Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Mateczko proszę o dalszą opiekę i zdrowie dla całej mojej Rodziny, o zdanie egzaminu i o znalezienie nowej pracy.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze aby Marcin coraz bardziej kochał Asie i nie pozwolił aby ich ktokolwiek rozdzielił prosze Matuchno oddal od nich złych ludzi i pokusy spraw niech wraz z Patryczkiem stworzą kochająca rodzine katolicka na solidnych fundamentach prosze Panienko Najswietsza pomóż im i wysłuchaj mnie
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za uleczenie z bolu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża ,proszę o nawrócenie,przemianę serc,umysłu,życia;uwolnienie od wszelkiego zła,grzechu,złych emocji, zazdrości,nienawisci,niewiary,pracoholizmu,lęków,zatwardzialosci serc;uzdrowienie duszy, psychiki,ciała,relacji;oczyszczenie serc oraz uzdrowienie ze zranien,ochronę przed złem,Złym i jego zasadzkami i Twoją,Matko,opiekę nad Martyna i jej bliskimi.Proszę o pomoc Bożą w znalezieniu klucza do serca córki.Proszę, by moja rodzina żyła na łonie Kościoła.Maryjo,bądź nam Matką. ZAWIERZAM Tobie życie i wiarę naszą.Prowadź nas do Syna Swego.Dziękuję Tobie za wszystkie łaski.Maryjo,ratuj nas.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu pomóż mi wyjść z długów , żebyśmy z córka nie zostały bezdomne .Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
niedziela palmowa prosze siostry o modlitwe za mnie grzesznika janusza,rodzicow krystyne i antoniego zmarlych:kossakowskich,karwowskich,borowskich,chrostowskich,chrzanowskich,szczukow, mroczkowskich,niecikowskich,kulikowskich,konopkow,pienkowski mieczyslaw,dabrowskich, chojnowskich,wiszowatych,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski,tomaszewski kazimierz,rogacien aleksander ,edward-wanda krzesniakowie,zofie bielarczyk,bielarczykow, dziwiszow,szczuka jozefa,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.szczepan wesoly,modzelewski gustaw,s.eufrozyna,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę dojrzałości , o uzdrowienie i uwolnienie bliskiej mi osoby i o błogosławieństwo dla niej.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę dziękczynną za wszelkie łasi i trudy. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z bliska mi osobą i uwolnienia jej z wszelkiego zła, proszę żeby Jezus przyszedł do tej relacji i sytuacji, proszę o modlitwę o łaskę pracy na pełnym etacie dla mnie i bliskich mi osób oraz o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O szybkie znalezienie pracy dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Mamo, uproś u Najwyższego - ocalenie i ratunek dla naszych ukochanych bliskich. Bogu niech będą dzięki za Pomoc Twoją Nieustającą.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje córki i męża, o opiekę Bożą i dary Ducha Świętego dla nich i dla mnie. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Z wszystkie matki, które straciły swoje dzieci, ża śp. Maćka. Leosia i Bartka. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska wez w opieke moja corke i pomoz jej szybko znalezc prace.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas zdawania egzaminu z socjologii i obrony pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i EGZAMINATORÓW! Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka na czas uczęszczania do drugiej klasy w szkole!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas składania egzaminu z dyscypliny podstawowej oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie do zamknięcia przewodu doktorskiego i obrony rozprawy, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót do domu z wakacji.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Ci za wszystkie ofiarowana łaski i pokornie proszę Cię Matko Boska Fatimska o udaną podróż i wszystko z nią zeiązane amen
Mercedes
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Fatimską usilnie prosze pomóż w naszej trudnej sytuacji finansowej prosze abyśmy rozwiązali pozytywnie te problemy prosze abyśmy nie musieli sprzedawać domu Maryjo wołam do ciebie pomóż
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Ewę aby został uzdrowiona z nowotworu. Dziękuje
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
O udany zabieg dla mamy i siostry Agnieszki miej je Maryjo w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla siostry Anny z okazji 29 urodzin miej ją Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo spraw by każdy miał szansę na bezpłatne kształcenie, by nie likwidowano szkół, nie rozwiązywano kierunków, nie nakładano dodatkowych opłat/ kosztów, by nie zabierano dotacji na szkoły.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Mateuszka z choroby nowotworowej. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała i umysłu. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
prosze zeby prawda wyszla co sie stalo 9 lat w smolensku i zeby ludzie dobrych politykow wybrali
Tajmne
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o siły,zdrowie i opiekę dla mojej narzeczonej. Mariusz
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra i Justyny o wolę Bożą w ich relacji, opiekę Matki Bożej i świętych oraz szacunek, Bożą miłość i wzajemne zrozumienie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o łaskę powrotu do fizycznego i umysłowego zdrowia, błogosławieństwo w pracy i realizacji powołania, dobrą diagnozę w chorobie, Bożych lekarzy i leczenie oraz dobrych ludzi wokół.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o Boże współczucie, wyrozumiałość,cierpliwość, hojność i miłość dla Justyny w czasie choroby i walki o powrót do zdrowia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi,powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz dobrych, Bożych ludzi na tej drodze.
