Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża pisze z prośbą o zdrowie dla mnie żebym cieszyła się pełnią sił żeby wszystkie badania wyszły pozytywnie i abym była zdrowa. Proszę pomóż mi abym umiala wychowac moje dzieci na dobrych ludzi madrych którzy niosą pomoc innym A z mężem żebyśmy się zawsze kochali i szanowali. Angelika G
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę aby Pan pobłogosławił mi, abym zmienił razem z Nim swoje życie.Aby dotknął mnie swoją Miłością Ojcowską.Matko Miłosierdzia wstaw się za mną do Pana Naszego,aby uzdrowił moje zamarznięte serce.Chwała Panu.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Helena Kowalska Zofia Józef Myśliwy z okazji dnia babci dziadka
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie 7 letniej Juli i potrzebne łaski dla niej i jej rodziny. Proszę też o uratowanie małżeństwa, zdrowie duchowe i cielesne dla Magdaleny i Rafała
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWY ZA DUSZE ŚP.MOICH DROGICH ZMARŁYCH:ZBIGNIEWA,URSZULI I RODZICÓW.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O MODLITWY O ZDROWIE DLA MAGDALENY,TOMASZA,ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O CUDOWNE UZDROWIENIE DLA MEGO KUZYNA ZBIGNIEWA J.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za otrzymane łaski.Proszę o pomoc w powrocie do utraconej pracy.O porozumienie z osobami związanymi z moją pracą.Dziękuję.
Julian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko ukochana daj siłę mamie i oddal chorobę.Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Roberta i jego rodziny. Potrzeba im wiele miłości i zrozumienia aby ta rodzina znowu się jednością.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo, o łaskę dobrego przygotowania i spowiedzi dla mnie i dla Krzysztofa.Dziękuje Ci !
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za otrzymane łaski i dobroć jakiej doświadczam. Bardzo proszę o zdrowie dla mojej córeczki, dla mnie i dla wszystkich moich najbliższych. Proszę o mądrość abym dokonywała dobrych wyborów, proszę o kogoś kto będzie mnie kochał szanował i sprawi, że będę czuła się bezpiecznie. Proszę o znaki które pomogą mi odzyskać radość życia. Bardzo proszę o modlitwę. Dziękuję i pozdrawiam A.
Anetta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moje S. P. Babcie Jadwige i Stefanie o Wieczny Pokoj w Domu Ojca.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dobrego męża dla mnie i o Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny A szczególności za zdrowie dla Mamy Grazyni.Bardzo dziękuję
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Błagam jeszcze o modlitwę za mnie abym poznała cudownego faceta i zapomniała o Radosławie , żebym o nim nie myślała i się nie zadręczała . Proszę żeby on się zakochał na zabój we mnie i codziennie o mnie myślał i tęsknił . Błagam żebym wygrała dużo pieniędzy na spłatę wszystkich swoich długów i żebym kupiła duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę tez żebym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała . I żebym dostała przelew na który czekam z urzędu żebym spłaciła pożyczkę i nie wpędziła się przez nią w długi. Bóg zapłać . Błagam tez żebym się nie pocila i nie śmierdziała
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże, z całego serca błagam o modlitwę o szybkie uregulowanie sytuacji finansowej męża Patryka. Abyśmy szybko mogli być razem i aby wszystko rozwiązało się szybciej niż planujemy. Kochana Maryjo proszę pomóż nam. Módl się za nami. Wiele razy mi już pomogłaś. Święty Antoni, możesz wiele wymodlić, módl się za nami. Święty Józefie i Św. Rito od spraw beznadziejnych, - módl się za rozwiązanie naszego problemu.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i mogła normalnie bez bólu chodzić proszę aby była bardziej odporna i nie chorowała.Matko Boża, proszę pomóż mojej Mamie.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
ZA Macieja, Sebastiana i Wiesławę o łaskę zdrowia duszy i ciała
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię o dar małżeństwa i macierzyństwa, proszę spójrz na moje nieszczęście ze współczuciem i wyjednaj mi Pani Fatimska dary powołania do życia w sakramentalnym związku małżeńskim, żeby dała szczęście mojemu mężowi, którego mi wyjednasz i naszym dzieciom, które pozwól mi Pani Boże za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny jak najszybciej począć i zdrowe urodzić. Tobie Matko Boża Fatimska powierzam w całości tę sprawę. Amen
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Teresy
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Tadeusza
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Danuty
Da
 

Świeca siedmiodniowa
ZA DUSZĘ REMIGIUSZA, BY MOGŁA OGLĄDAĆ NAJWYŻSZEGO.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
MATEŃKO MIEJ W OPIECE NASZĄ RODZINĘ
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża, abyś uprosiła Pana Boga o rozeznanie mojej sprawy, czy to ten człowiek jest mi pisany. Proszę również o zachowanie spokoju, kiedy już bedzie mi wiadoma odpowiedź. Bóg zapłać za modlitwę!
