Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę przemiany serca, nawrócenie i znalezienie pracy.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża;proszę o nawrócenie,przemianę serc, uwolnienie od zła,grzechu,niewiary,kłamstwa,buntu,zlych emocji,przekleństwa; oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz otwarcie na Ducha Świętego i Jego prowadzenie dla Martyny i jej bliskich. Maryjo,bądź nam Matką.Prowadź do Syna Swego.Strzeż naszych sumień. Proszę, by córka czuła się kochana i akceptowana.Dziękuję, Maryjo,że wszystkie łaski i proszę o dalszą opiekę nad nami.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O laske nawrocenia,uwolnienie z nalogow I Boze Milosierdzie dla Luis Miquel.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, o opiekę Bożą przed złem i pomoc w podejmowaniu słusznych decyzji. O pomoc w zdaniu egzaminów. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam wysłuchaj moich próśb i dopomóż mi w moich zgryzotach błagam o spokój duszy i ciała o życie bez raka miłość długowieczność i siłę do walki z tym wszystkim co mam robić
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę uzdrowienia dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mamę Jasię o dobre wyniki badań A także dobre zdrowie. Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Proszę o błogosławioną i szczęśliwą podróż dla syna!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka w czasie pobytu na obozie sportowym, szczęśliwą podróż i powrót do domu!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Pana który dostał rozkaz posłania kwiatów przez panią domu a kwiatki rosną na domie i woda polał dom Proszę o rozum dla sąsiadów wyrozumiałość teraz żeby zajęli się swoim życiem swoim żywiole .Matko Fatimska okryj płaszczem swej opieki chroń nas od nieprzyjaciół .
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby oraz o znalezienie dobrej pracy. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za mnie.. bym nauczyła się mówić z podniesionym podniebieniem i podparciem oddechowym. Miałam zabieg usunięcia guzków jeśli nie nauczę sie mówić nie napinając strun głosowych guzki powróca .. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Magdaleny.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Miłosierdzie pokornie proszę o łaskę zbawienia wiecznego i radość z oglądania Nieba,dla dusz Ś.P. Zmarłych: Janiny Feliksy Michała Kurek; Kazimiery Piotra Marianny Jerzego Pawła Tadeusza Teresy Jana Heleny Edmunda Teresy Męzińskich; Heleny Hieronima Wacława Rolczyńskich; Jana Korczaka; Jana Kucharskiego; Teresy Marka Zygmunta Gałązków; Pawła Tarasiuka; Michała Szczepkowskiego; dusz w czyśćcu cierpiących i wszystkich Zmarłych z Rodziny. Wieczne odpoczywanie racz Im dać panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę o zostanie w mieszkaniu i znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję Ci za wsparcie w dniu ślubu i wesela córki.Proszę Cię opiekuj się Nią nieustannie. Błogosław im w małżeństwie. Obdarz zdrowiem i wszelkimi potrzebnymi łaskami. Oddal od nich wszelkie zło.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za nieprzyjaciół którzy źle życzą i źle czynią żeby tam gdzie nie mieszkają nie lali wodą nie robili szkód daj im opamiętanie o rozum wiarę nadzieję i miłość do ludzi .Matko Fatimska okryj płaszczem swej opieki czuwaj nad nami domownikami .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Piotra mojego brata z okazji imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O wiarę, nadzieję, miłość, dary Ducha Świętego, nawrócenie Krzysztofa i Katarzyny oraz dobrą śmierć.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęśc Boże, proszę o modlitwę za mnie, o znalezienie dobrej pracy, bowiem On daje pracę marzeń, abym pozytywnie przeszła rozmowę o pracę, o uratownie mojego małżeństwa i poukładanie wszystkich spraw między mną a mężem, o to, aby teściowie i szwagier przestali ingerować w nasze życie i nasze małżeństwo. Aby Bóg wspomagał mojego męża i obdażył go potrzebnymi łaskami. Abysmy mogli miec wlasne mieszkanie i niezaleznosc finansowa, abysmy mogli mieć dzieci i założyć pełną rodzinę. ?Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.? Bóg zapłać,
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko, proszę otocz mnie opieką, wstaw się do Syna Jezusa o łaskę uzdrowienia. Dziękuję, że dbasz o każdego, kto do Ciebie się ucieka. I ja pokornie proszę o modlitwę do Boga Ojca miłosiernego...
