Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy o wyjazd do sanatorium i o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mrayjo, naucz mnie prosze swojego najglebszego milczenia. Maryjo...
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich. O zdrowie i nawrócenie dla Emila.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego dla Andrzeja i Bogusławy oraz o opiekę Matki Bożej Fatimskiej nad nimi. Bóg zapłać
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
za Huberta o przemianę serca, uzdrowienie z zaburzeń, powrót do sakramentów, pojednanie między nami.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o opatrzność bożą w poszukiwaniu zleceń, inspiracje i działanie Ducha Świętego
Magda
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę Cię o przyjaciela Matko Najświętsza
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
dziękuję za wszystkie łaski i pomoc przy pozyskaniu odpowiednich zleceń
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
By udało mi się zdać przedmiot \"Algorytmy i Struktury Danych\". W drugiej kolejności bym mógł uporządkować swój umysł i duszę.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo ukochana Matko nasza uzdrów Marcina, uproś dla niego te łaskę u Jezusa. Nie opuszczaj go, otocz go swoja opieką. Błagam z całego serca, z całej duszy i ze wszystkich moich sił.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie dobrej pracy o dobre zdrowie wyjazd do sanatorium, o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Matko Boża dziękuję za błogosławieństwo Boże i szczęśliwą podróż, pobyt oraz powrót syna na feriach. Proszę ratuj mnie gdyż ciągle się zamartwia o różne sprawy, daj mi pokój serca.
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno, proszę Cię o zbawienie wieczne dla Teresy i Józefa z rodzicami, dla Janiny i Gienka z synem Bogdanem. Niech odpoczywają w pokoju.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie dla Ani i Radka, dla mnie i Andrzeja, dla moich braci z rodzinami. Oddal od nas wszelkie choroby i lęki. Obdarz nas wszelkimi potrzebnymi łaskami.Prowadź nas zdrowo i bezpiecznie przez życie.Pomóż młodym w zakupie mieszkania.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec nad swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe.Miej Martynkę w swojej opiece i nie pozwól zniszczyć jej życia duchowego i cielesnego przez złych ludzi.Obdarz nas głęboką wiarą ,że jesteś z nami i obdarzasz nas tym co jest dla nas dobre. Proszę o cierpliwość dla nas .Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie naszego życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką i mamusią. Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego rodzina. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu ,jego rodzinie i znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy. Aby nie robili innym na złość ale pozwolili mojej mamusi i mnie żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze , z Kamila , jego znajomych i Igora ,który skacze po podłodze, aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu .Aby Kamil Pałka nie chodził całe noce i nie skrzypiał podłogą. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim .PROSZĘ ODDAL ODE MNIE TE DEMONY PRZESZŁOŚCI PROSI Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź ich Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i aby jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał , by był dla niej podporą.Pomóż Boże Dawidowi znaleźć lepszą pracę, aby nie trzymał się tej jednej pracy .Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej i ukończenia studiów. BOŻE WIERZĘ TOBIE I PROSZĘ DLA NICH O POMOC Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Proszę Cię Boże aby mój kierownik mnie nie skrzywdził za moją pracę i postarał się o godziwe dla mnie wynagrodzenie Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
O miłość !!!
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji Kingi o podjecie własciwych decyzji zyciowych i powrót do zdrowia, uniknie ice operacji, uzdrpwienie nerek i lewego moczoowdu, uzdrowienie na duszy i ciele
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Proszę Cię o zdrowie dla Kubusia i pomoc w szkole.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony, syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Aby naszemu synowi powiodło się w zawodzie i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dobrego wyboru życiowego partnera, o poznanie prawdziwej miłości życia o dobrego i zaradnego przyszłego męża. O pomyślne zdanie egzaminów przez siostrę na studiach, o zdrowie w rodzinie oraz opiekę Maryji
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Czarka o sile w Bogu. Panie, prosimy...
