Świeca siedmiodniowa
O łaskę zrozumienia i akceptacji Woli Bożej w relacji, potrzebne dary Ducha Świętego oraz ochronę Aniołów i Przenajdroższej Krwi.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę Bożego rozeznania, miłości, wstrzemięźliwości i szacunku do Justyny.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękczynna za pomyślne rozwiązanie trudności mieszkaniowych z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowym mieszkaniu.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę Bożego miłosierdzia, ochronę Przenajdroższej Krwi oraz wstawiennictwo Maryi ucieczki grzeszników w głębokim nawróceniu i ratunku przed konsekwencjami poddania się słabości i grzechowi.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o łaskę powrotu do fizycznego i umysłowego zdrowia, błogosławieństwo w pracy i realizacji powołania, oraz dobrych, Bożych ludzi wokół.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra i Justyny o wolę Bożą w ich relacji, opiekę Matki Bożej i świętych oraz szacunek, Bożą miłość i wzajemne zrozumienie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi,powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz dobrych, Bożych ludzi na tej drodze.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Mateczko dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną i całą moją rodziną, proszę bardzo o wyzdrowienie Oli, która ma zaledwie 5 lat i miała niedawno operację guza na móżdżku, opiekuj się także jej rodzicami.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko miej w opiece naszą rodzinę
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko uproś niebo dla Remigiusza
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajswietsza blagam Cię o spokój w domu. Aby mój ojciec się opamiętał. Aby mój mąż miał w życiu mniej nerwów. Proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i o życzliwośc wśród domowników. Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre prowadzenie rekolekcji dla ojca Aleksandra i dobrych owocach dla niego i innych, o szczęśliwy powrót z nich.
Anastazja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji Marysi o zdrowie .Za Julke o światło Ducha Sw. Terese opomoc w trudnych sprawach.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalsza opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika janusza,chorych starych rodzicow krystyne i antoniego zmarlych:kossakowskich,szczukow,karwowskich,konopkow,pienkowski mieczyslaw,dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich, zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien aleksander edward-wanda krzesniakowie,zofie bielarczyk-bielarczykow,s,eufrozyna,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.szczepan wesoly,modzelewski gustaw,jozefa szczuka,borawscy,chrostowscy,chrzanowscy,dziwiszowie-stanislaw
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Moja Matko, Pani Fatimska dzisiaj jest pierwsza sobota miesiąca , w tym szczególnym dniu pragnę zwrócić się do Ciebie z prośbą opieką Twoją nad moją rodziną. Szczególnie proszę Cię dzisiaj za moim synem żeby szczęśliwie ukończył studia, znalazł dobrą pracę i spotkał na swej drodze dobrą religijną dziewczynę na żonę. Dziękuję Ci o Mamo za wysłuchane moje prośby. Kocham Cię bardzo Maryjo Matko Boga i moja.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za ojca chorującego na raka, aby Bóg dał mu łaskę nawrócenia oraz dobrą śmierć
Daniel
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za zdrowie moje i moich najbliższych Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko otocz swoją opieką moją córkę podczas wyjazdu. Bądź przy niej i przyprowadź ją szczęśliwie do domu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie psychiczne dla mnie.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy. Aby wszystko co z tym związane pomyślnie się ułożyło.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko przenajświętsza pragnę podziękować Ci za wszystkie łaski którymi nas obdarzyłaś,i pokornie błagam Cię o udane zamążpójście dla mnie i s Wysłuchaj mnie o królowo różanca świętego amen
Mercedes
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o zdanie wszelkich czekających mnie egzaminów, o znalezienie pracy za granicą, postaw na ojej drodze kogoś z kim będę szczęśliwa. Proszę o bezpieczne wakacje nad morzem.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze daj Asi matczyna miłość naucz ja jak opiekować się i kochać Patryczka prosze matuchno aby Patryczek kochał mocno i całym serduszkiem Asie aby był jej posłuszny we wszystkim ciagle o niej mówił wszystkim i tęsknił za nią niech mówi ciagle i mocno pragnie aby Asia była jego mama prosze matuchno Najswietsza pomóż im być mama i synkiem prosze wysłuchaj mnie Matuchno
Violetta
 

Świeca trzydziestodniowa
-o umocnienie wiary dla siostry i taty -o ukazanie drogi życiowej i powołania dla siostry, Kamili. Patrycji i dla mnie -o pomoc w pokonaniu wad i pomoc w naśladowaniu świętych i błogosławionych -o pomoc w walce duchowej
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas zdawania egzaminów z filozofii, angielskiego i dyscypliny podstawowej przed obroną, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i EGZAMINATORÓW! Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nietylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka na czas uczęszczania do drugiej klasy w szkole!!!!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas składania egzaminów z języka i dyscypliny podstawowej oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie do zamknięcia przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót do domu z wakacji.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby mąż wycofał pozew o rozwód i wrócił do domu, żeby miłość i szacunek były codziennością w naszym małżeństwie oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszego małżeństwa.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze o opiekę nad moja córka Joanna poprowadź ja dobra droga w życiu daj jej ta prawdziwa miłość i szczęście otocz dobrymi ludźmi a oddal od niej tych złych i zawistnych prosze matuchno bądź przy niej
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie spraw sądowych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu, dobre oceny dzieci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za corke z okazji 30 urodzin o wszelkie potrzebne laski i opieke Matki Bozej.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Przenajświętsza Mateczko błagam Ciebie i Twojego Syna, aby dzieciątko Moniki i Bartusia urodziło się zdrowe. Chwała Panu
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Potrzebuję cudu finansowego... Błagam pomóżcie...
