Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich. Za Julię.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zbawienie dla Andrzeja i innych bliskich zmarłych.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Mateczko pomóż Mateuszowi w pracy, o otwarcie umysłu i spokój ducha. Niech bardzo dobrze wykonuje powierzone mu zadania bez stresu. Pomóż mi zdrowo i naturalnie urodzić. Bardzo proszę, aby mąż mógł być obok mnie podczas porodu.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji usunięcia bólu w lewym boku pod żebrem , i usunięcie narośli z moich migdałów i uleczenie mojej krtani i języka
Fabian
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO POMÓZ W TRYCH TRUDNYCH CASACH CHRON PRZED CHOROBAMI I NIESZCZESCIAMI TUL NAS MATKO DO SERCA TAK JAK TULI NAJUKOCHANSZA MATKA ,,,,, BŁAGAM CIE O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZINY POMOZ NAM W TRUDNYCH SYTUACJACH FINNSOWYCH ORAZ IE POZWOL MI JUZ DŁUZEJ BYC SAMOTNA ZESLIJ MI MEZSZCZYZNE KTORY MNIE POKOCHA BEDZIE SZAMOWAC I DBAC BŁAGAM CIE MATKO POMOZ NAM
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo o uzdrowienie dla Marcina i o opiekę nad nami.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji , błagam jeszcze o modlitwę za mnie aby moje życie się zmieniło , żebym zaczęła żyć na wysokim poziomie , nie jak dotychczas w biedzie . Proszę żebym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich swoich długów i zaległości .Proszę żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w warszawie . Błagam żebym poznała cudownego faceta i była z nim szczęśliwa i kochana . Żeby mnie kochał szanował i rozpieszczał . Proszę też żeby moja sytuacja w pracy się wyjaśniła , żebym nie wpadła w długi i spłaciła wszystkie kredyty i pożyczki i kartę kredytowa . Błagam żeby mi ani mojej córce już nigdy nie zabrakło pieniędzy ani jedzenia . Proszę też abym się nie pociła i nie śmierdziała i żeby moje problemy z żołądkiem się skończyły. Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę Cię Matko Fatimska o błogosławieństwo i zdrowie dla mojego kochanego męża Sławomira. Proszę o uleczenie z choroby nowotworowej, aby nowa chemia zadziałała.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o oddalenie epidemii koronawirusa z Polski i uzdrowienie dla osób zarażonych
Dari
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść BOŻE. Poproszę o Modlitwę o pomyślne rozwiązanie nieprzyjemnej sytuacji w pracy. Wsparcie dla kolegi, którego również ta sytuacja dotyka. Wyrozumiałość i przychylność przełożonych. I niemoc tych, którzy nam złorzeczą. BÓG zapłać, dziękuję za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże dziękuje za wszystko, co codziennie otrzymuję. Bardzo roszę o dalszą opiekę nad nami i nad całym światem.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego dawnego znajomego Kacpra. O dobrą pracę dla Niego i poprawę sytuacji finansowej. Dziękuję za modlitwę, Bóg zapłać!
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę żeby Jola wyszła z długów i żeby nie zostały za chwilę z córką bezdomne ..
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Matko Boża dziękuję za błogosławieństwo Boże i szczęśliwą podróż, pobyt oraz powrót syna na feriach. Proszę ratuj mnie gdyż ciągle się zamartwiam o różne sprawy, daj mi pokój serca.
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny oraz o ochronę naszych rodzin przed koronawirusem!!! Matko Boża Fatimska ochroń nas, święci szczególnego wstawiennictwa św. Rito, św. Ojcze Pio, św. Antoni, św. Filomeno, św. Juda Tadeuszu, św. Ekspedycie stawiajcie się za nami. Amen.
Mąż i Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
O szczesliwa podroz dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o ochronę dla całej rodziny przed epidemią korona wirusa
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii, Marcina i Michaliny. Proszę też w intencji pracy... Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Chron nas Maryjo Matko Boga i ludzi na ziemi od korona wirusa BŁAGAM Cię ogromnie Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie oddaje ci nasza Polskę i caly swiat i wszystkich tych którzy prosili mnie o modlitwę i tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE moje dzieci męża i rodziców moich i rodzeństwo krewnych znajomych przyjaciół Jezu ufam Tobie
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Maryjo chroń przed koronowirusem moją rodzinę i cały naród Polski miej nas Matko w swej opiece wyproś łaskę zdrowia u swego syna dla tych którzy już chorują
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o łaskę znalezienia dobrej, spokojnej i dobrze płatnej pracy dla mnie i o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie, męża, dzieci i rodziców.
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci: - o zaliczenie egzaminów na studiach i ukończenia studiów, - o dobrych sakramentalnych małżonków, - o nawrócenie syna i nie oddalanie się od Boga córki.
