Świeca siedmiodniowa
Prosze Matuchno aby pomiędzy Aniela a Asia zapanowała zgoda miłość dobro i wzajemne zrozumienie prosze aby Aniela zrozumiała swój błąd i przeprosiła Asie aby wszystko było tak jak dawniej prisze usilnie aby te dwie kobiety się pogodziły pomóż Matuchno
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Matuchno aby Patryk kochał mocno Asie aby za nią tęsknił i wszystkim o niej mówił szczególnie ojcu i babci niech jego serduszko dziecięce pragnie aby ona została jego mama a Asia odwzajemniała to uczucie prosze Maryjo niech Marcin Asia i Patryczek będą kochająca się rodzina katolicka
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno dziekuje za opiekę nad moja córka Joanna i prosze bądź przy niej zawsze wskazuj jej jakimi drogami ma iść przez życie prisze Matuchno nie opuszczaj jej
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze aby Marcin zrozumiał ze najważniejsza osoba w jego życiu jest Asia prisze Maryjo pokieruj nim i pomóż aby się oświadczył Asi prosze Matuchno aby Asia Marcin i jego synek byli kochająca rodzina katolicka aby budowali swoje wspólne życie na skale maryjo pomóż im
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o wieczny odpoczynek dla mojego taty, babc, dziadkow, pani Marylki cioci Ireny
Karina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o miłość i błogosławieństwo u mnie w domu, brak awantur
Karina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o opiekę nad panem Markiem Jakubasem i daj siłę jego Zonie i rodzinie
Karina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o stałą pracę dla mnie, dobrą
Karina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o znalezienie miłosci dla Moniki
Karina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o dar potomstwa dla Magdy i Tomka
Karina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, Opatrzność i błogosławieństwo Boże dla mnie i córek. Niech Dobry Bóg dopomoże i poukłada nasze trudne sprawy. Najświętsza Maryjo, święty Józefie módlcie się za nami. Amen
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje bardzo za otrzymane łaski, bardzo proszę o łaskę zdrowia dla mnie, mojej córeczki i moich najbliższych. Proszę żeby na mojej drodze pojawiła się prawdziwa miłość, która pozwoli mi uwolnić się od przeszłości i pozwoli odzyskać radość życia. Proszę aby ojciec mojego dziecka się ogarnął i nie robił trudności mnie i mojej córeczce a kobieta pod której wpływem jest zniknęła z jego życia. Jezu Ty się tym zajmij. A
Anetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za nieprzyjaciół żeby się opamietali o rozum wiarę nadzieję i miłość żeby się nie wyśmiewali Matko Fatimska proszę okryj płaszczem swej opieki chroń nas od nieprzyjaciół.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo błagam Cię o opiekę nade mną i nad Marcinem. Bądź zawsze przy nas i strzeż nas.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o przemianę relacji w moim domu, rodzinie, o uzdrowienie mnie i mamy z chorób, mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich powrót do Boga, by mój brat znalazł stałą pracę z godnym wynagrodzeniem, proszę o uzdrowienie mojej cioci z nowotworu, o zdrowie dla babci,o niebo dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dalsze zlecenia, projekty i inwentaryzacje.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dokończenie projektu i. i wreszcie rozliczenie.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Kapłanów
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
ojcze wenanty Ty wiesz jak ciezko o dobrego wierzacego wiernego meza, prosze o cud zebym w tym roku wyszla za maz, jezeli wszytsko zawierze Maryi i Bogu to sie uda i maz bedzie ok, rpsze pomoz mam juz 33 lata ludzie szybko sie dobrze pozenili na necie strach brac chlopaka bo juz popsuci balagam uslysz moj glos i zeslij do 9 dni mi dobrego chlopaka z ktorym wezme do 3 miesiecy slub blagam tak trgo mi brak amen
wierzava
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej i o łaski potrzebne mojej rodzinie.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o Boże błogosławieństwo oraz wszelkie potrzebne łaski dla Eweliny i Adriana.
Ewelina
 

Świeca wieczysta
O nawrócenie i przemianę serca i życia dla Janusza. O powrót do żony, pojednanie i wzajemne wybacznie w tym małżeństwie. O pokochanie swojego syna i okazanie chłopcu tej miłości z prawdziwym ojcowskim oddaniem. O nowe życie blisko Boga dla Janusza.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o poprawę zdrowia psychicznego.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
Olek
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Alicji, o błogosławieństwo Boże dla niej
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęście i miłość w rodzinie Anny i Łukasza o błogosławieństwo Boże dla nich i ich dzieci zerwanie wszelkich węzłów zła i przekleństw w ich rodzinie oraz ich nawrócenie.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Łukasza
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O wiarę, nadzieję, miłość, dary Ducha Świętego, zjednoczenie z Chrystusem, opiekę Matki Bożej i dobrą śmierć.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o dobry tydzień i pomoc w pracy. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko kochana wstaw się za Moniką o uzdrowienie jej bioder.
