięci Jana Pacławskiego tesc Jana Paclawskiego dziadziu i Jan Markiewicz i za wszystkich zmarlych Janów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla Marcina i Stanisława i opiekę nad nami.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o awans dla syna i uzdrowienie kregoslupa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska dziękuję ci za dar macierzyństwa.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece wszystkie małe,bezbronne dzieci krzywdzone przez rodziców. Matko Fatimska proszę o opamiętanie dla tych rodziców.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece Elę,by wyniki badań wyszły dobrze.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza miej w opiece mojego męża podczas wyjazdu, przyprowadź go szczęśliwie do domu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie mojej relacji z chłopakiem i piękną i czystą miłość dla nas, przeżywaną z Panem Bogiem,o pomyślne zdanie przez niego egzaminów, dary Ducha Świętego. Jezu ufam Tobie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O przymnożenie miłości bliźniego, naprawienie trudnych relacji, odpoczynek w czasie urlopu, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o łaskę zdrowia dla Genowefy, by wróciła do zdrowia po udarze.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę zdrowia dla Mateuszka. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze zmarłych Karolina Pacławska Jan Pacławskiego Karolina Pacławska Jan Pacławski Weronika Pacławska Ryszard Pacławska Jerzy Lewandowski Czesław i Teofila Pawliszyn i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i ks kanonika Jana Markiewicza i wszystkich zmarlych księży.
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Wszystko oddaję TOBIE Jezu co moje serce kryje pomoz mi i proszę o zdrowie dla ks Franciszka Czarneckiego i ks Wojciecha i Jakuba i Stanisława i za tych wszystkich którym obiecałam modlitwę amen
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego ukochanego syna o jego nawrócenie proszę Cię ogromnie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen o prace dla młodszego syna i o trzeźwość w domu i pomoc dla cioci i jej syna i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen
Mama
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o pomoc w znalezieniu pracy
Agnieszk
 

Świeca siedmiodniowa
Za Bogusława, Grażynę, Macieja i Wiesławę o łaskę zdrowia duszy i ciała.
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego Tate Tadeusza z okazji Dnia Ojca.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i zgodę w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę, w intencji szybkiego powrotu do zdrowia, proboszcza mojej parafii. Proszę również o łaskę poprawy mojego zdrowia oraz trudnej sytuacji w pracy i w intencjach znanych Bogu. Serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, męża i mojej o błogosławieństwo i opiekę, o dary Ducha Świętego i pomoc w wiadomych Bigu sprawach. Bog zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Dopomóż mi w moich zgryzotach daj mi siły i pomocy
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Maria Chrobok która przestała chodzić. Dziękuję
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca wieczysta
O Łaskę zbawienia mojej duszy, zmarłych Rodziców i zmarłych Rodziców Chrzestnych.I wszystkich zmarłych z mojej Rodziny. Katarzyna Oracz.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Jana Kowalskiego z okazji dnia ojca i imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę przemiany serca i nawrócenie
Wieslawa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za bezdomnego Jacka, ktorego duchowo adoptowalam o przemiane jego serca i potrzebne laski.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Proszę o błogosławioną i szczęśliwą podróż dla syna!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka w czasie pobytu na obozie sportowym, szczęśliwą podróż i powrót do domu!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xxx
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby oraz o znalezienie dobrej pracy, proszę za Dominikę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej oraz za moich bliskich o zdrowie i potrzebne łaski. Miej nas zawsze w swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za mnie.. bym nauczyła się mówić z podniesionym podniebieniem i podparciem oddechowym. Miałam zabieg usunięcia guzków jeśli nie nauczę sie mówić nie napinając strun głosowych guzki powróca .. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowe potomstwo dla małżeństwa Marty i Marcina.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie, siłę i wytrwałość w walce z chorobą alkoholową. O znalezienie dobrej pracy, uczęszczanie na terapie i meetingi AA oraz pokorę i nieuległość wobec pokusy alkoholowej.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary dla żony Magdaleny.
Michał
 

Świeca trzydziestodniowa
Święty Boże,Święty mocny za przyczyną Matki Twojego Syna proszę o Łaskę zdrowia dla żony i córek oraz znalezienie pracy .Dziękuję za otrzymane Łaski i wszelkie dobro.Dziękuję za modlitwy i wszelkie przejawy dobroci .Bóg zapłać.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o pomyślność, pomoc w pracy i wytrwałość. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza i bezpeczenstwo dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Proszę pomóż mi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O POKOJ W MOJEJ RODZINIE!!!!
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
O pokorę, pokonanie trudności, zjednoczenie z Chrystusem, nawrócenie Katarzyny i Krzysztofa, dobrą śmierć dla Iwony.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się o Boże Miłosierdzie i wieczną szczęśliwość w Domu Ojca dla dusz S.P. Zmarłych: Janiny Feliksy Michała Kurek: Kazimiery Piotra Marianny Jerzego Pawła Tadeusza Teresy Heleny Jana Edmunda Teresy Męzińskich: Heleny Hieronima Wacława Rolczyńskich; Jana Korczaka; Teresy Marka Zygmunta Gałązków; Michała Szczepkowskiego; Pawła Tarasiuka; Edwarda Klimaszewskiego, dusz w czyśćcu cierpiących i wszystkich Zmarłych z Rodziny. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Proszę o Zdrowie Moich Przyjaciół Anny, Bartłomieja, Szymona, następnego Dziecka Które jest w Drodze, a Także o Moje Zdrowie dla Macieja, a przy Okazji Dla Nas Wszystkich o Opiekę Twoją i Boże Błogosławieństwo na Każdy Dzień.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boża proszę Ciebie o rozwiązanie problemu jakim jest brak ojca chrzestnego dla mojego wnusia Antosia. Rozwiąż ten problem bo już nie mam sił na te ludzkie głupoty. Błagam i proszę z całego serca. JADWIGA
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze Cie o pomoc w problemach finansowych
Marzen
 

