Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o wyproszenie mi łaski samozaparcia, urwania kontaktu z byłym chłopakiem, która do mnie nic nie czuje i proponuje znajomość, a wszelki kontakt z tą osobą mnie niszczy psychicznie i daje niepotrzebne nadzieje i sprawia ból serca.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za pomyślną obronę! Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców i innych egzaminatorów! Proszę o dar życia wiecznego dla członków ich rodzin. Proszę także o rozwiązanie trudnych sprawy w pracy zawodowej i nie tylko! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja aby obecny czas, czas wakacji, czas mojego życia obfitował w BOŻĄ ŁASKĘ i był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja z okazji 9 rocz. urodzin oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!! Matko Boża proszę o błogosławieństwo Boże i szczęśliwą podróż, pobyt oraz powrót syna z ferii.
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI i MIĘŚNIAKÓW!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca, miłość, zgodę dla całej rodziny.
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
DZIĘKUJĘ CI Matko Boża Fatimska, dziękuję za wstawiennictwo Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych za odbytą obronę rozprawy doktorskiej. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!! DZIĘKUJĘ CI MATECZKO ZA OPIEKĘ i za zdane EGZAMINY i OBRONĘ!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. Dziękuję za opiekę w czasie obrony pracy doktorskiej. Proszę w intencjach znanych Ci Matko a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za otrzymane łaski.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Dziękuję za opiekę i światło Ducha Świętego na studiach i w czasie pisania pracy, proszę o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego, Grażynę - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa i Czesławę - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego i Ingę - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Alfonsa, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, Marka - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Blagam o modlitwe za dzieci I mnie sama. Smierc meza spadla na nas I nie mozemy sie odnalesc wtym bolesnym swiecie. Blagam o laski boze dla dzieci I dla mnie samej oraz o opieke Boza. Prosze o laske sily wiary nadziei milosci I przetrwania dla nas. Dziekuje za opieke nad nami I prosze Maryjo Mateczko nie opuszczaj nas I wstaw sie za nami do Milosiernego Boga aby nas mial w swojej opiece.Jezu ufam Tobie.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę Cię o szybkie znalezienie pracy i o dobre zdrowie oraz o wyjazd do sanatorium oraz o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za bliską mi osobę, która pogubiła się w życiu. Proszę aby Pan Bóg stanął na jego drodze i pokazał mu którędy ma iść. Niech odsunie od niego zło, które jest w jego pobliżu. Niech da mu świadomość podejmowania decyzji. Niech oczyści jego ciało i duszę. Proszę o to aby jego myśli były czyste.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi i nowymi wyzwaniami. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec nad swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią, aby mogli liczyć na jej wsparcie duchowe i życiowe.Miej Martynkę w swojej opiece i nie pozwól zniszczyć jej życia duchowego i cielesnego przez złych ludzi.Obdarz nas głęboką wiarą ,że jesteś z nami i obdarzasz nas tym co jest dla nas dobre. Proszę o cierpliwość dla nas .Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie naszego życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką i mamusią. Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.BOŻE WIERZĘ TOBIE niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusią , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowe, spokój w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego rodzina. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu ,jego rodzinie i znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy. Aby nie robili innym na złość ale pozwolili mojej mamusi i mnie żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze , z Kamila , jego znajomych i Igora ,który skacze po podłodze, aby nauczył się normalnie chodzić po mieszkaniu .Aby Kamil Pałka nie chodził całe noce i nie skrzypiał podłogą. Proszę Cię Boże o spokój pod oknami domu mamusi , aby dzieci nie hałasowały na tych hulajnogach. Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy ,bólu serca i strachu przed wszystkim .PROSZĘ ODDAL ODE MNIE TE DEMONY PRZESZŁOŚCI PROSI Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź ich Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie znalazła dobrą pracę ,w której by się odnalazła i aby jej odpowiadała.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał , by był dla niej podporą.Pomóż Boże Dawidowi znaleźć dobrą pracę .Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi.Dziękuję Mateńce za wysłuchanie naszych próśb o wyzdrowienie Martynki o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej i ukończenia studiów. BOŻE WIERZĘ TOBIE I PROSZĘ DLA NICH O POMOC Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Proszę Cię Boże aby mój kierownik mnie nie skrzywdził za moją pracę i postarał się o godziwe dla mnie wynagrodzenie Amen.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla moich córek, chroń je przed złem i niebezpieczeństwami. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża, o spokój w związku małżeńskim i wyrozumiałość. Panie opiekuj się moim domem, chroń go przed złem i niebezpieczeństwami. Dziękuję za to co co mam. Chroń mnie w pracy.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytuacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
