Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich,o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny, o szczęśliwe narodzenie wnuka przez Agnieszkę, o mocną i prawdziwą Wiarę. Za naszych zmarłych rodziców i bliskich.
Maria, Tadeusz
 

Świeca trzydziestodniowa
O modlitwę za całą moją rodzinę;żywych i zmarłych.Przyjęcie w tym roku w poczet zakonników Synów Maryi.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
Błagam o cudowne uzdrowienie córki Ani,o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich o nawrócenie siostry, która utraciła wiarę o dobrą ,pobożną żonę dla syna a dla córki męża również dobrego i pobożnego.Dziękuję Tobie kochana MATEŃKO za wszystkie otrzymane łaski, za nieustanną opiekę nad naszą rodziną a w szczególności za wyciągnięcie męża z nałogu i za pracę.
Jadwiga Tadeusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę pomodlić się za moją rodzinę za syna Rafała i jego żonę Kasie za syna Darka za córkę Ewę aby pan bóg sprawił żeby doczekała się potomstwa i jej męża Pawła za córkę Karoline i syna Bartosza za wnuki Witusia i Wojtusia za męża aby bóg pozwolił cieszyć się im dobrym zdrowiem a przedewszystkim za moich rodziców Cecylię i Józefa Szulców aby dożyli stu lat w zdrowiu na koniec proszę o modlitwę w mojej intencji ponieważ choruje na nowotwora złośliwego pragnę tylko aby tych silnych czasem bóli było mniej . Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich ludzi uzależnionych, którzy odwracają się od Boga, choć wiedzą, że czynią źle. Módlmy się, aby Ojciec Wszechmogący dawał im nadzieje i pomógł i obraniu prawidłowej drogi życia. Proszę również o modlitwę za osoby które cierpią przez osoby uzależnione od czegokolwiek.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie moje mariusza i mojej mamy oraz mojego wujka czeslawa
mariusz
 

Świeca wieczysta
Gorąco Proszę Przenajświętszą Maryję o łaskę pracy,dla mnie i mojego męża .Gorąco proszę o łaskę spłacenia kredytów.Proszę o zdrowie dla mojej rodziny oraz nawrócenie mojego męża i moich córek.Gorąco proszę o zdrowie dla mojej mamy oraz Bogdana oraz pokój w domu mojej siostry i jej dzieci.Gorąco proszę o uleczenie mnie z silnej nerwicy z lękami oraz o szczęście ,zdrowie i miłość w moim domu.Mateczka przenajświętsza wie najlepiej jakich łask jeszcze potrzebuje i proszę o nie bardzo gorąco .pozdrawiam z modlitwą Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
W intencji mej Mamy Małgorzaty Słowik o jej zdrowie i wszelkie łaski i o wytrwałość. Oraz o pogodzeniem się z dziećmi Szymonem,Piotrem oraz z córką Leokadją i za siostrę Dorotę z rodziną. Oraz nawrócenie jej Matki z czeluści grzechu.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie żony,teściowej dzieci,wnuków.
Wieczysław
 

Świeca wieczysta
prosze o modlitwe o zdrowie moich dzieci wnukow mojej mamusi i rodzenstwa prosze o zdrowie i nawrucenie siebie matko przenajswietrza prosze o sluch dla moich dwuch synow i o zdrowie mojej corki katarzyny ja wiem ze prosze a od siebie tak malo daje prosze jeszcze o zdrowie i sile dla mojego meza i zeby moj syn zaczol mnie szanowac i zaczol chodzic do kosciola aby zaczl wiezyc bug zaplac
Ewa
 