Świeca siedmiodniowa
Za krzysztofa który ma jutro ważna sprawe sądowa by poszło po jego mysli
Ewe
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Byśmy nie musieli martwić się o środki na ukończenie szkoły syna, Aby naszemu synowi powiodło się w szkole i szczęśliwie w zdrowiu ukończył szkołę i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O SPOKÓJ DUSZY MOICH NAJDROŻSZYCH ZMARŁYCH:ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za corke o dobrego meza i bezpieczenstwo.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa,przemianę mojego męża,aby szedł drogą zgodnie z Bożym porządkiem. Aby zostawił kochankę a złączył się ze mną i synem, abyśmy przebaczyli sobie wszystko co nas zabolało.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za opiekę nade mną podczas operacji i rehabilitacji, za Twą opiekę nad naszą Ojczyzną ziemską i za każdą chwilę życia na ziemi.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szcześliwą podróż do Fatimy dnia 28 czerwca 2019, oraz o to aby Maryja odpowiedziałą mi czy mam isc w żucie zakonne oraz o wewnetrzne uzdrowienie . Oraz o pokoj w domu rodzinnnym i miłość.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji poukładania wszystkich spraw, wyjścia z problemów ginansowych dla całej naszej rodziny i dziękuję za wszystkie otrzymane dotychczas łaski!
Darek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja mamę Ewę o uzdrowienie z nowotworu.
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Koli.
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Znajdż mi proszę pracę i pozwól zostać w mieszkaniu. Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
BLAGAM O NAWRÓCENIE utraconej WIARY Piotra. Z prośbą o uzdrowienie dla Niego i całej naszej rodziny. Błagam również o wszelkie łaski dla mojej siostry Karoliny i jej męża Bartosza aby doczekali się upragnionego potomstwa.
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
Z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Piotra.Proszę o modlitwę za Niego.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu, dobre oceny dzieci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie dla mnie po wyjsciu ze szpitala. Maryjo otocz mnie swoja Matczyna miloscia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje bardzo za otrzymane łaski, bardzo proszę o łaskę zdrowia dla mnie, mojej córeczki i moich najbliższych. Proszę żeby na mojej drodze pojawiła się prawdziwa miłość, która pozwoli mi uwolnić się od przeszłości i pozwoli odzyskać radość życia. Proszę aby ojciec mojego dziecka się ogarnął i nie robił trudności mnie i mojej córeczce a kobieta pod której wpływem jest zniknęła z jego życia. Jezu Ty się tym zajmij. A
Anetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matce Bożej
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
za janusza grzesznika,rodzicow krystyne i antoniego zmarlych kristine-10 letnia zamordowana dziewczynke,szczukow,kossakowskich,kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich,karwowskich, borawskich,chrzanowskich,konopkow,wiszowatych,pienkowski mieczyslaw,dabrowskich, chojnowskich,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski,kazimierz tomaszewki,rogacien aleksander,edward i wanda krzesniak,zofia bielarczyk,dziwisz stanislaw,s.eufrozyna,piotr bronislawa mokrzycka,abp.szczepan wesoly,modzelewski gustaw ,jozefa szczuka
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o dalsza modlitwe odnosnie pozytywnego przebiegu z naszym mieszkaniem o ktore sie staramy
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili oraz Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla moich córek, męża i dla mnie. Opiekuję się moimi dziećmi w każdej chwili, chroń je przed złem i niebezpieczeństwami. Proszę o opiekę nad moim domem, bądź zawsze w nim. Proszę o zdrowie moich nóg i kolana. Proszę o spokój i stabilizację w pracy, o mądre podejmowanie decyzji, o mądrego i pracowitego naczelnika.
Magda
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji pokutnej polskiego narodu. Zadośćuczynienia i wynagradzania Matce Bożej wszelkich zniewag jakich doświadcza.
Fabian
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego meza w tym roku, dar potomstwa, dostanie sie na studia, dar szkoly dr, prce amen
Wierzaca
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko miej w opiece naszą rodzinę i doprowadz do Najwyzszego bliskich zmarlych
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgoisa
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019