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zaległości za mieszkanie , karty kredytowej i pożyczek . Żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie i żyła w nim szczęśliwie z córka albo miłością swojego życia . Blagam żeby moje życie nabrało blasku , żebym zaczęła żyć na wysokim poziomie a nie w biedzie jak dotychczas , żeby mi już nigdy nie brakowało jedzenia ani pieniędzy. Proszę zebym spłaciła moje długi zwłaszcza te u siostry , błagam . Błagam żebym w końcu wygrała w lotto pieniądze na mieszkanie . Proszę tez żebym poznała cudownego faceta który będzie mnie kochał szanował i rozpieszczał a ja będę z nim szczęśliwa i kochana . Proszę żebym w pracy miała duże utargi i przez to dużo zarabiała . Błagam żebym się nie pocila i nie śmierdziała i żeby moje problemy z żołądkiem się skończyły . Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca wieczysta
Prosze O Modlitwę O To Zeby Zona Przebaczyla Swoim Winowajcom Przez Ktore Przyszlo Opentanie.
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o Błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami; o cichą i spokojną emeryturę (życzliwość sąsiadów), błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, ciszę w domu, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od JEZUSA CHRYSTUSA; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Mateńko, dopomóż, by moje życie Natchnione Mocą DUCHA Świętego, było radością BOGA OJCA. BÓG zapłać, dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące św pamięci Jana Karolina Pacławska Ryszard Pacławski Weronika Pacławska Jan karolina Pacławska babcia i Jerzego Lewandowski Czesław Pawliszyn Teofila Pawliszyn Emil samet Marcin pindel ks Franciszka Czarneckiego i ks Markiewicza Jana ks Cząstkę Arek Wiśniowski z rodziny Kaczmarski Ochman Flis ślimak Pacławskich hreczks janiec za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i proszę o modlitwę sw Józefa zeby nigdy nie zostawił nas w potrzebie sw Józefie ratuj nas w życiu w śmierci w każdy czas.Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie.prosze o modlitwe o rozwiązanie najtrudniejszych spraw Bogu wiadomych...Jezu ty SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
O POTRZEBNE ŁASKI DLA RODZINY TOMASZ I HALINY O RADOŚĆ WIECZNĄ DLA PEWNEJ KOBIETY I POTRZEBNE ŁASKI DLA JEJ RODZINY O NAWRÓCENIE DLA JACKA
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękuję Ci za wszystko i proszę Cię o dalszą opiekę i o dobre zdrowie o znalezienie pracy wyjazd do sanatorium i o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Maryjo abym był zdrowy tobie się oddaje miej mnie matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu oraz dobre oceny córki i syna. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Basi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWE ZA MOJEGO MEŻA O DAR GŁEBoKIEJ WIARY,O MIŁOSĆ I POKÓJ W RODZINIE!!!
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę pomóż Mateuszowi w pracy, zabierz to co go ogranicza. Daj światły umysł, zabierz od niego strach, a daj pokój serca oraz proszę o dobrą żonę dla Radka.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja kolezanke z pracy Tereske, ktora zmarla na raka, aby dostapila laski zbawienia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę omodlitwę w Bogu wiadomych intencjach. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za górników
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska otocz mnie opieką. Moje czyny, myśli, działania. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka, który zmieni moje życie. Kogoś, komu zaufam, kogoś, kto mnie pokocha i komu Bóg nie jest obojętny. Brakuje mi bratniej duszy, w zasadzie chyba nigdy nikogo naprawdę nie kochałam. Życie bez miłości drugiego człowieka bywa trudne. Bóg trzyma mnie przy życiu, daje codziennie siły i za to jestem Mu wdzięczna. Prosze Cię Matko o wstawiennictwo w mojej intencji. Bóg zapłać.
Anna-Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska otocz opieką wszystkich zmarłych w mojej Rodzinie, wszystkich bliskich memu sercu i wszystkie dusze czyśćcowe, o których nikt nie pamięta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, na wieki wieków. Amen.
Anna-Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska proszę o opiekę nad moim synem w trakcie sesji na studiach. Otocz go opieką, opanowaniem i mądrością, aby zdał wszystkie egzaminy pozytywnie. Daj mu oparcie przy trudnych przedmiotach, aby to, czego się nauczy, mógł w pełni wykorzystać teraz i w życiu zawodowym. Bóg kocha ludzi, którzy się rozwijają, uczą, kształcą. Wiem, że ma nad nim opiekę i za to dziękuję Mu codziennie. Bóg zapłać. Amen.
