Świeca siedmiodniowa
chojnowskich,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie Janusza,rodzicow krystyne i Antoniego,zmarlych:kossakowskich,karwowskich,szczukow, niecikowskich,mroczkowskich,kulikowskich,wiszowatych,konopkow,dabrowskich,chrzanowskich, Borawskich,chrostowskich,pienkowski mieczyslaw,zalewskich,br.szymon jankowski,ks.duczkowski, tomaszewski Kazimierz,rogacien Aleksander,edward i wanda krzesniak,zofia bielarczyk, stanislaw dziwisz,s.eufrozyna,jozefa szczuka,piotr-bronislawa mokrzyccy,abp.szczepan wesoły, Modzelewski gustaw,modzelewscy,woltyla,kaczorowscy
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimską prosze o zdrowie dla mojej corki Joanny aby zaczęła wszystko jeść a szczególnie owoce i warzywa aby przytyła nabrała kształtów kobiecych aby przestała chudnąc Matuchno prosze pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko nigdy mi nie odmówiłaś pomocy. Proszę Cię i teraz, pomóż mi w tym wielkim problemie, którego bez Twojej pomocy nie jestem w stanie rozwiązać.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moja mamę Ewę i uzdrowienie z nowotworu.
Eryk
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA uczciwa ORAZ LOJANA wierna MIŁOSC DO ZDZISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY KORCZAK ORAZ ZDROWIE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzis
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji poczęcia dziecka
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za rozwiązanie sprawy w szkole.
Ann
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nieustającej Pomocy , pomóż mnie i mojej rodzinie . Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu dziękuje za uzdrowienie Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Dziękuje Jezu za zdanie egzaminu , dziękuje Matko Nieustającej Pomocy , Chwała Panu Najwyższemu . Proszę o bardzo dobrą pracę , abym mógł pomóc rodzinnie finansowo i sobie z mieszkaniem . Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko cudowna potrzebuję Twej pomocy. Pomóż mojej córce, spraw Matko ukochana żeby ożeniła się z chłopakiem którego kocha i spraw aby on ją też kochał i szanował i żeby był jej wierny do końca życia.Błagam Cię Matuchno kochana pokornie.Amen.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Władysława Kowalskiego z okazji imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI,DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE DOBRO KTÓRYM MNIE OBDARZASZ,ZA TE TRUDNE I SMUTNE CHWILE I TE RADOSNE.DZIŚ CHCĘ CIEBIE PROSIĆ O POMOC W PRZYGOTOWANIU SIĘ I ZDANIU EGZAMINU,W NIEDZIELĘ O 9-TEJ ZMIERZĘ SIĘ Z TRUDNYMI ZADANIAMI Z FOTOGRAFII.MARYJO,PROSZĘ O DAR ROZUMU I DOBREGO WYBORU.TOBIE SIĘ ODDAJĘ I UFAM.BĄDŻ PRZY MNIE PROSZĘ.TO TAK WAŻNE DLA MNIE.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę o wybudzenie się i powrót do zdrowia dla mojego wujka.Stan bardzo ciężki.
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, Jakuba i Arkadiusza, aby porzucili czarną magię, szkodzenie innym i obcych bogów. By wrócili na łono Kościoła i do Prawdziwego Boga
Mateusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym prosić o modlitwę za wszystkich chorych, zwłaszcza za chorych na boreliozę,tak jak i ja oraz za naszych najbliższych, którzy się nami opiekują, za naszych lekarzy. To całe cierpienie tylko w Dobro.
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę aby z biodrem było wszystko w porządku, proszę o wytrwałość i proszę pomóż mi w pracy.Miej mnie pod swoją opieką błogosław i prowadź każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boska fatimska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża,proszę o nawrócenie,przemianę serc,umysłu,życia; uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu,uzależnień, zazdrości,urazy,zlych emocji,chorób nieuleczalnych,przekleństwa,niewiary;oczyszczenie serc;uzdrowienie duszy,psychiki,ciała,relacji Martyny i jej bliskich.Proszę o pomoc Bożą w naprawieniu błędów i grzechów z przeszłości. Maryjo,bądź nam Matką.Prowadź nas do Jezusa,Syna Swego.Naucz nas kochać i strzeż naszych sumień. Maryjo,Tobie oddaje moją rodzinę,nasza wiarę i przyszłość. Proszę za duszę sp.Wojciecha i Janusza.Dziękuję, Maryjo,za opiekę i wszystkie łaski.