Justyna
 

Świeca wieczysta
Matko przenajświętsza, za Twoim pośrednictwem, składam u stóp Pana naszego Jezusa Chrystusa, błaganie o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Dariusza. Proszę o siły dla jego rodziny i wiarę w moc modlitwy. Bądź wola Twoja Panie.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O szybkie znalezienie pracy dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę o uzdrowienie rodziców Jana i Danuty z choroby nowotworowej oraz o zdrowie dla dziadków
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko BOska Fatimska, proszę Cię o pomyślność i pomoc w pracy. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół oraz sąsiadów , o pokoj i szczescie w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,prosze o modlitwe za dusze czysccowe, dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O zejście się z Dawidem oraz rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji życiowej
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją wnuczkę Iwonkę o uzdrowienie duszy i ciała, o uwolnienie z lęków, fobii, od pesymistycznych myśli, uzdrowienie z mutyzmu, o napełnienie radością i odnalezienie sensu życia oraz zainteresowań. Aby zrozumiała jak wielkie zło sobie wyrządza i zechciała pracować nad swoim charakterem i przyszłością
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo usilnie prosze o pomoc w naszej trudnej sytuacji materialnej pomóż nam Panienko Fatimska pozytywnie rozwiązać te problemy usilnie prosze Maryjo wysłuchaj mnie
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą obecność, opiekę, zjednoczenie z Chrystusem, światło Ducha Świętego, Jego dary i łaski, o dobre relacje w pracy i w rodzinie, dobrą pracę dla Iwony i jej rodziny, nawrócenie Katarzyny i Krzysztofa, opiekę Matki Bożej.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o łaskę uwolnienia, nawrócenia, sakramentu pokuty, o światło w podejmowaniu decyzji życiowych, aby Pan odciął wszelkie złe znajomości i przywiązania, o wiarę, nadzieję i miłość.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Z okazji 34 urodzin o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., zdrowie, o wybór drogi życiowej, dobrą pracę, która da mi radość oraz o znalezienie dobrego męża. Ania
Ania
 

Świeca trzydziestodniowa
O świętości i zbawieniu dla ojca Aleksandra, aby zawsze pełnił wolę Bożą, był wierny wierze katolickiej, Tradycji, służył tradycyjną Mszę Świętą, zawsze nosił sutannę i nie ulegał złym wpływom innych i herezjam.
Anastazja
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarłego Hendryka.