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska błagam Cię wyproś u Swego Syna Pana Jezusa Chrystusa, abym w 2019 r. została sakramentalną żoną Piotra Jana, żebym szybko zaszła w ciążę i urodziła nasze zdrowe dziecko. Pani Fatimska proszę Cię wyjednaj mi łaskę abym stworzyła rodzinę z Piotrem Janem M. Amen
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI,TY JEDNA WIESZ CZEGO TAK NAPRAWDĘ MI POTRZEBA,POMÓŻ MI PROSZĘ W SZKOLE,W CODZIENNYM ŻYCIU,Z WSZYSTKIM SIĘ TAK BARDZO ZMAGAM.MARYJO,SPRAW BYM MOGŁA NORMALNIE ŻYĆ,ZABIJ MOJĄ SAMOTNOŚĆ I WYWOŁAJ UŚMIECH NA MOJEJ TWARZY.TOBIE ZAUFAŁAM I TOBIE SIĘ ODDAJĘ.
Iwon
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajswietsza, błagam Cie o zdrowie dla mojej nowo narodzonej córeczki. Daj jej siłę do Walki ze złem tego świata. Daj zdrowie również mi i mojemu mężowi, abyśmy mogli w spokoju opiekować się naszą kruszynką. Czuwaj nad nami i nad moją rodziną, uwolnij ją od sporów i zmartwień. Bóg Zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boze blogoslawienstwo w pracy dla corki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o zdanie sesji, o zdanie egzaminów zawodowych, bym pomyślnie ukończyła pierwszy rok na studiach, pomóż mi znależć potem pracę za granicą.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o laske uwolnienia, nawrocenia, sakramentu pokuty, dla corki Natalii, o wiare, nadzieje i milosc, aby Pan odcial wszelkie dzialanie zlego od jej kolezanek i kolegow, o swiatlo w podejmowaniu decyzji zyciowych.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateńko, błagam uproś u swojego Syna łaskę abym wyszła z długów i żebym z moją córką mogła nadal wynajmować mieszkanie i żebyśmy nie stały się bezdomne .Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę aby Grzesiek pokochał Jolę tak jak ona jego. Grzesiek jest porządnym mężczyzną , wierzącym , dobrym .
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo ukochana, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej całej rodziny, zwłaszcza dla moich braci. Ulecz relacje w mojej rodzinie. Przyjdź z miłością, miłosierdziem i pokojem Twojego Syna do naszych serc. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nad nami.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Franka z choroby nowotworowej, łaskę uzdrowienia jego duszy, ciała i umysłu. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamo, proszę Cię, uproś u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla Mateuszka z choroby nowotworowej. Proszę o pomnożenie wiary, nadziei i miłości dla niego i jego najbliższych. Dziękuję Ci Mamo. Jezu, ufam Tobie.
Nsz
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pokornie przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i opiekę, którą mnie otaczasz każdego dnia. Ty jesteś moją Tarczą chroniącą przed złem. Pokornie proszę Cię w następujących intencjach: 1) za Magdalenę, którą kocham najmocniej na świecie, a mimo to nie odwzajemnia ona mojego uczucia; wspomóż ją proszę w drodze ku zbawieniu, a jeśli jest to miłe Bogu, spraw, aby poruszył jej sercem; 2) za zdrowie dla mojego ojca, by cieszył się nim przez długie lata; 3) za całą moją rodzinę, o to by zawsze panowała w niej zgoda; 4) za naszą Ojczyznę, by była rządzona przez ludzi mądrych i sprawiedliwych; 5) za Kościół Święty, aby wypełniał on swoją misję we współczesnym świecie; 6) za papieża Franciszka i papieża Benedykta, by Bóg obdarzył ich zdrowiem i siłą; 7) za wszystkich biskupów, by odważnie głosili Słowo Boże; 8) za nowe powołania kapłańskie i zakonne; 9) za wszystkich moich znajomych; 10) za moich nieprzyjaciół; 11) za wszystkich zmarłych; 12) za dusze przebywające w czyśćcu; 13) za wszystkich chorych, cierpiących, smutnych, samotnych, niekochanych, którzy odczuwają odrzucenie - przynieś im proszę ulgę i pocieszenie w codziennych trudach; 14) za pokój na świecie; 15) za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami! Amen. Paweł
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże błagam uzdrow całkowicie moją córkę Amelkę! Nie zabieraj nam jej! Boże wysłuchaj moich bałagan, pobłogosław i daj siły oraz łaskę pokoju i moc Ducha Świętego! Amen!