Krysia
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze Cie o pomoc w problemach finansowych.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie dla mnie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej o Dary Ducha Świętego o światło, cud,uzdrowienie ,o szczęście , miłość,zgodę za wstawiennictwem św Rity i Judy, Św.Michala ,o pomyśle rozwiązanie. Dziękuję za otrzymane łaski Boże i proszę o dalsze. BOG zapłac.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca wieczysta
Szczęść Boże, dziękuję za za wszelkie łaski do tej pory otrzymane, no i proszę w intencji: Matce Bożej wiadomej. Bóg zapłać. Amen
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o łaskę nawrócenia, darów Ducha Sw. o łaskę prawdziwych przyjaciół
Elzbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze pomóż aby Patryk bardzo kochał Asie cały czas tęsknił za nią i wszystkim o niej mówił aby powiedział ojcu ze Asia to jego mama i innej nie chce prosze Matuchno aby Asia odwzajemniała ta miłość i umiała opiekować się i wychowywać to dziecko Matuchno pomóż im aby Patryk był jej synkiem a Asia jego mama pomóż Asi przezwyciężyć wszystkie trudności jakie na nią teraz spadły niech się nie poddaje i będzie silna pomóż jej Matko
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo Dziękuję Panie Boże za wszystko, co codziennie i w każdej chwili mego życie od Ciebie Panie - otrzymuję. Dziękuję za rodzinę za Ojczyznę ziemską, jednocześnie bardzo przepraszam i proszę O Miłosierdzie Twoje nad nami,za grzechy i zło przez nas czynione. Zmiłuj się nad nami Panie. Zbigniew z rodziną.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze o twoja pomoc aby moja córka poradziła sobie z tym problemem który ja spotkał aby kierowała się dobrocią i miłością a nie nienawiścią i złością prisze aby Aniela zrozumiała swój błąd i przeprosiła Asie niech jej pokaże jak najeży się opiekować dzieckiem a nie jej utrudniać prosze aby te dwie kobiety się pogodziły i zapanowała między nimi dobroc miłość i wzajemne zrozumienie Błagam Matuchno pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za syna i corke o laske zywej wiary.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
chojnowskich,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie Janusza,rodzicow krystyne i Antoniego,zmarlych:kossakowskich,karwowskich,szczukow, niecikowskich,mroczkowskich,kulikowskich,wiszowatych,konopkow,dabrowskich,chrzanowskich, Borawskich,chrostowskich,pienkowski mieczyslaw,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski, tomaszewski Kazimierz,rogacien Aleksander,edward i wanda krzesniak,zofia bielarczyk, stanislaw dziwisz,s.eufrozyna,jozefa szczuka,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.szczepan wesoły, Modzelewski gustaw,modzelewscy,woltyla,kaczorowscy
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimską prosze o zdrowie dla mojej corki Joanny aby zaczęła wszystko jeść a szczególnie owoce i warzywa aby przytyła nabrała kształtów kobiecych aby przestała chudnąc Matuchno prosze pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko nigdy mi nie odmówiłaś pomocy. Proszę Cię i teraz, pomóż mi w tym wielkim problemie, którego bez Twojej pomocy nie jestem w stanie rozwiązać.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja mamę Ewę i uzdrowienie z nowotworu.
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA uczciwa ORAZ LOJANA wierna MIŁOSC DO ZDZISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY KORCZAK ORAZ ZDROWIE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzis
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji poczęcia dziecka
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za rozwiązanie sprawy w szkole.
Ann
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko cudowna potrzebuję Twej pomocy. Pomóż mojej córce, spraw Matko ukochana żeby ożeniła się z chłopakiem którego kocha i spraw aby on ją też kochał i szanował i żeby był jej wierny do końca życia.Błagam Cię Matuchno kochana pokornie.Amen.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Władysława Kowalskiego z okazji imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI,DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE DOBRO KTÓRYM MNIE OBDARZASZ,ZA TE TRUDNE I SMUTNE CHWILE I TE RADOSNE.DZIŚ CHCĘ CIEBIE PROSIĆ O POMOC W PRZYGOTOWANIU SIĘ I ZDANIU EGZAMINU,W NIEDZIELĘ O 9-TEJ ZMIERZĘ SIĘ Z TRUDNYMI ZADANIAMI Z FOTOGRAFII.MARYJO,PROSZĘ O DAR ROZUMU I DOBREGO WYBORU.TOBIE SIĘ ODDAJĘ I UFAM.BĄDŻ PRZY MNIE PROSZĘ.TO TAK WAŻNE DLA MNIE.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę o wybudzenie się i powrót do zdrowia dla mojego wujka.Stan bardzo ciężki.
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza, aby porzucili czarną magię, szkodzenie innym i obcych bogów. By wrócili na łono Kościoła i do Prawdziwego Boga
Mateusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym prosić o modlitwę za wszystkich chorych, zwłaszcza za chorych na boreliozę,tak jak i ja oraz za naszych najbliższych, którzy się nami opiekują, za naszych lekarzy. To całe cierpienie tylko w Dobro.
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę aby z biodrem było wszystko w porządku, proszę o wytrwałość i proszę pomóż mi w pracy.Miej mnie pod swoją opieką błogosław i prowadź każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża,proszę o nawrócenie,przemianę serc,umysłu,życia; uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,uzależnień, zazdrości,urazy,zlych emocji,chorób nieuleczalnych,przekleństwa,niewiary;oczyszczenie serc;uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji Martyny i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w naprawieniu błędów i grzechów z przeszłości. Maryjo,bądź nam Matką.Prowadź nas do Jezusa,Syna Swego.Naucz nas kochać i strzeż naszych sumień. Maryjo,Tobie oddaje moją rodzinę,nasza wiarę i przyszłość. Proszę za duszę sp.Wojciecha i Janusza.Dziękuję, Maryjo,za opiekę i wszystkie łaski.
