Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w trudnej sytuacji życiowej...
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii, Żanety i Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O światło ducha świętego dla Wiesława o dobre zakończenie spraw niech nim kieruje mądrość Boza proszę Jezu Ty sie tym zajmij ty wszystko wiesz najlepiej.
Rodzice
 

Świeca siedmiodniowa
o uwolnienie z nałogu alkoholizmu dl Haliny i potrzebne łaski dla rodziny o nawrócenie dla Jacka i potrzebne łaski dla rodziny o dobrego męża dla Kamili i dobrą żonę dla Huberta
S Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo pomóż mi cie przeblagac jak tomam powiedzieć żeby nie zaszkodzic ty wszystko wiesz najlepiej ratujcie nas Jezu Maryjo Józefie św przed zlymi ludzmi i zlem tego swiata rozwiąż to co po ludzku niemożliwe.
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko moja błagam pomóż Joli wyjść z długów i żeby nie została z córką bezdomna
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o modlitwę żeby Grzesiek pokochał znowu Jolę i żeby byli razem.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Matko Kochana daj zdrowie moim rodzicom. Proszę żeby byli zdrowi i szczęśliwi. Kocham ich i chcę żeby żyli długo i szczęśliwie.Przepraszam za wwszystko ale błagam wysłuchaj mnie.Zlituj sie.Niezostawiaj nas.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Moniki i Elwiry o dobry wyniki badań.Jezu TY SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie
Ufam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Valentin (94) który odchodzi do domu Ojca.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Nie wiem jak to wyrazic bo to ciężka sprawa sądowa ale uchron Maryjo od zlego przemien serce tego człowieka przecież nie muso tak robic strzez mojego syna przed zlymi ludźmi .Ty najlepiej wszystko widzisz i wiesz dobra Matko Boga i ludzi na ziemi ojcze Wenanty Katarzyńcu ukochany przyjacielu prosze modl sie za nami do Boga ojca wszechmogącego w niebie Janie Pawle II wołam Cię ojcze Pio wołam Cię pomóż sw Michale archaniele ratuj nas wszyscy świeci i św Boże módlcie się za nami do Boga ojca wszechmogącego Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie.
Rodzice
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
ŻEBRZĘ O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH,O ZDROWY ROZSĄDEK I ŻYCIOWĄ MĄDROŚĆ DLA MACIEJA,A TAKŻE O SPOKÓJ DUSZY DLA:ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW.PANIE SPRAW BY U STERÓW WŁADZY ZNALEŹLI SIĘ LUDZIE O ZDROWYCH UMYSŁACH.NIECH USTANĄ WSZELKIE WOJNY I ZOSTANIE WYNALEZIONY SKUTECZNY LEK NA RAKA!!!BOŻE BŁOGOSŁAW ZWYKŁYM,PROSTYM LUDZIOM W ICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z PRZECIWNOŚCIAMI LOSU.UKRÓĆ SAMOWOLĘ RÓŻNYCH OSZOŁOMÓW KTÓRZY DZIAŁAJĄ NA ZGUBĘ LUDZKOŚCI.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o ratunek dla naszego małżeństwa o przemianę serduszka żony by nie niszczyła naszego małżeństwa nie rozbijała naszej rodziny Matko Boża Pomóż
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza,błagam o nawrócenie,przemianę serc,uwolnienie, occzyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała,relacji oraz Twoją opiekę nad Martyna i jej bliskimi każdego dnia.Prosze o pomoc w wyjściu z ciemności,lęku,z grzechów.Prosze o odpowiedzialność,samodzielność, dojrzałość,pracowitość,silna wiarę,empatię,ducha sluzby dla córki.Maryjo,bądź nam Matką. Prowadź do Jezusa ,Syna Swego.Naucz nas kochać.Strzez naszych sumień.Pomoz walczyć z szatanem.Zawierzam Tobie moja rodzinę. Dziękuję, Matenko,za wszystkie laski i opiekę nad nami każdego dnia. Proszę za duszę śp Wojciecha i Janusza.Dziekuje Siostrom za modlitwę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie Kamili S.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zgode, milosc i jednosc w mojej rodzinie na wzor Swietej Rodziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą radość i pokój, nawrócenie grzeszników, pomoc w relacjach rodzinnych i zawodowych, powstrzymanie ataków zlego ducha, przymnożenie wiary, nadziei i miłości.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświetrza błagam Cię o łaskę uzdrowienia z chorób dla mojej córeczki.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich stóp, bólów głowy. Matko Boża, zaopiekuję się mną. KochaneSiostry proszę o wsparcie modlitewne w mojej intencji.