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Pani Fatimska za szczęśliwy poród. Za wspaniałą wnuczkę Amelkę. Za fantastyczne Dzieci.prosze o zdrowie dla Wszystkich,o szczęśliwe poruszanie się po drodze,o światło Ducha świętego podczas egzaminów. Dziękuję
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zmianę pracy na lepszą, O AWANS W PRACY o tę propozycję o której marzę, która jest mi obiecana proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny Bardzo proszę o dobrego męża,abym poznała mężczyznę. by między nami zrodziło się uczucie, Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Katarzyna
Kata
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosić o modlitwę.O to Aby dobry Pan doświadczył mnie swoją Ojcowską Miłością i aby uzdrowił moje serce.Dziękuję za modlitwę.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące szczególnie te o których nikt nie pamięta
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
dziękczynna za operacje przepukliny
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za syna o dobra zone i powodzenie na studiach.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana mateńko Fatimska . Proszę pomóż mi, aby mężczyzna Grzesiek pokochał Jolę i żeby odezwał się i był ze mną. Jest cudownym, dobrym, wierzącym człowiekiem .
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boska, wstaw się u swojego syna i u św. Rity u św. Tadeusza judy, pomóżcie mi wyjść z długów abym z moją córka nie została bezdomna. Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas zdawania egzaminów przed obroną, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy! Niech się spełnia wola Twoja i Twojego Syna a Naszego Pana ! Amen. Dziękuję za modlitwę! Proszę Cię Mateczko moja także aby czas Świąt był czasem błogosławionym!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka na czas uczęszczania do drugiej klasy w szkole!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, gdyż obecnie przeżywa KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Proszę o uwolnienie z pokus, które mogą zniszczyć nasze małżeństwo!! Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas składania egzaminów oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie do zamknięcia przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, MARYJO MATKO JEZUSA BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ I wesprzyj mnie swoja pomocą!! PROSZĘ O ŁASKĘ WIARY!!!!!!!
Pio
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz dziękuję za szczęśliwą podróż i powrót do domu z wakacji.
Zatroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię, Hannę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego oraz za zmarłego Marka H
Xx
 

Świeca wieczysta
Nawróciłam się i bardzo proszę kochaną Maryje oraz Jezusa o usunięcie z mojej głowy blużnierczych myśli które nie pochodzą odemnie a bardzo przeszkadzają mi w modlitwie oraz o uwolnienie międzypokoleniowe i od zła .Dziękuje za wszystko Panie Jezu i przepraszam ze tak długo trwałam w grzechu i jak syn marnotrawny nawrociłam się a Ty mi przebaczyłeś wszystkie grzechy.Amen
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Tobie Maryjo oddaję wszystko co mam w sercu swoim.Proszę o modlitwę w intencjach które mam w sercu swoim oddaje tobie wszystko co mam bo to wszystko należy do Ciebie
Lilianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela Macieja, aby podjął decyzję w bardzo ważnej dla Niego sprawie, która będzie jednocześnie zgodna z wolą Bożą, korzystna dla Jego życia doczesnego oraz wiecznego. Matko Boża czuwaj nad moim Przyjacielem, otocz Go swoją cudowną opieką i uchroń Go od wszelkiego zła. Duchu Święty, proszę Cię o swiatło dla Maćka. Uchroń Go od błędu, a wskaż najlepszą drogę. Panie Jezu okaż Maćkowi swoją bezgraniczną Miłość i niezgłębione miłosierdzie. Matko Boża ocal Naszą - moją i Maćka - Przyjaźń i prowadź Nas do Nieba. Amen +
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi rodzicami, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie grzesznika Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, zdanie egzaminów na prawo jazdy, dobrą pracę, edukację, spokój, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla mego, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie w końcu ułożyło się dobrze. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana błagam aby Grzesiek cudowny człowiek którego kocham , pokochał również i mnie. Jola
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, módl się z nami za nas, za naszymi bliskimi, za samotnych, za chorych, za grzeszników, za umierających, za nieznających Jezusa i za osoby konsekrowane. Dziękuję Ci za Twoją nieustającą opiekę Najświętsza Mamo.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie Oliwii wraz z jej całym otoczeniem. Dziękuję też Najwyższemu, Najświętszej Mamie, Wszystkim Aniołom, Świętym (szczególnie św. św. Ricie i Marcie) i Duszom Czyśćcowym - za wysłuchanie moich próśb.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko błagam o modlitwę i pomoc aby Jola wyszla z długów i żeby było ją stać żeby dalej wynajmować mieszkanie i żeby z córką spokojnie sobie żyły i nie zostały bezdomnymi
Jol
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, błagam Cię o zdrowie dla mnie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej , stabilność finansową i o zdrowie psychiczne.Pozytywne rozwiązanie spraw zamieszkania córki . Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie mojej siostry
