Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę cię o szybkie znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia, pomoc w trudnych sytuacjach i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące z powodu okultyzmu
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko boska prosze o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny prosze o dobrego i mądrego męża dla simonki prosze o mądrość żebym madrze pokierowała moją rodziną i żebyśmy wszystko wysprzedali co mamy do sprzedania pobogosław nam.Dziękuje za wszystko matko czym mnie obdarowałaś
Seniora
 

Świeca siedmiodniowa
Cudowna Pani proszę Cię o cud. Uzdrów moja żonę Małgosię. Odsuń od niej wszystkie choroby, które ją nękają. Powierzam Ją Twej opiece o Najcudowniejsza Matko.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o 7 Darow Ducha Swietego dla dzieci i dla mnie samej. Dziekuje za opieke Maryjo Mateczko za Twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa i za pomoc w dzwiganiu Naszego krzyza dziekuje Panie Jezu.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za rodzine za dzisiejszy dzien abysmy mieli sile zalatwiac sprawy i aby zalamanie duchowe w jakim jestesmy po smierci meza nie paralizowalo naszego zycia. Prosze o laske sily abysmy mogli miesc ten krzyz i aby Pan Jezus byl z nami. Jezu ufam Tobie , kocham i prosze pomoz nam . Maryjo Mateczko upros Pana Boga aby mial w opiece dusze meza , rodzicow i wszystkie dusze z rodziny i dusze w potrzebie,
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O madrosc i Swiatlo Ducha Swietego dla Polakow na czas wyborow.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze o pomoc w problemach finansowych
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie i proszę Cię Panie ocal moją duszę. Pan mój i Bóg mój. Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę mojego pomyślnego powrotu do pracy i o potrzebne łaski dla mojej rodziny, a szczególnie dla moich pogubionych dzieci. Bóg zapłać
Bozena
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Mariusza żeby przestał być alkoholikiem
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najswietsza prosze aby Marcin zaczal się bardzo starać o Asie aby jej pokazał jak ja kocha i ze chce być z nią na zawsze prosze matuchno pomóż mu daj odwagę
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze za moja córkę Joanne uproś jej uzdrowienie serca z pychy i egoizmu, abym umiała postawić Miłość na pierwszym miejscu. Matuchno prowadź ja i bądź przy niej
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania , aby wytrwał w postanowieniach i odrzucił całkowicie narkotyki .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do pracy.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
znalezienie zony
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji tego, abyśmy otrzymali z mamą lokal mieszkalny, o który się staramy, by Dobry Bóg i Matka Boska pomogli w tej sprawie. Byśmy dzięki temu darowi, odzyskali życiową stabilizację, spokój oraz miejsce do pielęgnowania tradycji wiary.
Kacper
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o łaskę nawrócenia i dobrej spowiedzi, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o wstawiennictwo u Twojego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby pomógł mi w trudnej sytuacji materialnej, błagam o pomoc finansową. Mam już dość życia od \"pierwszego do pierwszego\", proszę o pomoc, nie ze względu na siebie, ale na moje dzieci. Boję się, że nie będę potrafił zabezpieczyć im przyszłości, a tracę powoli zdrowie i nie wiem ile Bóg da mi jeszcze czasu na załatwienie wszystkich spraw. Moje maluchy maja dopiero 8 i 6 lat, ale ten brutalny świat pieniądza dosięga je już teraz w szkole i w przedszkolu. Walczę z długami i walczę o dobro moich dzieci na tyle na ile mam sił. Jestem w głębokiej depresji i nie liczę się już ja, ale one, moje kochane skarby. Proszę i błagam... Matko pomóż, abym mógł zapewnić im godne warunki życia.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę o szybkie znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Kochana Matko nasza o zdrowie i powód do mnie mojej żony.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o wstawiennictwo u naszego Stwórcy o siły i odwagę w relacji z Karoliną. Jeśli jest mi przeznaczona jako żona uproś potrzebne nam łaski, żeby wszystko potoczyło się zgodnie z planem Bożym. Królowo różańca świętego módl się za nami. Panie Jezu ufam Tobie i Matce Twojej!
Łuk
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o dary ducha swietego dla dzieci i dla mnie samej oraz za dusze niedawno zmarlego meza i dusze rodzicow i zmarlych z rodziny i wszystkich w potrzebie. Maryjo Mateczko opieku sie prosze dziecmi i mna abysmy sobie poradzili z zyciem. Jezu Milosierny kocham Ciebie i ufam Tobie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekczynienie za wysluchanie prosb w sprawach zawodowych.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego, ufność i wiarę, nadzieję i miłość bliźniego, radość Bożą i Boży pokój serca dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Kamili, Natalii i Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za Leszka, Marysie z ich rodzinami, za Wspólnotę WJM i WJM Young.
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje za 12 lat małżenstwa Justyny i Marcina i prosze o łaske zdrowia i szczęście w domu na nast.lata , miej w opiece Paulinke .Prosze o bezpieczenstwo na drodze dla męża , synów ,synowych ,O bezpieczny lot ,mądrość i pomoc w znalezieniu i kupieniu mieszkania dla Macieja,dary Ducha Św.dla narzeczonych oraz pomóż mi Matko Boza Różancowa w sprawie emerytury w sądzie pracy .
