Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Uzdrowienie Chorych zawierzam Ci Marcina,który uległ kontuzji.Czuwaj nad pracą lekarzy,którzy będą wykonywać operację,aby Marcin mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o pomyślne wyniki badań guza mózgu i siły do walki z chorobą dla taty Jerzego, całkowity powrót do zdrowia, wiarę i nadzieję w lepsze jutro, a także o spokój i błogosławieństwo dla najbliższych. Matko wyproś nam u Twojego syna potrzebne mu łaski. Córka Anna z braćmi i rodziną.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlitwa w intencji tego żebyśmy uratowali z Kamilem nasz związek i znaleźli drogę do wspólnego szczęścia
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o lepsze relacje między mną a Marią, o jej powrót do Boga. Odnów na nowo przyjazn między nami.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie Andrzeja i mojej siostry. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w moich intencjach o rozwiązanie trudnych spraw w moim życiu. Dziękuję za modlitwę.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo o litość nad moim bratem, odmień jego życie, weź go w opiekę.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za czarka o uwolnienie od diabelskich nekan co noc. Pani Fatimska otocz Czarka swoja opieka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę wystawienniczą, aby Stefan został uzdrowiony z choroby nowotworowej i przeżył jeszcze wiele lat z nami. Bardzo proszę dla niego o Boże Błogosławieństwo, opiekę oraz szybki powrót do sprawności po operacji. Bóg zapłać!
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w pracy, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej, rozwiązanie problemów zawodowych i rodzinnych.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zmarłego dziś w szpitalu starszego mężczyznę (nie znam imienia)- Panie, Ty wiesz! Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja, który targnął się na swoje życie. Maryjo, Matko przygarnij go do Twego Serca, ulecz zranienia, uzdrów psychikę, przyciągnij go do Jezusa, aby powierzył wszystko Jezusowi i zaufał Bogu.
Krzy
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Aby dobry Bóg przyjął sp. mama Anne do królestwa niebieskiego A Matka Maryja oswiecala jej drogę do nieba
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i nawrócenie Katarzyny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, ratuj chorych i tych, którzy czują się samotnie, i grzeszników, i nieznających Jezusa, i umierających.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, proszę o potrzebne łaski dla sióstr zakonnych, które się modlą w moich intencjach.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie zarówno fizyczne (w szczególności zatok, serca,nerwów i tarczycy, kręgosłupa, żołądka refluks ,jelit bardzo mi dokuczają wszystkie te dolegliwości) jak i duchowe i psychiczne oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Aneta Kołowacik
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za czarka, ktory jest nekany co noc przez zlego ducha o uwolnienie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, by natrętne myśli całkowicie zniknęły.
Nel
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące szczególnie za te o których nikt nie pamięta
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja rodzine szczegolnie syna o nawrocenie sie do Boga , kosciola , i swojej rodziny Bog zaplac
Bernadeta
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarlych naszych bliskich i za dusze w czyscu cierpiace
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Czarek prosi o modlitwe. Co noc nekany jest przez demona o 3.00 przez dwie godziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o spokój duszy i ciała o życie bez stresu
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek i męża. Proszę o modlitwę w intencji zdania jutrzejszego egzaminu. Bóg zapłać.
Edy
 

Świeca siedmiodniowa
o zgode i wzajemny szacunek w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę dla mnie i całej mojej rodziny oraz o znalezienie nowej pracy
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko dziękuję za dobre wyniki i udaną operację mojej Koli. Błagam miej ją w swojej opiece.
Dana
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę zdrowia duszy i ciała, otrzymanie dobrej pracy.
Wiesława
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja sp. Jadwigę i Aleksandra Liberę Z okazji Rocznicy smierci .Wieczny Pokój .Jezu .Prosimy o łaskę Spotkania z Toba . ufnosci serca . proszą Dzieci Rodziną i Twój sługa Ks.kan. Marian. oraz .Bliska osoba sercu .S.F. Małgorzata. 10.06.2019. Tulce .Ołobok -Leszno
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas obrony pracy doktorskiej, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i EGZAMINATORÓW! Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka na czas uczęszczania do drugiej klasy w szkole!!!!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas zamknięcia przewodu doktorskiego i obrony rozprawy doktorskiej, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, mamą i innymi relacjami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę trwałego nawrócenia, świadomość grzechu, o dobrą spowiedź oraz o ducha prawdy i Boże światło, odwagę w rozeznaniu Bożej woli.
Karol
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi dla Justyny w realizacji powołania misyjnego i pracy katechetycznej.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o głębokie i mocne przekonanie o potrzebie szybkiego podjęcia leczenia, terapii i pracy na programie zgodnie z Wolą Bożą, o dobrego Bożego sponsora oraz o łaskę utrzymania trzeźwości.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, chęć do życia, powrót na łono kościoła, sakramentalną spowiedź, podjęcie leczenia, dobrą diagnozę, leki i Bożych lekarzy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O Wolę Bożą w relacji, opiekę Matki Bożej, świętych, światło Ducha Świętego oraz szacunek, Bożą miłość i wzajemne zrozumienie.
