Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o Twoją opiekę i łaskę dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w swojej pieczy.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O wolnosc i odzyskanie naszych praw.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Wiesława chorego na nowotwór oraz mojego tatę Stanisława ciężko chorego na Covid-19.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Józef Myśliwy 10 rocznica śmierci o dar nieba dla jego duszy
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wstawiennictwo u Jezusa, aby złamał w moim zyciu przekleństwa i złorzeczenia wypowiedziane nade mna przez mojego tate i moja mame: że nie będę mieć dzieci, że nie ukończę studiów, że moje studia są nic nie warte, że bede klepać biedę, nie będę mieć pieniedzy. Rodzice często kierują w moją stronę takie slowa, następnie gdy się to zadzieje potwarzają mi cos w stylu: \" a nie mówiłem/mówiłam\". Panie mam tego dość, zrób coś bo ja juz tak nie mogę. Nie zyczę im źle, nie zlorzeczę im, przebaczylam wcześniejsze urazy. Panie ratuj bo ja już nie mam nadziei. Bóg zapłać.
Marz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z całych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana. Proszę o zdrowie aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę chroń nas od koronawirusa
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża , dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe łaski otrzymane dzięki Twojemu wstawiennictwu u Jezusa Miłosiernego. Ty umiesz uczynić możliwym to, co wydaje się być niemożliwe , dlatego w Tobie pokładam nadzieję i proszę Cię wstaw się u Jezusa Miłosiernego i: ? wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, spraw aby w naszej rodzinie zawsze panowała miłość, zgoda i szacunek do drugiego człowieka, w szczególny sposób proszę Cię o zdrowie dla rodziców ? weź pod swoje skrzydła Ojca Macieja, niech Boża Opatrzności czuwa nad nim w dalekiej Tanzani i spraw, aby było nam dane spotkać się z nim w przyszłym roku w Tanzanii ? pomóż nam pokonać wszystkie kłopoty i problemy finansowe, zabierz długi, daj pewność i stabilność dnia powszedniego; daj nam Wszystkim pracę, która pozwoli nam godnie żyć ? pomóz mi znaleźć dodatkowe zródło dochodu ? oddal ode mnie samotność i pozwól mi znaleźć dobrego i kochającego męża, ? wyproś mi łaskę rozwiązania i pozytywnego zakończenia wszystkich toczących się spraw administracyjno-sądowych, ? weź pod swoje skrzydła nasze firmy i wyciągnij je z kłopotów finansowych, roztocz swe panowanie nad nimi, niech za Twoim wstawiennictwem rozwijają się na chwałę Bożą wg. zamiarów i planów Bożych, ? spraw, aby moje rodzeństwo powróciło na drogę wiary i do Kościoła Matko Boża , patronko w sprawach trudnych - wstawiaj się za nami Matko Boża , patronko w sprawach niemożliwych - upraszaj za nami Matko Boża , patronko w sprawach beznadziejnych- bądź orędowniczką w rozpaczliwych trudnościach za nami Wstawiaj się nadal u Pana Naszego za nasza rodziną i wypraszaj nam potrzebne łaski, zdrowie, siły i dary Ducha św. S.S.
Sławomira
 

Świeca siedmiodniowa
O przymnożenie wiary, nadziei i miłości, rozwiązanie problemów związanych z pracą zawodową, odparcie ataków środowisk lewackuch, Światło Ducha Bożego i opiekę Maryi.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zatrzymanie pandemii oraz jej skutków.O zdrowie dla wszystkich m.innymi dla Taty koleżanki Magdy.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji chorego na nowotwór brata, któremu pozostała już tylko nadzieja w Bogu.
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie najbliższych. O opiekę i prowadzenie Boże dzieci z Róży Różańcowej. O zdanie egzaminów oraz dobrego męża dla Agnieszki.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji chorego na nowotwór brata, któremu pozostała już tylko nadzieja w Bogu.