Świeca wieczysta
W mej intencji o zdrowie. Za moją siostrę Marię Krupińską z dziećmi Michałem i Łukaszem za brata Piotra Kaczyńskiego oraz za mojego Tatę Józefa Kaczyńskiego o jego zdrowie żeby wyszedł z ciężkiej choroby.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej przyjacióki Justyny, o odnalezienie i wiare, o rozwiazanie problemow i o milosc, zaufanie i nadzieje. O znalezienie dobrego meza oraz zdrowie i prace oraz wszystkie laski jakimi Bog odbarzy to dobre i zmeczone serduszko. Oraz o to by Pan Bog zagrodzil wszystkie zle drogi i prowadzil przez zycie dobrymi sciezkami.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie /wyleczenie depresji/ i dla moich bliskich syna, synowej i ukochanego wnuczka /by nie bał się babci/ o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny. I po cichutku - zalezienie męża.
Irmina
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę Cię Matko Boska Najukochańsza z Fatimy o łaskę dla naszej rodziny, dla mnie o znalezienie dobrej, stałej pracy, dla męża aby zawsze miał stałą dobrą pracę, dla naszej córeczki o szczęście i błogosławieństwo Boże w całym jej życiu. Dla naszych rodzi proszę Cię o zdrowie, szczęście i wszelkie łaski. Otaczaj nas miłością i opieką. Pozwól aby spełniły się wszystkie nasze marzenia. Błogosław nam w całym naszym życiu. Nigdy nie opuszczaj. Pozwól nam osiągać cele jakie sobie zamierzymy. Dziękujemy Ci za łaski jakie do tej pory otrzymaliśmy. Patrycja z rodziną
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę dla mojej Mamy
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
o nawrócenie, szczęście i pomyślność w mojej rodzinie, znalezienie pracy, męża
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Aby moja cała rodzina byłą zdrowa i żeby jej niczego nie brakowało oraz żeby Bóg nam błogosławił
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w ułożeniu życia osobistego i znalezieniu pracy mojej córce Ani. Dziękuję również za otrzymane łaski w naszej rodzinie. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie mojego męża Leszka. O cierpliwość. Proszę Cię Matko Boża Fatimska o wskazanie drogi porozumienia między nami - po 44 latach małżeństwa nie potrafimy rozmawiać ze sobą.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za zdrowie, utrzymanie mocnej i prawdziwej z serca wiary, aby serce pozostalo domem dla Boga i mieszkal w nim juz na zawsze. Prosze o modlitwe o znalezienie dobrej pracy oraz meza i piekna milosc. Zdrowe dzieci oraz nawrocenie rodziny oraz przyjaciol.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Za dusze w czyścu cierpiące moich bliskich: 1) Mamy Jadwigi Młynarczyk, 2) Ojca Witolda Młynarczyka, 3) Brata Marka Młynarczyka, 4) Ojca Chrzestnego Czesława Grzejki, 5) Kuzyna Ireneusza Wujcika, 6) Kolegi Jerzego Pietrzaka, 7) Kolegi Włodka Pijewskiego.
Jan Andrzej
 

Świeca wieczysta
Za moich zmarłych rodziców, brata Pawła, ciocię Anię oraz krewnych z obu stron. Krzysztof i Beata
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie
stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Modlę się o mieszkanie dla swojej Rodziny i o jakąkolwiek pracę bo ledwo wiążę koniec z końcem.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
blagam Matke Najswietsza o nawrocenie mojego pograzonego w strasznym alkoholizmie Syna.Zrozpaczona matka.
Maria
 

Świeca wieczysta
w 60 rocznicę urodzin mojej żony Uli dziękuje panu Bogu za jej życie w wierze i za nasze wspólne pożycie małżeńskie w miłości i wierności i proszę o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary do wypełniania Bożej woli na następne lata naszego życa.Proszę o modlitwę w intencji syna Darka o znalezienie żony dla siebie oraz o poczęcie i narodzenie dziecka w małżeństwie Waldemara i Anny. Prosi Tato i Mama.
Kyszard
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie dla Agnieszki i całej mojej rodziny oraz o Łaskę Boską dla mojej rodziny i opiekę matki Boskiej.
Halina
 

Świeca wieczysta
PROSZE NAJUKOCHANSZA MATENKE O UZDROWIENIE Z ARTROZY I ZNIEKSZTALCEN CIALA KTORE BARDZO UTRUDNIAJA MI ZYCIE DZIEKUJE
Aleksander
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego synka ,który ma wadę serca, by Fatimska Pani obdarzyła go zdrowiem, które pomogło by mu uniknąć kolejnych operacji.Proszę także o modlitwę w intencji męża by każdy jego wyjazd w pracy w trasę kończył się szczęśliwym powrotem do domu.Proszę też o modlitwę w mojej intencji bym mogła dobrze ukończyć studia i znaleźć wymarzona po nich pracę, a na koniec pragnę podziękować za otrzymane już łaski od Boga, które dają mi siłę i radość życia.Bóg zapłać.
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Matko Najswietsza aby Sylwia i Olek zaprosili Boga do swojego zyci w czasie slubu,prosze o łaskę zdrowie dla siebie i bliskich/mam cukrzyce oraz chory kregoslup/,aby doszla do porozumienia z moim bratem, abym pozbyła się długow, w intencji Ojczyzny aby zwyciezyla prawda,/ o miejsce na mulpipleksie/ prosi Danuta L.S z Wrocławia
Danuta
 