Anastazja
 

Świeca siedmiodniowa
Matka boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji kochanego taty (Marek Kubik) ktory niespodziewanie odszedl od nas 04/10/2019.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O szczegolna laske zdrowia dla bardzo chorego syna aby aby krzyz ktory niesie byl mily Panu Bogu i Blagam Milosierny Panie Jezu nie opuszczaj moje dziecko badz przy nim i strzez go od zlego. Prosze aby wyszedl z tej choroby i cieszyl sie zyciem. Prosze o opieke Boza dla pozostalych dzieci syna i corki oraz dla mnie samej. Maryjo Mateczko miej nas w Swojej opiece i upros Pana Boga o poprawe zdrowia i sytuacji w naszej rodzinie po smierci meza abysmysie pozbierali. prosze o modlitwe za meza moich rodzicow i rodzicow meza oraz za dusze babci Aleksandry i cioci Stasi. Bog zaplac za moditwe.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo pomóż w naszej sytuacji
Violetta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalsza opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby Grzesiek pokochał Jolę.. Jezu Ty się tym zajmij.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko moja pojednaj błagam Jolę z córka którą kocha nad życie
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za corke o ulozenie zycia zgodnie z wola Boga.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O udany zabieg dla mamy i siostry Agnieszki miej je Maryjo w swej opiece
Rafał
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie żeby wyniki badań się poprawiły i abym była zdrowa. Bardzo o to prosze
Angelika
 

Świeca trzydziestodniowa
W podziece, za otrzymane łaski i w intencji Bogu wiadomej.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji chorej na raka mamy o łaskę zbawienia dla niej, oraz za wszystko to co Bóg wie, że jej potrzeba. Maryjo proszę wstawiaj się za mamą u swego Syna Jezusa.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Andrzeja i Annę o potrzebne łaski zdrowie powodzenie w pracy o ułożenie trudnych spraw ,wyjście z długów . Za msze dzieci o zdrowie i potrzebne łaski
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę o łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Żeby omijały Ją wszelkie choroby i cierpienia a stan umysłowy pozwalał jej w miarę normalnie funkcjonować. Proszę również żeby utrata wzroku zatrzymała się, żeby mogła chociaż trochę widzieć.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Nasza Najlepsza, wstawiaj się proszę, do Swego Syna Jednorodzonego a Pana Naszego Jezusa Chrystusa za Dawidem, prosząc o cud uzdrowienia go z ciężkiej choroby nowotworowej.Proszę dla niego o siłę i wolę do walki z chorobą i powrót do zdrowia.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
W Intecji uwolnienia Mojej Zony Sylwi od złych duchów
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie z nałogu mojego taty, teścia, brata, proszę Cię o dar Ducha Świętego i o odnalezienie przez nich właściwej drogi. Proszę o zdrowie dla całej rodziny. Proszę chroń od złego nasze nowo narodzone dziecko.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie, za Twoją opiekę nad moją rodziną, moim krajem i nad całym światem.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji bardzo trudnej sprawy mojego męża Zygmunta, o przemianę tej dramatycznej sytuacji i wyprowadzenie dobrych owoców.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę aby Jolanta i Patrycja Pawlak dostali łaski aby święci aniołowie czuwali stale na drogach ich życia , aby doznając od świętych aniołów opieki w ich ich życiu zostali zaprowadzeni (kiedyś) do chwały wiecznej , o łaski radości dla nich w codziennym życiu, nawiązywania przyjaźni z serdecznymi i dobrymi dla nich ludźmi , żeby św michał bronił ich w walce przeciw zasadzkom złego ducha zawsze,skutecznie nie powodując niepokoju w ich sercu i życiu, ,żeby patrycja i jolanta dostały łaski umocnienia w wierze katolickiejj a dla patrycji aby otrzymała łaski małżeństwa ,łaski uzdrowienia z tarczycy,choroby oczu,łaski otrzymania dobrych stałych prac w zawodzie normalnej,dobrej oraz ich oferty po którym to pracodawca zatrudni na stałę ją w zawodzie w najbliższym czasie , ,uzdrowienia całkowicie z refluksu żołądka dla jolanty ,żeby wyszły całkowicie na jaw kłamstwa/manipulacje naszych wrogów jednocześnie żeby te kłamstwa/manipulacje naszych wrogów straciły moc całkowicie i na zawsze oraz za zmarłych adama,kaziemierza,alinę,andułę pawlaków, stanisław i zofia szostak oraz marysia cygan dostali łaski potrzebne do zbawienia, proszę też dziękczynną Bogu za wszystkie dobre łaski otrzymywane dla patrycji i jolanty pawlak- dziękuje ( proszę jak można o pamięć w modlitwie) dziękuje
