Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zbawienie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny oraz dla Pana Marka Jakubasa i Teresy Domagała.
Kaja
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za rok 2019,za pracę, za zdrowie oraz za opiekę i przepraszam jeżeli Cię z czymś zawiodłam Maryjo...
Kaja
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i opiekę dla Justyny i Bartka, aby im się dobrze zyło razem i udało się zorganizować Ślub. Proszę o to, aby Bartek znalazł lepszą pracę...
Kaja
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze za mojego wnuka Damiana zeby sie nawrocil i podjal prace Boga zaplac
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji poprawy stanu mojego zdrowia. Serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji relacji z kolega by się potoczyła pozytywnie. I w relacjach przyjacielskich by dążyła do wzajemnego wsparcia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas, czas wakacji, czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót syna z obozu oraz mojej rodziny z wakacji!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach.Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o szybkie znalezienie dobrej pracy i o dobre zdrowie oraz o bezpłatną pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji aby Konrad się do mnie odezwał i chciał się spotkać , Bóg zapłać
Snna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za corke o ulge w bolesnym miesiaczkowaniu
Beata
 

Świeca wieczysta
O połączenie dwóch dusz tak, by mogły razem chwalić Boga.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego pełnego powrotu do zdrowia oraz wiele sił na każdy dzień.
Norbert
 

Świeca siedmiodniowa
Za Basie
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze pomóż mojej corce Joannie w zdaniu wszystkich egzaminów w tym miesiącu daj jej mądrość i swiatlo Ducha św
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i BŁAGAM o modlitwę do sw Józefa w potrzebach które mam w sercu swoim prosze za duszę św pamięci ks Franciszka Czarneckiego i ks kanonika Jana Markiewicza ks cząstkę Jana i Karolina Pacławska babcia i dziadziu Jan karolina Pacławska teściów Weronika Pacławska Ryszard Pacławski Jerzy Lewandowski Czesław Pawliszyn Teofila Emil samet z rodziny Kaczmarski i Pacławskich, Ochman,Flis,ślimak,i za tych wszystkich którzy odeszli do Boga ojca wszechmogącego w niebie .
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za duszę św pamięci Teofili i Czesław Pawliszyn
Lilianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Blagam o pomoc,blagam Pana Boga blagam najswietsza Maryje o ochrone dla mnie i dla synka,prosze o ustapienie agresji u mojego meza.Sw Maryjo matko najswietsza w tobie mam oparcie blagam uchron moje dziecko od zla zeby maz zrozumial zeby mi i synkowi juz wiecej nie wyrzadzil krzywdy prosze o pokoj rozwiazanie konfliktow w rodzinie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie duszy mego brata Arka, choroby płuc, wątroby, HIV, nałogów, oraz by znalazł odpowiednią pracę.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
O natchnienie Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo w skończeniu pracy licencjackiej oraz o Bożą opiekę i potrzebne łaski w nowej pracy zawodowej.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę, o pozytywne rozwiązanie mojego problemu, o umorzenie zarzutów postawionych mi. o normalne życie bez lęku. Z Panem Jezusem. Proszę o cud.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo uproś u Jezusa łaskę uzdrowienia dla Marcina. Otocz go swoja opieką i pomóż mu.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prośbao uwolnienie od lęku i problemów ktore mnie dotknęły. O pomyślne rozwiazanie sprawy. O cud.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże Ojcze , Jezu , Maryjo, Duchu Święty , Święty Józefie proszę Was o Boże Błogosławieństwo w zdrowiu , spokoju w naszym życiu, w naszych domach i domach sąsiadów na ten Nowy Rok 2020. Szczególną opieką obdarz Boże moją mamusię. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec nad swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe.Miej Martynkę w swojej opiece i nie pozwól zniszczyć jej życia duchowego i cielesnego przez złych ludzi.Obdarz nas głęboką wiarą ,że jesteś z nami i obdarzasz nas tym co jest dla nas dobre. Proszę o cierpliwość dla nas .Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie naszego życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką i mamusią. Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego rodzina. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu ,jego rodzinie i znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy. Aby nie robili innym na złość ale pozwolili mojej mamusi i mnie żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze , z Kamila , jego znajomych i Igora ,który skacze po podłodze, aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu .Aby Kamil Pałka nie chodził całe noce i nie skrzypiał podłogą. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim .PROSZĘ ODDAL ODE MNIE TE DEMONY PRZESZŁOŚCI PROSI Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź ich Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i aby jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał , by był dla niej podporą.Pomóż Boże Dawidowi znaleźć dobrą pracę .Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej i ukończenia studiów. BOŻE WIERZĘ TOBIE I PROSZĘ DLA NICH O POMOC Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Proszę Cię Boże aby mój kierownik mnie nie skrzywdził za moją pracę i postarał się o godziwe dla mnie wynagrodzenie Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji - by rok który właśnie się rozpoczął był Bożym Rokiem w moim otoczeniu,w rodzinie, na studiach w pracy
El.