O dobry przebieg badania dla corki i jego pomyslny wynik.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mojej siostry i jej poczętego dziecka żeby wszystko było dobrze żeby byli zdrowie. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla taty żeby nic mu nie dolegało i żeby wyniki badań były dobre. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla mamy żeby nic jej nie dolegało i żeby wyniki badań były dobre i żeby nie miała depresji i biegunek. Proszę dodaj jej też sił. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mnie i mojego dzieciątka żebyśmy były zdrowe i żeby wszystko było dobrze i żeby wyniki badań były dobre. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie dla mnie i mojego dzieciątka żebyśmy były zdrowe i żeby wszystko było dobrze i żeby wyniki badań były dobre. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za mnie,Andrzeja i Natalię.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja dziękczynno-błagalna,podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski. O zdrowie i pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych dla mnie.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
By mi się udało zdać sesję- w tym przedmiot \'Algorytmy i Struktury danych\'. W drugiej kolejności o zmianę mojego charakteru i stylu bycia na lepsze.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę bardzo Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie wszystko co moje serce kryje oddaję TOBIE i wszystkich tych którzy prosili mnie o modlitwę i tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie pomoz pomoz strzez wez nas wszystkich pod swój płaszcz matczyny Maryjo i BŁAGAM o pokój w Polsce i na świecie i o deszcz w Australii Jezu Ty sie tym zajmij Proszę za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące módlcie się za nami do Boga ojca wszechmogącego w niebie
Ufam
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalsze wstawiennictwo do Matki Bożej w sprawie mojej wiadomej Maryi. Bóg zapłać!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Maryjo bym był zdrowy Tobie się polecam miej mnie Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko by siostra Anna była zdrowa
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Maryjo o uzdrowienie dla Marcina. Nie gardź moją prośbą Matko Ukochana, zlituj się nad nim. Wysłuchaj mego błagania.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko miej w opiece nasza rodzinę a zmarłym uproś zbawienie
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie Magdaleny, o jej zerwanie członkostwa w sekcie, o uzdrowienie duszy i ciała - dla niej i jej rodziny.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o uzdrowienie Agnieszki z raka. Pani Fatimska prosimy wstawiaj sie za Agnieszka!
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę otocz opieką mojego syna Macieja aby poznał na studiach prawdziwego przyjaciela, kolegów serdecznych i dziewczynę, za zaliczenie egzaminów i za szczęśliwą jazdę samochodem.
Grazyna
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuję za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę cały czas o modlitwę za mnie abym wygrała tyle pieniędzy żebym spłaciła wszystkie swoje długi i zaległości i kupiła duże swoje pięknie mieszkanie w warszawie . Błagam żebym zaczęła życie na wysokim poziomie i żeby moje życie nabrało w końcu blasku . Proszę żebym miała duże utargi w pracy i żebym dużo zarabiała , żebym też nie miała problemów z żołądkiem i żebym się nie pociła i nie śmierdziała. Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Krzysztofa G.z Warszawy .Brak mazi między kręgami w kręgosłupa powoduje ogromny ból.Krzysztof chciałby też rzucić palenie . Dziękuję
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Duszę Św. P. Eugeniusza
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Wojciecha
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bronisławy
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze, Prosze o modlitwe o zdrowie syna Krzysia I o szczesliwy jego powrot do domu. Prosze aby Maryja Mateczka chronila go od wszelkiego zla I prowadzila droga do Syna swojego. Panie Boze blogoslaw mu I dopomoz aby doprowadzil swoja nauke do konca I dostal prace I wykonywal ja najlepiej jak moze. Maryjo Mateczko oddaje Ci syna pod twoja opieke I prosze o wszelkie laski dla niego. Mateczko kochana opiekuj sie nim I prowadz przez zycie.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH,O ROZWAGĘ I ROZTROPNOŚĆ DLA MACIEJA,BY WRESZCIE DORÓSŁ I ZMĄDRZAŁ ORAZ O WIECZNE ZBAWIENIE DLA:ZBIGNIEWA,URSZULI,JADWIGI,FLORIANA I RODZICÓW MĘŻA.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Pomóż mi proszę Cię szybko znaleźć nową pracę daj mi dobre zdrowie i załatw mi proszę damową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Basi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Mai.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i trzeźwość Cezarego.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z choroby autoimmunologicznej i przewlekłego b?lu.Proszę r?wnież o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny i rozwiązanie problemów w pracy.Dziękuję za modlitwę.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny, oraz o wzajemna miłość, zgodę, przebaczenie i pojednanie w mojej rodzinie i pomoc Bożą w moich bardzo poważnych problemach i kłopotach finansowych
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moja kochana mamusię,która odeszła od na w maju 2019roku. Pozostają w smutku i żałobie jej dzieci.Nie potrafimy sobie z tą stratą poradzić. Kochamy Ciebie mamuś.