Świeca wieczysta
Witam,prosze o to aby Matka Boza dala nam laske bysmy mogli poczac dziecko choc jedno i aby na swiecie panowal pokoj oraz o sile dla meza by nie pograzyl sie w alkocholu,BOG ZAPLAC
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Maryjo za opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę Cię o zdrowie i radość życia dla mojej mamy, o spokój i czystość duszy dla mnie, o uwolnienie mnie od chorób, które mnie dręczą, także proszę Cię bym była szczęśliwa z moim ukochanym oraz o pomyślność dla mojej i jego rodziny i naszych przyjaciół.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
chciałbym powierzyć Bogu rozwiązanie trudnej sprawy mojej,oraz mojego brata.
mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Za duszę tak młodo tragicznie zmarłego syna , św.pamięci Mateusza,a także o Boże błogosławieństwo dla pozostałych członków rodziny. Z góry BÓG zapłać Franek
Franciszek
 

Świeca wieczysta
Za uproszenie uczciwości dla ludzi którzy żądzom naszym krajem,i naszym Światem.
Krzysztof
 

Świeca wieczysta
Matko ukochana! Prosze o wstawiennictwo za Nas, ludzi czystego i watpiacego w prawde ludzi u Boga Miłosiernego, aby wybaczył nam wszystkim nasze winy z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci. Prosze o łaske dla mnie, abym umiala sprostac w swoim zyciu i abys Ty Matko dala mi reke do prowadzenia mnie w zyciu. Prosze o modlitwe za Polske, aby krolem jej byl Jezus Chrystus!
Bogusława
 

Świeca trzydziestodniowa
O błogosławieństwo nawrócenia i Bożych towarzyszy życia dla Natalii, Weroniki i Juliusza
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla Blanki.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię o łaskę zdrowia dla całej rodziny.
Witek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Litościwa zmiłuj się nad naszą rodziną aby wszystkie przekleństwa które ciążą nad nami odeszły abyśmy mogli znowu spokojnie żyć.Błogosławiona między Niewiastami tylko w Tobie nasza nadzieja.Bóg Zapłać za nasze wspólne lata małżeństwa 36 lat razem i tak już do końca zostanie.Oswald.
Oswald
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę powrotu mojego męża do domu do rodziny. O ratunek dla mojego małżeństwa. Proszę o dary DUCHA ŚWIĘTEGO dla męża Pawła i dla mnie , żebyśmy umieli sobie wybaczyć i stworzyć szczęśliwą szanującą się rodzinę . Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Proszę o błogosławieństwo Boże dla mnie i Grzegorza.O uzdrowienie wewnętrzne ze zranień i nałogów, o uwolnienie od zła.Aby Jezus Chrystus tchnął w nas Ducha Świętego
Beata
 

Świeca wieczysta
Modlę się o Bożą opiekę nad moim synem Sebastianem i mężem Wiesławem; proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla męża i syna oraz pomyślność na maturze i dobry wybór studiów dla syna a dla męża sukcesów naukowych i patentowych.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej pracy zgodnej z wolą Bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo i pomoc w pozytywnym zakończeniu ważnej dla mnie sprawy.
K.
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, proszę w intencji Jakuba o ochronę go przed wszelkim złem.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
O wszelkie potrzebne łaski w życiu i śmierć w łasce uświęcającej dla moich synów Antka i Jasia, żony Anny, babci Marysi i Eugenii, dziadka Jana, teściów Leszka i Małgorzaty, moich rodziców Eugeniusza i Grażyny, siostry Anny, jej męża Marka i chrześnic Julianny i Urszuli, a także dla Mnie.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę się pomodlić w mojej intencji,aby skończyły się moje kłopoty finansowe i żebym mogła w jakiś sposób zarobić pieniądze na spłacenie długów, oraz o zdrowie dla mnie i dla Basi i wszystkich przyjaciół. Wanda.
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji zdrowia janusza kossakowskiego i rodzicow i mojej rodziny bozeny kossakowskiej i karoliny kossakowskiej
janusz
 