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Moja corka dzis obchodzi 30 urodziny. Prosze o modlitwe za nia o wszelkie potrzebne laski i opieke Matki Bozej.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół oraz sąsiadów , o pokoj i szczescie w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,prosze o modlitwe za dusze czysccowe, dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla kochanej Oluni
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska prosze o zdrowie i mądrość abym prowadziła swoją rodzine prosze o błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny żeby mój Nikodem zaczał mówić aby moja córka i wnuczka dostały dobrych mężów i były szczęśliwe i spełnione w tych małżeństwach pobogosław moją firme aby dobrze prosperowała i żebym to wszystko posprzedawała żebym miała szczęście w finansach Matko Boska dziękuje ci za wszystko czym mnie obdarowałaś i wysłuchanie moich modlitw
Seniora
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę - zanieś do Twego Syna moją prośbę o znalezienie godnej pracy.Bądź moją najwspanialszą Orędowniczką.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie problemu
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O moje nawrócenie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie mojej siostry
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie nas i naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i pokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci Marii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G., p. Bolka, Ani. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ewy i jej pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuczki i wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O pokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy. O dusze samobójców. O Łaskę skupienia się na modlitwie i aby było jej więcej w moim życiu. O rozwiązanie problemu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo wołam o pomoc w naszej beznadziejnej sytuacji prosze Matuchno Najswietsza pomóż
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Mateuszka z choroby nowotworowej. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała i umysłu. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE,MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA, PROSZĘ O UWOLNIENIE NASZEJ RODZINY OD ZNIEWOLENIA ALKOHOLEM, O POWRÓT DO BOGA DLA MNIE, EDKA, SZYMONA I ŁUKASZA. GOSIA
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
MATULU MIEJ W OPIECE DZIECI,KTÓRE SĄ POD NASZĄ OPIEKĄ. BŁOGOSŁAW ICH RODZICOM, DAJ MĄDROŚĆ LUDZIOM, KTÓRZY BĘDĄ DECYDOWALI O ICH PRZYSZŁOŚCI. GOSIA
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o szczęśliwy powrót z wycieczki męża Artura, o to żeby nie zrobił nic złego podczas wycieczki, o to żeby w jego i moim sercu odrodziła się prawdziwa wzajemna miłość, o zgodę i szacunek między nami. Proszę o zdrowie dla synka Stasia i mamy Elżbiety,o dobre wyniki badań synka o to, żeby w klasie Stasia dzieci nie robiły sobie przykrości tylko żyły w zgodzie. Proszę żeby Staś był bożym dzieckiem i żeby zawsze wzrastał w wierze i miłości do Boga i bliźniego.