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla mnie. Prosi Adrian
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
O szybkie wygojenie sie rany po zabiegu. Dziekuje Panie za szybki i sprawny jego przebieg.Maryjo, dziekuje, ze czuwalas.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O polepszenie relacji w związku i powrót Jacka do mnie
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko fatimska prosze cię pomóż mojej corce Joannie zdać wszystkie egzaminy w tym miesiącu błagam cię oświeć jej umysł i nie opuszczaj jej
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze za moja córkę Joanne aby byla dobrym człowiekiem o dobrym sercu pomóż jej matuchno w tych trudnych chwilach aby nikt jej nie skrzywdził aby miała u swojego boku kochającego dobrego opiekuńczego człowieka który zostanie jej mężem Matuchno daj jej mądrość i wiarę prosze poprowadź dobra droga Otwórz jej oczy aby dostrzegła zło
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Ani
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia dla mamy Grażyny
El
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji bardzo jej potrzebuję. Prosze aby sprawa sie już zakonczyla i abym doznala spokoju.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i pracy. Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża czuwaj nade mną i moim dziećmi rodzicami i rodzeństwem Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie Jezu Ty sie tym zajmij przecież Ty znasz mnie najlepiej wszystko i wszystkich tych którzy prosili mnie o modlitwę i tych którym obiecałam modlitwę oddaję TOBIE Maryjo wolam cie ty wiesz jak czasem mi bardzo przykro smutno i źle....odmien moj los Panie jak odmieniasz strumienie na poludniu ci którzy we lzach sieja rządź beda w radosci .zabierz ten lęk ode mnie proszę zablokuj wszystkie drogi które by mi miały zaszkodzić i ludzi zlych oddal precz....
Wołam
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pomyślną decyzję z policji. Spraw, bym odzyskała wszystkie moje rzeczy.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę cię o opiekę nad moimi dziećmi Karolinkę i Karola aby miały dobre i szczęśliwe życie i nigdy nie oddaliły się od Pana Boga chroń je broń je i nie pozwól by działa im się jakakolwiek krzywda Mateńko miej je w swojej opiece
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
O Bożą Opiekę we wszystkim dla naszej Rodziny na każdy dzień. Bóg zapłać. Grażyna
Grażyna
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża prosze spraw zeby wyniki moich badan byly dobre i abym uporała sie z infekcjami ktore mnie atakuja. Prosze o mądrość lekarzy żeby podejmowali dobre decyzje oraz o zdrowie dla mojego meza, moich dzieci i mojej babci Bardzo cie o to prosze. Angelika
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
O Bożą Opiekę we wszystkim dla naszej Rodziny na każdy dzień. Bóg zapłać. Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Maryjo bym był zdrowy Tobie się polecam miej mnie Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Matko by siostra Anna była zdrowa
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac.
Olek
 

Świeca wieczysta
O łaskę nawrócenia dla mojej rodziny i nas wszystkich, o umocnienie wiary, w intencji Ojczyzny Polski, o łaskę rozeznania swojego powołania i odwagi dla każdego, kto tych łask potrzebuje. Z Panem Bogiem i Maryją! Pozdrawiam serdecznie.