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska za Twoim wstawiennictwem proszę wyjednaj mi u Swego Syna Pana Jezusa Chrystusa, abym z egzaminu radcowskiego, do którego w tym roku przystąpiłam otrzymała ogólną ocenę pozytywną. Tobie Pani Fatimska powierzam tę sprawę w całości. Amen
Ann
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza moja Mateczko fATIMSKA błagam cię z całego mojego serca o łaskę powrotu mojej mamci do zdrowia, ustąpienia stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego (kamica, woreczek żółciowy\" oraz udana operacje wycięcia pęcherzyka żółciowego i powrotu do zdrowia dla mojej kochanej mamci wstaw się u Naszego Boga Najwyższego i syna twojego Jezusa Chrystusa proszę cię o pomoc, proszę również o modlitwę w intencji mojej mamy Marii siostry zakonne oraz ludzi dobrej woli . Moja Mateczko Niebiańska pomóż mojej Mamie ziemskiej całuję cię twoja Ania . Panie mój wysłuchaj mojej prośby i wesprzyj również mnie siłą do walki z r pzeciwnościami Mateczko Fatimska uciekam się do ciebie po pomoc dla mojej Mamy i zdrowia dla niej wysłuchaj mnie proszę usłysz moje wołanie, przecież nie zostawiasz nikogo w potrzebie . Dziś zwraca, się do ciebie z miłością i pokorą błagam cię o łaskę wyzdrowienia mojej Mamy uratuj ją swoimi Matczynymi ramionami dodaj siły ciebie prosimy wysłuchaj nas Pani wielka orędowniczko nasza , pocieszycielko nasza ? . Twoja Ania.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
małgsoia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgsia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z ca łych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój serca, Bożą radość,opiekę, łaski, dary Ducha Św., dobre relacje w pracy dla Iwony i jej rodziny; nawrócenia, zdrowie i dobrą pracę dla Katarzyny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Niebieska Mamo, dziękuję, dziękuję....Jestem bardzo, bardzo wdzięczna, że mi pomagasz i moim dzieciom. Błagam i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną, dziećmi i wnusiami oraz moją ziemską Mamą i bratem, który się nią opiekuje.Ty i Twój syn zna dobrze mnie i co skrywa moje małe serce. Wierzę mocno, że Bóg jest Wszechmogący i dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę o wstawiennictwo i łaski potrzebne na każdy dzień.Zatroskana mama i babcia Twoja czcicielka.Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Za moich Rodzicow prosze Marie i Tadeusza z okazji 53 rocznicy slubu o zdrowie i szczesliwe dalsze wspolne lata.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobry rezultat egzaminów dla syna oraz o umorzenie sprawy sądowej i pogodzenie się dwóch stron
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża Fatimska błagam Cię błagam zajmij się Mateuszem , ratuj go proszę Cię, uzdrów . Kocham Cię o Mamo moja , tyle razy mnie wysłuchałaś , proszę i tym razem pomóż miejmu siostrzeńcowi Mateuszowi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
BARDZO PROSZE O MODLITWE ZA MOJEGO SYNA JAKUBA ZEBY JEGO KARIERA W PIŁCE NOŻNEJ ZACZEŁA SIE UKŁADAC ,I ŻEBY NIE ŁAPAŁ ŻADNEJ KONTUZJI
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o przemianę serca mojej żony Magdaleny która straciła wiarę i odeszła od kościoła.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska proszę Cię o pomoc w poznaniu fajnego mężczyzny, z którym mogłabym stworzyć dłuższą relację opartą na przyjaźni i szacunku.
Madalene
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść BOŻE. Dziękuję Królowo Matko BOŻA Fatimska za Pomoc - Umowa o pracę została mi przedłużona. BÓG zapłać, dziękuję za Modlitwy.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Huberta o potrzebne łaski,uzdrowienie, porzucenie nałogów, o powrót do kościoła i sakramentów, o wybaczenie i pojednanie miedzy nami, o siłę i mądrość, cierpliwość i dobroć w postępowaniu dla nas.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla moich rodziców i babcie aby Bóg zawsze czuwał nad nimi oraz za mnie i mojego chłopaka abyśmy szli razem szczęśliwie przez życie.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie spraw sądowych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu, dobre oceny dzieci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Błagam o Dar Żywego i Zdrowego Potomka, dla Naszego Małżeństwa. Mateńko Przenajświętsza zlituj się nad Nami.
Nartalia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Patrycji. Aby zakończyła chorą relację jaką tworzy z żonatym mężczyzną.
Iwona
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019