Krysia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za moją córkę Sylwia Skoczen o zdrowie bez paniki. Bóg zapłać
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Za,wszystkich tych którym obiecałam modlitwę
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za nieprzyjaciół,proszę o drobny deszczyk bez burz i ulewnych deszczy mały deszczyk by nasilił warzywa na zimę Matko Fatimska okryj płaszczem swej opieki .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo.Bardzo proszę pomóż mi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny po operacji biodra aby mogła bez bólu chodzić i żeby rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę zdrowia dla Mateuszka i jego najbliższych. Proszę dla nich o pomnożenie wiary, nadziei i miłości. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała, umysłu i serca. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie dla mnie i Henryka oraz o uzdrowienie i uratowanie naszego związku.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Jeżeli moim mężem ma być Łukasz, zgodnie z wolą Bożą proszę, abyśmy znowu byli razem szczęśliwi. Proszę o uzdrowienie naszych ran przeszłości miłością. O łaskę przebaczenia, szacunku i miłosci miedzy nami. Aby nasze cierpienie nie prowadziło do rozłamu ale niech spowoduje cud pojednania. Proszę o wypełnienie sie woli Bożej. Tak bardzo pragnę być już żoną i matką. Tak bardzo cierpię z samotności. Prosze o zdrowie dla moich Rodziców, siostry i ich dzieci, dla Łukasza. Bóg zapłać. Amen
Andrea
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA uczciwa ORAZ LOJANA wierna MIŁOSC DO ZDZISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY KORCZAK ORAZ ZDROWIE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisław
 

Świeca siedmiodniowa
o zgodę miłość i wzajemny szacunek w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Byśmy nie musieli martwić się o środki na ukończenie szkoły syna, Aby naszemu synowi powiodło się w szkole i szczęśliwie w zdrowiu ukończył szkołę i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I OPIEKĘ MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ DLA: MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O ZBAWIENIE DUSZY DLA ŚP.:ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW I TEŚCIÓW.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i sily do pracy dla mnie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Sebastiana o łaskę przemiany serca, nawrócenie i znalezienie pracy.
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża;proszę o nawrócenie,przemianę serc, uwolnienie od zła,grzechu,niewiary,kłamstwa,buntu,zlych emocji,przekleństwa; oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz otwarcie na Ducha Świętego i Jego prowadzenie dla Martyny i jej bliskich. Maryjo,bądź nam Matką.Prowadź do Syna Swego.Strzeż naszych sumień. Proszę, by córka czuła się kochana i akceptowana.Dziękuję, Maryjo,że wszystkie łaski i proszę o dalszą opiekę nad nami.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O laske nawrocenia,uwolnienie z nalogow I Boze Milosierdzie dla Luis Miquel.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, o opiekę Bożą przed złem i pomoc w podejmowaniu słusznych decyzji. O pomoc w zdaniu egzaminów. Bóg zapłać.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam wysłuchaj moich próśb i dopomóż mi w moich zgryzotach błagam o spokój duszy i ciała o życie bez raka miłość długowieczność i siłę do walki z tym wszystkim co mam robić
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę uzdrowienia dla Krystyny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mamę Jasię o dobre wyniki badań A także dobre zdrowie. Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Proszę o błogosławioną i szczęśliwą podróż dla syna!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka w czasie pobytu na obozie sportowym, szczęśliwą podróż i powrót do domu!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Pana który dostał rozkaz posłania kwiatów przez panią domu a kwiatki rosną na domie i woda polał dom Proszę o rozum dla sąsiadów wyrozumiałość teraz żeby zajęli się swoim życiem swoim żywiole .Matko Fatimska okryj płaszczem swej opieki chroń nas od nieprzyjaciół .
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego meza dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby oraz o znalezienie dobrej pracy. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za mnie.. bym nauczyła się mówić z podniesionym podniebieniem i podparciem oddechowym. Miałam zabieg usunięcia guzków jeśli nie nauczę sie mówić nie napinając strun głosowych guzki powróca .. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Magdaleny.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Miłosierdzie pokornie proszę o łaskę zbawienia wiecznego i radość z oglądania Nieba,dla dusz Ś.P. Zmarłych: Janiny Feliksy Michała Kurek; Kazimiery Piotra Marianny Jerzego Pawła Tadeusza Teresy Jana Heleny Edmunda Teresy Męzińskich; Heleny Hieronima Wacława Rolczyńskich; Jana Korczaka; Jana Kucharskiego; Teresy Marka Zygmunta Gałązków; Pawła Tarasiuka; Michała Szczepkowskiego; dusz w czyśćcu cierpiących i wszystkich Zmarłych z Rodziny. Wieczne odpoczywanie racz Im dać panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę o zostanie w mieszkaniu i znalezienie pracy. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję Ci za wsparcie w dniu ślubu i wesela córki.Proszę Cię opiekuj się Nią nieustannie. Błogosław im w małżeństwie. Obdarz zdrowiem i wszelkimi potrzebnymi łaskami. Oddal od nich wszelkie zło.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za nieprzyjaciół którzy źle życzą i źle czynią żeby tam gdzie nie mieszkają nie lali wodą nie robili szkód daj im opamiętanie o rozum wiarę nadzieję i miłość do ludzi .Matko Fatimska okryj płaszczem swej opieki czuwaj nad nami domownikami .