Katarzyną
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny i przyjaciół. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji. Błagam cały czas o pomoc aby moje życie nabrało blasku, żebym zaczęła normalnie i szczęśliwie żyć , proszę o modlitwę w mojej intencji abym wygrała dużo pieniędzy i spłaciła wszystkie swoje długi , zwłaszcza te u siostry i moje pożyczki które wzięłam. Błagam żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w warszawie i żyła w nim szczęśliwie z kochanym facetem, który będzie mnie kochał rozpieszczał i szanował . Błagam o modlitwę abym poznała cudownego faceta i założyła z nim rodzinę . Proszę też aby moja siostra wyzdrowiała i żebym przestała się z nią kłócić , proszę abym się nie pociła i nie śmierdziała .Proszę abym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała. Proszę też abym zapomniała o Radosławie a on żeby się we mnie zakochał na zabój i zaczął to pokazywać oficjalnie . Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej Bog zaplac
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświeższa. Proszę Cię o ratunek dla mego brata Arka. Aby został uzdrowiony z choroby duszy, oraz nałogów alkoholu i nikotyny.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, zdanie egzaminów na prawo jazdy, dobrą pracę, edukację, ciszę, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie układało się po Bożej Myśli. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o Twoją pomoc w pokonaniu trudności i przeciwności życia,o zdjęcie z mojej rodziny złorzeczeń i przekleństw, proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, proszę o pomoc w załatwieniu ważnej i trudnej sprawy w najbliższym czasie. Mateczko w Tobie moja nadzieja.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Moja Kochana MAMUSIU dziękuję Ci za to, że mój syn szczęśliwie ukończył studia, za wszystkie łaski i Twoją opiekę . Proszę Cię serdecznie abyś w dalszym ciągu była przy nim, żeby znalazł dobrą pracę i dobrą dziewczynę na żonę, Proszę Cię o to serdecznie o Pani Fatimska.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o błogosławiony czas rekolekcji, potrzebne światło Ducha Świętego w rozeznaniu i poddaniu się Woli bożej oraz o błogosławiony, Boży czas wakacji dla niej i jej bliskich.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o głębokie i mocne przekonanie o potrzebie szybkiego podjęcia leczenia, terapii i pracy na programie zgodnie z Wolą Bożą, o dobrego Bożego sponsora oraz o łaskę utrzymania trzeźwości.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czesławę o powrót do pełnego zdrowia, chęć do życia, powrót na łono kościoła, sakramentalną spowiedź, podjęcie leczenia, dobrą diagnozę, leki oraz Bożych ludzi i lekarzy.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego w utrzymaniu trzeźwości i ułożeniu spraw związanych z pracą, mamą i innymi relacjami.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra o łaskę nawrócenia, światło Ducha świętego w odkryciu tajemnicy Maryi, powrót na łono Kościoła katolickiego, spowiedź sakramentalną oraz wypełnienie się Woli Bożej w jego życiu i w relacjach.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę trwałego nawrócenia, świadomość grzechu, o dobrą spowiedź oraz o ducha prawdy i Boże światło, odwagę w rozeznaniu Bożej woli.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza dla corki.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę o znalezienie pracy i o zostanie w mieszkaniu. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O Wolę Bożą w relacji, opiekę Matki Bożej, świętych, światło Ducha Świętego oraz szacunek, Bożą miłość i wzajemne zrozumienie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Justyny o powrót do pełnego zdrowia, dobrą diagnozę, Bożych lekarzy i odpowiednie leczenie oraz o męstwo, mądrość, miłość oraz łaskę przebaczenia i wspólnej modlitwy w relacjach zgodnie z Wolą Bożą.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno dziekuje za opiekę nad moja córka Joanna i prosze bądź przy niej zawsze wskazuj jej jakimi drogami ma iść przez życie prisze Matuchno nie opuszczaj jej
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze aby Marcin zrozumiał ze najważniejsza osoba w jego życiu jest Asia prisze Maryjo pokieruj nim i pomóż aby się oświadczył Asi prosze Matuchno aby Asia Marcin i jego synek byli kochająca rodzina katolicka aby budowali swoje wspólne życie na skale maryjo pomóż im
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych .Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmocny, Jezu Miłosierny , Mateńko Nasza Najukochańsza , Duchu Święty proszę Was z serca całego o błogosławieństwo i opiekę nad Martynką. Dziękuję za wszelkie łaski i wysłuchanie naszych próśb o uzdrowienie jej duszy ducha i ciała, o jej powrót do życia. Boża Opaczności obdarz ją człowiekiem ,w przyszłości mężem, który by ją kochał, szanował , którego by ona kochała i by żyli w wierze i szczęściu.Proszę Cię Boże natchnij Ją Duchem Świętym , aby nabrała sił, wiary w siebie. Dziękuję z całego serca za opiekę i szczęśliwe ukończenie studiów przez Martynkę. Kocham Was z serca całego i wierzę w Waszą miłość i miłosierdzie do słabego człowieka. Boże proszę miej to dziecko Martynkę w opiece prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby napisał pracę magisterską i aby Promotor zaakceptował mu tę pracę. Daj Boże aby obronił pracę magisterską oraz znalazł pracę w swoim zawodzie i mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż jej w jej życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ją zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż jej Ojcze Niebieski, bądź jej Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie odnalazła się w pracy , którą otrzymała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i za córki. O zdrowie, Opatrzność Bożą i błogosławieństwo. Najświętsza Maryjo, św. Józefie módlcie się za nami.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o lepsze relacje między mną a Magdą, o łaskę zgody, by zapanowała na nowo przyjażn między nami.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
BŁAGAM O DAR UZDROWIENIA MOJEGO SYNKA OLAFA, O WSTAWIENNICTWO W MODLITWIE! DZIĘKUJĘ ZA MOJĄ CUDOWNĄ RODZINĘ! OBDARZAJ NAS ŁASKAMI O PANIE!MIEJ NAS W OPIECE NA WIEKI WIEKÓW. BÓG ZAPŁAĆ!