Rob
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę przyjmij Mikołaja pod swój płaszcz Madczynej opieki I do swojego Łona oraz Niepokalanego serca. Proszę spraw by czuł się kochany i akceptowany. Proszę rozwiąż te węzły które powodują u niego strach i lek, złość, niezrozumienie . Rozwiąż to wszystko co uniemożliwia mu spokojnie funkcjonowac oraz to wszytko co uniemożliwia mu relacji ze mną. Proszę wypros łaskę uzdrowienia jego małego serduszka I pamięci . Aby otworzył się na mnie ma swoją mamę i aby czuł ze bardzo go kocham, abyśmy z mężem potrafili odbudowac jego poczucie bezpieczeństwa.. proszę także o łaskę nawrócenia dla siebie i męża. O żywa głęboka wiarę.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny i o umocnienie w nas Wiary , Nadziei i Miłości . Proszę o nawrócenie mojej siostry ,która w chorobie zatraciła drogę wiary, aby odnalazła ją . W 30 dniu po śmierci , mojemu ojcu racz dać Panie wieczne odpoczywanie a światłość wiekuista niech mu świeci.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii, Karoliny,Marcina i Michaliny. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; Dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o Błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami; o cichą i spokojną emeryturę (życzliwość sąsiadów), błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, Zdrowie (w tym trudnym czasie), radość, pomyślność, dobrą pracę, ciszę w domu, pokój, tudzież zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od JEZUSA CHRYSTUSA; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Mateńko, dopomóż, by moje życie było Natchnione Mocą DUCHA Świętego, by było radością BOGA OJCA. BÓG zapłać, dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai, ochronę przed koronawirusem.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Basi, ochronę przed koronawirusem.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego, ochronę przed koronawirusem.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O prawdziwa Wiare, dobra Nadzieje i piekna Milosc.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO Boża proszę miej w opiece mojego syna,sylwestra dziś sa jego urodziny wstaw sie do Boga ojca wszechmogącego w niebie we wszystkich intencjach tych które ma w sercu Jezu ufam Tobie Jezu Ty sie tym zajmij Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie i prosze o zdrowie opiekę matki Bożej nieustającej pomocy dla sylwestra i Jakuba moje dzieci oddaje pod twój płaszcz matczyny.
Rodzice
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Maciusia we wszystkim niech Boża opieka go wspiera.
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pomyślność w leczeniu i uzdrowienie mojej mamy Doroty z choroby nowotworowej. O dalszą siłę do walki i wewnętrzny spokój. Jezu ufam Tobie!
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o powstrzymanie epidemii korona wirusa w naszym kraju i w całym świecie.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji skutecznego leczenia en dokrynologicznego mojej chorej tarczycy,która powoduje wiele z moich chorób.Od lat zmagam się z wieloma objawami chorej tarczycy a wyniki hormonów z krwi są wciąz dobre (mimo 3 guzów na tarczycy)Marzę by wyniki pokazały wreszcie chorobę i by przepisano mi proste leczenie.Bóg zapłac za modlitwe.
Grazyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę w intencji otrzymania wymarzonej pracy.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji. Błagam jeszcze o modlitwę za mnie aby moje życie nabrało blasku, żebym zaczęła żyć na wysokim poziomie a nie jak dotychczas w biedzie. Błagam o modlitwę w mojej intencji abym wygrała bardzo duże pieniądze żebym spłaciła wszystkie swoje długi i zaległości i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie. Proszę też żeby w pracy sytuacja była dobra i żebym miała duże utargi przez to dużo zarabiała. Proszę jeszcze o modlitwę aby moja choroba nie postępowała i żebym się dobrze czuła. Proszę też bym się nie pociła i nie śmierdziała i żeby moje problemy z żołądkiem się skończyły. Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko prosze o wyjsci z dlugu przed tymi wielkimi swietami.zyczyl bym sobie wielkich zmian milosci radosci dostatku a nie smutku przykrosci o zaplate za urlop by to bylo mozliwe niech nie bede obojetnyza rodzicow rodzine
Krzysztof Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzyskania pracy o którą się staram. Bóg zapłać.
Bartek
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko pomoż mi wytrwać w pracy...