Krysia
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszystkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła pieniądze na wszystkie swoje długo zwłaszcza te u siostry . Błagam żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie i mieszkała jak normalny szczęśliwy człowiek . Błagam żebym zaczęła żyć na wysokim poziomie a nie ciagle w biedzie . Proszę tez żeby moje życie nabrało blasku , żebym spotkała cudownego faceta który będzie mnie kochał szanował i rozpieszczał i żebym była z nim szczęśliwa . Proszę żeby mi już nigdy nie brakowało pieniędzy i żebym spłaciła kredyty i pożyczki które mam i żebym się nie zadłużyła . Proszę tez abym się nie pocila i nie śmierdziała i żebym w pracy miała duże utargi i przez to dużo zarabiała . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze za moja córkę Joanne aby byla dobrym człowiekiem o dobrym sercu pomóż jej matuchno w tych trudnych chwilach aby nikt jej nie skrzywdził aby miała u swojego boku kochającego dobrego opiekuńczego człowieka który zostanie jej mężem
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Za moje dzieci: Mikolaja, Kingę i Jagodę, zeby odnalazly Ducha Świętego w sobie, który im pomoze w uzyskaniu dyplomów szkoly średniej, powodzenia w stażu i rozpoczęcia studiów lub podjęciu dobrej pracy. Proszę Matko wysłuchaj prośby mojej. Jak również za mnie, proszę daj mi zdrowie i dobrą pracę. Dziękuję z calego serca.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko miej w opiece nasza rodzinę a zmarłym uproś zbawienie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Duch Św. miłość, zrozumienie i przebaczenie w mojej rodzinie, oraz o Bożą pomoc w moich bardzo poważnych kłopotach i problemach finansowych.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Panią Fatimską o łaskę zdrowia dla Radosława i jego szczęśliwą operację.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Za grupę zawierzenia Matce Bożej
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wi?domych. ??g z??l??.
Olek
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o dobrą pracę i o dobre zdrowie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania , aby wytrwał w postanowieniach i odrzucił całkowicie narkotyki .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie Lilianki i wszystkich moich dzieci i wnuczat. Proszę z serca o modlitwę. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie od nalogow i uzdrowienie z raka gardla dla Pawla-meza kolezanki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko pokaz mi drogę, wskaż proszę właściwy kierunek proszę.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy dziękuje Ci za łaskę ocalenia życia mojego brata Patryka i za pomyślny przebieg operacji jednocześnie błagam o szybki powrót do zdrowia bez żadnych komplikacji. Błagam
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowego dzidziusia i prawidłową ciążę córki Martynki. Maryjo błagam o pomoc. Amen
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
zmarłych kossakowskich,borawskich,chrzanowskich,chrostowskich,szczukow,karwowskich, konopkow,pienkowski mieczyslaw,dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich, niecikowskich,mroczkowskich,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.andrzej duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien Aleksander,edward-wanda krzesniak,zofia bielarczyk,stanislaw dziwisz s.eufrozyna,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.wesoly,modzelewski gustaw, zofia szczuka zyjacych grzesznika Janusza,krystyne i Antoniego,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matulu, proszę o uzdrowienie z nowotworu dla Eli, o uwolnienie od złości i niewybaczenia dla Krystyny.
Mał
 

Świeca siedmiodniowa
O opamiętanie się szwagra miej Matko w swej opiece tę rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o znalezienie stałej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z ca łych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas, czas wakacji, czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót syna z obozu oraz mojej rodziny z wakacji!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony, syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Aby naszemu synowi powiodło się w zawodzie i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Roberta
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Za mojego syna i wnuka zeby sie nawocili do BOGA I podjeli prace Bog zaplac
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót Grzegorza do zdrowia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót Anny do zdrowia.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Pomóż mi znaleźć szybko dobrą pracę i proszę Cię o dobrą pracę i o wyjazd do sanatorium i o znalezienie dobrego męża. Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę Cię o łaskę uzdrowienia z cukrzycy,tarczycy i innych chorób które mnie gnębią o miłosierdzie Boże aby Twój Syn a nasz Pan przebaczył mi moje grzechy o łaskę dobrej śmierci i życie wieczne.Twoja córka Anna.