Świeca wieczysta
za rozbite małżeństwa małżeństwa moich dzieci Pauliny i Huberta, Pawła i Doroty, Katarzyny i Marcina. Podziękowanie za moje 43 letnie małżeństwo i prośba o dalsze łaski
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. O łaskę wiary, pojednania z Bogiem, o uzdrowienie naszych relacji małżeńskich, o zdrowie dla całej naszej rodziny.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie i uwolnienie duszy mojego męża, o jego nawrócenie i aby nasza rodzina znowu mogła być razem. Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowia i lask Bozej dla calej rodziny
przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie łaski jakich doznałam za pośrednictwem Matki Boskiej i proszę o dalszą opiekę, zdrowie, łaskę nawrócenia i silnej wiary dla bliskich oraz pomyślne rozwiązanie wszystkich problemów całej mojej rodziny.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO FATIMSKA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ CÓRKI JOANNY,O ZDROWIE I LEPSZĄ PRACĘ DLA MOJEGO MĘŻA ZDZISŁAWA ORAZ O DAR DUCHA ŚWIĘTEGO I OPIEKĘ NAD NASZĄ RODZINĄ . VIOLETTA
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
o szczęśliwy powrót do zdrowia w chorobie nowotworowej
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię pomóż mi w końcu znaleźć odpowiednią dla mnie pracę, w której będę mogła rozwijać dane mi od Boga talenty, pracę, gdzie się odnajdę, spotkam życzliwych,mądrych i wartościowych ludzi, z którymi będę mogła pomagać innym. Matko Boża za Twoją przyczyna proszę Cię rónież o dobrego, mądrego męża. Proszę Cię o człowieka, z ktorym będę mogła stworzyć prawdziwą chrześcijańską rodzinę. Błagam Cię również Ukochana Matko o zdrowie dla moich rodziców i trzeźwość dla taty. Wszystkim, którzy modlą się za wymienione intencje nich Dobry Bóg stokrotnie wynagrodzi. Z Panem Bogiem.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moje uzdrowienie z choroby duszy,która prowadzi mnie do klęski i zabija moje ciało.Za wolę walki,wiarę i powrót do Boga.Za ukojenie po straconej i zaprzepaszczonej przeszłości i szansę na przyszłość.Mam 25 lat.Chcę jeszcze ciągle żyć i kochać.Chcę się poczuć kochana i doceniona.O zabranie mojej samotności.O wytrwałość w nauce obcego języka bez którego w kraju ,w którym muszę żyć jestem obca i niezrozumiana.Za przywrócenie mi rodziny i spokój dla nas wszystkich,choć parę lat wspólnego szczęścia.Po prostu o CUD!
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o żywy kontakt z Panem Bogiem, o łaskę odczuwania Jego miłości i łaskę życia dla Niego
Iwona
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę Cię o moje zdrowie ,zdrowie mojej mamy Elzbiety, moich dzieci, Anety, Leszka i Mateusza by nie brał, narkowykó , sterydów zmondrzał, by pracę miał i spokojnie pracował by był szczesliwy, zdrowie moich wnuków abyśmy szczęsliwie dożyli wszyscy starosci . Zdrowie Andrzeja...Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie mojego i mojej rodziny a przedewszystkim o zdrowie mojego chorego taty.
Lucyna
 

Świeca wieczysta
PROSZĘ MATKO CIEBIE ABYS MI POMOGŁA ZNALEŻC PRACE I POMOGŁA POSPŁACAĆ KREDYTY, POMÓŻ NASZEJ RODZINIE W CIĘŻKIEJ SYTUACJI POMÓŻ ABY WSZYSTKO SIE SZCZEŚLIWIE ROZWIĄZAŁO DAJ ZDROWIE DLA CAŁEJ NASZEJ RODZINIE I OPIEKUJ SIĘ NAMI. BŁOGOSŁAW MATKO NA KAZDY DZIEN.
Slawomir
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o uzdrowienie mojego syna z autyzmu o jego mozliowśc komunikowania sie ze światem zewnetrzym , o mozliwosc rozumnego mowienia i wszelkie łaski mu w jego zyciu potrzebne....o Dary Ducha Świętego i o życzliwosć ludzką dla niego , o przyjaciół dla Niego..o miłosc...Matka nie tracąca nadzieji Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla Joli.Aby mogła wstać z łóżka o własnych siłach.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i dalsze łaski od Boga dla rodziny Pyrzyńskich.
Artur
 