Kaja
 

Świeca siedmiodniowa
prosze aby dziewcyzny z mojej pracy się ode mnie odczepiły
Kaja
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o przebaczenie grzechów dla Pawła R
Kaja
 

Świeca siedmiodniowa
proszę Cię o zdrową dobra relacje pomiedzy mna a Hubertem, zeby była przyjażć czysta , zeby się od niego odkochała
Kaja
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateńko proszę Cię o łaskę pogodzenia się całej mojej rodziny , wybłagaj u Swojego Najukochańszego Syna łaskę nawrócenia dla mojego brata Czarka,żeby pogodził się z ojcem ,żeby wybaczyli sobie wszelkie złe słowa, gesty, działania .Proszę dla nich o łaskę uzdrowienia z wzajemnej nienawiści. Proszę Cię o błogosławieństwo dla całej naszej rodziny , chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami i chorobami. Proszę Cię również o łaskę życia wiecznego dla mojej śp mamy . Dziękuję Ci o Najdroższa Mateńko za opiekę i wstawiennictwo.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją prawidłową wydolność oddechową.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą radość, Bożą Obecność, Światło Ducha Świętego, nawrócenie grzeszników, opiekę Maryi i powstrzymanie ataków proaborcjonistów, pomoc w trudnych relacjach zawodowych i w rodzinie.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody skutecznie i szybko powstrzymały rozwój pandemii choroby koronawirus - COVID-19, a chorzy na nią ludzie, żeby szybko wrócili do pełni zdrowia.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji, zgodnej z Jego wolą przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, Białorusi, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Armenii, Azerbejdżanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój Boży, dary Ducha Świętego, ratunek przed obmową, anonimami, oszczerstwami, opiekę Matki Bożej, poprawę trudnych relacji dla Iwony i Doroty.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża.błagam Cię spraw aby mi wlosy odrosly zebym nie miala przeseitow i zebym z.przodu nir byla łysa. Błagam cie o to z calego serce
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o o modlitwę za wszyskich zmarłych z rodziny Gnlotowskich,Maryniaków,Rybickich jak również za zmarłego Andrzeja Kicińskiego i Stanisława szukalskiego
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, kochana Maryjo! Bardzo proszę w intencji 3-letniej Natalii o jej uzdrowienie i żeby gorączka i wszystkie przyczyny ustąpiły. Bóg Zapłać!
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nagle zmarłego Pawła, aby Dobry Pan Bóg zabrał go do Siebie do Nieba i niech Śliczna Panienka, Niepokalanie Poczęta Maryja będzie przy nim cały czas. Bardzo proszę. Bóg zapłać!
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę - a także o opiekę nad całą moją rodziną. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
za zmarłych z całej mojej rodziny
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Ciebie o zdrowie dla mnie i całej rodziny i najbliższych. Proszę wskaż właściwą drogę i pomóż myśleć pozytywnie.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z całych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana. Proszę o zdrowie aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę chroń nas od koronawirusa
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Natalii, Kamili, Marcina i Michaliny. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę, aby Mateusz miał wolne w cale święta, aby były one dla błogosławione. Proszę o zdrowie, wiarę i zgodę dla naszej rodziny. Błogosław proszę Radkowi i Asi. Proszę o inne intencje w sercu noszone. Dziękuję za dotychczasowe łaski.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; Dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o Błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami; o cichą i spokojną emeryturę (życzliwość sąsiadów), błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, Zdrowie (w tym trudnym czasie), radość, pomyślność, dobrą pracę, ciszę w domu, pokój, tudzież zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od JEZUSA CHRYSTUSA; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Mateńko, dopomóż, by moje życie było Natchnione Mocą DUCHA Świętego, by było radością BOGA OJCA. BÓG zapłać, dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w pracy z młodzieżą i nauczycielami o lewicowych poglądach atakujących i zniesławiających mnie, o Mądrość Bożą, Światło Ducha Świętego i opiekę Maryi.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za śp. Andrzeja.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą spowiedź dla mnie i o całościowe uzdrowienie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panno, proszę o znalezienie dobrej żony, z którą będę mógł wzrastać w wierze i obdarzać się wzajemnie prawdziwą miłością oraz wspólnie dążyć do zbawienia.
