Świeca siedmiodniowa
Żeby Grzesiek pokochał Jolę i aby w końcu byli razem
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o łaskę uwolnienia, uzdrowienia, nawrócenia, o światło w podejmowaniu decyzji życiowych, o wiarę, nadzieję i miłość, o łaskę prawdziwej przyjaźni
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Marcina i Natalii. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją siostrę Helenę w dniu urodzin - o zdrowie i uzdrowienie relacji z synem i synową. Bóg zapłać. Urszula.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie poczętego dziecka, ustanie obrzęku i brak wad genetycznych.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i opiekę boża w dniu moich urodzin.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla poczętego dziecka, u którego badanie usg wykazało nieprawidłowości. Oby badanie amniopunkcji nie wykazało wad, a obrzęk płodu ustąpił. O siłę, cierpliwość i wytrwałość w trudnych chwilach dla matki tego dziecka.
Ula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą radość, pokój oraz dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę żeby nie pili alkohol Zdzisława,Anna,Michał , Zbigniew,Michał ,Mag, Piotr , Matko Fatimska proszę dla nich żeby się się opamietali z piciem alkoholu .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o dobrą pogodę i słoneczko i żeby nie było burzy i ulewnych deszczy i wiatru , gradu o szczęście . Matko Fatimska proszę okryj płaszczem swej opieki.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla Marcina, dla mamy i dla Staszka.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, dziekuje za zdrowie Tadeusza.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O radość życia wiecznego dla Janusza.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla calej rodziny
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę w czyścu cierpiące
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja; sp. ks. Kan. Kazimierza Pietrzaka z okazji 3 Rocznicy śmierci wieczną Radość i łaskę Nieba .Proszą Matke Fatimską Parafianie sw. Jana Chrzciciela ,z Rodziną i najblisci. 23.08. 2019.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Blagam o laske zdrowia dla siebie i dla syna Adama o uzdrowienie duszy i ciala,o szczescie v domu i wyzwolenie z nalogu alkoholu.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nar
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za opieke Maryi.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo i siły na czas pracy, o ustalenie warunków pracy zgodnie z Wolą Bożą, o światło w rozeznaniu Bożej woli odnośnie podjęcia kolejnej pracy i zakresu obowiązków.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o głębokie i mocne przekonanie o potrzebie szybkiego podjęcia leczenia, terapii i pracy na programie zgodnie z Wolą Bożą, o dobrego Bożego sponsora oraz o łaskę utrzymania trzeźwości.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, pełnię zdrowia, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, finansami, relacjami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę stwierdzenia nieważności małżeństwa zgodnie z Wolą Bożą, pomoc ludzi dobrej woli oraz głęboką świadomość i gorliwość w podjęciu szybkiego działania.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, podjęcie leczenia, dobrą diagnozę, leczenie, Bożych lekarzy i ludzi wokół oraz o systematyczne życie sakramentalne.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o powrót do pełnego zdrowia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i odpowiednie leczenie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę w intencji Arka o poukladanie relacji małżeńskiej i O miłość w rodzinie
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą radość, pokój, pokonanie depresji, zjednoczenie z Chrystusem, przymnożenie wiary, nadziei i miłości, opiekę Matki Bożej i ogień Ducha Świętego dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Kochana,BARDZO proszę Cię o pozytywne rozwiązanie mojej bardzo trudnej sprawy i o zdrowie dla mojej mamy. Dziękuję Ci za wszelkie łaski Boże, którymi mnie obdarzyłaś do tej pory. Amen.
Kamila
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o intencję Bogu wiadomą. Bóg zapłać.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo ,by Krzysztof już rzucił palenie na dobre .Dziekuję Ci .
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Matko Boża o ratunek dla Magdy i naszych dzieci które są w zagrożonej ciąży aby wszystko skończyło się szczęśliwie .
Lukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla domowników na których mnie zależy i za nieprzyjaciół którzy przychodzą chorzy i są mściwy i nie zależy na moich domowników . Matko Fatimska proszę okryj płaszczem swej opieki domowników .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Iwona,Kinga,Piotrek,Krzysztof,Magdalena żeby nie pili alkohol nie pili alkohol . Matko Fatimska proszę za żeby nie pili alkohol.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji przebaczenia w moim malzenstwie i o calkowita abstynencje mojego meza.