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże na cały Nowy Rok 2020 dla Ani i Radka, dla mnie i Andrzeja i dla moich braci z rodzinami. Proszę prowadź nas zdrowo i bezpiecznie przez życie. Oddal od nas wszelkie choroby i zło.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja zmarla 2 miesiace temu tesciowa, aby Pan nasz raczyl przyjac ja do swego Krolestwa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za wszystkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła w nowym roku pieniądze na spłatę wszystkich swoich długów zwłaszcza tych u siostry i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Błagam żebym zaczela zycie na wysokim poziomie żebym miała swoje mieszkanie i była szczęśliwa i kochana u boku kochanego faceta . Proszę żebym spłaciła kartę kredytowa i kredyty . Błagam żeby moje życie w końcu nabrało blasku. Błagam o modlitwę w mojej intencji żebym spłaciła wszystkie swoje zaległości za mieszkanie Proszę tez aby mi już nigdy nie zabrakło pieniędzy i żebym miała duże utargi w pracy a przez to dużo zarabiała . Błagam żebym się nie pocila i nie śmierdziała . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o dar macierzyństwa i zmianę decyzji mojego męża.Niech za przykladem Świętego Józefa dojrzeje do roli ojca i zdecyduje się nim zostać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM Cię ogromnie Maryjo o dobry wynik badań Elwiry.strzeż ja Boże.JEZU ty sie tym zajmij Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie.
Wierzę
 

Świeca siedmiodniowa
We wszystkich intencjach Moniki i Elwiry Bożeny Mariusza i tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE i wszystkich tych którzy prosili mnie o modlitwę i wszystko co moje serce kryje oddaję TOBIE
Ufam
 

Świeca siedmiodniowa
Boze moj kochany jestes wszechmogący i wszystko mozesz dlatego twn calt niepokój ta cala niepotrzebne slowa niepotrzebne wypowiedziane miej nasza Polskę narod i nas wszystkich Polaków w swej opiece wez nasza polske i caly swiatpid swoj matczyny płaszcz.nie WIEM jak to wszystko wyrazić ale jedno jest pewne Jezu Ty sie tym zajmij Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie.wszystkie niepokoje które sa w naszy sercach oddajemy TOBIE Maryjo
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę w tym Nowym Roku o zdrowie dla całej rodziny, o uzdrowienie siostry z choroby nowotworowej, o łaskę zdrowia dla mamy aby przestał boleć kręgosłup i mogła normalnie funkcjonować, o zdrowie dla mnie, abym schudła, pomóż mi też w pracy. Proszę prowadź nas w zdrowiu i radości.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Panie, blogoslaw mnie i moim bliskim na ten nowy rok. Maryjo, otocz mnie i mi bliskich w tym roku plaszczem swej Matczynej opieki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze za Joannę i Marcina aby ich miłość była czysta budowana na skale i fundamentach katolickich aby trwała do końca i doprowadziła ich do ołtarza Matuchno pomóż im
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarła mamę Maria Chrobok