Świeca wieczysta
,,Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus\" Pragnę,aby modlono się za moje dwie córki Sandrę i Patrycję.Aby Najświętsza Panienka miała je pod swoją opieką.Proszę o modlitwę za nie żeby były zdrowe ,szczęśliwe i żeby nie żyły w grzechu.Również proszę o modlitwę za moich rodziców,o zdrowie dla nich i pociechę z dzieci i wnuków.A dla mnie błagam o modlitwę przede wszystkim o zbawienie mojej duszy i żebym nie umarła bez rozgrzeszenia.Wszystkie swoje troski problemy powierzam Matce Najświętszej i wam drogie siostry błagam o modlitwę za mnie. Czcicielka Najświętszej Panienki Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
Matko Boza prosze zebym w tym roku zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko, zeby corka nie byla jedynaczka, prosze Cie, zebym mogla wstapic w zwiazek malzenski poprzez sakrament, prosze Matko zebysmy byli zdrowi, madrze zyli, zeby mama mogla cieszyc sie z zycia, znalazla przyjaciela, prosze Cie zebym mogla znalezc lepsza prace, zebym byla lepsza, zeby corka byla pod twoja opieka, zeby nie chorowala, zeby rodzina zyla w zdrowiu, prosze Cie zeby moja ukochana babunia otrzymala laske zycia wiecznego Bog zaplac
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza,dziękuję Ci za moich Rodziców,za nieustanną opiekę nad nimi.Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Twoje i Twojego Syna Jezusa dla moich Rodziców Ewy i Adama,Proszę o łaskę wiary iż Bóg może wszystko. PROSZĘ O DAR ZDROWIA- ULECZENIE MNIE Z NIEULECZALNEJ CHOROBY .Proszę o znalezienie żony.O uleczenie z choroby alkoholowej mojego ojca Adama i szwagra Bogdana.O prawdziwe nawrócenie mojego szwagra Bogdana. Błagam o pokój w Ojczyźnie naszej i na całym świecie oraz o pokój i spokój w domu. Miej nas nieustannie w swojej opiece teraz i na wieki. Twój czciciel.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Chcialbym przestac pic dlatego prosze wszystkich o modlitwe nie oczekuje wspolczucia moze sie uda modlitwami aby bog mnie zmienil inaczej spadne na dno Za wszystkie modlitwy razem ze mna dziekuje
Artur
 

Świeca wieczysta
Za powrót do całkowitego zdrowia,i uniesienie ciężaru choroby mojej mamy Lidii
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o miłość dla mojej rodziny, rozpoznanie drogi życiowej, przemianę wewnętrzną ,dary Ducha Świętego i codzienną opiekę Matki Najświętszej
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją córkę Juleńkę,która od urodzenia jest chora,proszę o modlitwę w inteencji jej uzdrowienia.Za wsparcie duchowe serdeczne Bóg zapłac.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o pomoc bo odmawiam sam w domu różaniec a chciałbym by moja żona i dzieci również zemną odmawiali i o koncentracje moją by podczas modlitwy problemy życia zeszły na drugi plan.
jan
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie moich dzieci i męża oraz o zdrowie dla mnie, o szczęście aby nie zabrakło go w naszym domu,o zdrowie dla rodziców
wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Marka. Więcej oo Marku dowiecie się państwo zaglądając pod ten link http://allegro.pl/my_page.php?uid=22812414
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o rozwiązanie problemów rodzinnych o znalezienie pracy o szybką wyprowadzkę i zamieszkanie razem z ukochaną kobietą.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja intencja zachowanie miejsca pracy mojego męża
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobre rozeznanie powołania dla Marcina Powiedz Jezu czy chcesz bym był twoim świętym kapłanem.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę modlić się o zdrowie dziecka , które noszę w łonie i o wszystkie brzemienne kobiety na świecie aby ufały Bogu.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, dziękuję Ci za moją ukochaną rodzinę, za wszystkie udzielone mi i moim bliskim łaski. Proszę Cię o zdrowie i opiekę nad nami.
Blandyna
 

Świeca siedmiodniowa
o pokój w sercu Jolanty i łaskę przebaczenia
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
zdrowie dla brata http://allegro.pl/my_page.php?uid=22812414
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O uwolnienie z nałogu samogwałtu ( nieczystości ), powodzenie w sesji oraz umocnienie wiary.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Za dobre stopnie w studium i powrót do boga na dobra drogę życia
Alicja
 