Karol
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich, proszę szczególnie za Dominikę, proszę dla mnie o poprawę sprawności i o dobrą pracę. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ORAZ OPIEKĘ MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ DLA MAGDALENY,TOMASZA ICH NAJBLIŻSZYCH,O ŻYCIOWĄ MĄDROŚĆ ORAZ USTATKOWANIE WNUCZKA MACIEJA,A TAKŻE O WIECZNE ZBAWIENIE DLA ŚP.: ZBIGNIEWA,URSZULI I RODZICÓW.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękuję Ci za wszystko i proszę Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy o pracę i o zostanie w mieszkaniu. Joasia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O opamiętanie się szwagra miej go Matko w swej opiece i jego rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Dla moich rodziców Alicji i Eugeniusza o spokój duszy i Boską opiekę na wieki. Dla moich braci, którzy zmarli tuż po urodzeniu dużo boskiej miłości
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o Boże współczucie, wyrozumiałość,cierpliwość, hojność i miłość dla Justyny w czasie choroby i walki o powrót do zdrowia oraz o Boża skruchę, zrozumienie i nawrócenie ze złego traktowania.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o wytrwałość w decyzji odbycia Seminarium Nowego Życia, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, doświadczenie miłości, przebaczenia i owocnego wylania darów Ducha Świętego.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę wstrzemięźliwości, zrozumienie cnoty czystości oraz szacunek do kobiet.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, wytrwałość, doświadczenie miłości i przebaczenia dla uczestników i prowadzących Seminarium Nowego Życia w Głogowie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o powrót do pełnego zdrowia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i odpowiednie leczenie oraz o męstwo, mądrość i łaskę przebaczenia oraz pojednania w relacjach zgodnie z Wolą Bożą.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mezczyzne lat 36, ktory popelnil samobojstwo, aby Pan ulitowal sie nad jego dusza.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana MAMO proszę Cię pokornie uzdrów ducha mojego męża żeby był bardziej religijny. Proszę spraw aby się nawrócił. Dziękuję za wszystko , kocham Cię.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o zdrowie i dobrą pracę dla mnie i męża. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Jakuba żeby przeszedł mu uraz pleców i żeby grał w piłkę
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Obiecałam modlitwe w intencji Piotra pomoz mu JEZU Maryjo Józefie św ratujcie ojcze Wenanty Katarzyńcu proszę
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, ratuj
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, by Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wszystkich zmarłych
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Moc prosím o modlitbu za mne. V sobotu 8.6. Budu delat ve škole ústní zkoušku. Prosím o pomoc, sílu, abych zkoušku úspěšně složila. Prosím o pižehnáni pro zkoušejícího učtele. Moc děkuji za modlitbu.
Lenka
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę abym zdobyła duza kwotę pieniędzy żeby mi wystarczyło na spłatę wszystkich moich długów zwłaszcza tych u mojej siostry . Proszę abym spłaciła te pożyczki które mam i zaczęła oszczędzać pieniądze i odkładać . Błagam abym spotkała kochanego faceta , żebym była szczęśliwa i kochana i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę żeby moje życie nabrało w końcu blasku i żebym miała kochającego faceta i i rodzine . Proszę żeby Radosław się we mnie zakochał na zabój i żeby to pokazywał oficjalnie . . Błagam aby moja siostra wyzdrowiała i żebym się nie pocila i nie śmierdziała . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie i zgodę w rodzinie. Obdarz nas wszelkimi potrzebnymi łaskami.Prowadź zdrowo i bezpiecznie przez życie. Oddal od nas wszelkie zło.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękuję ci za wszystko i proszę cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko, proszę wstawiam się do Syna Jezusa o łaskę zdrowia dla mnie.Dziekuję za opiekę.
Krysia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Mario, Matko Boża, uproś Swego Syna o uzdrowienie mnie i mojej córki oraz o wszelkie łaski potrzebne nam, pomnożenie wiary,świetnie płatnej pracy, odpowiedniego mieszkania, a także wymarzonego zięcia a męża dla córki. Błagam Cię Panie Boże o to wszystko przez Jezusa Chrystusa Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby po operacji dobrze się czuła i szybko wróciła do pełni sił.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mamy Anieli i bratowej w stanie błogosławionym.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego Tatusia Tadeusza okazji urodzin.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana, Wiesławę i Macieja o łaskę zdrowia duszy i ciała
Wieslawa
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za mojego syna Piotra Łukasika 30 lat, który odszedł do domu Pana 13.02.2019r, błagam o modlitwę w jego intencji. Mama
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę cie Mateńko o uratowanie mojej rodziny przed rozwodem.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję najserdeczniej za inwentaryzacje i bardzo proszę o kolejne zlecenia.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Mateuszka z choroby nowotworowej. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
JEZU Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen wszystko co mam w sercu swoim oddaje tobie ty mnie Jezu znasz najlepiej JEZU TY SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie Wenanty Katarzyńcu proszę Cię wstaw sie za nami do Boga ojca wszechmogącego w niebie porusz serce mojego męża nawróc mojego ukochanego syna i trzeźwość dla Syna we wszystkich intencjach cioci i jej syna proszę ogromnie
Żona
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
MATEŃKO MIEJ W OPIECE NASZĄ RODZINĘ
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko doprowadź Seweryne i Remigiusza do zbawienia,
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Błagam Cię o uratowanie życia Izabeli, która w tej chwili ma operację przeszczepu płuc. Dodaj wiary i siły jej zatroskanym Rodzicom.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny, żony Małgorzaty, córki Moniki, wnuczki Oliwki, oraz mojej Bogusława o dar zdrowia. Proszę o szczęśliwy przebieg mojego leczenia znalezienie sposobu leczenia w dojściu do uzyskaniu pełnej sprawności. Bóg zapłać
Bogusław
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski i dary dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękuję Ci za wszystko i proszę Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
SZczesc Boze Matko Boza prosze Cie o pomoc w problemach finansowych
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa zagrożonego rozwodem oraz o łaskę wiary dla żony Magdaleny.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja mamę Ewę o wyzdrowienie z nowotworu.
Eryk
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019