Anna-Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska, proszę Cię o wstawiennictwo dla Polski. Źle się dzieje w naszym państwie. Tylko Bóg wie, gdzie leży prawda i kto ma rację. Wiem, że Ojciec dał człowiekowi wolną wolę, wolę decydowania. Jednak to co się dzieje jest bałwochwalcze, zaprzecza wierze i prawym intencjom. Rządzi polityka i pieniądze. Błagam Cię, Ty możesz wszystko, wstaw się u Ojca za Polką, za ludźmi, którzy mają szczere intencje i nie robią na pokaz rzeczy, które mają im pomóc w utrzymaniu władzy. Nigdy nie prosiłam o takie rzeczy, teraz proszę o pomoc tym, którzy mają odwagę i siłę jako jednostki przeciwstawiać się złu, braku sprawiedliwości, obłudzie i zakłamaniu. Bóg zapłać. Będę się modlić w tej intencji najmocniej jak potrafię. I wiem, że Ty pomożesz. Amen.
Anna-Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosím o modlitbu za mě. Studuji závěrečný ročník na vysoké škole. Prosím o pomoc, sílu, Boží požehnání a vedení Duchem svatým při čtyř zkouškách, které mě čekají v únoru. Děkuji za modlitbu.
Lenka
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę żeby Jola wyszła z długów i żeby nie zostały z córką bezdomne
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
O wyzdrowienie i pomyślną operację dla Pawła
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, proszę o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, dla moich zwierząt. Proszę o uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich powrót do Boga. O zdrowie dla mojej babci, o uzdrowienie cioci z nowotworu. O wyjście z długów dla mojego taty i brata. O dar życia wiecznego dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Za uzależnionych.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Boze błagam Cie o łaske zdrowia dla całej mojej rodziny o rozwiazanie wszystkich klopotów i łaske pojednania i powrotu mojego byłego męża Roberta. Jesli taka jest Twoja wola Panie pomóz nam znów byc razem wysłuchaj . Ojcze dziekuje za wszystkie łaski które do tej pory otrzymałam małgosia
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o nawrocenie sie mojej rodziny do kosciola ,zeby moj syn wrocil do swojej rodziny Bog zaplac zapewniam o modlitwie .
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ani i Radka, dla mnie i Andrzeja,dla moich braci z rodzinami. Oddal od nas wszelkie choroby i zło. Prowadź nas zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę cię o szybkie znalezienie nowej pracy o wyjazd do sanatorium i o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękuję ci za wszystko i proszę Cię o dalszą opiekę i o dobre zdrowie wyjazd do sanatorium, o szybkie znalezienie nowej dobrej pracy oraz o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Jezu , Maryjo, Duchu Święty , Święty Józefie proszę Was o Boże Błogosławieństwo w zdrowiu , spokoju w naszym życiu, w naszych domach i domach sąsiadów na ten Nowy Rok 2020. Szczególną opieką obdarz Boże moją mamusię. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Miłosierny zawierzam Ci Edytę w śpiączce , jej życie i zdrowie oraz 3 dzieci.Jezu Ty wszystko możesz,połóż ręce na jej głowie,uratuj,ulżyj w cierpieniu jej i rodzinie.Jezu ufam Tobie.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo - bądź pozdrowiona. Módlmy się, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. O wyproszenie szczególnych Łask proszę dla kapłana, któremu poświęcam moją Margaretkę. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i umierających, i nieznających Jezusa. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne Łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Panie Boże za każdą chwilę życia, za Twoje Miłosierdzie i opiekę nad naszą ziemską Ojczyzną - Polską. Prosimy o przebaczenie naszych złości i grzeszności. Pan mój i Bóg mój, Jezu Ufam Tobie.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo uratuj Marcina, uzdrów go. Uproś Jezusa o tę łaskę. Błagam z całego serca i ze wszystkich moich sił.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i Bożą opiekę.
Marzanna
 

Świeca siedmiodniowa
Droga Matko proszę cię o to byś otoczyła swoją opieką cała moją rodzinę dbaj o nią i otocz opieka też mnie daj mi sierpliwosc i wiarę w siebie proszę cię o zdrowie dla wszystkich moich podopiecznych
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O czystosc, cichosc i pokore.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji naszej rodziny. Rodziny Kamili, Natalii, Marcina i Michaliny. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
o wieczną radosć dla dziadków Bury,Ibrahimow, Franciszka i Moniki
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętszaa, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby i poprawę mojej sytuacji, także finansowej, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrze
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochansza Matko dziękuję za otrzymane łaski w czasie dalekiej podróży. Proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu problemów w związku, odbudowanie relacji w związku z Jackiem, powrót do siebie,pogłębienie uczuć i wytrwanie w oddzielnej podróży daleko od siebie oraz zbliżeniu się na nowo do siebie.