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświetrza proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej córeczki oraz dla mnie. Błagam uproś u swego syna potrzebne nam łaski uzdrowienia z naszych schorzeń.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA UCZCIWA ORAZ LOJANA I WIERNA . MIŁOSC . DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY ZATORSKIEJ - KORCZAK ORAZ ZDROWIE I SIŁE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Proszę o twoją pomoc o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej.O stałą dobrze płatną w Londynie zgodnie z wolą bożą mądrość bożą. O zdrowie siły rozum boży jasność umysłu.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Panu Bogu i Maryi za przeżyty 2019 rok za wszystkie otrzymane łaski za zło przepraszam i proszę o zdrowie i Bożę Błogosławieństwo w nowym 2020 roku dla mnie i naszej rodziny przedewszystkim o łaskę zdrowia miej nas Matko w swej opiece tobie Matko zawierzam nowy 2020 rok i siebie i naszą rodziny
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o modlitwę i post za Adama Lemparta ,aby otrzymał charyzmaty i stygmaty, Charyzmat proroctwa, Charyzmat języków, Charyzmat tłumaczenia języków, Charyzmat uzdrawiania, Charyzmat czynienia cudów, Charyzmat poznania.Błagam ,aby wszystkie te charyzmaty i stygmaty Adam Lempart otrzymał.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę i post za Adama Lemparta ,aby otrzymał charyzmaty i stygmaty, Charyzmat proroctwa, Charyzmat języków, Charyzmat tłumaczenia języków, Charyzmat uzdrawiania, Charyzmat czynienia cudów, Charyzmat poznania.Błagam ,aby wszystkie te charyzmaty i stygmaty Adam Lempart otrzymał.
Adam
 

Świeca wieczysta
Błagam o modlitwę i post za Adama Lemparta ,aby otrzymał charyzmaty i stygmaty, Charyzmat proroctwa, Charyzmat języków, Charyzmat tłumaczenia języków, Charyzmat uzdrawiania, Charyzmat czynienia cudów, Charyzmat poznania.Błagam ,aby wszystkie te charyzmaty i stygmaty Adam Lempart otrzymał.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże wszystkim. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mężczyzn w mojej rodzinie szczególnie Michała Ryszarda i Krzysztofa, którzy są na chwilę obecną bardzo daleko od Pana Boga raniąc siebie rodziny i dzieci. Serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża ratuj nasze małżeństwo porósz serduszko mojej żony Bernadki
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Kamilę Przemka Nelę Jasińskich w intecji alkochlizmu przemocy depresji żeby te rzeczy znikneły z naszego domu za zdrowie dla naszej rodziny prosimy również o dar potomstwa i dziekujemy za zdrowie dach nad głową pracę oraz za każdy posiłek Bóg zapłać
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH,O ROZSĄDEK DLA MACIEJA ORAZ O WIECZNE ZBAWIENIE DLA:ZBIGNIEWA,URSZULI,JADWIGI,FLORIANA I TEŚCIÓW. WIELKI BOŻE I TY MATKO BOSKA FATIMSKA MIEJ W SWEJ BOSKIEJ OPIECE MOJE DZIECI,PROWADŹ JE TYLKO PO BEZPIECZNYCH ŚCIEŻKACH,BEZ ZAKRĘTÓW, ZAWIROWAŃ I WYBOJÓW.
Teres
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę cię o dobrą pracę i o dobre zdrowie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę za Radka, aby poukładał swoje sprawy z przeszłości i znalazł mądrą, wierzącą żonę blisko domu.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za wszelkie laski otrzymane w minionym roku.