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w powrocie do utraconej pracy i pozytywne rozwiązanie spraw finansowych,sądowych,komorniczych.
Julian
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM aby JEZUS Chrystus mial w opiece moje dzieci i męża i rodziców moich i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen JEZU TY SIĘ TYM zajmij Jezu ufam Tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie wam oddaję wszystko co moje serce kryje i sama siebie amen moją ciocie i jej syna i wszystkie jej sprawy
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze sw pamięci Jana Pacławskiego tesc Jana Paclawskiego dziadziu i Jan Markiewicz i za wszystkich zmarlych Janów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o zdrowie dla Marcina i Stanisława i opiekę nad nami.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o awans dla syna i uzdrowienie kregoslupa.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska dziękuję ci za dar macierzyństwa.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece wszystkie małe,bezbronne dzieci krzywdzone przez rodziców. Matko Fatimska proszę o opamiętanie dla tych rodziców.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece Elę,by wyniki badań wyszły dobrze.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza miej w opiece mojego męża podczas wyjazdu, przyprowadź go szczęśliwie do domu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie mojej relacji z chłopakiem i piękną i czystą miłość dla nas, przeżywaną z Panem Bogiem,o pomyślne zdanie przez niego egzaminów, dary Ducha Świętego. Jezu ufam Tobie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O przymnożenie miłości bliźniego, naprawienie trudnych relacji, odpoczynek w czasie urlopu, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Iwony i jej rodziny.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o łaskę zdrowia dla Genowefy, by wróciła do zdrowia po udarze.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę zdrowia dla Mateuszka. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze zmarłych Karolina Pacławska Jan Pacławskiego Karolina Pacławska Jan Pacławski Weronika Pacławska Ryszard Pacławska Jerzy Lewandowski Czesław i Teofila Pawliszyn i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i ks kanonika Jana Markiewicza i wszystkich zmarlych księży.
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Wszystko oddaję TOBIE Jezu co moje serce kryje pomoz mi i proszę o zdrowie dla ks Franciszka Czarneckiego i ks Wojciecha i Jakuba i Stanisława i za tych wszystkich którym obiecałam modlitwę amen
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego ukochanego syna o jego nawrócenie proszę Cię ogromnie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen o prace dla młodszego syna i o trzeźwość w domu i pomoc dla cioci i jej syna i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen
Mama
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o pomoc w znalezieniu pracy
Agnieszk
 

Świeca siedmiodniowa
Za Bogusława, Grażynę, Macieja i Wiesławę o łaskę zdrowia duszy i ciała.
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mego Tate Tadeusza z okazji Dnia Ojca.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i zgodę w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę, w intencji szybkiego powrotu do zdrowia, proboszcza mojej parafii. Proszę również o łaskę poprawy mojego zdrowia oraz trudnej sytuacji w pracy i w intencjach znanych Bogu. Serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, męża i mojej o błogosławieństwo i opiekę, o dary Ducha Świętego i pomoc w wiadomych Bigu sprawach. Bog zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Dopomóż mi w moich zgryzotach daj mi siły i pomocy
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Maria Chrobok która przestała chodzić. Dziękuję
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia i Opiekę Bożą dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca wieczysta
O Łaskę zbawienia mojej duszy, zmarłych Rodziców i zmarłych Rodziców Chrzestnych.I wszystkich zmarłych z mojej Rodziny. Katarzyna Oracz.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Jana Kowalskiego z okazji dnia ojca i imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę przemiany serca i nawrócenie
Wieslawa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za bezdomnego Jacka, ktorego duchowo adoptowalam o przemiane jego serca i potrzebne laski.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Proszę o błogosławioną i szczęśliwą podróż dla syna!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka w czasie pobytu na obozie sportowym, szczęśliwą podróż i powrót do domu!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xxx
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

1 |
...
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
 14 |
 15 |
 16 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019