Jakub
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! proszę cię o szybkie znalezienie pracy o dobre zdrowie i o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla mamy żeby nic jej nie dolegało i żeby wyniki badań były dobre, żeby nie miała depresji i biegunek i żeby nie bolał ją kręgosłup. Proszę dodaj jej też sił. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
PROSBA O MODLITWE ZA NAWROCENIE DUCHOWE ORAZ SZCZERA UCZCIWA ORAZ LOJANA I WIERNA . MIŁOSC . DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO EWELINY ZATORSKIEJ - KORCZAK ORAZ ZDROWIE I SIŁE ZDZISŁAWY ZAGAJEWSKIEJ. AMEN
Zdzisła
 

Świeca siedmiodniowa
O awans dla syna.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Matko Boża, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o Błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi Rodzicami; o cichą i spokojną emeryturę (życzliwość sąsiadów), błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie ocalonego Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, dobrą pracę, ciszę w domu, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od JEZUSA CHRYSTUSA; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Mateńko, dopomóż, by moje życie Natchnione Mocą DUCHA Świętego, było radością BOGA OJCA. BÓG zapłać, dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Panie Boże za Twoją opiekę w każdej chwili mego życia, za Twą opiekę nad naszym ziemskim krajem ojczystym - Polską. Przepraszam za grzechy moje i grzechy całego świata. \"Pan mój i Bóg mój\". Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławienie Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu proszę ratuj nasze małżeństwo, Panie Jezu weż wszystko moje zdrowie moje życie ale nie dopóść do rozwodu którego moja żona tak bardzo chce , pozwól panie Jezu być nam szczęśliwym małżeństwem, szcześliwą rodziną przemień jej serduszko , pomóż nam
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
o potrzebne łaski dla Tomasza i Haliny i całej Rodziny o wytrwanie w powołaniu dla ks Sławka
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Maryjo z całej duszy mojej, z całego serca i ze wszystkich moich sił o uzdrowienie dla Marcina. Racz mnie wysłuchać, pomóż Marcinowi.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie i zdrowie moich najbliższych Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla Moniki i dobry wyniki badan.Wszystko wiesz najlepiej JEZU Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie Jezu ufam Tobie Jezu Ty sie tym zajmij
Proszę
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego taty Adama z raka tarczycy. Proszę żeby mój tata wyzdrowiał nie miał zmian w narządach wewnętrznych i węzłach chłonnych. żeby wyniki były dobre kalcytonina spadła do 0. Proszę żeby choroba nie atakowała wycofała się zniknęła na zawsze. Bóg zapłać
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i córki. Niech Dobry Bóg nam błogosławi i strzeże. Niech rozpromieni oblicze swe nad nami i obdarzy nas swą łaską. Niech zwróci ku nam oblicze swoje i obdarzy nas pokojem. Proszę o potrzebne łaski dla Kingi i pomyślne zdanie egzaminów, dla Patrycji o rozwiązanie jej problemów i dla mnie o zdrowie, odwagę i spokój. Najświętsza Maryjo, święty Józefie módlcie się za nami. Amen
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów oraz zdobycie kolejnego stopnia naukowego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Proszę wyproś u Twojego Syna aby moje dolegliwości minęły.Błagam błogosław wszystkim osobom potrzebującym pomocy.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko spraw aby mnie pokochał odpowiedni mężczyzna. Proszę aby nie plotkowano o mnie i koledze w pracy. Błagam aby zły duch przestał działać we mnie. Proszę aby mnie opuścił. Proszę o pomoc w moim życiu. Błagam z ca łych sił o pracę dla brata. Proszę wybłagaj u Twojego Syna aby moje życie zmieniło się na lepsze, abym spotkała życzliwych i pomocnych ludzi, abym nie była wykorzystywana.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia kolejnego stopnia. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Błagam aby nie plotkowano w pracy o mnie i o koledze. Proszę aby był ze mną w kontakcie na stopie koleżeńskiej. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Bożej pomocy w zachowaniu pracy przez moją żonę Małgorzatę lub przyjęcie z wdzięcznością Woli Bożej cokolwiek się wydarzy.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwe wstawienniczą w intencji otrzymania zgłoszeń na naukę języka angielskiego.Nie ma zgłoszen z powodu brexitu ale dla Boga nie ma nic niemozliwego.Bóg zapłac za modlitwe. Grazyna
Grazyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Proszę cię o szybkie znalezienie nowej pracy o dobre zdrowie i o darmową pielgrzymkę do Chorwacji. Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej mamy Iwonny, córki Maji i męża Emila.
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej proszę o zdrowie dla mojego taty Adama. Jest po operacji raka tarczycy złośliwego, proszę o dobre wyniki histopatologiczne brak przerzutów do węzłów chłonnych i narządów wewnętrznych dobre wyniki krwi spadek kalcytoniny do 0.Proszę żeby mój tata wracał do zdrowia był coraz silniejszy. żeby choroba odpuściła wycofała się a mój tata był zdrowy i szczęśliwy. Bóg zapłać za modlitwę
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony, syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Aby naszemu synowi powiodło się w zawodzie i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w imieniu naszej rodziny, rodziny Kamili, Marcina Natalii, Marceliny i Jarka. Bóg zapłac
Damian
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2020