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
Abysmy nie ulegali panice dot. koronawirusa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Znalezienie zony
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za Górników
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mnie i mojego dzieciątka żebyśmy były zdrowe i żeby wszystko było dobrze i żeby wyniki badań były dobre i żeby dziecko nie zaraziło się ode mnie bakterią. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży żeby wszystko było w porządku. Żebym została już w szpitalu i żebym dostała skurczy albo żeby wywołali mi poród. Proszę otocz nas swoją opieką. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej mojej rodziny w tym trudnym czasie
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bronisławy
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O rychłe zakończenie epidemii koronawirusa, za wszystkich chorych i za kraje dotknięte, a zwłaszcza za Włochy i inne kraje pozbawione dostępu do Mszy Świętej.
Radosław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza Proszę Ciebie miej w opiece moja rodzine błagam. Pozwól nam przetrwać ten trudny czas.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko Boża Fatimska spraw abym zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko. Amen
Ann
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę Cię o opiekę i ochronę naszej rodziny przed koronowirusem. Proszę o dobre wyniki badań rodziców Danuty i Jana i uzdrowienie dla nich
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę o ratunek przed epidemią koronawirusa. Dziękuję za Twoje łaski i proszę byś miała nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Prosze pom?ż trudnych problemach finansowych.Dobrych ludzi ktorzy mogą mnie pom?c z mieszkaniem.Zdrowie,siły,cierpliwość,mądrość Bożą.Uzdrowienie pamięci i koncetracji.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu w Polsce i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej nauce Kosciola i Tradycji, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo ratuj nas
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre przygotowania do slubu i wesela corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę,abym urodziła juz naturalnie zdrowe dzieciątko. Błagam aby mój mąż mógł być podczas całego porodu.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Huberta o spokój serca, uzdrowienie psychiczne i duchowe, powrót do sakramentów, o pojednanie między nami.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc w nawróceniu syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
intencja o uzdrowienie z choroby nowotworowej
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O Błogosławieństwo dla Narzeczonych-Agnieszki i Huberta.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie i oby guz który znajduje się w moim brzuchu byl łagodny. Proszę o sile dla mnie i rodziny Asia
Asia
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko ,wiele razy zwracałam się do Ciebie z prośbą,proszę pomóż mi i tym razem.Proszę o łaskę zdrowia dla mnie,aby obecne wyniki poprawiły się,abym spotkała na swej drodze odpowiednich lekarzy.Proszę o łaskę zdrowia dla męża,dzieci,wnuków ,zięcia i synowej,o szczęśliwy poród dla synowej i zdrowe dziecko, o potrzebne łaski dla mojej rodziny,o dobrych ludzi wokół mojej mamy.Proszę o zgodę,miłość i zrozumienie w małżeństwie moim, córki i syna.Proszę o nawrócenie na drogę kościoła dla moich dzieci.Proszę o możliwość spłaty kredytów moich dzieci i możliwość kupienia mieszkania dla syna i synowej. Proszę kochana Matko, bądź pośredniczką wszystkich potrzebnych łsk dla mnie i moich bliskich. Dziękuję
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdanie egzaminu zawodowego, o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana, prosze cie o nawrocenie moich bliskich, miej nas wszystkich pod swoja opieka,prosze cie tez o wyjscie z nalogu alkoholowego moich bliskich,prosze o wyjscie sasiadki z choroby.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
za panią Iwonę Hilaruk - o zdrowie, łaskę wybaczenia
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. o zdrowie, wzajemną miłość, przebaczenie w mojej rodzinie oraz o łaskę pozytywnego rozwiązania moich bardzo poważanych kłopotów i problemów finansowych.
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc Najświętsza Matko i sfinalizowanie moich zobowiązań zawodowych.
Ma
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za wszystkie łaski i proszę o doprowadzenie sprawy do końca i pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i uzyskanie uprawnień proj.
Ma
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy o wyjazd do sanatorium o darmową pielgrzymkę. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Mateczko pomóż Mateuszowi w pracy, o otwarcie umysłu i spokój ducha. Niech bardzo dobrze wykonuje powierzone mu zadania bez stresu. Pomóż mi zdrowo i naturalnie urodzić. Bardzo proszę, aby mąż mógł być obok mnie podczas porodu. Proszę Cie już bym chciała urodzic zdrowe dzieciątko...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie dla mojej mamy.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony, syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Aby naszemu synowi powiodło się w zawodzie i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego syna z okazji 35 urodzin. Pani Fatimska otocz mego syna swoja opieka.