Ewald
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Bogu za ogrom łask,którymi obdarza codziennie mnie i moich bliskich.Niech będzie Bóg uwielbiony i Maryja Matka Boża,która za nami się wstawia.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o uzdrowienie naszego malzenstwa.O nawr?cenie mojego méza Pawla i jego powr?t do mnie-Zony i naszych dzieci. Abysmy byli Bogu podobajaca sie rodzina i malzenstwem.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana i opiekę przed złem
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O udany zabieg dla mamy i siostry Agnieszki miej je Maryjo w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla siostry Małgorzaty i Dominika miej ich Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie, Boży pokój, radość, dobre relacje w pracy i zdrowie dla Iwony, Krzysztofa i Katarzyny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę uzdrów tatę Jana z choroby nowotworowej
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska proszę Cię o zdrowie i pomoc w pracy. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko ukochana proszę o spotkanie i rozmowę z Piotrem, o bratnia duszę, przyjaciela proszę Matko doprowadź do tego,spotkania.Otworz serce Piotra na mnie.Prosi Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyslna obrone pracy inzynierskiej dla syna, Swiatlo i Dary Ducha swietego.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko prosze aby Marcin coraz bardziej kochał Asie i nie pozwolił aby ktokolwiek ich rozdzielił prosze matuchno oddal od nich złych zawistnych ludzi i pokusy spraw Maryjo aby wraz z Patryczkiem stworzyli kochająca się rodzine katolicka na solidnych fundamentach prosze Maryjo pomóż im
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo błagam o zdrowie dla dziadka Dominiki, który znajduje się w ciężkim stanie na oiomie.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za duszę zmarłej Mirosławy Kojtych, aby Pan okazał jej swą łaskę i niezgłębione miłosierdzie, i przyjął do rajskiej szczęśliwości. Matko Boża i Matko Nasza, Twojej potężnej opiece i orędownictwu polecam tę duszę, przez Chrystusa Pana Naszego, Amen.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam pomóż żeby Jola poradziła sobie z długiem i żeby córka jej nie zostawiła. Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, zdanie egzaminów na prawo jazdy, przedłużenie umowy w pracy, edukację, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA ORAZ LOJANA MIŁOSC DO ZDZISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY KORCZAK ORAZ ZDROWIE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisław
 

Świeca wieczysta
O to abym spełnił swoje powołanie, o zdrowie dla mojej rodziny, o dobre wyniki w nauce.
Martin
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie. Ela i Asia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę żeby Jola znalazła pracę i żeby z córką nie zostały bezdomne .Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby Grzesiek pokochał Jolę .
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie, za rodzinę, za kraj Ojczysty Polskę i z wszystko nad czym Ty Panie czuwasz i się opiekujesz.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za pracę i inwentaryzacje do wykonania oraz proszę o kolejne zlecenia
Magdalena Mag
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o dobry wynik badania Ani.Opiekuj się Nią nieustannie.Prowadź zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię spraw, żeby każdy z egzaminatorów ocenił pozytywnie każdą z osobna części egzaminu radcowskiego, który pisałam w dniach 26-29.03.2019 r. i w efekcie, żebym otrzymała ocenę pozytywną z całego egzaminu. Matko Boża Fatimska spraw, aby egzaminatorzy moje błędy potraktowali łagodnie i zwrócili uwagę na to co napisałam poprawnie i uznali, że moje prace zasługują na oceny pozytywne. Tobie Matko Boża Fatimska powierzam w całości tę sprawę i polecam opiece Bożej egzaminatorów, aby otrzymali za Twoim wstawiennictwem wielu Bożych błogosławieństw. Amen
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę dziękczynną do Matki Bożej za wszelkie łaski i opiekę i o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za syna, ktory 5 kwietnia o 8.30 ma obrone pracy inzynierskiej. Prosze o jasny umysl i trafne odpowiedzi oraz o Swiatlo i dary Ducha Swietego. Pani Fatimska otocz mojego syna swoja opieka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze o pomoc w problemach finansowych
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Maria 76 lat o zdrówko
Gosia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Sebastiana, Wiesławę i Macieja o łaskę zdrowia duszy i ciała
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Dobrý den, chci poprosit o modlitbu za mě. V pátek 5.4. ve 12 h. budu psát ve škole náročnou zkoušku. Prosím za dobré otázky, abych na ně znala odpověď. Prosím také o požehnání a všechno dobré pro vyučující. Moc děkuji. Lenka
Lenka
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego meza dla mnie i agaty, oraz zebysmy dr skonczyly
tttttttt
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w trudnych relacjach w pracy dla Iwony.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za otrzymane laski oraz aby moje dzieci Ola,Archie,Alfie wrocily Do mnie I byly ze mna, o laske zdrowia dla nich I dla mnie, szczescie w rodzinie,pozytywne rozwiazanie trudnych spraw, uwolnienie od zlego, nawrocenie grzesznikow, za dusze w czyscu cierpiace. Bog zaplac
Anetta
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę za moją siostrę Dorotę o uwolnienie od złego i zdrowie psychiczne.Dziękuję za modlitwę
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za powrót mojej żony do mnie. Proszę żeby nie chciała rozwodu.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie o dobrego męża szczęście i zrowie dla moich rodziców Krzysztofa i Ireny oraz dla moich braci Łukasza i jego syna Tymcia oraz żony Sylwii i o zdrowie i szczęście dla mojego drugiego brata Rafała i jego szynka Szymonka i zony Bogusi oraz o zdrowie i szczęście dla moich bliskich Aldony i Piotra oraz dla moich nie przyjaciół. Bóg zapłać i dziękuję i prószę o modlitwę
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019