Beata
 

Świeca wieczysta
Matko moja proszę Cię bądż ze mną Grażyną Marią, moim mężem Witoldem Markiem, dziećmi: Sylwią Aldoną,Dawidem Adrianem, ks.Wojciechem, Mateuszem, Adrianem Ochraniaj nas Swoim płaszczem, Noś nas w swym Sercu Zaprowadź do Swego Syna, naszego Pana i Brata Dziękuję za Twoją Opiekę Nasza piastunko. Błogosław wszystkim napotkanym na drogach naszego życia.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM Cię ogromnie Maryjo wez w opiekę Mariusza i jego sprawy jego intencje jego finanse jego mysli pomoz mu Maryjo tylko ciebie moge o to prosić Jezu Ty sie tym zajmij Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie
Ja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za wszystkie łaski które przez Twoje Ręce otrzymałem. proszę o poprawę zdrowia i pilne znalezienie dobrej pracy. Miej nas w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Za wujka Andrzeja o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu, uzdrowienie i nawrócenie. Za mnie i bliskich o wszystkie potrzebne łaski.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i szczęśliwy nowy rok dla chorego Sławomira.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze dla mojej corki Joanny o dar mądrości o dobre serce które będzie szanować innego człowieka prosze o swiatlo o wskazanie właściwej drogi Maryjo pomóż jej
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze o zgodę wzajemne zrozumienie pokoj między Aniela a Joanna aby stosunki między nimi się poprawiły aby zaczęły ze sobą rozmawiać Maryjo błagam pogódź je
Czcicielka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii, Żanety i Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
w Bogu wiadomej intencji
Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja dziękczynna Katarzyny za otrzymane łaski , dary oraz za dar życia swój i osób bliskich .
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla bliskich mojemu sercu osób
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Ty wiesz Ty się Tym zajmij ... Mateńko proszę o cud uzdrowienia Natali
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę o spokój duszy oraz o dar nieba dla zmarłej córki Katarzyny
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o łaskę nawrócenia i sakramentu pokuty dla córki Natalii, aby Pan ją strzegł i uwolnił od złych przyzwyczajeń i nawyków i postawił na jej drodze wierzących przyjaciół.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Za spokoj duszy mojej mamy , Ireny .
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo ukochana Matko, nie opuszczaj nas w potrzebie, uzdrów Marcina, pomóż mu. Boże zlituj się i wysłuchaj błagania mego.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę. Jest po 2 zawalach, ma rozrusznik serca. Od paru dni go boli w klatce piersiowej. Teraz jesteśmy na SOR, czekamy na wyniki. Bardzo się o niego boję. Proszę Pana Boga, Jezusa, Maryje i wszystkich swietych o wstawiennictwo, żeby mój tato był zdrowy. A was proszę o wspólna modlitwę. Pan Bóg jest wielki i wysłucha nas, naszych próśb. Amen.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o Najukochańsza Matko Boża Fatimska błagam Cię spraw aby mój mąż się nawrócił.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię O dobrą pracę i o dobre zdrowie. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Wiesławę Macieja i Sebastiana o łaskę zdrowia duszy i ciała
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za całe moje życie, za Twoją opiekę nad moją rodziną, krajem ojczystym Polską, za ten mijający 2019 rok i za każdą chwilę życia. Przepraszam za zło jakiego się dopuściłem w moim życiu.Pan mój i Bóg mój, Jezu Ufam Tobie. Zbigniew z rodziną.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Naucz mnie Panie Twojego najglebszego milczenia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji znalezienia dobrego i zaradnego przyszłego męża, dobrego i kochającego. O łaskę narzeczenstwa, o zdrowie w rodzinie, opiekę nad siostra na studiach oraz pomyślnych zdań egzaminów jak również wyleczeniu palca i dziękuję Maryjo że otwarłam swe oczy jaki stosunek ma do mnie naprawdę Przemek
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę cię o opiekę nad moimi dziećmi Karolinkę i Karola aby miały dobre i szczęśliwe życie i nigdy nie oddaliły się od Pana Boga chroń je broń je i nie pozwól by działa im się jakakolwiek krzywda Mateńko miej je w swojej opiece
Piotr
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020