Ewald
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o uzdrowienie Dorotki Ż.z Warszawy z raka nerki. Dziękuję Ci .
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego byłego chłopaka. Subtelnie próbowałam wrócić ale mówi że jest to już przeszłość(ogółem przejmował wcześniej inicjatywę i się starał), więc proszę albo uwolnienie mnie od tego uczucia, żebym nie poczynała żadnych kroków, pogodziła się,a dała prowadzić się Maryji, albo żeby Maryja żeby uwolniła Go od może dumy, co inni powiedzą, zniewolenia gier, kolegi bądź do uwolnienia od zazdry którą może nieświadomie uczyniłam, bądź od uwolnienia z jakiś węzłów jeśli drzemią w nim uczucia do mnie. Jednak jeśli nie było i nie ma w nim żadnych uczuć do mnie bardzo proszę o uwolnienie mnie z tego może zniewolenia emocjonalnego. Oboje jesteśmy dorosłymi dziećmi alkoholikow. Wiadomo, że chodzi o wolną wolę, ale jeśli coś trzyma więzi uczucia byłego Maryjo, proszę rozwiąż je i napełnij go męstwem i odwagą o jakiś krok do mnie, jeśli nie, uwolnij mnie od tego uczucia raz na zawsze.
Helena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Moja, Maryjo bądź moją pośredniczką, wstaw się za mną u Pana Boga i wybłagaj łaskę nawrócenia dla mojej córki i wnuczka,szczęście w domu rodzinnym. Dopomóż mi, błagam w widomej sprawie, która codziennie mnie dręczy i zabiera wszystkie siły do życia. Proszę Cię i błagam zlituj się nade mną.Amen
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Rodziców
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu w Polsce i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego, uzdrowienia dla Emili, Mateusza i Martyny. O nieustanne nawracanie; przez Maryję do Jezusa i Boga. Bóg zapłać. Bóg zapłać.
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy o dobre zdrowie wyjazd do sanatorium, o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno proszę o opiekę pomoc i wsparcie dla mojego Syna Michała który zdaje dziś egzamin na prawo jazdy. Pomóż Matko
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczescie w Bogu dla corki i jej narzeczonego, o dobre przygotowania do slubu i wesela. Pani Fatimska ufamy Tobie!
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego,przymnożenie wiary, nadziei i miłości, pokój w sercu, radość Bożą, nawrócenie grzeszników.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Witam. Poproszę modlitwę w intencji dusz z czyścica, by oddać im moje rozterki i zmartwienia.
Konstancja
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, żebym pogodziła się, że były chłopak mnie nie kocha(i raczej nie kochał bo wogóle nie walczył po rozstaniu) i żebym nie czekała na niego, ani nie interesowała się jego życiem. Proszę o modlitwę o uwolnienie z tego zniewalającego uczucia, (jestem dorosłym dzieckiem alkocholika i bardzo przeżywam rozstania z mężczyznami) żebym nic nie czuła, żadnych emocji, bólu, zawodu, nie robiła nic na siłę, nie szukała kontaktu, odpuściła, pogodziła się z tą stratą i nie roztrząsała, nie rozdrapywała, nie zadręczała siebie, żebym oddała tą przeszłość. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z tego zniewolenia emocjonalnego i modlitwę o dobrego męża, żebym nie zamartwiała się na przyszłość, żebym dała się prowadzić losowi i oddała Bogu przeszłość, ponieważ Były nie chce dać nam szansy,(powiedział, że lepiej iść do przodu osobno a zostawić przeszłość za nami) żebym pogodziłą się z jego wolną wolą i odeszła i zachowałą swoją godność i szacunek do siebie, bo moja wartość bardzo spadła, że nie walczył.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc Bożą w pracy zawodowej dla Katarzyny i Iwony oraz Bożą radość i pokój w sercu.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię o Matko o trzeżwość:zdrowie dla mnie i moich Bliskich:poprawienie sytuacji finanasowej-własne M o łaskę przyswajania wiedzy przy zmianie stanowiska Mamo czuwaj nade mną
Tomasz
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020