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Piotra mojego brata z okazji imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko żebyśmy ja moja rodzina przetrwała przez te upały co nadchodzą nad Polskę i zachowaj nas Matko od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece tobie się zawierzam oraz moją rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O wiarę, nadzieję, miłość, dary Ducha Świętego, nawrócenie Krzysztofa i Katarzyny oraz dobrą śmierć.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęśc Boże, proszę o modlitwę za mnie, o znalezienie dobrej pracy, bowiem On daje pracę marzeń, abym pozytywnie przeszła rozmowę o pracę, o uratownie mojego małżeństwa i poukładanie wszystkich spraw między mną a mężem, o to, aby teściowie i szwagier przestali ingerować w nasze życie i nasze małżeństwo. Aby Bóg wspomagał mojego męża i obdażył go potrzebnymi łaskami. Abysmy mogli miec wlasne mieszkanie i niezaleznosc finansowa, abysmy mogli mieć dzieci i założyć pełną rodzinę. ?Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.? Bóg zapłać,
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko, proszę otocz mnie opieką, wstaw się do Syna Jezusa o łaskę uzdrowienia. Dziękuję, że dbasz o każdego, kto do Ciebie się ucieka. I ja pokornie proszę o modlitwę do Boga Ojca miłosiernego...
Krysia
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze Cie o pomoc w problemach finansowych.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie dla mnie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej o Dary Ducha Świętego o światło, cud,uzdrowienie ,o szczęście , miłość,zgodę za wstawiennictwem św Rity i Judy, Św.Michala ,o pomyśle rozwiązanie. Dziękuję za otrzymane łaski Boże i proszę o dalsze. BOG zapłac.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca wieczysta
Szczęść Boże, dziękuję za za wszelkie łaski do tej pory otrzymane, no i proszę w intencji: Matce Bożej wiadomej. Bóg zapłać. Amen
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o łaskę nawrócenia, darów Ducha Sw. o łaskę prawdziwych przyjaciół
Elzbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworów i o zdrowie dla całej rodziny i uwolnienia mnie od wszystkich złych duchów jakie we mnie siedzą O nawrócenie się Syna Thomasa i żony Bożeny do Pana Boga aby ich Dóch Św oświecił.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę - módlmy się o Łaskę Zbawienia dla dusz w czyśćcu cierpiących, oczekujących ode mnie pomocy, szczególnie moich bliskich, przyjaciół i dobroczyńców.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze pomóż aby Patryk bardzo kochał Asie cały czas tęsknił za nią i wszystkim o niej mówił aby powiedział ojcu ze Asia to jego mama i innej nie chce prosze Matuchno aby Asia odwzajemniała ta miłość i umiała opiekować się i wychowywać to dziecko Matuchno pomóż im aby Patryk był jej synkiem a Asia jego mama pomóż Asi przezwyciężyć wszystkie trudności jakie na nią teraz spadły niech się nie poddaje i będzie silna pomóż jej Matko
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw prawnych i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu,przede wszystkim zdrowie synka i poprawne zrośnięcie kolejny raz złamanej rączki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo Dziękuję Panie Boże za wszystko, co codziennie i w każdej chwili mego życie od Ciebie Panie - otrzymuję. Dziękuję za rodzinę za Ojczyznę ziemską, jednocześnie bardzo przepraszam i proszę O Miłosierdzie Twoje nad nami,za grzechy i zło przez nas czynione. Zmiłuj się nad nami Panie. Zbigniew z rodziną.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze o twoja pomoc aby moja córka poradziła sobie z tym problemem który ja spotkał aby kierowała się dobrocią i miłością a nie nienawiścią i złością prisze aby Aniela zrozumiała swój błąd i przeprosiła Asie niech jej pokaże jak najeży się opiekować dzieckiem a nie jej utrudniać prosze aby te dwie kobiety się pogodziły i zapanowała między nimi dobroc miłość i wzajemne zrozumienie Błagam Matuchno pomóż
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za syna i corke o laske zywej wiary.
Beata
 

1 |
...
 7 |
 8 |
 9 |
 10 |
 11 |
 12 |
 13 |
 14 |
 15 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019