Świeca wieczysta
W intencji,dzieci i młodzieży,a szczególnie polskiej,o światło DUCHA ŚWIĘTEGO,w rozumieniu czystości serca. Aby,dzieci i młodzież zawierzały swoje życie MATCE BOŻEJ,wypraszając łaski czystego serca dla innych. Módlmy się o miłość między ludźmi,aby nie było nienawiści,a łaska pokoju by ogarnęła wszystkich.
Kazimierz Mariusz
 

Świeca wieczysta
W intencji całej rodziny Chrostowskich a przewaznie za Zdzislawa za jego zdrowie który zmaga się z chorobo .Bug Zapłacz .
Zdzisław
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno i Jezusku proszę Was O zdrowie syna i synowej,aby znaleźli pracę.O zdrowie córki i zięcia żeby mieli pracę i jak najszybciej wrócili do kraju.O zdrowie męża i moje żeby nie było kłótni.Podziękowanie za otrzymane dary i łaski i dalszą opiekę nad moją rodziną serdeczne Bóg zapłać z Bogiem
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe abym odzyskała utraconą wiarę w Boga, którą traciłam od 1993 roku od śmierci mojej mamy i w roku 2011 chciałam popełnic samobójstwo, wpadłam w depresje i gdyby nie mój Tatko, który jest pełen wiary: dzisiaj by mnie juz nie było.Pomóż mi Matko Boża abym uwierzyła, że moje życie na tym ziemskim padole ma sens.Bozia nie dała mi miec dzieci,jedyna ciąża obumarła a z mężem sie rozstałam.A tak bardzo chciałabym miec jeszcze swoją rodzine, meza, dzieci lub wychowac dzieci męzczyzny, który jest wdowcem( choc narazie nie znam takiego )Prosze Cie Matko Boża o pomyslność we wszystkich moich zaplanowanych przedsiewzięciach, zdrowie dla Taty i dla mnie,prace za godziwe wynagrodzenie i abym miała takie mozliwości finansowe abym mogła pomagać innym wg planu, który mam
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc w trudnym dla mnie czasie, pomyślność w przyszłości i osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w przyszłorocznej maturze.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia partnera życiowego i dobrego zdrowia.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
łaskę zdrowia dla mojej rodziny a także prośba o znalezienie upragnionej pracy Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia dla mojej 23 letniej córki , która choruje od 8 lat na schizofrenie i jej stan zdrowia jest stale zły ,o zdrowie dla syna Piotra aby mógł pracować oraz o nawrócenie syna Pawła i błogosławieństwo dla całej rodziny . Barbara
Barbara
 

Świeca wieczysta
Chciałabym prosić siostry zakonne aby pomodliły się za moje zdrowie mam złe wyniki leczę się,proszę także o modlitwę dla mojego męża Pawła o siłę,zdrowie,a także o zdrowie i czysty umysł dla naszych dzieci Jakuba i Adriana.Błagam o łaskę zdrowia dla siebie,męża,dzieci i moich najbliższych mamę tatę brata Artura i jego syna Konrada..BÓG ZAPŁAĆ...
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
w innencji mojego zdrowia i całej mojej rodziny,o szczęście mojej córeczki Klauduni i o jeszcze jedno dziecko w naszej rodzinie, proszę cię Maryjo z całego serca. Małgosia z Wrocławia
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za dotychczasową opiekę oraz z prośbą o szybkie wyjście na prostą w sprawach finansowych.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękując Bogu za wszystkie udzielone mi i moim bliskim łaski proszę o uzdrowienie dla mojego brata Marcina i o znalezienie drogi życiowej
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Mariusza , o jego nawrócenie i uzdrowienie duchowe , o przemianę jego życia.Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
zbawienie wieczne dla calej rodziny
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Ja mieszkam na wsi i choruję na padaczkę . Moja intencja to jest za moje zdrowie o kturA proszę aby modliły się siostry zakonne . Pozdrawiam i dziękuję , szczęść boże .
Agata
 

Świeca wieczysta
Ja mam naimię iurek i mieszkam na wsi i jestem chory na serce . Moja intencja o kturą proszę to o moje zdrowie , proszę aby modliły się siostry zakonne . Pozdrawiam i dziękuję szczęść boże .
Jerzy
 

1 |
...
 1048 |
 1049 |
 1050 |
 1051 |
 1052 |
 1053 |
 1054 |
 1055 |
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2021