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji miłości, dobrego męża, wiernego towarzysza życia. O wypełnienie się woli Bożej miedzy mną a Waldemarem. Jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą, proszę o połączenie naszych serc piękną miłością, sakramentem małżeńskim. Jestem już gotowa, aby zostać żoną i matką. Proszę aby ten rok 2019 był przełomem w tej kwestii. Dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski i ciche cuda. Bóg zapłać. Amen
Andrea
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko proszę o spokój duszy oraz o dar nieba dla zmarłej córki Katarzyny
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
O Uwolnienie Od zlego ducha Sylwi Bog Zapłać
Artur
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska,dziękuję za wszelkie łaski i dotychczasowe orędownictwo Twoje.Proszę o łaskę wiary dla moich dzieci i wnuków.Maryjo miej w opiece kapłanów,misjonarzy,zakony.Wyproś u Boga Ojca niebo dla zmarłych rodziców obojga stron i rodzeństwo.Miej w opiece moją rodzinę , parafię ,Ojczyznę ukochaną .Matko Nieba i Ziemi,zachowaj od grzechu i w pojednaniu z Bogiem w godzinie śmierci.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Huberta o łaski których najbardziej potrzebuje, powrót do sakramentów, uwolnienie od nałogów, o wzajemne przebaczenie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej, dary Ducha Św. o zgodę i miłość w mojej rodzinie oraz o pomoc w poważnych kłopotach i problemach finansowych dla mnie i mojej rodziny.
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę Cię o szybkie znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nasza otocz opieką moją żonę. Daj jej zdrowie i uśmiech.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje za szczesliwa podroz i opieke nad dziecmi i mna podczas podrozy. Dziekuje ze moglam widziec moje dzieci kleczace w Jerozolimie. Prosze o modlitwe o poglebienie wiary i Blogoslawienstwo Boze dla dzieci i mnie i ludzi w potrzebie. Maryjo Mateczko badz z nami i nie opuszczaj nas, Panie Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny, dar zdrowia i opieki Bożej dla córki Moniki, wnuczki Oliwki, żony Małgorzaty, oraz mnie Bogusława. Proszę o modlitwę za moją szwagierkę. Przede wszystkim proszę o dar wytrwałości w znoszeniu mojego cierpienia i dodanie mi siły w jego znoszeniu. Bóg zapłać.
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie kregoslupa dla syna.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Marcina z Rodziną, sąsiadów, rodzinę Adamczyk, chorych, cierpiących, uzależnionych
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Błagam jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zaległości i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Błagam żebym nie musiała się martwić o pieniądze i żebym miała dach nad głowa i co jeść z córka , zawsze . Proszę aby moje życie nabrało sensu i blasku , żebym poznała miłość mojego życia i była szczęśliwa u boku kochanego faceta . Proszę żeby Konrad się jeszcze odezwał i błagam żebym się nie pocila i nie śmierdziała . Błagam żebym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała . Proszę Panie Boże o mieszkanie , swoje mieszkanie . Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę i błogosławieństwo Boże dla mnie i córek. Najświętsza Maryjo, święty Józefie módlcie się za nami.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze o zdrowie dla mojej corki Joanny aby nabrała kształtów kobiecych i przytyła aby zaczęła jeść niech nie chudnie więcej matuchno prosze pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat. Matko Boga i nasza - módlmy się razem, by nasi pasterze mieli siłę i miłość do prowadzenia nas. Niech nasze modlitwy zawsze będą przy nich. Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i nieznających Jezusa, i umierających. Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących od nas pomocy, szczególnie naszych bliskich, przyjaciół i dobroczyńców. Matko, proszę o potrzebne łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w naszych intencjach.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej w swej opiece Ludwikę, Roberta, Marka, Michała, Igora, Norberta i ich bliskich, również księdza Grzegorza Nowaka z legionu małych dusz, który wraz ze swoimi współpracownikami świadczy też pomoc bezdomnym i zagubionym.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, o ciszę w naszym mieszkaniu, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, życzliwość, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarła mamę Maria Chrobok o spokoj duszy. Bóg zaplac
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo z Całego serca i ze wszystkich moich sił o zdrowie dla Marcina. Wysłuchaj mego błagania i weź go pod swoją opiekę.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko blagam o uzdrowienie kregoslupa dla syna.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie mojego męża, który jest w kryzysie.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
O Boży pokój, radość ze Zmartwychwstania Chrystusa, pomoc w pracy zawodowej i życiu rodzinnym, życzliwe i przyjazne relacje, dla Iwony, Katarzyny i Krzysztofa.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Pani pomóż mi odbudować moją rodzinę, małżeństwo. Przez wiele lat oczy me zalewało zło,nie dopuszczałem do siebie miłości Jezusa. Teraz wiem co to znaczy miłość gdy Chrystus zamieszkał w mym sercu. Najgorsze, że moja żona nie chce mnie już znać a ja dopiero teraz widzę jak bardzo Ją kocham. Najdroższa Pani zaopiekuj się nami. Wlej w nasze serca miłość, szacunek i otwórz nam obojgu oczy na dobro płynące od Boga. Chcę ocalić nas i całą naszą rodzinę. Pobłogosław naszych synów i ześlij Ducha Świętego aby sprowadził nam miłość. Proszę również o łaskę zdrowi dla mojej schorowanej i dzielnej Żony. Wynagrodź Jej wszystkie krzywdy,których doznała o dennie i innych.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie, pracę, spokój i wszelkie łaski Boże dla Macieja, Damiana, Grażyny, Hanny, Andrzeja.
