Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bozej prosze o modlitwe w intencji dzieci ktore zostaly zamordowane przez aborcje, o nawrocenie tych ktorzy maja zatwardziale serca, tych ktorzy maja mysli samobojcze, o nawrocenie ludzi ktorzy sa zniewoleni przez seks , pornografie, alkohol,narkotyki o łaski potrzebne dla ludzi zamknietych w zakladach psychiatrycznych, karnych oraz łaski dla tych ktorzy najbardziej ich potrzebuja,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół oraz sąsiadów , o pokoj i szczescie w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość ,roztropnosc ,mestwo i pomnozenie wiary dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,prosze o modlitwe za dusze czysccowe, dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla moich córeczek, męża i dla mnie. Najświętsza Panienko opiekuj się moimi córkami w każdej chwili i w każdym momencie, chroń je przed złem i niebezpieczeństwami. Proszę o opaczność boską w pracy, żeby było spokojnie, bez stresu i kłótni, proszę o wytrwałość w trudnych sprawach, przejrzystość umysłu i wyrozumiałość innych. Panie Boże opiekuj się moim domem, chroń go przed złem i nieszczęściami. Proszę o powstrzymanie języka od brzydkich słów mojego i mojego męża.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Mam na imię Ewa mam 38 lat i przeszłam drugi zator płucny.Mam przerośniętą prawą komore serca.Bardzo się boję.Mam do wychowania 5 letnią córeczkę którą tak bardzo pragnę wychować.MOJA WIELKA PROŚBA DO WAS O MODLITWĘ ZA MNIE O TO ŻEBYM CAŁKOWICIE WYZDROWIAŁA I ŻEBY SKRZEPY CAŁKOWICIE ROZPUŚCIŁY SIĘ W MOICH PŁUCACH I ŻEBY SERCE POWRÓCIŁO DO SWOICH ROZMIARÓW I ŻEBY NIGDY JUŻ ZATOR NIE POWTÓRZYŁ SIĘ.Z góry dziękuję i BÓG ZAPŁAĆ.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Huberta w potrzebne łaski, powrót do kościoła i sakramentów, uwolnienie od nałogów, pojednanie między nami jeśli Bóg uzna to za dobre.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno prosze daj mojej corce Joannie mądrość i dobroć aby była dobra opiekuńcza córka a potem żona i matka maryjo prisze aby przytyła i nabrała kobiecych kształtów niech znikną wystające kości prosze Panienko wysłuchaj mnie
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża to to aby moja wada wzroku sie nie pogłębiała. Proszę pomoz mi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o wiarę, miłość, nadzieję i zdrowie w mojej rodzinie, o dobre rozwiązanie wszystkich trudnych spraw i owocne przeżycie czasu Zmartwychwstania Pana Jezusa.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o dobrego męża, uzdrowienie i taj upragniony dar macierzyństwa.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
bardzo prosze o modlitwe za mojego syna Jakuba żeby jego kariera w piłce nożnej sie dobrze ukladała
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
znalezienie zony
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
O Boży pokój, łaski od Zmartwychwstałego, światło Ducha Świętego, Jego siedmiorakie dary,dobre relacje w pracy i w rodzinie dla Iwony i jej rodziny oraz zakończenie strajku w I LO, nawrocenie Katarzyny i Krzysztofa.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Dzis o 14.00 moja corka ma rozmowe o prace. Prosze o modlitwe.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Przez Niepokalane Serce Maryji, dziękuję Ci Panie za życie i Twoją miłość. Proszę Cię przymnóż mi wiary, daruj łaską wszystkich, których w jakikolwiek sposób mi podarowałeś a uszom w czyśccu cierpiącym podaruj proszę Zbawienie.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za moje życie i za Twoją opiekę nad moją ojczyzną, moją rodziną oraz całym światem.Zbigniew z rodziną.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Nasza Kochana, uproś u Swego Syna cud uzdrowienia Dawida z choroby nowotworowej. Poproś o wolę i siłę walki z chorobą oraz powrót do zdrowia.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, proszę o łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Żeby omijały ją wszelkie choroby i cierpienia.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojego syna o rozwiazanie sytuacji mieszkania po ludzku nie do rozwiazania Bog zaplac
Iwona
 

Świeca wieczysta
Za narzeczonych Małgorzatę i Grzegorza o wzrost miłości i uczuć, o poukładanie związku i życia zgodnie z wolą Boga Ojca.O odwagę i zjednoczenie w miłości poprzez Maryję, o oczyszczenie z przeszłości i budowanie narzeczeństwa i małżeństwa na miłości poprzez Maryję. O otwartość na rodzicielstwo i bycie dobrymi rodzicami.