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O moje zdrowie i wszelkie łaski.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie nas i naszych dzieci, o zdrowie i życie Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i pokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla mojej Mamy, p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci Marii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G., p. Bolka, Ani, K. Grzybowskiej. O łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ewy i jej pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuczki i wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O pokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy. O dusze samobójców. O Łaskę skupienia się na modlitwie i aby było jej więcej w moim życiu. O rozwiązanie problemu. O rozwiązanie problemu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno fatimską prosze odmień serce i charakter mojej corki Joanny niech nie będzie egoistka myśląca tylko o sobie niech zauwarza potrzeby i problemy innych ludzi niech im pomaga prosze niech bierze wzorce z rodzinnego domu a nie słucha innych złych ludzi prosze Matychno daj jej lepszy rozum niech Duch św zacznie działać
Violetta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska, proszę Cię o spokój od mojego byłego męża, aby przestał pisać do sądu o obniżenie alimentów, Matko Fatimska, proszę, aby sąd odrzucił jego apelacje. proszę aby były maż zrozumiał, że jest ojcem.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska, proszę Cię o pomoc i laskę pomocy w nauce dla mojej córki. Proszę Matko Fatimska, aby moja córka poprawiła oceny, o błogosławieństwo w nauce, aby dostała się do Liceum Katolickiego. Proszę o zdrowie, dobrych przyjaciół o powodzenie w nauce.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża Fatimska bardzo Cię proszę opiekuj się moja rodziną. Dziękuję Ci bardzo za wszystko ! Kocham Cię!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre wyniki badań dla Martynki i o zdrowie miej ją Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie, za rodzinę, za moją Ojczyznę ziemską i za wszystko co mi Panie dajesz w każdej chwili mego życia. Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Za corke o Boze blogoslawienstwo w pracy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno moja prosze niech Marcin wszystkie swoje błędy naprawi niech nie ulega pokusom niech zmieni się do Asi bardziej o nią dba i kocha niech się nią opiekuje a przede wszystkim niech przeprosi za wszystkie przewinienia i poprosi o jeszcze jedna szanse Matuchno prosze niech miłość Marcina do Asi będzie coraz mocniejsza i prawdziwa prosze matuchno pomóż
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska prosze cię aby to dziecko Patryk bardzo kochał Asie niech o niej ciagle mówi niech za nią tęskni słucha się jej we wszystkim prosze cię Matuchno wlej w serce tego dziecka ogromna miłość dla Asi niech ja uznaje za swoją mamę a ona za synka prosze Matuchno naucz Asie jak się opiekować tym dzieckiem
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze niech Aniela stanie się dla Asi jak przyjaciółka i matka niech jej doradza i pomaga w wychowaniu Patryka niech z nią rozmawia normalnie a Asia niech przyjmuje jej rady z pokora i mądrością prosze Matuchno niech te dwie kobiety żyją razem ze sobą w miłości i szczęściu prosze niech zginą gniew złość i wszystko zło a zapanuje miłość i radość oraz zgoda
Violetta
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża1 dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół, oraz sąsiadów , o pokoj i szczescie w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji ks. Adama Staśkowiaka, oraz w intencji nawrocen kolegow i kolezanek jak i nieprzyjaciół , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,prosze o modlitwe za dusze czysccowe, dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość i rozeznanie dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej,za duszami w czyśćcu cierpiącymi,oraz za moją rodzinę
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, o zaliczenie tej sesji i o pomoc i opiekę
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe za Mariusz o zdrowie i dar wyjsciaz nalogu
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Ani,Andrzeja, dla mnie, dla moich braci z rodzinami i dla Radka. Otocz nas Swoją troskliwą opieką. Oddal od nas wszelkie zło. Prowadź zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Mateńko błagam dopomóż mi, zaopiekuj się mną
Emilia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o znalezienie żony i założenie szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o nawrócenie dla Krzysztofa .Proszę Cię, by pozna Jezusa i przemienił się Jego miłością tak jak Szaweł...Dziękuję Ci !
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego Marcina, który odszedł dzisiaj do domu Pana...serdeczne Bóg zapłać.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o zdrowie Błogosławieństwo Boże w rodzinie, o opiekę Matki Bożej i św Rity ,Judy w Sprawie trudnych beznadziejnych ,o pozytywne i szczęśliwe zakończenie pewnych spraw, znalezienie pracy stałej, siły wytrawnie, Dary Ducha Świętego o światło.W intencji pewnych osób o miłość zgodę przebaczenie ,uzdrowienie relacji ,od nienawiści .Jezu Ufam Tobie. JEZU Ty się Tym zajmij. Serdeczne Bogu zapłac.Dla Boga niema rzeczy niemożliwych.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Witam proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej relacji z mężem oraz ojcem. Bóg zapłać.
Paulina
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019