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska! Prosze o tocz opieka mego syna i spraw, aby zabieg kregoslupa nie byl konieczny. Maryjo, blagam!
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuje za udaną koronografię mamy Elżbiety i proszę o udaną operację endoprotezy kolana dla mamy, szybki powrót do zdrowia i odzyskanie sprawności i sił. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla synka Stasia.Proszę o uzdrowienie duszy i ciała męża Artura o miłość w jego sercu i wdzięczność za to co ma. O zgodę i szacunek w rodzinie.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
o Boze blogoslawienstwo,laske nawrocenia I uwolnienie z nalogow dla Luisa.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji Ewy o Boze blogoslawienstwo,uwolnienie I uleczenie ran emocjonalnych.o umocnienie w wierze i wytrwalosc w modlitwie.o laske znalezienia dobrego meza.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za chorych, cierpiących, opiekujacych się nimi
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja zmarłą mamę Ewę aby była w Królestwie Niebieskim.
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo Prosze O modlitwe w mojej intencji Bogu Wiadomej Serdeczne Bog zaplac
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę aby Pan Bóg pobłogosławił mój związek z Rafałem , żebyśmy stali się dla siebie bardziej wyrozumiali i cierpliwi , Bóg zapłać . Nina
Nina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny, rodziny Natalii, Kamili i Marcina. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść BOŻE, Bardzo proszę o Modlitwę do Pana JEZUSA i MARYI w intencji mojej Rodziny. Przede wszystkim moich Rodziców, którzy są już na emeryturze i którym hałaśliwi sąsiedzi odbierają to co niezwykle cenne - ciszę i spokój. BÓG zapłać, pozdrawiam pamiętając w Modlitwie, Dominik
Dominik
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośba o uwolnienie się z nałogu pijaństwa i nieczystości.
Julian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie. Po śmierci dwóch bliskich mi osób, podupadłam na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia. Przede mną zmiany.Przeprowadzka do rodzinnego miasta i zmiana pracy. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże...
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o udany zabieg i o zdrowie dla Marii Tubek
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
prosze za janusza grzesznika,chorych starych rodzicow krystyne i antoniego zmarlych kossakowscy,szczuki,karwowscy,konopki,pienkowski mieczyslaw,dabrowskich,chojnowskich,wiszowatych,kulikowskich,niecikowskich,mroczkowskich,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.andrzej duczkowski,kazimierz tomaszewski,rogacien aleksander,edward i wanda krzesniak,zofia bielarczyk,stanislaw dziwisz,s.eufrozyna,piotri bronislawa mokrzyccy abp.szczepan wesoly,modzelewski gustaw,jozefa szczuka,teresa kossakowska,chrzanowscy,borawscy,chrostowscy
Janusz
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę Cie o Twoje wstawiennictwo i o łaskę odrodzenia naszej wzajemnej miłości małżeńskiej z Piotrem. Matko Boża uratuj nasze małżeństwo.
Iwona
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Piotra. O jego uzdrowienie z nałogu pornografii i seksoholizmu.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę o szybkie znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych i Igora , aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu i nie skakał po podłodze. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby znalazł pracę w swoim zawodzie i mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Spraw Boże aby Dawid szanował Martynkę. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź ich Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy i aby mój kierownik mnie nie skrzywdził za moją pracę Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATEŃKO TY WIESZ O CO PROSZĘ
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko tak bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojego synka Kubusia o dar wyraźnej mowy i dobre wyniki w nauce.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej, Dary Ducha Świętego o światło.Za moich rodziców i rodzeństwo o zdrowie Błogosławieństwo Boże w rodzinie o ich nawrócenie ,zgodę, przemianę serca, przebaczenie ,cud.Jezu Ty się Tym zajmij. Serdeczne Bog zapłac.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony, syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Aby naszemu synowi powiodło się w zawodzie i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska prosze o Twoja opieke nade mna i moimi bliskimi.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez nieczystosc, pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o cud przezycia i uzdrowienia z ciezkiego wypadku mojego brata Patryka. Blagam
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, żeby Polacy intronizowali Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie, we Francji, Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych Jan karolina Pacławska i Weronika Pacławska Ryszard Pacławska Jerzy Lewandowski Czesław Pawliszyn Teofila i Jan Pacławski Karolina Pacławska dziadek Emil Samet znarli z rodziny Pacławskich Kaczmarskich Ochman flis Jan ślimak Jan za zmarłych wszystkich tych którzy potrzebuja Bożego miłosierdzia
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019