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię spraw, abym z egzaminu radcowskiego, który pisałam w tym roku w marcu otrzymała całkowitą ocenę pozytywną. Tobie Pani Fatimska powierzam w całości tę sprawę. Amen
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie nas i naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i pokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci Marii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G., p. Bolka, Ani. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ewy i jej pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuczki i wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O pokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy. O dusze samobójców. O Łaskę skupienia się na modlitwie i aby było jej więcej w moim życiu. O rozwiązanie problemu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie mojej siostry
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O moje nawrócenie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją zmarłą babcie Julie i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz kapłanów
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o modlitwę w Intencji zmarłego wuja Jana Witasika z miejscowości Nowe Miasto nad Wartą woj. Wielkopolskie
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej najbliższej rodziny, moich dzieci, mamy, aby wszyscy byli zdrowi i bezpieczni. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
O udany zabieg dla mamy i siostry Agnieszki miej je Maryjo w swej opiece
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nieżyjących już babć: Zofii Sieromskiej i Genowefy Fiut, aby spoczywały w pokoju wiecznym. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Mateczko, dziękuję, dziękuję.....i bardzo proszę o dalszą opiekę i pomoc dla mnie i moich dzieci. Bóg zna moje serce i wszystkie problemy. Jest Wszechmogący i wierzę mocno, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Tobie Mateczko Twój Syn niczego nie odmówi. Prowadź mnie i moje dzieci drogami Swojego Syna i otaczaj opiekę każdego dnia, zatroskana mama i babcia. Panie Jezu dotknij męża alkoholika i ulecz jego duszę. Niech pojedna się z Tobą i z rodziną, Twoja córka.Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Tersa
 

Świeca trzydziestodniowa
DZIĘKUJĘ ZA OTRZYMANE ŁASKI I PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU PRACY ORAZ ZDROWIE DLA MOICH NAJBLIŻSZYCH. dZIĘKUJĘ
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie mojego męża Macieja. Bóg zapłać za wszystkie modlitwy
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O sily do pracy dla mnie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza prosze aby moja córka Joanna przytyła niech znikną wszystkie wystające kości niech lepiej się odżywia prosze matko aby dostała kobiecych kształtów Maryjo usilnie prosze wysłuchaj mnie
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o łaskę spokoju w naszym domu. Proszę o siłę i zdrowie dla mojego męża. Daj zdrowie mojej córeczce i mojej mamie. Miej w opiece naszą rodzinę. Ześlij dar opamiętania i spokoju na mojego ojca. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Wszystko co mam w sercu swoim oddaje tobie Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie mnie i moich córek z niewoli długów, o spłacenie kredytów i zobowiązań dla wierzycieli.Proszę o siły i o pokój dla mnie i dla córek po śmierci mojego męża. Janina
Janina
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Mamo, uproś u Najwyższego - ocalenie i ratunek dla naszych ukochanych bliskich. Bogu niech będą dzięki za Pomoc Twoją Nieustającą.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ani,Andrzeja, dla mnie, moich braci z rodzinami i dla Radka.Otaczaj nas nieustanną opieką. Prowadź zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Przepraszam za moje grzechy, prosze o modlitwe za moja corke Ole o laske synow Archiego I Alfiego, zeby byly ze mna I uwolnic je od ich ojca, za mnie o Boze laski, laske zdrowia i Boze blogoslawienstwo dla nas, uwolnienie od zlego oraz dusze w czyscu cierpiace. Bog zaplac!
Anetta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam O modlitwę w mojej intencji abym zdobyła pieniądze na spłatę mojego długu u siostry . Błagam . Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, żeby mąż wycofał pozew o rozwód i wrócił do domu i znów z nami zamieszkał oraz Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszego małżeństwa i rodziny.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o łaskę nawrócenia i dobrej spowiedzi. Proszę o Twą opiekę na każdy dzień dla mnie i moich bliskich i o dar uzdrowienia z ciężkiej choroby.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże! Prosze o modlitwe w intencjach mego serca! Bog zaplac!