Anna
 

Świeca wieczysta
Najdroższa Mamusiu, proszę Cię o łaskę otwarcia serca na miłość Twojego Syna przez Mateusza i Patryka. Proszę wyjednaj dla nich możliwość poznania i przyjęcia Miłosierdzia i daru Zbawienia, które jest w Jezusie.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mamusiu, proszę Cię o łaskę otwarcia serca na miłość Twojego Syna przez Mateusza i Patryka. Proszę wyjednaj dla nich możliwość poznania i przyjęcia Miłosierdzia i daru Zbawienia, które jest w Jezusie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby nowy rok byl dobry i blogoslawiony.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mamy Elżbiety, która ma tętniaka w głowie.Proszę o uzdrowienie duszy, ciała i serca męża Artura, żeby uwolnił się od nienawiści i przestał ranić bliskich.Niech w jego sercu zamieszka dobro, pokój i miłość. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla synka Stasia.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Kingi Konrada Edyty Krzysztofa Arka Mamy o powrót do zdrowia
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
Za powrót do zdrowia brata.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodzinę Adamczyk
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach.Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla moich wnucząt; Natalii i Tymona Langierów oraz Ich rodziców.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę w intencjach tych które mam w sercu
Prosba
 

Świeca wieczysta
O uwolnienie Krzysztofa z okultyzmu ,z niewoli diabelskiej jego szczere nawrocenie i trwale o uzdrowienie go z homoseksualizmu o nawrocenie mojej rodzine ,obrone Pani Fatimskiej i jej ochrone i ukrycie w jej niepokalanym sercu mojej rodziny oraz o laske dobrej smierci dla nas POD TWOJA obrone UCIEKAM SIE PANI FATIMSKA AMEN
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam pomóż mi Najświętsza Maryjo o pomoc w nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
o laske uwolnienie syna Krzysztofa z okultyzmu i jego nawrocenie
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
O uwolnie mojego syna Krzysztofa z okoltyzmu ,laski mu potrzebne i obrone naszej rodziny
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze pomóż Joannie i Marcinowi aby ich miłość była czysta i budowana na skale aby przezwyciężyła wszystko niech Marcin zacznie się bardziej starać niech stworzą kochająca sie rodzine katolicka Maryjo pomóż im i doprowadź ich do ołtarza
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie kregoslupa dla syna.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej, dobrej pracy.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
o łaski zdrowie i zgodę w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O cudowne nawrócenie dla Zdzisława
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo,wysłuchaj błagania mego i uzdrów Marcina. Proszę Cię ze wszystkich moich sił.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki oraz dobre oceny córki i syna. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Błagam jeszcze o modlitwę abym zaczęła życie na wysokim poziomie , żebym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zaległości i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Błagam żebym w końcu była szczęśliwa w ładnym mieszkaniu . Proszę tez aby moje życie nabrało blasku , żebym poznała cudownego faceta z którym będę kochana i szczęśliwa i który bedzie mnie rozpieszczał i kochał . Proszę aby te święta były miłe i wyjątkowe . Błagam tez żebym się nie pocila i nie śmierdziała . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Moniki wszystko co jej serce kryje oddaję TOBIE
Ufam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę BŁAGAM o nawrócenie mojego ukochanego syna Jezu Ty sie tym zajmij juz moja dusza mowi ze trace nadzieję potem pomyślałam że nie piddam sie oh Jezu moj Ty przenikasz i znasz go Panie ..nie wiem co powiedzieć jak.prosić ..zaprosiłam cie Jezu do mojego domu niech to będzie twoje mieszkanie teraz i na wieki BŁAGAM Cię o cud....zostawiam to tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie
Blagam
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Pani Fatimska ? Proszę Cię o łaskę zdrowia, potrzebne siły do walki, wyleczenie z choroby dla siostry Piotry. Wstawiaj się za Nią u Twojego Syna i wypraszaj szybki powrót do zdrowia.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko by mnie przestał boleć kręgosłup tobie się Matko zawierzam
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boza Fatimska bardzo Cię proszę pomóż mojemu synowi Lukaszowi w dojsciu do zdrowia. Syn choruje na guza mózgu i płuc. Jest po zabiegach operacyjnych i po radioterapii i chemioterapii. Obecnie zle się czuje, ma kłopoty żołądkowe, brak apetytu a także problemy psychiczne związane z chorobą. Błagam Cię Kochana Mateńko w tym trudnym dla Niego okresie. Pomóż Mu dojść do równowagi psychicznej i do powrotu do zdrowia.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Blagam o ratunek dla mojego syna Marcina, niech jego sprawy sie wyprostuja, i wszystko odmieni sie na lepsze, Bog zaplac Jezu ufam Tobie
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie i moich bliskich.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA UCZCIWA ORAZ LOJANA I WIERNA . MIŁOSC . DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY ZATORSKIEJ KORCZAK ORAZ ZDROWIE I SIŁE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mamy żeby nie miała depresji i biegunek, żeby nie bolał ją kręgosłup i żeby usg było dobre. Proszę dodaj jej sił. I żeby się nie pociła. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Maryjo za moja córkę Joanne aby nie ulegała złemu i nie brnęła w grzech prosze aby podjęła właściwe decyzje i pokierowała swoim życiem właściwie mądrze i z miłością w sercu z Jezusem u swojego boku aby stała się dobra kobieta porządna madra aby kochała i szanowała rodziców i osoby starsze błagam o modlitwę za nią bo ona się pogubiła a ja już nie nam siły jako matka maryjo wołam pomóż wypedz złego
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót milosci Jakuba do mnie abyśmy mogli byc znów razem i aby pozwolił sobie pomoc
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam cię Matko o uzdrownie z nałogów które nękają moją dusze
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Proszę o pomoc rozwiązywaniu problemów finansowych rodzinnych.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc wyjeździe do Ziemi świętej.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego szwagra i chrzesniaka, ktorzy sa wrogami Kosciola Katolickiego i nie wierza w Boga.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko by mnie przestał boleć kręgosłup tobie się Matko zawierzam
Rafał
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020