Beata
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża błagam Cię o zdrowie dla mojej całej rodziny i dla innych ludzi aby koronawirus został opanowany i zneutralizowany. Błagam Cie Matko Boża miej nas w swojej opiece i okryj nas swoim płaszczem
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najswietsza prosze aby moja córka Joanna zaczęła się uczyc zdała wszystkie egzaminy i skończyła szkole z dobrymi wynikami
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie kregoslupa i awans dla syna.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Zdzisława
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O pełny powrót do zdrowia dla x proboszcza Franciszka z parafii św Wojciecha w Bninie
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O pełny powrót do zdrowia dla Pawła
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O cudowne uzdrowienia dla Zbyszka
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w relacjach z uczniami, natchnienia Ducha Świętego, Boży pokój w sercu i przymnożenie wiary, nadziei i miłości bliźniego.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę aby moje życie nabrało blasku . Błagam żebym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zaległości . Błagam żebym zaczęła życie na wysokim poziomie a nie w biedzie jak dotychczas . Proszę żebym zdobyła pieniądze i kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę o modlitwę abym poznała cudownego faceta który będzie mnie kochał i szanował i który będzie mnie rozpieszczał a ja będę z nim szczęśliwa . Proszę żeby już nigdy nie zabrakło mi pieniędzy ani jedzenia . Błagam żebym nie straciła pracy i nie wpadła w długi i żebym spłaciła swoje pożyczki i kartę kredytowa oraz dług u siostry . Proszę żebym się nie pocila i nie śmierdziała a moje problemy z żołądkiem się skończyły . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe za janusza grzesznika,antoniego ojca zmarlych;kossakowskich,szczukow,karwowskich,konopkow,pienkowski mieczyslaw, dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich, zalewskich,modzelewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien aleksander,edward-wanda krzesniakowie,zofia bielarczyk,stanislaw dziwisz,s.eufrozyna jozefa szczuka,abp.wesoly,piotr-bronislawa mokrzyccy,modzelewski gustaw,borawscy,chrostowscy chrzanowscy,moja matka krystyna kossakowska-3.3.2020
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Maryjo chroń przed koronowirusem moją rodzinę i cały naród Polski miej nas Matko w swej opiece wyproś łaskę zdrowia u swego syna dla tych którzy już chorują
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Basi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko miej w opiece naszą rodzinę a zmarłym uproś zbawienie.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Matko Boża prosze chroń nasz naród przed koronawirusem i jego działaniem. Proszę spraw zeby udało sie go opanować i aby osoby przestały go rozsiewac i sie zarazac. Bardzo cie prosze o to. Miej takze w opiece mnie i moja rodzinę Blagam Cie Mateczko Boza
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję, że mimo choroby na raka, utraty pracy i kredytów odnajduję spokój , bo wiem, że nade mną czuwasz. Proszę o dalszą opieką i wstawiennictwo za mną i moimi bliskimi do Pana Naszego. Proszę o cud uzdrowienia i znalezienie pracy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoją opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
aby koronawirus z Wuhan nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko, pomagaj nam nieustannie w przebaczaniu i błogosławieniu naszym bliźnim. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach. Proszę też o szczególną modlitewną opiekę dla mnie.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Dawida z okazji urodzin
Rafał
 

Świeca wieczysta
Boże ratuj mnie.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo modl się za mnie i moja rodzinę. Niech Bóg zesle na mnie łaskę finansowa i żebym pokonała te wszystkie trudy.Jezu kocha Cię i ufam. Bóg zaplac
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
żebym wygrałą 5 milionów
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o przyjaźń i bliskość emocjonalną, zaufanie z Agą S.
Ma
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam o łaskę znalezienia dobrego męża.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego dla Andrzeja i Bogusławy oraz o opiekę Matki Bożej Fatimskiej nad nimi. Bóg zapłać
Sandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o szybkie znalezienie pracy o wyjazd do sanatorium nad morze oraz o darmową pielgrzymkę. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich. Za Emila.
Pweł
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Goraco prosze o modlitwe za syna Krzysia ktory ma bardzo ciezka sytuacje I sam sobie nie poradzi z tym ogromem nieszczec co nad nim wisza, blagam o wspolna modlitwe o uproszenie lask Bozych I Blogoslawienstwa Bozego dla niego aby odzyskal wiare nadzieje I milosc oraz podniusl sie z upadku I poradzil sobie z pokonaniem trudnosci na jego drodze. Panie Boze prosze pomoz mu niesc ten ciezki krzyz, zachowaj go od zlego. Maryjo Mateczko oddaje Ci moje dziecko pod Twoja opieke I blagam o Twoje Laski dla niego. Bog zaplac za modlitwe.
Mariad
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę o opiekę, zakwalifikowanie się do upr.projektowych i błogosławieństwo.
Ma
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020