Olek
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża! Dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalsza opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
O Pokoj i nawrócenia w naszych rodzinach ku Maryji i Jezusowi, o dar miłości i przebaczenia:) O szczególną opieke Matki Boskiej nad moim synkiem Franiem , o docenienie łask Bożych a w trudnych chwilach o dar mądrości i umiejętnego rozwiazywania trudności i duzo duzo miłości w moim zyciu i życiu moich bliskich.
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA: MAGDALENY,TOMASZA I ICH NAJBLIŻSZYCH ORAZ O MODLITWY ZA SPOKÓJ DUSZY: ZBIGNIEWA,URSZULI,RODZICÓW - NIECH DOSTĄPIĄ WIECZNEGO ZBAWIENIA.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże proszę o modlitwę za mnie.. bym nauczyła się mówić z podniesionym podniebieniem i podparciem oddechowym. Miałam zabieg usunięcia guzków jeśli nie nauczę sie mówić dobrze ie napinając strun głosowych guzki powróca .. Bóg zapłać.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Byśmy nie musieli martwić się o środki na ukończenie szkoły syna, Aby naszemu synowi powiodło się w szkole i szczęśliwie w zdrowiu ukończył szkołę i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu , aby skończyły się nasze kłopoty finansowe. Błagam cię Boże i oddaję się twoim łaskom. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla p. Andrzeja, ktory dzis ma operacje.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuje za wszelkie modlitwy w mojej intencji . Proszę jeszcze o modlitwę abym zdobyła bardzo duza kwotę pieniędzy żebym spłaciła wszystkie moje długi zwłaszcza te u siostry i żebym kupiła swoje duże i piękne mieszkanie w Warszawie . Proszę tez aby moje życie nabrało w końcu blasku i sensu , żebym spotkała cudownego faceta i się w nim zakochała a on żeby mnie kochał szanował i rozpieszczał . Proszę aby moja siostra wyzdrowiała a Radosław żeby się we mnie zakochał do szaleństwa i żeby zaczął to pokazywać oficjalnie . Proszę żebym miała duże utargi w pracy i przez to dużo zarabiała i żebym nie śmierdziała i się nie pocila . Proszę tez aby impreza mojej córki udała się i była wyjątkowa . Bóg zapłać
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby Grzesiek pokochał Jolę
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o bardzo dobrą pracę.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia i zmiany życia dla Magdaleny.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Wewnętrzne uspokojenie pozytywne załatwienie wszystkich spraw i poprawę sytuacji finansowej, stabilność finansową i o zdrowie psychiczne, nowe źródło dochodu, dobre oceny dzieci. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie, o uwolnienie mnie od lęków i opiekę Bożą.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
za Sebastiana o łaskę nawrócenia, zdrowia duszy i ciała, o łaskę znalezienia pracy
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu proszę by te problemy z wymiotami ustąpiły, proszę bym odzyskała kontakt z Gianem i mogła się z nim spotkać, proszę pobłogosław mnie i moich przyjaciół z południa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, miłość w mojej rodzinie oraz o pomoc w moich bardzo poważnych problemach finansowych.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę, aby jak najlepiej zdała maturę i wybrała z Bożą pomocą odpowiednie dla siebie studia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie prawego ucha z głębokiego niedosłuchu, o uzdrowienie chorób dziąseł i z wszelkiego lęku, szczególnie przed mówieniem i czytaniem przed innymi. Dziękuję z całego serca.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
MATULU MIEJ W OPIECE DZIECI,KTÓRE SĄ POD NASZĄ OPIEKĄ. BŁOGOSŁAW ICH RODZICOM, DAJ MĄDROŚĆ LUDZIOM, KTÓRZY BĘDĄ DECYDOWALI O ICH PRZYSZŁOŚCI. GOSIA
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE,MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA, PROSZĘ O UWOLNIENIE NASZEJ RODZINY OD ZNIEWOLENIA ALKOHOLEM, O POWRÓT DO BOGA DLA MNIE, EDKA, SZYMONA I ŁUKASZA. GOSIA
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji Piotra oraz we wszystkich intencjach cioci BŁAGAM Cię ogromnie o nawrócenie mojego ukochanego syna i zeby zdal egzamin a prosze otocz płaszczem wszystkich nas i wszystkie sprawy dziś te rozmowy wez w swoje rece Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie i kupno auta tez ci oddaje i wszystko co moje oddaję tobie wszystko jest twoje Jezu Ty sie tym zajmij Jezu ufam Tobie strzeż nas wszystkich rodziców i rodzeństwo i krewnych znajomych i przyjaciół męża i moje DZIECI