Katarzyną
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny i przyjaciół. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji. Błagam cały czas o pomoc aby moje życie nabrało blasku, żebym zaczęła normalnie i szczęśliwie żyć , proszę o modlitwę w mojej intencji abym wygrała dużo pieniędzy i spłaciła wszystkie swoje długi , zwłaszcza te u siostry i moje pożyczki które wzięłam. Błagam żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w warszawie i żyła w nim szczęśliwie z kochanym facetem, który będzie mnie kochał rozpieszczał i szanował . Błagam o modlitwę abym poznała cudownego faceta i założyła z nim rodzinę . Proszę też aby moja siostra wyzdrowiała i żebym przestała się z nią kłócić , proszę abym się nie pociła i nie śmierdziała .Proszę abym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała. Proszę też abym zapomniała o Radosławie a on żeby się we mnie zakochał na zabój i zaczął to pokazywać oficjalnie . Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej Bog zaplac
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświeższa. Proszę Cię o ratunek dla mego brata Arka. Aby został uzdrowiony z choroby duszy, oraz nałogów alkoholu i nikotyny.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, zdanie egzaminów na prawo jazdy, dobrą pracę, edukację, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o Twoją pomoc w pokonaniu trudności i przeciwności życia,o zdjęcie z mojej rodziny złorzeczeń i przekleństw, proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, proszę o pomoc w załatwieniu ważnej i trudnej sprawy w najbliższym czasie. Mateczko w Tobie moja nadzieja.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Moja Kochana MAMUSIU dziękuję Ci za to, że mój syn szczęśliwie ukończył studia, za wszystkie łaski i Twoją opiekę . Proszę Cię serdecznie abyś w dalszym ciągu była przy nim, żeby znalazł dobrą pracę i dobrą dziewczynę na żonę, Proszę Cię o to serdecznie o Pani Fatimska.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o błogosławiony czas rekolekcji, potrzebne światło Ducha Świętego w rozeznaniu i poddaniu się Woli bożej oraz o błogosławiony, Boży czas wakacji dla niej i jej bliskich.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o głębokie i mocne przekonanie o potrzebie szybkiego podjęcia leczenia, terapii i pracy na programie zgodnie z Wolą Bożą, o dobrego Bożego sponsora oraz o łaskę utrzymania trzeźwości.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, chęć do życia, powrót na łono kościoła, sakramentalną spowiedź, podjęcie leczenia, dobrą diagnozę, leki oraz Bożych ludzi i lekarzy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, mamą i innymi relacjami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę trwałego nawrócenia, świadomość grzechu, o dobrą spowiedź oraz o ducha prawdy i Boże światło, odwagę w rozeznaniu Bożej woli.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza dla corki.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę o znalezienie pracy i o zostanie w mieszkaniu. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O Wolę Bożą w relacji, opiekę Matki Bożej, świętych, światło Ducha Świętego oraz szacunek, Bożą miłość i wzajemne zrozumienie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o powrót do pełnego zdrowia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i odpowiednie leczenie oraz o męstwo, mądrość, miłość oraz łaskę przebaczenia i wspólnej modlitwy w relacjach zgodnie z Wolą Bożą.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno dziekuje za opiekę nad moja córka Joanna i prosze bądź przy niej zawsze wskazuj jej jakimi drogami ma iść przez życie prisze Matuchno nie opuszczaj jej
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze aby Marcin zrozumiał ze najważniejsza osoba w jego życiu jest Asia prisze Maryjo pokieruj nim i pomóż aby się oświadczył Asi prosze Matuchno aby Asia Marcin i jego synek byli kochająca rodzina katolicka aby budowali swoje wspólne życie na skale maryjo pomóż im
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych .Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmocny, Jezu Miłosierny , Mateńko Nasza Najukochańsza , Duchu Święty proszę Was z serca całego o błogosławieństwo i opiekę nad Martynką. Dziękuję za wszelkie łaski i wysłuchanie naszych próśb o uzdrowienie jej duszy ducha i ciała, o jej powrót do życia. Boża Opaczności obdarz ją człowiekiem ,w przyszłości mężem, który by ją kochał, szanował , którego by ona kochała i by żyli w wierze i szczęściu.Proszę Cię Boże natchnij Ją Duchem Świętym , aby nabrała sił, wiary w siebie. Dziękuję z całego serca za opiekę i szczęśliwe ukończenie studiów przez Martynkę. Kocham Was z serca całego i wierzę w Waszą miłość i miłosierdzie do słabego człowieka. Boże proszę miej to dziecko Martynkę w opiece prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby napisał pracę magisterską i aby Promotor zaakceptował mu tę pracę. Daj Boże aby obronił pracę magisterską oraz znalazł pracę w swoim zawodzie i mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż jej w jej życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ją zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż jej Ojcze Niebieski, bądź jej Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie odnalazła się w pracy , którą otrzymała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Amen.
Grażyna
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019