Malgosia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Filipa o uzdrowienie z grzechu.
Malgosia
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia, pomoc w sytuacjach trudnych i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana Wiesławę i Macieja o łaskę zdrowia duszy i ciała oraz zdanie egzaminu przez Sebastiana, przez wstawiennictwo Matki Bożej i Ojca Pio
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię ogromnie Maryjo Matko Boża o opiekę nad moim dziećmi i moim synem który będzie lecial samolotem strzeż go sw Michale archaniele i pomiz mi w moich potrzebach serca wszystko i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE Jezu ufam Tobie Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Janie Pawle II wołam Cię pomóż nam i ojcze Wenanty Katarzyńcu proszę bądź bądź zawsze blisko mnie i moich spraw i DZIECI i rodziców moich i rodzeństwo
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o zgodę i wzajemny szacunek w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za moje zdrowie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę w czyścu cierpiące
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko, abyś otoczyła wieczną opieką moje dzieci: Szymona i Mikołaja, udzielała im wszelkich potrzebnych łask, broniła przed troskami i złem tego świata, chroniła przed niepowodzeniami w dorosłym życiu oraz zapewniła im nieustające zdrowie. Proszę jeszcze Matko, jeżeli nie koliduje to z Twoim planem wobec mnie o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji materialnej.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla mnie i mojego dzieciątka żeby było zdrowe i żeby wszystko było dobrze i o dobre wyniki badań. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mamy, dodaj jej sił i ulecz z chorób i żeby przestała się pocić. O zdrowie dla taty żeby wyzdrowiał i o dobre wyniki badań. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla mnie mojego dzieciątka żeby było zdrowe żeby wszytko było dobrze i o dobre wyniki badań. Proszę wysłuchaj mnie Matko
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o cud uzdrowienia dla Mirka żeby został uzdrowiony. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, o ciszę w naszym mieszkaniu, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, życzliwość, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca wieczysta
Prosze o powrót do zdrowia mojej ukochanej mamy oraz o zdrowie i Blogoslawienstwo dla calej rodziny.Szczrgolnie polecam Maryji mojego kochanego wnuka, niech ma go w opiece.
Roma
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Matko Boża miej nas w swojej opiece.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo uzdrów tatę Jana z choroby nowotworowej
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno , proszę Cię o zdrowie i wszystkie potrzebne łaski dla Ani i Radka, dla mnie i Andrzeja, dla moich braci z rodzinami. Proszę Cię o pracę w godziwych warunkach i za godziwe pieniądze dla nas wszystkich. Proszę oddal od nas wszelkie zło i choroby. Proszę Cię o zgodę w rodzinie i spokój. Otocz nas życzliwymi ludźmi.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! pomóż mi utrzymać pracę i zostać w mieszkaniu. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i sily dla mnie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o miłosierdzie dla mojej umierającej mamy Heleny o ulgę w cierpieniu.