Matka
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże , Ojcze nasz Kocham Cię, Twojego Syna, Najświętszą Mateńkę Maryję i Ducha Świętego.Proszę Cię chroń nas od bezsenności,stanów depresyjnych i niemocy życiowej.Daj nam odwagę przeciwstawiać się złu i przemocy duchowej, psychicznej.Daj nam wolę walki ze złem, abyśmy się wyzbyli strachu przed ludźmi. Proszę wnieś w nasze życia radość, optymizm i głęboką wiarę, że jesteś i czuwasz nad nami jak Ojciec na swoimi dziećmi.Miej w opiece mojego brata i jego rodzinę, proszę dla nich o zdrowie i spokój w rodzinie. Proszę o rozum i tolerancję od mojej siostry dla Martynki i Dawida , aby była dla nich podporą i mamą a nie wyrocznią. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, chcę Ciebie w naszym życiu. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślność i zdrowie dla siebie i mojej żony i dzieci.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Boża Opatrzności, Maryjo Nasza Mateńko , Jezu Miłosierny , Józefie opiekunie rodziny proszę Was o łaskę opieki nad moją mamusię , o Jej zdrowie fizyczne, psychiczne, duchowego, spokoju w domu. Proszę Was o łaskę nawrócenia Kamila Pałki, który się wprowadził do mieszkania nad mamusią i nie daje żyć w spokoju i jego znajomi. Boże Oświeć go Światłem Ducha Świętego daj jemu i jego znajomym łaskę wiary ,rozumu , spokoju i pokory, aby nie hałasowali, nie zakłócali spokoju w dzień i w nocy, nie robili innym na złość , aby pozwolili mojej mamusi żyć w spokoju i zdrowiu.Boże Ojcze , Święty Michale Archaniele , Święty Ojcze Pio wypędźcie złe moce i szatana z tego domu na górze i z Kamila i jego znajomych . Boże zaopiekuj się moją mamusią , która jest starszą osobą i tak bardzo jej potrzeba spokoju i stabilizacji . Boże nie zapominaj o nas, USŁYSZ WOŁANIE NASZE DO CIEBIE O POMOC.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze , Maryjo Mateńko nasza, Jezu Miłosierny,Święty Józefie i Wszyscy Święci i Błogosławieni kocham Was z serca całego. Pragnę w moim życiu i moich bliskich Waszej obecności , miłości i wsparcia w potrzebie i w każdym momencie życia. Dziękuję za opiekę jaką roztaczacie nad moją rodziną , za wysłuchane prośby, za opiekę nad Martynką . Kocham Was z serca całego i proszę , nie opuszczajcie nas nigdy.Boże niech Twoje Królestwo przyjdzie do nas.Jesteś Naszym najlepszym Ojcem i całym naszym Światem. Dziękuje i Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby ,który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia i zanosił moje prośby przed oblicze Boga Ojca. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze .Aniele mój stróżu chroń mnie od chorób, słabości tych omdleń ,bólu głowy i strachu przed wszystkim Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmocny, Jezu Miłosierny , Mateńko Nasza Najukochańsza , Duchu Święty proszę Was z serca całego o błogosławieństwo i opiekę nad Martynką. Dziękuję za wszelkie łaski i wysłuchanie naszych próśb o uzdrowienie jej duszy ducha i ciała, o jej powrót do życia. Boża Opaczności obdarz ją człowiekiem ,w przyszłości mężem, który by ją kochał, szanował , którego by ona kochała i by żyli w wierze i szczęściu.Proszę Cię Boże natchnij Ją Duchem Świętym , aby nabrała sił, wiary i zdała wszystkie egzaminy i napisała i obroniła pracę magisterską bez opóźnienia. Kocham Was z serca całego i wierzę w Waszą miłość i miłosierdzie do słabego człowieka. Boże proszę miej to dziecko Martynkę w opiece prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię z serca całego o łaskę modlitwy za Martynkę i Dawida aby byli silni duchem i ciałem. Proszę oddal ich od tych toksycznych znajomych . Mateńko pomóż im poznać i wejść w środowisko ludzi mądrych , wierzących , pogodnych pełnych życia.Pomóż im poznać prawdziwy sens życia z Bogiem .Proszę o nawrócenie dla Martynki i Dawida na Bożą Drogę.Boże Ojcze obdarz Dawida Darami Ducha Świętego, daj mu siłę i wolę pracy aby napisał i obronił pracę magisterską .Pomóż mu Boże aby znalazł pracę w swoim zawodzie , mógł normalnie pracować , zarabiać aby mieli z czego żyć. Prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Mateńko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż jej w jej życiu, relacjach dnia codziennego z ludźmi w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ją zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż jej Ojcze Niebieski, bądź jej Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją w czasie egzaminów dla Martynki ,aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie zdała wszystkie egzaminy.