Cezary
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody skutecznie i szybko powstrzymały rozwój pandemii choroby koronawirus - COVID-19, a chorzy na nią ludzie, żeby szybko wrócili do pełni zdrowia.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji, zgodnej z Jego wolą przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, Białorusi, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Armenii, Azerbejdżanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieciątka które nosi pod swym sercem Karolina oraz szczęśliwe rozwiązanie
Małgorzta
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższy Jezu spraw aby mój brat Czarek pogodził się z ojcem,zblizaja się Święta Bożego Narodzenia a oni żyją w nienawiści, spraw Kochany Jezu żeby sobie wybaczyli, żeby zaczęli ze sobą rozmawiać, spraw żeby potrafili żyć w zgodzie. Pokornie proszę żeby w naszej rodzinie zapanował spokój, zgoda, zrozumienie, żebyśmy byli sobie nawzajem w wsparciem. Oddal od nas wszelkie zlości, pretensje, nierozliczona przeszłość i spraw aby tak jak kiedyś nasza rodzina była razem.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę za mnie aby moje życie nabrało sensu i blasku . Błagam żebym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich swoich kredytów i zaległości . Proszę żebym wygrała pieniądze i kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Błagam żeby moja sytuacja w pracy była dobra , żeby szefowa się na mnie nie wyzywała , żebym miała duże utargi i przez to dużo zarabiała . Proszę tez żebym poznała cudownego faceta , który będzie mnie kochał i szanował i z którym będę szczęśliwa i kochana . Proszę tez żeby moja choroba nie postępowała i żebym się dobrze czuła i żeby moje problemy z żołądkiem się skończyły . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę - a także o opiekę nad całą moją rodziną. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O pracę która nie będzie mnie stresować Bóg zapłać Karolina
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o dobre, szczęśliwe i spełnione życie dla mnie i innych, a także dla innych. Dziękuję za wszystkie łaski. Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc Bożą w pracy zawodowej, rozwiązanie konfliktów,naprawienie relacji w pracy, uwolnienie od ataków sił liberalno-lewicowych, nawrócenie grzeszników, wylanie Ducha Świętego, zwycięstwo dobra nad złem, ochronę polskiej młodzieży przed zepsuciem, opiekę Matki Bożej dla uczniów i pracowników ILO w Końskich.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej nauce Kosciola i Tradycji, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji wolnosci rozumianej po katolicku dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu w Polsce i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenie Rosji, zydów,schizmatykow, heretykow o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i przymnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla synka oraz opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny. Błagam o pokój na świecie o ustanie sporów i wojen, o opamiętanie się przeciwników aborcji. Dziękuję Boże za wszystko ??
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę o nadzieję i łaskę dobrej spowiedzi. Matko Najświętsza, miej nas w swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla moich bliskich i dla mnie o zbawienie duszy Alicji i Romana oraz o ustanie pandemii koronawirusa Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie w rodzinie i ustanie epidemii
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarłego brata Jana,ojca Gerarda i wszystkich zmarłych z rodziny i pokrewieństwa Serwuszok, Farys , Woźniak i dusze w czyśćcu cierpiące. O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą. O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św. oświecił. 
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Ciebie o zdrowie dla mamy, proszę otocz ją swoją opieką i wyproś u swojego Syna zdrowie dla niej
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Leszka z Bydgoszczy z koronawirusa lub innej chorób cokolwiek to jest.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji, zgodnej z Jego wolą przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, Białorusi, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Armenii, Azerbejdżanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody skutecznie i szybko powstrzymały rozwój pandemii choroby koronawirus - COVID-19, a chorzy na nią ludzie, żeby szybko wrócili do pełni zdrowia.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii, Marcina, Ani i Michaliny. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej wydolności oddechowej.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza proszę Ciebie o zdrowie dla całej rodziny. Proszę wskaż nam właściwą drogę, podpowiedz co robić.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z całych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana. Proszę o zdrowie aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę chroń nas od koronawirusa
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, torbiel wchłonęła się, abym nie miała nowotworu i abym nie miała operacji i nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Poproszę o Modlitwę w intencji naszych Rodziców, rodzin, bliskich, i nas samych; o bezpieczny, spokojny grudniowy czas w oczekiwaniu na Bożonarodzeniowy Cud. BÓG Zapłać, dziękuję, Kochani. <3
Dominik
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2021