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę o spokój duszy życie wieczne oraz o dar nieba dla zmarłej córki Katarzyny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża zawierzam Ci chrześniaczkę Alicję i jej rodzinę.Wypraszaj dla nich potrzebne łaski,pomóż w trudach wychowania dzieci,czuwaj w podróży do domu,chroń od niebezpieczeństw i wszelkiego zła.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Dominiki, proszę o Twoją opiekę dla wszystkich moich bliskich. Miej nas zawsze w Swojej pieczy.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę, o modlitwę za mnie i moją rodzine w celu problemów finansowych, kredyt który ciąży Mi nad głową strasznie psuje zdrowie psychiczne, czasami nie potrafię już działać, przychodzi depresja, rozgoryczenie, brak chęci. Kredyt to 60tys zł jeśli jest wola Pana aby te pieniądze się znalazły w jakiś sposób o to proszę z całego serca. Jezu Ufam Tobie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja; sp. Benigę Stachowiak , z okazji Imienin. wieczną Radosc i łaskę Nieba. ufnosci serca Matki Fatimskiej ,Prosi Syn z Rodziną. i Najbliśi 201.08. 2019
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Zachowaj nas Boże Maryjo od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o pogodę i słoneczko i lekki deszczyk żeby nie było burzy i ulewnych deszczy i gradu nie niszczyły domów warzyw do jedzenia i nie brakowało . Matko Fatimska proszę okryj płaszczem swej opieki moich domowników .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Moja Matko, prosze Cie abym dobrze napisala mature, o zdrowie dla mojej rodziny abym zaczela dogadywac sie z rodzicami oraz dziekuje za wszystkie laski
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Siostry i Bracia, módlmy się o Boże Miłosierdzie dla dusz Ś.P. Zmarłych: Janiny Feliksy Michała Kurek; Kazimiery Piotra Jerzego Marianny Pawła Tadeusza Teresy Heleny Jana Edmunda Teresy Bogdana Męzińskich; Heleny Wacława Hieronima Rolczyńskich; Jana Korczaka; Teresy Marka Zygmunta Gałązków; Michała Szczepkowskiego; Pawła Tarasiuka; Edwarda Klimaszewskiego; wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i wszystkich Zmarłych z Rodziny. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę pomóż mi zostać w mieszkaniu, utrzymać pracę odbyć szkolenie i pojechać na pielgrzymki do Ciebie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i opiekę boża dla mojej kochanej Mamy -Heleny.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja. sp.ks. Kan. Bolesława Bugzla z okazji Imienin. Wieczną Radosc. i łaskę Nieba. Ufnosci serca Maryi Fatimskiej Prosi Rodzina z Najbliszymi. 19.08. 2019.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych i Igora , aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu i nie skakał po podłodze. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby napisał pracę magisterską . Daj Boże aby obronił pracę magisterską oraz znalazł pracę w swoim zawodzie i mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Spraw Boże aby Dawid szanował Martynkę. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż jej Ojcze Niebieski, bądź jej Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęć Boze gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zgłoszen na naukę języka angielskiego. z powodu brexitu zrezygnowali klienci a nowi nie zgłaszja sie..dla Boga nie ma jednak nic niemozliwego..oszczędzam na mieszkanie..Bóg zapłac za modlitwe
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo ,by Krzysztof G. z Warszawy rzucił palenie .Dziękuję Ci !
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc Bożą, nawrócenie, dobre relacje w pracy i rodzinie, dary Ducha Świętego, dobry plan lekcji dla Iwony i jej rodziny, a także pomyślny przebieg leczenia Jolanty i Bogdana, opiekę Matki Bożej dla ks. Piotra O., Radosława, Andrzeja i Piotra S.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę o pomoc w rozwiązaniu naszych problemó z córkami, w pracy, o dary Ducha i opiekę dla naszej rodziny. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
+Boże Przenajświętszy, Maryjo Pani nasza błagam Cię o całkowite uwolnienie mnie od złego ducha oraz o nową psychikę. Uwolnij też moich najbliższych jeżeli tego potrzebują. Zmniejsz moje cierpienia i daj pomocnego księdza egzorcystę, który zawalczy o mnie. Przyślij osoby z charyzmatem rozeznawania. Chroń mnie i moich najbliższych przed zemstą szatana. Boże daj również, proszę Cię poprawę zdrowia oraz całodobową opiekę dla Henryka. Ewa +
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za mnie - o harmonię w zyciu, sensowna prace i odpowiedniego mezczyzne
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji. Dziękuję że moje życie nabrało blasku, jest cudownie i proszę niech to trwa ale błagam , błagam o pieniądze. Potrzebuje pieniądze aby spłącić wszystkie swoje długi i kupić swoje mieszkanie w warszawie. Proszę o modlitwę w mojej intencji abym wygrała w lotto taka sumę która pozwoli mi spąłcić wszystkie długi i kupić mieszkanie, błagam . Błagam żebym się cieszyłą z córką fajnym nowym pięknym mieszkaniem, przede wszystkim swoim. Błagam aby moja siostra wyzdrowiała , ja zebym się nie pociła i nie śmierdziała i proszę zebym miała duże utargi w pracy i dzięki temu dużo zarabiała. Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia, pomoc w trudnych sytuacjach i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Marcina i Natalii. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O Boze blogoslawienstwo i opieke Maryi na ten tydzien.
Beata
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019