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Natchnij Duchem dobroci Dawida ,aby opiekował się Martynką w czasie tak dla niej trudnym ,aby jej pomagał i wspierał w walce z tą chorobą , by był jej podporą.Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem.Boże oddal od Martynki ludzi , którzy źle na jej życie duchowe i cielesne wpływają. Dopomóż jej w walce ze złem, pomóż jej Boże uwolnić się od zła, złych myśli ,złych ludzi. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili nigdzie oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu i kłopotów w mojej pracy. Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
W podziekowaniu za uwolnienie mnie od bolu. Chwala Panu!!!
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo moja Najdroższa dzisiaj pragnę prosić Cie w mojej intencji . Proszę Cię o zdrowie . Jeśli jest taka Twoja wola pomóż mi.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość zgodę zdrowie dla rodziny Bury i Turczyk
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka, córeczki Marysi oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Jakub
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko Boża proszę spraw abym z mężem żyła w zgodzie abyśmy się z mężem kochali i szanowali. Aby nasze małżeństwo przetrwało każda burzę i zawsze byli razem szczęśliwi. Angelika
Angelika
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za małego Jakuba ktora ma się urodzić. Ma wadę serduszka Matuchno proszę Cię miej w opiece tego chłopczyka i proszę uproś swojego Syna Pana Jezusa aby uzdrowił małego chłopczyka. Jakub to synek mojego braciszka przybranego i przyjaciółki Proszę wszystkich o modlitwę. Serdecznie dziękuję??????
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
Doro
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy Jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają.Proszę abym radziła w nowej pracy i nie miała problemów.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie mamy Ireny, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O dar potomstwa dla Doroty, Magdaleny, Justyny i Dominiki oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Marii, Natalii i Pauliny.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną prosząc by Matka Boża dopomogła jak najprędzej.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę znalezienia nowej pracy w moim wyuczonym zawodzie
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Prosząc o rychły i zdrowy poród naszej córeczki, zdrowie dla mojej zony, oraz wiele łask Bożych na przeżycie Wielkiego Tygodnia, Święta Boża Rodzicielko módl się za nami +
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najswietsza usilnie prosze daj Asi sile i dużo miłości aby wychować Patryka daj jej matuchno matczyna miłość i pomóż jej opiekować się tym dzieckiem niech będzie jego mama on jej potrzebuje prosze aby Aniela nie utrudniała w wychowaniu wnuka ale dała Asi wolna rękę i jej pomagała niech wie ze Asia to dobra mama i w przyszłości synowa maryjo wysłuchaj mnie i pomóż Patrykowi i Asi aby byli dla siebie synkiem i mama niech nikt ich nie rozdzieli
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najswietsza otocz opieką mojego syna podczas egzaminów. Spraw by miał otwarty umysł. Pomóż mu w skupieniu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko usilnie prosze aby Patryczek całym swoim serduszkiem bardzo kochał Asie tęsknił za nią i ciagle o niej wszystkim mówił a szczególnie Marcinowi ze ona jest jego mama i tylko ona prosze aby był jej posłuszny słuchał się jej i robił tak jak Asia mówi prosze Maryjo wysłuchaj mojej prośby aby to dziecko czuło ze Asia go kocha i ona jest jego mama
Violetta
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Małgosi
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc Najświętszą Maryję nawrócenie syna Adriana
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko doprowadz do Boga Remigiusza
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko miej w opiece naszą rodzinę.
Zofia
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2019